Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1315 odpowiedzi w tym temacie

#91

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Domino, co do tego wpisu Centuriona, to raczej go nie znajdę. A to dlatego, że wklejam wszystkie jego posty ze specjalnie dla niego założonego tematu, w którym to ktoś przeklejał jego posty z innego, liczącego ponad 420 stron tematu. A znaleźć coś na 420 stronach? Chyba na starcie wysiadam :)

Ciąg dalszy (w tym m.in. o tym, co według Arteuzy Nostradamus pisał o UFO!):

LG napisał/a:
Panujący w Arabii Saudyjskiej wahhabizm dąży do całkowitego oczyszczenia „świętej ziemi Proroka Mahometa” ze wszystkich innowierców.

W kraju tym obowiązuje całkowity zakaz praktykowania religii innej niż islam. Oficjalnie 100% ludzi zamieszkujących w Arabii Saudyjskiej to muzułmanie. Nie można nosić krzyżyka, posiadać Biblii ani publicznie modlić się inaczej niż zakłada to islam. W kraju działa niemal wszechwładna policja religijna – Muttawa. Jej oficjalna nazwa to Komitet ds. Rozpowszechniania Cnót i Zapobiegania Występkom. Chrześcijanie, jeśli zostaną oskarżeni o nieprawowierną modlitwę lub posiadanie nielegalnych materiałów religijnych, trafiają tam do więzień i są torturowani. Nakłania się ich do wyparcia się wiary i przyjęcia islamu.
http://konflikty.wp....,wiadomosc.html
LG


wypisz wymaluj to co robił kościół katolicki, islamiści są po prostu kilka wieków do tyłu.
wystarczy zmienić islam na katolicyzm, muttawe na inkwizycję

nie dla wojny, nie dla religijnego fundamentalizmu
nie dla strachu

pozdrowienia,

TO nie jest żadne usprawiedliwienie cyt:że islam jest parę wieków do tyłu.

Czy to znaczy,że w tych krajach można z lużmi robić wszystko to co robiono w średniowieczu z ludżmi w kulturze chrześcijańskiej.?
Proszę nie usprawiedliwiać niecnych czynów tym ,że ktoś żyje tradycjami z innej epoki i że kiedyś w ten sposób postępowano w Europie!-To jest nie "fer"!!!
Czy my mamy nic nie mówić i patrzyć na to co się dzieje w takich krajach jak np:Arabia Saudyjska?
W/g Pana (i)mamy patrzyć i nic nie robić(nawet nie protestować!)jeżeli ktoś jest prześladowany lub mordowany,bo władza tego kraju jest nie z tej XXI wiecznej epoki a żyje w tradycjach średniowiecza?!
CO TO W OGÓLE SĄ ZA POGLĄDY?-MAMY MILCZEĆ Z TEGO POWODU ,ŻE KTOŚ ŻYJE W ŚREDNIOWIECZU i USZANOWAĆ TE NORMY UWŁACZAJĄCE GODNOŚCI I WOLNOŚCI LUDZKIEJ?-TO COŚ POTWORNEGO!!!
TACY LUDZIE JAK PAN,CZY PANI ZAPEWNE NIE INTERWENIOWALI BY GDYBY np: SĄSIAD ALKOHOLIK MORDOWAŁ SWOJĄ ŻONĘ-ON PRZECIEŻ NIE MA OSOBOWOŚCI NORMALNYCH LUDZI-JEST ALKOHOLIKIEM!!!

Proszę się zastanowić-co chce się powiedzieć innym ludziom!
Niektóre wypowiedzi świadczą żle o osobowości (ludzkiej postaci i tzw:człowieczeństwie) ich autorów!

Centurion


micha129 napisał/a:
Centurionie.
Internet jest potężnym narzędziem. Wiedział to już Nostradamus!!
Zastanawiałes sie nad tym:
Dlaczego zwieńczenie Twojej pracy badawczej ma miejsce okurat w 2010 roku?
Dlaczego przed wydaniem książki wybrałeś elektroniczną publikację Twoich interpretacji?
( z tego co czytałem to musiałes sie nauczyć sie obsługo Laptopa)
Zastanawiałes sie kim są osoby czytające Twoje artykuły?
Moga je czytać osoby rozsiane na całym świecie.
Być może wśród nich jest przyszły król!!!
Może Twoim zadaniem było rozszyfrowanie Centaurii i podanie polakom?
Dlaczego Nostradamus napisał że polacy wykażą się roztropnością i przewidywalnością???
MOŻE PRZEWIDZIAŁ ŻE JEGO CENTAURIE ZOSTANĄ PRZEZ NICH ROZSZYFROWANE???
Wszystko to mogą być przypadki.
Ale podobno w "chrześcijaństwie nie ma przypadków" JPII.
Taka krótka reflaksja.
Ciekawe czy myślałeś na ten temat
Pozdrawiam

Wyjaśniałem już dlaczego wybrałem internet do dyskusji związanej z tematem wybuchu ewentualnej III wojny światowej.
Gdyby moje uprzednie wyjaśnienia okazały się-po przeglądzie tej strony-nie wystarczające to proszę(ale po skończeniu tematu )-o powtórne zadanie pytania-o ich przypomnienie-na pewno odpowiem!

Pozdrawiam;

Centurion


Przerwę na razie udzielanie odpowiedzi ze względu na brak czasu.
Następny mój artykuł ukaże się dopiero we wtorek.

I ETAP II KATASTROFY KOSMICZNEJ POCZĄTEK PAŻDZIERNIKA(najprawdopodobniej 4) ROK ;2044?

Na wstępie jeszcze raz dziękuję za wszystkie graficzne przedstawienia "wejścia do Układu Słonecznego"nieznanego ciała kosmicznego pod nazwą planeta "X"(nazywaną przez niektórych badaczy "NIbiru: lub "Marduk")

Otóż skąd się biorą nazwy nieznanej planety :Nibiru lub Marduk?
Powiem w skrócie:
Otóż w czasie badań archeologicznych przeprowadzanych w XIX wieku w dzisiejszym południowym Iraku w wielu punktach,mających na celu odkrycie ruin starożytnych miast sumeryjskich(Sumerowie lud azjanicki nie semicki)Lagasz,Ur,Uruk i innych(miejsce biblijnego Edenu-Raju) odnaleziono dziwne tabliczki kamienne z pismem sumeryjskim i...jak się po pewnym czasie zorientowano po odczytaniu alfabetu sumeryjskiego rysunkami Układu Słonecznego ze Słońcem i biegnącymi wokół niego(nie Ziemi!!!) wszystkimi planetami w liczbie dziesięciu(10) w tym ośmioma dotychczas znanymi.
Otóż do niedawna kiedy to Pluton był zaliczany przez Światową Organizację Astronomiczną jako dziewiąta(9) przedostatnia planeta-uważano ,że tylko ta dziesiąta (10)-bardzo duża i masywna jak wynika z rysunku jest nieznana i poszukiwana.
Uważano więc,że należy znależć tę ostatnią.
Ale już wówczas niektórzy uczeni twierdzili,że Sumerowie(lud archaiczny o najstarszej rozwiniętej kulturze na świecie mieszkający na tych ziemiach ponad 3000 lat przed naszą erą) narysowali tę dziewiątą planęte o wiele większą niż Pluton-a więc uważali,że nie tylko 10-ta ale i 9 -ta planeta jest nieznana!!!
Umieszczali oni też te dwie planety(ostatnie 9 i 10) nieco wyżej od innych-czyli sugerowali ,że leżą nieco wyżej od ekliptyki.

Na razie muszę przerwać ten artykuł -postaram się go jeszcze dzisiaj skończyć.
c d n.
Centurion


dalszy II katastrofy kosmicznej.

Wszystkie przedstawione planety były nazwane imionami mitologicznych bóstw sumeryjskich lub akadyjskich.
Dziesiąta planeta została nazwana Nibiru("posłaniec boży")a przez akadyjczyków;Marduk- "planeta przejścia"-niektórzy naukowcy" identyfikują ją z Jowiszem lub gwiazdą północy którą w tamtych czasach nie była gwiazda Polarna a Thuban lub Kohab.
Muszę jednak zaznaczyć,że wielu naukowców zbija ten w/w pogląd.
Prawo Niutona a w szczególności prawo Einsteina wyrażnie pokazuje,że nasza Gwiazda Poranna o nazwie Słońce musi mieć towarzysza (gwiazdę,planetę lub dalsze planety) o potężnej masie ,która wpływa na jej ruch obiegowy wokół środka masy całego Układu Słonecznego.
Otóż nie będę tu wyjaśniał i opisywał prawa fizyki,ale można wyliczyć,że gdyby Układ Słoneczny składał się z tych planet,księżyców i innych ciał astronomicznych,które już znamy to środek masy Układu znajdował by się bliżej Słońca a nie w odległości obecnej.
Słońce wraz ze wszystkimi ciałami astronomicznym w tym z Ziemią faktycznie obracają się wokół środka tych mas a nie jak to się potocznie mówi wokół Słońca. Podobnie jest też w przypadku układu Ziemia-Księżyc.Środek ten znajduje się bowiem ok.1700 metrów pod jej powierzchnią i wobec powyższego Ziemia kołysze się wobec tego wspólnego środka układu.Podobnie jest ze Słońcem-tylko że środek Układu Słonecznego znajduje się poza jego tarczą.
Z TEGO WNIOSEK,ŻE W UKŁADZIE SŁONECZNYM MUSI ISTNIEĆ JAKAŚ BRAKUJĄCA NIEZNANA DUŻA MASA W POSTACI dużo mniejszej niż Słońce nieznanej gwiazdy(nie ciągu głównego jaką jest Słońce lecz tzw";"czerwonym karłem"lub niby gwiazdą" tzw;brązowym karłem),która okrąża w olbrzymiej odległości po torze eliptycznym wspólny środek układu -możliwe,że ta gwiazda ma jakąś lub jakieś planety-może też być samotna.
Taką perspektywiczną nieznaną gwiazdę uczeni nazwali "NEMEZIS"( imieniem greckiej bogini śmierci).
Ta nieznana gwiazda obiegała by wspólny środek mas:Słońce-Nemezis a także inne planety i ciała po olbrzymiej elipsie co 26 milionów lat.
W czasie swojego obiegu co 26 milionów lat zbliżałaby się na niebezpieczną odległość do granic Układu Słonecznego powodując zakłócenia w ruchu:planet,planetoid ,komet,meteorów itd.
Zbliżając się do granic Układu wchodziłaby ona(Nemezis) w olbrzymi otaczający Układ Słoneczny tzw:pas Oorta ,który jest jak gdyby śmietnikiem różnych małych i średnich ciał(miliardów) w tym komet.
Nemezis wchodząc w ten "śmietnik różnych ciał i komet" wytrącała by je w kierunku wewnętrznych planet i ich księżyców(w tym Ziemi)powodując bombardowanie ich powierzchni.
Temu zdarzeniu większa część geologów uzasadnia np.upadek na Ziemię komety,która m.innymi spowodowała wyginięcie dinozaurów co w swoim rozwoju(tzw "nisza przyrodnicza")wykorzystały ssaki w tym człowiek.
Inni uczeni uważają,że jest to 10 ,a obecnie się uważa ,że i 9-a,planety(nie gwiazda Nemezis-nie wierzą w nią),które krążą wokół Słońca(środka mas) poza ekliptyką słoneczną i od czasu do czasu wchodzą szczególnie ta 10 nieznana planeta o przewidywalnej wielkości Neptuna lub Urana po bardzo wydłużonej orbicie(a nie prawie kolistej jak w przypadku Ziemii i innych planet) do wewnętrznego pasa Kuipera,który leży bliżej Słońca niż wymieniany przeze mnie o wiele większy pas Oorta(zewnętrzny)-wytrącając również szereg znajdujących się tam drobnych ciał i komet.
Planeta 10 nazwijmy ją Nibiru lub Marduk co około 3600 lat(są różne hipotezy) wchodziła by znienacka do Układu przechodząc z miejsca(na niebie)które zasłonięte jest tak zwanym "ciemnym pyłem kosmicznym"który całkowicie zakrywa (przesłania)niektóre części nieba(kosmosu przed "okiem teleskopów lub radioteleskopów kosmicznych"(co oczywiście utrudnia niezmiernie do dzisiaj jej wykrycie.
Te olbrzymie ciało ma przechodzić pomiędzy orbitą Merkurego lub Wenus lub pomiędzy Słońcem i Merkurym.Olbrzymia planeta dziesiątki razy masywniejsza niż Ziemia widziana by była w/g wyliczeń astronomów jako olbrzymia tarcza o "rdzawym kolorze"-ze względu na skład chemiczny atmosfery i zbliżanie się do Słońca-trzy a nawet czterokrotnie większa od tarczy Księżyca-pomimo,że jej odległość od Ziemi była by dużo większa.
W/g wielu uczonych zbliżanie się tej planety"X" to jest Nibiriu- Marduk"powoduje różne katastrofy na planetach(w tym Ziemi)obok których ona przechodzi.Wpływa ona też na zmiany biegunów geograficznych i magnetycznych planet.
Podawałem już poprzednio teksty M.Nostradamusa,które w/g mnie a także i innych badaczy dotyczą tego właśnie zdarzenia-to jest przejścia planety"Nibiru-Marduk w pobliżu orbity Ziemi i w pobliżu Słońca.
Przejście tej wielkiej planety(jak wyliczają uczeni) może spowodować zakłócenia w koronie słonecznej poprzez jej wybuch i oderwanie części plazmy ,która na jakiś czas spowoduje zaczerwienienie naszego nieba.
Przejście tej planety może też spowodować zmianę biegunów magnetycznych na Ziemi i przesunięcie się osi Ziemi i zmianę położenia także osi ziemskiej czyli przesunięcie biegunów geograficznych.
Skutkiem tzw"zakołysania się Ziemi w przestrzeni kosmicznej"-o której pisze Nostradamus może być też zjawisko nazwane; "trzema dniami ciemności".
Jeśli chodzi o tzw"CUD KRZYŻA"-to jak każdy cud trudno wyjaśnić.
Ale o tym wszystkim we wtorek.W poniedziałek mam zamówioną wizytę u lekarza,


DALSZY PRZEBIEG II KATASTROFY KOSMICZNEJ!

Zanim przejdę do odalszego opisu II katastrofy kosmicznej kilka wyjaśnień związanych z Waszymi tekstami:

1.Ta strona,która założyłem jest (przypominam to po raz wtóry)-jest poświęcona tematowi:"kiedy wybuchnie III wojna światowa".
Kiedy zakładałem stronę zaznaczyłem,że będzie ona oparta głównie na proroctwach i przepowiedniach w tym przede wszystkim M.Nostradamusa.
W związku z powyższym nie będę dyskutował na inne nie związane z tą stroną tematy np:dotyczące gnostycyzmu i ewangelii gnostycznych ,które zresztą w/g mnie słusznie nie zostały uznane przez większość kosciołow chrześcijańskich w tym kościół rzymskokatolicki za ewangelie kanoniczne.

2.Niektórzy,przypuszczam,że złośliwie pytają się o sprawy związane z bieżącą polityką-i to sprawy,które w/g mnie są bardzo banalne jak np:tzw"afera hazardowa"!?.Próbują mnie wtłoczyć w swoje poglądy polityczne w które ja(tak jak już pisałem )nie dam się wciągnąć.A przecież dla niektórych osób jak słyszę jest to afera dla nie których nie.

M.Nostradamus nie pisał o konkretnych aferach w żadnym kraju-napisał natomiast w jednym z czterowierszy w sposób bardzo ogólny,że wszelkie(różne)afery będą towarzyszyć ludzkości zawsze-bo TAKA JEST NATURA CZŁOWIEKA!

3.M.Nostradamus nie pisał o konkretnych katastrofach naturalnych np:o obecnej katastrofie na Haiti związanej z trzęsieniem ziemi.
O wszelkich katastrofach na Ziemi w przededniu III wojny światowej poświęcił kilka tekstów oto jeden z nich-dość charakterystyczny:

!
Przed trzecią Wielka Przestroga Stwórcy!
Ziemia będzie się trząść coraz częściej i mocniej,
Wybuchy śpiących wulkanów i kwaśne deszcze,
Wielkie huragany i oszalałe spiętrzone wody,
Raz mrożne raz ciepłe zimy, raz gorące raz chłodne lata,
Straszne choroby,powodzie,susza i głód -wszędzie zapach śmierci!


Zresztą wielkie katastrofy naturalne i olbrzymie ofiary z nimi związane w przededniu III wojny światowej są opisane w wielu proroctwach i przepowiedniach.

4.Nie będę odpowiadał,bo już to nie raz robiłem na temat zarzutów niektórych osób związanych z jakoby moimi kłamstwami.
Nie chcę i nie będę nikogo przekonywał-bo nie ma to sensu!

5.Niektórzy stawiają zarzuty( np:tak zwany"Donek"),że M.Nostradamus pisze o obecnym premierze D.Tusku.
Ale ja nie wiem czy Bastran-Kaszub wymieniany przez M.Nostradamusa jest obecnym premierem Polski tak jak nie wiem,czy bracia Kaczyńscy to tych dwóch -czyli bliżniaków to są właśnie oni!
Z osądami radzę poczekać-CI POLITYCY (TUSK I KACZYŃSCY)SĄ POLITYKAMI JESZCZE AKTYWNYMI I MOŻLIWE,ŻE ODEGRAJĄ JAKĄŚ WIELKĄ ROLĘ SKORO WSPOMINA O NICH(MOŻE TO ONI?) M.Nostradamus.
Jeden z moich znajomych twierdzi,że w wyniku ich polityki(ciągłej "wojny"-"podzielili naród"- o czym pisze Nostradamus) może dojść do zamachu stanu w Polsce i dojściu do władzy nowego generała-dyktatora.
Także chwilę cierpliwości z jakimikolwiek osądami co do OBECNYCH polityków w kraju i na świecie.
Czasy są bowiem bardzo ciekawe,ale zarazem i bardzo niepewne co do przyszłości!!!

A TERAZ DALSZY PRZEBIEG II KATASTROFY KOSMICZNEJ:

A oto słynna centuria I czterowiersz 84 i inne odnalezione 2 teksty M.Nostradamusa,które mówią o planetarnym przybyszu z kosmosu.

*
Gdy Księżyc ukryty w głębokiej ciemności,
przybędzie rdzawoczerwone ciało niebieskie.
Z otchłani Kosmosu nadciągnie czysta groza,
aby pokarać grzeszną ludzkość.

Czy to jest nieznana dotychczas olbrzymia planeta:"Nibiru "-"Marduk"?
Dotychczas-jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku myślano,że to jest czterowiersz dotyczący I katastrofy kosmicznej,czyli upadku na Ziemię komety lub meteorytu.
W równie znanej centurii V czterowiersz 32 Nostradamus pisał nie o ciele niebieskim(jako tarczy na niebie)-co najmniej równej Księżycowi a o cyt"siódmej skale",która może ma związek z siódmym miesiącem i meteorytem lub odłamkiem komety(skałą).
Teraz myśli się inaczej"

*
Olbrzymia rdzawa tarcza postrachem żywych,
Jej blask jest tak jasny ,że noc staje się niby dniem,
W czasie jej drogi wielkie zakłócenia i wstrząsy,
Przerażona ludzkość oczekuje końca wszystkiego!

Tylko wielka planeta wielkości;Neptuna lub Urana(nasz księżyc praktycznie jest pozbawiony atmosfery)-o gęstej atmosferze może spowodować takie oświetlenie,aby w czasie przejścia w pobliżu Ziemi wywołać w nocy złudzenie drugiego dnia!
Wenus(nieco mniejszą od Ziemi ale mającą atmosferę 100 razy gęściejszą nazywamy Jutrzenką).
*

Niespodziewany gość,niszczyciel-wędrowiec,
przybył z otchłani z poza wielkiego kręgu,
Aby zniszczyć stare i zbudować nowe,
na Ziemi i na niebieskim firmamencie.

Z tego czterowiersza wynika,że OBECNE DYSKUSJE NAUKOWCÓW-KLIMATOLOGÓW NA TEMAT TEGO CZY NASTĘPUJE NA ZIEMI OCIEPLENIE CZY OCHŁODZENIE-NIE MA ŻADNEGO SENSU!!!
PRZEJŚCIE TEJ OLBRZYMIEJ PLANETY W POBLIŻU ZIEMI ZMIENI WSZYSTKO-RÓWNIEŻ KLIMAT i RUCHY PLANET W TYM ZIEMI i NASZEGO KSIĘŻYCA!!!
*
W czasie przejścia potwora WIARA ludzka będzie zachwiana,
Ziemia jak gdyby stanie w przerażającym OCZEKIWANIU-
na apokaliptyczny los,który jeszcze jednak nie nadejdzie,
Na lepsze zmieni się oś,doba i klimat-po czterech nastąpi długi pokój!

Jest to potwierdzenie tego co napisałem powyżej i poprzednio.
Najprawdopodobniej chodzi M.Nostradamusowi o oś ziemską.
Przesunie się ona tak,że strefy gorąca i umiarkowane znacznie się powiększą kosztem zimnych obu stref podbiegunowych.
Ziemia stanie się cieplejsza,będzie więcej ziem przydatnych pod uprawy.
Z innego tekstu M.Nostradamusa wynika,(tu jest zasygnalizowane),że doba ziemska(obrót Ziemi wokół własnej osi przedłuży się o kilka minut)-zamiast 23 godziny i 56 minut oraz ponad 4 sekundy będzie trwał prawie równo 24 godziny ,wobec czego najprawdopodobniej zostanie zlikwidowany rok przestępny ,czyli przestanie być dodawany; 29 luty co 4 lata!!!
Poprzednio pisałem już,że po kilku lub kilkunastu latach termin zakończenia III wojny światowej będzie liczony jako rok1(pierwszy rok)nowej ery.Wszystkie wydarzenia w historii ludzkości również te związane z III wojną światową będą przez potomnych traktowane jako okres STAROŻYTNY!!!
Powstanie więc nowy kalendarz,który jak pisze M.Nostradamus będzie nazywany kalendarzem nie chrześcijańskim,a "KALENDARZEM NOWEGO CZASU"!!
Najprawdopodobniej przyczynami zmiany kalendarza będą:
- wolniejszy obrót Ziemi wokół własnej osi i związane z tym wydłużenie doby.
- przesunięcie biegunów geograficznych(zmiana nachylenia osi ziemskiej do ekliptyki) i odwrócenie biegunów magnetycznych Ziemi.
- zmiany w liniach brzegowych kontynentów,zniknięcie wielu wysp,powstanie nowych wysp i półwyspów itd.-w wyniku katastrof naturalnych i kosmicznych tych sprzed III wojny i tych które nastąpią w czasie III wojny światowej.

M.Nostradamus pisze wyrażnie,że z przejściem tego- OGROMNEGO CIAŁA NIEBIESKIEGO-PLANETY LUDZIE BĘDĄ OCZEKIWALI PRZYJŚCIA BIBLIJNEJ APOKALIPSY-ALE ONA JESZCZE NIE NADEJDZIE-STWÓRCA DA LUDZIOM PO II OSTRZEŻENIU- JESZCZE JEDNĄ TYM RAZEM LEPSZĄ SZANSĘ -CIEPLEJSZĄ BARDZIEJ SPRZYJAJĄCĄ DO ŻYCIA NOWĄ ZIEMIĘ I NOWY CZAS!!!

Na razie przerywam.

c d n.

Centurion


Odpowiadam na ostatnie pytania.

Nie jestem Profesorem Prokopiukiem,ale bardzo go szanuję.
Proszę nie zgadywać mojego nazwiska,na wszystko przyjdzie czas!.

Do różnych gości (również tego lub tych .którzy różne teksty- tylko jak do tej pory czterowiersze przypisują M. Nostradamusowi)-odpowiem po zakończeniu tematu,po sprawdzeniu wszystkich prawie 10.000 czterowierszy i sześciowierszy M.Nostradamusa.
Obecnie przy pomocy informatyka zamierzam wszystkie teksty ,które posiadam wrzucić do pamięci komputera i posegregować-oczywiście pomaga mi on nie za darmo.Robię to bo będzie mi łatwiej odszukać odpowiedni tekst w oryginale lub jego tłumaczeniu lub tłumaczeniach.

Jest to praca bardzo żmudna,ale jak się wydaje niezbędna do moich dalszych prac i publikacji.

Podaję teksty bardzo znane jak i mało lub mniej znane ale na ogół potwierdzone.Wybieram je spośród bardzo wielu do własnych interpretacji-choć nie wszystkie moje(interpretacje) mogą być w szczegółach prawidłowe.
Pisałem o tym wielokrotnie!
Podane przez;"Gościa","Gości"teksty sprawdzę po zakończeniu tematu i odpowiem.
Postaram się odpowiedzieć też na inne pytania-ale merytoryczne i grzecznie zadane!
Nie znoszę wulgaryzmów i złośliwości!

Pozdrawiam.

c d n.

Centurion


DALSZY CIĄG OPISU DRUGIEJ KATASTROFY KOSMICZNEJ W CZASIE TRWANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ-ROK 2044?

A oto słynna centuria I czterowiersz 56;

Szybko,choć i tak za póżno,odczuje się wielką zmianę.
Spowoduje ona Wielki Strach,a potem próby tłumaczenia.
Bowiem,gdy Księżyc otrzyma towarzysza,
cały firmament zacznie się chwiać.

Potwierdza to podane przeze mnie teksty M.Nostradamusa dotyczące przejścia"Nibiru"-"Marduka" niedaleko orbity wokółsłonecznej Ziemi.
Niektóre czterowiersze i sześciowiersze (jak poprzednio już pisałem)były przez Nostradamusa niszczone :rwane lub gniecione i wyrzucane do ognia lub w kąt.
M.Nostradamus nie od razu nadawał numery centurii i numery poszczególnych czterowierszy lub sześciowierszy-robił to (oczywiście rozrzucając je najpierw a następnie przypadkowo układając) na samym końcu dopiero przed publikacją-wydrukowaniem.
Wiele tzw:uratowanych tekstów M.Nostradamusa nie była w ogóle przez niego numerowana.Numery nadawali im;jego osobisty sekretarz i poszczególni znalazcy -badacze-i o tym też należy pamiętać!
ŚREDNIOWIECZE TO BYŁY DLA ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI LUDZI BARDZO PONURE I TRUDNE CZASY i NA OGÓŁ NIE TAKIE JAK SOBIE WYOBRAŻAMY!!!

O wprowadzeniu nowego kalendarza mówi tajemniczy tekst oznaczony TYLKO LICZBĄ:365.
Jest on bezsprzecznie napisany ręką Mistrza M.Nostradamusa.

!
Nowy Kalendarz to era NOWEGO CZASU!
Niedługo,zaraz po trzeciej i wielkich zmianach,
będzie powszechnie przyjęty,
13 miesięcy po 28 dni i Nowy Rok bez daty,
który będzie dniem zakończenia Wielkiej Wojny,
Wszyscy odetną się na zawsze od starorożytnej PRZESZŁOŚCI!

Z tekstu tego zaznaczonego "tajemniczą cyfrą 365"-raczej na pewno chodzi o ilość dni w roku i braku 366 dnia liczonego co 4 lata.M.Nostradamus JESZCZE RAZ NAM MÓWI,ŻE NASZ ŚWIAT PO III WOJNIE ŚWIATOWEJ BĘDZIE ZUPEŁNIE INNY NIŻ OBECNIE I TO POD KAŻDYM WZGLĘDEM-CI NASI POTOMKOWIE ODETNĄ SIĘ OD NASZYCH CZASÓW CAŁKOWICIE-NAZYWAJĄC NASZE CZASY STAROŻYTNYMI-A WIĘC CAŁĄ DOTYCHCZASOWĄ HISTORIĘ LUDZKOŚCI OD CZASÓW BUDOWY PIRAMID PO CZASY WSPÓŁCZESNE NAM-WRZUCĄ JAK GDYBY DO"JEDNEGO KOTŁA"-NAZWĄ JE STAROŻYTNOŚCIĄ!!!
M.Nostradamus pisze ,że nowy kalendarz zostanie podzielony na 13 miesięcy(teraz jest 12 da to nam:13x28=364 dni Nowy rok będzie bez żadnej daty jako 1 dzień z 365 nazywany po prostu NOWYM ROKIEM- będzie to najprawdopodobniej obecny -uwaga:15 sierpnia(tego dnia najprawdopodobniej skończy się III wojna światowa!)-tak wynika z jednego z tekstów M.Nostradamusa
Każda niedziela w każdym miesiącu będzie wypadała w te same dni:7,14,21 i w 28 dzień tygodnia!
JEST WIELE INNYCH TEKSTÓW ,KTÓRE JAK GDYBY UZASADNIAJĄ PROKLAMOWANIE PRZSEZ POTOMNYCH NOWEJ ERY NA ZIEMI!
Zaskakujące są nowe zwyczaje jakie będą panowały wśród nowych pokoleń po III wojnie światowej.
Oto jeden z wielu przykładów-tekst mówiący o pochówku ludzi i przyszłych cmentarzach z zaznaczonym numerem ;444.

!
Powierzchnia Ziemi tylko mieszkaniem żywych,
W 13 roku Nowych Czasów powstaną podziemne miasta umarłych,
W oświetlonych korytarzach znajdą się puchary z prochami i krążkami pamięci,
Za ich przyczyną będzie można na miejscu usłyszeć ich głos i zobaczyć ich obraz,
Od dzieciństwa do póżnej starości będzie zapisany ich czas dla pamięci pokoleń,
Tak umarli staną się żywymi,a historia ich życia będzie ogólnie znana.

Jak wynika z tego sześciowiersza ludzie po śmierci będą powszechnie spopielani("z prochu powstałeś w proch się obrócisz").
Wszystkie cmentarze na powierzchni Ziemi zostaną zlikwidowane cyt"powierzchnia Ziemi mieszkaniem żywych".
Najprawdopodobniej powstaną podziemne wielokondygnacyjne cmentarze z pośmiertnymi gablotami wielu osób.
Prócz umieszczonych tam urn z prochami zmarłych ,będą obok urn, najprawdopodobniej umieszczane płyty kompaktowe o dużej pamięci,które będą zapisem całego życia zmarłego.
Każdy będzie mógł obejrzeć życie danej osoby i jego bliskich-za oczywiście pozwoleniem najbliższych.
Jak pisze Nostradamus tego typu cmentarze będą istniały aż do tajemniczej wojny ze śmiercią rok 3792 lub 3797-będą tylko technologicznie udoskonalane!!!
Na tych krążkach - płytach będzie też zapisane ostatnie słowo zmarłego-czyli tzw:testament!
Jest oczywiście wiele interesujących tekstów M.Nostradamusa o WIELKICH ZMIANACH KULTUROWYCH,ZWYCZAJOWYCH I RELIGIJNYCH jakie nastąpią po III wojnie światowej ale sprawy te nie są tematem tej strony.
Przepraszam za ten przerywnik,ale chciałem dać Państwu do zastanowienia -jak inny będzie ten przyszły świat.
JESZCZE RAZ POWTARZAM -TEN ŚWIAT BĘDZIE NIEWYOBRAŻALNIE INNY NIŻ NAM SIĘ WYDAJE!

Po trzy letniej IV wojnie światowej rok:2150?-zacznie pomału powstawać nowa nieznana w dziejach demokracja,która całkowicie ukształtuje się w XXIV wieku.
Nastąpią WIELKI PODBÓJ KOSMOSU I NOWE WIELKIE ODKRYCIA!!!
Państwa narodowe zaczną zanikać na zawsze.Już w końcu obecnego wieku nie będzie żadnego problemu z porozumiewaniem się w wielu językach.Specjalne urządzenie umieszczone na naszej ręce-tak jak zegarek(tzw"naręczy komputer ),prócz wskazywania czasu itd będzie natychmiast-głosowo tłumaczył na potrzebny nam język to co mówimy do innej osoby i na odwrót.
ŚWIAT STANIE SIĘ JESZCZE MNIEJSZY BLIŻSZY NAM I BARDZIEJ ZROZUMIAŁY!!!
Rolę państw będą przejmować wybierane powszechnie rady ,np:ekonomiczna,astronautyczna,społeczna i inne .
Nie będzie jakiegoś ogólnoświatowego rządu i parlamentu.
Przy wyborze ludzi olbrzymią rolę będą odgrywały KOMPUTERY!!!
Te rady będą równoprawne i zajmowały się tylko tym do czego zostały powołane.
Do tych rad będą mogli się tylko dostać ludzie z ogromnymi kwalifikacjami i sprawdzoną wiedzą!

O tym wszystkim pisze w swoich tekstach M.Nostradamus.


Z tekstów Nostradamusa wynika,że 4 pażdziernika 2044 roku ? na 4 lata przed końcem III wojny światowej- kiedy na północnej półkuli będzie panowała bardzo ostra zima nastąpi wybuch na Słońcu w wyniku którego oderwie się od niego chmura gorącej plazmy.Część tej plazmy dotrze do atmosfery ziemskiej,która zabarwi niebo na czerwono.
Niebo przyjmie swoją błękitną barwę dopiero po siedmiu dniach od wybuchu na Słońcu.
Jednak pierwszego dnia po wybuchu w jednej chwili(kilku sekund) temperatura na Ziemi się natychmiast zmieni.W jednej chwili z temperatury -30 stopni temperatura podniesie się do +30 stopni Celsjusza w Europie ,a w strefie równikowej stanie się zabójcza w niektórych miejscach dojdzie do +60 a nawet do + 80 i więcej stopni Celsjusza i to w cieniu.
Na równiku i w jego strefie dojdzie do samoistnych pożarów lasów i sawann,wiele ludzi i zwierząt będzie poparzonych lub żywcem spłonie-jak pochodnie!
SZOK TERMICZNY I WIELKA TEMPERATURA SPOWODUJE ŚMIERĆ WIELU ŻYWYCH ISTOT!!!
TYM RAZEM NAJTRAGICZNIEJSZY LOS SPODKA STREFĘ GORĄCĄ -RÓWNIKOWĄ!!!

!
Na równiku niesamowity żar,
Czerwone niebo rozpala żywe pochodnie,
Ludzie zwierzęta i rośliny giną od piekielnego gniewu Słońca,
Gotujące się rzeki nie są schronieniem dla potrzebujących,
Tylko brzegi oceanów dają jako takie schronienie życiu!

Widać wyrażnie,że upał w strefie umiarkowanej,który powstanie w jednej chwili choć bezwzględny będzie niczym w porównaniu do tego upału,który w jednej chwili zapanuje wokół równika ziemskiego!

Po siedmiu dniach ,kiedy to plazma słoneczna otaczająca Ziemię rozproszy się w kosmosie i niebo nad Ziemią przyjmie z powrotem swój naturalny błękitny kolor-ludzie na bezksiężycowym(w Europie) niebie zobaczą olbrzymią(jak już pisałem)wielokrotnie większą(niż księżycowa) rdzawą tarczę nieznanej planety"Nibiru-
Marduk".
Wraz z jej pojawieniem się nastąpią wielkie zmiany na niebie-jak pisze M.Nostradamus cyt:firmament niebieski zacznie się chwiać"!!!
Nastąpią tzw"TRZY DNI CIEMNOŚCI" w czasie których Ziemię ogarną takie żywioły i katastrofy,że cała Ziemia zostanie tak zniszczona jak nigdy przedtem-to znaczy jak przewidują niektórzy wizjonerzy cyt"nie pozostanie kamień na kamieniu"!!!Będzie to największa próba dla ludzi-ponoć w czasie trwania tych trzech ciemnych dni cyt:"ŻYWI BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ UMARŁYM"!!!
Wraz z początkiem wokółziemskiej ciemności obca planeta schowa się za Słońcem a na niebie pojawi się WIELKI ŚWIETLISTY KRZYŻ rzucający na Ziemię różnokolorowe smugi. Będzie on świecił przez te trzy dni na całym niebie zarówno północnym jak i południowym.

O tym wszystkim postaram się napisać jutro.


c d n .

Centurion


Do "LG"

W sprawie UFO już pisałem.
Podawałem też tekst napisany przez M.Nostradamusa.
Wynika z niego,że są to statki kosmiczne naszych potomków -żyjących gdzieś po 3000 roku naszej ery,którzy jak obecni archeologowie badają historię Ziemi i historię ludzkości -widocznie do celów naukowych.
W jednym z innych czterowierszy oznaczonym cyfrą 999 M.Nostradamus pisze tak:
*
Ziemscy aniołowie z przyszłości,
tylko na krótko mogą być widoczni,
Stwórca nigdy nie pozwoli im na zmianę-
tego co się PRZEZ NIEGO już wypełniło.

Z tego czterowiersza(jak z poprzedniego)wynika,że " UFO" lub po polsku "NOL"-to jest "Niezidentyfikowane Obiekty Latające" to statki naszych potomków,których cywilizacja będzie na o wiele wyższym poziomie niż nasza.

Praktycznie w/g ich oceny jesteśmy na poziomie technicznym w porównaniu z nimi-dość prymitywnym!

Ciekawostką tego tekstu jest wiersz trzeci.
WYNIKA Z NIEGO,ŻE PAN BÓG TAK STWORZYŁ WSZECHŚWIAT-ŻE POMIMO MOŻLIWOŚCI JEGO BADANIA PRZEZ POTOMNYCH -ZARÓWNO TERAŻNIEJSZOŚCI JAK I PRZESZŁOŚCI(mogą nas przez krótko obserwować,nagrywać i śledzić)-TO NIE BĘDĄ ONI MOGLI NIGDY ZMIENIĆ PRZESZŁOŚCI!!!
Z TEGO WNIOSEK TAKI:
LUDZIE BĘDĄ MOGLI PODRÓŻOWAĆ W CZASIE I PRZESTRZENI-jak pokazują to różne fantastyczne filmy i książki-
NATOMIAST NIGDY NIE BĘDĄ MOGLI ZMIENIAĆ PRZESZŁOŚCI-CZYLI PRZEZNACZENIA-TĄ GRANICĄ CZASOWO-PRZESTRZENNĄ JEST GRANICA;"DUCHA"-O KTÓREJ NOSTRADAMUS NAPISAŁ TAK:

*
Duchy wielbione i wybrane,
duchy odrzucone i potępione,
Bez zgody Stwórcy nigdy nie wrócą do życia,
Nim się wypełni SŁOWO BARANKA I JEGO SĄD!

Z tego wniosek,że Nasi potomkowie będą; MOGLI TYLKO OBSERWOWAĆ NAS( i możliwe,że już to robią!) -NATOMIAST NIGDY NIE BĘDĄ MOGLI ZMIENIAĆ NASZEJ PRZESZŁOŚCI-PRZEZNACZENIA-czyli nie będą mogli mieszać się w nasze sprawy-najprawdopodobniej prawa fizyki będą im tego zabraniały!!!

Jeszcze jedna ciekawostka M. Nostradamus wśród kilku dokładnych dat(już o tym pisałem) podał dokładną datę w/g obecnego kalendarza-NAWIĄZANIA KONTAKTÓW Z OBCYMI POZAZIEMSKIMI CYWILIZACJAMI JEST TO ROK: 2163!!!
Ale nie o tym jest mowa więc kończę.
Myślę że zaspokoiłem Pana(i) ciekawość.
Muszę wrócić do tematu.

Pozdrawiam

Centurion


Pozwólcie,że skończę temat ,bo zostało już niewiele- to znaczy;

-dokończenie przebiegu II katastrofy kosmicznej,
-ofensywa Henryka Szczęśliwego i aliantów na północną Afrykę i zachodnią Azję,zakończona klęską Talibanu(śmierć III Antychrysta -Mahdiego) i jego sojuszników,a także wydarzenia na innych frontach zbrojnych zmagań światowych.
-podsumowanie tematu -w tym III wojna światowa w przepowiedniach innych proroków i jasnowidzów itd.
-zbieżność zapisów biblijnych z ostatnimi odkryciami "narodzenia się"naszego Wszechświata.

ORAZ WOLNA DYSKUSJA I ODPOWIEDZI NA PYTANIA!

Jak pozwolicie szybciej skończyć temat to będzie więcej czasu na dyskusję,pytania i odpowiedzi.
Jestem bardzo zapracowany,najprawdopodobniej mój wyjazd do USA będzie musiał być przyspieszony-więc proszę Was o cierpliwość!

Zaraz przejdę do kontynuowania tematu II katastrofy kosmicznej.

Centurion


Pozdrawiam i zachęcam do udziału w temacie :)
  • 0



#92

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra robota Domino

Dzięki, cały wczorajszy dzień nad tym pracowałem. :) Miejmy nadzieję, że się NIE sprawdzi (bo chyba nie chcecie, żeby 2/3 ludności świata zginęło?). ;)

Nie wiem, czy czytaliście post Mehitabela stąd (post nr 94), ale mnie ta informacja lekko zaniepokoiła. Islam się szerzy w Wielkiej Brytanii:

Grupa okreslająca się mianem "Londyńskiego Talibanu" samowładnie ogłosiła początek obowiązywania szariatu w stolicy Wielkiej Brytanii i ostrzega wszyskie kobiety poruszające się po mieście,niezależnie od wyznania,że jeżeli nie bedą nosić chust na głowach mogą stać się celem ataku i grozi im smierć.

To znaczy, że coś się zaczyna dziać niedobrego. Pewnie takie ruchy jeszcze bardziej się nasilą w ciągu najbliższych lat i w końcu Wielki Taliban powstanie.


EDIT: Centurion coś wspomina o jakimś okresie obiegu równym 26 mln lat. Otóż obieg naszego Układu Słonecznego wokół centrum Galaktyki trwa jakieś 250 mln lat. Nie wiem, czy może mieć to jakiś związek, nie znam się na astronomii (również nigdy mnie jakoś nie interesowała tematyka Nibru - Planety X).


Temu zdarzeniu większa część geologów uzasadnia np.upadek na Ziemię komety,która m.innymi spowodowała wyginięcie dinozaurów

Z tym, że dinozaury wyginęły 65 mln, a nie 26 mln lat temu.

Użytkownik domino edytował ten post 22.04.2011 - 11:12

  • 0



#93

Kopmat.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj znajduje się pdf z całością tekstu Arteuzy/Centuriona z forum Gazety Prawnej..

Domino - informacje o tych 13 wojnach znajdują się na stronie 11 tego pdfa:)

Poza tym witam na forum:D

Użytkownik Kopmat edytował ten post 22.04.2011 - 15:36

  • 2

#94

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mam pytanie..

jako że nie mam siły przeglądać wszystkich stron tematu (miałem usilną nadzieje ale w połowie pierwszej się poddałem) chciałbym się spytać czy jest już jasno wyznaczona przez nostradamusa (lub interpretatorów, jak kto woli) data wybuchu?
  • 0

#95

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

3 wojna światowa miała wybuchnąć 10.11.10r i jakość do tej pory nie wybuchła.
  • 0

#96

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 listopad 2010 roku to data wybuchu III WŚ "podpięta" pod wizję Babi Vangi. Według centurii Nostradamusa najbardziej pasującą datą wydaje się rok 2021.
  • 0



#97

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj Kopmat na forum. :) I dzięki za tego PDFa. :)


Na równiku i w jego strefie dojdzie do samoistnych pożarów lasów i sawann,wiele ludzi i zwierząt będzie poparzonych lub żywcem spłonie-jak pochodnie!

Heh, ciekawe czym będziemy oddychali jak się spalą wszystkie lasy tropikalne - tzw. "płuca świata"? :/

Ciekawa ta koncepcja, że UFO to ludzie z przyszłości, którzy nie mogą zmienić przeszłości. Jakoś nigdy w ten sposób o UFO nie myślałem. No i to by wyjaśniało, dlaczego nie można udowodnić istnienia UFO ani go "złapać". Wtedy zmieniłaby się przeszłość, a na to nie pozwalają wg Centuriona prawa fizyki.
  • 0



#98

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

]Heh, ciekawe czym będziemy oddychali jak się spalą wszystkie lasy tropikalne - tzw. "płuca świata"?

Kiedyś oglądałem jeden dokument "Boso przez świat" i prowadzący ten program powiedział ze tlen produkują oceany a drzewa owszem tez ale na własny użytek.
  • 0

#99

pati0609.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam:) dzis na portalu internetowym przeczytalam artykul ktory przedstawial ze Talibowie tworzą nową broń chodzi głownie o Internet, tu jest link

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
Jak to przeczytalam to az zamarlam... przepowiednie w jakims stopniu zaczynaja sie wypelniac.
Pozdrawiam
  • 0

#100

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta nowoczesna broń to wysyłanie ludziom esemesów.
  • -3



#101 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Przeczytajcie ten post
  • 1

#102

pati0609.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowa czy stara co to za różnica, tak to sie wlasnie zaczyna... skoro islamiści stworzą swoje grupy propagandowe w kazdym panstwie.... Nostradamus pisal cos o internecie...
  • 0

#103

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


]Heh, ciekawe czym będziemy oddychali jak się spalą wszystkie lasy tropikalne - tzw. "płuca świata"?

Kiedyś oglądałem jeden dokument "Boso przez świat" i prowadzący ten program powiedział ze tlen produkują oceany a drzewa owszem tez ale na własny użytek.

Szczerze mówiąc nie spotkałem się ze stwierdzeniem, że oceany produkują tlen. Chociaż teraz jak zerknąłem w google, to rzeczywiście jest to prawda. x| Tak czy siak, rośliny pochłaniają (absorbują) dwutlenek węgla.

Pati0609: też czytałem wczoraj rano ten artykuł, na początku (po przeczytaniu samego tytułu) też się przestraszyłem, ale sam artykuł mówi tylko o broni propagandowej, psychologicznej i ideologicznej. A (chyba) nie to miał na myśli Nostradamus z tego co rozumiem z interpretacji Centuriona. Rzeczywiście, pisał coś o Internecie, ale w kontekście TORRENTU, który ma zatrzymać broń jądrową ("Chiny itd będą przy pomocy TORRENTU unieruchamiały bojowe głowice nuklearne Zachodu"), a chyba nie myślisz, że propagandą można zatrzymać broń jądrową. :P
W każdym razie, ta wojna propagandowa może być początkiem, jakimś wstępem do rewolucji islamskiej i ew. powstania Wielkiego Talibanu.

Sentinel: Z artykułu, który przytoczyłeś, wynika, że Chiny unowocześniają i profesjonalizują swoją armię, co nie jest ani dziwne ani niepokojące - większość armii świata dąży teraz do tego, aby rozwinąć się jakościowo, a nie ilościowo.
  • 0



#104

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chińczycy nie muszą rozwijać się ilościowo, (w przypadku wojny) 100 mln żołnierzy w zupełności wystarczy na dowolny konflikt :)

Co do "Torrentu", ja bardziej bym się skłaniał ku poglądowi, że:
1) ten "Torrent" będzie miał coś wspólnego ogólnie z torrentem,
2) z racji na ogólnoświatowy zasięg wykorzystywania torrentów komputery zostaną z niej (poprzez protokół bittorrent) zainfekowane w czasie korzystania,
3) poprzez sieci torrent zostanie stworzona ogromna "armia" komputerów zombie, która w pewnym momencie zaatakuje europejskie centra zarządzania bronią jądrową, po czym zdalnie ją wyłączy.

Na chwilę obecną innych możliwości związanych z "Torrentem" nie widzę.
  • 0



#105

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taka drobna informacja, z francuskiego torrent oznacza "strumień, potok, struga". Tak więc myślę, że można to rozumieć tak jak pisze kamilus, sieć torrent jako "potok, strumień" danych w internecie zalewający świat. Taka interpretacja wydaje się właściwa.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)