Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótkie pytanie dla ateisty.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
196 odpowiedzi w tym temacie

#61

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no widzisz, wasz śmieszny bożek nawet z armią aniołków robił w gacie zamiast go zniszczyć więc już wiesz dlaczego wybieram SZATANA ?

On go właśnie zniszczył, zepchnał do do innego świata, bez możliwości odwrotu, bez możliwości na powrót, skazał do na hmm gn*j..

wywłoki to sobie szukaj w swojej żeńskiej części rodziców

Elokwetna wypowiedź..

jeśli w piekle będą zabawy sadomaso to tym bardziej wybieram Szatana
skąd masz informacje że szatan bije i poniża ?

Skąd masz informacje, że w Niebie jest nudo.. kręci Cie metalica, i jest super, halleluja i wqle.. nie? Wykastrowany psychicznie i mentalny dzieciak..

no wasz bożek za to nie karze, faktycznie, a pamiętasz co zrobił z Sodomą i Gomorą ? widziałeś wykresy ile osób w biblii zabił bożek a ile Szatan ?

Mówisz o tym wykresie, gdzie liczba w temacie, nie jest zgodna z tymi podanymi w poście? Widzisz.. Bóg machnał palcem, i zabił tyle osób.. a szatan co? Musi sie ludzmi wysługiwać..

jakiego przegranego ? wasz śmieszny kościółek od 2 tysięcy lat walczy z szatanem...

A ten Twoj szatan, jeszcze z nim nie wygrał? Śmieszne..

że taki prostak jak ty nie wie, nie znaczy że wszechmogący Szatan nie wie, i wiesz dlaczego przegracie ? bo stajecie po stronie słabszego ha !

wszechmogący? Patrz, obrażam go tu publicznie na forum i co? Żyje? A czemu? Bo szatan sam nic nie moze..

jako że nie lubię jak ktoś chce zabrzmieć mądrze, a mu nie wychodzi, to się czepnę, bo z tego co ja kojarzę, to się mówi suma sumarum.

To nie było nabicie postu prawda?
Ja nie chce zabrzmiec, jakoś szczególnie, przekładam wam tutaj moje myśli..
  • 0

#62

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KicHu, pomyśl. Rodzic opieprzy i da po dupie, a Bóg zabije i skarze na wieczne potępienie... Wrzeszczysz o obrażasz niczym rasowy dres za ogrodzeniem. Jakbyś mógł to byś przypieprzył?

Użytkownik judas666 edytował ten post 13.12.2007 - 10:38

  • 0

#63

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On go właśnie zniszczył, zepchnał do do innego świata, bez możliwości odwrotu, bez możliwości na powrót, skazał do na hmm gn*j..

ciekawe informacje, czytasz może ile zła jest od zawsze na świecie ? co sie dzieje w afryce ? miliard ludzi nie ma dostepu do czystej wody, co roku na świecie z głodu umiera 5 mln dzieci, takich przykładów jest dużo, możesz poszukać na www.google.com, myślisz że SZATANA nie ma ? zobacz na świat wokół siebie, a jesli uważasz że to wola bożka to gratuluje bożka :)

Elokwetna wypowiedź..

widać nie zrozumiałeś bo żadnej riposty ani nic...

Skąd masz informacje, że w Niebie jest nudo.. kręci Cie metalica, i jest super, halleluja i wqle.. nie? Wykastrowany psychicznie i mentalny dzieciak..

według powszechnie dostępnych informacji zawartych w waszych pismach świętych nie zanotowano w niebie żadnych rozrywek oprócz bycia aniołem, śpiewania w chórze i grze na harfach i to wiecznie :/ jeśli to dla ciebie nie jest nudne to ok, dla mnie jest a piekło daje mi większe perspektywy, przynajmniej mam nadzieję na coś ciekawszego :)
metallica mnie nie kręci tylko userbar stary a leniwy jestem
wykastrowanych to sobie szukaj w męskiej części twoich rodziców...

Mówisz o tym wykresie, gdzie liczba w temacie, nie jest zgodna z tymi podanymi w poście? Widzisz.. Bóg machnał palcem, i zabił tyle osób.. a szatan co? Musi sie ludzmi wysługiwać..

jak ten wasz bożek jest taki potężny to po co mu wyznawcy ?

wszechmogący? Patrz, obrażam go tu publicznie na forum i co? Żyje? A czemu? Bo szatan sam nic nie moze..

poczekaj cwaniaku, kara przyjdzie szybciej niż myslisz, to nie wasz bożek że go sobie każdy może zwyzywać a on nic, kiedyś dosięgnie cię ręka sprawiedliwego SZATANA !!!
  • 0

#64

Ess.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie nie istnieje ani jeden, ani drugi - z dwojga złego wybrałbym Szatana, przynajmniej będzie ciepło, i na ziemi czyste sumienie ;p

Traktując to jako zabawę ofc.

@edit:
Po za tym jeśli na ziemi Boga reprezentują (obecnie) mohery z rydzykiem i Rmaryja na czele to dziękować.

Użytkownik Ess edytował ten post 13.12.2007 - 12:52

  • 0

#65

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@edit:
Po za tym jeśli na ziemi Boga reprezentują (obecnie) mohery z rydzykiem i Rmaryja na czele to dziękować.

i KicHu :P
  • 0

#66

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to możliwe, że Pan który widnieje nade mną, w dalszym ciągu ma możliwość wypowiadania się na tym forum? Zawrotny poziom tej duskusji nad hiper-intelektualnym pytaniem, widać jak magnes przyciągają użytkowników pokroju darokrola.
  • 0

#67

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co masz do Derokrola? On sobie tylko jaja robił zgodnie z zasadą "głupie pytanie, głupia odpowiedź". Bo czy pytanie o Boga i Szatana zadane ateiście nie jest głupie?
  • 0

#68

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie było nabicie postu prawda?
Ja nie chce zabrzmiec, jakoś szczególnie, przekładam wam tutaj moje myśli..


to po co 'przekładasz' na słowa których nie rozumiesz czy nie znasz? :) troszkę to nielogiczne.
i tak nie bardzo było to nabicie postu, osobiście nie myślę w kategoriach ile kto ma postów.
  • 0

#69

Ess.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie pytanie było do Ateisty, więc po co się tu 'wierzący' pcha?

Użytkownik Ess edytował ten post 14.12.2007 - 13:29

  • 0

#70

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

według powszechnie dostępnych informacji zawartych w waszych pismach świętych nie zanotowano w niebie żadnych rozrywek oprócz bycia aniołem, śpiewania w chórze i grze na harfach i to wiecznie :/

Czytałeś Biblię dla 11 latków, czy normalnie grając w tetrisa pixele ułożyły Ci sie w taką tezę?

KicHu, pomyśl. Rodzic opieprzy i da po dupie, a Bóg zabije i skarze na wieczne potępienie... Wrzeszczysz o obrażasz niczym rasowy dres za ogrodzeniem. Jakbyś mógł to byś przypieprzył?

Możesz po polsku, bo nie rozumiem..

widać nie zrozumiałeś bo żadnej riposty ani nic...

A co mam Ci napisac, na tak dziecinna 'obraze'? Napisałeś sobie i prosze, cieszysz sie.. zobacz jakie życie jest piękne.. mnie ciekawi czemu omijasz niektóre moje wypowiedzi, jak np.

A ten Twoj szatan, jeszcze z nim nie wygrał? Śmieszne..

jak ten wasz bożek jest taki potężny to po co mu wyznawcy ?

Hmm.. jestes głupi czy tak sobie tylko udajesz? Nie będe Ci tego tłumaczył, bo i po co? Równie dobrze, mógłbym mówić scianie o hybrydyzacji.. tylko po co to mi i jej?

Właśnie pytanie było do Ateisty, więc po co się tu 'wierzący' pcha?

A po co Ty tu oftop robisz? Ja napisałem jednego posta i zoobacz ile ludzi odpisuje.. trzeba miec talent =D

Jak to możliwe, że Pan który widnieje nade mną, w dalszym ciągu ma możliwość wypowiadania się na tym forum? Zawrotny poziom tej duskusji nad hiper-intelektualnym pytaniem, widać jak magnes przyciągają użytkowników pokroju darokrola.

Mądra wypowiedź, głupiego człowieka.. mnie strasznie ciekawi, czy ludzie twojego pokroju w tzw. realu też są tacy twardzi..

Po za tym jeśli na ziemi Boga reprezentują (obecnie) mohery z rydzykiem i Rmaryja na czele to dziękować.

Reprezentować, to możesz druzyne piłkarską, ale nie Boga..
  • 0

#71

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no kichu widzę że wysiliłeś się aby na nic mi tym razem nie odpowiedzieć ale ja jako ATEISTA muszę zachować jakiś poziom i na twoje pytania odpowiedzieć chociaż jak zauważył judas666 będą to odpowiedzi głupie jak pytania

Czytałeś Biblię dla 11 latków, czy normalnie grając w tetrisa pixele ułożyły Ci sie w taką tezę?

twoja siostra to wykrzyczała...

A co mam Ci napisac, na tak dziecinna 'obraze'? Napisałeś sobie i prosze, cieszysz sie.. zobacz jakie życie jest piękne.. mnie ciekawi czemu omijasz niektóre moje wypowiedzi, jak np.

CYTAT
A ten Twoj szatan, jeszcze z nim nie wygrał? Śmieszne..

napisze jeszcze raz bo widzę że abyś coś uznał za odpowiedź musi być prosto pod cytatem więc:
ciekawe informacje, czytasz może ile zła jest od zawsze na świecie ? co sie dzieje w afryce ? miliard ludzi nie ma dostepu do czystej wody, co roku na świecie z głodu umiera 5 mln dzieci, takich przykładów jest dużo, możesz poszukać na www.google.com, myślisz że SZATANA nie ma ? zobacz na świat wokół siebie, a jesli uważasz że to wola bożka to gratuluje bożka :)

Hmm.. jestes głupi czy tak sobie tylko udajesz? Nie będe Ci tego tłumaczył, bo i po co? Równie dobrze, mógłbym mówić scianie o hybrydyzacji.. tylko po co to mi i jej?

może jednak spróbuj, a jeśli nie mi to innym użytkownikom forum, na pewno też chcieliby wiedzieć tak samo jak ja, NALEGAM, nie unikaj odpowiedzi...
  • 0

#72 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

miliard ludzi nie ma dostepu do czystej wody, co roku na świecie z głodu umiera 5 mln dzieci, takich przykładów jest dużo, możesz poszukać na www.google.com, myślisz że SZATANA nie ma ?

Oczywiście, że szatana nie ma. Źródłem całego zła na tym świecie jest człowiek. Zresztą, to człowiek stworzył samą definicję dobra i zła...
  • 0

#73

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miliard ludzi nie ma dostepu do czystej wody, co roku na świecie z głodu umiera 5 mln dzieci, takich przykładów jest dużo, możesz poszukać na www.google.com, myślisz że SZATANA nie ma ?

Oczywiście, że szatana nie ma. Źródłem całego zła na tym świecie jest człowiek. Zresztą, to człowiek stworzył samą definicję dobra i zła...

eee ja o tym wiem bo jestem ATEISTĄ tylko chcę sie pośmiać z kicha...
  • 0

#74

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego który więcej by zaoferował


szatan jest oszustem, kusicielem i dla ateisty wydaje się że atrakcyjniejszym od Boga. Bez namysłu wybrałbyś szatana, jednak gdybyś się zastanowił, Boga :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#75

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takiego Boga jakiego ja zakładam istnienie,nie ma miejsca na Szatana(jest on co najwyżej w nas samych symbolicznie).Ten Byt który to wszystko tworzy,cały ten nasz wielki Wszechświat i być może nieskończenie wiele innych Wszechświatów.Jest dla nas zbyt niepojętym Absolutem.Buduje z drobin jak z klocków o różnych parametrach i atrybutach coraz to bardziej zaawansowane struktury,w tym Ziemie i człowieka.Wszystko co nas otacza ulega powolnym zmianą i nasze życie jest pewnie nano sekundą w trwającym nieskończone ilości eonów żywocie "Boga"
Jako ludzie uważam,że jesteśmy jednymi z nieskończenie wielkiej ilości dopiero co "zapłodnionych" "dzieci" stwórcy,w jednym z zakątków naszego Wszechświata.Czy damy radę rozwijać się dalej to zależy już od naszych Szatanów:)To oczywiście tylko moje domysły,a w Biblie zupełnie nie wierzę,chociaż szanuję postać Jezusa w Nowym Testamencie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych