Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET w Egipskim Grobowcu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 replies to this topic

#286

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to "PO CZESCI" ?
Chyba raczej DEFINITYWNIE

#287

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam nadal widze helikopter i dwa statki, a ze nie wiem czym inspirowali się Egipcjanie tworząc pismo w takowej postaci nie moge stwierdzic ze zagadka jest rozwiazana... Oczywiscie mozna uznac to za zwykly przypadek...

#288

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... a ze nie wiem czym inspirowali się Egipcjanie...


Może statkami jakimi latali ich "Bogowie" -> Uskrzydlony dysk RA, Sokół Horyzontu, Skrzydlaty Mierniczy itd. :)



#289

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

znowu wałkujemy to samo?

... :spadaj:



#290

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Biorąc pod uwagę ogrom wszechświata.. Wielkie prawdopodobieństwo istnienia obcych cywilizacji a co za tym idzie niewyobrazalnej technologii dzieki ktorej są i byli w stanie nas odwiedzać czemu jest to tak mało realne?? Aquila troche wiecej optymizmu i otwarcia na świat , powiem wiecej na wszechswiat... :D

#291

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Legal zostaw go ... on tu przybył "walczyć z ciemnogrodem" - ty tylko piszesz, że to ci coś przypomina (bo przypomina) a on już zaczyna swoje ...

Kto ci (nam) broni o tym pisać ? NIKT...

Jak już mówiłem owe (jak to nazwałeś) "statki" mogą być odzwierciedleniem boskich pojazdów ich "Bogów" (Uskrzydlony dysk RA, Sokół Horyzontu, Skrzydlaty Mierniczy).



#292

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w cywilizacje pozaziemskie, wierze tez ze gdzies we wszechswiecie sa organizmy bardziej inteligentne niz my, z wieksza technologia, ale nie wierze ze nas znalezli, a juz napewno nie wierze ze byli tu tysiace lat temu, gdyz mysle ze 2 obrazeczki na scianie to raczej maly dowod na to ze tu byli, z pewnoscia roilo by sie od szkicow pojazdow pozaziemskich na kazdym obrazku, gdyby tu byli i byli uwazani za Bogow, a tak nie dosc ze jest malo sladow i dowodow, to w dodatku nie sa to dowody ewidentne, tylko skojarzeniowe, naciagane jak owe rysunki na scianie, ktore sa w dodatku zapisem a nie obrazkami.

#293

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biorąc pod uwagę ogrom wszechświata.. Wielkie prawdopodobieństwo istnienia obcych cywilizacji

Ależ ja do obcych cywilizacji nic nie mam. Nie tylko wierzę, ale wiem że one gdzieś tam musząbyć. I to setki a nawet tysiące.

Ale niestety to, że przylatująsobie na naszą małą planetkę, zakreślają sobie kręgi w zbożu, porywają ludzi itp ale nikt ich nigdy nie widział... to dla mnie przesada.

Mi chodzi o ot, że ostatnimi czasy powstaje tak wielka masa głupiutkich teorii o kosmitach, bazujących na powodzeniu takich historii i popartych swoimi "dowodami" że szok.
Kosmici jak najbardziej ok, ale gdzieś daleko na swojej planecie. Nie w latającym spodku nad polskimi polami pszenicy :P

=]on tu przybył "walczyć z ciemnogrodem" - ty tylko piszesz, że to ci coś przypomina (bo przypomina) a on już zaczyna swoje ...

Raczej wyłuskiwać prawdę :) Ok, mi teżto przypomina helikopter i co z tego? Samo twierdzenie że to przypomina helikoter nie jest niczym złym, ale wiara w to, że to jest helikopter albo że to coś jest oparte na jakimś latającym pojeździe przy tak udowodnionym już pochodzeniu tego znaku, jest czymś chorym (bez urazy dla nikogo).

reszta tak jak Tiamat.



#294

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

gdyz mysle ze 2 obrazeczki na scianie to raczej maly dowod na to ze tu byli,

Czy słyszałes kiedykolwiek zeby wiedzacy o odwiedzinach UFO powoływał sie tylko na dwa obrazeczki ?? :)

Ale niestety to, że przylatująsobie na naszą małą planetkę, zakreślają sobie kręgi w zbożu, porywają ludzi itp ale nikt ich nigdy nie widział... to dla mnie przesada.

Acha... Bo ty nie widziałes nigdy to odrazu juz nikt nie widział?? A skąd ta pewnośc... Jezeli juz dopuszczasz istnienia cywilizacji o nieprzecietnej technologii czemu tak ciezko jest przyjac do wiadomosci mozliwosc odwiedzania nas?? Czemu mieli by nas nie odwiedzac?? Czy to naprawde jest takie odpychajace?? Mało jest swiadkow?? Mało jest zdjec?? Mało jest filmow?? Mało jest innych "dowodów"?? Nawet jezeli choc jednen swiadek nie kłamał, choc jeden film nie jest sfałszowany, choc jedno zdjecie prawdziwe, to juz mozemy byc pewni odwiedzin...

Mi chodzi o ot, że ostatnimi czasy powstaje tak wielka masa głupiutkich teorii o kosmitach, bazujących na powodzeniu takich historii i popartych swoimi "dowodami" że szok.

To musisz wyszukiwac te perełki :)

Raczej wyłuskiwać prawdę :) Ok, mi teżto przypomina helikopter i co z tego? Samo twierdzenie że to przypomina helikoter nie jest niczym złym, ale wiara w to, że to jest helikopter albo że to coś jest oparte na jakimś latającym pojeździe przy tak udowodnionym już pochodzeniu tego znaku, jest czymś chorym (bez urazy dla nikogo).

Ale uwierz mi, że nikt tutaj ze zgromadzonych na tym forum nie dałby sobie paznokcia uciać za to że jest to niezbitym dowodem na odwiedziny... Natomiast bierze sie takie rzeczy pod uwage :)

#295

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy słyszałes kiedykolwiek zeby wiedzacy o odwiedzinach UFO powoływał sie tylko na dwa obrazeczki ?? :)


To byla lekka przenosnia, chodzi mi o mala ilosc dowodow i to dowodow jak juz mowilem malo przekonujacych, tylko domysly i skojarzenia, czesto niestety "tuningowanych" fantazja i wyobraznia.

#296

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli juz dopuszczasz istnienia cywilizacji o nieprzecietnej technologii czemu tak ciezko jest przyjac do wiadomosci mozliwosc odwiedzania nas??

Tez tego nie rozumie :smile:

#297

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A skąd ta pewnośc... Jezeli juz dopuszczasz istnienia cywilizacji o nieprzecietnej technologii czemu tak ciezko jest przyjac do wiadomosci mozliwosc odwiedzania nas?? Czemu mieli by nas nie odwiedzac?? Czy to naprawde jest takie odpychajace?? Mało jest swiadkow?? Mało jest zdjec?? Mało jest filmow?? Mało jest innych "dowodów"??


Niestety wszystkie sa to dowody "szemrane". Wszystko tajemnicze, niejasne, kontrowersyjne, czemu sie nie ujawnia raz a porzadnie, tylko lataja sobie biale kropki, a wszystko to niewyrazne nagrania, zamazane zdjecia, a samych obcych nikt nie widzial ? No ale dobra, kazdy wierzy w to co chce, bo nie moge powiedziec ze WIEM ze nas nie odwiedzaja, poprostu nie wierze ze nas odwiedzaja.

#298

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, czemu się nie ujawnią?? Dobre pytanie... Ale najlepszą odpowiedz znajdziesz wtedy kiedy sobie usiadziesz w spokoju i sie pozadnie nad tym zastanowisz... Rozejrzyj sie dookoła i zastanow sie w jakim świecie my żyjemy?? Nie potrafimy uszanowac niczego, prawda jest smutna ale jestesmy zdemoralizowanym spoleczenstwem. Nie jestesmy gotowi do jakichkolwiek kontaktow, poprostu jeszcze do tego nie doroslismy jako cywilizacja... Byc moze wielu uwarza ze jestesmy super cywilizacja bo mamy komputery i potrafimy klonowac a rzeczywistosc jest taka ze jestesmy przysłowiowymi gowniarzami ktorzy nawet sami se soba nie potrafia sie dogadac... Waznym czynnikiem moglaby byc nasz swiatopoglad wykreowany przez nasze religie. Puki co jeszcze zyjemy cudami kościelnymi i wszystko co obce dla nas jest niezrozumiałe i sie tego boimy, nie potrafimy się otworzyc... Takze mozna gadac i gadac ale jedno jest pewne, jeszcze nie teraz. Powolutku, ale oswoją nas ze sobą ;)

#299

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam przeczucie, że jeśli nas odwiedzą to dostaną serię z F-16 i ich potężna technologia na niewiele się zda;)

#300

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

takie zdjecia , maja ewidentne dowody i nikogo nie ma? a czemu?

dlaczego sądzicie, że te zdjęcia przedstawiają np. helikopter, poduszkowiec, czy okręt podwodny? tylko dlatego, że wam je przypominają?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych