Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#31

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktosiuf. Ja nie rozumiem dlaczego ty sie tak miotasz. Kazdy kto ma choc troche oleju w glowie, porownujac te zdjecia ( czapka z glowy za cierpliwosc w szukaniu , wiem cos o tym, bo sam nieraz siadzialem cale popoludnia zeby wypatrzyc cos co mnie interesowalo) od razu wyklucza je jako jakikolwiek dowod do czegokolwiek. Jak ktos uwaza ze Ziemia jest plaska BO TAK, nie przekonasz go nawet lufa czolgu.

Ulokujcie to sobie wreszcie pod sufit we wlasciwej szufladce:

JEDYNE MATERIALY KTORE MOZNA PODDAC POD DYSKUSJE TO TYLKO TAKIE, KTORYMI DYSPONUJE NASA, BO TYLKO NASA TWIERDZI ZE WYSLALA LUDZI NA KSIEZYC.

Dla mnie sprawa oczywista. Znaleziono falszerstwo w zdjeciu - zdjecie wypie....la z dyskusji.
  • 0

#32

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok przegladnalem albumy i faktycznie nigdzie nie ma "takiego" zdjecia astronauty i ksiezyca w tle, dlatego usunalem je z artykulu. Tematu nie zamykam po porusza wiele kwestii i nie odnosi sie tylko do tego zdjecia.
  • 0



#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok przegladnalem albumy i faktycznie nigdzie nie ma "takiego" zdjecia astronauty i ksiezyca w tle, dlatego usunalem je z artykulu. Tematu nie zamykam po porusza wiele kwestii i nie odnosi sie tylko do tego zdjecia.


Prawidłowa reakcja :)

Teraz komentarze do reszty please ... ;)
  • 0



#34

astro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy amatorzy teleskopów , którzy wpatrują sie w kratery na Księżycu kiedykolwiek widzieli pozostałości po którejś z misji Apollo

O bardzo dobrze myślisz, SPYTAJ SIE ICH TO SIE DOWIESZ?

[ Dodano: 2006-04-20, 13:00 ]

=]ŻE NIE MA WĄTPLIWOŚCI że fotka jest podejrzana.


no właśnie PODEJRZANE....a nie SFAŁSZOWANE

Jestem jednym z amatorów teleskopów, mam całkiem sporą rurę (254mm średnicy, ogniskowa 2500mm. mogę obserwować na Księżycu detale do 500 m. średnicy. Dla obserwatora ziemskiego dysponującego nawet półmetrowej średnicy teleskopem nie da się zobaczyć mniejszych detali niż 300 metrów. Niech nikt nie liczy na zobaczenie podstawy lądownika misji Apollo przez żaden teleskop nawet o lustrze 10 metrowej średnicy. Najlepszym dowodem dla skołowanych są odbłyśniki laserowe które każda z wypraw pozostwiła na Księżycu, co wymagło ręcznego ustwienia. Nie wiem czemu mają służyć te dezinformacje, chyba utrzymaniu ciemnogrodu w Polsce, żeby młode pokolenia co bardziej leniwych a naiwnych były urabiane na głupców.
  • 0

#35

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszym dowodem dla skołowanych są odbłyśniki laserowe które każda z wypraw pozostwiła na Księżycu, co wymagło ręcznego ustwienia


Skad przekonanie, ze wymagaly recznego ustawienia?
  • 0



#36

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo tak zostaly zaprojektowane.
  • 0

#37

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo tak zostaly zaprojektowane.


a skad to wiesz ze niby nasa tak mowi nie wiez tak instytucja rzadowym
  • 0

#38

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego mam nie wierzyc, wiesz ile osob pracuje w NASA? I co, to sa wszystko platni oszusci??? A poza tym sond, rakiet i pojazdow kosmicznych NASA NIE BUDUJE. Robia to prywatne firmy. Co, tez wszystko platni oszusci?
Sorry, bardziej wierze NASA niz Tobie, nie zlapalem ich jakos na klamstwie.
  • 0

#39

astro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepszym dowodem dla skołowanych są odbłyśniki laserowe które każda z wypraw pozostwiła na Księżycu, co wymagło ręcznego ustwienia


Skad przekonanie, ze wymagaly recznego ustawienia?

Czy to trudne wejść na stronę NASA i sprawdzić? Przecież sprzęty naukowe jakie tam zawieźli trzeba było wyjąć z ladowni, poroznosić, poustawiać i podłączyć, niektóre do zasilania i łączności, jak np. sejsmometr. Odbłyśnik laserowy trzeba było nakierować na Ziemię żeby jego powierzchnia była skierowana możliwie prostopadle do Ziemi. To stosunkowo proste urządzenie i nie trzba było komplikować go dodatkową automatyką skoro mógł go wycelować człowiek. Zresztą można sobie o tym poczytać w opisie eksperymentów naukowych jakie tam przeprowadzono.
  • 0

#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I co, to sa wszystko platni oszusci???


Film "Secret Space" odpowiada na pytanie kto pracuje/pracował w NASA :)
  • -1



#41

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli mam racje, 100tys. platnych oszustow? Do tego jeszcze dodaj ludzi ktorzy budowali Saturna5, LM i cala infrastrukture (gdyz NASA NIE BUDUJE RAKIET) i wyjdzie Ci tak z 300tys. platnych oszustow. Naprawde w to wierzysz? :)
  • 2

#42

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli mam racje, 100tys. platnych oszustow? Do tego jeszcze dodaj ludzi ktorzy budowali Saturna5, LM i cala infrastrukture (gdyz NASA NIE BUDUJE RAKIET) i wyjdzie Ci tak z 300tys. platnych oszustow. Naprawde w to wierzysz?


Gdzies tu na forum bylo tlumaczenie:
"Ci ktorzy pracuja w NASA naprawde byliby bardzo zdziwieni gdyby poznali prawde co do ladowania na Ksiezycu", co moze sugerowac ze jednak 90% pracownikow nic nie wie o spisku albo zwyczajnie sie nie przyzna do tego.

To analogia np. do obozow pracy, kiedy to zadna jednostka nie wyhylala sie, choc razem mogliby obalic straznikow i zyskac wolnosc. Tu jest to samo. Jaki pracownik NASA przy zdrowych zmyslach powie "sluchajcie mysle ze zrobiono pare lat temu przekret". Przeciez by bo przymkneli i kto by mu uwierzyl?
  • 0



#43

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

" Przeciez by bo przymkneli i kto by mu uwierzyl?" LOL! Oczywiscie razem z cala rodzina do 3 pokolenia zeby ktos czasem do gazety z tym nie poszedl? LOL!!!! A jeszcze powiedz kto mialby ga przymknac i na jakiej podstawie?

"Gdzies tu na forum bylo tlumaczenie:
"Ci ktorzy pracuja w NASA naprawde byliby bardzo zdziwieni gdyby poznali prawde co do ladowania na Ksiezycu", co moze sugerowac ze jednak 90% pracownikow nic nie wie o spisku albo zwyczajnie sie nie przyzna do tego. " - i co, wierzysz w kazde tlumaczenie? :)
A ja bardziej niz w jakies tlumaczenia wierze w logike. Wytlumacz mi gdzie w takim razie polecialy statki Apollo? Krazyly sobie pare dni po LEO? A wszyscy astronomowie to widzieli, na czele z Rosjanami, i nikt jakos pary z ust nie puscil? Rozumiem ze wszyscy w spisku? :)

"To analogia np. do obozow pracy" - zastanawiam sie czy jest sens prowadzic dalej dyskusje w swietle takich wypowiedzi... :(
  • 0

#44

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LOL! Oczywiscie razem z cala rodzina do 3 pokolenia


odebrales to zbyt doslownie, raczej mialem na mysli ze, wzieto by go za "idiote"

A ja bardziej niz w jakies tlumaczenia wierze w logike. Wytlumacz mi gdzie w takim razie polecialy statki Apollo? Krazyly sobie pare dni po LEO? A wszyscy astronomowie to widzieli, na czele z Rosjanami, i nikt jakos pary z ust nie puscil? Rozumiem ze wszyscy w spisku?


byc moze krazyly byc moze lecialy w kierunku Ksiezyca (tak czy owak twierdze ze fotki to oszustwo). Co do tej konspiracji, co niby Rosjanie mieliby zobaczyc? A sama konspiracja.. to napradwe bylo do zrobienia i nie potrzeba bylo uswiadamiac setek osob ze bedzie robiony przekret, wystarczylo podjac pare prostych krokow zeby nawet sami pracownicy NASA uwierzyli ze misja sie odbyla.
  • 0



#45

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla Was wszystko jest takie proste....
Nie wiem czy wiesz ale statek krazacy po LEO widac nawet golym okiem (www.heavensabove.com) a co dopiero przez teleskop :) Tak wiec po LEO na pewno nie krazyli bo by to caly swiat widzial (wszyscy nie moga byc przeciez w spisku).
No i wymien te pare "prostych" krokow zeby zrobic przekret, co w KSC puszczono na ekranach falszywy film tak? Telemetrie tez oczywiscie falszowano? Statek polecial na orbite ksiezycowa z urzadzeniami do nadawania falszywej telemetrii? Jak to zamontowano zeby nikt sie nie zorientowal?
No i najciekawsze: skad wziely sie kamienie ksiezycowe? One zostaly rozdane po uniwersytetach calego swiata, nie pisz tylko ze one wszystkie w spisku :)
Jeszcze jedno: sejsmografy rozmieszczone na ksiezycu zarejestrowaly moment uderzenia rosyjskiej Luny o powierzchnie do czego Rosjanie przyznali sie duzo pozniej.
I tak dalej i tak dalej, moge tak do jutra pisac jak chcesz i wyjdzie na to ze w spisku bylo pare milionow ludzi :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych