Skocz do zawartości


Zdjęcie

FENIX podejmuje test i udowadnia niedowiarkom, cz. 2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#31

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

samo to miganie się od tego testu mówi samo za siebie. Jezeli Fenix bedzie na tym tescie to pewnie nic z tego NIE WYJDZIE. Ale znajac zycie pewnie i tak sie nie pojawi :D
  • 0

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje proroctwo to :

- Fenix nie zjawia się na teście
- Fenix przedstawi jakąś wymówkę, która będzie jego usprawiedliwieniem na brak obecności w dniu testu [co może być jeszcze bardziej absurdalne niż 8 miesięcy poślizgu ?] (jakby co mamy czas ... minimalnie do 2012 :P )
- lub w ogóle już Fenia tu nie ujrzymy... (z wiadomych powodów)

Może te twierdzenia sprawią, iż podejmie się tej próby, czego osobiście bardzo bym chciał, ponieważ chciałbym definitywnej oceny, iż Fenix (NIE)jest psionikiem na jakiego siebie tu wykreował :)
  • 0



#33

XXXX.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cinex bo fen psionikiem nigdy nie był i nie jest - wiesz ja sadze, że takie coś w ogóle nie istnieje - nie ma na to dowodów - oni wpadaja 14latkom ze mogą być jakimiś magami z gier rpg czy innym pokemonem :) ale tak nie jest - psionika do śmietnika ! :D
  • 0

#34

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e ja mam 14 lat -_- a przypadek Fenixa to według mnie przykład jak łatwo zrobić z siebie guru...
  • 0

#35

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie tu zajrzałem, żeby przypomnieć Fenixowi i jego sędziemu o tym, że termin się zbliża, ale okazało się, że organizator wszystko już prefekcyjnie zorganizował. Szkoda tylko, że próba zaplanowana jest w Katowicach, a nie w Warszawie, wtedy bym wpadł na pewno, a do Katowic niestety nie pojadę...
  • 0



#36

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prędzej zobaczymy poczciwego mnicha buddyjskiego we własnym maybachu
niż niezbity dowód na istnienie sił paranormalnych :cafe:
  • 0



#37

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczymy, oczywiście czekam na opublikowanie materiału z testu na forum, o ile Fen się zjawi, faktycznie coś długo go nie ma, nawet na gg opisu nie zmienia, takie opuszczone... :D
  • 0

#38

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może te twierdzenia sprawią, iż podejmie się tej próby, czego osobiście bardzo bym chciał, ponieważ chciałbym definitywnej oceny, iż Fenix (NIE)jest psionikiem na jakiego siebie tu wykreował :)

Czy przypadkiem Fenix nie jest jednym z modów? Pytam na jakiej zasadzie został przyjęty:)
  • 0

#39

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na zasadzie rewelacji i uwielbienia przez dużą rzesze mlodych psionikow?
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa inicjatywa, mam nadzieję że będzie solidnie udokumentowana. Życzę powodzenia Feniowi :)

Można spisać relację, porobić jakieś zdjęcia i silmować ;]

Jedna prośba. JEŚLI (dobre słowo :P ) ten test dojdzie do skutku, powiedzcie, gdzie i kiedy go przeprowadzicie ;]
  • 0



#41

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Liczę na FENIXA bo zaufałem jego obietnicy a w przeciwnym razie przegram i stane się głupcem. Trzymam kciuki.
  • 0

#42

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to jedyną niezwykłą rzeczą może być tylko pojawienie sie Fenixa na teście (róbcie foty jak sie zjawi bo inaczej nie uwieże, albo lepiej go nagrajcie xD )
  • 0

#43

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uwazam ze do takowego spotkania nie dojdzie bo to jest tylko prowokacja modow i niektorych osob majaca na celu pokazanie jak latwo ludzie wierza w to co osoby o wyzszej reputacji powiedza :P ;) przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac :P
  • 0

#44

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, dawno tu nie pisałem.. Huh, ale wróćmy do tematu..
Tak mi się wydaje, że do tej próby nie dojdzie, Fenix wykreował się na 'psi-mastera' (pozwólcie, że tak to ujmę), a teraz od 10 dni nie było go na forum, więc albo się przestraszył (w sumie czego, jeśli sam wyraził chęć na próbę?) albo go po prostu nie ma, bo nie może wejść.

Z ciekawości - przewidywane są jakieś miejsca dla publiczności? ;) Nie liczmy tej "neutralnej".
  • 0

#45

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie, ze Fenixa juz nie zobaczymy na tym forum ;) A tym bardziej w Katowicach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych