Skocz do zawartości


Zdjęcie

EMO - czy są tacy ludzie jak ja??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 replies to this topic

#46

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chciałam grać na perkusji, gitarach (akustyczna, elektryczna i basowa), ale niestety nie stać mnie na żadną z tych rzeczy


idz do pracy zarobisz bez problemu roznaszac ulotki itp Nie chcesz byc emo? to nie badz i tyle. to zalezy tylko od Ciebie. Nikt piszac tutaj posty nie zmieni ciebie. Szukasz tylko pocieszenia chcesz zeby ludzi tutaj cie ugadywali pocieszali itp. (uwaga!!!! emo sie tym karmia!! ;) ) Wez sie w garsc bo nikt inny za cebie tego nie zrobi! Przydalby ci sie tak zawny kop na rozped albo klaps na odmulenie.
Wiec do roboty!

----
nie mialem sily czytac calego watku wiec sory jezeli napisalem cos co juz bylo itp.

#47

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. :) Jednak problem zostaje...bo ja już przyzwyczaiłam się do takiego rozwiązywania problemów. :( W końcu robię to już od prawie siedmiu lat:( ciężko już zerwać z takim "nałogiem".

Szukasz tylko pocieszenia chcesz zeby ludzi tutaj cie ugadywali pocieszali itp. (uwaga!!!! emo sie tym karmia!! ;) )


Racja emo tym się właśnie karmi. Ja jednak dopiero teraz, po siedmiu latach szukam kogoś, kto mnie jakoś wesprze... A czasem lubię przytulić się do kogoś i popłakać mu w ramię, no i lubię jak ktoś mnie pociesza...Ale to tylko czasem.

#48

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak z każdym nałogiem da się zerwać. Mówię Ci, ciesz się życiem, ciesz się, że żyjesz. Puść sobie coś Boba Marleya np: Three Little Birds lub Get Up, Stand Up. Albo najlepiej Acid Drinkers - "Bright Side Of The Life" :D Proponuje zrobić sobie kakauko lub coś słodkiego wszamać i się uśmiechnąć ;]

Do że lubisz się czasem wyżalić i popłakać jest normalne. Nie przejmuj się tym. Tylko rób to z umiarem :D

#49

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak przeczytałem pierwszą stronę i ręce opadają :|

IMO na siłę starasz się być kul, a teraz bycie kul, to jest bycie EMO. A żeby być trÓ emo to trza się ciąć i cholera wie co jeszcze.

IMO takich ludzi powinni odstrzelić.... my nie mielibyśmy problemu z czytaniem/słuchaniem użalania się wiecznego nad wszystkim, a i taki człowieczek straciłby powody do mówienia jakie życie jest be ;) )


Oczywiście to moja subiektywna opinia, ale po prostu nienawidze takiego sposobu.... bycia :/



#50

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja staram się, żeby o moim problemie nie wiedział nikt.


no, jak napiszesz o tym w internecie na pewno nikt się nie dowie ^^

#51

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oojj ciężko mi się cieszyć z tego, że żyję, ale spróbuję :) Słucham takich zespołów jak 30 seconds to Mars, Fall Out Boy, Billy Talent, Good Charlotte... Nie wiem czy ta muzyka ma wpływ na to, że emo jestem... Znajomy mówi, że to czubki. Nie wie o tym kim jestem, ale ich nazwał EMO a zwłaszcza 30 seconds to Mars...

#52

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Napisałabym, że mi ciebie żal, ale tak nie jest. Jesteś biednym zahukanym dziewczęciem, które szuka pocieszenia na forum.
Nie jestem EMO, ale co mam zrobić żeby nim nie być? Tnę się żyletką bo mi to pomaga, psycholog i psychiatra mi nie pomogę, ale ludzie z VRP a pewno, buhu jaka to ja jestem biedna, nieszczęśliwa. Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, nie mam przyjaciół, nawet pies do mnie nie przychodzi.
A teraz pewnie pójdziesz się pociąć bo przecież jesteś rasowy EMO chociaż twierdzisz, że nim nie jesteś.
A było coś mówione o nie karmieniu trolla :/

#53

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak przeczytałem pierwszą stronę i ręce opadają :|

IMO na siłę starasz się być kul, a teraz bycie kul, to jest bycie EMO. A żeby być trÓ emo to trza się ciąć i cholera wie co jeszcze.


To jest "kul"? No nie wierzę...Nie obnoszę się z tym, kim jestem i z tym, że się tnę. Więc trochę mnie dziwi to, że to jest niby "kul". Napisałam na tym forum, bo i tak nie wiecie kim jestem, chyba, że jest tu osoba, która mnie zna. A ja potrzebuję pomocy i naprawdę próbowałam już wielu sposobów, żeby się z tego wyrwać. Najgorsze jest to, że nikt mnie nie wyciąga z tego, tylko mówią "głupia jesteś, przestań się ciąć"...Eeehh

A teraz pewnie pójdziesz się pociąć bo przecież jesteś rasowy EMO chociaż twierdzisz, że nim nie jesteś.


Nie twierdzę, że nie jestem EMO, ani też nie twierdzę, że nim jestem. Nie wiem już jak to nazwać, to moje rozwiązywanie problemów. Łatwo nabijać się z kogoś, kto ma taki problem. I tak robi większość. Tutaj prabab i Bobek próbowali jakieś rady mi dawać i tak naprawdę oni mi choć trochę pomogli. Dzięki wam za to!!! A Ty...cóż to Twoje zdanie.

#54

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wybacz ze to mowie ale sa ludzie, ktorzy za wszelka cene chca sie pokazac i chca zeby ktos sie nimi pomartwil czy zajal, w wiekoszosci sa to glupie dzieci... taka jest prawda niestety, kazdy kto am dziewczyne moze powiedziec ze casem sie obrazila czy cos i chciala zeby ja przytulic i wtedy wszystko bylo ok, otoz EMO to takie dzieci ktore sie obrazaja na wszystkich i chca zeby wszyscy ich przytulali jednoczesnie wypierajac sie tego... czemu nie bylo takiego EMO za czasow komunizmu? bo co, bo swiat byl piekniejszy? :) nie, to to pokolonie jest jakies nienormalne

#55

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest "kul"? No nie wierzę...Nie obnoszę się z tym, kim jestem i z tym, że się tnę.

jakieś kilkaset osób sie w ciągu ostatnich dni/godzin o tym dowiedziało (że się tniesz)... to nie jest obnoszenie się z tym? :|

A ja potrzebuję pomocy i naprawdę próbowałam już wielu sposobów, żeby się z tego wyrwać.

Taaaa, a forum internetowe jest lepsze niż specjalista :o

Najgorsze jest to, że nikt mnie nie wyciąga z tego, tylko mówią "głupia jesteś, przestań się ciąć"...Eeehh

Wyszło szydło z worka. Sama nic nie zrobisz, chcesz, żeby ktoś się Tobą zainteresował i Cię wyciągnął. Nie lciz na to, emo jest traktowane przez normalnych osobników za totalny margines - 'po co mu pomagać, i tak się zatnie na amen', 'emo-ciotom się nie pomaga' etc.



#56

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A teraz pewnie pójdziesz się pociąć bo przecież jesteś rasowy EMO chociaż twierdzisz, że nim nie jesteś.


Nie twierdzę, że nie jestem EMO, ani też nie twierdzę, że nim jestem. Nie wiem już jak to nazwać, to moje rozwiązywanie problemów. Łatwo nabijać się z kogoś, kto ma taki problem. I tak robi większość. Tutaj prabab i Bobek próbowali jakieś rady mi dawać i tak naprawdę oni mi choć trochę pomogli. Dzięki wam za to!!! A Ty...cóż to Twoje zdanie.

Ależ droga EMO, ja nawet nie mam zamiaru dawać Ci rad bo to nie poradnia. Cieszę się, że prabab i Bobek Ci pomogli, ale co to za pomoc jak znowu zaczniesz jęczeć jak to Ci niedobrze na świecie jest i w ogóle jak to niektórzy Cię nie rozumieją bo się z Tobą nie cackają. Do tego Sim to pięknie ujął, zakładanie tematu żeby pojęczeć o swoim "dole", depresji czy jakkolwiek to nazwiesz nie jest obnoszeniem się?

#57

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym, aby mój trawnik był emo. Wtedy ciąłby się sam
Topic wyczerpany, do zamknięcia.



#58

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A teraz pewnie pójdziesz się pociąć bo przecież jesteś rasowy EMO chociaż twierdzisz, że nim nie jesteś.


Nie twierdzę, że nie jestem EMO, ani też nie twierdzę, że nim jestem. Nie wiem już jak to nazwać, to moje rozwiązywanie problemów. Łatwo nabijać się z kogoś, kto ma taki problem. I tak robi większość. Tutaj prabab i Bobek próbowali jakieś rady mi dawać i tak naprawdę oni mi choć trochę pomogli. Dzięki wam za to!!! A Ty...cóż to Twoje zdanie.

Ależ droga EMO, ja nawet nie mam zamiaru dawać Ci rad bo to nie poradnia. Cieszę się, że prabab i Bobek Ci pomogli, ale co to za pomoc jak znowu zaczniesz jęczeć jak to Ci niedobrze na świecie jest i w ogóle jak to niektórzy Cię nie rozumieją bo się z Tobą nie cackają. Do tego Sim to pięknie ujął, zakładanie tematu żeby pojęczeć o swoim "dole", depresji czy jakkolwiek to nazwiesz nie jest obnoszeniem się?

jakby reputacja była to bym normalnie o + poprosił :PPPP



#59

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcesz rady to Ci ja dam. Chcesz zmienic swoje zycie ? Prosze bardzo - PCK ZAcznij sie tu udzielac to moze zmienisz zdanie o swiecie i osobie i zobaczysz co to znaczy prawdziwe problemy. Ale pewnie nic nie zrobisz bo dupa jestes leniwa tak jak i wiekszosc wszystkich emowcow i tym podobnym :/ ehhh co za dzieci. Blagam o zamkniecie tego tematu.

#60

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tak na marginesie

jesli to ty na tym zdjeciu, to jest dosc ladna dziewczyna, powiedz nie jest ci wstyd chodzic z pokaleczonymi rekami w lato?


tak to ja na tym zdjęciu...A w lato są różne sposoby na ukrycie takich rąk... Ślady po żyletce wyglądają dokładnie tak jak po podrapaniu przez kota...

Dołącz się do jakiegoś zespołu, napewno Ci pożyczą sprzęt ;) .


Nawet żadnego nie znam niestety:( A szukałam... Jestem z okolic Elbląga, mieszkam nad Zalewem wiślanym...Jeśli ktoś zna jakiś zespół z tego rejonu to prosiłabym o jakieś info.


Ja mógł bym Ci pożyczyć sprzęt , ale z gwarancją że go odzyskam CAŁEGO:D.A mieszkam nie daleko Wrocławia , więc chyba odpadam :P .

A nikt sie nie domyślił że sie tniesz ? w ogole jak sie tłumaczysz kiedy ktoś pyta 'co Ty masz na ręce ! '


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych