Skocz do zawartości


Zdjęcie

EMO - czy są tacy ludzie jak ja??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że EMO lubią ból! Niech sobie któryś jadra drzwiami przytrzaśnie - to jest dopiero ból. Po co sie ciąć od razu :D
Nie możecie sie ciąć np: suchą bułką (tartą). Moim zdaniem emo jest na pokaz i w ogóle. Ave Szatan. A co do cięcia sie to problem jest w tobie. Zastanów sie nad tym. :grr:

#17

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ta skup uwage na szyi, jesli sie postarasz to bedzie jednego nieudacznika mniej.


No z tym to przesadziłeś trochę

#18

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ABy pokochac kogos najpierw musisz pokochac siebie, a tnac sie daleko nie zajdziesz.

a tak na marginesie to zawsze chce mi sie smiac z takich zyciowych nieudacznikow, ktorzy tnac sie chca...hmm nawet nie wiem co emo chce osiagnac tnac sie. rozumiem podciac sobie zyly, tetnice, czyli po prostu zabic sie, ale zwyklym "harataniem" rak za przeproszeniem gowno zdzialasz. skup uwage na szyi, jesli sie postarasz to bedzie jednego nieudacznika mniej.


Nie przesadzaj :o .Cięcie się to takie swojego rodzaju 'odstresowywanie się' , równie dobrze mogła by biegać w kółko-co pozwalało by jej się wyluzować.
Ale NIGDY nikogo nie namawiaj do samobójstwa ! nie masz pojęcia czy użytkownik o nicku EMO jest podatny na sugestie!.Takim ludziom trzeba delikatnie coś wytłumaczyć , albo poprostu uświadomić że to co robią jest totalnym idiotyzmem.

#19

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem emo jest na pokaz i w ogóle.


Przecież ukrywam to przed osobami, które mnie znają...To gdzie tu na pokaz??

A tak na marginesie AVE jest z łaciny a Szatan po polsku :) a wię AVE SATAN ;)

#20

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby coś jej się stało, przez twoje gadanie to miałbyś ją na sumieniu człowieku.

#21

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bobek ma rację...I ja niestety jestem podatna na takie sugestie... Ale samobójstwo... Jedną próbę mam już za sobą i to mi wystarczy...

#22 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

A tak na marginesie AVE jest z łaciny a Szatan po polsku :) a wię AVE SATAN ;)

W łacinie nie ma wyrazu "satan". Właściwie, to nie ma w ogóle wyrazu, który określałby Złego xD .

Ja myślę, że EMO lubią ból! Niech sobie któryś jadra drzwiami przytrzaśnie - to jest dopiero ból. Po co sie ciąć od razu :D

Strasznie niedojrzale do tego podchodzisz. To nie jest tak, że lubią ból. To jest raczej na zasadzie.. hmm.. karania siebie? Nie wiem jak to dosadniej określić.

#23

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odstresowywanie?

zawsze mnie takie kaleczenie sie z byle jakiego powodu denerwowalo i to okrutnie, nawet robienie dziurek na kolczyki.
jesli ktos nie szanuje swojego ciala to niech lepiej od razu ze soba konczy...

#24

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu nawet nie o karanie siebie chodzi, choć to w sumie najlepsze określenie...Sprawianie bólu fizycznego tak jakby...hmm..."łagodzi" ten ból psychiczny...

#25

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

odstresowywanie?

zawsze mnie takie kaleczenie sie z byle jakiego powodu denerwowalo i to okrutnie, nawet robienie dziurek na kolczyki.
jesli ktos nie szanuje swojego ciala to niech lepiej od razu ze soba konczy...


Ona się w ten sposób odstresowuje , więc można do tak nazwać.
Dla mnie cięcie się , jest strasznie ... a nawet OKROPNIE wkurzające , no ale takim ludziom trzeba pomagać wyjść z tego typu 'mody'.

#26

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli ktos nie szanuje swojego ciala to niech lepiej od razu ze soba konczy...


Rozumiem że to twoja opinia, ale jakim prawem możesz mówić komuś żeby się zabił?

#27

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu nawet nie o karanie siebie chodzi, choć to w sumie najlepsze określenie...Sprawianie bólu fizycznego tak jakby...hmm..."łagodzi" ten ból psychiczny...


Haha :D trzeba tak było mówić od razu :) .W takim razie polecam medytacje ... najlepszy sposób złagodzenie bólu psychicznego :mrgreen:

#28

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie osoby jak ja są tak w otoczeniu ludzi normalni, jednak w samotności lub w obecności drugiego emo mi odbija...Potęgują się we mnie te negatywne uczucia, przypominają się wszystkie złe chwile i łzy same lecą...I ten ból w środku...

#29 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Haha :D trzeba tak było mówić od razu :) .W takim razie polecam medytacje ... najlepszy sposób złagodzenie bólu psychicznego :mrgreen:

Trzeba walczyć z przyczyną, a nie z objawami.

EMO, co "wywołuje" u Ciebie ten ból psychiczny?

#30

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli ktos nie szanuje swojego ciala to niech lepiej od razu ze soba konczy...


Rozumiem że to twoja opinia, ale jakim prawem możesz mówić komuś żeby się zabił?


Meliana , trafiłaś w samo sedno.Przyłączam się do pytania :>


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych