Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET w Egipskim Grobowcu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#301

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>legalize

ok wiec jezeli nie chca sie ujawniac z powodow o ktorych piszesz, to nasuwa sie logiczne pytanie: jezeli dysponuja tak zaawansowana technologia (zeby do nas wpasc i uwazac nasza za prymitywna) to dlaczego sie nie ukryja tak zeby nie bylo zadnych "przeciekow" ?

na ziemi jest dosyc roznych spraw ktore sa ukrywane tak ze nikt o nich nie wie, przy calym naszym prymitywizmie

#302

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byc moze chca nas ze soba oswoic zeby nie było takiej prymitywnej paniki w momencie jakiejkolwiek konfrontacji itd...
Pomysl co by sie działo kilkadziesiat lat temu jakby wyladowali na Polach Elizejskich :)
Panika by była siana ze szatan nadchodzi i koniec swiata itd... Teraz juz by było troche lepiej bo juz mamy niejako wieksze pojecie o nich i zjawisko UFO nie jest niczym nieznanym itd. Jeszcze troche czasu a bedziemy psychicznie mniejwiecej gotowi na stale obserwacje itd :)

#303

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oj legalize, zacznij pisac ksiazki SF dobry jestes w wymyslaniu "niestworzonych" wyjasnien :) zastanow sie i postaw sie w ICH sytuacji, co ty bys zrobil? "przyzwyczajal" nas do widoku przez tyle lat? NIE! poczekalbys na odpowiedni moment, gdy bedziemy na odpowiednim poziomie rozwoju i sie tak poprostu ujawnil.

nie rozumiem po co wy wszystko komplikujecie nie majac absolutnie zadnych dowodow na poparcie swoich slow, zeby bylo co pisac na forum? napisz fajna ksiazke SF, chetnie przeczytam, bo lubie ten typ beletrystyke.

#304

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Foxsys-taktyką wykpiwania bez głębszego spojrzenia zdziałasz tylko tyle, że zrazisz do siebie wszystkich.
Równie dobrze możnaby Tobie zasugerować, żebyś poczytał więcej książek SF a nie tylko program telewizyjny i wiadomosci sportowe. Czy to wpłynie na jakość naszych rozmów? Na pewno nie.
Jak przy tak zawężonym horyzoncie wyobraźni chciałbyś poznać intencje ewentualnych przedstawicieli innych gatunków? Zwróć uwagę na to, ze w naszym społeczeństwie jest mnóstwo analogii. Czy będąc dzieckiem słuchałeś od razu o całkowaniu, wytryskach, kremacji zwłok itp? Nie, najpierw było dodawanie, bocian i pójście do aniołków(oczywiście to przykłady ogólne-nie mam pojęcia jak Ciebie kształtowano). Dzieci poznają swiat po kolei i nie mówi się im wszystkiego od razu bo ich umysły nie są w stanie tego pojąć.
Chcę tylko zwrócić uwagę na to, iż jak powiedział Legalize, nasza świadomość nie jest jeszcze gotowa do przyjęcia pewnej wiedzy-i faktu istnienia innych cywilizacji. Osobiscie znam młodą i piękną kobietę, po studiach, na stanowisku księgowej, która pochodzi z ortodoksyjnej rodziny świadków Jehowy-i ona uważa że ziemia istnieje 6000 tysięcy lat a UFO to demony i szatan....i jej nie wyjaśnisz nic-próbowałem:(..doszło w końcu do tego, że "zawiesiła się" i powtarzała w kółko "to szatan...demony...szatan" gapiąc się na mnie nieprzytomnym wzrokiem.
Nie oceniam jej życia-jednak spróbuj sobie wyobrazić co stałoby się z umysłami ludzi do nich podobnych a takich są tysiące.

Przy okazji udzielam Ci napomnienia ustnego, byś unikał ewidentnych kpin, sugerujących Twoją "intelektualna wyższość" nad maluczkimi. Uznam to bowiem za prowokację do spięć, których przecież chcemy uniknąć, prawda?

#305

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>sadhu

po pierwsze skad ty wiesz co ja czytam lub ogladam

po drugie nikomu nie probuje udowodnic swojej wyzszosci intelektualnej tak jak wy to robicie

no i wreszcie po trzecie my nie jestesmy gotowi, a ty jestes? czemu? jestes w czym lepszy niz ja ? czemu tak sadzisz? bo wierzysz w kazda teorie(im dziwniejsza tym lepsza) to jestes bardziej swiatly ode mnie ? teraz zaczynasz mnie obrazac a tego nie lubie i nawet to zej estes moderatorem nie upowaznia ciebie to pisania takich tekstow! teraz pewnie walniesz warnem bo mozesz :D i to nas tez rozni

jezeli cos komus probujesz udowodnic, ze nie jestesmy gotowi o takie inne to najpierw udowodnij na co nie jestesmy gotowi bo jak narazioe to niestety tylko SF, ktore jak juz pisalem lubie i czytam, tyle ze to sa tylko bajki nie poparte dowodami podobnie jak wszystkie teksty o obcych na tym forum.

#306

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Foxys-nie miałem ani nie mam zamiaru ani Cię obażać ani prowokować. Zwróć uwagę, że podawałem tylko przykłady ewentualnego zachowania i dyskusji-myślę, że potraktowałeś je zbyt osobiście. Oczywiście, że nie wiem co czytasz(chętnie się dowiem) i przyznaję, że jest mi to obojętne, bo szanuję Twoje wybory.
Zadałes pytanie na które nie potrafie odpowiedzieć w sposób jednoznaczny, bo nie wiem, czy jestem gotowy zupełnie. Wiem jednak, że taka możliwość istnieje i zaryzykuję stwierdzenie, iż jestem bardziej gotowy niż moja znajoma, o której wspomniałem.
Poza tym, mówiąc, że nie jesteśmy gotowi miałem na myśli ludzkość globalnie-bez podziału na "ja" i " ty". Z racji tego, że jestem częścią społeczeństwa identyfikuję się więc ogólnie z brakiem takiej gotowości w pełni.
Chętnie posłucham o Twoim przygotowaniu. Jak Ty się czujesz myśląc o takim kontakcie? Czy możesz teraz śmiało powiedzieć, iż Ty sam jesteś gotowy?

Ciekawi mnie też, dlaczego używasz stwierdzenia "bajki" mówiąc o Obcych. Czy nie uważasz że to stwierdzenie dość subiektywne? Rozumiem, iż wszystko to, co nie przydarzyło się nam osobiście możemy traktować jako bujdy. Myślę jednak, że bezpieczniej jest założyć margines dla naszej ludzkiej ignorancji-w ten sposób będziemy bardziej otwarci na nowe doświadczenia.


PS-trochę zbaczamy z głównego tematu, więc albo stwórzmy nowy albo przenieśmy nasze dywagacje do bardziej stosownego działu

#307

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mysle ze gdyby jakas cywilizacja nas odkryla to guzik by ich to obchodzilo czy jestesmy gotowi czy nie, obchodzilo by ich tylko to, czy oni sa gotowi bez ryzyka sie ujwanic. A majac nowoczesniejsza technologie od nas z pewnoscia by sie nie bali ujawnic, bo jednym takim pojazdem obcych to cala wojne mozna by bylo wygrac.

#308

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>sadhu

ok peace :D

>>tiamat

faktycznie masz racje, lecz rozwazalismi tu czysto hipotetycznie sytuacje ze ONI juz sa, troszke ICH widac i czemu tak jest :D

ja tez sklaniam sie ku wersji ze jezeli w ogole dadza rade do nas przybyc, ze sa to jestem pewien, to wyladuja i tyle.

zeby bylo jasne to ze wierze w to ze sa inne istoty we wszechswiecie to nie wierze ze sa to szaraki,nordyki,jaszczury itd sa to wedlug mnie bajki nie poparte ZADNYMI dowodami.

#309

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, trza jeszcze brac pod uwage fakt, ze nie jestesmy jeszcze w stanie zrozumiec o co chodzi i dlaczego, poniewaz patrzymy na te problemy tylko i wylacznie z naszego punktu widzenia... Jezeli wyjdziemy z załozenia ze owe cywilizacje są na znacznie wyzszym poziomie uduchowienia oczywistym bedzie, ze nie jestesmy w stanie zrozumiec jakimi wartosciami i powodkami mogą sie kierować... Byc moze nas tylko obserwują tak jak my lubimy badac inne zwierzęta, byc moze ingerują w nasz rozwoj w sposob ktory jest dla nas nieswiadomy. Nasza wiara zreszta mowi ze otrzymalismy wolną wolę wiec wielce prawdopodobne jest ze poprostu nie mogą znacznie ingerowac w losy naszej cywilizacji chyb a ze w obliczu jakiegos zagrozenia...

#310

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi to stwierdzic ale zauwazam sztuczne podgrzewanie watku przez !Legalize!.
Udowodniono bez najmniejszych watpliwosci ze obcy to wazon a helikopter i kilka innych znakow nie sa nawet hieroglifami i zostaly przekute z prawdziwego pisma egipskiego. Smrod mistyfikacji zalatuje nawet teraz.
Oczywiscie nikt nikomu nie zabroni babrac sie dalej w te bzdury,ale czy taka wlasnie jest specyfika tego forum?

#311

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Automasz, jestes w bledzie bo ja jako pierwszy uznalem temat za Fake (co wam sceptykon nigdy nie zdarza przyznac sie do bledow) i nadal taka opcje podtrzymuje... Co nie zmienia faktu ze mam prawo wypowiedziec sie na temat UFO...

#312

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

!Legalize! To zupelnie jak ja mam prawo wypowiedziec swoja opinie o sztucznie odgrzewanym watku. I nie sadze zebym sie mylil.

PS. Bez sceptykow na tym forum juz dawno byscie wierzyli w plaska Ziemie, wiec nie dramatyzuj ;-) ;-)

#313

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Automasz, nie dramatyzuje, ja jestem bardzo wdzieczny sceptykom wbrew pozorom bo kazdy jeden sceptyk jest bardziej potrzebny niz dziesieciu zwolennikow ;)
P.S. A ja ci nie zabraniam wypowiedziec twojej opini... Tylko ją koryguje ;)

#314

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Starożytny Egipt to wielce interesująca cywilizacja. Tyle tajemnic w jednym miejscu na Ziemi. Niesamowite. Rzeczmi paranormalnymi interesuję się od dawna i mam nadzieję, że aktualne misteria świata, jeszcze za naszego życia, przestaną być misteriami.

Tak apropo. W jednym z artykułów na owym forum, bodajże tym o hipnozie Łucji i jej "podróży" do starożytnego Egiptu i szokujących sprawozdań o Budowniczych z nie tego Świata, szklanej piramidzie i tak dalej, ktoś wciąż nadmieniał, że latały koło nich spodki, a nikt nie raczył nawet uwiecznić tego. Zamiast tego woleli malować pola uprawne, chociaż takie cuda się koło nich działy. W takim razie powiedzcie mi. Czymże są TE zdjęcia? Czyż nie obrazują one UFO? Obrazują ! A więc "podróż" Łucji wydaję się być tym bardziej prawdopodobna. Ludzie - mamy dowody, a powątpiewamy w cuda tego Świata. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

PS.2 Woow :)

#315

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czymże są TE zdjęcia? Czyż nie obrazują one UFO? Obrazują !


Gdzie ty widzisz to UFO ? Gdyby chociaz bylo wiadmo ze to obiekty latajace, to mozna uznac ze UFO.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych