Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET w Egipskim Grobowcu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#271

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>wicia

to jest ta merytoryczna analiza ? gratuluje

nie mam wiecej pytan

#272

Wicia.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jesli to nie jest dla ciebie metyrotyczna analiza to znaczy ze inni tez nie dali takiej analizy

#273 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

To zdjęcie niestety przedstawia modliszke :) egipcajnie czcili bogów z głowami psów, ptaków więc dlaczego mieliby nie czcić boga o głowie modliszki ?

zdjęcie z helikopterem, hmmm a dlaczego cywilizacja o niebo lepiej rozwinieta od nas maiłaby latać helikoptrami ? zreszta czytałem gdzieś że to jest akurat fałszerstwo :)

#274

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wicia, pomijając już to, że śmieszne jest to co mówisz, Egipcjanie nigdy nie malowali twarzy z przodu, zawsze z profilu...

Więc nawet jakby chcieli twojego szaraczka reticulanina nasmarować, to by to zrobili z profilu :lol :



#275

Wicia.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wicia, pomijając już to, że śmieszne jest to co mówisz, Egipcjanie nigdy nie malowali twarzy z przodu, zawsze z profilu...


A skad wiesz ze zawsze ? gadales z nimi ? moze obcy nakazali im malowac swoje wizerunki z przodu.

#276

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jaja, juz dawno takich na forum nie bylo :lol :

A jedyne zmanipulowane zdjecie to jest wlasnie to niewyrazne, z wyblaklymi kolorami
Dołączona grafika

#277

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wicia-możesz mieć całkowitą pewność-JESTEŚ OBSERWOWANY....i zaiste wierz mi, nie przez kosmitów...
W każdym bądź razie zalecam wzmożoną czujność-bo moze nagle sie okazać, że na skutek "zdradzania kolejnych pilnie strzeżonych tajemnic UFO" nieznane Ci siły, monitorujące to forum zmienią Twój profil, znacząc go na czerwono pod awatarem.

...

Dla mnie jak na razie jawisz się jako prowokator i nie wykluczam możliwości, iż jesteś działającym już tu użytkownikiem, który postanowił "zrobić se jaja".
Jeśli jednak rzeczywiście wierzysz w to, co mówisz-okaż minimum szacunku dla tych, którzy tu poświęcają swój czas robiąc rzetelne analizy i podając wiele źródeł i wykaż się większą merytoryką i zapleczem w postaci Twoich źródeł, na podstawie których głosisz takie "kwiatki w wazonie z szarakiem"-samo WIERZCIE MI nie wystarczy.
Pozdrawiam

#278

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać że to kwiat w wazonie bo w górnej części "głowy" tego domniemanego obcego widać łodyżki lub pylniki kwiatu.

#279 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A skad wiesz ze zawsze ?


A poszukaj sobie w żródłach pisanych, w miejscach pilnie strzeżonych, zwanych dawno temu bibliotekami :)) Występują one dosyć często w szkołach lub w internecie. :smile:

#280

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie sztucznie podgrzewany watek.
Wszystko zostalo wyjasnione, zdjecia porownanie z oryginalem, wnioski wyciagniete, mistyfikacja udowodniona.
Jesli ktos dalej widzi obcego w wazonie.......musi juz z tym zyc :-D

#281

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mimo tego temat pozostawiam na "próbę": być może wyniknie z tego ciekawa dyskusja. Jeśli tak się nie stanie: zamykam.



#282

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha ... dla mnie porównanie tego rakietowego czegoś do słupa jest niekoniecznie dobre, bo tamto coś ma stateczniki ... czy zostały dorobione czy nie, ale ma ... ;)



#283

sasquatch89.
  • Postów: 75
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyglądając się uważniej temu obrazowi można wywnioskować, iż w dole obrazu jest "obcy" tzw "szarak"! Czy to świadczy, że budynek i rozmieszczenie Piramid wspomagane było przez obcą inteligencję?


To nie szarak, ale jeden z Białych Braci. Zapraszam na www.projekt-cheops.com/start/ dział sesje

Wyżej przedstawione malowidło ścienne znajduje się w kopalni złota w Kush. Można tu zauważyć rakietę oraz dwie postacie obok niej!


Kopalnie zakładał Marduk, aby uratować cywilizację z Nibiru. Złoto miało załatac dziury w jej atmosferze (wiem że to dziwne ale to technologia przewyższająca nas o tysiące lat). Aby dowiedzieć się więcęj zapraszam na stronkę powyżej :P

#284

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie szarak, ale jeden z Białych Braci.

Biali bracia byli wazonami z kwiatami lotosu? Zaiste, to wspaniały kamuflaż dla potomnych, żeby nie mogli rozpoznać prawdy na temat ich pobytu na Ziemii.

Jak widać zawsze znajdą się tacy, co oleją zdrowy rozsądek i uwierzą w szaraczki.

Złoto miało załatac dziury w jej atmosferze (wiem że to dziwne ale to technologia przewyższająca nas o tysiące lat).

Uuu fajnie, i ta technologia nie pozwalała im na ani zsyntetyzowanie tego złota ani na zsyntetyzowanie innych pierwiastków z ich atmosfery. Fascynujące.

Takie bajeczki to może sobie każdy wymyślić. A potem jedno którtkie zdanie - "to dziwne ale to technologia przewyższająca nas o tysiące lat" i wszyscy wierni są już zadowoleni takim mądrym i racjonalnym przecież wytłumaczeniem :P
Można spokojnie i z czystym sumieniem wierzyć sobie dalej.



#285

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sasquatch89, zagadka tego tematu jest juz po czesci rozwiazana ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych