Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET w Egipskim Grobowcu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#316

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

==>> Gdzie ty widzisz to UFO ?

Przeczytaj dokładnie pierwszy post :)

#317

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytalem juz dawno caly temat i nigdzie tam ufo nie widze, ale Ty widac czytales chyba tylko wlasnie pierwszy post.

#318

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktoś ma dostęp do hieroglificznego wizerunku dysku Horusa ?



#319

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Padl juz w tej dyskusji link do slownika hieroglifow.
Tu na pewno cos znajdziesz
SLOWNIK HIEROGLIFOW


Podawalem jeszcze rowniez w celach porownanych tabele graficzna znanych hieroglifow.
Tu gdzies lezy:
http://www.paranorma...r=asc&start=135

#320

Piterinho.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

!Legalize!, bardzo fajny artykul :brawo: pozdrawiam

#321

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś nie mogę trafić w tym słowniku na owy symbol o który mi chodzi... Nie wiem czemu, może źle szukam (bywa...). Jeśli ktoś może jest obeznany w tych klimatach to prosiłbym o nakierowanie mnie na hieroglificzny symbol skrzydlatego dysku Horusa.

Z góry dziękuje :)

Dodano: 2006-11-14, 21:47
Ej ... "forumowi egiptolodzy" ;-) ... pomóżcie mało obeznanemu koledze i naprowadźcie go na hieroglificzny zapis rzeczy takich jak "Skrzydlaty Dysk Horusa" , "Boski mierniczy" , "Sokół Horyzontu" i wszelkie tego typu pokrewne rzeczy. Oczywiście wszelkie inne formy określające Horusa (np. postać ludzka z czymś tam na głowie) mnie nie interesują :)

... please... :)



#322

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

(jak ktos dal podobna wypowiedz to sorry ale mi sie nie chce całego tematu czytac)

Co tu jest grane...
Atlantydzi mieli duuuuuzo bardziej rozwiniętą cywilizację od nas.
A Egipcjanom pomagało UFo(?)No bo jak inaczje wytłumaczyc chociazby to, że wysokosc piramidy Cheopsa podniesiona do dziesiątej potęgi jest równa  sredniej odległosci Ziemi od Słońca?
Albo to,że masa sarkofagu z tej piramidy razy 10 do 15 potęgi daje masę Ziemi?
I wychodzi na to że to my jesteśmy w tyle... XXI w i g***o wiemy :rotfl:  
(...)

a ja moge ci powiedziec czemu tak jest! przeciez jest taaaaakie prawdopodobienstwo ze wkoncu na cos trafisz jak bedziesz mnozył potegował i zmieniał jednostki! wezmy przykład z tv kolumna waszyngtona (taka w ameryce) jej wysokosc w metrach razy costam da ci odległosc do jakiejstam gwiazdy w latach swietlnych! a przeciez nie robiono jej zeby pokazac jakies wiadomosci astronomiczne!

#323

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie takie wyliczenia maja taka wartosc, jak podniesienie do czterdziestej potegi szerokosci prawego ucha Sfinksa, podzieleniu przez mase prawego palca u nogi Chefrena i wychodzi nam obwod ziemi. Ja nie wiem czym sie tutaj wogole podniecac ? zwlaszcza ze wiekszosc jest naciagana, o czym ktos niedawno pisal w temacie o piramidach.

#324

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko ci co już wiedzą i mają niezbite dowody na istnienie obcych (a prawdopodobie jest to rząd któregoś z mocarstw) nie chcą nam tego ujawnić "aby ludzie nie wpadli w panikę" :rotfl: liczą na ludzką głupotę ale nie potrwa to długo, wkońcu prawda bedzie MUSIAŁA wyjść na jaw.... :-D :wow:

#325

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Casami mam wrazenie ze to automat pisze niektore posty :/ normalnie deja vu.

#326

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie do kogoś kto zna się na hieroglifach:

Czy mógłby mi ktoś potwierdzić, iż owa fotka przedstawia hieroglificzny obraz fragmentu textu, który mówi nam : "Gdy brama huty się otwiera - głosi tekst egipski - dysk się wznosi" :

Screen przedstawiający owy fragment :
Dołączona grafika

Chodzi o to ... czy jest to zapis "Sokoła Horyzontu", "Boskiego Mierniczego", "Skrzydlaty Pojazd Horusa" ? Ten dyskoidalny obiekt, który widać jak startuje z bramy.

Przepraszam za jakość zdjęcia ale fotka była robiona aparatem z tel. Sony Ericsson K310i.

Text pochodzi z textu traktującego o walce Seta z Horusem.



#327

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórym widze łatwiej uwierzyć w kosmitów niż w to że Egipcjanie byli tak rozwiniętym narodem.Wszystkie dowody na ingerencję kosmitów w tą cywilizacjesą narazie obalane.Jak mi ktoś da dowód na kosmitów w Egipcie to uwierze,ale jak narazie są same dowody zaprzeczające temu.Niech już niektórych nie ponosi "ułańska" fantazja.
Wiem ciekawsze by było jakby w historię naszej cywilizacji zamieszani by byli kosmici.Ale prawda jak narazie jest zupełnie inna.Jedyne z czym się mogę zgodzić to to że nasza cywilizacja istnieje dłużej niż jest to oficjalnie przyjęte i mogła w przeszłości osiągnąc wysoki poziom technologiczny,ale też bez przesady.

#328

Luk2222.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się katakliźmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrocą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa "CzasEmi Ostatecznymi".

#329

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ladnie to brzmi, lepszy swiat, nastanie pokoj, milosc, to odwieczne marzenie ludzkosci, bedace inspiracja dla wielu dziel literackich. Zamiast czekac az cos sie samo stanie, to niech kazdy zacznie cos robic w tym kierunku, zeby bylo lepiej.

"CzasEmi Ostatecznymi".


Ja nie chce nic mowic, ale duza czesc religii pisze o tych czasach ostatecznych i kazda mowi co innego.

#330

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta i łączy się to z kalendarzem majów i innymi przepowiedniami, z tym kataklizmem, który ma pochłonąć dużą część ludzkości i z tym lepszym nadchodzącym światem.

Dla mnie bomba :P

Co sądzicie o tym, że żyjemy w tych czasach ?? Dla mnie bomba. Cieszę się, że moje życie nie będzie szare i nudne.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych