Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#61

Khabur.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG!! Ja mam w kompie bardzo dobre głośniki! W pierwszej sek. tego zioma od razu wyłączyłem, i nie mam zamiaru oglądać z dźwiękami :o . Sam bełkot był znośny, ale te dźwięki w tle, a jeszcze jak w nocy samemu w domu sie jest...

Użytkownik Khabur edytował ten post 21.01.2008 - 19:39

  • 0

#62

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W komentarzach na youtube jest jedna wypowiedz , że ktoś niby słyszy tam słowa po ang, niemiecku i rusku :P Lecz ja słyszę tylko tylko słowa po polsku .

[okay okay okay. around 1:07 you will hear him saying "the war on terror is announced. Plus there are multiple words in german and russian. plus i have heard rumours of the black note included in this video.]
  • 0

#63

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem to do 1 min. A potem juz mi sie nie chciało bo to jakieś głupie a pozatym te dżwięki ... :omfg:
  • 0

#64

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tutaj każdy szczegół ma za zadanie oddziaływać na naszą psychikę - ruszajace się tło, pobudzające kolory, dziwna maska, napisy DEAD, nagłe zbliżenia, dziwny dźwięk i zniekształcone twarze. Według mnie nie ma się czego obawiać. A to normalne że po filmie odczuć można dyskomfort bo film nietypowy, ale na pewno nie "nawiedzony" tongue1.gif

eksperyment na dizałanie wyobraźni, naturalna reakcja ludzka
bleah :omfg: :omfg:
  • 0

#65

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w komentarzach do tego filmiku znalazlam taka oto wypowiedz:

ConfusionN (1 dzień temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam
0 Kiepski komentarz Dobry komentarz
Odpowiedz | Spam
Mowa odwrotna : >?


czy jakos tak ;p

moze to prawda?
czy moglby ktos to sciagnac i 'odwrocic'?

ale i tak pewnie zadnej mowy odwrotnej nie ma i jest to zwyklee

No tutaj każdy szczegół ma za zadanie oddziaływać na naszą psychikę - ruszajace się tło, pobudzające kolory, dziwna maska, napisy DEAD, nagłe zbliżenia, dziwny dźwięk i zniekształcone twarze. Według mnie nie ma się czego obawiać. A to normalne że po filmie odczuć można dyskomfort bo film nietypowy, ale na pewno nie "nawiedzony"

:D

Użytkownik j.z edytował ten post 27.01.2008 - 13:32

  • 0

#66

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opis filmiku
"This is a weird scene that was floating about a bbs and apparently causing phsychotic reactions in some people who watched it with high quality headphones.

There seems to be a variety of audio frequencies in use, primarily 17 and 19hz and the garbled speech could be from anywhere someone mentioned a reference to hitler somewhere they thought.

My brother was quite ill after watching this properly with headphones and was subsequently had to vomit.

Weird stuff, has anyone heard or seen anything else like this ??"
  • 0

#67

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka częstotliwość dźwięku najprawdopodobniej działa w jakiś sposób na mózg - tak jak np. BrainWave Generator.
Cała reszta też może wpływać na psychikę, choć dla wielu osób jest wręcz komiczna (dusiłem się ze śmiechu, kiedy enty raz oglądając to usłyszałem na początku "rżnę tatusia, patrz na to").

Film wydaje się śmieszny, kiedy dźwięki idą przez głośniki, przez słuchawki już raczej nie.
  • 0

#68 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

To, że się kręci w głowie (mi tak :| ) to wina tych kolorów na tle i tego, że to wszystko sie rusza.
A co do dźwięku to nie zauważyłem nic szczególnego.
  • 0

#69

Vcross.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha, typek jak tak coś robi to mi przypomina bajki z wszelakimi misiami (sezamkowa ulica czy jakoś tak), zabawne :D
  • 0

#70

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolo w masce, który się maca a na tle stary dywan :D Choć nieszczególnie mam ochotę obejrzeć jeszcze raz ;)
  • 0

#71

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co? Tak czytając i analizując Wasze relacje z obejrzanego filmiku,ma się wrażenie,że każdy widział coś innego!!! Może zrobić jakiś test i policzyć: ile osób słyszało polskie wyrazy,ile osób widziało zdjęcie JPII, Aramroth czy dobrze rozumiem czy też po kolejnym obejrzeniu filmiku usłyszałeś coś czego wcześniej tam nie było???
A tak btw to wy żyjecie jeszcze czy klątwa zaczęła działać?
Dawać znak życia raz dwa,martwię się :)
  • 0

#72

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bianka... i co ci wyniki takiego testu dadzą? Bez sensu.

Może to fragment z filmu dotyczącego jakiegoś eksperymentu psychologicznego?!
  • 0

#73

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli chcecie sprawdzić obrazy, które się tam przewijają, to proponuje zapisać ten film na dysk i obejrzeć w zwolnionym tempie.
  • 0

#74

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te obrazy to jakieś powykrzywiane twarze / rysunki...
  • 0

#75

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up Serio ?

Filmik z cyklu 'jak tanio zrobić sensacje'. Ktoś powrzucał prawie wszystkie metody wywoływania dyskomfortu psychicznego - dziwne dźwięki, obrazy etc - i nie widzę powodu aby nad tym roztrząsać się aż 5 stron tematu. W bełkocie faceta z filmu każdy słyszy to co chce i nie ma tutaj nic dziwnego.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych