Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#76

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktosiuf, dlaczego offtopowy? dotyczy mystifikacji lotu na ksiezyc? dotyczy;>


Wg ciebie na pewno dotyczy. Ciekawe tylko w jaki sposob.
Wiedzialem ze hoaksiarze zrobia z tego sensacje:

http://www.paranorma...opic.php?t=3113

Jestem prorokiem :mrgreen:
  • 0

#77 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Automasz, nie czepiaj sie mnie bo moi poprzednicy napisali czemu nie jest offtopowy.

Wedlug Ciebie nie dotyczy ok.
  • 0

#78

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Automasz, nie czepiaj sie mnie bo moi poprzednicy napisali czemu nie jest offtopowy.


Dlaczego dosc proste pytanie uchodzi u ciebie za czepianie sie?
A pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi :mrgreen:
Chyba, ze skoro odwolujesz sie do "poprzednikow" oznacza to, ze uwazasz ze nie jest offtopowy bo inni tak uwazaja.

Ja zadnego zwiazku z watkiem nie widze, gdyz nic szczegolnego do niego nie wnosi.
  • 0

#79 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Automasz, dla Ciebie nie wnosi bo taka masz postawe...wcale ona mnie nie dziwi.

Jesli jedyny dowod na tasmie ktory zaginal( z tej ich wspanialej wyprawiey gdzie na ksiezycu lazikiem jezdzil czlowiek) nie jest istotny to ok.Przyznaje racje.
  • 0

#80

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie zapominasz czasem muhad o całej masie innych dowodów?

Tyle razy to już było wałkowane...

A i nie wiem co masz do łazika, no jeździł sobie człowiek łazikiem po księżycu i co z tego? (Już pomijajac że łazik to nie misja A11 no ale mniejsza już o to)
  • 1



#81 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, wszystkie te ich wyprawy byly zabawne:) pyl ktory zakrywa slady opon itp. Stalowa linka przypieta do skafandru itp. aaa jest wiele takich.

ja nie wiem czy byli czy nie byli.Moze byli ale troche pozniej jak twierdza. Nie mam dowodow i moge sie tylko domyslac.Z tych tasm co sa nam znane mozna wylapac sporo bledow.
  • 0

#82

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie błędów, tylko co najwyżej Twoich błędnych interpretacji :)

Niestety księżyc to całkiem inny świat niż ziemia i wiele rzeczy tam zachowuje się inaczej niż u nas...

Ludziom którzy tego nie akceptują, może się wydawać to dziwne lub błędne...

Ale wystarczy poczytać troszkę, zagłębić się w temat i już się nie ma wątpliwości że Amerykanie tam byli, i to już podczas pierwszej misji Apollo 11.

Tylko do zdobywania takiej wiedzy nie wystarczą same fora paranormalne i strony hoaxsiarzy.
  • 1



#83

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila, wszystkie te ich wyprawy byly zabawne:) pyl ktory zakrywa slady opon itp. Stalowa linka przypieta do skafandru itp. aaa jest wiele takich.


1. Sa zabawne. Najwiecej zabawy mieli ci co sobie chodzili po Ksiezycu. Ale zanim to nastapilo musieli ciezko na to zapracowac.
2. Pyl ma to do siebie ze pyli, zwlaszcza ksiezycowy. Jesli jedno przejscie astronauty potrafilo zakryc slady opon, tym bardziej mogl to zrobic pyl wydobywajacy sie spod kol i blotnikow.
3. Stalowa linka to antena na skafandrze. Jej wymiar jest znany. Ale nie jest na tyle dluga aby mogl na niej ktokolwiek wisiec.
4. Ah te wiele innych. To jest chyba najlepszy dowod na nie ladowanie ludzi na Ksiezycu :-D

ja nie wiem czy byli czy nie byli.Moze byli ale troche pozniej jak twierdza. Nie mam dowodow i moge sie tylko domyslac.Z tych tasm co sa nam znane mozna wylapac sporo bledow.


No wylap jakis z tych 'lepszych" :-D
  • 0

#84 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila,

"Tylko do zdobywania takiej wiedzy nie wystarczą same fora paranormalne i strony hoaxsiarzy."

rozumiem ze Ty opierajac sie na takich forach doszedles do odwrotnych wnioskow?

Wiesz te "bledne interpretacje" omawiane byly w innych tematach juz dawno i tam sa zdjecia z analizami wiec sam ocen.

Automasz, jest wiecej bardziej sensownych i byly juz omawiane.Nie bede robil smietnika tylko po to zeby powtorzyc analizy z innych tematow.

Wszystko na tacy wiec czemu tam nie ma komentarzy?

to jest jedna analiza, jedna z wielu
http://www.paranorma...topic.php?t=241
  • 0

#85

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest jedna analiza, jedna z wieluhttp://www.paranorma...topic.php?t=241


Ja tu nie widze zadnej analizy, tylko zdjecia z ladowania na Ksiezycu, pod ktorymi ktos zastanawia sie dlaczego cos dzieje sie tak a nie inaczej. To wynika wylacznie z braku checi poglebiania wiedzy w interesujacej sprawie.

To ze ktos nie rozumie zasad konstrukcji bomby atomowej, nie znaczy ze ona nie istnieje . :-D
  • 0

#86 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Automasz, wiesz, to co Ci podalem w linku to jest tylko kropla w morzu.Jest wiecej sensowniejszych kwestii ktore byly omawiane.

"To ze ktos nie rozumie zasad konstrukcji bomby atomowej, nie znaczy ze ona nie istnieje . :-D"

Skoro skierowales to w moim kierunku to ja zadam Ci pytanie.

Jestes ekspertem w tej dziedzinie ze rozumiesz i ze wiesz ze ladowanie sie odbylo?
  • 0

#87

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapraszam też tutaj:

http://www.paranorma...opic.php?t=3158
  • 0

#88

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 
Jestes ekspertem w tej dziedzinie ze rozumiesz i ze wiesz ze ladowanie sie odbylo?


Dziekuje za komplement ale chyba obrazasz ekspertow . Interesuje sie astronomia, astronautyka oraz troche astrofotografia w sposob bardzo amatorski. Rowniez miewam rozne watpliwosci lecz staram sie je jak najszybciej rozwiewac. Ufam ze moje zainteresowania ulatwiaja mi to w sposob dosc znaczny. Wiele faktow uklada sie wowczas w jedna logiczna calosc ,ktora poparta jest konkretnym materialem naukowym.

Zatem, TAK ! WIEM ZE LADOWANIE NA KSIEZYCU SIE ODBYLO.
  • 0

#89 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Automasz, no tylko CI pozazdroscic Twojej pewnosci i uwazam ze z taka wiedza i zaangazowaniem moglbys podbic swiat naukowy;> Takich amatorow jak Ty jest wielu i sa tez tacy ktorzy maja odmienne zdanie od Twojego...

P.S to nie byl komplement;> nie pochlebiaj sobie :smile:
  • 0

#90

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Automasz,  no tylko CI pozazdroscic Twojej pewnosci i uwazam ze z taka wiedza i zaangazowaniem moglbys podbic swiat naukowy;>  Takich amatorow jak Ty jest wielu  i sa tez tacy ktorzy maja odmienne zdanie od Twojego...  



Amatorzy maja taka przypadlosc ze jest ich wielu. Fakt ten cieszy zwlaszcza w przypadku nauki jaka jest profesjonalna astronomia, ktora nota bene czerpie wiele dobrego ze wspolnego obcowania. Ale nie zmieniaj tematu.
Nie przeszkadza mi, iz mozesz miec swoje zdanie i na przyklad uwazac ze Ziemia jest plaska. Musisz to tylko potrafic solidnie udowodnic przytaczajac niepodwazalne argumenty. Zrob to choc raz w przypadku tego watku i bedziemy wszyscy szczesliwi. :-D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych