Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1315 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

18:42, 16.04.2011 /PAP

"Putin i Miedwiediew skończą jak Mubarak"

4 TYSIĄCE OSÓB PROTESTOWAŁY POD KREMLEM

Jeśli Putin i Miedwiediew nie pozwolą na przeprowadzenie wolnych wyborów, to skończą tak samo, jak prezydent Egiptu Hosni Mubarak - mówił na Placu Bołotnym Michaił Kasjanow, opozycyjny, demokratyczny polityk. Naprzeciwko Kremla zebrało się dziś 4 tys. osób, aby zażądać odejścia obecnej władzy i przeprowadzenia w Rosji uczciwych wyborów parlamentarnych i prezydenckich.

Uczestnicy manifestacji domagali się także podjęcia rzeczywistej walki z korupcją, amnestii dla więźniów politycznych, zniesienia cenzury w mediach i zmniejszenia obciążeń podatkowych dla przedsiębiorców.

"O Rosję bez przemocy i korupcji"

Była to największa od miesięcy akcja opozycji w Moskwie. Zorganizowała ją Partia Wolności Narodowej "O Rosję bez przemocy i korupcji", powołana do życia w grudniu 2010 roku przez ruch Solidarność Borysa Niemcowa, Rosyjski Sojusz Ludowo-Demokratyczny (RNDS) Michaiła Kasjanowa, Demokratyczny Wybór (DW) Władimira Miłowa i zdelegalizowaną Republikańską Partię Rosji (RPR) Władimira Ryżkowa. Kasjanow, to były premier, Niemcow - były wicepremier, Miłow - były wiceminister energetyki, a Ryżkow - były wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu. Ci czterej demokratyczni politycy chcą, by ich nowa formacja wzięła udział w wyborach parlamentarnych w grudniu 2011 roku i wystawiła wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku.

Partia Wolności Narodowej nie została jeszcze oficjalnie wpisana przez Ministerstwo Sprawiedliwości do rejestru partii politycznych. Nowe ugrupowanie zaproponowało już jednak przyjęcie narodowego programu walki z korupcją, którego elementami byłyby radykalne reformy w sferze politycznej, gospodarczej, legislacyjnej i sądowniczej.

"Kłamstwo złodziejstwo, przemoc"

Władimir Miłow oświadczył dziś na Placu Bołotnym, że głównym żądaniem zjednoczonych demokratów jest dopuszczenie wszystkich sił opozycyjnych do udziału w wyborach. Z kolei Kasjanow ostrzegł, że "jeśli Putin i prezydent Dmitrij Miedwiediew nie pozwolą na przeprowadzenie wolnych wyborów, to skończą, tak samo, jak prezydent Egiptu Hosni Mubarak, który w lutym ustąpił z urzędu pod naciskiem masowych demonstracji". Ryżkow oznajmił, że "obecny reżim polityczny w Rosji można opisać trzema słowami: kłamstwo, złodziejstwo i przemoc".

Akcja 50 tys. prokremlowskich aktywistów

W czasie, gdy opozycja demokratyczna na Placu Bołotnym domagała się dymisji Putina i żądała podjęcia rzeczywistej walki z korupcją, w innej części Moskwy - na Prospekcie (Andrieja) Sacharowa - około 50 tys. aktywistów prokremlowskiego ruchu Nasi demonstrowało poparcie dla antykorupcyjnej polityki rządu. Uczestników tej akcji autokarami zwieziono do stolicy z innych rejonów europejskiej części Rosji. Aby nic nie mogło zakłócić ich manifestacji, Prospekt Sacharowa na dwa dni wyłączono z ruchu.

Raport "Putin. Korupcja"

Nie obeszło się jednak bez incydentów. Policja zatrzymała troje stronników liberalnego ruchu Solidarność: Anastasję Rybaczenko, Nikołaja Głuchina i Nikołaja Liaskina, którzy w rejonie Prospekcie Sacharowa rozdawali wydany w ubiegłym miesiącu przez Partię Wolności Narodowej raport "Putin. Korupcja".

- Ponieważ zorganizowali antykorupcyjną akcję, to postanowiliśmy przynieść ten raport i pokazać im, kto jest głównym korupcjonistą - powiedziała dziennikarzom Rybaczenko. W swoim raporcie Partia Wolności Narodowej zarzuciła Putinowi, że pod jego rządami korupcja w Rosji "przestała być problemem, a stała się systemem". Oceniła w nim też, że takiego złodziejstwa i łapówkarstwa, jak przy Putinie, Rosja nie znała w całej swojej historii.

Według autorów raportu, obrót korupcyjny w Rosji osiągnął 300 mld dolarów rocznie, co stanowi 25 proc. jej produktu krajowego brutto. Podkreślili oni również, że pod względem korupcji Rosja zajmuje 154. miejsce wśród 178 krajów.

ant//gak

Źródło: www.tvn24.pl


Użytkownik Sentinel edytował ten post 16.04.2011 - 23:42

  • 0

#77

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No,jeżeli rzeczywiście wszystko ma się rozpocząć od wzrostu potęgi Talibanu na niewidzianą dotychczas skalę...

Krwawy zamach talibów. Ważny polityk cudem uszedł z życiem

Minister obrony Francji Gerard Longuet, przebywający z wizytą w Afganistanie, był celem zamachu w budynku resortu obrony w Kabulu - poinformował rzecznik talibów. Francuza nie było w budynku, kiedy doszło do ataku.


...to jesteśmy na najlepszej ku temu drodze.
  • 0

#78

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mehitabel - dodatkowo z Egiptu planuje się zrobić państwo wyznaniowe. Jeśli tak się stanie, będzie to kolejny element układanki zwanej "Talibanem"...

Ciąg dalszy interpretacji przepowiedni (w tym m.in. o czterech antychrystach, wkroczeniu wojsk rosyjskich na Ukrainę przed III wojną oraz książce, którą miał wydać Centurion):

Oczywiście,że istniejące czterowiersze lub sześciowiersze o Wielkiej Wojnie Braterskiej pomiędzy Wielką Brytanią a Francją są różnie tłumaczone -ale 1/3 z nich jest tłumaczona dość jednoznacznie przez prawie wszystkich badaczy.
Nie mam czasu na podawanie oryginałów (pisanych dość skomplikowanymi tekstami) i ich przykładowe tłumaczenia-tym bardziej,że komputerem posługuję się dość słabo.
Tę część(oryginały-tłumaczenia) zamierzam opracować w swojej książce.
W czasach M.Nostradamusa nie istniały takie słowa jak:samolot,samochód,telefon,telewizor,pociąg,metro itd-ale istniało słowo:ŁÓDŻ-które jest bardzo stare (to znaczy:"stare jak świat")-dlatego też M.Nostradamus użył słowa lódż dodając do niego słowo-podwodna -i stąd dość chyba przypadkowo powstała prawidłowa dzisiaj obowiązująca nazwa.
W niektórych tekstach M.Nostradamus pisał też dosłownie cyt:"okręt podwodny".
Słowo okręt-statek też już istniało od dawna.

Pozdrawiam;
Centurion


Pisałem o czterech Antychrystach w nawiązaniu do czterech wojen światowych.

Napiszę tym razem konkretniej:
IV Antychrystem ma być Wielki Burzyciel(wywoła 3-letnią IV wojnę światową)-czyli Wielki Mastin zwany też czasami Wielkim Mastifem!
III Antychrystem ma być jednooki Mahdi-konkretnie razem z innymi swoimi pomocnikami.
I-ym był w/g M.Nostradamusa Napoleon I Bonaparte.
II-gim był Adolf Hitler wraz z innymi "pomocnikami zła" jak nazywa ich M.Nostradamus.

Ponieważ tematem naszym jest III wojna światowa- to tylko wspomniałem o tej czwartej mówiąc,że wywoła ją IV Antychryst(Wielki Mastin)-czyli ostatni Antychryst w wojnach światowych.
Wspomniałem też o ostatnim Antychryście -(6 to liczba samego szatana),czyli VI -ym,którym będzie sam szatan-ale działający w czasie ostatniej 13-ej wojny cyt:"wojny ze śmiercią",która wybuchnie po 3797 roku-póżniej na 1000 lat przy pomocy Pana Boga szatan zostanie "spętany".M.Nostradamus napisał cyt:"co będzie po tym roku Pan Bóg nie pozwolił mi spojrzeć!"

Ta 13-ta tzw:"Wojna ze śmiercią"w/g M.Nostradamusa to właśnie ma być tzw:"Har Magedon"

Na początku wymieniłem tę po IV wojnie tzw: "wojnę globalną"i "wojnę z maszynami"-tam (o tym szczegółowo nie pisałem)M.Nostradamus mówi o "sztucznym mózgu-który będzie V Antychrystem".Na początku tej strony wymieniłem z nazw wszystkie 13 wojen(proszę odnależć).
Pieczętowanie ludzi(czipowanie) tak jak katastrofy i wojny dotyczą wielu wydarzeń a więc III wojny,"wojny z maszynami"jak i tej ostatniej-"wojny ze śmiercią i z samym szatanem".
Liczba 6-jako liczba ostatniego Antychrysta -samego Lucypera!!!- jest wymieniana w wielu księgach -proroctwach religijnych!
Apokalipsa(z greckiego:Objawienie) Świętego Jana Ewangelisty jak też kilkanaście innych Apokalips(niekanonicznych),Księga Daniela i wiele innych tekstów nie mówi tylko o ostatniej bitwie szatana z ludżmi i Panem Bogiem-pod tzw:Har Magedonem(Megiddo)w obecnym Iraku,ale o wszystkich nieszczęściach ludzi na Ziemii-a więc wszystkich wojnach i katastrofach.
TE KSIĘGI (Apokalipsa,Księga Daniela i inne )-TO OBRAZ HISTORII LUDZKOŚCI WIDZIANY "OCZAMI" PANA BOGA A NIE OCZAMI LUDZI!!!
Pa Bóg pokazuje co jest dla niego ważne-a nie co jest ważne dla nas-i za co ma nas spotykać kara!
TAK TO NALEŻY ROZUMIEĆ!!!
Większość ludzie mylnie interpretuje święte księgi związane z apokalipsą.
Apokalipsa nas nie spotka w przyszłości-Apokalipsa nas spotykała w przeszłości , spotyka teraz i będzie spotykać w przyszłości!!!
Na nią bowiem składały się,składają i będą się składać wszystkie nieszczęścia:katastrofy,wojny,głód, straszliwe zarazy i choroby itd itp.
Ostatnim akordem Apokalipsy ma być Har Magedon-zwycięstwo nad śmiercią i szatanem!


Witam w Nowym 2010 roku i życzę po raz drugi wszystkiego dobrego.

Przeczytałem uważnie wszystkie Wasze wypowiedzi -pominąłem tylko te ,które zawierają wulgaryzmy.

Osobom,które się wyśmiewają z tego co piszę ,oraz ze mnie -powtórzę to co już niejednokrotnie pisałem, otóż najbliższe wydarzenia potwierdzą kto miał rację-czy ja (a właściwie M.Nostradamus),czy moi adwersarze?

Proszę zwrócić uwagę na obecną sytuację jaka się klaruje na półwyspie arabskim i w Pakistanie-czyli dwóch najważniejszych obszarach na których w niedługim już czasie powstanie rządne sukcesów mocarstwo muzułmańskie.

Otóż pisałem,że w/g M.Nostradamusa Kalifat Wielkiego Talibanu(pod przywództwem III Antychrysta-Mahdiego) powstanie na gruzach obecnego Pakistanu a nie Afganistanu ,który po zniszczeniu bombą lub bombami atomowymi wojsk NATO zostanie tak jak inne kraje muzułmańskie Azji Środkowej przyłączony do Talibanu(Pakistanu).
Pisałem też(proszę wszystko odnależć),że suniccy Talibowie będą podsycać zamieszki w szyickim Iranie(dawnej Persji)-aby zniszczyć państwo Ajatollahów i przyłączyć go do Talibanu-wszystko wskazuje,że tak się stanie.
I wreszcie pisałem,że na półwyspie Arabskim powstanie t.zw.VAR-to jest konfederacja arabska,a przywódcą jej wojsk będzie -pochodzący z Jemenu-tak zwany Jezus Muzułmański,który pod Bagdadem dojdzie do porozumienia z Mahdim.
WIELKI TALIBAN POWSTAJE JUŻ NA NASZYCH OCZACH-a jego twórcami będą : pakistańsko-afgański Talib- Mahdi i jemeńsko-arabski Szejk Jezus Muzułmański!!!

Za kilka lat ten w/w twór polityczny będzie realnym ZAGROŻENIEM DLA POKOJU ŚWIATOWEGO!!!

Chcę jak najszybciej skończyć opis wydarzeń związanych z przebiegiem III wojny światowej -dlatego na razie nie będę odpowiadał na pytania nie związane z tematem.

Póżniej-to jest na końcu,podam kilka przykładów opisów III wojny światowej ,która ma się rozegrać w XXI wieku na podstawie przepowiedni innych znanych wizjonerów i proroctw różnych religii o światowym znaczeniu itd.
Napiszę też krótko o III wojnie światowej widzianej oczami Aleistera Crowleya-"apokaliptycznej bestii"-jak sam siebie nazywał ,a przez niektórych uważanego za jednego ze współtwórców światowego satanizmu-jest on m.innymi twórcą tzw;"Księgi Praw"-wykładni swojej wiary:

Oto charakterystyczny urywek z tej "świętej księgi":-
cyt:
Zakazana niech będzie litość,potępieni niech będą współczujący.
Zabijaj i zadawaj męki,niech nikt nie będzie oszczędzony.
Aby mnie wielbić,bierz wino i najdziwniejsze narkotyki,
Które memu prorokowi wskażę;upijaj się.

Jest to tzw:dyktat Anioła Aiwassa,który kończy się nakazem odrzucenia wszelkiego prawa poza wolą czynienia tego na co ma się ochotę.
Crowley nazwał to;"prawem thelemy"(thelema to z greckiego"wola"),po czym ww Cefalu na Sycylii założył satanistyczne opactwo.
Jest to ciekawy temat ale nie satanizm jest moim tematem a III wojna światowa-o której Crowley też pisał!
Wspomnę tylko ,że nie małą rolę w jego religii odegrała jego adeptka i kochanka niejaka Rose tzw"Szkarłatna Pani",która dała mu córkę o nieprawdopodobnym imieniu;Hekate-Noc-Athatur,-Safo-Jezebel-Lilit.Ta biedna kobieta w wieku 41 lat opowiedziała swoją historię w "Magicznym Dzienniku Babalony";w którym jest zapis potwornych okultystycznych eksperymentów Crowleya,zapis jej życia i obłędu jako "małżonki chaosu"-jak siebie nazywała.
A także świadectwo związku przeżywanego jako "nieprzerwana seksualna orgia",pod koniec której autorka pragnie tylko jednego:"śmierci w ramionach bestii 666,która była i jest moim kochankiem,towarzyszem,ojcem,synem i w ogóle wszystkim ,co kobieta może pragnąć i odnależć w mężczyżnie".

Pisałem,że satanizm będzie tolerowany (a,nawet wspierany kosztem chrześcijaństwa!)w podbitych przez Mahdiego krajach chrześcijańskich -a dlaczego?-a dlatego,że część kobiet chrześcijańskich aby uniknąć:głodu, niewoli lub śmierci,(przymusowo wcielane do haremów bogatych dowódców wojskowych lub szejków będą tylko te nieliczne najmłodsze i najładniejsze),będą wstępowały do żeńskich klasztorów satanistycznych-jako"zakonnice zła"lub "zakonnice szatana",które będą specjalnie uczone-będą one wykonywały zbiorowe(orgie)usługi seksualne dla kolorowych turbanów-czyli żołnierzy Mahdiego.Takich usług nie będą mogły wykonywać wierne i "czyste" muzułmanki-które za Mahdiego będą obowiązkowo wszystkie chodziły w tzw:"burkach".

A oto fragment tekstu Rose "Szkarłatnej Pani"którego będą uczyły się obowiązkowo na pamięć" zakonne satanistki"-ubrane w złote płaszcze i kaptury pod którymi będzie erotyczna-bielizna.

cyt"

Bez reszty się poświęcę Wielkiemu Dziełu.
Będę wywyższać się w pysze.
Dokonywać będę wszelkich bezeceństw.
Zabiję swoje serce.
Będę budzić zgorszenie i cudzołożyć.
Okryję się klejnotami i kosztownymi szatami.
Nie będę się hamować wobec mężczyzn.
Za darmo będę plugawić swe ciało wydając je chuci
wszystkich istot żyjących,które mnie o to poproszą.
Pragnę się mienić Tajemnicą Tajemnic,
Wielką Babaloną,
Liczbą 156,
Szatą Nierządnicy
I Kielichem Wielkiej Ohydy!

Te przymierze przywódców wojskowych Islamu z satanizmem wykonującym żeńskie usługi dla żołdactwa muzułmańskiego w czasie III wojny światowej wynika również z wielu innych tekstów i zapisów-ale o tym póżniej.

c d n-w temacie tzw:Wielkiej Wojny Braterskiej.

Centurion


Właściwie Wielką Wojnę Braterską w latach 2040-41?opisałem w miare szczegółowo.
Przypomnę tylko,że po tej wojnie przestanie istnieć Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii(Ulsteru).
Na jej miejscu powstanie Królestwo Anglii i Kornwalii oraz oddzielne królestwa;Walii i Szkocji a Ulster zostanie włączony do Irlandii Południowej.
Pisałem też,że w czasie wojny braterskiej będzie trwała wojna USA i Meksyku z Chinami i Japonią-wojna ta najprawdopodobniej skończy się po 3 latach trwania to jest w roku 2043?
W tym czasie będzie trwała wojna Indii ze Zjednoczonym Sułtanatem Indonezji Malajów o Australię(zakończy się rozejmem ) ,oraz bunt turbanów przeciwko despotycznej władzy Mahdiego.
Także portugalsko- języczna Brazylia będzie prowadziła wojnę z hiszpańsko-języcznymi krajami Ameryki łacińskiej.
WIELKA WOJNA BRATERSKA będzie jedną z przełomowych wydarzeń związanych z III wojną światową.Po prawie bezkrwawym zajęciu Bałkanów przez Polskę(wojska Mahdiego opuszczą te tereny w wyniku inwazji zakonów Henryka Szczęśliwego na Grecję i Włochy)-będą się bały okrążenia .Francja Henryka Szczęśliwego prawie samodzielnie podejmie próbę zniszczenia Wielkiego Talibanu i-JEJ SIĘ TO UDA!!!

M .Nostradamus jest bardzo zadowolony z nowo wyrastającej POTĘGI FRANCJI!!!

W liście do przyszłego bohatera wydarzeń Henryka Szczęśliwego napisał cyt fragment:

"-Wtedy jednak rozpocznie się królestwo Antychrysta w rejonie Atylli i Kserksesa(tereny:Iranu,Afganistanu,Pakistanu,Uzbekistanu,Tadżykistanu itd).
W bardzo wielkiej liczbie zejdą zwolennicy trzeciego Antychrysta ,tak,że przyjście Ducha Świętego ,który zejdzie na 48 stopniu szerokości geograficznej ,spowoduje wędrówkę ludów.
On(Duch Święty)ucieknie przed potwornościami Antychrysta".
W innym fragmencie M.Nostradamus pisze,że ostatecznym zwycięzcą i pogromcą III Antychrysta okaże się: cyt"Największy przedstawiciel Chrystusa na Ziemi, nowy król Henryk Szczęśliwy ze starej dynastii Burbonów".
Nie będę tu przytaczał całej twórczości Nostradamusa w tym dobrze znanej,mało znanej i prawie w ogóle nie znanej,a także treści dwóch długich listów. Ale skąd np: Nostradamus wiedział o rewolucji francuskiej pisząc w/w liście dokładnie cyt;"Będzie trwało prześladowanie kościoła (w czasie rewolucji) do 1792 roku!"

Nie będę opisywał przebiegu innych wydarzeń wojennych w trakcie III wojny światowej.

Zaznaczam tylko,że Chiny i USA tak się wyniszczą na wzajem,że kraje te będą przypominały WIELKIE ZGLISZCZA Europy Środkowej po II wojnie światowej.USA i Meksyk co prawda zwyciężą i zajmą część Dalekiego Wschodu i Syberii-ale nie będą już w stanie wpływać na wydarzenia w Europie.Po przebiegunowaniu Ziemi w roku 2044? wspólnie z Japonią,która zerwie pakt z Chinami przystąpią USA do wyzwalania Filipin i Australii w wojnie ze Zjednoczonym Sułtanatem Indonezji i Malajów.W Chinach w tym czasie(po przegranej wojnie z USA) ma dojść do rewolucji i upadku komunizmu.
Nie będę opisywał i tego konfliktu-zaznaczam,że wojna ta ma zakończyć się zwycięstwem USA .Japonia,która w wyniku katastrof naturalnych w ponad 2/3 zniknie pod wodami Pacyfiku uzyska pozwolenie na kolonizację Australii.
Są to bardzo frapujące tematy-szczególnie temat Australii-otóż po epoce anglosaskiej(przewaga ludności brytyjskiej)ma w tym kraju(jak już pisałem) nastąpić era muzułmańska( masowe osadnictwo Indonezyjczyków)a następnie ostateczna kolonizacja Japończyków cyt" jako ludzi bez ziemi i ojczyzny-bo ich ziemie zabrały fale wielkiego oceanu".
Po III wojnie światowej Australia będzie nazywana; Nową lub Wielką Południową Japonią.

Tak więc opiszę jeszcze tylko trzy sprawy:

1.Upadek Kalifatu Wielkiego Talibanu-ofensywa Henryka Szczęśliwego i sprzymierzeńców w latach 2041-2048?
2.II Katastrofa Kosmiczna,czyli tzw "przebiegunowanie Ziemii i "Cud Krzyża"-rok 2044?
3.Wygląd świata po III wojnie światowej ,czyli po roku 2044?

Następnie podsumuję temat związany z III wojną światową podając inne przykłady przepowiedni i proroctw(tak jak wspomniałem.
Na końcu odpowiem na niektóre pytania.

Po tym nie zamierzam się już wypowiadać na tej stronie-niezależnie od wpisów jakie ewentualnie będą miały miejsce.
Uważam,że każdy temat powinien mieć swój początek i koniec.

c d n.

Centurion


Odpowiadam:
Przed III wojną światową Rosja z powodu jakichś nieznanych przyczyn-możliwe,że gazowych lub wojskowych(bazy)lub też innych spowodowanych przez ludność rosyjskojęzyczną,którą na Ukrainie ocenia się na 9 do 12 milionów ludzi z 45 milionów mieszkańców jakie liczy obecnie to państwo-wkroczy zbrojnie na tereny wschodniej i południowej Ukrainy(Krym).Oddziały polskie najprawdopodobniej za poparciem NATO i UE wkroczą do Galicji i na Wołyń.Z tekstów Nostradamusa wynika,że w wyniku międzynarodowych negocjacji pokojowych Rosjanie i Polacy wycofają się z terytorium tego państwa.
Po wybuchu III wojny światowej i rozbiciu Rosji przez Chiny a także zajęciu południowej Europy przez Wielki Taliban wojsko Polskie zajmie najpierw całą Ukrainę,Białoruś i kraje nadbałtyckie(Litwę,Łotwę i Estonię).W trakcie lub zaraz po 9 dniowej wojnie z Niemcami za zgodą Talibanu zajmie również część południowej Rosji Kubań.Przy końcu III wojny światowej Polska po raz trzeci ma zająć i włączyć do swojego terytorium już całą pozostałą Rosję europejską i część zachodniej Syberii za Uralem-będzie to spowodowane następnymi wewnętrznymi krwawymi rozruchami w tym kraju.


Centurion


Dzięki Arteruzo że nadal piszesz mimo trollowiska jakie tu powstało. Dołączam się do prośby o tytuł książki którą zamierzasz wydać. Łatwiej będzie ją namierzyć bo książek o tej tematyce jest sporo, a nie wszystkie piszą ludzie o tak wielkiej wiedzy.


Pisałem już,że tytuł tej książki będzie brzmieć-cyt:"Kiedy wybuchnie III wojna światowa".
Autor: Centurion Arteuza.
Ukaże się najprawdopodobniej nie wcześniej jak za rok.
Obecnie jestem na początku jej pisania.
Myślę też o opracowaniu i przetłumaczeniu w sposób zbiorczy wszystkich znanych mi tekstów M. Nostradamusa(jest ich około 10.000 to jest:czterowierszy i sześciowierszy łącznie),a także dwóch listów: pierwszego do syna Cezara i drugiego do przyszłego Wielkiego Króla Francji i Stanów Zjednoczonych Europy-Henryka Szczęśliwego.
Czyli opracowania jak gdyby takiej:"Książkowej Antologii twórczości M.Nostradamusa".


Centurion


PROSZĘ O UWAGĘ!!!

W ZWIĄZKU Z OSTATNIMI TEKSTAMI OSÓB MI CO NAJMNIEJ NIEPRZYCHYLNYCH -JEST TO MÓJ JUŻ OSTATNI WPIS NA STRONIE,KTÓRĄ ZAŁOŻYŁEM!!!

Przepraszam Wszystkich tych,którym obiecałem dokończenie tematu i udzielenie odpowiedzi na frapujące ich pytania.
Myślałem,że dokończę temat m.innymi opisując przebiegunowanie naszej planety Ziemi "Cud Krzyża "który się pojawi na obu półkulach południowej i północnej-cyt:"jasne błękitne światło na bezchmurnym "otwartym niebie,które świeci ,a nie rozjaśnia ziemi "-trwające przez tak zwany okres" 3-ech dni ciemności"- a,także próby wyjaśnienia tego zjawiska przez astronomów i uczonych(próby wyjaśnienia mają trwać około 600 lat)-tym bardziej,że Księżyc ma nieco oddalić się od Ziemi i jednocześnie zbliżyć poprzez zmianę swojej orbity wokółziemskiej na bardziej eliptyczną.
Miałem też nadzieję,że opiszę też III wojnę światową wynikającą z zaszyfrowanego kodu BIBLII(wyjaśniając na czym ten kod polega) z zapisów liczb wielkiej piramidy Cheopsa a także Chefrena ,również opisie III wojny wynikającej z hinduistycznych ksiąg itd.
Niestety zawsze znajdą się tak zwani "przeszkadzacze",których :HORYZONT MYŚLENIA JEST ZAWSZE OGRANICZONY TYLKO DO WŁASNEGO-JA.
Tak było jest i będzie -TO SĄ LUDZIE KTÓRZY NAJWIĘCEJ KRZYCZĄ A NAJMNIEJ DAJĄ Z SIEBIE -BO PO PROSTU NIE SĄ W STANIE NIC ZROBIĆ POZA PRZESZKADZANIEM I DOKUCZANIEM INNYM.
WIERZCIE -TO ONI ZWYKLE SWOIM WULGARNYM JĘZYKIEM I CHAMSTWEM(chociaż nie wszyscy) SŁUŻĄ SZATANOWI-BO SZATAN LUBI: WULGARYZMY,PONIŻANIE INNYCH,PRZESZKADZANIE INNYM WTRĄCANIE SIĘ DO ICH SPRAW- A PRZEDE WSZYSTKIM JEST PRZECIWNIKIEM WSZELKICH PRZEPOWIEDNI I PROROCTW MÓWIĄCYCH O JEGO NIECNEJ DZIAŁALNOŚCI W PRZYSZŁOŚCI. ON POPRZEZ ZŁYCH LUDZI REALIZUJE W STOSUNKU DO POJEDYŃCZEGO CZŁOWIEKA I CAŁEJ LUDZKOŚCI SWOJE HANIEBNE PLANY!!!


Wszystkie te sprawy o których w temacie III wojny światowej tu opisałem i nie z mojej winy nie skończyłem- opiszę w swojej książce.
Ten kogo będzie ona interesowała po prostu ją kupi-a ten kogo nie będzie interesowała to jej nie kupi.

OD TEJ CHWILI WSZYSTKIE WPISY NA TEJ STRONIE NIE BĘDĄ JUŻ MOJEGO AUTORSTWA -CHOĆBY BYŁY PODPISYWANE PSEUDONIMAMI :CENTURION LUB ARTEUZA- TO OD TEJ PORY NIE BIORĘ ZA NIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI!!!

DECYZJĘ SWOJĄ RAZ ZMIENIŁEM-ALE TYM RAZEM JEST ONA JUŻ OSTATECZNA !!!

Dziękuję za uwagę Wszystkim tym którzy moje wpisy i moją osobę traktowali poważnie i z szacunkiem i życzę im dużo zdrowia,oraz jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym 2010 Roku.

BARDZO UWAŻNIE OBSERWUJCIE WYDARZENIA ŚWIATOWE W TYM ROKU-BĘDZIE TO ROK PRZEŁOMOWY -JEDEN Z PRZYTACZANYCH TU LICZNYCH TEKSTÓW M.NOSTRADAMUSA SIĘ CAŁKOWICIE WYPEŁNI!!!

Centurion


Przeczytałem wszystkie dostępne mi Wasze wypowiedzi na tej stronie forum"GP"jak i na innych forach np"insomni" gdzie skopiowano moje wypowiedzi odnośnie tematu "kiedy wybuchnie III wojna światowa" i muszę powiedzieć ,że skruszyliście mnie jedną rzeczą a mianowicie - swoją ciekawością.
To ciekawość ludzka jest motorem postępu!
Najbardziej "puści wewnętrznie"są ci,których zainteresowania ograniczają się tylko do spraw związanych z własną osobą.
Choć mój przyjaciel i rodzina przekonują mnie,żebym dał sobie już spokój z pisaniem w internecie i zajął się tylko książką-to jednak powiedziałem sobie do: 3-ch razy sztuka.
Obiecałem!-a więc jednak spróbuję dokończyć temat.
Do zmiany mojego zdania przyczyniła się PRZEDE WSZYSTKIM osoba,która napisała(na jednym z forum),że zmieniła swój stosunek do świata i religii.Osoba ta napisała,że po przeczytaniu moich wypowiedzi stała się osobą praktykującą-że codziennie zaczęła się modlić!
BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZĘ!!!
Gdy ktoś uważnie przeczyta PISMO ŚWIĘTE zrozumie,że cyt:"świat ducha jest tak samo niezniszczalny jak świat materii".Zawsze bowiem następuje odrodzenie w formie miłej Bogu lub tej która jest mu niemiła.
Pan Bóg mówi cyt:"spójrzcie na przyrodę" a zrozumiecie sens istnienia,to jest cyt:"życia i śmierci".
Dlatego Jezus Chrystus w ewangeliach rozmawiał z ludżmi przypowieściami wziętymi z przyrody.
Cyt"rozmawiam z Wami tak ,abyście mnie zrozumieli".
Przecież Pan Bóg obiecał człowiekowi -odrodzenie po śmierci i nowe mieszkanie(w oryginale cyt:"spójrz w górę ,zobacz ile jest gwiazd na niebie-to jest dom nieskończoności i miejsca w nim dla moich dzieci nie zabraknie".
Dał człowiekowi nie tylko ciało(jak zwierzęciu)ale tchnął też w niego swój największy skarb -ducha nieśmiertelności.
Jeżeli Pismo Święte mówi cyt:"stworzyłem człowieka na swój obraz i podobieństwo"-to Pan Bóg nie ma w ogóle na myśli CIAŁA!-ale ma na myśli:DUCHA I ROZUM!!!
My ludzie mamy być podobni do Boga Duchem i Rozumem i tu na tej ziemi mamy go o tym przekonywać.
Zachowujmy się więc tak abyśmy go nie zawiedli-to jest; miejmy czystego ducha i czysty rozum.
Poznawajmy świat-ale i dbajmy o niego.
Ludzie w większości na ogół nie znają i nie rozumieją języka BIBLII.
Jeżeli np Pismo Święte mówi ,że wszystko(w języku staro-hebrajskim wyrazy:wszystko i świat oznaczają to samo)Bóg stworzył w siedem dni to nie znaczy ,że stworzył wszystko w siedem dni ziemskich.
Dalej bowiem można przeczytać ,że dla Pana Boga jeden dzień to tysiąc lat lub tysiąc tysięcy lat ziemskich.
O tym mówił też Święty Piotr.
Pan Bóg cyt:"Jahwe"czyli "Jestem który Jestem"co znaczy "Jestem lub Jesteśmy" osobą lub osobami(Trójca Święta) ponadczasową lub ponadczasowymi.
Pan Bóg mówi stworzyłem(stworzyliśmy)WSZYSTKO- czyli PRZESTRZEŃ I CZAS,ŚWIAT DUCHA I ŚWIAT MATERII -ŚWIAT ŻYWYCH I ŚWIAT UMARŁYCH-Jestem-Jesteśmy(Jahwe) ALFĄ I OMEGĄ.
Są to sprawy arcyważne i zarazem arcyciekawe .Myślę,że krótko będzie można je opisać.
Zmieniam więc zdanie-może to nie poważne z mojej strony,ale starcy zachowują się przecież czasami jak dzieci.
Na pewno znajdą się teraz tacy,którzy będą wylewać z tego powodu na mnie swoje"pomyje"-ale mam nadzieję,że znajdą się też tacy ,którzy nie będą wobec tych osób(wulgarnych i złośliwych) obojętni.
Zanim zacznę na "GP"kontynuować temat przypomnę i wyjaśnię parę spraw:
-Interpretacje i tłumaczenia tekstów M.Nostradamusa mogą być mylne i żle interpretowane.
Myślę jednak ,że nie jest ich więcej niż 20 do 25%.
-Nie musicie się z moimi interpretacjami się zgadzać,ale proszę o merytoryczną dyskusję i ewentualną krytykę-szczególnie nie znoszę wulgaryzmów i poniżania ludzi.
- Do Pani "xami"-po tekście do mnie zauważyłem ,że jest kobietą.
Dziękuję za dobre intencje-zastanowię się nad zalogowaniem i możliwe,że przejdę na insomnię i tylko tam będę pisał.
Do tego czasu spróbuję kontynuować temat na tej stronie.
Równocześnie potwierdzam zgodę na powielanie moich tekstów.
-Mam nadzieję ,że nikt nie będzie używał mojego psedonimu:"Centurion Arteuza.
Myślę,że po stylu pisania zorientujecie się co do autorstwa przytaczanych tekstów.
-Nie będę pisał co dzień,a rzadziej bo mam bardzo dużo zajęć.Proszę więc o cierpliwość i wyrozumiałość.
Najbliższym tematem będzie kontrofensywa wojsk zakonnych Henryka V Szczęśliwego i jego sprzymierzeńców przeciwko turbanom Wielkiego Talibanu w w latach:2041?-2044?-to jest do II Wielkiej Katastrofy Kosmicznej związanej z:
-przebiegunowaniem magnetycznym Ziemi,
-przebiegunowaniem geograficznym Ziemi i zmianą orbity Księżyca wskutek przyciągania tajemniczego ciała-(Nibiru,Marduk,Nemezis)
-"Cudem Krzyża".

Pozdrawiam


Centurion


Widzę,że jednak są tacy ,którzy uważają,że ostatni tekst -nie jest tekstem Arteuzy.
Nic na to nie poradzę.Myślę,że uda mi się szybko dokończyć temat i Was przekonać.

WIELKA KONTROFENSYWA HENRYKA V SZCZĘŚLIWEGO i JEGO SOJUSZNIKÓW w latach 2041?-2044?

Po wzięciu do niewoli i osądzeniu w Avinionie ,a następnie powieszeniu tzw:"Jezusa Muzułmańskiego" po bitwie narodów pod bawarskim mieście ULM-zmieni się sytuacja międzynarodowa.
Jak już pisałem w Kalifacie Wielkiego Talibanu nastąpi wielkie niezadowolenie i na terenach obecnego Pakistanu i Afganistanu-czyli w mateczniku talibów-wybuchną zamieszki i bunt stacjonujących tam części turbanów.
Autorytet III Antychrysta Mahdiego zostanie bardzo nadszarpnięty!!!
WIELKA KLĘSKA NAJWIĘKSZEJ 66-dniowej!!!(liczba 6-pamiętajmy to liczba Antychrysta-kod Biblii)-BITWY NARODÓW POD ULM i wzięcie do niewoli drugiego pod względem znaczenia po Mahdim dowódcy tzw"Czerwonego Turbanu,a póżniej i Białego Turbanu "-Jezusa muzułmańskiego-zwanego też arabskim- następnie jego stracenie i powieszenie za nogi(podobnie uczyniono z Benito Mussolinim) na widok publiczny w nowej stolicy Francji Avinionie doprowadziło do powrotu Mahdiego wraz z dużą częścią wiernych mu turbanów do Azji w celu uśmierzenia buntu.
Tę sytuację wykorzysta Wielki Chiren-Wielki Selin ,czyli Henryk Szczęśliwy i rozpocznie WYZWALANIE EUROPY.

TO WYZWALANIE BĘDZIE TAK SAMO KRWAWE I OKRUTNE JAK INWAZJA MUZUŁMANSKA!!!

JAK WIDZICIE STARAM SIĘ WAM PRZEKAZAĆ JAK NAJWIERNIEJ PRZEBIEG III WOJNY ŚWIATOWEJ (według tekstów Nostradamusa,a także i innych proroctw i przepowiedni)MÓWIĄC O KRWAWEJ TOTALNEJ WOJNIE PROWADZONEJ PRZEZ WSZYSTKIE STRONY TEGO NAJWIĘKSZEGO ŚWIATOWEGO KONFLIKTU W DZIEJACH LUDZKOŚCI JAKIM MA BYĆ III WOJNA ŚWIATOWA!!!

c d n.


Centurion


KARTA WOJNY SIĘ ODWRACA!!!

Dalszy ciąg kontrofensywy w/g M.Nostradamusa,który,jak twierdzą to badacze jego tekstów zachowuje się jak KORESPONDENT WOJENNY.

M.Nostradamus chociaż w mniejszym zakresie opisywał przebieg wielu wojen m.innymi I wojny światowej i drugiej wojny światowej

Wielką rolę jak już pisałem w kontrofensywie GRYFONA-to jest armii zakonnych Henryka Szczęśliwego i sprzymierzeńców w pierwszym etapie kontrofensywy(przed wybuchem Wielkiej Wojny Braterskiej)odegrała Wielka Brytania,a także nowe Stany Zjednoczone( całkowicie inne i odmienione po II wojnie domowej).
Póżniej po pokonaniu konkurenta-tajemniczego Herkulesa i Wielkiej Brytanii-główną rolę będzie odgrywał początkowy dyktator-najważniejszy członek francuskiego Dyrektoriatu(dyktatorskiego wojennego rządu),a póżniej król Francji i Zjednoczonej Zachodniej Europy :Henryk V Szczęśliwy.

+
Jego liczba stała się Jego przekleństwem,
66 dni wystarczyło aby zielone flagi Hannibala,
Rzucone zostały do stóp chrześcijańskiego władcy,
Słowo ULM stanie się na wieki przekleństwem muzułmanów.

W/g mnie jednoznacznie chodzi tu o Mahdiego-czyli "Jednookiego Potwora"- Antychrysta III. "
+
Drudzy przywódcy w czasie drugiej i trzeciej,
Zostaną osądzeni i zabici za podłe czyny i zbrodnie,
Dla przestrogi zostaną powieszeni głowami do dołu,
Jedni widząc to będą się cieszyli,a drudzy rozpaczali.

Najprawdopodobniej jest to tekst tak zwany"JANUSOWY",który mówi o dwóch wydarzeniach -to jest tego z II-ej wojny światowej-osądzenie i zabicie B. Mussoliniego ,a następnie powieszenie go za nogi głową do dołu na widok publiczny-oraz tego dotyczącego III wojny światowej-to jest w podobny sposób ma być potraktowany tzw"fałszywy Jezus".
Wcześniej podawałem tekst o pochwyceniu "fałszywego Jezusa"(jak go nazywa Nostradamus)-czyli tzw;"Jezusa muzułmańskiego.
Widać,że w czasie III wojny światowej podobny los spotka również I-go zastępcę III Antychrysta-czyli Mahdiego.
Z innych tekstów wynika,że w swoich przepowiedniach Mussolini był przez Nostradamusa traktowany jako najbliższy zwolennik Hitlera czyli:Hiltera,Histera,Wściekłego itd.
Jak już pisałem Jezus muzułmański będzie drugą po Mahdim najważniejszą osobą w Kalifacie Wielkiego Talibanu.

Jak interpretuje P.Lemesurier pierwsze duże uderzenie wojsk Henryka nastąpi z Niemiec.Jego wojska dość szybko odzyskają Frankfurt i Kolonię a drugie uderzenie z wybrzeży akwitańskich zachodniej Francji dokonanej przez Anglików (pijawki) i Neptuna(USA)a także stacjonującego we francuskiej Bretanii armii zakonno-rycerskiej Herkulesa.
Armie te wyzwolą prawie całą Francję z nowo nominowanąprzez Dyrektoriat stolicą Avinionem(Avignon).

Po pozbyciu się konkurentów;Herkulesa-po wojnie domowej,W.Brytanii po wojnie braterskiej i USA-wycofała wojska ze względu na wybuch wojny alaskijsko-pacyficznej z Chinami i Japonią-Henryk Szczęśliwy rozpocznie nową wielką ofensywę na kraje w dalszym ciągu okupowane przez muzułmanów-to jest:Szwajcarię, Włochy i Grecję.Oczywiście Henryk wykorzysta także to,że Mahdi z dużą częścią swoich wojsk opuści Europę w celu likwidacji buntu w mateczniku talibów-to jest na terenach obecnego Pakistanu,Afganistanu i innych krajów Azji Środkowej.

Następnie opiszę wyzwolenie całej Europy z pod panowania Wielkiego Talibanu

c d n.

Centurion


Zbilża sie stu lecie Fatimy - opis śmierci oststniego papieża.
wiemy że papież ma opubllikować ważnie dokumenty przed inwazją Talibanu na Europę.
(prawdopodobnie po obchodach stulecia objawień - po roku 2017).
Siostra Faustyna zmarła przed II wojną światową.
Więc informacje o znaku krzyża ( które zawarła w dzienniczku) otrzymała w latach trzydziestych.
Stulecie tych objawień wypada na rok 2031-2038.
Dodatkowo ta łamigłówka nostradamusa dotycząca roku wybuchu wojny - rok 2001, 2010, 2100.
Może taki jest plan aby to wszystko wydrzyło sie po 100 latach od obiawień?? - cud krzyża także.
Jest tu dziwny dysonans. Przecież Jednoxcześnie Nostradamus pisze
że trzecia wybuchnie po kongresie Jerozolimskim - uderzenie na Rosję.
Co o tym myślisz? Osobiście mnie to bardzo zaciekawiło.
Może gdzieś jest jeszcze jakaś inna wskazówka co do daty wybuchu wojny??
Pozdrawiam Serdecznie.


Pisałem już,że badacze tekstów M.Nostradamusa prócz ewentualnych dat rozpoczęcia III wojny światowej a wymienionej przez Pana(nią) to jest roku:2001,2010 i roku 2100 -ze wzgledu na metodykę określania dat w średniowieczu przyjmują jeszcze dwie daty -to jest:rok 2012(przy opuszczeniu liczby 2 na początku) i rok 2021(również po opuszczeniu liczby 2 na początku daty)-który ja uważam za najbardziej prawdopodobny-już tę sprawę dokładnie wyjaśniałem.Proszę odszukać tę sprawę w moich dotychczasowych tekstach.
Znam przepowiednie fatimskie dlatego właśnie,żeby być w zgodzie z tekstami Nostradamusa i przepowiedniami-proroctwami innymi w tym fatimskimi-rok 2021 wydaje mi się najbardziej prawdopodobną datą wybuchu III wojny światowej-ale oczywiście mogę się mylić.

Pozdrawiam


Ciekawe czy inne daty są też tak przez Nostradamusa zagmatwane.
Jak określał daty poprzednich wojen? Jaka interpretacja jego datowania pasuje do
roku 1939 i 1914. Być może na tej podstaiw można określić datę Trzeciej.
Być może nostradamus celowo zagmatwał tylko datę Trzeciej.
Przecież ludzie w jakimś stopnie interesują się przepowiedniami. Ale chronologia wielkich wydarzeń nie może być podana głupcom na tależu...

Pozdrawiam

Pisałem już ,że M.Nostradamus użył tylko kilku dat w/g kalendarza chrześcijańskiego-ale juliańskiego (nazwa przyjęta od konsula rzymskiego i reformatora Juliusza Cezara-nawiasem mówiąc zdobywcy Galii -obecnej Francji- to do niego należą też słynne słowa,cyt:"veni,vidi,vici"-to jest"przybyłem,zobaczyłem,zwyciężyłem"-wypowiedział je do zgromadzonego ludu rzymskiego po opanowaniu Galii w roku 47 p.n.e.)-obowiązującego we Francji za jego życia.
Nostradamus zmarł w roku 1566-a kalendarz juliański zreformował w roku 1582 papież Grzegorz XIII.
Kalendarz juliański jest opóżniony do gregoriańskiego o 13 dni.Właśnie dzisiaj posługujący się nim grekokatolicy i prawosławni witają 1 stycznia 2010 roku,oraz dodatkowo obchodzą uroczyste obrzezanie Jezusa Chrystusa.

Ale mistrz Nostradamus przepowiedział reformę kalendarza po swojej śmierci!!!
+
W końcu szesnastego nastąpi wielka reforma,
Arka rzymska dołoży co cztery jedną dobę,
Mimo protestu wielu purpuratów nie zmieni zdania,
Nie wszyscy od razu przyjmą nowe zasady.

Jeśli chodzi o wybuch pierwszej,a następnie drugiej wojny światowej to Nostradamus napisał tak:

+
W drugiej dwudziestego wybuchnie wielka wojna,
Póżniej po drugiej zostanie nazwana pierwszą,
W ciągu pokolenia zjednoczona Germania,
Doprowadzi wszystkich do wielkich ofiar i strat.

Z tego czterowiersza -tak jak i z innych podobnych(przytaczałem kilka) wynika,że I wojna światowa wybuchnie w pierwszej dekadzie dwudziestego wieku-co się sprawdziło-rok:1914!
W drugim wierszu tego czterowiersz wynika,że po drugiej zostanie nazwana pierwszą-i faktycznie bowiem I wojna światowa ,która trwała w latach 1914-1919 w historiografii do roku 1939 była nazywana po prostu:WIELKĄ WOJNĄ ŚWIATOWĄ!-nazwa I wojna światowa pojawiła się dopiero po roku 1945!
Pisałem już na ten temat nie raz.
W trzecim wierszu czterowiersza Nostradamus pisze ,że druga wojna światowa wybuchnie w ciągu pokolenia(jednego)-i to też się sprawdziło!
Przyjmuje się że pokolenie to 25 lat-czyli 1914+25=1939-niebywałe!!!
Z III wojną światową jest problem bo M.Nostradamus pisze jednoznacznie(TU WSZYSCY BADACZE BEZ WYJĄTKU SIĘ ZGADZAJĄ),że wybuchnie ona w XXII wieku.
Jednak Nostradamus nie określa w jakiej dekadzie ,czy w której połowie w/w wieku ona wybuchnie.
Pisze jednak,że nastąpi to(już pisałem nieraz)-w roku których suma liczb wyniesie 3 a rok ten podzielony przez 3 daje liczbę całkowitą.
Takich dat jest trzy:2001,2010 i 2100.
Ale w średniowieczu powszechnie pomijano pierwszą literę roku lub drugą jeżeli liczbą tą było 0(zero) i na przykład zamiast roku 1065 pisano po prostu''65 lub 1543 pisano po prostu'543.
Ponieważ Nostradamus robił często "psikusy" ,żeby bardziej "zagmatwać w głowach" to badacze jego tekstów przyjmują jeszcze dwie daty ewentualnego rozpoczęcia III wojny to jest: rok 2012 i rok 2021.
M.Nostradamus nigdzie nie napisał po ilu latach od I-ej czy II-ej będzie III wojna.
W niektórych tekstach opisujących III wojnę światową (tylko dla tego wydarzenia autor używa tajemniczej nazwy-"lata liturgii"-badacze dla jej określenia mają różne zdania-interpretacje)-o tym wszystkim też już pisałem np;rok'607 liturgii.
A oto wszystkie znane mi daty kalendarza juliańskiego wymienione jednoznacznie w tekstach Nostradamusa: rok;1792,rok;1999,rok;2163,rok;3792 i rok;3797.
M.NOSTRADAMUS NAPISAŁ W SWOICH TEKSTACH I LISTACH,ŻE III WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE NAJBARDZIEJ KRWAWYM I OKRUTNYM KONFLIKTEM WOJENNYM W DZIEJACH LUDZKOŚCI -AŻ DO ROKU 3792 DO CZASU WOJNY ZE ŚMIERCIĄ -CZYLI NAJPRAWDOPODOBNIEJ TZW: HAR-MAGEDONEM!!!
BĘDZIE TRWAŁA AŻ 27 LAT-BĘDZIE TO KONFLIKT TOTALNY NA OLBRZYMIĄ SKALĘ-UŻYTE ZOSTANĄ MASOWE BRONIE.WOJNA TA NAPISAŁ MA BYĆ WOJNĄ DWÓCH NAJWIĘKSZYCH RELIGII WYZNAWCÓW TEGO SAMEGO BOGA-WOJNA MA BYĆ POPRZEDZONA DEKADĄ RELIGIJNEGO SUPERTERRORYZMU.
W CZASIE III WOJNY I 50 LAT PO NIEJ MA PANOWAĆ SUPERRTOTALITARYZM I SUPERAUTORYTARYZM.
PRZED JEJ WYBUCHEM I W TRAKCIE JEJ TRWANIA(III WOJNY)MAJĄ MIEĆ MIEJSCE STRASZNE WYDARZENIA:DWIE KATASTROFY KOSMICZNE;UDERZENIE ODŁAMKA KOMETY LUB METEORYTU ORAZ PRZEBIEGUNOWANIE ZIEMII ,A TAKŻE TOWARZYSZĄCE IM I NIE TYLKO:KATAKLIZMY I KATASTROFY NATURALNE POŁĄCZONE Z PRZESUNIĘCIAMI KONTYNENTÓW,TOPNIENIEM LODOWCÓW,OLBRZYMIMI TSUNAMI,HURAGANAMI,SUPERHURAGANAMI A NAWET HUPERHURAGANAMI!!!
TE WSZYSTKIE NIESZCZĘŚCIA ,KTÓRE MAJĄ POCHŁONĄĆ 1/3 MIESZKAŃCÓW ZIEMI MAJĄ SIĘ ZAKOŃCZYĆ TZW: "CUDEM KRZYŻA!!!
PO TYCH STRASZNYCH WYDARZENIACH ŚWIAT(ZIEMIA)MA SIĘ CAŁKOWICIE ZMIENIĆ-TEN NOWY ŚWIAT W OGÓLE NIE BĘDZIE PODOBNY DO OBECNEGO NOSTRADAMUS TAK PISZE:

*
Po trzeciej inny świat i INNY KLIMAT,
Niektóre ziemie zatoną, a niektóre wynurzą z otchłani,
Stare mapy bezużyteczne,bo lądy zmienią brzegi i kształty,
Wiele ocalałych narodów szukać będzie nowych siedzib,
Sahara się zazieleni a zielona wyspa stanie się żyzną i zieloną,
Sródmorze się zamknie a Bałtyk otworzy,Skandynawia stanie się wyspą.

W piątym wierszu tym razem sześciowiersza Nostradamus pisze najprawdopodobniej o Grenlandii -nazwa wyspy po duńsku to dosłownie :zielona wyspa.
Nostradamus przewiduje więc,że wyspa ta "zrzuci" lodowiec,a klimat na niej będzie tak ciepły,że się zazieleni i będzie można tam uprawiać rośliny.

Pozdrawiam:


Gość napisał/a:
Kolejne jak się mają przepowiednie Nostradamusa do lansowanej przez naszyh wieszczów Mesjnistycznej roli Polski w śród narodów. Nie będziemy ukrywać ,że Ojczyzna jest nam najbliższa i każdy z nas chciał by się dowiedzieć jak najwięcej o roli Polski w przyszłych wydarzeniach .Czy mógłbyś pogłębić naszą wiedze i poświęcić jeden ,,rozdział" o tej tematyce.
Pzdrawiam Centurio06



Wszystkie znane mi przepowiednie ,(w tym Nostradamusa),które mówią o Polsce podkreślają jej przyszłą wielkość i mesjanistyczną rolę-szczególnie w chrystianizacji Chin,która nastąpi po III wojnie światowej.
Ten w/w kraj przy pomocy Francji i Polski ma się stać krajem całkowicie chrześcijańskim!!!
Francja i Polska mają być krajami najbardziej cyt.Nostradamusa"gorliwymi w wierze Chrystusa",które będą chrystianizować świat-tak to wynika z proroctw i przepowiedni!!!
M.innymi Polska ma doprowadzić do porzucenia przez Rosję prawosławia i przejścia tego kraju na nowy katolicyzm-nową wiarę papieża aviniońskiego!

Proszę mi przypomnieć to o przyszłym losie Polski napiszę po zakończeniu tematu związanego z III wojną światową.
Pozdrawiam;


Mam pytanie do Centuriona .Czy są alternatywne tłumaczenia Nostradamusa , które to nie przewidują tak wielkiej tragedii jak III wojna. Czytałem chyba wszystkie przepowiednie i proroctwa dostępne w sieci i wszystkie mówią o wielkiej tragedii jaka spotka ludzkość, Choć wielcy wizjonerzy zawsze potkreślają ,że wszystko możemy my ludzie zmienić. Najlepij zawsze sprzedaje się tragedia, ale czy są jakiś proroctwa, które mówią że do tej wielkiej tragedii nie dojdzie?


M.Nostradamus i inni prorocy i wizjonerzy piszą mnie więcej tak:

Wszystkie wizje w zasadniczych sprawach w 100% się spełnią!
Czyli np:były I i II wojna światowa to w/g mnie i innych badaczy będzie i przewidywana III.
Ludzie poprzez swoje dobre uczynki mogą opóżnić jakąś tragedię(dlatego nie ma w proroctwach ściśle określonych dat;np w poprzedniej odpowiedzi napisałem że Nostradamus w swoim tekście napisał ,że II wojna światowa wybuchnie w jednym pokoleniu i wyliczyłem 1914 + 25 +1939.
Ale Nostradamus wiedział ,że różne osoby przymują różne daty trwania jednego pokolenia(tak było kiedyś i jest dziś)to jest w granicach od 18 do 33 lat-czyli od tzw "pełnoletności" do wieku"chrystusowego".
W ten sposób właśnie prorocy i wizjonerzy jak gdyby;ZABEZPIECZAJĄ SWOJE PRZEPOWIEDNIE!
Jeśli wizjonerzy i prorocy mówią o zmianie to mówią o "złagodzeniu objawów" a nie "całkowitego uniknięcia" jakiegoś wydarzenia(wtedy spełniają się one np:w 80%)np:kataklizmu lub wojny,a także jak już przytoczyłem powyżej wydłużeniu w czasie -może ono nastąpić albo kilka lub kilkanaście lat wcześniej albo póżniej.

To nie jest wymysł proroków i wizjonerów np:Apokalipsa(czyli objawienie)Świętego Jana Ewangelisty(nie tylko ona zresztą- ale również inne księgi Biblii-konkretnie Starego Testamentu)mówią o tym że nasze dobre uczynki,modlitwa,pamięć o dniu świętym(np;niedzieli) wyznaczonym na oddawanie czci naszemu Stwórcy może odwleć kary nałożone na niepokorną ludzkość lub je złagodzić.
Cyt:"Bóg Ojciec wysłucha próśb swoich dzieci jeżeli będą się gorliwie o nie modlić, będą prosić i przepraszać ze szczerego serca -wtedy odłoży lub zmniejszy ON(Jahwe-czyli z hebrajskiego:Jestem,który Jestem) kary nałożone na nich".


Przeczytałem Pana artykuł z wielką uwagą.
Nie znałem generała o nazwisku lub imieniu Liang-tę informację uzyskałem dopiero od Pana.
Nie wiem może on będzie tym przyszłym dyktatorem,a pózniej "czerwonym cesarzem" Chin wymienionym przez Nostradamusa.
Trudno jest zdobyć kopie oryginałów wszystkich tekstów Nostradamusa(nie mówiąc o samych oryginałach) jest ich przecież prawie 10.000 czyli czterowierszy i sześciowierszy razem. Ten posiadam w wersji angielskiej ale potwierdzonej więc trudno mi powiedzieć,czy w oryginale jest dosłownie napisane Liang ale przypuszczam,że tak-tak jak np: napisane są wyrazy;Torrent czy Raypoz.
O swojej książce już pisałem wielokrotnie proszę przejrzeć teksty.
Artykuł jest bardzo ciekawy.


Centurionie mam Pytanie czy są Ci znane obliczenia końca świata przeprowadzone przez ojca współczesnej nauki Izaka Newtona. Podaje datę końca świata na rok 2060, tak mu wyszło z obliczeń bibli. Jak większość mu współczesnych naukowców domyślał się że biblia jest napisana kodem. Według jego wieloletnich badań to jest data graniczna w tedy ma zostaci wybudowana III świątynia. Jak wynika ze słów zbawiciela J. Chrystusa ,On ma przyjść powtórnie gdy zostanie wybudowana III świątynia. Jak to się ma do proroctw Nostradamusa?
Centurio06


Słyszałem o tym.Ale Niuton nie miał takiej wiedzy jak my obecnie.
Jak Pan wie prawo ciążenia Niutona(choć na ogół poprawne) zostało zastąpione prawem jeszcze bardziej poprawniejszym i ogólniejszym ,a mianowicie prawem względności Einsteina E+mc2,która łączy 3 siły natury:słabe silne i elektromagnetyczne.Obecnie czekamy jak ktoś wynajdzie nowe prawo jeszcze bardziej poprawne dołączając czwartą siłe -czyli grawitację.
Wszechświat nasz,który powstał w wyniku wielkiego wybuchu 'Big Bang" osobliwości"-czyli"małego punktu"mniejszego od 1-ego atomu- czyli tzw "boskiej cząsteczki"poszukiwanej obecnie w podziemnym tzw"zderzaczu hadronów"w Szwajcarii pod Genewą rozerwał połączenie tych czterech sił i odrzucił grawitację w powstającą po wybuchu:"urodzeniu wszechświata" przestrzeń oraz powstający równocześnie czas,który biegnie różnie -(nie ma czasu absolutnego)-co spowodowało"po urodzeniu wszechświata" jego inflację -czyli rozszerzanie wielokrotnie większe niż prędkość światła.Obecnie z tego powodu wszechświat dalej się rozszerza czyli"rośnie"chociaż w wolniejszym już tempie-tak zwana stała kosmologiczna.
Kod Biblii jest w dalszym ciągu badany i nie wszystko jest zupełnie jasne.
Wyliczenia Niutona mówiące o końcu świata w roku 2060 są w tej chwili nie aktualne.

Pozdrawiam:

Centurion


Odpowiedż:


Myślę,że zna Pan język angielski-chyba,że chce Pan sprawdzić,czy ja też go znam-bo nie wierzy Pan ,że jest taki tekst.
Nie lubiłem i nie lubię podtekstów -proszę pisać wprost a nie mnie sprawdzać.
Przytaczałem już na życzenie "sprawdzaczy" (proszę sprawdzić)teksty z języka francuskiego(Nostradamus pisał głonie w tym języku chociarz archaicznym) mogę tłumaczyć i z angielskiego lub na angielski-ale po co?,- widać,że nie przekonałem wszystkich co do wiarygodności żródeł-trudno nic na to nie poradzę!
Proszę o przypomnienie swojej prośby po skończeniu tematu dot.III wojny światowej-odnajdę ten tekst w języku angielskim oraz nazwisko tłumacza z oryginału-bo chyba to jest istotą sprawy.

Jeżeli ma Pan odpowiedni program w komputerze to tłumaczenie jest proste-może Pan przecież zrobić to sam.Ja takimi programami,też czasami się posługuję-chociaż nie są one doskonałe i teksty często poprawiam.

Nie będę tu pisał wiecznie chcę zakończyć temat i na końcu odpowiedzieć na konkretne pytania internautów.
Pisanie tutaj opóżnia tworzenie książki a odpowiedzi na pytania- dokończenie tematu. Miałem dzisiaj skończyć temat przebiegu wojny w latach 2041?-2044?i przejść do tematu II-ej katastrofy kosmicznej ,ale na pewno nie wykonam tego co założyłem w planie.
Proszę poczekać i przypomnieć.

Pozdrawiam

Centurion


Pozdrawiam i zachęcam do aktywności :)
  • 2



#79

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiałem się jeszcze czym może być ów TORRENT wymieniany w centuriach.
Jak wspominałem wcześniej upatrywałem tu internet jako całość i zmasowane ataki cybernetyczne...a tu dzisiaj nowina o naprawdę potężnym znaczeniu.

Iran pracuje nad "muzułmańskim internetem", nową siecią informatyczną majacą połączyć wyznawców Allaha i wedle planów wyprzeć tradycyjny internet z rejonu.

Powtarzam,nie chodzi tu o wyszukiwarkę ani portal społecznościowy ale zbudowaną od podstaw zupełnie nową sieć!

Iran plans 'halal' internet

Ali Aghamohammadi, Iran's head of economic affairs, has gone on record saying that the country intends to launch an Islamic "halal" edition of the internet.

The plan is to avoid the difficulties of censorship by creating a parallel network that conforms to Islamic principles, with the eventual aim of countering western influence on the country. Aghamohammadi told IRNA, Iran's state-run news agency, that the project would be "aimed at Muslims on a ethical and moral level".

"Iran will soon create an internet that conforms to Islamic principles, " he said, "to improve its communication and trade links with the world."

The proliferation of the Farsi language is also a goal, said Aghamohammadi, who revealed that he hoped the proposed network could eventually replace the web in Muslim countries. He told IRNA: "The aim of this network is to increase Iran and the Farsi language's presence in what has become the most important source of international communication."

How successful the plan will be depends on the reaction from the Iranian people. As early as 2004, Iran was the fourth largest country of bloggers in the world, and it remains popular today. Those users are unlikely to want to move to an entirely new internet. Alternative DNS roots go against the open traditions of the web and as such, haven't taken off in any significant way in the past. It's hard to see Iran's attempt proving any more successful.


Było też coś o przejmowaniu przez TORRENT rakiet atomowych wystrzeliwanych na muzułman z okrętów podwodnych na początku wojny...

Tajny raport o brytyjskich okrętach podwodnych w sieci

Tajna część opublikowanego w sieci raportu na temat atomowych okrętów podwodnych Wielkiej Brytanii przestała być tajemnicą. A wszystko przez błąd brytyjskiego resortu obrony.

Raport zamieszczono na stronie brytyjskiego parlamentu. Część dokumentu ocenzurowano - zamalowano na czarno. Wystarczyło jednak skopiować raport i wkleić go do zwykłego edytora tekstu, by wykreślone z niego fragmenty stały się czytelne.

Raport dotyczył brytyjskich nuklearnych okrętów podwodnych, a dokładnie procedur działania w przypadku katastrofy na ich pokładzie. Zawierał oceny na temat przyszłości okrętów klasy Vanguard (wyposażonych w rakiety balistyczne Trident), a także mówił o tym, jak sojusznicza amerykańska marynarka wojenna chroni swoje jednostki.


Użytkownik Mehitabel edytował ten post 19.04.2011 - 08:32

  • 1

#80

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bardziej bym się skłaniał ku poglądowi, że ten Torrent będzie miał coś wspólnego ogólnie z torrentem. Albo (z racji na ogólnoświatowy zasięg wykorzystywania torrentów) komputery zostaną z niej zainfekowane w czasie korzystania, albo poprzez sieci torrent zostanie stworzona ogromna "armia" komputerów zombie, która w pewnym momencie zaatakuje europejskie centra zarządzania bronią jądrową, po czym zdalnie ją wyłączy. A może prawdziwa jest jeszcze inna teoria, o której na dzień dzisiejszy nawet nie słyszeliśmy? Kto wie co przyniesie przyszłość...

Ciąg dalszy interpretacji (w tym m.in. o szczegółach, nt. polskiego, przyszłego króla):

2) " Arteuza Temat: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa. Napisane: 18 gru 2009, o 17:44
(...)
Żółty LIANG rozpęta wielkie piekło przy końcu trzeciej,
Wystraszony Nowy Neptun zostawi Gryfona w osamotnieniu,
Dając pijawkom panowanie i nad Francją i Europą,
Pazerni Anglicy będą słuchać tylko swojego tronu!"

Nazwisko Liang jest 20 na liście najpopularniejszych możesz ich dopasować jeszcze tysiącami. Ale i tak dobrze ze nie Li

W starożytnych Chinach Liang był tytułem króla i księcia. Tak jak dziś książę Walii.


KONTROFENSYWA :2041?-2044? -WYZWOLENIE:SZWAJCARII,WŁOCH,GRECJI i BAŁKANÓW!

Muzułmanie stawiali-mimo nieobecności Mahdiego w Eueropie bardzo silny opór.
Nostradamus ostrzega europejczyków przed lekceważeniem przeciwnika w charakterystycznym bardzo znanym czterowierszu 80 centurii V-ej:
+
Herkules stawi czoło islamowi:
Wygna precz z Europy pogańską hołotę.
Odpędzi daleko muzułmańskie wojska,
Lecz wróg z wolnością stoczy jeszcze niejedną bitwę.

Widać,że rozwijająca się kampania Henryka Szczęśliwego nie będzie łatwa.

Chociaż Herkulesa już nie było-został pokonany w wojnie domowej przez Henryka ostrzeżenie jak się okaże jest aktualne:

+
W ośnieżonych Alpach Szwajcarii klęska przez lekceważenie,
Wielki Chiren wzmacnia front,aby zatrzymać muzułmanów,
Dopiero atak na Lombardię ustabilizuje sytuację armii GRYFONA,
Puste wymordowane miasta Italii nie witają oswobodzicieli,
Muzułmanie w panice uciekają na wyspy i wybrzeża Afryki,
Galijskie zakony kończą to co nie dokończyły turbany Mahdiego!

+
W dziesięć miesięcy Italia wolna,
Wielka Świątynia i Koloseum zniszczone,
Puste miasto szczurów, świadectwem trzeciego Antychrysta,
We Florencji Henryk wyzwoliciel koronowany na króla Italii,
Odtąd młodsza siostra będzie na wieki częścią starszej,
Odbudowany Rzym odmówi na stałe przyjęcia papieżowi!

Uwaga:

Ten sześciowiersz,był pomijany w wielu średniowiecznych wydaniach tekstów Nostradamusa(wiele innych też- przypuszczalnie ze względu na Sąd Świętej Inkwizycji-jest bowiem bardzo jednoznaczny. względu
Tutaj tylko-jako jedyny raz Nostradamus użył słowa papież.

Starsza siostra to Francja,a młodsza to Italia(Włochy).

Z tekstu wynika,że Henryk Szczęśliwy chciał powrotu papieża do Rzymu i restytucji Watykanu-z innych tekstów wynika,że trzykrotnie w referendach nowi mieszkańcy Rzymu odrzucali taką możliwość.
Po III wojnie Rzym stanie się miastem prowincjonalnym ,średniej wielkości Nostradamus pisze m.innymi cyt"Rzym po trzeciej spotka los Wenecji"-wszystkie zabytki tak jak w greckich Atenach zostaną całkowicie zniszczone.

M.Nostradamus w wielu tekstach opisuje często brutalne wyzwalanie krajów europejskich z pod okupacji muzułmańskiej.
Henrykowi towarzyszy stale specjalne KOLEGIUM KARDYNALSKIE i BISKUPIE,którego celem jest przymusowa chrystianizacja wyzwolonych ziem zachodniej Europy.
Specjalnym dekretem Henryka Szczęśliwego-tym razem wyznawanie islamu zostanie całkowicie i powszechnie zabronione.
Oporni będą zsyłani na przybrzeżne wysepki do zakładanych obozów pracy w celu wykonywania różnych zadań na potrzeby wojny.
Innym dekretem Henryka akty urodzenia i akty zawarcia małżeństwa będą tylko w gestii hierarchów nowego odnowionego kościoła chrześcijańskiego.

Pamiętajcie ja opisuję mające nastąpić wydarzenia zgodnie z przepowiedniami - a nie zgodnie z własnymi przekonaniami czy poglądami.

Nostradamus wyrażnie daje do zrozumienia,że po pewnym czasie chrześcijanie "odpłacą się muzułmanom za swoje klęski i upokorzenia z nawiązką".

Nostradamus nie wyraża z tego powodu jakiegoś zachwytu-ale wyrażnie daje do zrozumienia ,że jest to "kara boska" za wcześniejsze traktowanie chrześcijan przez armie(turbany)iii Antychrysta-Mahdiego.

Ze względu na liczne pytania nie udało mi się napisać dzisiaj więcej.
Wobec powyższego na wiele pytań nie będę już odpowiadał-chyba,że będą zasadnicze i konkretne.
Chcę szybko dokończyć temat - to w tej chwili jest najważniejsze.
Jutro postaram się(jak Bóg pozwoli dokończyć wyzwalanie Europy w latach 2041?-2044?,która zakończy się wyzwoleniem Hiszpanii i Portugalii i ważnym ślubem z księżniczką hiszpańską Izabelą de Burbon-następczynią tronu.Ma być to bardzo szczęśliwe w/g Nostradamusa małżeństwo.Postaram się zakończyć wyzwolenie Europy opisem zdobycia przez Henryka Stambułu czyli Konstantynopola,chrystianizacją Turcji i odnowieniem Hagi Sofii jako Bazyliki chrześcijańskiej.
Stambuł na cześć zdobywcy ma być nazwany MIASTEM HENRYKA-a przed Świątynią Mądrości Bożej ma stanąć jego wielka na 150 metrów wysokości kolumna.
KOLUMNA HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO WYZWOLICIELA!!!


WYZWOLENIE EUROPY do 2044? roku-KOŁO HISTORII ZAWRACA!!!

Francuski interpretator,Le Pelletier,twierdzi,że u Nostradamusa wszystko jest rozdwojone:
"Człowiek,myśli i styl."
Ostatecznie,do każdego człowieka można odnieść wyznanie,które poeta Conrad Ferdinand Meyer wkłada w usta Ulricha von Huttena cyt:
"Nie jestem książką pełną mądrości,
Jestem człowiekiem Pełnym sprzeczności."
Obarczony trudami ziemskiej egzystencji każdy człowiek chowa się za maską.

Te rozdwojenie M.Nostradamusa nie wynikało z jego charakteru,lecz konfliktu pomiędzy WIELKĄ CHĘCIĄ ZDRADZENIA TAJEMNIC PRZYSZŁOŚCI z jednej strony,jak i ich ZATAJENIA PRZED SĄDAMI ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI tzw:(Świętego Oficjum-Sacrum Oficjum)-z drugiej strony.
Będąc znakomitym humanistą i diagnostykiem a także prognostykiem M.Nostradamus uważał za swój obowiązek nie wyjawiać ludzkości ogromu wszystkich plag i ukazywać całego okrucieństwa,a także konkretnych dat katastrofalnych wydarzeń:wielkich i okrutnych wojen,trzęsień ziemi,huraganów,upadków komet lub meteorytów,przebiegunowania,zmian klimatycznych,epidemii na skalę masową- itd.
Nostradamus w czasie pobytu na dworze króla Francji Henryka II publicznie w trakcie wytrawnej uczty wydanej na jego cześć powiedział cyt:
"Gdybym nawet mógł ujawnić wszystko za zgodą Świętego Oficjum-ujawnił bym na pewno dużo więcej ,ale nie zrobił bym tego całkowicie ,lecz tylko tak dalece jak to możliwe,litościwie bym wiele zataił".
Nie chcę nikogo straszyć,ale proszę sobie wyobrazić co by było gdyby Nostradamus ujawnił nam wszystko -SKORO TO CO NAM PRZEKAZAŁ JEST JUŻ I TAK PORAŻAJĄCE I STRASZNE!!!
Musicie wiedzieć,że Nostradamus pisał dużo,wiele czterowierszy i sześciowierszy rwał,lub gniótł i odrzucał na bok lub wrzucał do ognia!!!
Każdy tekst pisał na małych kartkach a następnie wszystkie kartki rozrzucał na podłogę -zbierając je ze swoim sekretarzem i w dowolny przypadkowy przypadkowy włączał je do poszczególnych centurii i alamahu złożonego z prognostyków.
Dlatego też za tekstem,który dotyczy np.wieku XVII występuje tekst dotyczący XXI wieku,a póżniej XVI i po nim XXXI ,a następnie XIX itd.
Jean de Chawigny -sekretarz M.Nostradamusa w tajemnicy przed mistrzem ratował co się da i wiele z jego tekstów dzięki niemu zostało uratowanych i od razu wydanych-a nie które z nich ogóle,w sposób oficjalny.
Może właśnie sekretarzowi Nostradamusa zawdzięczamy więcej niż samemu mistrzowi Wielkiemu Prorokowi?!
TA CZĘŚĆ TWÓRCZOŚCI M. NOSTRADAMUSA JEST PRZEZ BADACZY BEZ PRZERWY POSZUKIWANA I SZCZEGÓLNIE CENIONA!!!
M.Nostradamus widział żródło swego "boskiego daru"-jak sam mówił cyt;"w nadnaturalnym świetle tzw: trzeciego oka i świetle obdarzonej ponadczasowo duszy"!
Coś nie bywałego!!!
Nostradamus mówił,że często się modlił i prosił Boga o wytłumaczenie tego "cudownego fenomenu"-jak go nazywał-ale zamiast odpowiedzi nawiedzały go nowe wizje -przy czym raz wydawało mu się ,że znajduje się w samym środku mających nastąpić w przyszłości wydarzeń,innym razem,że patrzy na nich z góry lub ogląda przyszłe wydarzenia w dużym okrągłym lustrze-gdzie obrazy -często w kolorze zmieniają się i słychać jest głosy lub odgłosy w różnych również nieznanych mu językach.Mówił też,że ludzie byli dziwnie ubrani,że widział dziwne rzeczy -i często się póżniej bał.
Po takiej nocy był bardzo zmęczony i wyczerpany i póżniej długo spał-a następnie długo się modlił!
Można to wszystko wyczytać z pamiętników pozostawionych przez niektóre osoby osobiście znające M.Nostradamusa.

Przepraszam za przerywnik o M.Nostradamusie -ale tajemnicza OSOBOWOŚĆ tej postaci wciąż intryguje wielu ludzi.

WOJNA BŁYSKAWICZNA przeciwko panowaniu muzułmanów w Italii zakończyła się sukcesem armii rycerskich zakonów Henryka Szczęśliwego.
Po tym sukcesie trzy zakony "krzyżowców" ,oraz odbudowana flota francuska i państw sprzymierzonych ruszyły na Grecję i Turcję.
Henryk Szczęśliwy będzie się już wówczas cieszył olbrzymim poważaniem i popularnością w Europie,a także dysponował olbrzymią despotyczną władzą.
Oto charakterystyczny czterowiersz 53 centurii 10:
+
Trzy nałożnice będą się zwalczać z oddali,
Najmniej ważna będzie czatowała:
Wielki Selin nie będzie już jej obrońcą,
Nadane mu zostanie imię;"OGNISTA STRZAŁA"i"ŚWIECĄCA DROGA".

Z innych tekstów Nostradamusa wynika,że "trzy nałożnice" to trzy mocarstwa prowadzące wówczas ze sobą wojnę na Alasce i Pacyfiku-a mianowicie z jednej strony:Chiny i Japonia (pierwsza nałożnica-"kochające się", będące ze sobą w sojuszu) oraz jej przeciwnik druga nałożnica ,będące w sojuszu USA i Meksyk.
"Trzecią nałożnicą" ma być Zjednoczony Muzułmański Sułtanat Indonejii i Malajów szykujący se do wojny z Indiami o Indochiny i Australię.
Dlaczego Nostradamus te dwie grupy państw i Zjednoczony Sułtanat nazywa PRZEKORNIE,ale i z POCZUCIEM DUMY (Nostradamus był francuskim żydem i kochał Francję)-"trzema nałożnicami"?
Ano dlatego ,że wszystkie te kraje,widząc olbrzymie i szybkie sukcesy wojsk zakonnych Henryka(tak samo fanatycznych jak turbany Talibanu),w Europie-wystąpiły do Henryka o zawarcie pokoju i sojuszu wojskowego.!!!
Były gotowe zerwać dotychczasowe sojusze wojskowe z Kalifatem Wielkiego Talibanu,w którym wybuchły wewnętrzne zamieszki a władza (po osądzeniu i straceniu tzw:Jezusa muzułmańskiego") uległa wielkiemu osłabieniu.

+
Trzej posłowie obcych przybyli do Avignon,
Jak trzy nałożnice prosić będą z pokorą o pomoc Wielkiego,
Chcą zdradzić Taliban i oddać go pod podległość,
Liliowemu sztandarowi Francji i przedostatniego króla z Burbonów,
Henryk Szczęśliwy odmówi -ratując skórę Neptuna i jego sprzymierzeńców.
Północni Amerykanie uznali zdobycze Koguta i klęskę pijawek.

Uwaga:
Widać,że Henryk prócz zdolności wojskowych posiadać będzie ogromne zdolności dyplomatyczne.
Najpierw jak wiemy wykorzystując wielką wojnę USA z Chinami(na początku wojny Amerykanie szybko wyprowadziły swoje wojska z Europy),rozprawiając się w Europie z Wielką Brytanią kończąc dzieła zniszczenia rakietami Londynu i rozbijając ostatecznie Zjednoczone Królestwo na kilka państw,a następnie zdecydowanie odrzucił sugestie Chin,Japonii i Sułtanatu zawarcia z nim sojuszu -ale zrobił to za cenę uznania wszystkich odbitych państw Europy zachodniej za części królestwa francuskiego-czyli Nowego Imperium Francji i Zjednoczonej Zachodniej Europy.
Amerykanie zrezygnowali też z zemsty(wcześniej ją obiecali) na Francji i Henryku za pokonanie przez nią i rozbicie Wielkiej Brytanii.

Uwaga:czwarty wiersz mówi nam,że Francja zrezygnowała z trójkolorowej flagi republikańskiej i przyjęła z powrotem dawną flagę królewską a z liliami jako flagę państwową.

TERAZ SYTUACJA MIĘDZYNARODOWA ZMIENIŁA SIĘ RADYKALNIE!!!

Po tym wydarzeniu Wielki Zdobywca,Wielki,Selin,Wielki Chiren,-koronował się sam w obecności nowego papieża(Francuza też z dynastii de Burbon jak Henryk) na Króla Francji i Zjednoczonych Stanów(państw) Europy Zachodniej jako Henryk V -któremu po jego śmierci nadano przydomek Szczęśliwy-jak pisze Nostradamus.

Jak już pisałem w czasie koronacji w Avignon obecny ma być m.innymi Wielki król Polski i Pięciu Narodów Europy Wschodniej(póżniej Polski i Dwunastu Narodów)-z którym po koronacji Henryk ma zawrzeć traktat ;"o wieczystej chrześcijańskiej przyjażni i sojuszu obronnym.

Na podstawie tego traktatu Europa ma być podzielona pomiędzy obu władców!!!

Po podpisaniu traktatu z Henrykiem -Polska zajęła prawie całe Bałkany i to bez walki ,bo bojące se okrążenia turbany muzułmańskie szybko wycofywały się do Grecji i Turcji-gdzie na nich już czekały :armia i flota francuska.
Traktat ma przewidywać też,że po dwóch latach od jego podpisania Polska przyłączy się aktywnie do wojny po stronie Francji-ale w za dwa lata ma nastąpić(czego nie przewidziano)-nowa katastrofa kosmiczna t.j.:przebiegunowanie Ziemi (magnetyczne i geograficzne),zmiana orbity Księżyca i "CUD KRZYŻA".

Dalej opiszę zdobycie przez zakony Henryka Grecji i zachodniej Turcji-póżniej II katastrofę kosmiczną.


Przepraszam za różne błędy w tym; przypadkowe ortograficzne np;nie które powinno być pisane razem:- niektóre.
Również występują w tekstach błędy stylistyczne i czasowe-piszę często np; w różnych czasach wydarzenia przyszłe.
Ale jak wiecie wynika to głównie z pośpiechu -chcę Wam możliwie jak najszybciej przekazać swoje wiadomości, i za Waszą zresztą zgodą nie sprawdzam na ogól napisanych tekstów-nie mam na to czasu.
Mam też -ze względu na słaby wzrok kłopoty z klawiaturą komputerową.
Jeszcze raz przepraszam za moje ułomności w tekstach-szczególnie tych którzy kochają polski język i tego typu pisanie tekstów -to jest z błedami zapewne bardzo ich rani.


ZDOBYCIE GRECJI I ZACHODNIEJ TURCJI PRZEZ HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO!!!

DO ROKU 2044?

+
Liliowa flota Chirena przez desanty,
Zdobywa nieliczne ocalałe wyspy Hellady,
Zakon walecznych z marszu wkracza do Aten.
Kraj Achillesa i Odysa mroczny i ponury,
Zarządzenie Henryka o dostawach żywności,
Ratuje nędznych i obdartych Spartan i Tessalczyków.

+
Uderzenie ognistego grzyba niszczy główne siły Hannibala-
W górzystym kraju Wielkiego Macedończyka,
U stóp góry Olimp,przybyły Henryk wznosi niebotyczny żelazny Krzyż-
By przez tysiąclecie Wodnika bronił przed hołotą bram chrześcijańskiej Europy!

+
Muzułmańscy mieszkańcy Salonik wycięci w pień przez Zakon Mścicieli,
Wielki Selin nie ma litości nad zielonym sztandarem i jego ludem,
Słoń i Wielbłąd w panicznej ucieczce do bliskich ziem; Afryki i Azji,
Cieśniny i Złoty Róg otwarte dla armii chrześcijańskiego wyzwoliciela.
+
Taliban w cieśninach zatapia statki i sprzęt,
By flota tulońska nie mogła się przedostać do krain Gurii i Armenii,
Rozsądna akcja niewiernych uniemożliwiła dalszy marsz Henrykowi.
Dowództwo Talibów ucieka z gniazda Stambułu do Trabizontu.
+
Jonia,Frygia,Cylicja i prawie cała Anatolia ogniem i ropą,
Zdobywana przez rozjuszone zakonne wojska koguta,
Turcy i Arabowie siłą nawracani na krzyż przez straż Selina,
Wielu opornych skutych kajdanami,
Podąża na statki,aby budować w niewoli nową siłę Francji.
W Smyrnie na pomstę islamu Wielka Bazylika na cześć Arki;Wschodu i Zachodu.

+
Wielkie miasto Konstantyna tak sponiewierane przez Turków,
Oblegane jest przez rycerstwo krzyżowych zakonów Selina,
Zdobyte po strasznych rzeziach w 30 dni od Świąt Wielkiej Nocy,
Przed Świątynią Mądrości otrzymuje dar- TRYUMFALNY ŁUK Henryka!

Na tym na razie kończę komentarz i końcowy etap wyzwalania Europy do roku 2044? w dalszym odcinku.


Wyzwolenie półwyspu iberyjskiego to jest HISZPANII I PORTUGALII !!!

Z poprzedniego tekstu wynika ,że wojska Henryka opanowały całą Grecję w tym cyt"nieliczne wyspy"na morzu Egejskim,które nie zostały zalane w wyniku uderzenia meteorytu -to jest I katastrofy kosmicznej,wysadziły również desanty na zachodnie i południowe wybrzeża Turcji i opanowały prawie połowę kraju czyli półwyspu zwanego:Azją Mniejszą" lub "Anatolią.
Armia muzułmańska szybko opuściła całe Bałkany z obawy przed okrążeniem i uniemożliwieniem w ten sposób jej powrotu na tereny byłej Turcji i Azji Środkowej.
Dowództwo wojskowe Wielkiego Talibanu salwowało się ucieczką ze Stambułu(Konstantynopola)-i to w ostatniej chwili-do Trabizontu,czyli Trapezuntu leżącego w północnej Turcji na wybrzeżu czarnomorskim.
Korzystając z tej sytuacji w wyniku przymierza i sojuszu z Francją-armie polskie zajęły szybko środkową Europę i Bałkany i to prawie bez walk.
Dalszemu marszowi wojsk francuskich i armii sprzymierzonych(nowych podległych Henrykowi państw niemieckich,Holandii,Belgii itd) przeszkodziło zablokowanie cieśnin(torów wodnych):Dardaneli i Bosforu poprzez zatopienie cyt;"statków i sprzętu" floty talibańskiej.
Mahdi dalej prowadził wojnę domową w górach byłego Pakistanu i Afganistanu ze swoimi przeciwnikami(buntownikami) i Henryk postanowił tę sytuację dalej wykorzystywać-skierował więc swój wzrok na udręczone wieloletnią okupacją państwa iberyjskie:Hiszpanię i Portugalię.
Już w trakcie ofensywy na Grecję i Turcję zaczął mobilizować ogromne siły na Morzu Północnym i w Zachodniej Francji u stóp Pirenejów.
Na Hiszpanię postanawia uderzyć ze wszystkich czterech stron również wysadzając desanty śródmorza, z nad Atlantyku(Portugalia),Zatoki Biskajskiej oraz szturmując pirenejskie przełęcze.
Henrykowi bardzo zależało na wyzwoleniu Hiszpanii bo Pireneje stanowiły granicę pomiędzy Francją i Wielkim Talibanem.
Artyleria muzułmańska ciągle ostrzeliwuje ziemie etnicznie francuskie(oczywiście Francuzi robią to samo)-co przeszkadza Henrykowi w odbudowie zniszczonego kraju.
+
W'638 roku liturgii gorąca armia Henryka,
Uderza na osierocony Biały Turban talibów,
Nieliczni Hiszpanie wzniecają krwawą jatkę,
Aby ich przekonać, po przez małżeństwo
Henryk proponuje jedność koron i rodu Burbonów,
Dzielna i Piękna Izabela przyjmuje oświadczyny Francuza.

Z innych tekstów M.Nostradamusa dowiadujemy się,że piękna i młoda Izabela de Burbon po straceniu hiszpańskiej pary królewskiej(jej rodziców) została cudem uratowana przez jednego z mnichów zakonu jezuitów.
Uważana za następczynię tronu nie opuściła swojego kraju(pomimo licznych możliwości i propozycji) i w ukryciu,ale aktywnie przez wiele lat dowodziła wielką-największą w Europie partyzantką hiszpańską w czasie trwania III wojny światowej.
Henryk proponując małżeństwo (było ono również z miłości) chciał połączyć oba kraje w jednym państwie.
Małżeństwo Henryka i Izabeli ma być bardzo udane(dozgonne)i ma mieć liczne potomstwo.
Jednak po zakończeniu wojny mają oni oboje(para królewska) przeżyć wielką osobistą tragedię -a mianowicie mają stracić najstarszego syna -
-następcę tronu.
W czasie spaceru na jego głowę z pałacu królewskiego w Avignon ma spaść kawałek dachówki.Póżniej opiszę i tę sprawę.Ta wielka miłość Izabeli i Henryka jest jedyną dokładnie opisaną w licznych tekstach M.Nostradamusa.
Dlaczego?-nie wiem!!!
Na końcu zdarzeń wojennych podam przykłady tych intrygujących tekstów o ich miłości.

Na dzisiaj kończę po niedzieli opiszę wyzwolenie Hiszpanii i Portugalii i przejdę do wydarzeń ,które nastąpią w 2044?roku- to jest Wielkiej Drugiej Katastrofy Kosmicznej i związanym z nią tzw:"CUDEM KRZYŻA!!!

c d n.

Centurion


Wszedłem na chwilę do komputera na stronę,którą założyłem i jestem przerażony tym,że ludzie robią z siebie BESTIĘ nie zdając chyba sobie z tego sprawy co czynią?

Swoim zwolennikom powiem-nie martwcie się mimo wszystko skończę temat,bo to Wam obiecałem.

Niektórzy widać tacy jak np:tzw"mondry" zostali wyrażnie wzięci w posiadanie przez BESTIE-Komputer,który(a)opanowywuje coraz bardziej umysły ludzkie i świat-widać opanowała też i już całkowicie takich ludzi jak przysłowiowy"mondry".
M.Nostradamus w swoich przepowiedniach wspominał przecież o tym -choćby jego słowa: TORRET i RAYPOZ a oto jeden z charakterystycznych jego tekstów:


@


TORRENT zawładnie duszami ludzkimi,
Na ich wieczne i mroczne zatracenie,
Pośmiertne bramy niebios będą zamknięte,
Zanim RAYPOZ wykona robotę III Antychrysta.


KOMPUTERY,CZYLI WŁADZA NAD LUDŻMI!!!

Superkomputer;"Bestia"


Dr.Hanrick Eldman- analityk UE potwierdził ,że w Brukseli znajduje się komputer zdolny opracować już ponad 2 miliardy numerów!!!

Oznacza to,ze dla ponad 2 miliardów osób(tak powiedział)można przygotować identyfikator osobisty ,dzięki któremu można mieć o takiej osobie(komputerowo zbierać) wszystkie dane!!!

KOMPUTER TEN NAZWANO-"BESTIA"!!!

Kod kierunkowy to numer 666!!!

Również w Luksemburgu znajduje się Superkomputer -uwaga o tej samej nazwie!!!-w Monet Building -zajmuje trzy piętra w tym gmachu !!!

Jest on znacznie większy ,bo może pomieścić w sobie identyfikatory-PONAD 6 MILIARDÓW OSÓB!!!

Podobne komputery-ponoć jeszcze większe znajdują się w jeszcze innych kilku państwach to jest w USA,Chinach,Zjednoczonych Emiratach Arabskich-a konkretnie w Dubaju itd.

Wszystkie one noszą takie nazwy jak:Bestia,Bestia-Potwór,,Komputer-Bestia, itd!!!

NUMERAMI KIERUNKOWYMI DO ICH WSZYSTKICH jest również ,numer:666!!!

Zdumiewające jest to,że gdy pod litery wyrazu COMPUTER podstawi się wartości numeryczne(w postępie arytmetycznym alfabetu angielskiego),to otrzymamy następujący wynik:

C -18
O -90
M -78
P -96
U-126
T-120
E -30
R-108 Czyli RAZEM :666!!!

Obliczamy to w ten sposób ,Ze liczby porządkowe kolejnych liter alfabetu angielskiego mnożymy przez 6 i otrzymane wyniki przyporządkowywujemy odpowiednim literom angielskim,np literze "A" liczbę 6,literze "B"-2x6,czyli liczbę 12,"C"-3x6,czyli liczbę18 itd.
Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku słów"Znamię Bestii",po angielsku;"MARK OF BEAST"

Ale to wyliczenie podam jutro-to jest dokończę ten temat i wyzwolenie HiszpaniI i Portugalii przez Henryka Szczęśliwego,a pózniej jak obiecałem przejdę do tematu związanego z II katastrofą kosmiczną-to jest przebiegunowaniem Ziemi i "CUDEM KRZYŻA"

Znowu osoby nieodpowiedzialne zmusiły mnie do tego,żebym ich ostrzegł(w niedzielę!)-może to coś pomoże?

Już dzisiaj nie będę pisał-

c d n.


Centurion


W niedzielę łudząc się,że mój artykuł odnośnie tego-czym może być komputer w rękach ludzi nieodpowiedzialnych lub chorych umysłowo-coś zmieni.
Ale niestety-przysłowiowa BESTIA czyli SZATAN zawsze znajdzie sobie ludzkie narzędzie do realizowania własnych celów w tym oczywiście wywoływaniu wojen.
W ostatnim swoim tekście pisałem o SUPERKOMPUTERACH,które budują i uruchamiają bogate kraje świata,
Po dyskusjach z Wami-osobami merytorycznymi przekonałem się,że KOMPUTER odegra WIELKĄ ROLĘ w PRZEBIEGU DZIAŁAŃ WOJENNYCH W III WOJNIE ŚWIATOWEJ-MOŻE NAWET WIĘKSZĄ NIŻ BROŃ NUKLEARNA?!

Nie tylko słowo z ang.;COMPUTER daje nam liczbę 666 a le również jak wspomniałem słowa"ZNAMIĘ BESTI,czyli MARK OF BEAST"daje liczbę:466 czyli IV(4)Antychryst(w III wojnie światowej i 66 -liczby szatańskie.
PO podstawieniu wartości opisanych w poprzednim tekście mamy:

M- 78
A- 6
R-108
K- 66
O- 90
F - 36
B- 12
E- 30
A- 6
S- 14
T- 20 Razem;466

Czyli trzy(3) liczby 4,6,6 (to znaczy III(3)wojna światowa)-liczba początkowa 4 oznacza IV Antychrysta Mahdiego a następnie pierwsza 6-tka oznacza internet (TORRENT) i druga 6-tka najprawdopodobniej zagadkowy;RAYPOZ.
Nostradamus pisze:

@
Liczba 666 narzędziem każdego Antychrysta,
Od pierwszego... do szóstego,
Wynalazki dobrze służące,
W rękach jego ludzkich niewolników,
Staną się przyczyną wielu klęsk i katastrof,
A w czasie trzeciej i następnych,jego panowaniem nad duszami wielu.

Ten sześciowiersz mówi nam wyrażnie,że wszystkie wojny -a szczególnie ta trzecia i wszystkie po niej;to jest IV światowa(Mastin-Mastiff),wojna globalna( m.innymi ataki rakietowe z księżyca), Wielka wojna maszyn z ludżmi-V Antychrystem ma być SUPERKOMPUTER:Wielka Bestia numer: "666"-On- to jest komputer ma sam sobie nadać takie imię!!!)-a także oczywiście pozostałe wojny,aż do tzw:wojny ze śmiercią najprawdopodobniej rok 3792 lub 3797.

Jak już wspomniałem poszczególne apokaliptyczne" Bestie" mają się ukazywać ludzkości w ciągu jej całego historycznego istnienia(to jest wielu -choć wybranym pokoleniom),a nie jak to przyjmuje wiele ludzi tylko przy tzw:"końcu świata" to jest Har Magedonie(Megiddo-Armagedon w Iraku)-sądzie ostatecznym-nagrodzie i karze.
Ta Bestia -będzie Bestią ostatnią ,czyli VI96) Antychrystem.
Czy tym Antychrystem będzie osoba w ludzkiej postaci,czy duchowej czy nią będzie jakiś hiperkomputer?-trudno wywnioskować to z jakichkolwiek tekstów.

Wiadomo tylko,że będzie to szatańska okrutna postać!!!

W 1798 roku ks.Adam Clark w komentarzu do Apokalipsy(Objawień wszystkich czekających ludzkość Bestii) napisał,że "Znamię Bestii"będzie liczbą składającą się z 18 cyfr,podzielonych na 6 grup po 3 cyfry w każdej.
W 1977 roku potwierdził to Hanrick Eldeman analityk EWG(póżniejsza UE)
Oznajmił on wówczas,że każdy człowiek na świecie otrzyma identyfikator składający się z 18 cyfr.
Na przykład numer: 666 122 388 220 432 328 oznaczałby on:

666-numer kierunkowy superkomputera globalnego
122-kraj
388-region
220-miejscowość
432-strefa
328-numer osobisty.

Na rynkach krajów zachodnich znajdują się już oprócz normalnego oznakowania paskowego dodatkowe linie z literami"F"-Forehead(czoło) i "H"-Hand(ręka).

Ten symptom wskazuje jasno,jaką rolę indeksy te mają odgrywać,gdy zacznie funkcjonować;"ZNAMIĘ BESTII"!!!


Następny tekst poświęcę zakończeniu wyzwalania Europy- to jest wyzwoleniu ostatnich krajów; Hiszpanii i Portugalii
do roku 2044?


CAŁKOWITE WYZWOLENIE EUROPY DO ROKU 2044? przez rycerskie zakony króla Francji Henryka Szczęśliwego!!!

+
Wielka Kula Ognia nad Toledo,
Środek zgrupowania Hannibala zniszczony,
Niewinni porażeni czyrakami i białą krwią,
Jedna szósta Hiszpanii strefą zakazaną,
Tak Wielki Selin oczyścił z niewiernych,
Dawne ziemie królestwa Burbonów.

+

Wojska Koguta i sprzymierzonych,
Robią sieczkę z wyznawców półksiężyca,
Marny los chrześcijan stał się teraz-
marnym losem niewiernej hołoty.

+

Po wielkim zwycięstwie nad islamem w Hiszpanii,
W Kordobańskiej katedrze potwierdzenie Wielkiego Związku-
pomiędzy Henrykiem i hiszpańską Izabelą de Burbon,
Dwa Wielkie kraje w jednym wiecznym zjednoczeniu,
Portugalczykom łaskawy Henryk pozostawił wolność,
Ale w podległości i uzależnieniu do WIELKIEJ DYNASTII ZWYCIĘZCÓW!


Tekstów odnośnie wyzwalania Hiszpanii i Portugalii jest o wiele więcej,ale wybrałem te ,które są najbardziej wyraziste mówiące o całkowitym wypędzeniu turbanów Kalifatu Wielkiego Talibanu z Hiszpanii i Portugalii.

Tak więc z tego tekstu i innych poprzednio przeze mnie przytoczonych wynika,że Henryk Szczęśliwy przyłączył do Francji-już na stałe:Włochy,Hiszpanię,Szwajcarię,Grecję i część zdobytej Turcji ze Stambułem,którego nazwa została zmieniona na :"MIASTO HENRYKA SELINA".

Tak więc dwaj królowie Francji i Polski podzielili się wyzwoloną od islamu Europą!!!

Po tym sukcesie obaj królowie spotkali się z powrotem tym razem w Akwizgranie(Aachen)-dawnej stolicy państwa frankijskiego Karola Wielkiego.
Uzgodnić oni tam mają m innymi;dalszą ofensywę przeciwko Wielkiemu Talibanowi.
Tym razem do wojny mia przystąpić Polska-ale te przygotowania obu państw i innych pomniejszych sojuszników przerwała -WIELKA II KATASTROFA KOSMICZNA!!!

c d n.


Centurion


franc napisał/a:
Aretuzo,

Kim będzie - skąd pochodzi, rodzina, bliższe dane, cokolwiek o polskim królu. Czy Nostradamus coś na ten temat pisał?
Dziękuję.


Pozwole sobie zacytowac Arteuzę :

W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów,
Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim
Niezwyciężony dowódca,wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów
Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy -jako przyjaciel Henryka!

W czasie trwania trzeciej- Polska rozszerzy granice,
Częściowo pokojowo- a częściowo zbrojnie,
Od Skandynawii, krajów Bałtyckich i Prus ,aż po Krym i czarne morze-
Ziemię Słowian,południowych,Węgrów i Rumunów,-
Zajmie zniszczone ziemie po Łabę -a Francja się zgodzi
Pod Moskwą i na Kaukazie będzie błyszczał jej Orzeł


I dalej 702,1

Po trzydziestu latach od końca trzeciej
Cała Biedna Ruś zostanie przyłączona
Na Uralu urośnie grożny przeciwnik bliski Turkom i Tatarom
Tylko Polska będzie w stanie bronić tam bram Europy
Anglo-Amerykanie i Turcy będą przeciwnikami jej i Francji
W Warnie Król Polski wzniesie Wielki Obelisk ku chwale i przestrodze
przeciwników.

Niestety ale Nostradamus nie podał imienia polskiego Króla-napisał tylko
o trzech ważnych Polakach w polskiej Historii-jeszcze tak.

Orzeł Biały na jego piersi ,złote berło i korona,
Największy z dwóch przed nim:Wyzwolicielem i Papieżem,
W mieście Maryi po zwycięstwach i trudach padnie na kolana,
Będzie się modlił i leżał na marmurze całą noc-
Póżniej ucałuje obraz Maryi i Świętego Papieża-na koniec
W Warszawie na placu Zbawiciela zbuduje Jego Wielką Statuę!

Persage I 28,6

Mocarna już Polska dzięki Talibanowi,
Zdradzi swoich sojuszników,
Wszyscy muzułmanie znajdą wygnanie lub śmierć,
Po Wielkim Zwycięstwie Henryka pod ULM,
Wielki król przywróconych Jagiellonów,
Podpisze z Kogutem Wieczny Pokój i Nowy Podział!

Na lodowej wyspie Europy odnowiony sojusz,
Neptun,Pijawki,Kogut i kraj białego Orła znowu razem,
Rumuni się przyłączają a Węgrzy buntują,
Wskutek najazdu Chirena,Wielbłąd opuszcza Sorbinę

Po zajęciu Germanii wielkie spotkanie nad Wisłą,
W Krakowie potwierdzenie sojuszu;Róży i Białego Orła,
Antychryst III zagrożony podąża na wschód do żródła piekieł,
Talibowie mają mu za złe,że synów Mahometa zostawił pod ULM!

Kraj Burbona i kraj Jagiellona porządkiem dla zniszczonego świata,
Nowy Król Wschodu Pięciu pomocą dla zniszczonej Przepięknej Róży,
Gdzie dwóch w przymierzu zaczęło tam dwóch w przymierzu skończy,
Słaby GRYFON znów będzie Wielki przez sojusz Henryka i Trzeciego Kraka!


Gość napisał/a:
Jak już wspomniałem poszczególne apokaliptyczne" Bestie" mają się ukazywać ludzkości w ciągu jej całego historycznego istnienia(to jest wielu -choć wybranym pokoleniom),a nie jak to przyjmuje wiele ludzi tylko przy tzw:"końcu świata" to jest Har Magedonie(Megiddo-Armagedon w Iraku)-sądzie ostatecznym-nagrodzie i karze.


Drogi Panie Arteuzo chciałbym zwrócić uwagę na wspomnianą przez pana górę Megido (Har Mageddon) otóż ta góra według Biblii na której ma zwyciężyć Król królów znajduje się w obecnym Izraelu a nie w Iranie (dawnej Persji)

Pozdrawiam i zachęcam do dalszego pisania, i muszę przyznać że podjął pan słuszną decyzję o bagatelizowaniu tych ''najmondrzejszych'' postów.



Nie chodzi o Megiddo miejscowość i górę w Palestynie,obecnym Izraelu gdzie odbyło się wiele starożytnych bitew.
Tytuł króla królów nosili władcy Persji czyli obecnego Iranu.

Ja napisałem o Megiddo w Iraku(nie Iranie) w zakolu dwóch wielkich rzek:Tygrysu i Eufratu-to tam w dawnym Edenie(Raju) znajduje się wielka polana-o potocznej nazwie Har Magedon "Wzgórze Megiddo"(chociaż nie ma tam wzgórza)-zresztą niedaleko ruin starożytnego Babilonu-niektórzy uważają ,że to tam a nie w Palestynie ma być ostateczna bitwa z siłami zła-czyli szatanem.

Nowy Testament zresztą symbolicznie określa miejsce tej bitwy-tak jak wiele innych rzeczy.
Niektórzy uważają,że Har Magedonem będzie cała Ziemia tak samo jak druga Jerozolima.

Ale może Pan ma rację nie ja-trudno powiedzieć.
Pozdrawiam.

Na to pytanie musiałem odpowiedzieć bo jest bardzo ważne,bowiem jest wiele interpretacji biblijnych co do miejsca w którym odbędzie się ostateczna bitwa Pana Boga z siłami zła -czyli z samym Lucyperem!

Szereg takich samych nazw nosi wiele miejsc i miejscowości i jest położonych w wielu różnych miejscach(w tym krajach).

Z braku czasu do opisu II katastrofy kosmicznej postaram się przystąpić jutro.

C d n.

Centurion.


Na chwilę obecną to tyle, pozdrawiam i zapraszam do udziału w temacie :)
  • 0



#81

anmoderi.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamilus nie ma tam czegoś o Anglii? Bo czytałam kiedyś że jej królowa ma popełnić samobójstwo. ( Nie był to Nostradamus). Mam głupie podejrzenia iż to ta pani która nie długo bierze ślub. czyli w dość jak dla mnie krótki czasie.
  • 0

#82

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z racji, że tekstu jest cała masa, to o Anglii zapamiętałem tylko to:

Przed śmiercią królowa odda władzę wnukowi,
Izba postąpi zgodnie z nakazem otwartego testamentu,
Rządy obejmie ambitny syn ,który zorganizuje huczną koronację,
Próby wzmocnienia władzy i ciągłe zabawy doprowadzą do buntu pijawek,
Zmuszony do ustąpienia ,zostanie zesłany na koronne wyspy Atlantyku, -Chyba dot:Bermudów.
Tam spotka go nagła śmierć za przyczyną mściwych przeciwników.

Co do samobójstwa królowej, to szczerze powiedziawszy nie słyszałem o czymś takim :)

Użytkownik kamilus edytował ten post 19.04.2011 - 15:06

  • 0



#83

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fajnie się to wszystko czyta, ale autor tekstu o Nostradamusie zazwyczaj nie podaje numeracji przepowiedni lub używa ich dziwnych oznaczeń. Nie można przez to zweryfikować poprawności tłumaczenia przepowiedni ani tego czy są one rzeczywiście dziełem Nostradamusa. Interpretacje w takiej postaci, jak to przedstawia Centurion, są praktycznie bezwartościowe. Rodzi to podejrzenie, że większość z przedstawionych tu 4- i 6-wierszy to podróbki dzieł Nostradamusa. Tak np. nie znalazłem w przepowiedniach Nostradamusa (tych udokumentowanych) niczego o przyszłym królu Polski. To zresztą nie jest w stylu Nostradamusa, aby pisać wprost o jakimś władcy.
  • 0

#84

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dość dawno nie czytałem tego tematu, teraz dopiero znalazłem czas, żeby przeczytać to czego jeszcze nie przeczytałem, więc będę się odwoływał do wcześniejszych postów.

Wiem też ,że wielu jasnowidzów(i nie tylko) korzysta z jego wizji -przypisując je sobie-oczywiście tych żyjących po nim.

Ciekaw jestem, czy O. Klimuszko, który to (chyba on) mówił, że Polska będzie wielka od morza do morza też "skorzystał" z przepowiedni Nostradamusa. :/ Bo jeśli jest tak, jak mówi Centurion to wychodzi na to, że tylko jeden (Nostradamus), a nie wielu jasnowidzów/wizjonerów przepowiedziało wielkość Polski.

Rok 2012-2013? zniszczenie wszystkich wojsk NATO

Rok 2013? (...) i całkowite wycofanie wojsk USA i NATO z Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu.


Jakież to wojska ma mieć NATO w Azji, skoro rok wcześniej wszystkie mają zostać zniszczone??

Dalej...

Rok 2029 (...) Po zdobyciu Bratysławy i Słowacji oraz całkowitym zniszczeniu Pragi zajęciu Czech- Niemcy i Polska podpisują traktat z Talibanem :wprowadzają islam i udzielają mu pomocy wojskowej.

No ładnie, niby dzięki temu przeżyjemy, ale to taka trochę... hm... kolaboracja. I hańba! Cała południowa Europa walczyła z Muzułmanami, a my co? Nie możemy? Poddamy się jeszcze zanim zostaniemy zaatakowani? Już widzę, jak mochery przechodzą na islam.
Ale może to i lepiej... Przynajmniej przeżyjemy...
A więc w 2029 Niemcy i Polska udzielają pomocy wojskowej Mahdiemu, a rok później

Polska odmawia-Niemcy atakują Polskę

To jakaś paranoja! Tak czy siak wychodzi na to, że cała Europa zostaje podbita przez Mahdiego lub przyłącza się do niego, jedynie Polska pozostaje niezdobyta... Dalej: "Polska(oficjalnie już muzułmańska) jako sojusznik Wielkiego Talibanu i Chin..." - tego się nie spodziewałem! Całkowita kolaboracja!!

Mocarna już Polska dzięki Talibanowi,
Zdradzi swoich sojuszników,
Wszyscy muzułmanie znajdą wygnanie lub śmierć,
Po Wielkim Zwycięstwie Henryka pod ULM,
Wielki król przywróconych Jagiellonów,
Podpisze z Kogutem Wieczny Pokój i Nowy Podział!



Heh, czyli w sumie oszukiwaliśmy ich przez dziesięć lat (dekada muzułmańska w Polsce)! No sprytne, sprytne! 10 lat życia w przyjaźni z Muzułmanami i Mahdim, aby potem ich zabić! Niezłe. A więc tak się to wszystko potoczy. To dzięki temu Polska będzie wielka...

najprawdopodobniej przed rokiem 2021 wskutek konfliktów wewnątrz europejskich-Unia Europejska się rozpadnie albo straci zupełnie swoje znaczenie

To jest bardzo prawdopodobne, zwłaszcza w świetle tego co się dzieje w ostatnich latach (kryzys gospodarczy, zbankrutowanie Grecji, ostatnio też Portugalia prosiła o pomoc FED, protesty w wielu państwach europejskich).

wybuchnie pomiędzy aliantami to jest Francją z jednej strony a Anglią z drugiej strony tzw:WIELKA WOJNA BRATERSKA,która będzie częścią III wojny światowej

To już w ogóle jest jakiś żart. Nie dość, że Muzułmanie zdobędą prawie całą Europę (całą południową Europę od Grecji i Hiszpanii aż do Czech), to jeszcze Europejczycy będą walczyli między sobą?? Zamiast wspólnie stawić opór Mahdiemu? Paranoja.

Bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów

To w sumie już się powoli zaczyna dziać. Europejki rodzą coraz mniej dzieci (np. każda Polka rodzi średnio tylko 1,6 dziecka), a Muzułmanie podobno rozmnażają się trochę szybciej i niedługo może być ich dużo nie tylko we Francji czy Niemczech.

przed i w czasie III wojny światowej nowe efektywniejsze bronie-niż broń nuklearna-bronie o podobnej sile rażenia ,ale mniej straszliwe ze względu na zabójcze promieniowanie broni nuklearnej- na przyszłą egzystencję człowieka -takie jak broń:grawitacyjna(powodująca trzęsienia ziemi)

Gdzieś kiedyś czytałem, że Amerykanie już pracują od dłuższego czasu nad czymś takim - tzw. broń geofizyczna.
Centurion wspominał też, że Muzułmanie w jakiś sposób zakłócą działanie systemów i komputerów USA i Europy Zachodniej (jakaś wojna elektroniczna), przez co nie będzie można użyć broni nuklearnej. Coś takiego jest możliwe już dzisiaj - Bomba elektromagnetyczna. Szkoda, że Centurion o tym nie wie. :)


klimat -w Europie się ociepli(w Polsce np:ma być klimat śródziemnomorski)

Mówił też o tym o. Klimuszko. Słyszałem w jakimś filmiku na YT jego przepowiednie, że w Polsce będzie dużo cieplej, i będzie można owoce cytrusowe uprawiać. ;)


Uff... Resztę doczytam jutro.

Użytkownik domino edytował ten post 20.04.2011 - 22:46

  • 0



#85

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakież to wojska ma mieć NATO w Azji, skoro rok wcześniej wszystkie mają zostać zniszczone??


On pewnie miał na myśli, że niedobitki wycofają- przecież nie da się zniszczyć CAŁYCH wojsk NATO, ponieważ nie są one skupione w jednym miejscu, tylko porozrzucane po różnych krajach. ;)

No ładnie, niby dzięki temu przeżyjemy, ale to taka trochę... hm... kolaboracja. I hańba! Cała południowa Europa walczyła z Muzułmanami, a my co? Nie możemy? Poddamy się jeszcze zanim zostaniemy zaatakowani? Już widzę, jak mochery przechodzą na islam.
Ale może to i lepiej... Przynajmniej przeżyjemy...


Nie widzę w tym nic dziwnego. Finlandia, Włochy, Hiszpania, Węgry, Rumunia, Bułgaria podczas II WŚ również współpracowały z III Rzeszą- co więcej- wysyłały nawet na pomoc swoje wojska! Czy dzis ktos o tym mówi? Czy mówi, że te kraje uczestniczyły po stronie osci w II WŚ? Oczywiście, że nie i nikt w tamtych czasach nie miał do nich pretensji za to. Więc dlaczego podczas III WŚ ma być inaczej z Polską i Niemcami?

To jakaś paranoja! Tak czy siak wychodzi na to, że cała Europa zostaje podbita przez Mahdiego lub przyłącza się do niego, jedynie Polska pozostaje niezdobyta... Dalej: "Polska(oficjalnie już muzułmańska) jako sojusznik Wielkiego Talibanu i Chin..." - tego się nie spodziewałem! Całkowita kolaboracja!!


A co w tym dziwnego? Własnie wtedy do władzy ma dojść tajemniczy król polski, a rządy Generała mają upaść. Przypomnę, że to ten generał był promuzułumański.

Heh, czyli w sumie oszukiwaliśmy ich przez dziesięć lat (dekada muzułmańska w Polsce)! No sprytne, sprytne! 10 lat życia w przyjaźni z Muzułmanami i Mahdim, aby potem ich zabić! Niezłe. A więc tak się to wszystko potoczy. To dzięki temu Polska będzie wielka...


Nie wiem, czy doczytałeś, ale później Taliban ma srogo ukarać Niemców za to, co zrobili. Razem z Polakami ma wkroczyć do tego kraju i go całkowicie zniszczyć. Reszta- patrz wyżej: może po tych wszystkich latach Polacy się czegoś nauczyli i umieją stanąć po stronie silniejszego, a nie durnych, zdradzieckich niby "przyjaciół", którzy zostawiali nas ZAWSZE na lodzie...

To już w ogóle jest jakiś żart. Nie dość, że Muzułmanie zdobędą prawie całą Europę (całą południową Europę od Grecji i Hiszpanii aż do Czech), to jeszcze Europejczycy będą walczyli między sobą?? Zamiast wspólnie stawić opór Mahdiemu? Paranoja.


Nie widzę sensu w mówieniu czy coś jest paranoją, czy nie. Wszystko może się diametralnie zmienić- nawet układy pomiędzy państwami. Dokładnie tak samo było z Polską podczas rozbiorów. Dlaczego się nie pogodziliśmy jako naród i nie zaczęliśmy walczyć o kraj? Ano były wewnętrzne spory i dzięki nim Polska zniknęła z map na 123 lata.
  • 2

#86

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do wycofania wojsk NATO, to właśnie chodzi o niedobitki. Ponoć w lipcu / wrześniu 2011 roku w Afganistanie ma wybuchnąć bomba atomowa, która zabije bardzo wielu żołnierzy natowskich. AFAIR po tym zdarzeniu główny sprawca ma zostać pojmany i zabity przez Mahdiego, który to omami przywódców państw zachodnich i wmówi im, że nie pozwoli na drugi taki akt. Dzięki temu resztki wojsk sie wycofają a on będzie mógł w spokoju tworzyć Taliban.

Ciąg dalszy przepowiedni i ich interpretacji:

II WIELKA KATASTROFA KOSMICZNA-PAŻDZIERNIK :2044 ROK?!!!

Przygotowania Henryka Szczęśliwego Króla Francji i Króla Polski oraz ich sojuszników do generalnej rozprawy z III Antychrystem -Mahdim Kalifem Wielkiego Talibanu i jego sprzymierzeńcami i zakończenia III wojny światowej mają przerwać JESZCZE BARDZIEJ TRAGICZNE W SKUTKACH DLA MIESZKAŃCÓW ZIEMI wydarzenia w skali globalnej,które póżniej będą nazwane II katastrofą kosmiczną-a przez ludzi wierzących II WIELKIM OSTRZEŻENIEM PANA BOGA -stanowiącym jak gdyby WEZWANIE STWÓRCY (po raz drugi) do przerwania przez jego dzieci(ludzi) wielkiej wojny prowadzonej:ZA JEGO PRZYCZYNĄ I W JEGO IMIENIU-wojny DWÓCH WYZNAWCÓW DWÓCH WIELKICH RELIGII:CHRZESCIJAŃSTWA I ISLAMU.
Przypominam w tym miejscu,że I katastrofa kosmiczna o której już poprzednio tu pisałem ma mieć miejsce po około dwóch latach trwania III wojny światowej,a związana ma być ona z upadkiem meteorytu lub odłamka komety na północny Atlantyk.

II-giej katastrofie kosmicznej-II-giemu OSTRZEŻENIU mają towarzyszyć jeszcze większe tragiczne wydarzenia na Ziemi niż w czasie I katastrofy-czyli w I-ym OSTRZEŻENIU,które poprzednio opisałem.

W Apokalipsie św.Jana Ewangelisty czytamy:

"I sprawię,że wszyscy:mali i wielcy,bogaci i biedni,wolni i niewolnicy,otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i nikt nie może kupić ani sprzedać,kto nie ma znamienia -imienia Bestii lub liczby jej imienia.Tu jest potrzebna mądrość.Kto ma rozum,niech liczbę Bestii przeliczy:liczba to bowiem człowieka.A liczba jego:sześćset sześćdziesiąt sześć"(Ap13,16-18)

Z informacji,które uzyskałem znak Bestii-jej znamię już nadszedł!!!

W poprzednim artykule pisałem Wam o Superkomputerach,które oficjalnie zostały nazwane Bestiami-ich numery kierunkowe to 666!!!
Buduje je wiele krajów.
UWAGA-największy tzw:" HIPERKOMPUTER "o nazwie "WIELKA BESTIA" jest już montowany w najwyższym na świecie niedawno oddanym do użytku 828 metrowym: " Burdż Dubaj" w którym znajduje się 169 pięter użytkowych!
Dubaj jest największym miastem w bogatych Zjednoczonych Emiratach Arabskich-gdzie dochód narodowy(PKB)jest jednym z najwyższych na świecie.

Oto ciekawy tekst Nostradamusa w połączeniu z wielkim wieżowcem w Dubaju-bo w tym tekście chyba o niego chodzi:

)

Wielka Pustynna Wieża Mózgiem III Antychrysta,
Szatańska liczba 169 miejscem jego działania,
Nim zostanie zniszczona wielkim ogniem Atlantydów,
Wszyscy ludzie podlegli Bestii otrzymają jej znamię,
Oznaczeni będą piętnem na prawej ręce lub na czole,
Wszyscy inni władcy pójdą za jej haniebnym przykładem!

Jak wiemy chipowanie(oczipowanie)ludzi ,swoich obywateli ma w planie wiele wysoko uprzemysłowionych państw świata.
Najprawdopodobniej już nie długo,wszelkie dokumenty osobiste jak:dowody osobiste,paszporty,wszelkie legitymacje ,a nawet bankomatowe karty kredytowe mają zastąpić chipy(czipy) laserowo "wstrzykiwane"do skóry nadgarstka prawej ręki wszystkim dorosłym a pózniej wszystkim dzieciom zaraz po urodzeniu.
Wszelkie informacje w nich zawarte będą co jakiś czas zmieniane(np:stan cywilny,stan konta,czy miejsce zamieszkania lub pracy-i to UWAGA-często bez wiedzy osoby posiadającej chip(czip)!!!
FIZYCZNE pieniądze mają całkowicie być zastąpione przez pieniądze WIRTUALNE!!!
Nie będą więc już w ogóle potrzebne żadne banknoty czy monety!
Przystawieniem nadgarstka z chipem(czipem)do odpowiedniego urządzenia będzie każdy człowiek (w tym również dziecko)załatwiał wszystkie swoje niezbędne sprawy życiowe,a więc;będzie w ten sposób(przyłożenie czipa) płacił,za zakupione towary ,za przejazdy komunikacją;lotniczą kolejową i miejską-będzie mógł być szybko zidentyfikowany na ulicy przez policję itd.
Jego Chip(czip) pozwoli mu wejść do swojego mieszkania czy samochodu i do pracy ,a dziecku do swojej szkoły itp.
Ponieważ chipy(czipy) mają wydawać specjalny niesłyszalny dla ludzkiego ucha sygnał(możliwe że dżwięk) - Hiperkomputer lub Superkomputer będzie mógł szybko zidentyfikować miejsce pobytu takiej osoby.

"NIEOCZIPOWANY" CZŁOWIEK-NIE POSIADAJĄCY TZW:"ZNAMIENIA SUPERKOMPUTERA:BESTII "NIE BĘDZIE MÓGŁ W OGÓLE FUNKCJONOWAĆ W TAKIM "SUPERSPOŁECZEŃSTWIE"!!!

NIC WIĘC DZIWNEGO,ŻE DWUDZIESTOWIECZNY TOTALITARYZM BĘDZIE NICZYM W PORÓWNANIU DO CZEKAJĄCEGO NAS:
S U P E R T O T A L I T A R Y Z M U-JAKI CZEKA NAS W XXI WIEKU-wieku DWÓCH katastrof kosmicznych i III wojny światowej.
Demokracje w wyniku czekających nas kryzysów i rewolucji zanikną(zostaną zmiecione w toku różnych światowych wydarzeń) -a powrócą :absolutne monarchie(cesarstwa,królestwa,kalifaty,sułtanaty itp.) oraz supertotalitarne religijne systemy oparte na fanatyżmie i braku jakiejkolwiek tolerancji!
Tak zwana "czwarta władza"(dziennikarstwo będzie całkowicie podporządkowana jwładzy
Propaganda będzie taka,że jak pisze M.Nostradamus;"NIE BĘDZIE WIADOMO CO JEST KŁAMSTWEM,A CO PRAWDĄ!!!
Na początku XXII wieku stopniowo- demokracja będzie się odradzała,ale będzie ona już całkowicie inna niż ta obecna ,czy też ta ze starożytnej czy średniowiecznej historii.

II katastrofa kosmiczna będzie się składała z dwóch następujących kolejno n/w zdarzeń,które postaram się opisać:

1.Wybuch na Słońcu-skutek:niebo na Ziemi przybierze kolor czerwony.
2.Wejście na obrzeża Układu Słonecznego nieznanego olbrzymiego ciała kosmicznego;gwiazdy lub planety,które spowoduje zakłócenia w całym systemie słonecznym i spowoduje wiele trwałych zmian w ruchach wszystkich planet w tym :naszej Ziemi i Księżyca.

Z tym drugim wydarzeniem będą związane:

TAK ZWANE TRZY DNI CIEMNOŚCI-w których nastąpią następujące procesy:

-zmiana odchylenia osi ziemskiej w stosunku do ekliptyki Układu Słonecznego a więc;
-zmiana usytuowania biegunów geograficznych,
-przebiegunowanie magnetyczne Ziemi,związane z przemieszczeniem biegunów magnetycznych planety co znaczy,że biegun północny zajmie miejsce bieguna południowego i odwrotnie;biegun południowy przemieści się na północ zajmując miejsce bieguna północnego;
-w trakcie tych wydarzeń nastąpi chwilowy zanik pola magnetycznego Ziemi;będzie to związane z całkowitym przerwaniem łączności telefonicznej i satelitarnej ,zanikiem w odbiorze programów telewizyjnych i radiowych,
wystąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej.
-"CUD KRZYŻA";pojawienie się na obu półkulach jednocześnie jasnego błękitnego światła w kształcie krzyża otoczonego gwiazdami.
88 gwiazdozbiorów widocznych na naszym niebie nie będzie przez ten czas chwilowo widocznych!
Po zniknięciu cudu gwiazdozbiory zmienią swoje położenie na niebie!

W wyniku przemieszczeń wielkich mas powietrza nastąpią wielkie; hiperhuragany i olbrzymie przemieszczanie się wód oceanicznych;wystąpi ponad kilometrowej wysokości fala oceaniczna ,nastąpi dalsza zmiana w położeniu i kształcie obszarów lądowych(kontynentów i wysp) na Ziemi.
Niektóre wyspy znikną pod wodami ,a niektóre się pojawią.
Prawie Jednocześnie nastąpią wybuchy wszystkich wulkanów na Ziemi zarówno tych na lądach jak i tych oceanicznych pod wodą!!!
Podobne zmiany nastąpią prawdopodobnie w całym systemie Układu Słonecznego a więc na innych planetach i księżycach.
Główną przyczyną prawie wszystkich(choć nie jedyną) tych wydarzeń będzie-jak już wspomniałem powyżej przejście tajemniczego ciała niebieskiego : tzw"żelaznej gwiazdy śmierci "zwanej przez badaczy"Nemezis"( nazwanej imieniem bogini z mitologi greckiej) lub ogromnej planety "Nibiru"(nazywanej tak na cześć boga z mitologi sumeryjskiej),lub nazywanej "Marduk"(na cześć boga z mitologi babilońskiej).

O tych wszystkich wydarzeniach napiszę w następnych odcinkach-artykułach.


Macie Moi Drodzy bardzo ciekawe i intrygujące pytania-ale pozwólcie,że odpowiedziami na nie zajmę się po zakończeniu tematu związanego z III wojną światową.

Zauważyłem ,że niektórzy chcieliby ,żebym temat związany z wszelkimi proroctwami i przepowiedniami kontynuował poza wydarzenia związane z przebiegiem III wojny światowej i okresem jej poprzedzającym do końca np przepowiedni Wielkiego Jasnowidza i Proroka wszechczasów;Michaela Nostradamusa.
Jest to niemożliwe z wielu względów;a mianowicie nic tak po człowieku nie pozostawia dobrych wspomnień jak dobra literatura i to w różnych wymiarach:powieściopisarstwie,poezji,nauce,czy właśnie badaniu przyszłości na podstawie proroctw i przepowiedni ludzi obdarzonych darem,cyt:" darem Boskiego widzenia świata"jak mówił wszem i wobec Nostradamus i inni prorocy.
Poza tym na wiosnę mam w USA szereg intrygujących spotkań w których chciałbym uczestniczyć.

Myślę ,że te słowa Nostradamusa,(już przytaczałem poprzednio inną jego wypowiedż)-które teraz przytoczę a wypowiedziane przez mistrza(głównie do króla Henryka II) w czasie wielkiej uczty przygotowanej na jego cześć w pałacu królewskim - Luwr(mówiłem o tej uczcie poprzednio) w Paryżu świadczą o prawdziwości jego proroctw i przepowiedni,jako człowieka o wielkiej wierze,cyt jego słowa:

"Ja wiem,że Duch Święty w całej swojej okazałości nie lubi i nie cierpi wszelkiej zbrodni,w tym takich zbrodni jak:zabijania,kłamstwa,złodziejstwa i blużnierstwa.
On uważa ,że największą zbrodnią ze wszystkich zbrodni-grzechów jest:- KŁAMSTWO,CZYLI FAŁSZYWE SŁOWO-jest one gorsze niż ŚMIERĆ zadana innemu człowiekowi-bo Jezus Chrystus po przez ukrzyżowanie własnego boskiego ciała pokazał ludzkości,że :"CZŁOWIEK SZCZEREGO SERCA,MÓWIĄCY ZAWSZE PRAWDĘ NIE POZOSTANIE PRZEZ STWÓRCE NIGDY ZAPOMNIANY-PAN BÓG NIE ZAPOMNI O JEGO ZIEMSKIM ISTNIENIU -DA MU NA WIEKI ŻYCIE ,ŻYCIE WIECZNE WŚRÓD GWIAZD NIEBA-BO MIEJSC JEST WIELE-GDYBY TAK NIE BYŁO TO BYM WAM O TYM POWIEDZIAŁ-STWIERDZIŁ MÓJ PAN I BÓG"!!! -SŁOWO BOGA ZAWSZE BRZMI PRAWDZIWIE,bo przez JEGO SŁOWO (PANA BOGA) WSZYSTKO SIĘ STAŁO i ZACZĘŁO!!!-MÓWMY ZAWSZE PRAWDĘ-JAK NASZ STWÓRCA-WTEDY ZAWSZE BĘDZIEMY STWORZYCIELAMI CZEGOŚ WIELKIEGO i NIEZAPOMNIANEGO NA WIEKI-BĘDZIEMY WÓWCZAS PODOBNI DO BOGA-BO JESTEŚMY POPRZEZ ROZUM I DUCHA-A NIE NĘDZNE STARZEJĄCE SIĘ I ŚMIERTELNE CIAŁO STWORZENI NA JEGO OBRAZ I PODOBIEŃSTWO (BOGA)"!!!

Koniec w/w cytatu z wypowiedzi M.Nostradamusa.

Te słowa prawie całkowicie można odczytać z jego licznych centurii!!!

To był człowiek wierzący całym sercem.

Powiedział,że jego przepowiednie zostały mu dane przez "OPATRZNOŚC BOSKĄ"i są ZGODNE ZE WSZYSTKIMI KSIĘGAMI BIBLII(PISMA ŚWIĘTEGO-CZYLI PRAWA BOŻEGO!!!)-aby ludzie wiedzieli,że WSZYSTKO to co jest i oni sami -są;" IMIENIEM BOGA WSZECHMOGĄCEGO",bo wszystko(wszechświat) i człowieka stworzył STWÓRCA CZYLI PAN BÓG A NIE BESTIA CZYLI SZATAN - nie możemy więc słuchać nakazów BESTII-BYĆ" IMIENIEM BESTII"- CZYLI SZATANA ,który jest PANEM ŚMIERCI A NIE ŻYCIA WIECZNEGO,BOWIEM TO ON SZATAN(BESTIA)CHCE NAS LUDZI PO PRZEZ NASZĄ ŚMIERĆ ZABRAĆ BOGU -JAK NIESPODZIEWANY ZŁODZIEJ!!!
WALKA ZE ŚMIERCIĄ TO WALKA Z SZATANEM-A OSTATECZNYM JEJ ZWYCIĘZCA ZOSTANIE BARANEK- ZBAWICIEL LUDZKOŚCI-JEZUS CHRYSTUS,!!
To też słowa WIELKIEGO M.NOSTRADAMUSA-
OCEŃCIE JE SAMI!!!
"W SWOICH PROROCTWACH NIE KŁAMIĘ BO BYM BYŁ SŁOWEM SZATANA I NIE MIAŁ BYM SZANS NA ŻYCIE WIECZNE"!!!
To też są słowa M.Nostradamusa.
W/g mnie był to człowiek wielkiej wiary-rzadko spotykanej we współczesnym nam świecie.

Jeśli chodzi o mnie skromnego człowieka podpisującego się pseudonimem;"Centurion Arteuza"-to nie jestem żadnym prorokiem,czy jasnowidzem-jestem zwykłym człowiekiem jednym z Was i na pewno tym nie najlepszym.
NIE WIERZCIE W ŻADNYCH PROROKÓW OBECNYCH CZASÓW I W PRZEPOWIADANY PRZEZ NICH KONIEC ŚWIATA!!!-WSZYSCY PRZEPOWIADAJĄCY TAKI KONIEC SĄ ZWYKŁYMI OSZUSTAMI!!!

POMIMO III WOJNY ŚWIATOWEJ I DWÓCH WIELKICH KATASTROF-LUDZKOŚĆ TAK TRAGICZNIE DOŚWIADCZONA PRZEZ WŁASNE BŁĘDY I ZADUFANIE -MIMO WSZYSTKO PRZETRWA I ZBUDUJE INNY-LEPSZY ŚWIAT-NA KTÓREGO KOŃCU SPOTKA TO JEST ZAZNA OBECNOŚCI WSZECHMOGĄCEGO BOGA I RUSZY NA POZNANIE JEGO DOMU -NIEBA( CZYLI KOSMOSU).
JEJ PRZYSZŁOŚĆ JEST W GWIAZDACH -JEJ DROGĄ JEST WIELKĄ DROGA DO POZNANIA DOMU BOGA, DO POZNANIA GWIAZD!!!TO JEST PRAWDZIWE OPTYMISTYCZNE PROROCTWO WYNIKAJĄCE ZE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH KSIĄG W TYM Z BIBLII I Z WSZYSTKICH PRZEPOWIEDNI WIELU PRAWDZIWYCH PROROKÓW W TYM M. NOSTRADAMUSA!!!
Te słowa wypowiedział spalony na stosie( decyzją Sądu Świętego- Oficjum,czyli;Inkwizycji)wielki astronom Giordano Bruno.

Jutro postaram się przejść do opisu wydarzeń mających miejsce w czasie tzw: II katastrofy kosmicznej.

c d n.

Centurion


Dziękuję za ciekawe artykuły m.innymi Panów:"bedwoja" i Gabriela"

Oczywiście,że tematy dotyczące:gnostycyzmu ,chrześcijaństwa i innych wierzeń lub poglądów filozoficznych dot.naszego świata i ludzi są bardzo ciekawe.

Cenię sobie też wypowiedzi nie zgadzające się ze mną lub wyrażające wątpliwości co do mojego przekazu-ale oczywiście te,których FORMA JEST KULTURALNA!

Co do 50 lat kryzysu to możliwe,że on już trwa.
Przypominam(proszę sprawdzić moją poprzednią wypowiedż na temat WIELKIEGO KRYZYSU FINANSOWO-GOSPODARCZEGO na świecie),Nostradamus wyrażnie stwierdził ,że ma on zacząć się kilkanaście lat przed wybuchem III wojny światowej(u Wielkiego Żywiciela-czyli USA)-trwać przez cały czas jej trwania i zakończyć się kilka lat po jej zakończeniu.
Przyjmując,że kryzys zaczął się w roku 2009 + 50 lat=2059 rok-to wynika z tego,że przyjęte przeze mnie daty wybuchu i trwania III wojny światowej(27 lat),czyli lata 2021-2048 i-w tym dwóch katastrof kosmicznych-mniej więcej by odpowiadały zapisom przepowiedni Nostradamusa.
Ale oczywiście mogę się mylić!
Kryzys -jak napisał Nostradamus(o tym też pisałem) ma być przerywany,krótkimi cyt;" fałszywymi okresami pomyślności",po których zapaść finansowa i gospodarcza ma być coraz większa.
Bardzo ciekawy jest artykuł i graficzny obraz przedstawiony przez" bedwoja".
BARDZO PANU DZIĘKUJĘ!!!-Przemyślę GO I MOŻE włączę do swojej pracy!

Jeszcze raz podkreślam,że moje tłumaczenia i przedstawiony zarys historyczny może nie być dokładnie to jest w 100% taki jaki miał na myśli M.Nostradamus.
NIE MAM JEDNAK ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI(TAK JAK WSZYSCY BADACZE NOSTRADAMUSA),ŻE III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE W TYM STULECIU I BĘDZIE TRWAŁA 27 LAT.

Myśle,że przedstawiony przeze mnie obraz wydarzeń sprawdzi się w ponad 50%.
Oczywiście tak jak i Wy(o tym też już pisałem)chciałbym;ŻEBY TE DRAMATYCZNE PRZEPOWIEDNIE W OGÓLE SIĘ NIE SPRAWDZIŁY!!!


II WIELKA KATASTROFA KOSMICZNA-ETAP I; PRZYBYCIE Z OTCHŁANI KOSMOSU WIELKIEGO NIEZNANEGO CIAŁA NIEBIESKIEGO(NEMEZIS lub;NIBIRU-MARDUK) I WYBUCH NA SŁOŃCU!!!

Słynna centuria I czterowiersz 84 i jej dalszy ciąg z Alamahu i Prognostyków:
*
Gdy Księżyc ukryty w głębokiej ciemności,
przybędzie rdzawoczerwone ciało niebieskie,
Z otchłani KOSMOSU nadciągnie czysta groza,
aby pokonać grzeszną ludzkość.

*
W końcu trzeciej w czwartym dniu pażdziernika,
Wielka tarcza ŻYCIA zacznie się szybko obracać!
Okrąg SŁOŃCA w jednej chwili się powiększy-
aby po krótkim czasie wrócić do swojego stanu,
Wielkie płomienie zabarwią powietrze i chmury kolorem krwi!
Tak WIELKI STWÓRCA pokaże grzesznym ludziom BOSKĄ MOC!

*
Wielkie Niebieskie Ciało ukradkiem przybędzie z otchłani,
Z miejsca nieba,którego nikt się nie spodziewał,
Wielki BURZYCIEL przyjdzie jak nieproszony gość,
Ochrzcić Układ i Ziemię Wielkim Ogniem rozpaczy,a nie Wodą!

A oto centuria III czterowiersz 34 z pochodnymi z Prognostyka uratowanymi przez sekretarza M.Nostradamusa:

*
Kiedy nastąpi zaćmienie Słońca,
podczas dnia pojawi się POTWÓR,
Wielu będzie się różniło w interpretacji.
Nieoczekiwane ceny:nikt nie będzie przygotowany.

*
Następny tekst pognieciony przez Nostradamusa i rzucony w kąt-uratowany przez jego sekretarza - jest niezwykle porażający-a zarazem bardzo ciekawy (tak przypuszczam) dla astronomów!!!

*
Wielkie Nieznane Ciało zakłóci WSZYSTKO!
Wydłuży orbitę Neptuna i podąży ku Słońcu,
Jego obraz jak rdzawa tarcza będzie widziany z Ziemi,
Nim w końcu schowa się za Słońcem dając korzyść Wenus.

W tej przepowiedni M.Nostradamus wyrażnie powiedział o Neptunie jako ostatniej planecie Układu Słonecznego(choć ponoć dwie dalsze-bez Plutona mają być odkryte cyt:"przez lustra w kosmosie"(pewnie teleskopy kosmiczne)-choć uwaga o tej planecie ,to jest o o Neptunie jak i Uranie nikt w jego czasach nie wiedział.
O tych dwóch planetach nie wiedział ani Mikołaj Kopernik ani Galileusz,który przez swoją lunetę wykrył 4 największe księżyce Jowisza- i po raz pierwszy z ludzi je zobaczył,ich wykrycie spowodowało wielki gniew świętej Inkwizycji
(Świętego Oficjum).
Wielki Galileusz musiał publicznie wyrzec się swoich poglądów i odkryć.Do końca życia był w tak zwanym"areszcie domowym"- pod kontrolą inkwizytorów!
Ale M.Nostradamus o Neptunie wiedział ,bo On odkrycie tej planety przewidział!!!
A oto słynna centuria IV czterowiersz 33.
O to jej francuski oryginał (tym razem bardzo prosty!-i tłumaczenie na polski);

*
Iupiter ioinct plus venus qu'a la lune,
Apparoissant de plenitude blanche:
Venus cachee(;)souz la blancheur NEPTUNE(,)
De Mars frappee par la gravee branche.
tłumaczenie:
*
Jupiter,bardziej związany z Wenus niż z Księżycem,
Który lśni swym pełnym blaskiem:
Wenus niewidoczna;pod światłem Księżyca NEPTUN,
Który potężną lancą trafiony zostanie przez Marsa.

W czasie życia Nostradamusa znanych było tylko sześć(6) planet,w kolejności od Słońca; Merkury,Wenus,Ziemia,Mars,Jowisz i Saturn.
Jak więc widzimy Wielki Michael Nostradamus nie tylko przewidział w swoich proroctwach wykrycie planety Neptun,ale póżniej przewidział,że w wyniku wtargnięciu do Układu Słonecznego nieznanego ciała niebieskiego(planety lub gwiazdy-Nostradamus nie określił dokładnie jakie to obce ciało) jej orbita wokół Słońca zostanie wydłużona,czyli rozciągnięta do toru bardziej eliptycznego!!!
Zaznaczę,że Nostradamus przewidział też odkrycie Urana jako siódmej planety ,oraz...Plutona napisał,(ciekawostka dla ludzi zajmujących się astronomią),że po pewnym czasie Pluton cyt: "na złość Atlantydom i Astrologom będzie wyrzucony z układu planet".

c d n.


Jutro będę kontynuował pierwszy etap II katastrofy kosmicznej-ale poczułem się bardzo zmęczony-nie jestem młody.
Jeżeli ktoś z Was interesuje się astronomią i potrafi dobrze obsługiwać się komputerem to prosił bym o graficzne (ruysunek) przedstawienie na tej stronie Układu Słonecznego-tj.Solarnego;Sol-Słońce- z obiegiem wszystkich ośmiu planet od Merkurego po Neptuna(Pluton jak wiecie został wykluczony jako normalna planeta-bo zaliczony do tzw:planet karłowatych-plutonków).
Jeżeli mogłaby (ta osoba) dorysować dwa nieznane ciała obiegające Słońce w nachyleniu do ekliptyki w prawie pionowym położeniu ich orbit wokółsłonecznych-to był bym wdzięczny.Jedno z tych ciał było by wielkości Neptuna lub Urana i jej prostopadła orbita wokółsłoneczna była by w perihelium pomiędzy Merkurym a Słońcem a jej aphelium w środku obłoku Oorta.
Drugie z ciał było by porównywalne do wielkości Jowisza -w aphelium daleko poza obłokiem Oorta ,a perihelium w pobliżu orbity planety Neptun ale około 12 jednostek astronomicznych poza Plutonem.
Oczywiście nikt nie zna dokładnego położenia tych nieznanych jeszcze ciał ,ale chodzi mi przede wszystkim o graficzne przybliżone pokazanie czytelnikom dlaczego te ciała nie zostały jeszcze odkryte.
W/g M.Nostradamusa przybędą z miejsca z którego nikt ich nie będzie się spodziewał,czyli z poza ekliptyki!
Pomoże mi to w dalszym opisie przebiegu II katastrofy kosmicznej.
Mam nadzieję ,że taka osoba obeznana przynajmniej z podstawami astronomii i ze znajomością w obsługiwaniu się komputerem- się znajdzie i będzie łaskawa mi pomóc!
Z góry dziękuję.

c d n

Centurion


Gość napisał/a:
Jeżeli wiadomości od Nostradamusa uznać za prawdziwe...



Gdzie tu widzisz wiadomości od Nostradamusa?
Arteuza interpretuje swoje czterowiersze a nie Nostradamusa(parę początkowych cytatów Nostradamusa jest oznaczone a reszta to bajki pod czytelników reklamowanej tu książki)

ps.Wszystkie prośby o wskazanie źródeł i oznaczeń zostały zignorowane przez Arteuza to oczywiście jest ok!

"Panie fan fan" właśnie wychodziłem z komputera i zauważyłem Pana tekst.
Ma Pan prawo nie wierzyć.
Ci co nie wierzą w to co inni piszą to po prostu tego nie czytają.
Ci co nie wierzą w Boga lub bóstwa to nie chodzą do świątyń przeznaczonych dla swoich wiernych.
RADZĘ DOSTOSOWAĆ SIĘ DO TYCH UŚWIĘCONYCH NATURALNYCH ZASAD!
NIECH PAN TRAKTUJE STRONY TEMATYCZNE W INTERNECIE JAK KSIĄŻKI- to znaczy jeżeli mnie jakaś książka nie interesuje bo np:uważam ją za nieprawdziwą i głupią to jej nie kupuję i nie czytam-bo jest to strata czasu i pieniędzy!
Jeżeli mnie nie interesuje temat tej strony to na stronę tę po prostu nie wchodzę

Ale musi Pan wiedzieć,że nie wszystko co nie jest Panu znane nie jest autentyczne(prawdziwe)-przypisywanie kłamstwa(o tym już pisałem)jest największym grzechem-radzę tę sprawę przemyśleć!

Pisałem już dlaczego nie będę oznaczał wszystkich tekstów-radzę sobie zadać trud i odnależć moje niejednokrotne wyjaśnienia!

Centurion


Dziękuję za ten artykuł-i przedstawienie graficzne,które potwierdza PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA że ewentualna nieznana planeta przybędzie z niespodziewanego miejsca kosmosu -to jest z poza ekliptyki Układu Słonecznego-to jest z płaszczyzny przestrzennej w której wokół Słońca(oczywiście z minimalnymi odchyleniami od tej płaszczyzny obracają się wszystkie planety to znaczy;planety karłowate wraz z Plutonem,księżyce,planetoidy i asteroidy,a także szczególne asteroidy zwane kometami.
Faktycznie jest taka hipoteza wielu uczonych astronomów i możliwe,że M.Nostradamus miał na myśli tę planetę nazywaną przez uczonych symbolicznie jako "planetę X" -jak już napisałem chodzi o "Nibiru" lub "Marduk".Chcę tylko zwrócić uwagę,że najnowsze wyliczenia uczonych astronomów mówią,że planeta ta wejdzie w EKLIPTYKĘ UKŁADU SOLARNEGO(SŁONECZNEGO) W latach 2020-2050-co zgadzało by się z opisami wielu jasnowidzów i proroków w tym M.Nostradamusa.

Dziękuję i pozdrawiam:

Bardzo mi Pan(i) pomógł(a)-myślę,że i innym życzliwym bywalcom tego forum- to jest tej strony dot;II katastrofy kosmicznej mającej mieć miejsce w czasie w czasie III wojny światowej.

Centurion


Centurionie
Pisales że Henryk Szczęśliwy urodził sie prawdopodobnie w 1981 roku.
Poz zdobyciu Hiszpani w 2043? miałby ponad 60 lat.
No a przeciez późnie jmiałby ożenić sie z Izabellą i mieć z nią dzieci.
Nie chcę byc złośliwy, no ale to troche późno na zostanie ojcem...
Jest kilka mozliwości:
1) Henryk urodzi sie później.
2) WOjna wybuchnie wcześniej.
3) Nie doceniam mozliwości HEnryka
Pozdrawiam


Co to za problem 60lat dla mężczyzny? Przecież to nie kobieta, nie słyszałeś o 70latkach zostającymi ojcami?



Pisałem ,że jest to jedna z możliwych dat.Wyrażona ona została w książce A .Centurio o Nostradamusie- to jest niemieckiego badacza tekstów M.Nostradamusa w/g mnie jest ona błędna.
Trudno jest jednoznacznie stwierdzić na podstawie centurii M.Nostradamusa w którym roku urodzą se główni bohaterowie wydarzeń związanych z przełomowym okresem dla dziejów ludzkoścdiu jakim ma być przewidywana przez wszystkich-powtarzam przez wszystkich poważnych jasnowidzów i proroków ewentualna III wojna światowa.
Z DATAMI W PRZEPOWIEDNIACH SĄ ZAWSZE OLBRZYMIE PROBLEMY!
Ja też w latach 80-tych,czy 90 uważałem ,że III wojna światowa wybuchnie w 2001 roku a Henryk Szczęśliwy urodzi się w 1981 roku.
Teraz ja i zapewne wielu innych badaczy wiemy,że się bardzo myliliśmy.
Kiedy wybuchnie III wojna światowa to Henryk Szczęśliwy ma mieć 20 lat-ma być bardzo młody-to wiedzą wszyscy badacze!
Polski król(niestety żadne przepowiednie nie mówią o jego imieniu-mówią tylko ,że to będzie tzw:" III Krak")będzie nieco starszy-to znaczy o kilka lat-a więc nie może to być żaden z obecnych znanych polityków lub innych osób.
Myślę ,że do roku 2020(czyli w następnym dziesięcioleciu)wiele intrygujących nas spraw się wyjaśni!
DOPIERO PO FAKTACH OKAZUJE SIĘ,ŻE POWAŻNI PROROCY LUB JASNOWIDZE MIELI RACJĘ,A (krytykuję również siebie)CHOĆBY NAJLEPSI PASJONACI -BADACZE -NIE MIELI RACJI!!!
Wszelkie daty w tym również data wybuchu III wojny światowej ,którą ja przewiduję na rok 2021 są datami NIEPEWNYMI-ONE NIE WYNIKAJĄ JASNO Z JAKICHKOLWIEK PRZEPOWIEDNI!!!
Jasne jest tylko to;ŻE TAKIE WYDARZENIE NASTĄPIĄ W TYM STULECIU I WYMIENIENIE W PRZEPOWIEDNIACH OSOBY BĘDĄ W NICH AKTYWNIE UCZESTNICZYLI!!!

Pozdrawiam;

Centurion


Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się w temacie :)
  • 2



#87

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie, to wszystko nie ma sensu! Tak się nie interpretuje Nostradamusa! Co z tego, że Centurion podaje jakieś przepowiednie, skoro nie można sprawdzić, czy rzeczywiście napisał to Nostradamus. A nie można, bo nie podaje on numeracji czterowierszy lub jego numeracja nie jest zgodna z tą, którą się obecnie stosuje. To nie są przepowiednie Nostradamusa tylko jakieś fałszywki! Pokażcie mi np. gdzie Nostradamus pisze o niemieckim papieżu, bo ja nigdzie tego nie znalazłem:

Stary niemiecki Papież będzie żył tradycją,
Spowoduje to niezadowolenie młodych-gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się to później pozornymi rządami STARCA!

Rzekomo jest to Persage III 81, 5. Niczego takiego tam nie ma. Tak się nie numeruje Wróżb, które zresztą nie nazywają się Persage tylko Presage.
  • -2

#88

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ojeju- nikt nie każe ci w to wierzyć i nie wmawiaj nam, że to wszystko to kłamstwo. Każdy ma prawo wierzyć w co chcę, więc proszę cię oszczędź sobie takie komentarza. Centurion wyraźnie pisał, że do niczego nie zmusza.
  • 1

#89

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jakież to wojska ma mieć NATO w Azji, skoro rok wcześniej wszystkie mają zostać zniszczone??


On pewnie miał na myśli, że niedobitki wycofają- przecież nie da się zniszczyć CAŁYCH wojsk NATO

No ale właśnie Centurion mówi wyraźnie: "Rok 2012-2013? zniszczenie wszystkich wojsk NATO". Stąd moje zdziwienie.

Nie widzę w tym nic dziwnego. Finlandia, Włochy, Hiszpania, Węgry, Rumunia, Bułgaria podczas II WŚ również współpracowały z III Rzeszą- co więcej- wysyłały nawet na pomoc swoje wojska! Czy dzis ktos o tym mówi? Czy mówi, że te kraje uczestniczyły po stronie osci w II WŚ? Oczywiście, że nie i nikt w tamtych czasach nie miał do nich pretensji za to. Więc dlaczego podczas III WŚ ma być inaczej z Polską i Niemcami?

Nie wiem, czy jest sens szukania analogii między II a III WŚ.

________________________________________________

Zadałem sobie trud przeanalizowania tego co napisał Centurion, aby przedstawić w dużym skrócie, mniej więcej chronologicznie, to, co m się wydarzyć. Żeby mieć wszystko w jednym miejscu:

1. W lipcu lub wrześniu 2011 roku wybucha bomba atomowa, rozpoczynając dekadę superterroryzmu
2. 2013 rok - wycofanie wojsk USA i NATO z Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu, atak Rosji na Ukrainę w 2020 roku
3. W 2021 roku, dzień po podpisaniu traktatu pokojowego w Izraelu, wybucha III Wojna Światowa - najstraszniejsza w dziejach świata. Rozpocznie się od inwazji Chin na Rosję i Wielkiego Talibanu na Północną Afrykę, Turcję i Europę. Przed jej wybuchem na świecie panuje kryzys gospodarczy i finansowy
4. W ciągu pierwszych dwóch lat wojny (2021-2023) Mahdi, przywódca Talibanu, zdobywa w zasadzie całą południową Europę (od Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Włoch aż po Czechy, które zostaną zniszczone bombą atomową). W tym czasie zostaje też zamordowany ostatni papież - Piotr Rzymianin (wcześniej, w 2022 umiera Benedykt XVI, czyli ten Piotr Rzymianin będzie papieżem tylko przez chwilę), Kościół Katolicki się rozpada, Bazylika św. Piotra staje się meczetem. Trwa też wojna domowa w USA. Indonezja i Malezja zdobywają Australię, a Chiny i Japonia zdobywają większość Rosji (od Syberii po Ural)
5. Rok 2023 - w Atlantyk uderza kometa lub meteoryt. Powoduje to zatopienie połowy Wielkiej Brytanii, Wschodniego Wybrzeża USA, Meksyku, zniszczenie części Portugalii, Francji, Holandii, Belgii oraz części Północnej Afryki itd., wojna zostaje przerwana na 2 lata
6. Rok 2025 - wznowienie działań wojennych, Polska podpisuje sojusz z Wielkim Talibanem - w 2025 lub 2027 roku. Sojusznikiem Mahdiego jest też Rumunia
7. Do 2028 roku Mahdi zdobywa Szwajcarię i Austrię (chociaż wcześniej Centurion pisał, że będzie to w 2030)
8. W 2029 roku zdobywa część Niemiec (które wcześniej udzieliły mu wsparcia) i w 2033 przekazuje ją pod okupację Polsce (która jest oficjalnie muzułmańskim sojusznikiem Wielkiego Talibanu)
9. 2034 - Mahdi zdobywa całą Francję, oprócz półwyspu Bretanii. Koniec Wojny Domowej w USA. Inwazja Indii na Wielki Taliban
10. W 2038 - nastąpi w wojnie WIELKI PRZEŁOM. W Polsce wybuchnie bunt przeciwko Generałowi-Dyktatorowi. Polska, Rumunia i Skandynawia przyłączą się do nowego sojuszu - francusko-amerykańsko-brytyjskiego. Na Węgrzech dochodzi do powstania antymuzułmańskiego. Pierwsze porażki Talibanu w Europie
11. Około 2038 roku - największa bitwa wszech czasów - Bitwa pod Ulm, trwająca 66 dni. Henryk V Szczęśliwy pokonuje Mahdiego. Po tej klęsce dochodzi w Talibanie do buntów przeciwko Mahdiemu. "Słowo ULM stanie się na wieki przekleństwem muzułmanów". W tym samym roku Indie podpisują rozejm z Talibanem i Chinami.
12. Rok 2040 - wyzwolenie Francji spod panowania Mahdiego
13. Rok 2041 - wybucha wojna pomiędzy Wielką Brytanią a Francją (wygrają Francuzi), a także Wielka Wojna Alaskijsko-Pacyficzna pomiędzy USA, Kanadą i Meksykiem z jednej strony, a Chinami i Japonią z drugiej (wojna ta skończy się w 2043 roku zwycięstwem USA i Kanady).
14. 2038-2044 - sytuacja zmieniła się - następuje kontrofensywa! Francuzi, Brytyjczycy i Amerykanie niszczą meczety i zabijają lub chrystianizują muzułmanów. W 2041 Henryk Szczęśliwy rozpocznie nową wielką ofensywę na kraje w dalszym ciągu okupowane przez muzułmanów - Szwajcarię, Włochy i Grecję. Wyzwala także Hiszpanię i Portugalię, później zdobywa też Turcję. W 2042 roku (dwa lata przed przebiegunowaniem) Polska podpisuje traktat z Henrykiem Szczęśliwym, na mocy którego otrzymuje m.in. Bałkany. 2044 - całkowite wyzwolenie Europy spod panowania Muzułmanów. Europa podzielona między Francję i Polskę.
15. 2044 - II Katastrofa Kosmiczna - przebiegunowanie Ziemi i zmiana klimatu. Wybuchy wulkanów, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami. Nastąpi też "cud Krzyża". Niektóre lądy zatoną, inne się wyłonią. Trzeba będzie zrobić nowe mapy.
16. Po przebiegunowaniu Ziemi Japonia przyłącza się do USA i rozpoczyna się wojna z Zjednoczonym Sułtanatem Indonezji i Malajów, aby odbić Australię i Filipiny. Zwyciężają USA i Japonia. Japonia kolonizuję Australię, gdyż większość jej wysp znajdują się pod wodą. W Chinach upada komunizm


Taki mniej więcej przebieg będzie miała III Wojna Światowa. Starałem się podać najważniejsze wydarzenia. Mam nadzieję, że jest to w miarę jasne i zrozumiałe. Trudno było napisać taki plan wydarzeń, bo Centurion czasami przypisywał jednemu wydarzeniu dwie daty, do czego sam się przyznaje: "Również występują w tekstach błędy stylistyczne i czasowe-piszę często np; w różnych czasach wydarzenia przyszłe." Czasami też nie mogłem wywnioskować z tekstu czy dane wydarzenie nastąpiło przed czy po przebiegunowaniu.


@Krzywiciel, Kamilus:

Mahdim będzie prawdopodobnie: Mohammad Omar

Raczej nie, bo Centurion mówi o Mahdim tak:

Rok 2010? przybycie do Pakistanu z Arabii Saudyjskiej przyszłego Mahdiego-sunnity(urodził się w Iraku w roku 1989

a ten Mohammad Omar nie urodził się w Iraku (a w Afganistanie) i nie urodził się w 1989, a w 1959. http://pl.wikipedia....i/Mohammad_Omar Więc niestety nie pasuje. Chyba, że Centurion się pomyli w interpretacji.
Aa, jeszcze potem Centurion pisze: "Rok 2010 ?napisałem ( w kalendarium),że Mahdi urodził się w 1989 roku.
Otóż przepraszam za błąd najprawdopodobniej Mahdi urodził się w roku 1969 w sierpniu i taką datę powinienem podać"
Ale i tak nie pasuje. ;) Chociaż jakby się ktoś uparł, to można podciągnąć Omara pod Mahdiego...



Z niecierpliwością czekam na książkę Centuriona (mam nadzieję, że ja w końcu wyda). Chociaż powinien już ją wydać. Bo pisał

Witam w Nowym 2010 roku i życzę po raz drugi wszystkiego dobrego.

a pisał też wcześniej, że książkę skończy pisać w ciągu roku.

PS.

Na początku tej strony wymieniłem z nazw wszystkie 13 wojen(proszę odnależć)

Kamilusie, ty chyba tego wpisu Centuriona tu nie wklejałeś? Jeśli mógłbyś go gdzieś odnaleźć, to będę wdzięczny. :)





No i pozostaje jedno zasadnicze pytanie: czy Centurion jest wiarygodny? :)

Użytkownik domino edytował ten post 21.04.2011 - 21:02

  • 5



#90

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra robota Domino- całkiem inaczej podchodzisz do sprawy- z lekką niepewnością, ale także nie tak agresywnie, za co ci mocno dziękuję. Jak napisałeś jest parę niedociągnięć w tych interpretacjach, ale Nostradamus nie podawał żadnych dat. W ogóle całe to kalendarium polega na tym, że III WŚ wybuchnie w 2021 roku- a jest jeszcze parę innych możliwości. :) Pożyjemy zobaczymy- co ma się stać to się stanie.

Czy Centurion jest wiarygodny? Mi się wydaje, że tak. Po co ktoś miałby pisać setki linijek tekstu, tracić dziesiątki godzin? Nie widzę sensu w takim zachowaniu.

Dobra robota Domino- całkiem inaczej podchodzisz do sprawy- z lekką niepewnością, ale także nie tak agresywnie, za co ci mocno dziękuję. Jak napisałeś jest parę niedociągnięć w tych interpretacjach, ale Nostradamus prawie w ogóle nie podawał żadnych dat. W ogóle całe to kalendarium polega na tym, że III WŚ wybuchnie w 2021 roku- a jest jeszcze parę innych możliwości. :) Pożyjemy zobaczymy- co ma się stać to się stanie.

Czy Centurion jest wiarygodny? Mi się wydaje, że tak. Po co ktoś miałby pisać setki linijek tekstu, tracić dziesiątki godzin? Nie widzę sensu w takim zachowaniu.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych