Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#46

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boszsz... No chodzi o to (jeśli nie zakapowałeś), że koleś co robił ten filmik nie traktował tego poważnie. Wątpię by poważny satanista robiący filmik rodem z Ringa robił też filmik o zabawce! Ten dziwny filmik też pełnił rolę zabawy. ;)
  • 0

#47

ziemila.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilkoro z Was zauważyło, iż w bodaj 56 sekundzie trwania filmu pojawia się modlący Jan Paweł II. Natomiast w minucie i 35 sekundzie filmu można dostrzec (tak mi się wydaje) zdjęcie Ali Agcy, sprawcy nieudanego zamachu na życie Jana Pawła II.
  • 0

#48

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyny wyraz jaki usłyszałem to na początku "absolutly" Filmik obejrzałem dwa razy i jakoś nie mam ochoty oglądać go po raz kolejny (punkt dla autora). Te napisy "death" są dosyć kiczowate ,a wtrącone obrazki pokazuję się zbyt długo ,żeby mogły przestraszyć. Ścieszka audio jest nieźle poschizowana, mnie nie to nie przestraszyło ale dziwnie się czułem.
Oprócz tego w 58 sekundzie był mały szok z dziwną twarzą i towarzyszącym piskliwym dźwiękiem
  • 0

#49

Indrid Cold.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ekekt pseudopodprogowy (obrazy te można zobaczyć, w przypadku pełnego efektu podprogowego obraz pojawia się przez jedynie ułamek sekundy i nie są widoczne podczas oglądania wideo). Dźwięk jest oczywiście zniekształcony, może nawet jest puszczony od tyłu. Kolory robią także wielkie wrażenie, mają sprawić, że ich szybkie przemieszczanie się 'przekona' nas o tym, że coś w nich się ukazuje, a kłamie Nas jedynie oko, które nie jest w stanie nadążyć za zmianą barw. Słowem - wyobraźnia :]
  • 0

#50

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem ten filmik to jakaś ściema. Dziwny, to fakt, ale co on miałby zrobić? nie rozumiem. Beznadziejny moim zdaniem.
  • 0

#51

Deathcore.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwny, nigdy się z takim czymś nie spotkałam.
Wyłączyłam po jakiejś 15-20 sekundzie i nie zamierzam więcej oglądać. Od razu mnie uszy rozbolały.
  • 0

#52

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne, dość dziwne, przypomina film z The Ring :) ale nie oglądam do końca bo jeśli to działa na podświadomość to jednak muszę się trochę wyspać a nie zapocić jak wieprz w nocy :D
  • 0

#53

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Noo dziwne to xD ten koles jakies wywijasy jak nienormalny tam robi. Ale te dwa teksty po polsku? Hmm to dziwne :| jesli faktycznie to nie polak to niezle... To pierwsze "Spójrz na to" jest takie koslawe ale to drugie o wiele lepsze... Slychac jak najpierw jeden mówi spójrz na to a potem jakis koles tak szybko powtarza. Tak czy inaczej to bawi niz straszy.... No ale pomysl niezły :D
  • 0

#54

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam wyraźnie słyszę "patrz na to".
Kilkanaście sekund później do tego jeszcze jedno "patrz na to" i chwile po tym taki wysoki (może dziecięcy) "patrz, patrz na to"

Od kiedy to odkryłem, ten filmik nazywam po prostu "patrz na to" :D
  • 0

#55

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest takie jakby uczucie osoby chorej psychicznie, no, nie wiem jak to wytlumaczyc ;p .
my sie przewaznie bardzo boimy tych roznych chorob psychicznych, czyli utraty nad kontrola umyslu- no i mi sie z tym wlasnie ten filmik kojarzy :D
no i ta czestotliwosc.


smieszny filmik no i dosc nie typowy :) .
ale IMHO to jest zwykle pranie mozgu. ;)

Użytkownik j.z edytował ten post 08.01.2008 - 13:39

  • 0

#56

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktos się odwazył obejżyć ten filmik cały ze słuchawkami?
Ja tak i powiem jedno: Myslałem że r*** mi mózg.
Dla jakiś psycholi ten filmik. Mozna nastraszyć znajomego, ale mam teraz zawroty głowy i cały czas słyszę przerażające głosy i miałem wrażenie że zaraz taka morda mi na ekran wyskoczy z dźwiękiem AGHHHHHHHHH, jak to jest na takich filmikach. O nie nawet za milion złotych tego jeszcze raz nie obejrzę. :omfg:
Ale tak ogólnie to filmik daje dużo do myslenia...

edit by eru75
Cenzura :)

Użytkownik eru75 edytował ten post 18.01.2008 - 23:03

  • 0

#57

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi nie daje nic do myślenia, szczerze to nie robi wrażenia. Może dlatego że widziałem już dużo podobnych głupot i nie podchodze do tego na poważnie. IMO jakiś kicz :P
  • 0

#58

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dźwięk faktyczne psychodeliczny ale sam filmik nie robi na mnie większego wrażenie. Właściwie to śmieszny jest. Taki kolorowy :rotfl: .
Ogólnie wrażenia jakie doznałam w trakcie oglądania filmiku - świadomie miałam z tego jeden wielki lachen (czyt. śmiałam się w głos) aczkolwiek mój organizm nie podzielał tego zdania. Do tej pory czuję dziwne uczucie w brzuchu jakie towarzyszy człowiekowi gdy się czegoś przestraszy. Te obrazki wpływają na naszą świadomość a dźwięk na podświadomość (przynajmniej w moim wypadku). Jak czyjeś świadome reakcje różnią się od reakcji podświadomych to doświadcza ciekawego uczucia rozdwojenia. Ciało inaczej a umysł inaczej 8)
  • 0



#59

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie to nic ciekawego.. Chociaż fajnie mu to wyszło.
  • 0

#60

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm tak sie przyglądnęłam obrazkowi w 46 sekundzie i sobie przypomniałam, że kiedyś grałam w taką grę nie pamiętam niestety jak się nazywa ale do tej gry był edytor żeby robić sobie nowych ludzików w tym edytorze były takie rozciągnięte twarze nie wiem może uważacie mnie za głupią ale pierwsze skojarzenie właśnie miałam z tym...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych