Skocz do zawartości


Zdjęcie

FENIX podejmuje test i udowadnia niedowiarkom, cz. 2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#61

Loki.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... wiecie co? Szczerze to powiem że jeśli to prawda to nie miło. Ale z mojego punktu widzenia, nawet jak bym miał takie umiejętności i ktoś by mi postawił takie wyzwanie. Zachowałbym się tak samo jak On. Bo presja jaką musiało to na nim wywrzeć była przeogromna. Koleś mógł wykitować w swojej głowie. Co by było jak by przyszedł? Chcieli by mu udowodnić że jest kłamcą itp. Nie bronie go sam nie wierze w takie sprawy. Ale spójrzcie z innego konta niż własnego.
  • 0

#62

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikt mu nie chciał nic udowadniać. Mial zwyczajnie zaprezentować to co umie...
  • 0

#63

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Och, chyba jednak jestem jasnowidzem, w topicu "psionika..." pisałem wcześniej, że tak to się skończy ;) .

PS. Była jeszcze zbierana kaska na utrzymanie psionicznych witryn, o ile się nie mylę 3-cyfrowa sumka się zebrała. Widać bardzo drogie domeny ".pl" są.
  • 0

#64

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli będę pewny, iż Fen się zjawi na owym teście, to pojawiłbym się w roli obserwatora.
Czy byłyby ku temu jakieś przeciwwskazania?

Przed ewentualnym testem wszyscy chętni zostaną poinformowani w tym temacie co do miejsca i godziny spotkania.
  • 0

#65

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Panie i panowie, stało się. Oto co znalazłem na jego blogu


Faktycznie po tym co napisał w blogu, trudno nie być sceptykiem w tej kwestii. Wkońcu poproszenie o to by coś pokazał innym nie jest żadną formą presji czy udowadniania że tego nie umie. Skoro chwalił się tym na forum to co za problem w realu. Oczywiście co za problem dla kogoś kto naprawde ma jakieś zdolności :)

Czyżby więc kolejny zarozumiały showmen ? Cóż, jeśli tak nie jest to zawsze może pokazać swoje zdolności...jakoś w temacie o dzieciach z Chin, bez problemu czytały one uszami czy pachami bez kompleksów. Nie wierze w jakieś zanikające zdolności z powodu ocecności kamery czy innej osoby.
  • 0

#66

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No właśnie, bo i ja byłbym chętny :]
  • 0



#67

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wstrzymajmy się jeszcze :)
Po upływie terminu będzie można rzucać pomidorami albo kwiatami :)
  • 0

#68

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS. Była jeszcze zbierana kaska na utrzymanie psionicznych witryn, o ile się nie mylę 3-cyfrowa sumka się zebrała. Widać bardzo drogie domeny ".pl" są.


Tak, oczywiście, finansowania witryn kończy się na domenach. A same serwery rozdają za darmo i dorzucają do tego pełny support techniczny. I wszystko za friko. Normalnie wolontariat!

Po za tym, mamy jeszczę parę chwil do października, więc dajcie mu szansę. Zwłaszcza że naprawdę nikt w polsce nie zajmuje się poważnie takimi magiami, a on zdrowo do tego podszedł i uznał, że z błaznami nie chce mieć już do czynienia. Ja bym podobnie zrobił...
  • 0

#69

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że serwis psionkia.pl został zamknięty, to nie wina Feniksa, tylko moja. Fenix już od dłuższego czasu mówił, że się wypalił i zaproponował administrację jego serwisu mnie. Niestety musiałem mu odmówić, a z braku innych kandydatów serwis musiał zostać zamknięty.
Jeszcze jedno, o trzycyfrowych sumach na koncie nic mi nie było wiadomo, z tego co wiem Fen ledwo wiązał koniec z końcem, żeby utrzymać serwis przy życiu.
  • 0



#70

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziadekkleofas a ile moze kosztowac serwer dla witryny ktora odwiedza garstka ludzi dziennie ? :lol no bez jaj ... za 3zł miesiecznie mozna miec hosting ktory wytrzyma 100 wizyt dziennie

a jedyne co po fenixie mozna było sie spodziewać to kolejne 'i tak nie zrozumiecie'
  • 0

#71

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Potwierdzam hostowanie stronki z mała oglądalnością to nie problem. Dopiero większa popularność wymaga dużych nakładów.
  • 0

#72

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O ile mi wiadomo psionika.pl hostowana była przez nazwa.pl w pakiecie Active, więc nie mówcie mi, że płacił 3 złote miesięcznie...
  • 0



#73

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mowiac nie rozumiem w tej kwestii Fenixa, juz nie chodzi o to czy by sie poddal tej probie czy tez nie, chociaz jesli ktos rzeczywiscie ma jakies zdolnosci to wykorzystuje je "od tak" w kazdej chwili wiec to by nie byl wielki problem a napewno nie byl to stres, chyba ze na 10 prob wychodzi 5...Nie rozumiem Fenixa w kwestii takiej, ze obrazil sie na polskich uzytkownikow internetu i powiedzial jakby cos w stylu biore zabawki i ide sie sam bawic...zamknal strone (no ok, rozumiem ze mozna nie wydoic z sianem na serwer. Zamyka bloga? czemu? konczy z VRP?? tego to juz w ogole nie rozumiem.Fenix chyba zapomnial ze walka ze sceptykami to nie droga uslana rozami, ale ma okazje oczyscic sobie ta droge wlasnie teraz...Jesli by potwierdzil swoje umiejetnosci to sceptycy nie mieli by mu juz nic do zarzucenia.Ale on jak mniemam woli zostawic to dla siebie i sie nie dzielic bo przeciez nie musi... :D :D i takim oto sposobem stwierdzam ze Fenix nie ma zadnych umiejetnosci.Bo co za problem przyjechac pokazac i odjechac? (za darmo?) - Dla kogos kto cos potrafi..Zaden problem.
  • 0

#74

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozumiem brak funduszy na utrzymanie psionika.pl,no ale chyba za bloga i VRP nie placi ? Moim zdaniem stchorzyl, ale kto wie moze w dzien kiedy ma sie zjawic, Fenix pojawi sie w wielkim stylu ? xD

Sory za brak polskich znakow ale cos mi sie wali x[

Ave Satan ! x[
  • 0

#75

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziadekkleofas a ile moze kosztowac serwer dla witryny ktora odwiedza garstka ludzi dziennie ? :lol no bez jaj ... za 3zł miesiecznie mozna miec hosting ktory wytrzyma 100 wizyt dziennie


Taki hosting za 3 złote starczy na góra tydzień. Może więcej, ale jak kto dba to kupi lepszy.

Potwierdzam hostowanie stronki z mała oglądalnością to nie problem. Dopiero większa popularność wymaga dużych nakładów.


Tak, o ile się korzysta z darmowych serwisów czy hostingów za 5 zł smsem. 20 mb MySql, 0,5 gb transferu to niebotycznie mało, nawet na strony gdzie zagląda nie więcej niż 100 osób dziennie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych