Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#196

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

xD )-->
CYTAT(Kossmitka xD @ 27.10.2008, 17:25) <{POST_SNAPBACK}>
[quote name='Alpha lyr' post='306384' date='26.10.2008, 20:10']Charakterystyki sporządzono prawdopodobnie przy okazji kontaktów channelingowych więc jest to bardzo prawdopodobne że opisy są choć troche wiarygodne.[/quote]
Nawet jeśli za bardzo odbiegają od normy? Wiadomo, że różnimy się ale czasami te różnice bywają zaskakujące...
[/quote]
Ależ zróżnicowanie jest wspaniałe.
  • 0

#197

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie wszyscy tak uważają, stąd rasizm, antysemityzm i inne takie...
  • 0

#198

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko żeby wam nie przyszło do głowy, że jestem rasistką czy coś ;) ale nie wiem czy akurat charakterystyka obcych może sie na to przełożyc...? :> np jeśli ktoś nie jest rasistą a pierwszy raz w życiu zobaczy kosmitę na oczy i powie, że go nie akceptuje to co? wiadomo, że nowe rzeczy są dla nas w jakimś stopniu nie do przyswojenia ale potem z czasem kiedy sie do tego przyzwyczaić jest całkiem inaczej (w przypadku tolerancyjnych ludzi)


A tak pozatym to pytałam sie o rasę Tytanów bo kiedyś mi się przewinęli przez jakiś tekst i o tych co ponoć cofnęli nas w rozwoju, że tak powiem tylko ich nazwa mi uciekła... :/
  • 0

#199

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiadomo, że akurat taka sutuacja nie jest rasizmem jeszcze :)

A jedyny okres "cofnięcia w rozwoju" jaki mieliśmy w historii to średniowiecze, w którym praktycznie zmarnowaliśmy 1000 bez konkretnego rozwoju nauki, sztuki, rzemiosla wojennego...

A z tymi tytanami to znowu inspiracja mitologią grecką i wprowadzanie nazw mitologicznych do ufologicznych bredni o róznych rasach, które z ludżmi robily to i tamto i bleble... Ogólnie bardzo popularny trend w tej kategorii...

...a tak wogóle to czy ci tytani byli w sojuszu z jaszczurami, szarakami, a może z klingonami, albo sprzymierzeni z imperatorem palpatine i lordem Vaderem? Więcej jest kosmitów na ziemii niż ludzi... :/
  • 0

#200

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nawet nie wiem :o czytałam, że mają z 12 metrów i ze nie są raczej mili reszty nie pamietam...
Tak, tyle tych ras, że sie w głowie nie mieści, że gdzieś to tam mieszka.
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnanie_Drake'a to jest link do równania Drake'a tam dalej można przejść do Paradoksu Fermiego... pomyślałam, że może się przydać :))
  • 0

#201

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to jest naukowe myślenie :) !

Ale nie żeby na ludzkość czycha 150 różnych ras obcych, a my o żadnej nie wiemy :P
  • 0

#202

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tzn czychają ale tylko dwie :P
  • 0

#203

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...ale się nie ujawniają, bo srają przed nami w portki :) Taką bombą H jakby coś oberwało, to by się rozleciało na amen i nie mówię tu o pociskach taktycznych, które i tak pewnie by wystarczyly, ale nawet o rakiecie międzykontynentalnej, która rozwaliłaby nawet statek matkę z "Dnia niepodległości" :)
  • 0

#204

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie moge... Bo bombami wodorowymi to się strzela jak z procy huh? A napromieniowaniu to nikt przecież nie będzie myślał. Bo po co. Gratuluje fantazji. Po za tym taka bomba wodorowa opiera się na dosyć prostych reakcjach i z pewnością posiadaliby jakieś środki przeciwdziałania. Z resztą... Statek matka, rakiety między kontynentalne :lol :
  • 0



#205

Głodomoor.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

GREENS, THE (Zieloni): ludzie normalnego wzrostu posiadajacy oliwkory kolor skory. Utrzymuja, ze pochodza z przestrzeni znajdujacych sie pod Europa. (Evadamic)

To mnie rozwaliło. 'Ekolodzy do piachu' jak to mawia kilka znanych mi osób :rotfl:

A tak na poważnie to nie wydaje mi się że tyle ras może sobie istnieć, że US jest jakimś tam punktem strategicznym a Ziemianie, ciemne masy i o niczym nie wiedzą. Skoro rzekoma frakcja ma na umyśle nas 'udusić' to czemu nie zrobi tego od tak (przecież jest o wiele razy bardziej rozwinięta niż my), a nie bawi się w jakieś tunele pod ziemią. Są dwie, frakcje nazwałbym zrozumiałym toczenie walk. Strategiczny punkt? Na dobrą sprawę, walkę o strategiczny punkt wyobrażam sobie nie co inaczej niż 'babranie się w ziemii'.
Jest jeszcze druga wersja; są tak zaawansowani że nie potrafimy sobie wyobrazić ich życia (tak jak nie potrafiliby tego zrobić ludzie ze średniowiecza na podstawie ówczesnych wiadomości).
  • 0

#206

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz ja nie jestem w stanie wyobrazić ich sobie codziennego życia, ale wiem jedno nie chce nas zaatakować bo nie wiedzą co my tak na prawde posiadamy... wiedzą gdzie żyjemy i 'odwiedzają' nas co jakiś czas zeby wybadac sytuacje... bo chyba kazdy ma wieksze szanse na wygranie wojny jeśli dowie sie w jakim posiadaniu broni jest wróg no nie?
A i nie chodzi o taką Europe na Ziemi, tylko o jeden z księżyców Jowisza ma się rozmieć :P
  • 0

#207

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie moge... Bo bombami wodorowymi to się strzela jak z procy huh? A napromieniowaniu to nikt przecież nie będzie myślał. Bo po co. Gratuluje fantazji. Po za tym taka bomba wodorowa opiera się na dosyć prostych reakcjach i z pewnością posiadaliby jakieś środki przeciwdziałania. Z resztą... Statek matka, rakiety między kontynentalne :lol :


dla twojej informacji po bombie wodorowej nie ma promieniowania. I nie wmawiaj, że jeden statek wytrzymałby łączony ostrzał amerykanów i ruskich.

I tu mnie krytykujesz, a sam się nie znasz. Powiedziałbym, że wszystkie twoje argumenty są gówno warte, bo są to tylko argumenty zasłyszane i pewnie sam dokładnie nie wiesz o co chodzi.
  • 0

#208

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla twojej informacji po bombie wodorowej nie ma promieniowania


oj oj oj, dla twojej informacji powiem ci że jest promieniowanie, tzw neutronowe, które przenika przez materię, np> opancerzenie i jest bardzo zabójcze dla organizmów żywych.

nie wmawiaj, że jeden statek wytrzymałby łączony ostrzał amerykanów i ruskich


po pierwsze nie wiemy jaką technologią dysponują kosmici, po drugie statek musiał by być bardzo blisko (orbita i te sprawy), po trzecie jak by ich statek dostał powiedzmy dwiema nukami to najpewniej szybko by się oddalił na bezpieczną odległość, nie mówiąc już o strąceniu rakiet przed uderzeniem w cel.

Ogólnie rzecz biorąc bombardowanie statku obcych w okolicy naszej planety to istne samobójstwo rasy ludzkiej. Atmosfera została by skażona, zniszczone zostały by potrzebne sztuczne satelity.

Wybuch atomowy w próżni wyglądał by inaczej niż na ziemi. Nie było by podmuchu ani promieniowania cieplnego ponieważ w kosmosie nie ma żadnego powietrza.
  • 0

#209

miksunio.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego ten cały temat nie ma sensu. O wojnach pomiędzy jedną rasą, a drugą piszecie? Bezsens.
  • 0

#210

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czaszki i oczu podobnych do czlowieka, bez ogona.


Posiada ogon sluzacy za ster podczas latania.


Coś nie tak z tymi Chupacabrami. To mają ogon czy nie?
Ogólnie to wszystko bez polskich liter beznadziejnie się czyta. I wychodzi na to że połowa ufoli to jaszczury albo hybrydy ludzko-gadzie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych