Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powtórze się ale :
Obrazek

To jest obraz komputerowy- widać to na pierwszy rzut oka, porównajcie z innymi zdjeciami ziemii w tym "artykule"-Kolejne kłamstwo i mystyfikacja


Hmmmm tylko dlaczego prezentowane jest razem z innymi zdjeciami Apollo:

http://community.web...m/album/1152161

a nawet okreslane mianem zdjecia z misji Apollo 17...

http://community.web...000926706lFCBeO

http://image06.websh...21lFCBeO_fs.jpg

http://www.parstimes...es/apollo17.jpg
  • 0



#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to kto jest w koncu za prawda a kto za falszem bo sie juz pogubilem :rotfl:
  • 0

#18

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego zdjecia nie ma w oficjalnych albumach......zrezztą linki jakie dałeś są jakimiś prywatnymi galeruami. Lepiej odnieś się do tego fałszerswta które prezentowałem

[ Dodano: 2006-04-20, 10:00 ]
Nie mam wątpliwości, że zdjęcia są przeglądane i komputerowo usuwane są wszelkie niezgodności, które mogłyby zostać zauważone. gdyby tak było to byśmy nie oglądali tych zdjęć w necie
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ktosiuf a skad wiesz czym autorzy zdjec sie kierowali? ;-)
  • 0

#20

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem , ale generalie wasza postawa mnie dziwi , pokazuje wam że dowód jest sfałszowany i każdy z was to może sprawdzić a wy to bagatelizujecie....
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

po pierwsze skoro nie ma tam atmosfery to nie mamy pojecia jak zdjecia by wygladaly ani nie mamy pojecia jak przebiegala tam (ewentualnie) praca astronautow...

takze o jakich dowodach mowisz?
  • 0

#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest zdjęcie z artykułu -PONOĆ SFAŁSZOWANE przez NASA
Dołączona grafika

A to jest oryginalne zdjęcie NASA AS11-40-5868(sam go poszukałem)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Autor na podstawie sfałszowanego przez siebie zdjęcie wmawia nam fałszerstwo NASA. Co ciekawe nie podaje numeu tego zdjecia. Przy (autentycznych)innych zdjęciach numery podaje, liczy na to ze czytelnik uwierzy mu ze to kolejne zdjęcie NASA.....

pisałem o tym wcześniej....
  • 2

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ziemie na zdjeciu mozna usunac i wkeic...to taki problem dla kogos kto wykradl zdjecia lub zdiec oublikowanych dostawil rogi? im wiecej zamieszania tym trudniej sie skapnac gdzie lezy prawda...ja tam sie dystansowuje bo nie mam pojecia jaka jest prawda i nikt nie ma...a to ze autor mial zdjecie takie czy takie to mi lata bo nie ma 100% czy nie klamie...to samo tyczy sie nasa...nie wiadomo ktore zdjecie jest prawda a ktore nie...mozna sobie analizowac i badac..hheh i tak sie nie dowiemy.. :smile:
  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ktosiuf ... przecież nie ulega watpliwości, że ta fotka jest podejrzana - a ty sie spinasz jak nie wiem co ...

Każdy ci przyzna, że to podejrzana sprawa ...

Ale chcialbym abyś skomentował inne tezy autora textu - wiem zapewne powiesz "Tam jest jedna falszywa fotka i nie bede komentowal reszty ...", ale prosilbym o komentarz do reszty. Chyba , że znów nic z tego nie wyjdzie ...
  • 0



#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok zrobie to potem. Ale ja znów nie widze u was jasnej odpowiedzi: Ta to zdjęcie jest sfałszowane. Po to siedziałem pół dnia nad tymi albumami żeby mieć o tych zdjeciach pojęcie (sami mówiliście żebym sam zaczął szukać). I wciąż nie rozumiecie. Skoro autor fałuszje jedno zdjęcie w tak perfidny sposób, to po co to robi? Jak najbardziej mogę odnieść się do innych kwestii, tylko jak można odnosić się do tez i teorii które wysnuwane są z fałszywych dowodów. Nie rozumiem was naprawdę, nie macie wątpliwości co do Sumerów itp a kiedy daje wam taki stuprocentowy dowód to nie potraficie przyznać mi racji. Nie chodzi mi tu żebym usłyszał:Tak jesteś wspaniały. Chodzi mi o to żebyście właśnie dzięki takiemu fałszerstwu patrzyli na cąły artykuł z bardzo duzym przymróżeniem oka....
  • 1

#26

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor na podstawie sfałszowanego przez siebie zdjęcie wmawia nam fałszerstwo NASA. Co ciekawe nie podaje numeu tego zdjecia. Przy (autentycznych)innych zdjęciach numery podaje, liczy na to ze czytelnik uwierzy mu ze to kolejne zdjęcie NASA.....
pisałem o tym wcześniej....


Hehe dobre :) az tak znasz autora, ze wiesz ze sam grzebal przy zdjeciu?
  • -2



#27

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i widzisz odwracasz kota ogonem.....a potem to ja rowalam temat, to ja mowie nie na temat....
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok zrobie to potem. Ale ja znów nie widze u was jasnej odpowiedzi...


A co ja pisze wyżej ... -> "ŻE NIE MA WĄTPLIWOŚCI że fotka jest podejrzana..."

Mnie ciekawi kolejna rzecz :

Każda misja pozostawiała po sobie kupe rzeczy ... weźmy na przykład połowe modułu lądownika, która zostawała na powierzchni Księżyca - druga połowa (górna) odlatywała z załogą (badałem fotografie gdy lądownik startuję i zdziwiło mnie czemu są w beznadziejnej jakości?) ... ok ale nie o to mi w tej chwili chodzi ... także każda misja pozostawiała po sobie połowę lądownika. Czy amatorzy teleskopów , którzy wpatrują sie w kratery na Księżycu kiedykolwiek widzieli pozostałości po którejś z misji Apollo ? Te części lądowników ?
  • 0



#29

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy amatorzy teleskopów , którzy wpatrują sie w kratery na Księżycu kiedykolwiek widzieli pozostałości po którejś z misji Apollo

O bardzo dobrze myślisz, SPYTAJ SIE ICH TO SIE DOWIESZ?

[ Dodano: 2006-04-20, 13:00 ]

=]ŻE NIE MA WĄTPLIWOŚCI że fotka jest podejrzana.


no właśnie PODEJRZANE....a nie SFAŁSZOWANE
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O bardzo dobrze myślisz, SPYTAJ SIE ICH TO SIE DOWIESZ?


Trzeba bedzie sie wybrać na forum osób z teleskopami (kiedyś takowe odwiedziłem - musze poszukać) i zadać im to pytanie ... ;-)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych