Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#106

pieróg z kapusta.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po ogladnieciu zaczela mnie bolec glowa i mi sie troche krecilo, schizowy ten filmik.
  • 0

#107

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tylko na tym filmiku albo robi z siebie idiotę albo udaje...
Film ten nic nie wnosi tylko zabiera czas...moim skromnym zdaniem...
  • 0

#108

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego ktoś zmienia tło. Jeśli chcemy przyjrzeć się twarzy i ewentualnie pojawiającym sie obrazom, powinno najpierw wyciszyć sie tło. Samo tło jest psychodeliczne. Może jest tutaj ktoś kto to potrafi dać jednolite tło.
  • 0



#109

kania.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny filmik, mi się podobał :mrgreen: Mam dziwne przeczucie, że to jest przekaz od kosmitów ;)
Z początku czułam niepokój, myślę, że spowodowany zetknięciem się z czymś czego nie potrafiłam przyporządkować pod jakąś znaną mi kategorie. Tym gorzej, że nie rozumiałam jaki ma sens w sobie ten filmik. Dźwięki takie rozmazane, nawet nie wiadomo, czy zawierały w sobie jakiekolwiek słowa. Logika nie mogła się w tym wszystkim połapać, stąd zapewne wziął się owy strach, podobny do tego, którego doświadcza się mając do czynienia z rzeczami niewyjaśnionymi. Dla mnie filmik jednak był lepszy niż niejeden kabaret. Początkowy przestrach szybko minął, spojrzałam w dół strony na wypowiedzi użytkowników Youtube i pomyślałam sobie, że więcej przydałoby się takich bezsensownych nagrań, bo ludzie w zabawny sposób na nie reagują. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się, że pan w masce to Romanus Giertych, ale muszę jeszcze dodać, że edycja nie miała miejsce na ziemi, i tak już od dawna wiedziałam, ze ten to kręci z kosmitami.
  • 0

#110

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu Chryste, już kiedyś to widziałem.
i ani nie mam zamiaru widzieć tego po raz kolejny.
Kiedyś olałem, i po prostu oglądałem z kumplem.
teraz aż zapaliłem światło, bo się boję.
Typowo, boje się. Mam pietra.
i choć zobaczyłem tą twarz tylko przez ułamek sekundy,
i dopiero co cząstka głosu przepłynęła przez słuchawki do uszu,
mam dość.
Aż mi ciśnienie do głowy napłynęło..

masakra.
  • 0

#111

v3go.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przekaz podprogowy.. nie musisz nic z tego rozumiec. wazne ze podswidomosc to odbiera.. lipa ten filmik troche tyra :) albo sam sobie wkrecam :D
  • 0

#112

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eee tam przezywacie..Nuda przez 1:36 :/ Troche schizowaty ale nic poza.Zalezy od psychy.Bardziej bylem spekany jak koles ucial sobie wczoraj palca x|
  • 0

#113

Axlop.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem gdzie Wy słyszycie polski, bo ja słyszę angielski. To brzmi jak jakieś przemówienie. Zdaje się, że słyszę np. 0.17 "but soon after"; 0.31 "the out result for"; 0.34 "six thousand kilometers back"; 0.43 kobiecy głos, dziwnie mi się kojarzy z jaką grą. Słychać dość wyraźnie "looks like" a potem chyba "brand new". 1.07 "patriot"; potem wspomniana kilka postów wyżej "the war on terror was announced"; 1.13 znowu "looks like brand new". Oczywiście to wszystko to być może tylko moja wyobraźnia, skoro kilku z Was słyszało polskie wyrazy. Być może każdy słyszy to co chce.

Co do moich odczuć, to słuchałem tego w słuchawkach i nic nie czułem, może poza lekkimi zawrotami głowy (normalna reakcja organizmu na te psychodeliczne kolorki).
  • 0

#114

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie sie wydaje, ze to co uslyszymy zalezy tez od tego, jakimi dysponujemy sluchawkami. Najmocniej te dzwieki oddzialuja chyba na posiadaczy duzych sluchawek z dobrymi parametrami (sadzac po komentarzach o jakichs dziwnych ledwo slyszalnych dzwiekach, ktore wyczytalem na jutjubje).
  • 0



#115

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film ma po prostu na celu wywołanie niepokoju, strachu itp kolejna głupia "zabawa", stworzona przez ludzi szukających wątpliwych podniet.
  • 0

#116

romsia.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałam o tym filmiku na pewnej stronie ale niestety już nie pamiętam na jakiej . W tym nagraniu chodzi o to że podobno po tym mamy czuć obecność innej osoby , bóle brzucha , zawroty głowy , dreszcze . Pod filmikiem było napisane że pewna kobieta po obejrzeniu tego filmiku dostała wylewu i umarła . Lecz żebyśmy odczuwali coś niepokojącego lub nas coś bolało musimy założyć słuchawki z których wszystko idealnie słuchać czyli inaczej mówią dobrej jakości . ; ) Jednakże jak posłuchałam na moich słuchawkach od kompa to miałam zawroty głowy ale myślę że to po prostu od tych jaskrawych kolorów i nic poważnego mi się nie stało . :mrgreen:
  • 0

#117

Tytan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zapis podprogowy i tyle , takie filmiki powinny być wyrzucane z sewisów takich jak youtube ! w jednym z komentaży gość napisał że rozmontował ten filmik i było tam kupe podprogowego gówna :/ szkoda oglądać takie pierdoły . po co marnować czas i pomieszać sobie w mózgu jak można obejżeć 4367 odcinek mody na sukces :D pzdro
  • 0

#118

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże... oglądnęłam ten filmik i mam ochotę puścić gigantycznego pawia :/
  • 0

#119

natka365.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie ten film jest głupi (chciało mi się śmiać)
  • 0

#120

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nazwe tematu zmieniłbym na Bardzo Głupie Nagranie Wideo. Po cholere go ciągniecie i czemu żaden admin go nie usunie skoro to nic innego jak beznadziejny film, zmontowany przez jakiegoś internaute... i co ma wspólnego z "Niewyjaśnionymi Zjawiskami" ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych