Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#76

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro jesteś to w stanie stwierdzić na 100%,to być może jet jak mówisz...ja się nie znam,nie mam wiedzy w tym temacie...
Być może masz rację,bo pewne elementy od zawsze wykorzystywane były w filmach grozy.Tylko tam jet początek i koniec (jakieś mniej lub bardziej satysfakcjonujące wytłumaczenie). Tutaj wytłumaczenia nie ma,więc dlatego powstało tyle stron. Ja w tym nic dziwnego nie widzę,że ludzie chcą sie podzielić emocjami po obejrzeniu czegoś takiego,bo chyba przyznasz,ze do zwykłych filmików to nie należy.
Widzisz,każdego dziwi i zastanawia co innego,mnie niektóre tematy wydają się fascynujące,a inne głupie.
Jak obejrzałam ten filmik sama to czułam okropny dyskomort,obudziłam męża i mu to pokazałam. A on...obejrzał spokojnie,a potem dał mi wykład,o falach dżwiękowych,wojsku,rodzajach broni...i od razu przestałam się bać :mrgreen:

Użytkownik bianka edytował ten post 03.02.2008 - 17:45

  • 0

#77

Emkacf.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...obejrzałam jest 00:37 ...właczyłam na głośnikach i normalnie czuję się jakby coś miało zaraz wyskoczyć i mnie zabić brr
  • 0

#78

lukas91.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ponoć była jakaś broń Trzeciej Rzeszy, puszczana w kółko nieszczęśnikom - miała stanowić silny argument w przesłuchaniach, jak i wyszukaną metodę tortur :)
  • 0

#79

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to pic na wodę fotomontaż :] W żaden sposób ten filmik nie zadziałał na moją psychikę .
  • 0

#80

hattori_hanzo.
  • Postów: 21
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja powiem tak. Ewidentna ściema. Słuchałem tego małych dousznych Creative'ach i nic szczególnego się nie wydarzyło. Potem miałem okazje odsłuchać nagranie na słuchawkach Seinheizer i poraz kolejny jakoś szczególnie na mnie nie oddziałało :mrgreen: . Aczkolwiek przyznam, że oglądanie tego w nocy jest lekko niepokojące ;)
  • 0

#81

◦●()!cia●◦™.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hym..... Jakieś typy sobie zabawę urządzają ;p ;)
  • 0

#82

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tyle ze ten filmik jest psychiczny.Obejrzalem tylko chwile i wylaczylem bo to jest jakies chore.
  • 0

#83

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yaku, dzięki za odkopanie tematu, nie zauważyłem go wcześniej :)

Pozwolę sobie na małą teorię konspiracyjną (tak półserio). Traktujecie to jako amatorski filmik, ot - ciekawostkę. Ale zauważcie, że w tytuł sugeruje pierwszą część. Jeśli pojawi się kolejna, wszyscy chętnie zerkną - zerknie dużo osób, bo reklama się szybko rozbiega. Może więcej osób wrzuci sobie na uszy słuchawki i dostanie naprawdę świra ;) . Nie znam się na falach, spałem na wykładach z fizyki - o ile mimo wszystko coś by mi dały. Ale przecież już ten film robi wrażenie. Też się śmiałem za pierwszym razem. Za drugim wyłączyłem szybko. A głośniki mam taniutkie, taki badziew.
Nie wiem, po co ktoś miałby ludziom w głowach mieszać, ale chętnych pewnie nie brakuje ;) . Szczególnie, że fenomen internetu i youtuba daje ogromne pole do popisu.
  • 0

#84

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niech ktos to sciagnie, bo niedlugo pewnie youtube usunie filmik....
  • 0

#85

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej tego nie ogladajcie.Niekore filmiki sa zbyt psychodeliczne.Kiedys na discovery ogladalem program o seryjnym zabojcy kanibalu.Kiedy policjanci znalezli tasme video jak owy zabojca rozczlonkowywal cialo ofiary po jej obejrzeniu musieli sie poddac terapi.Oczywiscie ten filmik nie jest tak drastyczny ale niektorych po prostu nie warto ogladac.
  • 0

#86

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety ja jakoś się nie zniesmaczyłam. Gorsze rzeczy w horrorach widziałam. Choć muszę przyznać filmik nietypowy
  • 0

#87

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wiem ze moze nie jest tak bardzo straszne lecz cos mnie w tym nagraniu odrzucilo obejrzalem tylko chwile ale naprawde nie polecam cos z tym filmikem jest nie tak.
  • 0

#88

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jedyne, co we mnie wywołuje dyskomfort, to krzyki dzieci. Faktycznie, jak ktoś napisał, na początku można usłyszeć: "rżnę tatusia, patrz na to" ;|
  • 0

#89

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Typowy filmik polegający na niezrozumiałym przekazie, szybko wyskakujących zniekształconych lub strasznych twarzach no i puszczaniu dziwnych krzyków w tle (najczęściej dzieci)... filmik jak filmik, już lepsze jest granie w gry w których nagle na cały ekran wyskakuje z wielkim krzykiem jakaś przeraźliwa twarz -_-
  • 0

#90

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale właściwie w jakim celu ludzie robią takie nagrania

1.Pewnie chcą poplątać w naszej psychice z jakiego powodu dla zabawy

2.Faktycznie nagranie jest typowym przykładem straszacza czyli zniekształcone twarze,krzyki dzieci itp.

3.Jeżeli chodzi o

-_-

już lepsze jest granie w gry w których nagle na cały ekran wyskakuje z wielkim krzykiem jakaś przeraźliwa twarz


Polecam Resident Evil 4 na Playstation 2 jak ktos chce sie troche pobać :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych