Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#511

aoisakura.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze wszystkich dosów jakich próbowałam mocno zadziałał tylko gate of hades
reszta - nic albo, albo prawie nic
  • 0

#512

Lannister.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po Gates of Hades jakoś ciężko mi się zabrać za jakikolwiek dose.
  • 0

#513

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

skąd można poprać ten program?? po linki nie działają te co są tutaj..................................
jak dacie radę dajcie linka jakiegoś działającego do tego programu.
  • 0

#514

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

skąd można poprać ten program?? po linki nie działają te co są tutaj..................................
jak dacie radę dajcie linka jakiegoś działającego do tego programu.

http://i-doser.pl/

W prawym górnym rogu.
  • 0

#515

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam ten program sciagniety jako aplikacje na telefonie. Jak sie slucha doso'w to teraz gra jakas muzyka w tle, np przy HOG, kiedys tego nie bylo???
  • 0

#516

Akrin.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie co di działania i dosera z góry mówie że przeczytałem poradnik itd poczytałem o dosach ale musze zapytać o jedno robiąc dosy prawie żaden nie daje efektów jedynie french roast zadziałał pobudził mnie i śmiałem sie nie wiadomo z czego przez 10 minut :) Robie właśnie dzień 4 z poradnika o dosach ale od pierwszego jeszcze nic nie zadziałało a przy ostatnim byłem mocno skupiony na dźwiękach + rozluźniony światło było zgaszone więc nie wiem czego zabrakło ;/ ktoś wie o czym może zapomniałem?

Ps. Szukam odpowiedzi na moje pytanie ale nie mogłem znaleźć więc robie nowy temat żeby nie było...

Tematy połączone.
edycja:
ultimate

  • 0

#517

Kaizon.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś przez tydzień słuchałem codziennie wieczorem.. i nic. Ten program jest badziewny!
  • -1

#518

bluntbag.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na to, że jeśli I Doser rzeczywiście by działał to już dawno byłoby o tym bardzo głośno. Wystarczy pomyśleć jakie wielkie zamieszanie wywołały dopalacze a co dopiero dragi w formacie audio.
  • 0

#519

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

temat był już na forum i na pewno znajdziesz w nim odpowiedzi na swoje pytania.

Tu masz link http://www.paranorma...995#entry220995
  • 0

#520

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle że dopalacze były od dawna, a dopiero od jakiegoś czasu jest o nich głośno. Podobnie jak z krokodylkami w Rosji itp.
Jest jeszcze kupe rzeczy o których nie mamy pojęcia, a zapewne gdyby wyszły na jaw, to dziwilibyśmy się, dlaczego nikt o tym głośno nie mówił.
  • 0

#521

Viveka.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

calkiem nie dawno tlumaczyłem komuś zasade działania tego typu dzwieków i dlaczego I doser nie działa

Ale zeby nie zmuszać Cie do szukania tego postu napisze jeszcze raz.

I doser podobnie jak inne tego typu bajery, maja tylko i wylacznie zagłuszyć dzwieki z otoczenia, wyłączająć w pewnym stopniu bodzce zewnetrzne.
Problem polega na tym, że wszystkie dostepne bajery w necie sa zmiennotonowe, o różnej amplitudzie, fazie oraz częstotliwości.
Co w gruncie rzeczy nie pozwala sie wyłączyć zmysłowi słuchu.
Jeżeli ktoś chce eksperymentować z tego typu pomocami, 100x lepiej bedzie albo nagrać mrówki z telewizora, albo jeden, niski sygnał i zapetlić przez godzine. Ideologia jak mówiłem tych dzwieków jest wyłączenie zmysłu słuchu i zablokowanie zewnetrzych bodzców dostarczanych do mózgu. Jeżeli sygnał będzię się do chwila zmieniać nie jest to możliwe aby ten zmysł wyłaczyć, ponieważ mózg ciagle rejestruje zmiany i sie pobudza zamiast wyciszać.
  • -2

#522

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie, jak ktoś ma dość bujną wyobraźnię, to z pewnością będzie to na niego działać, bo mózg dostosuje się do przekazywanych sygnałów. Ja tam już sobie to zainstalowałam, ale niestety brak mi czasu na wypróbowanie. Jak ogarnę trochę wolnego to wypróbuje xD

Jak już mowa o nowych wynalazkach w dziedzinie narkotyków to teraz podobny słynny jest Jenkem.

Wymyślono to w Afryce. W butelce zamieszcza się ludzkie odchody i mocz. Zatyka się butelkę balonikiem i wystawia na kilka dni w bardzo nasłonecznione miejsce. W międzyczasie gazy powstałe z działalności bakterii zaczynają zbierać się w baloniku. Po trzech dniach balonik zdejmujemy i wdychamy to, co się w nim nagromadziło. Nie muszę chyba mówić, jakie to wywołuje efekty ^^ Działanie ma zbliżone do kokainy. Podobno już po 10 sekundach ma się halucynacje, a niektórzy relacjonują o rozmowach ze zmarłymi; inne wymiary;) Jeszcze do niedawna specyfik pito, ale (co nie dziwi) było zbyt wiele zgonów związanych z konsumpcją mieszanki, więc zamieniono to na niewinny balonik...

Ciekawe, czy wymyślą taki idoser ^^ musiałoby nieźle trzepać mózg.
  • 0

#523

Akrin.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

będe próbował jeszcze przez jakiś czas bo póki co tylko ten french roast działał mój kumpel słuchając sleep angel wstał całkowicie wypoczęty jak nigdy co nie zdarza mu się często ... Jest może na forum ktoś kto używał przez dłuższy czas i na niego to działało? Widziałem w starszych tematach że niby tak ale chciałbym żeby ktoś potwierdził czy tak jest.
  • 0

#524

Akrin.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

będe próbował jeszcze przez jakiś czas bo póki co tylko ten french roast działał mój kumpel słuchając sleep angel wstał całkowicie wypoczęty jak nigdy co nie zdarza mu się często ... Jest może na forum ktoś kto używał przez dłuższy czas i na niego to działało? Widziałem w starszych tematach że niby tak ale chciałbym żeby ktoś potwierdził czy tak jest.


  • 0

#525

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kontrowersje.

http://kontrowersje....1065,index.html

I - Doser bonusik: http://chomikuj.pl/p...4*85ce/kolekcja

Użytkownik Staniq edytował ten post 20.11.2013 - 13:29





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych