Skocz do zawartości


Zdjęcie

FENIX podejmuje test i udowadnia niedowiarkom, cz. 2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#121

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolesiostwo wsród zarządu działa, i ma się dobrze. Sprytne, chęc zamknięcia tematu pod pretekstem nieuzasadnionej pogłoski i nieobecności badanego przez dłuższy czas - śmierdzi na kilometr.

Temat powinien zostać nietknięty do czasu upłynięcia terminu.

Jeżeli potraktowany zostanie po moderatorsku, będzie to dowód na to, że na VRp działa pewna klika bagatelizująca niewygodne dla siebie sprawy.
  • 0

#122

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jak co Michal, ale chyba mnie o to nie podejrzewasz ? :P
  • 0

#123

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~aka`Michał, ty się wszędzie dopatrujesz jakichś teorii spiskowych, układów itp?

Daj se siana, koleś... normalnie jakbym słuchał jakiegoś pieprzonego PiSofanatyka
  • 0



#124

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda że nieświadomie Przemo wystepujesz w roli obrońcy usciśnionych i wszelkiej poprowności na forum, ułatwiąjc tym drogę Fenixowi.

Nie pisałbym podobnych rzeczy, gdybym nie miał ku temu uzasadnionych podejrzeń.
Oto jaką wiadomość otrzymałem od moderatora Macha - który jako pierwszy wykazał się sympatią do Fenixa i zamknął temat

Dla mnie też jest trudne do uwierzenia, że Fenix is dead, ale trzeba przyjąć taką możliwość. A jeśli już taką możliwość przyjmujemy to trzeba zachować pewien szacunek dla zmarłych

Taki typ odpowiedzi otrzymałem od moderatora, który jak podejrzewam, działał na korzyśc i co najważniejsze - z premedytacją - zamykając temat wcześniej kontaktując się z podmiotem drogą komunikatorów. Jak wiemy znaczna część sympatyków przygód FENIXA NIGHTWALKERA znała i zna jego numer komunikatorów, których pewnie ma i kilka.

Zostałem porażony argumentem jaki usłyszałem z ust CENZORA.
Temu podobne wyjaśnienia i bzdurne argumenty po czym zamykanie tematu z kwitkiem, daje do myślenia.

DOMNIEMAM, ŻE FENIX W POROZUMIENIU Z POSZCZEGÓLNYMI PRZEDSTAWICIELAMI GREMIUM MODERATORSKIEGO, UGADAŁ SIĘ CO DO SZCZEGÓŁÓW I OKOLICZNOŚCI "PO KUMOTERSKU" WYJAŚNIENIA JEGO SPRAWY.

//Tiamat, nie , Ty nie :] Ty jesteś sceptykiem, nie mógłbyś współtworzyć układ szeroko zakrojonej działalności ezoterycznej szajki. :]
  • 0

#125

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie mógłbyś współtworzyć układ ezoterycznej szajki


Haha leże. Musze sobie zapamiętać ten tekst.

Fenix zyje i podejrzewam ma sie dobrze. Co do konspiracji - jest paru użytkowników którzy w ew. konspiracji na pewno by uczestniczyli. Jesli dla wielu był guru i mistrzem więc posiada też swoich uczniów, którzy bez wątpnienia opowiedzą się za nim
  • 0



#126

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mamy określonej linii forum, wiec nic z nią nie jest sprzeczne. :)


Nie? Serwis po prostu dotyczy spraw paranormalnych? Hmmm? W pełni neutralnie? :rotfl: Najlepszym przykładem są newsy gdzie pojawiają się tylko informacje o plotkach, będących kolejnymi "dowodami". Nie widziałem jednak nigdy o tym jak znani i poważani paranormalne oblewają test za testem lub zostają zdyskredytowani w inny sposób.

Sugerujesz, że moderator ma patent na mądrość?
Czy też, że moderator jest bardzo ważną postacią?


Ależ nie... Choć jest dość postacią reprezentującą forum...

Pomyśl, jakie są obowiązki moderatora. Ogólnie mówiąc pilnowanie regulaminu i utrzymywanie porządku na forum. Więc jest to pomieszanie stróża porządku ze sprzątaczem.


Miałem już okazję administrować i moderować trochę dużych for w swoim życiu i doskonale wiem jakie są jego obowiązki. Zapewniam Cię jednak, że swoich moderatorów sprawdzałem dokładnie i nie powierzałem tak poważnej funkcji niepoważnym ludziom.

Ale miło mi, że oceniasz tą pracę jako bardzo ważną. :)


Chyba mnie źle zrozumiałeś... "Fenix był tutaj modem i bardzo ważną postacią" - bardzo ważna postać, ale nie ze względu na funkcję moda, ale wpływ na użytkowników.

Twój główny oponent nie loguje się na forum od pewnego czasu. Nie widzę nikogo innego, kto poddał by się doświadczeniu. Więc w jakim celu ciągnąć temat o eksperymencie, który pewnie się nigdy nie odbędzie? To o ucieczce.


W jakim celu? Bo ma czas do końca października... I ja a nie Ty mu ten czas daje... Jak już pisałem - ja nie bawię się w plotki. Sądzę, że jest zwykłem oszustem, ale to tylko moja prywatna opinia. Staram się być uczciwy i neutralny do końca. Może po prostu nie ma czasu i zgłosi się za tydzień albo dwa. :)

Wg mnie po prostu szukacie na siłę pretekstu aby zamknąć temat, który dość dobrze pokazuje sposób w jaki w środowisku "paranormalnym" podchodzi się często do "faktów" i "dowodów". Nie martw się - jeśli temat przestanie być potrzebny to ludzie o nim zapomną i sam spadnie. Temat nie potrzebuje do tego Twojej pomocy ;) Nie zgadzasz się żeby ktoś Tutaj śmiał się i obrażał Fenixa? Ja szczerze powiedziawszy też... Więc dawaj ostrzeżenia i moderuj posty - od tego jesteś modem. Ale nie uwalniaj nas wspaniałomyślnie od ciężaru dyskusji ;)

- - -

Przemo: Dlaczego wdajesz się ze mną w dyskusję, zamykając mój temat i niepozwalając mi odpowiedzieć? To wypacza obraz sytuacji i sugeruje, że ja nie mam już argumentów by dyskutować...

Ciąg dalszy tematu i jego następna część - Fenix tak mógł robić, więc sądzę, że bezstronni moderatorzy pozwolą i mnie :) Jak już napisałem powyżej - czekam na zgłoszenie do 31 października i nie odpuszczę ani dnia prędzej...
  • 0

#127

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Damnatio Memoriae
do 31 października? Myślę, że temat
powinien zostać otwarty, ale z zasadą
wyżej w oczekiwaniu na odpowiedź
tutaj pana Fenixa.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych