Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1310 odpowiedzi w tym temacie

#61

Krzewiciel.
 • Postów: 312
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A Japonia da radę do tego czasu pozbyć się promieniowania z połowy swoich terenów, czy nie?


W jakim celu zadajesz te pytania? Bo już nie dostrzegam ciekawości, lecz lekka chęć wyśmiania tych teorii. Oczywiście nikt ni nie nakazuje w to wierzyć, ale przed komentowaniem powinieneś się chyba trochę zainteresować tym zagadnieniem i samemu spróbować odpowiedzieć.

Japonia ma w 2/3 zniknąć pod powierzchnią wody. W obliczu takiego obrotu sprawy już na początku wojny wyślą swoich ludzi na Kamczatkę i Australię, która dopiero co zostania wyczyszczona z białych. Będą szukali nowych miejsc życia, a czy będą uciekać również przed promieniowaniem? Tego nie wiadomo. :)
 • 1

#62

sieka14.
 • Postów: 59
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ufffffff,przeczytałem cały temat.......2 h, ale nie poszło na marne.Tak sobie teraz myślę, że chyba wszystko powoli zaczyna się "dziać".Cała afryka(ostatnio sudan) "płonie".Jeśli chodzi o WIELKIEGO POLAKA, pewnie pare rzeczy przeoczyłem, ale czy ktos może mi powiedzieć czy to co napisał kolega z 4 strony, że on musiał sie narodzic to prawda?....Jestem ciekawy czy on jak i Generał już chodzą po naszej ojczyźnie......


Ktoś tam jeszcze pisał o zamachach z tego roku i o tym że jest ich mało w porównaniu z 2009.Pragnę zauwazyć ze w 2009 było duzo "nieudolnych" zamachów, jesli możne je tak w ogóle nazwać.

Użytkownik sieka14 edytował ten post 08.04.2011 - 21:40

 • 0

#63

Mehitabel.
 • Postów: 758
 • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co powiecie na to:

Pakistan przebazowuje dwie dywizje swojej armii do Arabii Saudyjskiej...

Pakistan poised to dispatch army to Saudi Arabia Read more: Pakistan poised to dispatch army to Saudi Arabia

Pakistan is prepared to move two army divisions into Saudi Arabia to protect the kingdom in the event of any outbreak of trouble, such as what has happened in Bahrain, Yemen, Egypt, Libya and other Middle East and North African nations, informed sources say in a report from Joseph Farah's G2 Bulletin.


...oficjalnie na wypadek zamieszek,ale kto ich wie...
 • 0

#64

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Razor - afair to Iran zostanie podbity, a następnie włączony w szeregi Talibanu. Więc jak ma atomówki, to automatycznie przejdą na stronę armii Jednookiego.
 • 0#65 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
 • Tematów: 0

Napisano

A czy ta teoria uwzględnia różnice między Szyitami a Sunnitami?
 • 0

#66

sieka14.
 • Postów: 59
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Własnie cos mi sie przypomniało.3 lata temu byłem w Izraelu.Uznali mnie zza teroryste, zamkneli granice na 5 h wywalili ludzi a autokarów, masakra, ale przejdzmy do sedna.Okazało sie że byli przewrazliwieni poniewaz rano byla próba zamachu, a w Kraju był zjazd najwazniejszych władców w Afryce(tak przynajmiej mówili).Dyskutowali o Palestynie, i innych wojnach w Afryce.... Może ma to jakis zwiazek...(i ostrzegam ze niejestem pewien tego co napisałem, ponieważ było to dosc dawno, a info dostałem od celnikow)
 • -2

#67

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Razor, dokładnie Ci nie odpowiem, ale z tego co pamiętam to tak. Odpowiedź powinna być w którymś z przyszłych postów :)

Gość napisał(a):
Ja osobiscie poprosze o opisy tak jak Pan to robil dotychczas dlugie a zarazem proste i zrozumiale.Przy takich prostych opisach mozna to czytac i czytac i czytac.Jest wszystko jasno i dokladnie opisane i tak niech zostanie.Czytajac Pana ksiazke bedzie mozna ja czytac i sie relaksowac.Prosze o jeszcze.


Tak planowałem i zamierzam tak robić,ale jest szereg ciekawych pytań,na które przynajmniej częściowo należy odpowiedzieć.
I wreszcie przed opisem spraw dotyczących POLSKI-naszego pięknego i bliskiego nam sercu kraju,chciałem żebyście się dowiedzieli W JAK TRUDNYM POŁOŻENIU I SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ znajdzie się nasz kraj,


Centurion
Ktosik napisał(a):
Panie Arteuzo, mam małą sugestię, przez kilka Pana ostatnich wpisów przeważa część opisowa (interpretacyjna) - z dużą ilością wydarzeń, nad przekładową (4-ro / 6-cio wiersze). Jeśli mamy uczestniczyć w dyskusji i wysuwać jakieś konstruktywne uwagi i spostrzeżenia, to należałyby podawać większą ilość centurii (są one na tyle dobrze przetłumaczone i zrozumiałe, iż 1-2 zdaniowy opis w zupełności by wystarczył). W obecnym stanie rzeczy można odnieść wrażenie, jakby się czytało książkę, a chyba nie o to Panu chodzi.
Krótko - proponuję zachować balans przekładu i interpretacji. Pozdrawiam.


Postaram się-chcę spełnić przynajmniej większość Waszych próśb.
I przypominam -Wasze uwagi są dla mnie bardzo cenne.Nikt nie jest najmądrzejszy.
Naprawdę ja też się od Was uczę-choćby ten: TORRENT,przesunięcie biegunów,Jest to dla mnie bardzo cenne,Więc piszcie i podpowiadajcie.

Centurion


Ciąg dalszy:

POLSKA W PRZEDEDNIU I W CZASIE TRWANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ.

Część pierwsza;okres do roku 2021.
*
Przed 'sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu,
Przez 90 będą rżnąć tubylców po mimo protestów,
Dzięki obcej broni na jeden przed batalią doznają ciężkiej porażki.

Uwaga:
W starożytności Scytowie zamieszkiwali dzisiejszą Ukrainę,którą nazywano :Wielką Scytią.
Bojarami Nostradamus nazywa ukraińskich oligarchów,którzy zbuntują się przeciwko rządowi ukraińskiemu-bowiem z Rosją łączą je wielkie interesy gospodarcze-szczególnie tych ze zrusyfikowanej wschodniej części Ukrainy m.innymi Donbasu.
Trzeci-to ten,który po krwawej wojnie domowej w Rosji zapowiedzianej na XXI wiek m.innymi przez Rasputina-pokona dwóch młodych-lub tego,który wygra i przejmie władzę już całkowicie absolutną-póżniej na Kremlu koronuje się na Cara Rosji i Wszechrusi-restytuuje więc Cesarstwo Rosyjskie.
Z tego tekstu wynika też,że mimo protestów -krwawa rzeż na Ukrainie będzie trwała 90 dni(dnie Nostradamus oznaczał liczbami)-a skończy się na 1 rok przed wybuchem III wojny światowej.

*
Na prośbę Galicjan Polacy wejdą za zgodą,
Nad Dnieprem na przedpolach Kijowa straszliwa klęska,
Uciekającemu niedżwiedziowi zostaną wybite kły i przycięte pazury,
Atlantydzi grożą,Smok i Wyspy się cieszą.

Uwaga:

Jak widać Polacy na prośbę wystraszonych mieszkańców zachodniej Ukrainy wkraczają do tzw Galicji włącznie ze Lwowem i pozostają tam za zgodą rządu ukraińskiego.Wojsko Polskie ma tu poparcie USA i krajów zachodnio-europejskich.
Chiny i Japonia (Wyspy) się cieszą, bo na rok 2021? planują inwazję na Rosję-co spowoduje wybuch III wojny światowej.
Zgodnie z naszymi założeniami-atak Rosji na Ukrainę nastąpił by w 2020 roku.

*
Za przyczyną Polaków Scytia przyjęta -
Słaba unia i słaby sojusz się zgodziły,
W kryzysie biedna Scytia podnóżkiem-
Dla polskiego generała i Dyktatora.

Uwaga:
Bardzo ciekawy czterowiersz-otóż dowiadujemy się,że przed III wojną światową Polska będzie pod władzą ;Generała Dyktatora,który przejmie władzę(oczywiście nie będzie to Gen,Jaruzelski-ale widać,że jakimś cudem"historia się kołem toczy") i to On w roku 2020? wprowadzi Ukrainę do upadającej(Nostradamus przez małe"u"-pisze unia)-Unii Europejskiej i upadającego sojuszu NATO(małe "s")!Z innych tekstów wynika,że ten generał Dyktator nie będzie przyszłym królem Polski-nie będzie też miał najlepszego charakteru(korupcja,nepotyzm)- póżniej już w czasie III wojny zostanie obalony w wyniku buntu w armii polskiej i protestów ludności-głównie katolickiej sprzeciwiającej się sojuszowi z Islamem i przymusowego wprowadzania tej religii.


c d n.


Centurion


A oto dalsze wydarzenia mające w sposób pośredni i bezpośredni zwązek z Polską.

Nie będę już przytaczał tekstów które podawałem wcześniej.

*
W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
Dawniej chwalony,a zapomniany generał-
Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
Póżniej Polacy i Kościół będą go przeklinać za:korupcję, podatki i islam.

Uwaga:
Nostradamus co prawda nie pisze kiedy i jaki generał przed"konfliktem ukraińskim" i III wojną zdobędzie -przy aplauzie Sejmu,Senatu,Kościoła i większości narodu władzę-ale piszę,że ten wybór pózniej okaże się bardzo nieszczęśliwy i pochopny.Generał będzie krytykowany za wysokie podatki,sprzyjanie islamowi i korupcję.

*
Przy końcu drugiej w stajni kościoła wielkie kłótnie,
Przy okrągłym nie dochodzi do porozumienia,
Trzy kierunki, trzy nurty-Pauliści najważniejsi,
O klasztor Maryi bezwstydna i gorsząca awantura,
Generał prowokator na usługach Machdiego,
Po wizycie i ukrytym przekupstwie w jego zaufaniu!

Uwaga:
Teraz chyba rozumiemy poprzednie podane przeze mnie teksty Nostradamusa.

Jakiś emerytowany,zasłużony generał w dobie kryzysu w drugiej dekadzie XXI wieku-gdzieś na 2-3 lata przed III wojną obejmuje w Polsce władzę przy poparciu większości polityków,narodu i wojska.
Po wizycie oficjalnej w Wielkim Talibanie zaprzyjażnił się z Mahdim-dlatego też najprawdopodobniej prowokował intrygi w polskim kościele,aby go osłabić i podzielić-co pomogło by mu wprowadzić islam-do czego namawiał go Mahdi.Nie było to trudne bo w podanym już wcześniej tekście Nostradamus pisał o ty,że polski kościół będzie myślał tylko o przepychu i mamonie ,a zamiast ewangelizacją będzie się zajmował polityką.Spowoduje to apostazję(odchodzenie od kościoła jako instytucji-nie od wiary)-i ogromne niezadowolenie w całym polskim społeczeństwie.
Po wysłaniu wojsk polskich na Ukrainę-Generał ten zdobędzie na razie jeszcze większa popularność,a zarazem władze i szacunek -co pozwoli mu realizować jego przewrotne-sprzyjające Wielkiemu Talibanowi cele.
Nic dziwnego więc ,że ten generał po wybuchu III wojny światowej będzie się cieszył poparciem Mahdiego i chętnie wkroczy(zresztą na zaproszenie rządów państw wschodnioeuropejskich przestraszonych atakiem Chin i Japonii na Rosję)- na już całą Ukrainę,Białoruś i kraje nadbałtyckie w celu zabezpieczenia ich granic.
Teraz też wiadomo dlaczego Mahdi poprze w konflikcie polsko-niemieckim polskiego Generała-Dyktatora i wymusi na Niemcach zaprzestanie agresji przeciwko naszemu krajowi.

Niektórzy tu zapytają się mnie zapewne -jak to możliwe,że znajdą się tacy Polacy,którz ędą współpracować z Wielkim Talibanem i islamem?
A czy nie znależli się tacy co współpracowali z ZSRR i komunizmem?
Obecnie,niektórzy historycy mówią cyt:'Polacy to jedyny naród w Europie który nie współpracował z Hitlerem"-ale to nie jest prawda- konfidentów i zdrajców było i u nas dużo-jak w każdym narodzie i kraju-po prostu: -HITLER NIE CHCIAŁ TAKIEJ WSPÓŁPRACY-jej sobie nie życzył!!!
Polacy mieli być niewolnikami!!!-nie było takich propozycji jak dla :Francuzów,Holendrów czy Norwegów- w tych krajach nie było łapanek na ulicach i rozstrzeliwań pod murem.
Okupacja hitlerowska w zachodniej Europie miała inny charakter-bardziej"cywilizowany".
Z tekstów Nostradamusa wynika,że Polska-pomimo swojego katolicyzmu nie będzie tak bezwzględnie traktowana przez Wielki Taliban i Mahdiego jak kraje "starej zachodniej Europy"-i to chyba dla nas będzie szczęśliwym zrządzeniem losu!!!

c d n.


Centurion


mondry napisał(a):
Arteuza napisał(a):
Z tekstów Nostradamusa wynika,że Polska-pomimo swojego katolicyzmu nie będzie tak bezwzględnie traktowana przez Wielki Taliban i Mahdiego jak kraje "starej zachodniej Europy"-i to chyba dla nas będzie szczęśliwym zrządzeniem losu!!!

c d n.


Centurion
[/b]

Jakiego katolicyzmu?
Przecież Polska ma przejść na islam a dopiero później powrócić do "wartości"!

Zdrajca zawsze jest traktowany nieufnie a zwłaszcza zdradzający w czasie wojny, bo jeśli ktoś raz zdradził, to będzie zdradzał zawsze.
Panie "mondry"-w dalszym ciągu Pan nie uważnie czyta moje teksty.

W tytule dotyczącym Polski wyrażnie zaznaczyłem,że opisuję zdarzenia do roku 2023?
Traktat o sojuszu z Wielkim Talibanem ma być podpisany najprawdopodobniej w jakim mieście na Górnym Śląsku w roku 2025?(dopiero ten traktat będzie nakazywał wprowadzenie przez Polskę Islamu!) -to jest po Wielkiej Katastrofie Kosmicznej i wznowieniu inwazji Talibanu(II inwazja na Europę).
Na razie Generał-Dyktator po spotkaniu-wizycie w Talibanie-prowadzi politykę intryg i rozbijania kościoła rzymskokatolickiego-aby przygotować grunt do wprowadzenia w Polsce islamu.
Tak ja rozumię przesłanie Nostradamusa.

Jeszcze raz proszę o czytanie komplementarne-a nie jednostkowe.Przy czytaniu potrzebna jest odpowiednia analiza wydarzeń związana z kalendarium poszczególnych procesów politycznych i militarnych umiejscowionych w czasie.

Proszę o cierpliwosć i uważne czytanie tekstów.


Centurion


rp napisał(a):
odnośnie dwóch młodych - czy to nie Putin i Miediejew? Kadencja Prezydenta Rosji trwa 4 lata- nastepna juz 6lat. Jeśli dwaj przywódcy Rosjii mieliby się połócic to raczej oni.??????Pamiętajcie jedno-ja tłumacząc teksty Nostradamusa-również je interpretuje-ale nie chce na siłę być jednoznaczny-skoro nie mam pewności!Oczekuje właśnie Waszych interpretacji-np:-czy myślicie podobnie jak ja?
O bohaterach przyszłych wydarzeń mówię najwyżej ,że np:nie mogą to być konkretnie te znane nam aktualnie osoby.
Nostradamus pisze,że w Rosji będzie dwóch młodych walczyć o władzę.
Muszę powiedzieć,że ci młodzi też mi się kojarzą z Miedwiediewem i Putinem-tak jak Panu i zapewne innym.
Ale Nostradamus nie podał ich nazwisk i nie wiem na 100%-czy to o nich chodzi-czy może jednego z
tych młodych zastąpi jeszcze inny itd.Myślę,że już nie długo to się okaże!
Poczekajmy więc cierpliwie-wtedy na pewno się dowiemy czy są to oni.Ja na razie myślę,że chyba chodzi właśnie o nich dwóch.
Ale pewien jeszcze nie jestem!


Centurion


hehe napisał(a):
Arteuzo.
Wiem że sił ci może brak, ale dawkujesz nam te wiadomości przynajmniej odnośnie Polski jak kroplówkę. Zaglądam tu co godzinę z nadzieją że może coś nowego na ten temat się pojawiło. Litości bo niecierpliwość mnie zżera.
Dzięki za te teksty.Pisałem już,że Nostradamus o Polsce nie napisał zbyt wiele-myślę,że nie tylko dlatego,że był Francuzem(pochodzenia żydowskiego),ale również dlatego,że prócz kilku epizodów wojennych-właściwie na terenie naszego kraju działań wojennych III wojny światowej prawie nie będzie.
Nostradamus napisał wyrażnie że Polska zostanie oszczędzona ze względu na:

-znaczne oddalenie od basenu Morza Śródziemnego-gdzie będzie miał miejsce główny teatr działań wojennych.
-Polska nie będzie zbyt bogata i traktowana poważnie-jako przeciwnik,żeby wzbudzać szczególne zainteresowanie Wielkiego Talibanu,a także jej północne i wschodnie położenie nie będzie miało dla Talibanu jakiegoś strategicznego znaczenia szczególnie po rozgromieniu przez Chiny i Japonię -Rosji.
-i wreszcie w Polsce nie będzie licznej(w porównaniu do państw zachodniej tzw:"starej Europy" licznej diaspory muzułmańskiej-którą można by było wykorzystać!-chociaż nie był to główny powód).
-poza tym M. Nostradamus sugeruje,że Polska stanowiła coś w rodzaju buforu między Chinami a Talibanem.
Wydaje się,że oba państwa rozwiązanie sprawy "polskiej"pozostawiły sobie na-PÓŻNIEJ!
Między najsilniejszymi antyzachodnimi i antychrześcijańskimi sojusznikami:Chinami i Wielkim Talibanem też dochodziło do różnych kłótni,nieporozumień i rywalizacji-a także robienia sobie na złość np:Wielki Taliban nie przystąpił z całą siłą do wojny z Rosją a w ogóle do wojny Chin z USA -o tym pisał Nostradamus.

Zapewniam,że wszystkie teksty Nostradamusa(znane mi),a dotyczące tematyki tej strony -prócz tych,które już wymieniłem zostaną przedstawione.
Nadmieniam,że istnieją też inne przepowiednie i proroctwa dotyczące Polski - i jest ich więcej niż tych które napisał Nostradamus-ale te przytoczę po zakończeniu tematu III wojny,które opieram głównie na tekstach Nostradamusa.

Centurion


Gość napisał(a):
Tak czytam Pana tlumaczenia Panie Arteuzo o tym generale ktory będzie w "dobrych" stosunkach z Mahdim.
Pisze Pan Panie Arteuzo, że będzie to najpierw Sławny Generał, póżniej zostanie zapomniany na pewien czas aby znow o nim Polacy sobie przypomnieli i wybrali go na Głowe Państwa Polskiego.
Zastanawiam się obecnie kiedy on zacznie być sławny. Bowiem obecnie znam tylko kilku generałów najczesciej wystepujacych w mediach. To może być Gen. Polko, Gen. Petelicki,
Gen. Bieniek, Gen. Skrzypczak....
Jednakże żaden z nich jakoś nie jest wybitnie sławny może najbardziej to Gen. Polko.
Może sie okazać, że ten Nostrodamusowy Generał i jego sława sie Polakom nie objawiła.
Z Iraku już wyszliśmy ale siedzimy nadal w Afganistanie.
Jeden z forumowiczow na któreś stronie wczesniej pisal o jakimś Jemenczyku który ponoć może uciec z Arabii Saudyjskiej do Afganistanu by tam dalej walczyć o rozwój Islamu jako jedynego żródla prawa obowiazujacego kazdy aspekt zycia.
Tak mi sie skojarzyło,że w niedlakeiej przyszlości moze dojść do wielkiej bitwy między Talibami a Wojskiem Polskim w której spektakularne zwycięstwo odniesie Wojsko Polskie.
Może ów nasz przyszly dowodca (może jeszcze nie generał, może pułkownik obecnie) w czasie bitwy oszczędzi Zycie przyszlemu Mahdiemu z niewiadomych przyczyn i ten nie zapomni mu Tego i stąd tak "dobre" przyszłe stosunki miedzy Generałem a Mahdim....


Tak jak Pan nie wiem jaki to będzie "slawny generał'-wiem tylko,że będzie to ten sam,który póżniej stanie na czele państwa polskiego.
Nie wiem też dlaczego będzie sławny-Nostradamus tego nie pisze,


Centurion


Ciąg dalszy dotyczący Polski-lata 2023-2030.

Zanim przystąpię do opisywania tekstów dotyczących w/w okresu-podam kilka tekstów dotyczących Polski i jej sąsiadów od roku 1989-jako uzupełnienie ostatnio napisanego tekstu dot.Polski.

*
Okrągły- czerwonych i Związek doprowadzi do porozumienia,
Obciążony i biedny naród nie będzie zadowolony,
Obcy władca z blizną nie będzie przeszkadzał,
Póżniej wielki sukces zabierze im mur!

Uwaga:
Byl to pierwszy okrągły stół,który już w Polsce przeżyliśmy-i zakończył sie on powodzeniem.
Drugi będzie miał miejsce -napisałem w poprzednim tekście za rządów Generala dyktatora.
Ten drugi skonczy się niepowodzeniem.
Podzielony na trzy nurty episkopat(biskupi) z powodu intryg"sławnego Generała" się nie pogodzi i kościół się podzieli.


*
Germania dzięki prześladowanemu Słowianinowi się zjednoczy,
Za zgodą mocarstw ludzie stolicy rozbiorą Wschodni mur,
Jednak wiele ich pozostanie i wiele powstanie póżniej!
Francjo i Polsko nie wież Allemanom-językom:węży i żmij!

*
W pierwszej dekadzie walka o władzę przyćmi rozum,
Polski kościele uważaj abyś się nie przeliczył-
Słowa Chrystusa nie będą zawsze twoją drogą,
Po wielkim niepokoju nastąpi wreszcie porządek.

*

Człowiek z blizną zostanie zdradzony,
Pancerni otoczą mury kremla przed wielkim wzburzeniem,
Nowy Pan Rosji obejmie władzę-dzięki odwadze i poparciu,
póżniej bardzo osłabi mocarstwo i stanie się pośmiewiskiem narodu

c d n.

Centurion


Dziękuję serdecznie wszystkim za dyskusje i barzo ciekawe i intrygujące wpisy-są mi bardzo pomocne.
Dziękuję Bardzo!


Ciąg dalszy:Polska w latach;2021?-2030?

d.c. sytuacji sprzed 2021 roku?

*
Półnagi ubrany w szaty mnicha,
Wysłannikiem trzeciego Antychrysta,
Za jego prośbą i przyczyną,
Żołdactwo Generała splugawi klasztor i święty obraz!

*
Wielka Arka z Krakowa,
Przyczyną odnowy swojego narodu!
Zakonnik z pokrętną duszą,
Rozerwie jedność osieroconego Kościoła!

*
W sześćsetnym liturgii nowy Generał u szczytu władzy,
Śródmorze w ogniu a nad jego krajem jednak czyste niebo!
W sześćset pierwszym za przyzwoleniem i za wielką prośbą,
Władców;Talibanu i wschodnich republik jego pancerne hufce-
Wkraczają na stare ziemie Wielkich Jagiellonów,
W Polsce radość na Rusi niepokój w Germanii smutek i obawa!

*
Za sprawą sprzedajnego kanclerza,
Niedżwież przeciągnie podwodne linie,
Brzydka władczyni nie zmieni decyzji-
Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!

*
Młode niedżwiedzie się przeliczą,
Ich skrzydlate linie doprowadzą kraj i lichwiarzy,
Do wielkich nadużyć,krachu i ruiny,
Zamiary doprowadzą do buntu i nowego oszustwa.

*
Na dwa przed sześćsetnym liturgii,
Wschodnia armia Niedżwiedzia wznieci bunt,
Łysy Dowódca będzie groził płomiennym grzybem,
Doprowadzi to do wielkiego zamieszania i strachu u wszystkich!

*
Walki młodych ze sobą i z łysym,
Doprowadzą Wielką Ruś na skraj upadku,
Morze rozlanej krwi i stosy walących trupów,
Ranny niedżwiedż smacznym jadłem dla wrogów!


c d n.

Centurion


Schröder - rura gazowa w Bałtyku - Merkel


Za sprawą sprzedajnego kanclerza,
Niedżwież przeciągnie podwodne linie,
Brzydka władczyni nie zmieni decyzji-
Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!


Czy ktoś się spotkał z takim tłumaczeniem?


Pozdrawiam
 • 6#68

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucam ciąg dalszy i zapraszam do "udziału" w temacie :)

Przeczytałem wszystkie wpisy z uwagą i doszedłem do następujących wniosków:

Po pierwsze powiem to co niektórzy chcą mi powiedzieć-a z jakichś przyczyn nie chcą tego powiedzieć wprost-to znaczy,że jestem w/g nich :psychopatą,krętaczem,może oszustem itd.
Tylko ,że pytam się tych osób -w jakim celu miałbym to robić?
-pieniędzy za swój wysiłek i stracony czas,żeby pisać na założonej przez siebie stronie-nie dostanę.Natomiast mogę się narazić na przykre a czasami brzydkie słowa. -Akurat ja całą,a nie cząstkową i czasami przekłamaną twórczość M.Nostradamusa-dobrze znam-nie jest to dla mnie jakaś nowość.
-sławy (pisząc tu)też nie zdobędę,bo nie piszę pod swoim prawdziwym nazwiskiem.
Pozostaje wiec to pierwsze stwierdzenie-a mianowicie,że Arteuza(Centurion) to psychopata.
Pozostaje mi więc jedno udowodnić,że nim nie jestem!
W związku z tym,że na samym początku napisałem uczciwie,że chodzi mi o Waszą pomoc w napisaniu książki-zatytułowanej"Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa",która oparta będzie głównie(ale nie tylko na twórczości Wielkiego Jasnowidza Wszech czasów M.Nostradamusa)-postanawiam:ŻE NIE BĘDĘ WIĘCEJ TRACIŁ CZASU na opisywanie przebiegu III Wojny Światowej-którego nie mam za wiele -bo ją w sposób komplementarnie opracowany znajdziecie w mojej książce.Tematem tej strony nie jest zresztą dokładny opis przebiegu III wojny światowej-a to czy ona wybuchnie w XXI wieku czy nie i jaki będzie miała przebieg.
Religie,proroctwa,przepowiednie -TO KWESTIA WIARY,A NIE KWESTIA WIEDZY! A do wiary nie jest łatwo kogoś przekonać,także do przepowiedni,czy proroctw.Nie jest to więc strona dla tych osób ,które nie mają zaufania(wiary) do piszących o jasnowidzach i do samych jasnowidzów!
Pisałem,że M.Nostradamusa uważano i (niestety niektóre środowiska dalej uważają) za człowieka nie bardzo zdrowego na umyśle.Ludzie piszący o tych sprawach też -i to dzisiaj-nie uważani są za całkowicie umysłowo zdrowych.
Kiedy dzisiaj rano pokazałem tę stronę swojemu przyjacielowi-powiedział mi: po co ci to?-tracisz czas na ewentualne przekonywanie nie licznych osób.Lepiej zostaw to i poświęć się pracy nad swoją książką.
Otóż KSIĄŻKA MA TĘ PRZEWAGĘ NAD INTERNETEM-ŻE KUPUJE JĄ TEN KTO JEST NIĄ ZAINTERESOWANY-INNI ODRZUCAJĄ JĄ NA BOK!!!
Zaznaczam,że na nikogo się nie gniewam,nikogo się nie boję itd.
Już przedtem zrezygnowałem z oznaczeń numerycznych(które są różne)twórczości M.Nostradamusa.
Zapewne część z Was jest w posiadaniu niektórych tekstów- głównie Centurii Nostradamusa -ale podejrzewam,że nie więcej jak do stu czterowierszy,czy sześciowierszy-tych najbardziej znanych z różnych polskich wydań książkowych i to według mnie najlepszych.W Prognostykach i Alamahu oraz Centuriach(różnych wydań-bez listów i innych) jest prawie:10.000 tekstów(czterowierszy i sześciowierszy łącznie!Obecnie niektórzy poszukiwacze i badacze tekstów Nostradamusa twierdzą,że jest ich prawie 13.000!!!-Tych całkowicie potwierdzonych,że ich autorem jest sam M.Nostradamus jest ponad 6.900!-i liczba ta co rok się powiększa-choć wiele tekstów,które wcześniej uznano ,że autorem ich był Nostradamus jednak- odrzucono.Najwięcej fałszerstw jego twórczości było jednak w XVIII i XIX wieku.
SZCZERZE MÓWIĄC NAJBARDZIEJ MNIE DENERWUJĄ OSOBY-KTÓRE SĄ CHOROBLIWIE PODEJRZLIWI LUB CI KTÓRZY NIBY WSZYSTKO WIEDZĄ I SĄ NIBY NAJMĄDRZEJSI-Z takimi jest trudno i dojść do porozumienia i żyć!
Niedowiarkom ,chociaż i tak nie uwierzą to powiem,że M.Nostradamus napisał i o kablach telefonicznych przerzuconych przez oceany i o telewizji,radiu,telegrafie,kolei,metrze i o innych wynalazkach które dla Was w tej chwili są bajką tak jak dla osób żyjących 100 lat temu telewizja,czy internet.Napisał On nie tylko o Kanclerz Merkel,ale napisał też o Kholu,Adenaurze,Prezydentach:USA ,Francji o Chruszczowie, Breżniewie-też o niektórych polskich przywódcach itd.itp.To On M.Nostradamus-niedowiarkowie -napisał,że Prezydent Kennedy zostanie zastrzelony -a oskarżony zostanie kto inny-niewinny i że strzał zostanie oddany zza krzaka.Powiem tak -chcecie to wierzcie chcecie to nie wierzcie ale Nostradamus napisał i o gazociągach których budowa będzie wielką klapą finansową i o księdzu Rydzyku,który odegra jeszcze dużą rolę-niestety negatywną,Piszę to (o księdzu Rydzyku z ciężkim sercem bo jestem katolikiem).Traktat o wprowadzeniu Islamu w Polsce będzie podpisany i będzie on w brutalny sposób wprowadzany.Na koniec chcę ,żebyście wiedzieli ,że tajemnicze 44 z Dziadów A.,Mickiewicza o polskim papieżu pochodzi z czterowiersza M.Nostradamusa.Polscy romantyczni poeci(wieszcze):A,Mickiewicz,J.Słowacki i Z.Krasiński pisząc o przyszłym polskim papieżu-posiłkowali się nie czym innym ,a twórczością M.Nostradamusa.Nie tylko zresztą Oni i kiedyś i teraz!
Wiele rzeczy ,które Wam przekazałem niedługo się najprawdopodobniej sprawdzi ...lub nie?!
Przekonacie się sami i TO CHYBA PRĘDZEJ NIŻ WAM SIĘ WYDAJE!!!
Właściwie jestem tego pewien!
Myślę,że wtedy przypomnicie sobie o tekstach M.Nostradamusa,które Wam ZA DARMO w dobrej wierze na tej internetowej stronie przekazałem!

III Wojna światowa ma trwać 27 lat -od obecnej chwili do jej końca mają przebiegać n/w procesy lub etapy:

-dekada SUPERTERRORYZMU(poprzedzająca okres wojny).
-epoka SUPERTOTALITARYZMU(poprzedzająca wojnę i mająca miejsce w czasie wojny).
-okres MONARCHII ABSOLUTNYCH(w czasie wojny i po III wojnie.

Wojny regionalne sprzed III wojny światowej:

-wojna w Afganistanie i Pakistanie(już trwają)
-wojna z Iranem i powstawanie WIELKIEGO TALIBANU.
-wojna Rosji z Ukrainą.
-wojna i zajęcie przez Taliban byłych muzułmańskich republik radzieckich,Iraku i innych państw arabskich tzw:Bliskiego Wschodu.

Rewolucje,wojny domowe i bunty sprzed wybuchu III wojny:

-II Wojna Domowa w USA,powstanie partii Obywatelskiej i powstanie konkurencyjnego rządu rebeliantów w Chicago.(przed wojną i w czasie trwania III wojny)
-Bunt armii rosyjskiej na Syberii i Dalekim wschodzie Wielkie Oszustwo i Wielki rozlew krwi,doprowadzenie do generalnego osłabienia Rosji.(sprzed wojny),
-rewolucje muzułmańskie i lewackie w krajach europejskich położonych nad Morzem Śródziemnym.

Wydarzenia mające miejsce (oprócz niektórych w/w ) w czasie trwania III wojny światowej.
Niektóre te ważniejsze.

-Inwazja Wielkiego Talibanu na północną Afrykę ,Izrael i Europę.
-Inwazja Chin i Japonii na Rosję.
-Inwazja Chin na Indie i Indii(w odwecie na Wielki Taliban.
-Wojna o Australię i wyspy Pacyfiku.
-Wojny w Ameryce Południowe i Afryce.
-Wojna Chin i Japonii z USA,Kanadą i Meksykiem.
-9 dniowa wojna Niemiec z Polską.
-Wielka Bitwa pod ULM (w Bawarii)-wyzwalanie Europy.
-Wojna domowa we Francji pomiędzy Henrykiem Szczęśliwym i Herkulesem.
-Najpierw Wielka Islamizacja,póżniej Wielka Chrystianizacja.
-Restytucję:królestwa Francji,Polski innych państw i tzw:Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego.
-Wielka Katastrofa Kosmiczna(uderzenie meteoru lub odłamka komety)
-Trzy Dni Ciemności(zamiana biegunów magnetycznych Ziemi i odchylenie się o około 800 km.biegunów geograficznych.
-likwidacja morskiego i oceanicznego piractwa w tym na Morzu Śródziemnym-bardzo dokładnie opisanego przez Nostradamusa

Wymieniłem tylko te niektóre ważne wydarzenia.

Postaram się w miarę wolnego czasu na te najciekawsze odpowiedzieć.
Możecie też zadawać pytania dotyczące Biblii innych Pism świętych oraz innych niż chrześcijańskie religie,ksiąg Sybiliańskich -było ich wiele itd.

Dalszy przebieg III Wojny światowej znajdziecie -przypuszczam,że gdzieś po roku lub półtora roku w mojej książce.

Centurion

P s. Ciąg dalszy nastąpi w ramach zadawanych pytań.(tych które będę uważał za poważne).


Z wielką uwagą przeczytałem wszystkie Wasze wpisy za,które serdecznie dziękuję.

Osobom ,które nie wierzą moim wpisom-chcę powiedzieć jedno-"MACIE DO TEGO NIEZBYWALNE PRAWO"- i ja to szanuję i się o to nie gniewam-ba!- to mnie nie denerwuje-a nawet wzmacnia!
Czym innym jednak jest nie zgadzać się z kimś i to pokazywać-TO JEST NAWET KONIECZNE I POŻĄDANE!-A CZYM INNYM JEST OBRAŻANIE KOGOŚ-I TO CZASAMI BEZWSTYDNIE W SPOSÓB ZAKAMUFLOWANY!
Niektórzy w swoich wypowiedziach(nie wiem dlaczego?)-traktują mnie(nie znając zupełnie)-jak swojego WROGA!-To jest jakieś ZAKODOWANE ZAŚLEPIENIE!
Spójżmy na to co się dzieje aktualnie w polityce np: w Polsce.(Polska nie jest tu wyjątkiem)

W walce o władzę,która wiąże się z wielkimi wpływami i pieniędzmi politycy wszystkich partii politycznych-powtarzam wszystkich bez wyjątku-stosują prostą brutalną prymitywną metodę nie tylko politycznej -ale również fizycznej likwidacji przeciwnika!Kiedy oglądam telewizję i słucham radia-ba-czytam gazety to widzę,że dziennikarze też zostali zaprzęgnięci przez polityków(w sposób świadomy, może też niektórzy nieświadomy)-w tę BRUTALNĄ GRĘ O WŁADZĘ!Niestety (mówię to z bólem serca) włączył się w tę grę polityczną np;W Polsce kościół rzymskokatolicki.Dawno już w tej grze wykorzystywany jest islam-a także inne religie w tym kościoły chrześcijańskie.
Wielu proroków ,a także sam Jezus Chrystus ostrzegali kapłanów przed mieszaniem polityki z wiarą.
Czy ta GRA ma jakiś związek;z jakimkolwiek humanizmem ,chrześcijaństwem ,czy innymi religiami-ludzkimi wartościami ?-Nie musimy przecież(jeżeli to dla nas ludzi jest za trudne)kochać drugiego obcego nam człowieka ale przynajmniej szanujmy jego ludzką godność !
W krajach tzw:"realnego socjalizmu" często ich gensekowie tłumaczyli swoje niepowodzenia(powtarzali je jak mantrę) tym cyt:"że kryzys nastąpił dlatego,że czyny rozmijały się ze słowami"-ALE TERAZ JEST TO SAMO! NOSTRADAMUS PRZED TYM WSZYSTKIM OSTRZEGAŁ!!!W jednym z czterowierszy napisał,że największym ANTYCHRYSTEM nie jest osoba a ludzkie(jednostkowe) i ogólnoludzkie działanie!Za jego życia trwała reformacja i kontrreformacja-powstał protestantyzm.M.Nostradamus ostrzega przed powtórzeniem się podziałów i walk religijnych i to na o wiele większą skalę-napisał bowiem że III wojna światowa będzie NAJWIĘKSZĄ WOJNĄ RELIGIJNĄ W CAŁEJ HISTORII LUDZKOŚCI!.Pisał ,że wojny ideologiczne i religijne to wojny najokrutniejsze i najbardziej brutalne!W takich wojnach pisał CYT:ZAWŁADNIĘCIE DUSZAMI A WIĘC I CZYNAMI LUDZKIMI JEST NAJWAŻNIEJSZE!!!CZY MY MAMY WOGÓLE TAKĄ ŚWIADOMOŚĆ!?Przepraszam za słowo-Ale czy musimy dać się omamić?
Czasami się zastanawiam czy III wojna światowa już nie trwa?
Chodzi mi o tę informacyjną wojnę-której celem jest ZAWŁADNIĘCIE DUSZAMI I PRYMITYWNYMI INSTYNKTAMI LUDZKIMI,które gdzieś tam jeszcze sobie siedzą zakorzenione w umysłach ludzkich i czekają na"podłożenie ognia". TA WOJNA O DUSZE I PRYMITYWNIE ZAKORZENIONE INSTYNKTY,GDZIEŚ TAM GNIEŻDŻĄCE SIĘ JESZCZE U NAS-MUSI PRZECIEŻ MIEĆ JAKIŚ FINAŁ -CZYLI SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE-ROZLEWEM KRWI!!!

Niektórzy z tu piszących uważają,że HISTORIA musi przebiegać -tak jak oni uważają!
Otóż nie-HISTORIA SIĘ SAMA TWORZY I TO W SPOSÓB DLA NAS- BARDZO CZĘSTO PRZEWROTNY I ZASKAKUJĄCY!
M.Nostradamus napisał przecież,że III wojna światowa będzie -OCZYSZCZENIEM ŚWIATA(łacińskie;KATHARSIS).
Po niej-czy nam się to podoba czy nie -NASZ ŚWIAT BĘDZIE CAŁKIEM INNY NIŻ TERAZ NIM JEST!!

Co do próśb o kontynuację mojego cyklu:-
Mówię szczerze -nie mogę tu opisywać wszystkich wydarzeń bo bezzasadne było by opracowanie i wydanie mojej książki.
Poza tym mój przyjaciel ostrzegł mnie ,że moje opracowania i wypowiedzi mogą być wykorzystane przez kogoś w celu opracowania własnej pracy( książki).Takie komplementarne przedstawienie przeze mnie III wojny światowej do czasu wydania książki jest więc niemożliwe.Po prostu mój przyjaciel powiedział mi-cyt"że za bardzo się rozpędziłem"i dalej"to już nie jest swobodna dyskusja-tylko próba napisania internetowej książki".Myślę,że ma rację i proszę ,żebyście to przyjęli do wiadomości i uszanowali.Nie znaczy to oczywiście,że nie będę dla podsumowania jakiegoś tematu cytował np: tekstów Nostradamusa.Dla przykładu podam poniżej tekst na którym opierali się najprawdopodobniej polscy poeci romantyczni:,przewidując w swoich utworach literackich przyjście polskiego papieża-oto on:

Jeden ,dwa i trzy;kraj w rozbiciu i niepokoju,
Dwadzieścia we krwi ,opuszczeniu i przekłamaniu,
czterdzieści i cztery Wielka Odnowa,
Podwójna Arka długo nosić będzie pastorał.

Wielu uważało ,że ten czterowiersz nie dotyczy Polski.Niektórzy nawet uważali,że papieżem tym zostanie Rosjanin?!
Wielu Polaków w tym nasi trzej romantyczni wieszczowie byli przekonani,że chodzi tutaj o przyszłego papieża Polaka-i mieli (jak się póżniej okazało)-rację
Z tym,że liczby 1,2,3 przypisywali powstaniom-te trzecie powstanie -miało doprowadzić do wyzwolenia Polski-dlatego też Polacy tak zagrzewali do wywoływania powstań!
Póżniej okazało się ,że liczby :1,2 i 3 to 123 lata rozbiorów Polski:1918-1795=123 lata.
Dwadzieścia lat-tu się Nostradamus co do naszego kraju pomylił o rok;1939-1918=21 lat-ale myślę ,że mu to wybaczamy!
Czterdzieści i cztery-tak przytaczał słowa Nostradamusa Adam Mickiewicz w Dziadach-a mianowicie,że imię jego(polskiego słowiańskiego)papieża to liczby;czterdzieści i cztery.
Ale A.Mickiewicz nie wiedział,że;1989 -1945=44 lata panowania komunizmu -a to przecież polski papież poderwał naród do walki.
I wreszcie -słowa Nostradamusa:"Podwójna Arka"-przecież to też już jest jasne;-Podwójne imię polskiego papieża Jan Paweł i do tego jeszcze jedna dwójka II(rzymska)-to jest dopiero PROROCTWO!!!
TAKICH PRZYKŁADÓW JEST WIELE!-NIEKTÓRE PODAWAŁEM-np słynny czterowiersz o hiszpańskim dyktatorze-Nostradamus napisał dosłownie cyt"W Hiszpanii władzę zdobędzie FRANCO!-skąd o tym wiedział-a o Pasteurze,Hitlerze, Roosevelcie i wielu innych.
To jest przecież niesamowite.

Myślę ,że czas jak zwykle okaże się zwycięstwem największego chyba do tej pory jasnowidza -jakim był Michael Nostradamus-Wielki Prorok.

Na zadane pytania postaram się odpowiadać sukcesywnie-ale musicie zrozumieć nie zawsze będę miał czas-czeka mnie wielka wytężona praca-właśnie ją zaczynam.


Centurion.


kingsajz napisał(a):
Do tej pory z wielką uwagą śledziłem twoje teksty, była to wielka przygoda , Arteuzo
mam w związku z tym kilka pytań i przemyśleń :
1. Biorąc całą tworczość Nostradamusa, czy on sam podaje , interpretuje dlaczego opisał dla potomnych zdarzenia przyszłe ?
2. Czy w/g Twojej wiedzy słownictwo którego używa Nostradamus przy opisie rzeczy przyszłych pochodzi z jego epoki, czy też tak jak słowo TORRENT opisuje on zdarzenia
nadając sens zrozumiały przez ludzi w danym czasie?
3. Interesujące są 3 dni ciemności, ktore pojawiają się tez w przekazach innych osób,
czy Nostradamus opisuje stan wewnętrzny ludzi w trakcie trwania tych wydarzeń.
przypominam, ze 3 dni cimenosci wystepuja w Biblii, jako plaga zeslana na EgipcjanOdpowiadam to o co Pan pyta M.Nostradamus opisuje dość szczegółowo w swoich listach -pierwszym do przyszłego króla Francji Henryka V-którego omyłkowo nazywa czwartym i drugim -listem do swojego syna Cezara.
Nostradamus rzadko-ale też się mylił .Sam zresztą powiedział,że jego wizje również w zależności od działań ludzkich mogą się sprawdzić w 80% do 90 %.mówił też,że niektóre zdarzenia widzi jak gdyby przez mgłę.
Mówił też,że tak naprawdę to każdy jego czterowiersz czy sześciowiersz będzie tak naprawdę zrozumiały po całkowitym wypełnieniu zawartych w nim zdarzeń.
Jedne teksty dotyczą jednego zdarzenia-inne tzw"janusowe"dwóch lub więcej zdarzeń.
Oczywiście biorę też pod uwagę,że nie które teksty po jakimś czasie mogą być uznane przez badaczy za "fałszywki",że Nostradamus NIE JEST ICH AUTOREM-O TYM TEZ PISAŁEM!

Pisałem już ,że Nostradamus używał sformułowań z różnych języków i różnych epok ze względu na niebezpieczeństwo związane z tzw:"Świętą Inkwizycją".
Wiele jego tekstów jest różnie interpretowanych i tłumaczonych-a nawet nie bardzo zrozumiałych do dziś-o tym też pisałem!
Słowo- "TORRENT" zawsze pisał dużymi literami i w/g mnie ma to chyba związek z obecnym internetem -bo słowa tego zawsze używał gdy chodziło o III wojnę światową-chyba chodzi tu o jakąś wojnę dezinformacyjną.
Trzy dni ciemności nastąpią w czasie zamiany biegunów magnetycznych i przesunięcia biegunów geograficznych Ziemi.Nostradamus częściowo o stanie wewnętrznym ludzi pisze jeżeli występują jakieś zdarzenia.
Nie myślę żeby Biblia stała w sprzeczności z przepowiedniami Nostradamusa-wręcz odwrotnie-ale to już inna sprawa.


Centurion


red knight napisał(a):
Panie Arteuzo/Centurionie.
Pisał Pan, że w 1978 lub 1979 roku brał pan udział w zjeźdźie badaczy proroctw i przepowiedni - także Nostradamusa.
To był okres późnego Gierka - wielu na tym forum nawet nie było wtedy na świecie lub byli niemowlakami.
Gdyby wówczas powiedział Pan publicznie, że "za 10 lat komunizm zacznie się sypać i upadać a za 12 lat szlag trafi ZSRR, który rozpadnie się i powstaną niepodległe kraje, diabli wezmą Układ Warszawski a mur w Berlinie runie" - wówczas oprócz łatki "szleńca" zostałby Pan prześladowany przez aparat komunistyczny, a przez zwykłych ludzi byłby Pan uznany za szaleńca. W ich głowach wówczas się nie mieściło, że komunizm wkrótce może runąć.
Nie sądzę aby został Pan skazany przez komunistyczne sądy - raczej obowiązkowo przez komunistyczny sąd wysłąny na badania psychiatryczne i w ten sposób ówczesna partia PZPR i apartat komunistyczny "załatwiliby" Panu tzw: "żółte papiery...

Komunizm jednak upadł z hukiem, a dziś ci sami ludzie i ich dzieci nawet nie zdają sobie sprawy z tempa i dynamiki procesów i zmian zmierzających do globalnej wojny. Niektórych obudzi z letargu dopiero nuklearny błysk. Niestety.
Ludzie nie myślą samodzielnie - przetwarzają jedynie to co podadzą mainstreamowe media. Mają TVNy, tańce na lodzie i seriale. Do nich nie dociera - myślą,że skoro Polska jest w NATO i UE - są bezpieczni, a ich życie będzie względnie stabilne finansowo itd. Jakże się rozczarują.

Pozdrawiam serdecznie


Bardzo ciekawy tekst.

Jakie miałem problemy z komuną to już moja sprawa.

Tak twierdziłem jak Pan pisze i twierdzę teraz znowu podobnie- ,że WIELKI TALIBAN POWSTANIE I III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE!
TWIERDZĘ TEŻ,ŻE BĘDZIE TO WIELKA TRAGEDIA DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI!
Nie wiedziałem tylko dokładnie -kiedy ta komuna upadnie?-tak jak teraz nie wiem kiedy dokładnie ta III wojna światowa wybuchnie?Ale wiem jedno-Nostradamus i wielu jasnowidzów mogło się różnić w szczegółach ale nie w sprawie zasadniczej-to jest wybuchu III wojny światowej.-PRZYKRO MI.

Na początku roku 1914 też nie dociarało do zdecydowanej większości ludzi to,że za kilka miesięcy wybuchnie I wojna światowa i upadnie wiele potężnych państw a na ich miejsce powstaną zupełnie nowe a za następne dwadzieścia lat w roku 1939 wybuchnie II wojna światowa i wszystko się znowu radykalnie zmieni!

Teraz też ludzie myślą,że są bezpieczni i nic się nie zmieni.
MYLĄ SIĘ!-niech Pan pilnie i uważnie obserwuje i analizuje sytuację międzynarodową-nie trzeba być prorokiem,żeby widzieć-,ŻE TAK DALEJ I DŁUGO BYĆ NIE MOŻE!!!

Dziękuję za pozdrowienia.

Centurion


dwiejedynki napisał(a):
Centurionie, taka rzecz do rozważenia:

Pisząc o narodzinach Henryka Szczęśliwego przyjmuje Pan datę przejścia znaku koziorożca w wodnika na 20/21 stycznia. Nie wiem, jak to wyglądało w czasach Nostradamusa, ale współczesna astrologia przyjmuje tu 2 terminy: 19/20 oraz 20/21 stycznia (wiem, bo mam taki problem w rodzinie).
Przy założeniu, że Nostradamus miał na myśli ten wcześniejszy termin, szukalibyśmy nie środy 21.01, ale środy 20.01. Takie środy wypadały np. w latach: 1970, 1982, 1988, 1993. Nie sprawdzałem wszystkich dat, ale w styczniu 1982 (czyli rok później niż Pan zakłada) na północy Francji też było dość zimno, a w Normandii ("na ziemi armorykańskiej") była niezła ślizgawica ("Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę").
Źródło: http://www.meteo-par...ndex.php?d=1982 - jest nawet zdjęcie skutków zamrożonej wody.

Dlaczego o tym piszę? Otóż Nostradamus podaje, że w dniu narodzin Henryka "będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku". I tu mamy ciekawą zbieżność dat, bo 21 stycznia wypada rocznica ścięcia ostatniego Bourbona panującego na tronie Francji. Nie jest to specjalna okazja do świętowania, ale do "uczczenia" jak najbardziej i - z tego co się zorientowałem - francuskie ugrupowania rojalistyczne czczą ten dzień, urządzając różne imprezy okolicznościowe wieczorem 20 lub 21 stycznia.
Mielibyśmy więc takie ciekawe 'zapętlenie rodowe' ?...

[b]Dziękuję za tekst.
Ma Pan rację -ja też się nad datą urodzin Henryka Szczęśliwego zastanawiam-tak jak wielu innych.
Jest to jedna z wielu zagadek jakie nam zadał Nostradamus.


Centurion[b]


xfeel napisał(a):
A ja mam pytanie jeszcze takie: Napisał Pan w jednym z ostatnich postów, że tłumaczenia Nostradamusa są zrozumiałe dopiero po tym jak dana przepowiednia się spełni(zdarzenie przyszłe się wypełni), ale w takim razie jak wyglądały wcześniejsze tłumaczenia jego czterowierszów np przed upadkiem komunizmu a mówiące o tym właśnie zdarzeniu, to samo się tyczy ataku na WTC. Czy mógłby Pan podać starą wersję czterowiersza sprzed zdarzenia i nową, po wypełnieniu proroctwa ? Z góry dziękujęMyślę ,że na to pytania można samemu sobie odpowiedzieć.
Teksty podałem wcześniej niektóre w kilku wersjach.
Np odnośnie zamachu na WTC -miast i to dużych w pobliżu równoleżnika podanego przez Nostradamusa jest bardzo dużo.Po drugie dwa bliżniaki mogą dotyczyć ludzi a nie domów -szkło też można różnie interpretować tak jak np polskie słowo komórka.
Np;Ja napiszę ,że zniszczona została na wsi gdzie np:mieszkam moja komórka.Pan pomyśli,że skoro mieszkam na wsi to znaczy ,że ta komórka to jakaś budowla-ale ja Panu odpowiem,że to telefon komórkowy.W wielu językach jeden wyraz pisany czy słowo czytane ma wiele oznaczeń-zależy to od akcentu-wymowy.


Centurion


Nie chciał bym,żebyście Państwo nie znali przynajmniej ogólnego przebiegu III wojny światowej oraz roli Polski w tym niezwykle tragicznym wydarzeniu- dlatego dalszy ciąg III wojny światowej opiszę-dość ogólnie-myślę,że chyba w sposób zadowalający ,który wynika nie tylko z przepowiedni M.Nostradamusa ale także innych jasnowidzów a także proroctw,tajemnic,Świętych ksiąg,piramid itd.
Nie będzie więc to już taki precyzyjny chronologiczny opis jak poprzednio-ale po jego zakończeniu postaram się uzasadnić właśnie taki przebieg wydarzeń jaki przedstawiłem.

Postanowiłem to zrobić po licznych prośbach wielu z Was.

A więc:

Jak już pisałem po Wielkiej Katastrofie Kosmicznej(uderzenie odłamka komety lub meteoru) ok.roku 2023? nastąpią serie katastrof:huraganów,hiper huraganów,wielkich powodzi,trzęsień ziemi i wybuchów wulkanów.Katastrofy te spowodują częściowe zmiany linii brzegowych głównie dwóch kontynentów:Ameryki Północnej i Europy(choć nie tylko).Bardzo zmieni się akwen Morza Śródziemnego-część małych wysepek (głównie greckich)pogrąży się w morzu na zawsze.Wielkie fale morskie dotrą do Aten i zaleją je prawie całkowicie.Również zalane zostaną częściowo Włochy.Możliwe,że "włoski but zostanie rozerwany w środku na dwie części:
"Czerwoni z południa Italii na jej północ-
Przeprawiają się przez utworzoną cieśninę"
Najprawdopodobniej zalana zostanie duża część Dani z Zelandią i leżącą na niej Kopenhagą-a zatoka Botnicka połączy się z morzem Białym lub Arktycznym:"Bałtyk zostanie otwarty z dwóch stron".
Najprawdopodobniej wielka fala atlantycka dotrze do przedmieść Paryża:"mieszkańcy Lutrecji(Paryża)będą uciekać na dachy budowli-ale nie wszystkich to uratuje".Pierwsza fala po uderzeniu ma dochodzić przy brzegach zachodniej Europy do ponad 300 metrów wysokości:"wiele przedmiotów,rzeczy i ludzi -będą póżniej znajdywać walących się na środku oceanu-a woda będzie tak ciężka jak oliwa,że wszystkiego nie pochłonie-tam trupy dwóch lądów przywitają się za przyczyną piekła które przyszło z nieba!!!"Zalany zostanie też Londyn i południowa Walia.Stolica Anglii zostanie przeniesiona-trudno powiedzieć gdzie-ale na pewno.Może do Coventry.Wybuchną prawie równocześnie wszystkie wulkany europejskie jak:Etna,Wezuwiusz i Hekla.

SZOK I ZNISZCZENIA będą tak potworne ,że -SAMOISTNIE III Wojna światowa trwająca już dwa lata- na DWA lata USTANIE!(2021?-2023?)
cyt"Będą lizać rany po kamiennym ogniu".

Wojna ,która jak"jak złodziej"po zawarciu"wieczystego pokoju światowego"w Jerozolimie wybuchnie kilka godzin po tym hucznym wydarzeniu-kongresie światowych przywódców-cyt;"przywódcy Gei(Ziemi) się ośmieszą".W tzw:" NOC PÓŁKSIĘŻYCA"( wtedy na niebie nad Jerozolimą będzie świecił półksiężyc,a obok u góry gwiazda-planeta Mars- także rzymski bóg wojny-czyli SYMBOLE KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ NA PRAWIE WSZYSTKICH FLAGACH PAŃSTW MUZUŁMAŃSKICH!!!)
Pierwsza i druga- zimy po tym wybuchu(podobne będą do tzw:" zim nuklearnych")mają być one bardzo surowe i cyt"okrutne"Powietrze tak zanieczyszczone różnymi GAZAMI I PYŁEM PO METEORYTOWYM,że rządy będą wydawały specjalne maski do oddychania-o które (będzie ich ciągły brak) będą się nawet toczyły bójki.Bogaci będą w swoich domach zakładali specjalne uszczelnienia przed powietrzem z zewnątrz i klimatyzację-cyt"Będą się czuli bezpiecznie w swoich mieszkalnych klatkach".
Po dwóch latach przerwy(2023?-2025?)-kiedy w Europa i Ameryka Północna nie wyliżą się jeszcze z tej katastrofy-WIEKI TALIBAN którego większość terytorium będzie leżała w miarę bezpiecznej i mniej poszkodowanej katastrofą Azji rozpocznie II inwazję na Europę w roku 2025?-Teraz przedmiotem ich zachłanności stanie się przede wszystkim Francja i istniejące już restaurowane Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego.


c d n.


Centurion


Ciąg dalszy:

W roku 2025? Biały Turban "Jezusa muzułmańskiego" uderzy na Francję ze zdobytej przed katastrofą Hiszpanii,Czerwony Turban Alahima z Włoch na Szwajcarię(zostanie pogwałcona jej neutralność-Szwajcarzy się łudzą,że islamiści nie naruszą ich neutralności),a także na południową Francję:Sabaudię i Niceę i razem z Czarnym Turbanem na Niemcy i Austrię.W tej inwazji z nieba i morza będzie je wspomagał "strategiczny" Niebieski Turban nazywany też Błękitnym.Zielony Turban oczyszczający zdobyte tereny z NIEWIERNYCH będzie miał ciągłe pretensje do Mahdiego,-że na tych terenach nie ma co do roboty bo cyt" tereny przypominają bezludną pustynię i nie mogą zebrać należnych łupów".

Walkami jakie trwają we Francji i Niemczech :NOSTRADAMUS JEST PRZERAŻONY!!!

Ziemia stała się przedsionkiem piekieł,
Wyobrażnia ludzka jest nic nie warta,
Wszyscy zobaczyli czeluści DOMU Antychrysta,
Żywi zazdroszczą zmarłym!

O żadnym kraju nie ma tylu czterowierszy i sześciowierszy M.Nostradamusa jak o Francji.
Z treści jego tekstów wynika ,że bardzo osobiście przeżywa On tę inwazję na jego ojczyznę wojsk Wielkiego Talibanu.
Walki o Francję opisuje bardzo szczegółowo od małych miast po duże.Ujawnia wiele szczegółów ,które dużo mówią,a zarazem podpowiadają:-UWAGA:przywódcom Francji co mają robić-aby nie dać się Talibanowi Mahdiego!!!-Jest to niesamowite!!!

Z tekstów pisanych przez niego leje się krew strumieniami.Sam pisze:jest to niewyobrażalne,niesamowite-"nigdy tak nie było i nie będzie do roku 3797-roku do którego Wszechmogący dał mi wszystko zobaczyć jak w zamglonym zwierciadle!!!"

Tak jak przy zajmowaniu Hiszpanii ,Włoch i Bałkanów -Taliban brał niewolników tak:UWAGA!:przy zdobywaniu Francji i Niemiec zaniechano w ogóle poboru niewolników.
Zdobywanie Francji i Niemiec Nostradamus nazwał-cyt:" TO RACZEJ OSTATECZNA RZEŻ FRANCI I GERMANII"
To od tej chwili zdobywców muzułmańskich zaczął nazywać cyt"rzeżnikami" i że Kogut(Francja)ma bez przerwy ścinaną głowę.

Przykład Marsyli:

Marsylia skąpana we francuskiej krwi,
Miejscowi algierczycy przeszukują dom po domu,
Koń trojański dobrym uczniem proroka Mahometa,
Nie Algier stał się twoim przedłużeniem-lecz ty jego!

Walki i masowe mordy trwają we Francji i Niemczech od 2025 roku do roku 2030.
Obie armie :talibańska i francuska toczą krwawe boje.
W tym czasie z powodu bliskości obu wrogich armii nie stosuje się broni nuklearnej na wielką skalę.Stosuje się raczej małe ładunki nuklearne -najprawdopodobniej neutronowe.Jednak przede wszystkim stosuje się nowe rodzaje broni:próżniwa,grawitacyjna,laserowa i inne.Niektóre z nich powodują sztuczne trzęsienia ziemi i sztuczne trąby powietrzne.Stosowana jest też masowo broń chemiczna i bakteriologiczna.Nic dziwnego ,że Nostradamus nazywa ten okres również epoką cyt:czyraków i gnijącego żywego ciała".

c d n.


Centurion


Mr A napisał(a):
Cytuj:
czy w Polsce będą jakieś zniszczenia z powodu uderzenia meteorytu/komety ?


Jeśli meteoryt uderzy w Atlantyk, to powstanie ogromne tsunami które dotrze nawet do wybrzeży Bałtyku i zaleje częściowo miasta tam położone. Poza tym pójdzie fala powrotna na rzekach co spowoduje ogromne powodzie w sąsiedztwie większych rzek.


Dziękuję.Ma Pan rację pisałem już o tym-zniknie :Mierzeja Wiślana,półwysep Hel,zalany zostanie częściowo Gdańsk.Między Pobierowem a Ustką i Łebą powstaną najprawdopodobniej rozciągnięte równoleżnikowo małe wysepki .Z części Mierzei Wiślanej i Helu też mogą pozostać małe wysepki.Zalane zostaną też Żuławy.

Centurion


Kontynuuję pobieżny opis:

W tym samym czasie kiedy we Francji trwają okrutne walki-cyt:"nieprzydatne płomienne grzyby- zostały przez obu schowane do koszyka"-Czarny Turban Mahdiego po zajęciu Słowacji i Czech stanął na południowych granicach Polski!!!
Gdzieś na Śląsku w roku 2027? ,możliwe ,że w Częstochowie(oby nie!) polski Generał Dyktator spotyka się z Mahdim i jego delegacją ,która przyjeżdża na jego zaproszenie gdzie zostaje podpisany (najprawdopodobniej 6-o punktowy) traktat o ;"przyjażni i wzajemnym współdziałaniu obu stron".Generał Dyktator i Mahdi podpisują osobiście ten traktat.Jeden z jego punktów ma mówić "O ISLAMIZACJI POLSKI!!!-po ponad 2000 okresie CHRYSTIANIZACJI POLSKI".Generał wyrażnie propaguje,że buduje nową -tym razem MUZUŁMAŃSKĄ POLSKĘ-tak jak Mieszko I budował Polskę chrześcijańską.Równocześnie katolicki kult Matki Boskiej Częstochowskiej ma być zamieniony na islamski kult Matki" Jezusa muzułmańskiego"-który jest opisany w Koranie.Propaganda Generała Dyrektora działa na rzecz Islamu. Podległe mu służby i nowo tworzone jednostki którymi dowodzą oddani przez Mahdiego za dowódców żołdacy Mahdiego wprowadzają tzw:"WIELKI TERROR".Muzułmańskie służby wywiadowcze przysłane przez Mahdiego -działają szybko i sprawnie.Prześladowany jest już całkowicie rozbity kościół rzymskokatolicki i inne kościoły chrześcijańskie.Biskupi,księża i zakonnicy są zabijani i prześladowani.Wszędzie ze wszystkich kościołów i klasztorów straże muzułmańskie dowodzone przez Mahdystów obalają krzyże i zamieniają te świątynie w meczety lub magazyny.
Mimo to na terytorium Polski nie wkraczają oddziały Czarnego Turbanu i nie dokonują ogromnych zniszczeń,oraz masowych rzezi i uprowadzeń ludności w niewolę.
Polska po III wojnie światowej tak jak Rumunia(która tak jak Polska poddała się bez walki)staje się (obok Rumuni)najbardziej zaludnionym państwem w Europie również w liczbie ludności na km2.Natomiast cała Europa staje się dosłownie -pustynią ludnościową-szczególnie Francja i Niemcy. Francja(nie licząc Bułgarii,której naród zostanie całkowicie wybity w pień) będzie najbardziej zniszczona i wyludniona.Niemcy gdzie po klęsce ich Cesarza wybuchnie rewolucja będą się przez około 3 lat wyrzynać nawzajem i cyt" bez opamiętania!"

Przed tym jednak w roku 2025 ? na kilkanaście dni przed II inwazją Turbanów Mahdiego na Europę czyli Francję i Niemcy.Cesarz Niemiecko-Rzymski napadnie na Polskę Generała Dyktatora nie wiedząc o tym ,że ten cieszy się poprzez swoją politykę prześladowania chrześcijan-poparciem Wielkiego Talibanu.
Niemcy wysadzą desanty na wybrzeżu bałtyckim m innymi w Kołobrzegu,który zostanie z morza zbombardowany.Miasto to zostanie powtórnie zniszczone -tak jak w II wojnie światowej.Przejście przez Odrę się nie uda bo Polacy użyją nowe bronie uzyskane od Talibanu ,a nieznane Niemcom.Nostradamus pisze cyt:że Generał Dyktator stanie się jednocześnie przekleństwem i zarazem wybawcą Polski"-'Będzie się zachowywał jak moneta -raz pokaże rewers raz awers".Niemcy zostaną zaskoczeni że po 5 dniach Berlin zostanie przez Polaków zbombardowany-a bombardowanie miast polskich się nie powiedzie.Po dniach walk i miernych sukcesach w wojnie z Polską -Niemcy na żądanie Mahdiego ogłoszą znowu jednostronny rozejm w wojnie z Polakami-i się wycofają,

Będzie to jedyne to jest pierwsze i zarazem ostatnie bezpośrednie zagrożenie Polski w wydarzeniach związanych z przebiegiem III wojny światowej.

W jakieś trzy tygodnie po wycofaniu się Niemiec z wojny z Polską -Wielki Taliban -to jest jego Czarny Turban okrąży Polskę od zachodu i z Czech wyruszy na podbój mniej więcej byłego terytorium NRD.
Będą się tam odbywały straszne rzezie.Do Polski będą masowo uciekać Niemcy.
Berlin będzie przez pięć tygodni dzień w dzień i przez całe noce(bez jakichkolwiek przerw) bombardowany w okrążeniu przez różne typy rakiet.Na koniec przy użyciu tzw"broni unoszącej"chyba antygrawitacyjnej na rozkaz Mahdiego całkowicie zrównany z ziemią.Ma to być zemsta muzułmanów za zabicie wielu terrorystów którzy w Berlinie mają przeprowadzić w okresie tzw;superterroryzmu -wielki zamach terrorystyczny.
Berlin tak jak czeska Praga i inne wielkie miasta po III wojnie nie będzie już odbudowany.
Wynika z tego ,że przed podpisaniem traktatu z Talibanem Polska od południa i zachodu była okrążona przez jego wojska.Po zdobyciu do końca roku 2027?wschodniej części Niemiec i sporej części Austrii wraz z Wiedniem("Na Praterze będzie rosła trawa")-miasto to tak jak wiele innych zniknie z map Europy na zawsze!Wielki Taliban,a konkretnie Czarny Turban będzie musiał się nagle zatrzymać!Otóż w pozostałej jeszcze wolnej części Niemiec wybuchnie krwawa i bezlitosna wojna domowa.Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego zostanie obalone.Cesarz zostanie zamordowany(już dawno stolica z Berlina zostanie przeniesiona do monachium,a Antypapież zostanie wydany Mahdiemu.Przed tym będzie zmuszony przez niego do uczestnictwa w Koszycach w mszy satanistycznej.Ale o tym póżniej będzie inny opis.Mahdi popierał satanistów w walce z chrześcijanami i będzie to jedyna niemuzułmańska grupa wyznawców ciesząca się jego względami.Pózniej na oczach Mahdiego antypapież Cesarza Niemieckiego(po satanistycznej mszy)zostanie przez satanistów na oczach muzułmanów ukrzyżowany na odwróconym krzyżu -głową do ziemi a następnie podpalony.
W tym czasie Czerwony Turban zdobędzie Szwajcarię cyt"groty górskie zapełnione rzeszami uciekinierów" i wkroczy do Bawarii.We Francj będą się już toczyły krwawe walki nad Loarą -Czerwony i Biały Turban stoczą WIELKĄ ZWYCIĘSKĄ BITWĘ POD ORLEANEM!
Niemcy się wyrzynają-na rozkaz Mahdiego wojska muzułmańskie przerywają ofensywę i się przyglądają walkom.Natomiast we Francji Prezydent zostaje zastrzelony-jest zamach stanu-czołgi wyjeżdżają na ulice Paryża.Na Polach Elizejskich przemawia dowódca zamachowców który zebranej ludności umęczonej ludności opowiada o swoim śnie i mówi,że Bóg kazał mu przyjąć imię mitologicznego bohatera greckiego"Herkulesa"mówi,że jego rodzina pochodzi od rodziny w której w średniowieczu przyszła na świat Dziewica Orleańska która wyzwoliła Francję od pijawek-czyli Anglików.Na dowód prawdy trzyma w ręku papiery rodowe ,które zostały odnalezione jakoby w bibliotece katedry Notre Dame-potwierdza to stojący obok niego biskup.Następnie udaje się na pieszo wraz z towarzyszącym biskupem na wyspę:Cite do katedry-gdzie trwa uroczysta msza.Tam otrzymuje imię Herkules i składa przysięgę ,że będzie z Talibanem walczył do końca w obronie:Francji ,Europy i Wiary Chrześcijańskiej przed wojskami Antychrysta Mahdiego.
Armia francuska zostaje przeorganizowana i na wzór muzułmańskich Turbanów zostają utworzone, a właściwie odtworzone ;WOJSKOWE ZAKONY RYCERSKIE-odtąd ich znakami będą zakonne pereliny z krzyżami w różnych kolorach.Takich francuskich armii zakonnych będzie kilka.Będą składały specjalną religijną przysięgę.Ale o tym pózniej.
Te zakony będą zachowywały się podobnie jak Turbany Mahdiego.
BĘDĄ MORDOWAŁY WSZYSTKICH MUZUŁMANÓW KTÓRZY DOSTANĄ SIĘ W ICH RĘCE!!!
Najpierw we Francji wymordują całą 5-tą kolumnę muzułmańską.Francja pierwsza z krajów europejskich skończy z humanitarnym prowadzeniem wojny!

TERAZ TOTALNA WOJNA RELIGIJNA BĘDZIE PROWADZONA PRZEZ WSZYSTKICH!!!
Chyba Nostradamus i inni jasnowidze nie przesadzają:że I i II wojny światowe to WIELKIE NIC w porównaniu z tą trzecią,która ma nadejść!!!
c d n.

Centurion


Przemo28 napisał(a):

Cytuj:
(nie licząc Bułgarii,której naród zostanie całkowicie wybity w pień)


Nieprawdopodobne wziąwszy pod uwagę, że 12,2% Bułgarów to Muzułmanie. A jeśli ma to być wojna pseudo-religijna, to dlaczego Muzułmanie mieli by zabijać innych Muzułmanów.
Dla porównania wyznawcy Islamu w innych państwach:
Czechy 0,2%
Rumunia - poniżej 1%
Słowacja - ok 0,1%
Włochy - 1,5%
Grecja - 1,3%
Hiszpania - 1,2%
Niemcy - 3,8%
Francja - 7,1%

Polska - poniżej 1%

W tym zestawieniu Islam w Bułgarii wygląda całkiem imponująco. Do tego jest jedną z tradycyjnych religii państwowych.

Na podstawie: http://www.islamweur...5722/index.html


Bułgarzy nie wyginą dlatego,że będą inaczej traktowani jak inni chrześcijanie.
Po prostu populacja ich się ciągle zmniejsza(w sposób tragiczny jak w Rosji) na ponad 7 milinów mieszkańców tego kraju jest ich obecnie mniej niż 5,5 miliona.Inwazja muzułmańska ten nieliczny naród po prostu zmiecie.Poza tym wiele państw muzułmańskich ma problemy z utrzymywaniem stosunków z tym państwem.Prawie połowa terytorium tego państwa położona na południu została przyłączona do tego kraju dopiero po wojnach bałkańskich,które miały miejsce przed wybuchem I wojny światowej na początku XX wieku.Te tereny należące przedtem do Cesarstwa Bizantyjskiego,a póżniej Tureckiego Imperium Osmańskiego(Wielkiej Porty Ottomańskiej) zamieszkują właśnie głównie Turcy-czyli tereny w pasie przygranicznym z ich faktyczną ojczyzną.Pierwotna Bułgaria(Carstwo Bułgarskie) przed opanowaniem jej w XV wieku przez Turków Osmańskich obejmowała północną część obecnego terytorium Bułgarii i południową część Rumunii.W okresie wielkiego rozkwitu obejmowała nawet prawie całe terytorium obecnej Rumunii.
Nostradamus napisał,że konflikty w zachodniej Azji będą stanowiły preludium do wybuchu III wojny światowej,jak konflikty bałkańskie stanowiły preludium do wybuchu I wojny światowej.

Centurion


Panie "dead" -odpowiadam-krótko i zwiężle

po1.Na Odrze jest zachodnia granica Polski z Niemcami,przedtem była z NRD ,ma być póżniej z Talibanem?-na Odrze.
W Pana rozumowaniu nie widać logiki!
po2.Różnie się mówi i Mierzeja Helska i półwysep Hel itd-również w języku polskim -dla mnie jest to nic innego -tylko pańskie wymądrzanie się!
po3.Pańska wypowiedż o chrystianizacji Polski jest tylko częściowo poprawna.Kiedy Mieszko I przyjmował osobisty chrzest :-cały Śląsk z Wrocławiem i Kraj Wiślan z Krakowem należały do Czech,które były dużo wcześniej schrystianizowane.Te ziemie Mieszko I przyłączył dopiero po śmierci Dobrawy(Dąbrówki) i swojego byłego zięcia-po wojnie z tym państwem.Czesi mieli zresztą kłopoty z ludnością tych ziem-bo zarówno Śląsk jak i Kraj Wiślan razem z państwem Wielkomorawskim ,którego byli częścią przyjęli już dawno chrześcijaństwo w obrządku greckim(wschodnim-prawosławnym).Ludność Śląska i Wiślanie ciążyli wówczas do państwa czeskiego(mówili podobną gwarą)niż do państwa Piastów.Mieszko zdobywał te ziemie w sposób krwawy-często wybuchały tam powstania miejscowych plemion,Dlatego Czesi mieli przez setki lat roszczenia do Śląska.
Oczywiście czym innym jest przyjęcie chrztu ,a czym innym jest chrystianizacja kraju.Niestety ale zna Pan historię bardzo pobieżnie.Nie mam czasu na jałową dyskusję z Panem.Oczywiście ,że chrześcijaństwo na ziemiach polskich było wprowadzane przez stulecia-ale różnie to przebiegało w różnych częściach kraju.Islam w czasie III wojny będzie przez rząd polski oficjalnie przyjęty -ale nie zostanie on zakorzeniony w związku z krótkim okresem czasu i oporem społeczeństwa -o czym już pisałem!
po 4 Piszę na komputerze słabo ,mam poważne kłopoty wzrokowe i to wszystko.
Jeśli chodzi o moją znajomość geografii,historii ,ortografii-to Pan mnie nie rozśmiesza-Występuje Pan anonimowo tak jak zresztą i ja -więc do krytyki kogokolwiek miał by Pan prawo-gdyby Pan się przedstawił z imienia i nazwiska.
W Pana tekście jest również wiele błędów-różnych.Ja przynajmniej do nich się przyznawałem i przyznaje!

Poznałem Pana po tym tekście-OKAZAŁ PAN SWOJĄ TWARZ!-JEST PAN OBROŃCĄ ,A MOŻE I KRZEWICIELEM ISLAMU!!
Niech Pan się nie powołuje na bzdurną książkę ,którą dobrze znam-i całkowicie się z nią nie zgadzam.Pisać i wydawać (w krajach demokratycznych)można rzeczy i głupie i mądre.
Jeżeli Pan uważa ,że jestem głupi -to Pan ze mną nie dyskutuje(na głupich bowiem szkoda czasu!)-ja z Panem nie będę dyskutował więcej-więc chyba na tyle jest Pan inteligentny,że Panu coś to mówi!!!
Na koniec powiem tak(i nikt mnie nie przekona),że ISLAM jest religią,a nie żadnym ustrojem. Jezus Chrystus(nasz chrześcijański)poświęcił się dla nas -ludzi (nie walczył z nimi jak Mahomet)i ostrzegał przed mieszaniem religii z polityką.(cyt;"Co Cesarskie oddajcie Cesarzowi co Boskie oddajcie Bogu")Wasz Mahomet walczył mieczem i zabijał-dokonał wielu niecnych czynów w walce z innymi rodami i plemionami- dla partykularnych interesów własnego rodu Korejszytów i OSOBISTEJ ZIEMSKIEJ WŁADZY!!!.To on rozpoczął rozprawę militarną z Żydami i Chrześcijanami!
Nasz Jezus Chrystus mówił(cyt:Nie przyszedłem po to ŻEBY NAD WAMI PANOWAĆ,ALE PO TO ŻEBY WAS WYBAWIĆ Z GRZECHU"!)

Nie jest Pan dla mnie partnerem do dyskusji-widać to po napisanym tekście-pod każdym względem-tam Pan pokazał swoją twarz -jak księżyc w pełni nawet nie półksiężyc!!!


Centurion


Pozdrawiam
 • 0#69

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejne interpretacje przepowiedni (w tym m.in. źródła przepowiedni, polemiki z użytkownikami innego forum oraz ciąg dalszy opisu inwazji Talibanu):

Arteuza napisał/a:
dwiejedynki napisał/a:
Centurionie

To miło, że powrócił Pan do swojej zwykłej aktywności.
III wojna jest sama w sobie tematem bardzo interesującym, ale o tym, jaki będzie jej faktyczny przebieg, pewnie już niedługo przekonamy się osobiście –wyglądając przez okno albo spoglądając na świat zza chmurki. Dlatego, moim zdaniem, znacznie ciekawsze jest skupienie się na teraźniejszości, bo ziarna przyszłości zostały już zasiane i wkrótce wykiełkują.
Temat NWO (New World Order) do tej pory został przez Pana prawie zupełnie pominięty, za wyjątkiem napomknięcia o czasach SUPERTOTALITARYZMU, ale bez wdawania się w szczegóły tego okresu.
Otóż dziwne rzeczy dzieją się dziś na świecie i – nawet odrzucając niektóre ‘spiskowe’ teorie o Iluminatach, impaktach i sztucznie wywoływanych pandemiach (o których może Pan nawet nie wiedzieć, bo są to sprawy, o których raczej nie wspomina się w głównych mediach) – to pozostają problemy: poważnego kryzysu finansowego w skali światowej, globalnych zmian klimatycznych i politycznych (Traktat Lizboński), bieżących relacji USA/Iran/Chiny, grypy na którą czekały różne koncerny farmaceutyczne, itd.
Jeżeli Nostradamus pisał o rzeczach ważnych dla ludzkości, to nie sądzę, żeby pominął te wszystkie sprawy, które dla nas są aktualne i które mogą – choć nie muszą – uruchamiać mechanizmy, które w rezultacie doprowadzą do wybuchu III wojny. Może więc jednak warto by było rozszerzyć zaproponowany przez Pana temat i trochę skupić się na latach poprzedzających wybuch III wojny?
Wieść gminna niesie, że pewne poważne ustalenia dotyczące ustanowienia NWO, czy jak Pan woli – SUPERTOTALITARYZMU – mogą zapaść już wkrótce, jeszcze w tym roku. Rozumiem, że może Pan być nieprzygotowany na taką okoliczność – w końcu koncentrował się Pan w swojej pracy na późniejszym okresie - ale może w tej chwili lepiej poświęcić czas na skupienie się na bardzo, bardzo bliskiej przyszłości i jeszcze raz przejrzeć niektóre centurie?
W końcu można spróbować zmienić przyszłość (chociaż w Pana przypadku może to się odbyć ze stratą dla książki...)

Przy okazji- dziękuję za komentarze, ale nie odpowiedział Pan na moje pytanie (powtórzę, wytłuszczając czcionkę):

czy Nostradamus - datując wydarzenia, które zdarzyły się w ubiegłych wiekach - też poprzedzał te swoje niby-daty apostrofem?

I dodam nowe (też na tłusto, żeby nie uciekło):

Czy w jednym ze swoich starszych wpisów wyliczył Pan wszystkie CZWARTKI wspomniane przez Nostradamusa? Czy może wie Pan o innych wyjątkowych CZWARTKACH w (naszej) przeszłości, które podkreślał Nostradamus, pisząc o przyszłości?

Pozdrawiam

[Dziękuję za pozdrowienia:

1.Tak oczywiście poprzedzał daty apostrofem np:

W ' 607 roku liturgii...itd.

2.Tak mówił o wielu czwartkach -np:

Na Nowym lądzie zrodzi się Wielki Naród,
Jego początek to majowy kwiat,
Jedenastego czwarty czwartek będzie czczony-
Wybawienie stu dwóch za przyczyną tubylców!


Centurion[/b]


Arteuza napisał/a:
Jeszce do Pana(i) -:dwiejedynki".

Pisałem,że światowy kryzys finansowy będzie trwał przez 50 lat i zacznie się na kilkanaście lub kilka lat przed III wojną ,w czasie trwania tej wojny i kilka lat po wojnie i,że będzie dręczył ludzkość falami-przed i po wojnie.W czasie wojny będzie permanentny 27 letni kryzys i finansowy i gospodarczy.W wielu krajach praktycznie nie będzie w obiegu pieniędzy w ogóle -tylko zapisane w pamięci elektronicznej przydziały lub kartki.Dzisiaj się dowiedziałem,że nowy kryzys finansowy rozpoczął się od Dubaju(szejkanatu arabskiego)-po już względnej poprawie.Wszyscy liczyli,że kryzys się kończy!


Centurion


Arteuza napisał/a:
xfeel napisał/a:
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jeżeli Bóg pozwolił Nostradamusowi zobaczyć rzeczy przyszłe które się zdarzą, a Nostradamus sam powiedział że sprawdzi się to w ok 80 - 90% to oznaczałoby to, że jednak tej wolnej woli nie mamy tak do końca, bo sami o sobie decydować owszem możemy ale nie w szerszym, większym kontekście, np wojny, wywołują jednostki(Król wydaje wojne, ludzie giną). Więc, skoro on widział w swoich wizjach np HItlera, to znaczy że z założenia ten człowiek miał być zły Hitler też był kiedyś noworodkiem, dzieckiem, przecież nie był zły gdy był dzieckiem tak jak każdy z nas, a tu proszę, Bóg objawił, z góry pokazał Nostradamusowi że ten człowiek który kiedyś się narodzi jak normalny chłopak będzie potworem, tak samo jak ten Machdi Zdajecie sobie sprawę, jak przykre to jest dowiedzieć się na przykładzie tych przepowiedni, że np mieszkając we francji, hiszpanii, czy w innym terenie objętym działaniami wojennymi w przyszłej III wojnie światowej nie będzie się miało szans na przeżycie, pomimo tego że się jest dobą i serdeczną osobą dla innych wokół. Przecież to jest nienormalne. Wiem, że trzeba pokładać wiarę w Panu, i wiem, że tylko On zna datę końca świata - naszego osobistego końca świata, wiem też że ludzie dzisiejszym sposobem życia grzeszą - chciwość, pycha, mamona, ale są też przecież ludzie o otwartych umysłach, sercach, dobrzy ojcowie i matki dla swoich dzieci, uczciwi pracownicy, szefowie, życzliwi dla innych ludzie, gotowi nieść pomoc. Dlatego nie potrafię sobie wyobrazić odpowiedzialności zbiorowej, za grzechy ogółu ludzkości. Czy Nostradamus coś wspomina, że ta wojna będzie karą za grzechy ludzkości ? Pozdrawiam

Tak M.Nostradamus wspomina o tym,że wszystkie wojny i kataklizmy są karą za ludzkie grzechy.
Mówi On o tym głównie w swoich listach do Henryka Szczęśliwego i Syna Cezara-ale nie tylko.
Pozostałe rozważania są natury teologicznej i może wrócimy do tego tematu-przy opisie tematów związanych z Biblią.

Należy jednak w?g mnie pamiętać o kilku zasadniczych sprawach:

po1.Bóg nazywa siebie Jahwe -czyli cyt"Jestem ,który Jestem lub Jesteśmy,którzy Jesteśmy.
Tę wieloosobowość chrześcijanie tłumaczą"Trójcą Świętą":
Bóg każe się więc traktować jako istotę złożoną(wieloosobową) wieczną i bez czasową!
po2.Nie człowiek jest wrogiem Pana Boga tylko -zbuntowany Szatan Archanioł-jako nieczysty Duch-fałszywy bóg.
po3.To szatan(zły duch) walczy w każdym człowieku(w duszy człowieka) z Panem Bogiem(dobrym duchem)-aby poprzez jego(człowieka) uczynki i niecne myśli- przyciągnąć duszę człowieka do swojego królestwa.
-nie oddać jej Bogu.
po4. Wcześniejsza (nawet w wieku dziecinnym)śmierć człowieka jest spowodowana machinacjami szatana,a nie Pana Boga- poprzez wpływanie-kuszenie ludzi do działania przeciwko sobie lub innym osobom.
Tylko śmierć męczeńska za wiarę lub grzechy innych-jest rozumiana jako śmierć zadana przez Dobrego Ducha-Pana Boga.
Można na ten temat pisać bardzo wiele-ale o tym ewentualnie innym razem.

Centurion


Dziękuję za ciekawe i intrygujące wpisy-oczywiście niektórych osób.

Ktoś słusznie zauważył,że zazwyczaj nie piszę w soboty i niedziele-a także inne dni świąteczne choć czasami,ale rzadko zdarza się,że coś tam napiszę.

NIE BĘDĘ POLEMIZOWAŁ I ODPOWIADAŁ NA PYTANIA OSÓB ,KTÓRE MAJĄ CAŁKOWICIE ODMIENNE POGLĄDY W SPRAWACH PRZEPOWIEDNI I PROROCTW A TAKŻE W SPRAWACH RELIGIJNYCH.NIE MA TO BOWIEM ŻADNEGO SENSU.

Jestem katolikiem (rzymsko-katolikiem)-całe Pismo Święte czyli Biblie znam doskonale i to zarówno Stary Testament-czyli Stare Przymierze z Bogiem,jak i Nowy Testament czyli Nowe Przymierze z Bogiem.Niektóre Księgi Starego Testamentu tak jak np"TORA"-czyli Pięcioksiąg jest wspólną Świętą Księgą i Żydów i Chrześcijan.Bogiem Żydów i Chrześcijan -jest jak napisałem Jahwe.Pierwszą Księgą Tory jest Księga Rodzaju dla Chrześcijan SŁOWO BOŻE wyrażone Przez Jahwe(Jestem-Który Jestem) na kamiennym Dekalogu(dziesięciorgu przykazaniach) przekazanym Mojżeszowi na górze Synaj-utożsamianą z Biblijną górą Horeb.Moja wypowiedż o Bogu jest zgodna z Pismem Świętym-Biblią.
Bogiem Muzułmanów jest Allah(wybrany przez Mahometa za jedynego prawdziwego),dawniej jeden z bogów ich religii przed islamskiej- czyli pogańskiej- nie jest to rozumiany przez judeochrześcijańskie Święte Księgi- Jahwe.Niektórzy oczywiście próbują udowodnić,że Allach to ten sam Bóg co Jahwe.JEST TO NIEZWYKLE GROŻNA DEFINICJA -krzewiona przez różnej maści krzewicieli ;islamu,ateistów-a nawet niestety części chrześcijan(w tym katolików)podatnych na różną antychrześcijańską propagandę,która zmierza do jednego-ZNISZCZENIA CHRZEŚCIJAŃSTWA!!!
Święta Księga muzułmanów:Koran -Sunny pisane wierszowanymi tekstami języka klasycznego(już martwego)-staroarabskiego-nie posiadają wspólnych ksiąg jak religie;judaistyczne i chrześcijańskie.
Mało tego dla przykładu przeinaczają te księgi(judeo-chrześcijańskie).
Np;Księga Rodzaju w naszej i żydowskiej Biblii twierdzi że Abraham na górze Moria miał ofiarować syna (Abrahama i Sary)Bogu Jahwe.Izaak to potomek Żydów.
Koran przeinacza tę powstałą ponad 2000 lat przed powstaniem islamu księgę.Otóż Arabowie i inni muzułmanie twierdzą,że to inny syn Abrahama i Sary-a mianowicie Ismael(przodek Arabów miał być ofiarowany Allahowi.Muzułmanie twierdzą też ,że Jezus z Nazaretu nie był Synem Bożym-a tylko prorokiem i to mniej ważnym od Mahometa i nie umarł na krzyżu(nie był ukrzyżowany)-a zmarł śmiercią naturalną.Uważają oni (muzułmanie),że chrześcijanie kłamią pod wpływem swoich apostołów.
Takich różnic jest bardzo dużo!!!
Z Żydami posiadamy niektóre wspólne księgi-z muzułmanami żadnych!!!

Dziwię się ,że niektóre osoby mające inne zdanie uparcie wypowiadają się na tej stronie-TO ZAWSZE OZNACZA,ŻE ICH: poglądy,przekonania i wiara- W TO CO PISZĄ- SĄ BARDZO CHWIEJNE!


Centurion


Odpowiadam na pytania-"dwiejedynki"

Domyślam się,że najprawdopodobniej chodzi Panu o ustalenie dat przyszłych wydarzeń z potwierdzonych wydarzeń,które miały już miejsce przy pomocy podawanych przez Nostradamusa dat lub np tzw.czwartków.
Ale nie jest to takie proste-chyba o tym już pisałem.
po1.Dla większości wydarzeń-szczególnie tych janusowych (dotyczących np:dwu lub więcej zdarzeń z różnych epok historycznych-które można do tekstu dopasować-tzw:wieloznaczność).Nostradamus w ogóle nie używa dat bo dla wielu wydarzeń było by to bez sensu-musiał by podać dwie lub więcej dat.
po 2. Dokładnych dat z kalendarza gregoriańskiego w/g mojej wiedzy użył tylko dwóch: roku 1999 i roku 3797.
po 3 Lata liturgii Nostradamus użył tylko i wyłącznie do dat mających coś wspólnego z III wojną światową i oczywiście jej przebiegiem-do określenia tego tematu prócz wspomnianego przeze mnie wcześniej roku 1999 nie używał żadnych innych dat-stąd kłopot.W/g mojego rozeznania rok '600 liturgii jeszcze nie zaistniał-chyba że przyjmiemy ten rok za rok 2001-rok powstania superterroryzmu -ale jak już pisałem może to być rok 2012 lub inny.
po 4.Dla wydarzeń przeszłych używał innych dat np mówił o roku 1 w którym we Francji powstanie republika-póżniej okazało się że użył nowego francuskiego kalendarza rewolucyjnego.Republika we Francji powstała w roku 1792- to jest 1 -y rok nowego kalendarza.Używał różnych kalendarzy np:żydowskiego -ale zawsze gmatwał je z różnymi zdarzeniami astrologicznymi.Ale jest to już inna sprawa-jest to bardzo szeroki temat.
Niektóre jego teksty nie są trudne do rozszyfrowania(te z przyszłości)-ale są one nieliczne,natomiast trudno rozwikłać datę zdarzenia.Np o rewolucji -przewrocie w Rosji napisał cyt:wybuchnie w trzy po wybuchy pierwszej światowej.
Co do czwartków to na ich podstawie nie można określić przyszłości,która nadejdzie.
Nigdy bowiem nie liczył on żadnych lat od jakiegoś czwartku.Ten dzień pojawia się wiele razy w jego tekstach,ale nie ma tu jakiegoś zaszyfrowanego kodu wydarzeń(badano to!)-chyba,że wszystkie czwartki się już wydarzą-ale jest ich sporo np:cyt:
Czterech w czwartek opuści Układ,
Nigdy nie powrócą,choć nie zginą,
Odezwą się dopiero do własnych potomków,
Za przyczyną słowa odwiecznych duchów.

Z wydarzeń historycznych wynika,że Bretania wskutek ukształtowania terenu zawsze była trudna do zdobycia przez wszystkich agresorów.Do królestwa Francji była przyłączona bardzo póżno.Tam i W Akwitanii będą lądować wojska alianckie) z W.Brytanii a nie w Normandii jak w II wojnie światowej.
Bretończycy to ludność celtycka która przybyła z Brytanii(Wielkiej Brytanii) w V w. n.e. na te tereny po podboju tej wyspy przez plemiona germańskich:Anglów,Sasów,Jutów i Fryzów-przybyłych z obecnych północnych Niemiec i Danii.


Centurion


Ciąg dalszy wydarzeń:

RYCERSKIE ARMIE ZAKONNE;

Jak już wspomniałem nowy przywódca francuski:Herkules -uzyska pełnię władzy państwowej.Wszystkie instytucje demokratyczne zostaną rozwiązane.

Utworzony zostanie NOWY DYREKTORIAT w którego skład będą wchodziły 3 osoby:Herkules,Biskup Paryża i uwaga: młody ale już zasłżony w boju przyszły Król Francji i Zachodniej Europy-Henryk V Szczęśliwy.
Najprawdopodobniej rok przed tym otrzyma on szlify generalskie od samego Herkulesa za dzielność i waleczność jego armii-to Henryk Szczęśliwy da pomysł przekształcenia cywilnej armii francuskiej na wojsko zakonne!
Początkowo te 3-y osoby będą żyły w wielkiej przyjażni-jednak już za kilka lat wskutek zachłanności materialnej,nepotyzmu i szerzeniu korupcji między nim a Herkulesem dojdzie do walki zbrojnej -to jest Wojny Domowej.
Armia Zakonna-Rycerska Czerwonego Krzyża pod dowództwem Henryka Szczęśliwego ,która będzie odnosiła większe sukcesy militarne niż Armia Zakonna-Rycerska Czarnego Krzyża Herkulesa -zostanie zaatakowana.Ale o tym póżniej.
Teraz obaj przywódcy działają razem z tym,że Henryk Szczęśliwy klęczy w katedrze Paryskiej przed Herkulesem i przyrzeka mu dozgonną wierność-a przysięgę odbiera Biskup Paryża,który zresztą póżniej(też za parę lat)za poparcie Henryka w konflikcie na rozkaz Herkulesa zostanie zgładzony.

Prócz tych dwóch największych Armii Zakonno-Rycerskich powstaną pózńiej jeszcze inne jak:Krzyża Czerwonego na na żółtym tle,Czarnego na czerwonym tle czy Krzyża Błękitnego-Francuska Marynarka Wojenna.
W miarę powiększania się sił sprzymierzonych i inne kraje chrześcijańskiej(tej niepodbitej jeszcze Europy-w tym Polska)będą tworzyły swoje zakonne siły zbrojne.


c d n.

Centurion


teksty źródłowe -przepowiednie na XXI w i dalej (ver. angielska):
http://www.michelnos...ainsfuture.html
inne:
http://www.michelnostradamus.org/
wyszukiwarka haseł z wszystkich dzieł Nostradamusa:
http://www.nostradamus-repository.org/
i oryginalne skany z dostępnych źródeł:
http://run.to/nostradamus

Za "karę" wyznaczam Panu następną pielgrzymkę na Jasną Górę.I niech Pan dalej pisze!!!
Pozdrawiam

Zajrzałem na tę stronę i cóż widzę?-Walka ze mną idzie na całego-o czym mnie ostrzegano!

Odpowiadam temu Panu i innym swoim przeciwnikom:
po 1.Znam te strony tak jak i wiele innych tu nie wymienionych-i według mojej wiedzy nie zawierają wszystkich dzieł jasnowidza M.Nostradamusa.
Takich kompletnych szczegółowych opracowań jeszcze nie ma-pomimo,że są takie sugestie.
po 2.Tak jak już pisałem ja nie mam obowiązku tłumaczenia tekstów Nostradamusa tak jak inni-interpretacje są różne.
Nie wszystkie tłumaczenia tam zawarte np:na język angielski czy polski mi odpowiadają
Pisałem już,że jeden czterowiersz,sześciowiersz ,czy inny tekst może mieć kilka,a w niektórych przypadkach i więcej tłumaczeń.
Pisałem też,że mój dość szczegółowy opis wydarzeń z przed a także z samego przebiegu III wojny światowej jest oparty nie tylko na przepowiedniach wynikających z treści tekstów Nostradamusa(podawałem szereg czterowierszy i sześciowierszy tylko dla przykładu,żeby podbudować swój opis wydarzeń-bo jego twórczość jest najobfitsza),ale również z innych proroctw,przepowiedni tajemnic itd.Na wstępie podałem przecież prawie wszystkie żródła na których będę się opierał.

Co do przebiegu III wojny światowej polecam wszystkim tu czytającym mój opis jej przebiegu n/w książkę przetłumaczoną na język polski:

AUTOR:PETER LEMESURIER.
TYTUŁ:NOSTRADAMUS.-tytuł oryginału:Nostradamus The final reckoning
Copyright 1955 by Peter Lemeusier
Redaktor:Jacek Ring.
Ilustracja na okładce
Agencja EAST NEWS

Projekt okładki
skład i łamanie
FELBERG
For the Polish translation
Copyright 1996 by Wydawnictwo Da Capo
For de Polish edition
Copyright by Wydawnictwo Da Capo

Wydanie II

ISBN 83- 86829-95-8
Druk i oprawa:PZgraf.Sp.z 0.0.Koszalin
podtytuły:
Nostradamus
Wielka Piramida
Biblia
Św.Malachiasz
Edgar Cayce
Artur C.Clarke
Jeane Dixon
Mario De Sabato
af
al fin
Jest to książka przełomowa -Peter Lemesurier jest ekspertem światowej sławy w przepowiedniach-głównie Nostradamusa.W/w książka zawiera:opisy wydarzeń związanych z ekspansją islamu na świecie w tym w Europie-czyli przebieg III wojny światowej,mapy powiększania się imperium islamskiego(zagarnięcie prawie całej Europy)-to on m.innymi po raz pierwszy zaznaczył,że armie islamskie przybiorą nazwy kolorowych TURBANÓW.

W ZASADZIE KSIĄŻKA TA JEST ZGODNA Z MOIM OPISEM-JA GO TYLKO USZCZEGÓŁAWIAM I PODAJĘ WIELELE INNYCH FAKTÓW,KTÓRE W?G MNIE SIĘ SPEŁNIĄ.

TA KSIĄŻKA WYDANA RÓWNIEŻ W JĘZYKU POLSKIM NAJBARDZIEJ POTWIERDZA MOJE OPISY.
OCZYWIŚCIE NIEKTÓRE ZDARZENIA I FAKTY UJMUJĘ TROCHĘ INACZEJ I BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO-ALE MAM DO TEGO PRAWO.
Myślę,że tę książkę będziecie mogli zdobyć-A WARTO!!!- WTEDY SAMI OCENICIE MNIE I MOICH PRZECIWNIKÓW.
Myślę ,że możecie poprosić o jej dostarczenie różne firmy kolportujące książki lub wydawnictwo.
Jeżeli ta książka niedowiarkom nie wystarczy-to jestem w stanie podać inne.
Ta książka,którą bardzo polecam nie jest gruba- zawiera 222 strony-ale 2/3 jej treści to opis III wojny światowej z mapami(czarno-białymi) i kalendarium wydarzeń-ja podaję tylko inne daty i nieco inny przebieg zdarzeń.
Pisałem i powoływałem się m.innymi na tego badacza i autora już wcześniej(proszę sprawdzić)-którego bardzo szanuję.

Po 3 .Nie zgadzam się z sugestiami wyrażonymi na tych i innych stronach,że Nostradamus przewidywał koniec świata np w roku:2010,czy w roku 2012 albo innych latach i łączył je z wydarzeniami związanymi z wybuchem III wojny światowej jak też z wydarzeniami opisanymi np:w Apokalipsie Świętego Jana-do niej jak pozwolicie to jeszcze powrócę.
Jak już pisałem Nostradamus swoje proroctwa zakończył na roku 3797!!! o czym jednoznacznie napisał.Ten rok też nie będzie końcem ludzkości-będzie to jak napisał cyt:"przejście człowieka z epoki ciała do epoki ducha-dla tego Wszechmogący za ten horyzont nie pozwolił mi spojrzeć!"Wtedy to nie ciało a duch stanie się dla człowieka najważniejszy-człowiek faktycznie osiągnie nieśmiertelność!
Nostradamus mimo opisu okrucieństw wielu katastrof i wojen w tym tej najtragiczniejszej w dziejach ludzkości-jak pisał III wojny światowej był pozytywnym prorokiem a nie negatywnym.
Powiedział ,że ludzkość zgodnie z chrześcijańską nauką wiary przejdzie do innego życia-do drugiej Jerozolimy tej związanej z Bogiem.
CI którzy mówią(również badacze),że Nostradamus wieszczy koniec świata i zagładę ludzkości mówią nie prawdę.
Apokalipsa św.Jana mówi nie o końcu ludzkości -tylko o bieżących cierpieniach ludzkości(o różnych karach tzw:Babilonach,otwartych pieczęciach:katastrofach naturalnych,chorobach,głodzie,wojnach i na końcu o sądzie ostatecznym i życiu w przyjażni z Bogiem -mówi o drugiej lepszej ZIemii- o drugiej lepszej Jerozolimie.
WIZJE NOSTRADAMUSA BYŁY BY NIE ZGODNE Z CHRZEŚCIJAŃSKIMI ZASADAMI WIARY GDYBY MÓWIŁY O OSTATECZNYM KOŃCU LUDZKOŚCI przed sądem ostatecznym-o tym należy pamiętać!
Zycie na Ziemi i w Kosmosie ma być tak wspaniałe w przymierzu z Bogiem-że po osądzeniu poprzednich czasów(etapów dziejów ludzkości-ludzkość ma zrozumieć w końcu słowo Boże i realizować je,a nie tylko słuchać-ma wejść na nowy wyższy-bo duchowy poziom życia![b]
po4.Pan "Mondry"nie mylić z mądrym- wyrażnie się czegoś boi -skoro założył przeciwko mnie(Centurionowi)-stronę do tego nazywając mnie psychopatą.
Ale to nie jest żadna nowość psychopatami nazywano i Nostradamusa i G.Bruna(spalono go na stosie i Galileusza(areszt domowy) i nawet Kopernika i wielu wielu innych.
po 5 Do Pana wyznającego Islam-Pan nie będzie hipokrytą i lepiej nic nie mówi o Częstochowie.Poza tym Ja Panu niczego nie nakazuję np:pielgrzymki do Mekki!Więc jakim prawem Pan to robi-nie jest Pan moim spowiednikiem-w ogóle takich u was nie ma.
Jak się zachowują muzułmanie to najlepiej widać w różnych krajach islamskich.
Np w Arabii Saudyjskiej kara śmierci grozi nie tylko ateistom ale wyznawcą innych niż muzułmańska religii.
Posiadanie Biblii czy łańcuszka z krzyżykiem na szyi jest karane śmiercią.Chrześcijanka wjeżdżając do Iranu i niektórych innych krajów Islamskich-musi się przebrać w kobiecy strój muzułmański.
W islamie ślub kobiety z mężczyzną nie jest świętym sakramentem a zwykłym kontraktem religijno-cywilnym zatwierdzonym przez mułłę.
W niektórych krajach muzułmańskich te kontrakty (śluby na chwilę) są zawierane przez miejscowe prostytutki i to wiele razy dziennie i po "usłudze" wydawane są przez tegoż mułłę rozwody-wszystko oczywiście za dużymi opłatami.
Nie chciałem i nie chcę robić Panu przykrości-ale czasami muszę być jednoznaczny.Ja Pana nie zaczepiam!
Niech mi Pan więc nie chwali islamu bo znam tę religię bardzo dobrze.
U Was nie ma żadnej mszy tylko wspólne modlitwy:wychwalanie Allaha i proroka Mahometa i wypowiadanie koranicznych cytatów-w niezrozumiałym dla większości klasycznym arabskim języku.
Ale rozstańmy się w pokoju -więc powiem na koniec po arabsku -szukrit-czyli dziękuję.Niech Pan przejdzie na stronę "mondrego"-oczerniającego moją osobę.
JA NIGDY PRZECIWKO NIKOMU BYM TAKIEJ STRONY NIE ZAŁOŻYŁ-BO NIE JEST TO POSTĘPEK CHRZEŚCIJAŃSKI!!!
Myślę,że nie będzie Pan już męczył siebie i mnie-nie przekona mnie Pan do swojej religii i pańskiego Wojownika-Proroka Mahometa.

Centurion


dalszy ciąg:

II inwazji Kalifatu Wielkiego Talibanu Na Europę do roku 2034?

Dalszy ciąg inwazji na Francję:

Pomimo zniszczenia "Marianny"-republiki Francuskiej i zabicia Prezydenta Francji w wyniku zamachu stanu dokonanego przez namaszczonego w katedrze paryskiej: Herkulesa,który odgrywa główną-dyktatorską rolę w Dyrektoriacie powołanym na wzór Napoleoński i reformy armii(powołanie rycerskich wojsk zakonnych)-Francja ponosi jednak dalej klęski w wojnie z Wielkim Talibanem!
Ale zwycięstwa Talibanu przychodzą z coraz większym trudem!
)
Marianna wskutek zdradliwej śmierci przywódcy,
W trzeci czwartek siódmego w dyrektoriat przemieniona,
Krwiożerczy Mahdi spotka równie karnego i okrutnego,
Na jego drodze Herkules u siebie zadaje śmierć wyznawcom Proroka!
)
Rzeki i strumienie wraży przypływ tamują,
Lecz ognia poprzedniego nikt zagasić nie zdoła:
Galopem mknie przez Francję szybki jak pogłoska;
Niszczy po drodze:domy,kościoły i pałace.

)
Pani umiera w 'sześćset piętnastym,dwudziestym,
Wkrótce ulewne deszcze spadną z nieboskłonu,
Ognia i Żelaza nawałnica ta porazi,
Wolną: Brytania, Flandria i kraina między nimi,
Długo prosili o pomoc sąsiadów,aż ich na stronę wojny przeciągnęli.

)
Saturn i trzy w Wodniku
Za dnia ulewą usieczą;Mozę i Luxemburg,
Zalewając Lotaryngii miasta i fortece,
Góry i równiny pełne wiadra zdrady!

)
Słoń,Wielbłąd i Kogut bez opamiętania,
Armie męczenników nie znają litości,
Wszystko co obce ,przeszkodą dla wiary,
Upiorna wojna życiem wszystkich żywych!

)
Obficie popłynie krew sług Kościoła:
I długi czas minie,nim płynąć przestanie,
Jak gdyby to płynęły rzeki tak czerwone!
Smutek,ruina,ból czeka całe kapłaństwo.
)
Żółty rycerz z rozkazu Chirena,
Przedpola armii z wrogów gorliwie sprząta,
Pędzeni ,zabijani i pozbawieni praw-
Świątynie i ich domy w ruinie lub własności wojska.

Podałem kilka przykładów inwazji na Francję-wynika z nich ,że w rękach armii Herkulesa i Chirena(Henryka V Szczęśliwego) pozostaje już tylko Bretania,Flandria i ziemia pomiędzy nimi najprawdopodobniej Normandia- oraz otoczony zapewne z trzech stron Paryż.Do wojny z Wielkim Talibanem przyłączają się:Zjednoczone Niderlandy(dawne:Belgia i Holandia-ta mała pozostała część po katastrofie kosmicznej)-z powrotem zjednoczone w jedno państwo ,oraz Wielka Brytania.
Z tekstów wynika,że prowadzona III wojna światowa w Europie staję się już jednoznacznie fanatyczną wojną religijną pomiędzy islamem i chrześcijaństwem.
Żólty rycerz(zakon) stosuje w stosunku do muzułmanów tę samą (przejętą od Zielonego Turbanu))politykę niszczenia fizycznego islamistów-czyli V kolumny na własnych terenach.Był to pomyśł Herkulesa i Henryka V Szczęśliwego.
TA WOJNA STAJE SIĘ JUŻ TOTALNĄ Z OBU STRON!!!
W tym samym czasie w USA trwa jeszcze w najlepsze II Wojna Domowa.
Niemcy po zabiciu własnego Cesarza dalej się wyrzynają - w tym wewnętrznym rozgardiaszu(anarchii )po upadku restytuowanego Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego-uczestniczą miejscowi muzułmanie i podżegający ich Taliban Mahdiego.
Chiny po opanowaniu azjatyckiej Rosji szykują się do wojny z Indiami-Polska podpisuje z nimi (w wyniku mediacji Wielkiego Talibanu) pokój.

c d n.

Centurion


xfeel napisał/a:
Nie wie, czy ten wątek o wybuchu III wojny światowej pożyje długo, ale, właściwie najlepiej jest śledzić bierzące wiadomości które płyną ze świata, żeby zobaczyć czy coś jest bardziej prawdopodobne czy nie. Arteuza tłumacząc teksty Nostradamusa podał wydarzenia, jak 10 lat superterroryzmu, ale czy to dziesięciolecie, tzn od 2001 to naprawdę taki super terroryzm, jak wyglądało to w poprzednich dekadach ? Potem, "wojna wybuchnie w nocy po ogłoszeniu światowego pokoju" - jakoś mi się nie widzi na razie taki światowy pokój zawarty w jerozolimie, gdzie arab i żyd miałby razem żyć bez walki itd - chociaż i tutaj podam ciekawy link: http://www.rp.pl/art..._wymyslony.html są osoby(dalej w tekście), które by tego zjednoczenia między muzułanami i żydami chciały. Ogólnie wydaje się to być jak najbardziej dobrym pomysłem, przecież lepiej zawrzeć pokój niz się zabijać, ale z drugiej strony, gdybyśmy sie nagle dowiedzieli ze takie oświadczenie ma być wydane, to myślę że byłby to znak że jednak jesteśmy bliżej spełnienia się przepowiedni. I na dodatek, ten mułła Omar, czy jak mu tam, jednooki, na razie jest ścigany przez zachód, a tutaj w tekscie Nostradamusa była mowa że przez jakiś czas będzie współpracował z zachodem w celu pokonania Iranu. Jeśli macie dobre źródła niezafałszowane, to skupmy się na analizowaniu teraźniejszości i spróbujmy znaleźć odnośnik u Nostradamusa, lub w innych przepowiedniach, o ile to wogóle możliwe


Dziękuję za ciekawy tekst.
Nie wiem czy mułła Omar nie jest Mahdim.
Natomiast Nostradamus napisał(tak jak i inni jasnowidze-niezależnie od siebie),że Mahdi będzie najpierw wielkim wrogiem tzw;"Zachodu",a dopiero póżniej po zdobyciu władzy w Pakistanie i Afganistanie,które zostaną przez niego zjednoczone w Kalifat Wielkiego Talibanu(on sam zostanie namaszczony jako Wielki Kalif)-rozpocznie WIELKĄ GRĘ Z ZACHODEM -pozorując i udając jego przyjaciela.Będzie postępował jeszcze bezwzględniej (ale podobnie jak Hitler).Jak wiemy Hitler podpisał traktat Monachijski w którym po zagarnięciu Sudetów zagwarantował ,że nie ma już żadnych pretensji terytorialnych do Czechosłowacji i innych krajów środkowo-europejskich-I CO SIĘ STAŁO W NIECAŁY ROK PÓŻNIEJ? Tak też będzie i obecnie postępował Zachód!!!Po WIELKIEJ KLĘSCE W AFGANISTANIE-najprawdopodobniej zniszczeniu wojsk NATO bombą lub bombami atomowymi zdobytymi w Pakistanie.Dojdzie do wielkiego porozumienia Talibanu z Zachodem.BA!Wielki Taliban uzna nawet państwo Izrael -co nie przeszkodzi mu to po kilku latach w jego całkowitym starciu z powierzchni ziemi.
MUŁŁA OMAR POWIEDZIAŁ NASTĘPUJACE SŁYNNE ZDANIE AMERYKANOM I PAŃSTWOM ZACHODNIM;
cytuję:"WY MACIE ZEGARKI ALE MY MAMY CZAS".

Centurion


xfeel napisał/a:
Może też dlatego Obama się tak spieszy, bo chce zdusić przyszły Taliban w zarodku póki jego zalążki są do pokonania, pytanie tylko na ile jest to możliwe, musieliby wszystkich albo wymordować, albo wsadzić do więzienia. Na pewno musi zdążyć przed następnymi wyborami, inaczej demokraci mu tego nie darują i nie będzie miał szans na reelekcję.

Myślę,że lata 2010-2013 to lata w których Zachód poniesie całkowitą wojskową klęskę w Afganistanie i powstawanie Wielkiego Talibanu się rozpocznie.

)
Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.

)
Po wielkich klęskach wielki kryzys,
Dumny w nieładzie i w nieporządku,
W wielkiej Radzie nie pięciu a dziesięciu,
Niedługo potem mocarstwo opuści rubieże.

Myślę ,że jesteśmy w przededniu wielkich wydarzeń mających ogromne znaczenie dla przyszłości naszego świata!!!

Centurion


Maryjan napisał/a:
Centurion,
Bibila mówi o całkowitym zniszczeniu Babilonu Wielkiego czyli duchowieństwa, z podanych przez Ciebie tłumaczeń wynika, że kościół zostanie zniszczony w Europie i Australii, w Polsce pójdzie w rozsypkę, a co się z nim stanie w obu Amerykach? Co znaczy podawane przez Ciebie odrodzenie inni ludzie czy zerwanie z fałszywymi naukami? Skąd ta przemiana?


Trudno mi powiedzieć co będzie z tamtejszym kościołem rzymsko-katolickim.
Na temat obu Ameryk(Północnej i Południowej)najwięcej informacji jest odnośnie przewidywanych tam katastrof naturalnych-które mają być ogromne -większe niż na innych kontynentach-szczególnie w pasie południkowym związanym z górami:Andami i Kordylierami.
Z tekstów wynika,że ponieważ po śmierci ostatniego rzymskiego papieża(następni uznani będą zasiadać w Avinionie-już na stałe):Piotra II Rzymskiego(Petrus Romanus)-najpierw przez kilka lat w ogóle nie będzie papieży a póżniej będą wybierani różni tzw antypapieże ,którzy będą ze sobą rywalizować.W pewnym momencie (w czasie III wojny światowej)ma być ich nawet równocześnie 6-u.Trzech papieży w Europie : pierwszy nominowany przez Cesarza Rzymskiego Narodu Niemieckiego z siedzibą w Monachium,drugi mianowany przez Herkulesa we Francji z siedzibą w Reims,a trzeci mianowany przez Mahdiego z siedzibą w Rawennie we Włoszech-którego zadaniem ma być uznanie przez chrześcijan zasad koranicznych m.innymi wyższości Proroka Mahometa nad Jezusem i obalenie "mitu" "zmartwychwstania Chrystusa".Póżniej Mahdi każe tego "swojego" papieża zabić i całkowicie z niego zrezygnuje -już po prawie całkowitym opanowaniu Europy-po prostu będzie on służył jako "narzędzie" w jego działaniach, a póżniej stanie się niepotrzebny-tym bardziej,że jego wpływ na kapłanów i wiernych będzie prawie żaden.
Czwartego papieża(swojego w Azji )wybiorą Filipiny-kraj w zasadzie rzymskokatolicki.Piąty będzie wybrany przez Brazylijczyków z siedzibą w Rio de Janeiro.A szósty w Argentynie.Kraje hiszpańskojęzyczne nie uznają bowiem papieża brazylijskiego.Brazylia(kraj portugalsko-języczny) będzie toczyła wielką wojnę zresztą-(w tym samym czasie kiedy w Europie będzie trwała III wojna światowa) z Argentyną i innymi państwami hiszpańskojęzycznymi Ameryki Południowej zjednoczonych w restytuowaną Wielką Kolumbię.Będzie to wojna na wyniszczenie przeciwnika.Wojna ta nie zakończy się przegraną przez żadną ze stron -najprawdopodobniej zostanie około 2040 roku podpisany rozejm ,a następnie pokój.Wojna ta- póżniej w całej Ameryce Łacińskiej będzie uznawana za Wielką niepotrzebną Tragedię tamtejszych narodów!
O wielkiej przemianie w świadomości ludzkiej mówią wszystkie przepowiednie(religijne proroctwa i tzw: tajemnice).
Z 9 miliardów ludzi ,które będą zamieszkiwały Ziemię w przededniu III wojny światowej ma zostać około 3 miliardów.
Katastrofy naturalne i wojny spowodują wzrost religijności wszystkich ludzi.Wielkie cierpienia,choroby,codzienny głód,wyzysk,przymusowa wielogodzinna praca ,terror,gwałty i prześladowania,a także przywrócone przez Wielki Taliban-niewolnictwo(będzie używane też straszne bronie; nie tylko broń jądrowa ale też bakteriologiczna i chemiczna-powstaną i będą używane też inne- dotychczas nieznane)-spowoduje to wszystko WIELKIE ZAMIESZANIE RELIGIJNE.Będą powstawały różne sekty.W Europie (nie tylko) np; w Niemczech najliczniejszą religią będzie przywrócona do życia religia pogańska -oparta na starogermańskich wierzeniach.Modne staną się modły w tzw "świętych gajach"-na łonie natury-gdzie różnym pogańskim bogom będą składane ofiary nie tylko ze zwierząt ale i z ludzi!Póżniej z powodu głodu te zabite ludzkie ofiary będą przez wszystkich"modlących się"spożywane!!!Powstanie nowe pogańskie kapłaństwo z Niemieckim Arcykapłanem tajemniczym Siwobrodym Pecus-em otoczonym przez 12 ślicznych dziewic.Jego siedzibą ma być pałac zbudowany w środku lasu niedaleko Hannoveru.To m.innymi nowi poganie przyczynią se do obalenia restytuowanego Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego.Wiara pogańska tak się zakorzeni w Niemczech,że po III wojnie światowej Henryk V Szczęśliwy przeprowadzi trzy zbrojne wyprawy przeciwko niemieckim poganom,a jak wynika z tekstów Nostradamusa "pogańska krew będzie się lała strumieniami".W zasadzie państwo niemieckie już w całości się nie odrodzi.Większa część na zachodzie aż do Renu zostanie przyłączona do Francji a do Polski po Łabę jej wschodnia część.
Właściwie wielkie wojny,katastrofy i migracje spowodują olbrzymie wyludnienie wielkich połaci ziemi -nie tylko w Europie.
Będzie po III wojnie światowej nagminnie brakowało rąk do pracy.
Rozpocznie się NOWA WIELKA WĘDRÓWKA LUDÓW-nastąpi generalne wymieszanie ras i języków-ale to już odrębna sprawa-a mianowicie wygląd świata po III wojnie.
III wojna światowa to także- jak ją nazywa M.Nostradamus cyt:"Wielka Era Głodu i Czyraków"-będzie ona trwała jeszcze około 15 lat po III wojnie,kiedy zabliżnione zostaną powojenne i po katastroficzne straty materialne i kiedy medycyna znajdzie nowe sposoby leczenia strasznych chorób nie tylko osób które przeżyją III wojnę ,ale również jego choremu potomstwu.

)

W czasie i po trzeciej,a prawie piętnaście,
Długo będzie trwała wielka era głodu i czyraków,
Boscy medycy znajdą sposoby by zapewnić zdrowe życie,
I tym którzy przetrwali i tym którzy mają się narodzić.

Centurion


Co do innych pytań-to ktoś prosił,żeby więcej napisać o tzw:II Wojnie Domowej w USA,która będzie trwała w czasie wielkich zmagań w Europie.
Otóż kiedy skończę opis III wojny światowej-to proszę mi ten temat przypomnieć.
Dużo tu się mówi o 21 grudnia 2012 roku.
Otóż astrologowie przewidują dość specyficzny układ planet związany z tzw:intelektem tj: Merkurego,Saturna ,Urana i Jowisza wzmocniony przez Pluton,który sam jest"wzmacniaczem" oraz energetyczny-wojenny Mars.
Planety te będą w odpowiedniej konfiguracji w tak zwanych znakach zodiaku(odpowiednich:Bliżnięta,Strzelec itd) ,które nazywamy wzajemnymi recepcjami -a cały układ "PALCEM BOŻYM"LUB NAWET "POTĘŻNYM PALCEM BOŻYM."
Nie będę tu szeroko i dokładnie opisywał tego układu-wzajemnych recepcji-ale ponieważ w tym układzie bierze udział planeta Mars-starorzymski - mitologiczny bóg wojny:
raczej więc w tym czasie dojdzie do jądrowego zniszczenia wojsk NATO W Afganistanie lub jądrowego zniszczenia(tzw:"brudna bomba")-Nowego Jorku-niż upadku komety(jej odłamka)lub meteoru nie mówiąc o tzw: końcu świata którego centurie M.Nostradamusa w ogóle nie przewidują a tylko żli- to jest przypadkowi tłumacze-interpretatorzy jego tekstów.

Centurion


Ciąg dalszy:

Inwazja Wielkiego Talibanu na Europę-
na Francję.

Do roku 1934 Wielki Taliban zdobędzie pozostałe ziemie francuskie z wyjątkiem Bretanii. Podbije też część zachodnich Niemiec gdzie w Aachen -czyli w Akwizgranie (dawnej stolicy germańskich Franków za panowania Wielkiej Dynastii Karolingów)koronowali się władcy(królowie tego najpotężniejszego wówczas kraju w zachodniej Europie).
Mahdi -tak jak kiedyś Karol Wielki-koronuje się tam na Króla Francji i zachodniej Europy-aby upokorzyć do reszty świat chrześcijański.
Tak więc w roku 2034?,wolnymi od muzułmanów w Europie pozostaną Bretania(półwysep we Francji) gdzie będą się broniły wojska zakonne Herkulesa-Nowe Niderlandy dawna części Holandii i Belgii-gdzie będą się broniły wojska niderlandzkie i cofające się tam zakonne wojska Henryka V Szczęśliwego.
Polska i Rumunia będą w sojuszu z Wielkim Talibanem.Ziemie krajów nadbałtyckich,Białorusi,Ukrainy z Krymem a także południowa Rosja -do Kaukazu i część wschodniej Rosji -aż po Smoleńsk będą pod panowaniem Polski.
Rosja będzie zajmowała tylko tereny północne mniej więcej od zatoki fińskiej i Estonii po góry Ural-tam będzie graniczyła z Nowym Imperium Chińskim w którym dalej będą rządzili komuniści pod przewodem Wielkiego Wodza nazywanego m.innymi(jak już pisałem)-Liangiem,a także tzw:CZERWONYM CESARZEM.
Moskwa i Sankt Petersburg będą całkowicie zniszczone przez chińską broń jądrową.
Car rosyjski(tak!) będzie zasiadał w obecnym Twerze nazwanym Nowym Carogrodem(Carogrodem przez Słowian był nazywany dawny Konstantynopol-siedziba Cesarstwa Wschodnio-rzymskiego,a póżniej Bizantyjskiego).

Tak będzie wyglądało zdobycie Paryża przez Mahdiego:

)
W sto dni i nocy wielki huk i grzmoty,
Piekielne niegasnące światło nad Świętą Genowefą,
Z gorąca królewska rzeka wyparowała,
Piękne Miasto w objęciach podziemnego Hadesa!

UWAGA:
Święta Genowefa to patronka Paryża
Hades to w mitologi greckiej bóg podziemi i świata zmarłych.

Nic więc dziwnego,że Henryk V Szczęśliwy przeniesie stolicę Francji do Avinionu położonego nad Rodanem(stanie się on jak gdyby Nowym Paryżem),po wyzwoleniu swojego kraju od armii Wielkiego Talibanu.
Z przeniesienia stolicy do Avinionu nie będą zadowoleni mieszkańcy Lyonu,którzy nawet przeciwko Henrykowi wywołają z tego powodu wielki bunt.Zostanie on zgnieciony siłą.Temu wydarzeniu Nostradamus poświęcił oczywiście odpowiedni tekst-sześciowiersz.

Wolne też będą północne Niemcy-gdzie wewnętrzna rzeż w roku 2034? się skończy i powstanie w Hamburgu nowy rząd ,który będzie współpracował z Pecusem-pogańskim arcykapłanem.

W roku 2034?skończy się też w USA II wojna Domowa kraj ten będzie miał inne granice(niektóre południowe-głównie hiszpańskojęzyczne Stany się od nich odłączą np Teksas i Nowy Meksyk,zapewne Arizona część Kalifornii- a po odłączeniu się francusko-języcznego Quebec-u do USA zostaną włączone anglo-języczne kanadyjskie prowincje wschodnie jak:Nowy Brunszwik,Nowa Szkocja Nowa Funlandia i Wyspa K.Edwarda.Póżniej już w końcu XXI wieku cała pozostała anglo-języczna część byłej Kanady zostanie włączona do USA.
Na razie w USA będzie trwała dyktatura wojskowa.
Kraj ten zainteresuje się Europą bo zostaną odnowione po Wielkiej Katastrofie Kosmicznej,szlaki morskie i powietrzne,oraz nastąpi duże zagrożenie dla Wielkiej Brytani.
W roku 2034? USA opanują "jako tako"sytuację wewnętrzną,nie będzie już głodu-chociaż będzie system przydziałowy zapisany w osobistych czipach-dawniej zwanym kartkowym.Kartki zostaną zamienione na zapisy elektroniczne tzw"czipy" wszczepiane w nadgarstek każdemu obywatelowi.Ten system pierwszy zaraz po rozpoczęciu III wojny światowej wprowadzi Mahdi-póżniej rozprzestrzeni się on na cały świat-praktycznie ,fizyczne pieniądze w postaci monet lub papierów wartościowych w ogóle znikną i nie będą już nigdy używane.
W ogóle po wojnie powstanie nowy ustrój oparty na kapitalistycznej własności-ale jak wynika z różnych przepowiedni bardzo różniący się od obecnego -"bardziej ludzki"-np znikną giełdy,zostanie zakazany wszelki hazard i tak dalej.Ale to już inna sprawa.

Teraz Mahdi będzie się przygotowywał na podbój pozostałych"mizernych" ale wolnych jeszcze od Talibanu części Europy-przedtem jednak zanim rzuci prawie wszystkie siły na Wielką Brytanię,Niderlandy i Bretanię Herkulesa wyprawi się przez Bałtyk i Morze Północne do Skandynawii ,aby pomóc tamtejszym powstańcom muzułmańskim.Tam jednak spotka go wielka niespodzianka-będzie musiał po 3-ech dniach raptownie wycofać się z tej wyspy-nie półwyspu,bo jak już pisałem po Wielkiej Katastrofie Kosmicznej Bałtyk zostanie otwartym morzem.

Wycofanie jego wojsk nastąpi z powodu rozpoczętej(po wielkich i długich przygotowaniach) wojny Chin NA INDIE>
INDIE dotychczas nie walczące z nikim staną się WIELKIM BOHATEREM TYCH WYDARZEŃ !!!

II MAHATMA(pierwszym był Gandhi)-jak go nazwą Hindusi dobrze obserwujący świat wokół.Czyli wydarzenia związane z przebiegiem III wojny światowej i wydarzenia związane z Wielką Katastrofą Kosmiczną( kraje leżące na południu Azji nad oceanem Indyjskim katastrofa ta dotknie w niewielkim stopniu)zaskoczą: CHINY I WIELKI TALIBAN!!!
Ludne Indie będą do wojny dobrze przygotowane i uzbrojone.
CHINY z całą siła zaatakują pierwsze ale nad Gangesem poniosą Wielką Porażkę(niejedną zreszytA.Chiny poproszą sojuszniczy Wielki Taliban o pomoc!
Ale MAHATMA nie będzie czekał uderzy pierwszy z całą siła na muzułmanów -przekroczy rzekę Indus i zdobędzie kolebkę Talibów Afganistan!
Mahdi zarzuci myśl o zaatakowaniu i podporządkowaniu sobie "resztek Europy"na skutek wielkiego zagrożenia na wschodzie.Szybko i konsekwentnie zacznie przerzucać swoje zbrojne Turbany z Afryki i Europy do Azji-ale icvh wojska będą w ciągłym odwrocie!Rozejm z Indiami Taliban i Chiny podpiszą dopiero w 2038 ?roku.I po raz pierwszy Chiny i Taliban będą musiały uznać Indie za równorzędnego gracza-to ten kraj(czyli Indie) uzyska skromne ale ważne ustępstwa terytorialne Wielkiego Talibanu i Chin na swoją korzyść!
USA i Wielka Brytania a także Francja Herkulesa i Henryka V Szczęśliwego podpiszą sokjusz do którego przystąpi UWAGA!- i POLSKA.
Kiedy Wojska Talibanu będą lądować na brzegach Skandynawii a Chiny napadną na Indie, a Indie w odwecie wkroczą na ziemie ich sojusznika-Talibanu -to w POLSCE wybuchnie WIELKI BUNT WOJSKA I LUDNOŚCI przeciwko Generałowi Dyktatorowi.Wielką rolę odegra przyszły Król Polski i PIĘCIORGA NARODÓW ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ EUROPY.
Polska wypowie natychmiast traktaty z Wielkim Talibanem i Chinami.Przyszły Krół Polski wyśle desanty na pomoc Skandynawom.
Polska,Rumunia i Skandynawia przyłącżą się do nOWEGO SOJUSZU:Amerykańsko-brytyjsk-francuskiego.
NASTĄPI WIELKI PRZEŁOM W WOJNIE!!!
Kłopoty i cierpienia się jednak nie skończą szybko ,a zaczną się nowe:
-WIELKIE WYZWALANIE EUROPY będzie przerywane n?w wydarzeniami:
1.Wojną Francji z Wielką Brytanią-tzw:"Wielką Wojną Braterską" i w tym samym czasie atakiem Chin i Japonii na USA ,Kanadę i Meksyk tzw:"Wojna Pacyficzna i Alaskijsko-Kalifornijska,morderstwo Mahatmy i rozpad Indii.
2.WIELKIM PRZEBIEGUNOWANIEM ZIEMII-zniknięciem po wielkim trzęsieniu dna Pacyfiku i nagłym prawie całkowitym stopieniu czap lodowych Arktyki i Antarktyki prawie całej Japonii i wielu wysp w tym: indonezyjskich i filipińskich.
3.Wielka klęska Chin oraz klęska i rozpad Wielkiego Talibanu-Zrzucenie Bomb wodorowych przez Henryka V Szczęśliwego na święte miasta Islamu:Mekkę i Medynę i zatopienie w oceanie czarnego kamienia.
4.Całkowita rozprawa z islamem na całym Swiecie.

Ale o tym póżniej w miarę wolnego czasu i pod warunkiem ,że nikt nie przeszkodzi w napisaniu do końca tej ważnej i tragicznej zarazem epoki w dziejach ludzkości.
Ten opis (jak już nie jednokrotnie pisałem) jest podsumowaniem wszystkich dostępnych wizji(nie tylko M.Nostradamusa)zapowiedzianych w różnych proroctwach,przepowiedniach,a także zapisanych w komorach Wielkiej Piramidy Cheopsa,Świętych Księgach,Księdze Zohar,staroaryjskich:Vedach(wiedzach) i w Aweście,księgach Sybiliańskich(np:Pytii) itd.itp.

Dla mnie nie ulega żadnych wątpliwości,że III wojna światowa wybuchnie i zmieni cały bieg historii ludzkości.
Mogą być tylko inne(mieć inny przebieg niż opisałem)niektóre zdarzenia, czy wydarzenia. Myślę jednak,że dobry obserwator świata nie powinien zbagatelizować całkowicie opisanych tu przyszłych zdarzeń.

c d n.

Centurion
Walki


Arteuza napisał/a:
faust napisał/a:
Cytat:
W roku 2034? USA opanują "jako tako"sytuację wewnętrzną,nie będzie już głodu-chociaż będzie system przydziałowy zapisany w osobistych czipach-dawniej zwanym kartkowym.Kartki zostaną zamienione na zapisy elektroniczne tzw"czipy" wszczepiane w nadgarstek każdemu obywatelowi.Ten system pierwszy zaraz po rozpoczęciu III wojny światowej wprowadzi Mahdi-póżniej rozprzestrzeni się on na cały świat-praktycznie ,fizyczne pieniądze w postaci monet lub papierów wartościowych w ogóle znikną i nie będą już nigdy używane.
W ogóle po wojnie powstanie nowy ustrój oparty na kapitalistycznej własności-ale jak wynika z różnych przepowiedni bardzo różniący się od obecnego -"bardziej ludzki"-np znikną giełdy,zostanie zakazany wszelki hazard i tak dalej.Ale to już inna sprawa.


A Pana zdaniem wszczepianie chipów ludziom jest rzeczą dobrą? Jeśli Pan tak sądzi, to niech Pan przestanie chrzanić, że jest chrześcijaninem. Jesteś oszustem i kłamcą. Jak możesz pisać w sposób pozytywny o największym zniewoleniu człowieka, jakie kiedykolwiek mogłoby nastać i nastanie w 21. w. W ogóle nie podejmujesz tematów metafizycznych, kwestii nowego porządku świata, globalizacji, ludobójstwa, lichwy. Pisz dalej te opowiadanie.

Na ogół tym ,którzy mi ubliżają nie odpowiadam!
Zrobię wyjątek bo widzę ,że Pan w ogóle nie rozumie tego co piszę!
po 1. Tematem tej strony jest III wojna światowa a nie sprawy wymienione przez Pana,które są oczywiście również pasjonujące.
po 2. Relacjonuje jej przebieg(III wony światowej) na "zimno"-jak tzw"historyk przyszłości",którym był właśnie Nostradamus-on opisywał zdarzenia ale bardzo rzadko wyrażał swoje opinie:-piszę np ,że ludobójstwo wywołane na tle religijnym przez Mahdiego spotka się po pewnym czasie z podobnym ludobójstwem ze strony przywódców chrześcijańskich.
Nie przedstawiam tu swojego indywidualnego zdania -pozostawiam tę sprawę do oceny czytelnikom mojego przekazu-zdarzeń związanych z przyszłością.
W ogóle to są dwa rodzaje historyków:pierwszy rodzaj historyków-których jest cała masa,bodaj z 90%-to historycy którzy opisując wydarzenia z przeszłości;od czasów starożytnych po czasy najnowsze prócz opisu zdarzeń komentują i interpretują te wydarzenia ZGODNIE ZE SWOIMI POGLĄDAMI lub NA ZAMÓWIENIA POLITYCZNE RÓŻNYCH OPCJI CZY PARTII-A ROBIĄ TO ZA SPORE PIENIĄDZE.Takich przykładów jest wiele również w Polsce to choćby historycy związani z IPN.-TAKICH HISTORYKÓW NIE CENIĘ(SĄ ZIDEOLOGIZOWANYMI MIERNOTAMI) I ICH NIE CZYTAM!-SAMA HISTORIA POKAZUJE-ŻE ICH KSIĄŻKI I PRACE PO EFEKTOWNYM STARCIE-SUKCESIE STAJĄ SIĘ DLA POTOMNYCH NIC NIE WARTE A NAWET ŚMIESZNE!!!-przykładów jest bardzo wiele.
I wreszcie są HISTORYCY SZANUJĄCY ODBIORCĘ(CZYTELNIKA)- KTÓRZY PODAJĄ SUCHE FAKTY-"KAŻĄ"CZYTELNIKOWI MYŚLEĆ SAMODZIELNIE I SAMEMU NAD PRZEKAZANYM TEKSTEM INTELEKTUALNIE POPRACOWAĆ-TACY POWINNI BYĆ TEŻ np: DOBRZY NAUCZYCIELE!!! takich Historyków(i ludzi o innych zawodach) cenię bo nie traktują ludzi tak jak PRZEDMIOTY-ALE JAK PODMIOTY(czyli po partnersku); nie traktują odbiorców jak przysłowiową"MASĘ DO KSZTAŁTOWANIA " - a do tego na tzw: "swój obraz i podobieństwo ideologiczno-interpretacyjne".Bo tylko niby ich słowo ma być tym MORALNO-POLITYCZNYM AKSJOMATEM-czyli najprawdziwszą i jedyną prawdą-to nie jest INTELIGENCJA-TO JEST PRYMITYWIZM,który jest niezależny od wykształcenia danej osoby.
po 3.Pytanie dotyczące tzw:"czipów".Otóż ja nie wyraziłem swojego zdania w tym temacie -stwierdziłem tylko że zaczął je wszczepiać ludziom Mahdi i napisałem,że mają służyć m.innymi do ABSOLUTNEGO panowania nad człowiekiem i kontroli jego poruszania( w innym dużo wcześniejszym tekście-proszę znależć).
Ocenę tego o czym piszę pozostawiłem wszystkim Wam-ludziom szanującym nie tyko siebie ale i innych.

Jednak skoro Pan jest ciekawy mojego zdania to powiem ,że wszystkie wynalazki techniczne mogą służyć człowiekowi w złej i zarazem w dobrej mierze:również m.innymi: telewizja,samochody czy komputery -a więc i czipy-zależy to od tego jak będą używane , jacy ludzie będą mieli do nich dostęp i wreszcie jakiej będą podlegały kontroli.

I ostatnie zdanie:
Powtarzam -wszem i wobec ,że moje odpowiedzi będą udzielane tylko ludziom z tzw:KLASĄ-choćby pytania były nie wiem jak frapujące i intrygujące-odpowiedzi dla osób używających wulgarnego języka i poniżających inne osoby- nie będzie!-Na brudy wokół siebie się nie patrzy tylko je się omija,nie mówiąc o tym ,że się w nie nie wchodzi!
Takimi ludżmi (bez tzw:klasy) są osoby,które przy zadawaniu pytań ubliżają swojemu adwersarzowi lub innym osobom-jest to nie tylko nie przyzwoite ale wśród ludzi traktowanych przynajmniej przez tzw: małe (l)-nie mówiąc duże (L)nie powinno mieć w ogóle miejsca.
ZAMIAST DYSKUTOWAĆ-NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ NAD SOBĄ -wykształcenie nie świadczy o klasie człowieka ale uczciwy i rzetelny stosunek do innych ludzi ,a za tym również do własnej skromnej osoby!

Centurion


Arteuza napisał/a:
Gość napisał/a:
Szanowny Panie Centurionie

Czy Nostradamus mówi o ponownym przyjściu Chrystusa do roku 3797 ? Czy raczej może mieć to miesjce już po tej dacie w tym duchowym wymiarze ?
A w jakim tonie wypowiada się o Soborze Watykańskim II ?
Przepraszam, że nie na temat głownego wątku ale pytania te są dla mnie intrygujące.
Dziękuję za niesamowite interpretacje i prosze o jeszcze


Pisałem już,że Nostradamus napisał, cyt:"poza rok 3097 Pan Bóg nie dał mi spojrzeć-póżniej spełni się jego Słowo(Sąd Boży) i skończy się era ciała a zacznie era ducha-nieśmiertelni ludzie w przyjażni z Bogiem staną się dziećmi gwiazd- ale jeden Pan Bóg wie kiedy to nastąpi".

Przed tym wydarzeniem ma być wojna ze śmiercią w której pokonaniu pomorze ludziom Pan Bóg.
Kiedy spełnią się słowa Apokalipsy-najprawdopodobniej po tym roku ale czy będzie to rok np: 3800,4000 czy póżniej -tego nie wiadomo.

O soborach Nostradamus się nie wypowiadał-pisał tylko ogólnie-że będą takie lub inne zmiany w Kościele jako instytucji,ale nie pisał czy one zaistnieją w wyniku zwoływanych soborów.W/g mojej wiedzy nie pisał na temat żadnego soboru ,który będzie w przyszłości.

Centurion


tolpysia napisał/a:
Centurionie cieszę się,że znowu się odezwałeś
Poczytałam sobie wczoraj blog Emiratu Kaukazkiego,polecam każdemu http://czeczenia.blog.onet.pl/
Nienawidzą oprawcy Rosyjskiego od wieków i ta czara goryczy zaczyna się przelewać,czego dowodem jest ostatni atak na pociąg Moskwa bodajże Petersburg.
Ich rodziny są uciskane,mordowane od zawsze przez wiadomo kogo tak więc nie można się im dziwić,że uciekają się do niehumanitarnych metod zwrócenia uwagi Świata na problemy Kaukazu.
Podziwiam ich bo walczą w słusznej sprawie,gdybyśmy byli w ich sytuacji robili byśmy to samo...pytanie czy starczyło by nam odwagi.
Wracając do tematu przewodniego Centurio pisał już wcześniej,że Rosję będą kąsały od południa kraje kaukaskie.

Jak coś pokręciłam to poprawcie


Jestem Chrześcijaninem-katolikiem i to aktywnie praktykującym.
Nie popieram więc żadnej przemocy fizycznej w stosunku do nikogo a więc np:ani do chrześcijan,ani do muzułmanów itd.
Niestety ale wiele ludzi-niezależnie od swojej wiary czy poglądów uważa że swoich wrogów trzeba fizycznie eliminować lub prześladować.
M.Nostradamus -tak wynika z jego tekstów- nie popierał,żadnej przemocy w stosunku do nikogo-wręcz ostrzegał że ci którzy powołują się na Boga zabijając innych służą szatanowi i jego królestwu a nie Panu Bogu i jego królestwu(tak pisał). Nie znaczy to ,że islam jako religia mi odpowiada.Wyrosła ona co prawda z korzenia dwóch wcześniejszych religii:judaizmu i chrześcijaństwa ale jej prorok walczył mieczem i zabijał-Chrystus walczył słowem i dla grzeszników (przeszłych i przyszłych) poświęcił ciało i życie.Mahomet mówił o zdobywaniu wiernych głównie poprzez dżihad(walkę zbrojną) -natomiast Jezus Chrystus mówił o zdobywaniu wiernych ;przede wszystkim własnym przykładem-głównie ubóstwem i pokorą,i wreszcie POKOJEM I DOBRYM SŁOWEM.
M.Nostradamus przestrzegał Biskupów katolickich,żeby nie zachowywali się jak żydowski Sanhedryn(odpowiednik Episkopatu).Mówił,że nadmierne bogacenie się Kościoła-nie będzie przez Boga mile widziane.
Że Bóg już raz Kościół ukarał poprzez powstanie protestantyzmu.
Przecież nadmierne bogacenie się hierarchów kościoła rzymskokatolickiego doprowadziło do buntu niektórych księży i wiernych-doprowadziło do tzw reformacji.
Uważam,że Kościół musi mieć jakieś pieniądze żeby po prostu funkcjonować - ale wszelki biznes i inne interesy nie powinny spychać na drugi czy trzeci plan-tej najważniejszej rzeczy jaką nakazał mu Chrystus-a mianowicie;EWANGELIZACJI-a tę można robić tylko własnymi dobrymi uczynkami,nawet poświęceniem a także Bożym Słowem.

W poniedziałek postaram się opisać dalszy przebieg III wojny światowej-chyba żebym wcześ
niej znalazł trochę czasu-ale może to być ewentualnie tylko sobota.

Centurion


Ciąg dalszy :
10-lecie 2034 -2044?

Walki w Europie i na Świecie w okresie 2034-2038?w/g przepowiedni i proroctw.

POCZĄTEK WIELKIEGO PRZEŁOMU-lata: 2034-2038?

W roku 2034? po zniszczeniu Rosji -Chiny(po kilkuletniej przerwie-wykorzystując walki Talibanu w Europie) przygotowały się już do rozprawy ze swoim odwiecznym wrogiem w Azji czyli z Indiami.
Tzw: "Czerwony Cesarz"-Liang wysyła do Indii poprzez kotliny Asamu i Birmę olbrzymią ponad 100 milionowe rzesze wojska tzw:"Rubinową Armię Północy"zahartowaną wcześniej w bojach z Rosją i "Szmaragdową Armię Południa" zahartowaną wcześniej w bojach z Wietnamczykami i Tajami.
Przed tym lądowym uderzeniem rozpocznie się wojna rakietowo-jądrowa obu państw,która doprowadzi do ogromnych zniszczeń materialnych i ludzkich-zginie olbrzymia część populacji obu państw.
Najprawdopodobniej olbrzymie połacie terytoriów obu państw i przyległych Indochin wskutek m.innymi promieniowania radioaktywnego a także używania broni chemicznej -najprawdopodobniej napalmu i innych środków nie będzie się nadawała do zamieszkiwania i uprawy roli. W/g różnych przepowiedni wskutek nagminnego używania również broni biologicznej (rozpylaniu w atmosferze zarazków zakażnych chorób )z trzy miliardowej liczby ludności obu krajów(łącznie)pozostanie po III wojnie światowej ponoć około 500 milionów-czyli populacja obu krajów zmniejszy się 6 krotnie-straty były by więc większe niż w Europie.O tej wojnie nie ma licznych czterowierszy czy sześciowierszy Nostradamusa-ale to co pisze jest bardzo ważne!Otóż m.innymi pisze On ,że W Europie nie używano niszczycielskich broni na tak masową skalę jak w wojnie Chin z Indiami.
Myślę,że Chiny dążyły do szybkiego zniszczenia południowego(też ludnego i gróżnego przeciwnika jakim są Indie),bo ich wzrok coraz bardziej spoglądał na wschód -to jest na wody Pacyfiku;na USA,Kanadę ,Meksyk i Amerykę Południową.
Najwięcej o tej przyszłej wojnie można wywnioskować ze Świętej księgi RAMAJAMY a także z wielu hinduistycznych przepowiedni i tekstów np:"Ved" (Wiedz) pisanych w sanskrycie.


*
Ambitny wódz zacznie prześladować swego wroga,
Mimo kontrataków wkroczy do kraju przeciwnika:
Poruszając się szybko do przodu tak zbliży się do prześladowanego,
że pewnego dnia dojdzie do Wielkiej Bitwy w pobliżu Gangesu.
*
Ziejący i Rozpędzony Smok znajdzie się w kleszczach Armii Skorpiona,
Drugi Mahatma jak chytry lis w wielkiej zasadzce zniszczy kamienne wojsko Lianga,
Smród milionów trupów będzie się tu roznosił przez jeszcze długi czas-
Nim żądni ziemi tubylcy wszystkie spalą i zamienią w korzystny popiół!
*
Płomienne niebo nad połową Azji rozsiewające wszędzie grozę i śmierć,
Dwaj najwięksi i najludniejsi będą walczyć o wszystko jak Tygrys i Lew,
Po sześćset sześćdziesięciu sześciu prawie wszystko już zużyte zostanie,
Gdy zabraknie sił, Smok z Azjatyckim Słoniem podpisze rozejm bez wiedzy Talibanu.I to właściwie prawie wszystko co napisał o wojnie Chin z Indiami Nostradamus,ale już po tych tekstach widać jak Wielka to będzie i zarazem Okrutna wojna na Olbrzymią nie znaną w Europie skalę.

Ciekawostką jest to ,że Nostradamus liczbę 666 użył też nie tylko do postaci Mahdiego Kalifa Wielkiego Talibanu,ale również do Lianga;-KOMUNISTYCZNEGO CESARZA CHIN!!!
Otóż-choć trudno w to uwierzyć przewodniczący Komunistycznej Partii Chin tzw:Liang koronuje się na Cesarza Chin-UWAGA!-pozostawiając partię komunistyczną:PRZY WŁADZY!!!.Tak więc w CHINACH będzie tzw: Czerwony Cesarz,który równocześnie będzie:przewodniczącym lub sekretarzem generalnym KPCh!!!
Ale w Chinach jest chyba wszystko możliwe-po tym jak Teng Siao Ping (następca Mao) wprowadził w Chinach wolnorynkowy kapitalizm pozostawiając przy władzy komunistów.
Widać,że w/g Nostradamusa i innych jasnowidzów komuniści chińscy będą nową arystokracją cesarską!
Takie rządy w Chinach tzw(czerwony cesarski kapitalizm-który nic nie ma wspólnego z marksizmem) zapanują tam na długie lata ,ale po III wojnie światowej i w Chinach nastąpią wielkie zmiany!

Jak napisałem w jednym z poprzednich moich tekstów Indie w odwecie same zaatakują na swojej zachodniej granicy Wielki Taliban w wojnie z którym osiągną wiele sukcesów!Chiny zawrą rozejm z Indiami ale Indie będą dalej walczyć z Talibanem(nie będą chciały rozejmu)To spowoduje przerwanie działań w Europie i pozwoli temu kontynentowi odetchnąć-i dobrze przygotować się do kontrofensywy(przede wszystkim przy pomocy odzyskującego(po katastrofie kosmicznej i II wojnie domowej) -USA.

O tym postaram się napisać jutro-najpierw oczywiście o Wojnie Wielkiego Talibanu,który został po raz pierwszy napadnięty a tym krajem ,który się na to ODWAŻYŁ będą INDIE!!!

c d n.


Centurion


Dziękuję za dyskusję i szereg ciekawych frapujących pytań-na niektóre udzielę teraz kilku odpowiedzi na inne po zakończeniu opisu III wojny światowej-kiedy będzie więcej czasu na dyskusję.

1.Jak już pisałem moja książka będzie zatytułowana cyt:"Kiedy wybuchnie III Wojna światowa"-i głównie będzie ona omawiała ten temat.
Jeżeli Bóg pozwoli zabiorę się do napisania następnej książki pdt:" Wszystkie znane przepowiednie M.Nostradamusa do roku 3797".
Będę chciał zebrać tu wszystkie obecnie znane i dostępne teksty M.Nostradamusa również te (bo takie też są) ,które budzą wątpliwość,że ich autorem jest mistrz-jasnowidz M.Nostradamus-oczywiście wątpliwe teksty odpowiednio zaznaczę.
Na końcu tej drugiej planowanej książki dokonam własnej interpretacji twórczości M.Nostradamusa.
2.Adolf Hitler tak jak J.Stalin i wielu innych przywódców interesowało się twórczością M.Nostradamusa i posiadało swoich interpretatorów jego twórczości.Byli oni przez nich solennie opłacani.Ich interpretacje były zawsze zgodne z dążeniami przywódców.
A oto przykład tekstu który był przedstawiany Hitlerowi jako jego zwycięstwo w wojnie:

#
W tym konflikcie wielki,który niewiele dotychczas znaczył,
W końcu na oczach wszystkich dokona wielkiego cudu,
Mimo ,że dotychczas wszystkiego mu brakowało,
W niedługim czasie przy pomocy języka i ognia rzuci dumnych do kolan!

Ten tekst najprawdopodobniej dotyczy pierwszych sukcesów wojennych III Antychrysta Mahdiego-a nie II Antychrysta Hitlera.
Ponieważ w tekście nie ma żadnych wskazówek co do okresu historycznego ,którego ten tekst dotyczy i konfliktu zbrojnego -łatwo było Hitlerowi wmówić -że tekst ten dotyczy jego całkowitego zwycięstwa w II wojnie światowej.
Często dla własnych zysków interpretatorzy tekstów różnych przepowiedni naginają jich treść do potrzeb rządzących.
Są to znane sprawy wśród uczciwych badaczy i interpretatorów przepowiedni i proroctw.
Jak więc widzicie proroctwami i przepowiedniami-TEŻ MOŻNA W ODPOWIEDNI SPOSÓB MANIPULOWAĆ!!!

3.Ja opisuję III wojnę światową tak jak została przedstawiona w różnych proroctwach i przepowiedniach-a nie tak jak mi się wydaje.
Czy te przepowiednie się spełnią?-myślę ,że zdecydowana większość-tak!
Przykład spełnionej przepowiedni o tzw:"wypędzeniu Niemców"ze wschodu po klęsce w II wojnie światowej w 1945 roku:
#
Po drugiej wielkiej klęsce na wschodzie wielkie wydarzenie,
Szaleniec Hilter po śmierci jeszcze raz rozbudzi demony nienawiści,
Jego przegrany i osamotniony germański naród złamanego krzyża,
Milionami będzie pędzony przez rubieża odzyskanej słowiańszczyzny!

Jeszcze jedno teksty ze słowem Hilter i jeszcze niektóre inne były przez astrologów Hitlera skrycie ukrywane lub fałszowano ich treść:Hitler,Stalin-ba! nawet Lenin(oficjalnie niewierzący utrzymywał swoich astrologów i tzw:jasnowidzów).Wszystkie teksty były tak tłumaczone(albo ukrywane)-aby zadowolić swoich"pracodawców"!


Centurion


Pozdrawiam i jak zwykle zachęcam do większej aktywności w temacie :)
 • 0#70 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
 • Tematów: 0

Napisano

17:34, 13.04.2011 /Reuters

Putin czy Miedwiediew? "Jest jeszcze rok"

PREMIER ODPOWIADA KORESPONDENCYJNIE PREZYDENTOWI

Dmitrij Miedwiediew zostanie na kolejną kadencję czy też może wróci Władimir Putin? Tym pytaniem Rosja i nie tylko fascynuje się coraz bardziej. Jeden z zainteresowanych, Putin, nie pomaga znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

- Jest jeszcze rok do wyborów - mówił Putin dziennikarzom oczekującym na każde wspomnienie o zbliżających się wyborach. Premier zrugał ich nieco za taką postawę, twierdząc, że "zamieszanie z wyborami nie pomaga w organizowaniu codziennej pracy". - Jeśli damy teraz złe sygnały, połowa administracji kremlowskiej i połowa rządu przestanie pracować w oczekiwaniu na zmiany - dodał.

Źródło i cd...


Użytkownik Sentinel edytował ten post 14.04.2011 - 16:37

 • 1

#71

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sentinel, sam chciałem poszukać jakiegoś materiału o tym, gdyż usłyszałem to dzisiaj w tv. Każdy zna sposoby walki o władzę (i chęć utrzymania jej za wszelką cenę) w Rosji - jak za rok dojdzie do wyborów, to może się okazać, że i Nostradamus miał rację...

A teraz kolejna dawka interpretacji (w tym m.in. fragmenty o przymierzu Polski z Mahidm oraz IV WŚ około 2150 roku!):

Ciąg dalszy przebiegu III wojny światowej w latach 2034-2038?

INWAZJA INDII NA WIELKI TALIBAN.

Kiedy w 2021? roku wybuchnie III Wojna światowa rząd Indii ogłosi neutralność i będzie bacznie obserwował inwazję Chin i Japonii na Rosję-a także inwazję Wielkiego Talibanu na Afrykę Północną ,Turcję i...Rosję -na prośbę Chin.
Wielka Katastrofa Kosmiczna-tj upadek odłamka komety lub meteoru na północny Atlantyk nie spowoduje znacznych strat na obszarze Indii,chociaż zanieczyszczenie atmosfery i oziębienie klimatu związane z tzw"zimą nuklearną" przyczynią się do znacznych strat w rolnictwie.Wybuch II wojny domowej w USA i najazd Zjednoczonego Sułtanatu Wielkich Malajów(powstanie po połączeniu muzułmańskich państw wschodniej Azji:Indonezji.Malezji i Bangladeszu) liczącego około 500 milinów mieszkańców na: Filipiny(kraj katolicki) i Australię spowoduje wśród Hindusów wielką obawę i niepewność o losy kraju.W wyniku przewrotu wojskowego w kraju obejmie władże jeden z generałów,który przyjmie imię(tytuł) Mahatmy II -z języka sanskryckiego:Maha(Wielki),Atma (dusza).I Mahatma był cieszący się wielkim autorytetem wśród Hindusów:Gandhi.Ten generał rozpocznie wielkie zbrojenia kraju i przygotowania do wielkiej wojny.Indie będą przez swoich wielkich wrogów otoczone z trzech stron;z północy przez Chiny ze wschodu przez Wielki muzułmański Sułtanat Malajów a od zachodu przez Wielki Taliban.
Mahatma II wystąpi w obronie wiary kościoła hinduistycznego i wartości z tym kościołem związanych.Będzie mówił cyt:"My Hindusi potomkowie walecznych Ariów-nie damy się zepchnąć do oceanu i nie damy z siebie zrobić niewolników!".

#
Mahatma drugi wzbdzi ducha starożytnych Ariów,
Będzie przez Indusów czczony i uwielbiany,
W wielki czwartek dniu jego narodzenia,
Będą na ulicach i w domach palić święte kadzidła!

Uwaga:Mahatma II-też urodzony w czwartek!!!-niebywałe-co to za dzień?-nie wiem!

Ogromne zdenerwowanie wśród Hindusów wywoła (po roku 2024?-po katastrofie kosmicznej)-inwazja Sułtanatu Zjednoczonych Malajów wraz z Chinami na kraje Indochin:Wietnam,Laos,Kambodżę,Birmę(Myanmar)i Tajlandię(Syjam).
Dzięki pomocy Indii (wysyłaniu milionów tzw:ochotników)-obu krajom(Sułtanatowi i Chinom nie uda się całkowicie zdobyć krajów półwyspu Indochińskiego.
W negocjacjach rozejmowych(Chin,Sułtanatu Malajów i krajów Indochińskich) będą uczestniczyły też Indie-które będą broniły ich niepodległośći.
Ta pomoc Indii wywoła wściekłość u przywódcy Chin ,który będzie chciał temu krajowi dać tzw:"nauczkę".


*
Czerwony Cesarz niebiańskiego kraju,
Nie zazna spokoju do czasu kiedy jego kamienni,
Z zamysłem zemsty nie ruszą na wielki kraj Indusów,
By pomścić brak sukcesów w wojnie przeciwko ludom półwyspu.

Uwaga:
Zauważmy ,że Nostradamus wojska chińskie nazywa cyt:"kamiennymi"-otóż poprzednio już cytowałem teksty w których armie chińskie nazywane są imionami szlachetnych kamieni np:chińska armia szmaragdowa-a także rubinowa,szafirowa itd .Czy Chińczycy tak będą nazywać swoje armie?-zobaczymy!

A oto inwazja Indii na Wielki Taliban w roku 2034?-w tym czasie trwa wielka bitwa nad GANGESEM (złapanych w pułapkę -w kleszcze)wojsk chińskich z tzw:"Armią Skorpiona" -czyli wojskiem indyjskim.
#
TORRENT Indusów silniejszy,
Talibowie zdziwieni i wielce zaskoczeni,
Tylko płomienne grzyby Mahatmy sieją spustoszenie,
Armia Kraba szybko podąża do ich matecznika.

Uwaga:
Jeżeli Torrent to internet -to widać namacalnie,że Hindusi w tej wojnie elektronicznej okazali się lepsi od Talibów.
Talibanowi udało się wygrać wojnę elektroniczną przy pomocy Chin i Japonii z Europą, a Chińczykom i Japonii z Rosją-natomiast w wojnie elektronicznej z Indiami OKAZALI SIĘ SŁABSI!!!

Indyjska broń nuklearna wystrzeliwana na Wielki Taliban dochodzi do celu -a Talibańskie rakiety nuklearne są bezwzględnie niszczone!


)
Europo!-twój los w rękach armii KRABA!
Nareszcie chwila oddechu i spokoju,
Mahdi ze swoimi podąża na wschód,
Tam gdzie się zaczęło tam musi się skończyć!
)
W czterdziestym dziewiątym roku Mahatmy,
Nad INDUSEM strasznych trzysta dni,
Krew Talibów zabarwia wody nowej granicznej rzeki,
Z powodu buntu maharadżów Indie zawierają pokój.

Uwaga:
Jak widać Indie osiągają w wojnie zarówno z Chinami jak i z Talibanem sukces militarny.
Jednak z powodu buntu arystokracji indyjskiej tzw:maharadżów-(możliwe ,że przekupionej przez bogatych szejków talibskich z zatoki)- Indie zawierają z Wielkim Talibanem pokój,który jest dla nich bardzo korzystny.Nowa granica zostaje przesunięta na zachód i ustalona na rzece Indus.Talibowie godzą się na oddanie Indiom połowy dawnego Pakistanu-aby szybko przerzucić swoje turbany z powrotem na zachód i dokończyć dzieła podboju Europy. Ale Europa dobrze wykorzystała swój czas spokoju w roku 2038? dojdzie na jej frontach do WIELKIEGO PRZEŁOMU!!!
O tym w następnym tekście.

c d n.

Centurion


xfeel napisał/a:
Panie Arteuzo ważna sprawa !!!! Napisał Pan czterowiersz ze słowem Hitler, a przeciez wcześniej pisał Pan że Nostradamus celowo używał słowa Histler, to jak to w końcu jest, Hitler czy Hister ?

Pisałem,Ze Nostradamus używał nazw :Hilter,Hister,Hadrie,itd.
Pisał Hilter a nie Hitler-i ostatnio tak napisałem a mianowicie Hilter.On po prostu -Nostradamus przekręcał też nazwisko Hitlera na Hilter.
Możliwe,że gdzieś się pomyliłem-proszę podać gdzie bo jakoś nie zauważyłem-ale mogłem oczywiście się pomylić.


Centurion


dwiejedynki napisał/a:
Arteuza napisał/a:

Uwaga:Mahatma II-też urodzony w czwartek!!!-niebywałe-co to za dzień?-nie wiem!Centurionie, a czy wiadomo w jakim dniu urodzi się "Wielki Mastin"?

Odpowiadam:
Nie znam żadnego tekstu M.Nostradamusa który mówi kiedy urodzi się Szkot zwany cyt:"Wielki Mastin"-wódz który wywoła ostatnią klasyczną krótką (3 letnią) IV Wojnę Światową -ok.roku 2150 czyli w XXII wieku.

Jeden z tekstów o nim już podawałem.Wynika z niego,że w malutkim nic nie znaczącym kraju;Szkocji(przedtem w czasie III wojny światowej ten kraj oderwie się od Anglii)urodzi się uczony,który znajdzie sposób na techniczne opanowanie zatrzymywania na krótko "biegu czasu" w małej części czasoprzestrzeni.Osoby,pojazdy,samoloty ,statki,chmury,fale- itd będą jak gdyby zawisały na moment w przestrzeni-nie będą się poruszały(czas tam nie będzie w ogóle przez moment biegł!)-ta technika(nieznana w innych również potężnych państwach) pozwoli mu;"Wielkiemu Mastinowi" opanować bez wielkiego wysiłku(wielkich armii)prawie cały świat-dopóki nie zostanie wykryta i zneutralizowana przez inną broń.Wojna ta nie będzie tak krwawa jak I ,II czy ta największa III.Wielki Mastin który po 2 latach zwycięstw koronuje się w Edynburgu na :Króla Świata"-zostanie wzięty do niewoli i najprawdopodobniej zginie na na tzw;"Diabelskim Tronie":-najprawdopodobniej krześle elektrycznym.
Póżniej ten "czasowy wynalazek" zostanie wykorzystany przez ludzi do budowy nowych statków kosmicznych i ekspansji we wszechświecie o czym pisze też M.Nostradamus:

&

Wielki Mastin mściwy i chytry Szkot,
Przegra czwartą nim zacznie się na dobre era Wodnika,
Zasiadłszy po dwóch na Tronie Świata w stolicy królestwa,
Po trzech skazany na śmierć zakończy życie na Diabelskim Tronie!

&

Lśniące płomienne statki jak trąby powietrzne,
Będą z wielkim świstem wznosić się do nieba,
Po ich starcie wszystko wokół będzie gorące i rorzedzone,
Po krótkiej ciszy będzie wielki huk nim czas wróci na swoje miejsce,
Tak oto szkocka broń zostanie odnowiona i stanie się krótką drogą,
Do osiągania niebieskich ciał jak gdyby były na wyciągnięcie dłoni!


Centurion


Zanim przejdę do dalszego opisu przebiegu III wojny światowej to podam kilka czterowierszy M.Nostradamusa(dobrze poznanych i przetłumaczonych jednoznacznie) o zdobywaniu przez Mahdiego Europy,które wszędzie możecie znależć bo są dość dobrze znane i jednoznacznie przetłumaczone.W tym wypadku wyjątkowo je dokładnie oznaczę!
Może te przykłady jeżeli nie przekonają to przynajmniej poskromią języki tym osobom ,które żyją w świecie,który im się bardzo bezpieczny i znają go dobrze -wszystko o nim wiedząc.Są bowiem pewni ,że wszystko co pisze jasnowidz z Salon to fantazje i bzdury!?
Front włoski:

Centuria 9 czterowiersz 28.

Statki sprzymierzone z portu Marsyli,
Przez wenecki port wyruszyły do Panonii, -Panonia to Węgry.
Ruszyły z zatoki Illyrii, -Illyria to starożytna nazwa byłej Jugosławii.
Zniszczenie Sycylii,Liguryjczycy zabijają z dział.

Centuria 7 czterowiersz 6.

Neapol,Palermo i cała Sycylia,
Z barbarzyńskiej dłoni nie zamieszkałe:
Korsyka,Salerno i wyspa Sardynia,
Głód, zaraza i wojna koniec jej daleki.

Centuria 10 Czte3rowiersz 60.

Opłakuję Monako,Pizę i Genuę,
Sawonę,Sienę,Kapuę,Modenę ,Maltę:
Krew i miecz za dary,
Ogień,drżąca ziemia,woda,nieszczęsna opieszałość.

Centuria 3 czterowiersz 43.

Ludzie z okolic Tarn,Lot i Garonny,
Uważajcie na góry Apeniny podczas przeprawy,
Wasz grób niedaleko Rzymu i Ankony,
Czarna Broda wzniesie trofeum.

Centuria 2 czterowiersz 4.

Z Monako do Sycylii cała plaża,
Domy opuszczone nie ostaną się przedmieścia,
Miasta ani wsie przez Barbarzyńców ,
Niszczone i rabowane.

Centuria 5 czterowiersz 22.

Przed Rzymem wielki pozostawi duszę,
Strach na armię obcą padnie:
Zasadzkę niedaleko Parmy,
Dwaj czerwoni będą razem świętować.

Centuria 4 czterowiersz 98.

Albańczycy przejdą przez Rzym,
Z powodu Langres duże niejasności.
Wielki władca i brak przebaczenia dla ludzi,
Ogień,krew,ospa,brak wody, zniszczone zbiory.

Losy papiestwa:

Centuria 8 Czterowiersz 99.

Przez potęgę trzech królów czasowo,
W inne miejsce przeniesiony Święty Tron:
Gdzie treść pisma ucieleśni się,
Będzie odnowiona i odzyskana dla prawdziwego miejsca.

Centuria 5 czterowiersz 49.


Nie z Hiszpanii,lecz starożytnej Francji,
Zostanie wybrany dla drżącego statku,
Wrogom zostanie złożona przysięga,
Którzy podczas jego panowania wzniecą okrutną plagę.

Centuria 7 czterowiersz 22.

Obywatele Mezopotamii, -chodzi nie o Irak a o tzw:Mezopotamię Francuską(dolina rzeki Rodan:Lyon i Avinion).
Żli na przyjaciół z Taragony:
Zabawy ,obrzędy wesela,wszyscy uśpieni,
Wikary nad Rodan,pojmane miasto ci z Ausonii.

Centuria 2 czterowiersz 97.

Rzymski Arcykapłanie strzeż się
Miasta,które dwie rzeki otaczają,
Twoja krew tam rozlana,
Twoja i twoich,gdy róże zakwitną.

i dalej wielkie klęski armii włoskiej:

Centuria 7 ,czterowiersz 30.

Plądrowanie coraz bliżej,ogień wielka krew rozlana,
Pad ,wielkie rzeki klaunów przedsięwzięcie:
Z Genui Nicei,po długim czekaniu,
Fossano,Turyn i Sawigliano zdobyte.

Centuria 4 czterowiersz 30.

Dwie armie za ścianą nie mogą się połączyć ,
W jednej chwili zadrży Mediolan,Ticinum:
Głód,pragnienie tak bardzo zwątpią
Ani mięsa,ani chleba,ani żadnej garści pożywienia.

A ile lat będą okupowane północne Włochy(Rzym i południe będzie o wiele lat dłużej w rękach muzułmanów)zanim wyzwoli je Henryk V Szczęśliwy?

Centuria 7 czterowiersz 15.

Przed miastem kraju Insubrii,
Siedem lat niewoli zanim:
Wielki Król tam nadejdzie,
Miasta opuszczone uwolnione przez wrogów.

I jeszcze tragedia Szwajcarii:

Centuria 6 czterowiersz 81.

Płacz,krzyk i narzekanie,szloch,strach,
SERCE NIELUDZKIE ,OKRUTNE,CZARNE I ZIMNE:
Jezioro wysp ,z Genewy wodzowie,
KREW się rozleje,PSZENICA,GŁÓD;nikogo nie oszczędzi!

Centuria 4 czterowiersz 44.


Uciekajcie,uciekajcie wszyscy z Genewy,
SATURN ze złota w żelazo obrócony,
Ci przeciw RAYPOZ wymordowali wszystkich, -Nie wiem co to jest RAYPOZ ,M.Nostradamus powtarza ten wyraz
Przed jego nadejściem znaki nieba ukażą się. wiele razy -jak TORRENT:może ktoś się domyśli?

Podałem te przykłady dość powszechnie znanych przepowiedni(tekstów) nie podlegających dyskusji aby uświadomić choć niektórym osobom ,że M.Nostradamusa należy traktować z całą powagą.
Cały czas jego twórczość jest badana i dogłębnie analizowana.

Z mojej wiedzy wnioskuję,że wiele z tych przepowiedni i proroctw(bardzo smutnych dla naszego świata i przygnębiających)zacznie się realizować na naszych oczach już w tym czteroleciu -to jest w latach:2010-2013.
Poczekajcie trochę to już przecież niedługo.

Podałem już Wam tu kiedyś jedną z wypowiedzi Taliba Omara dla dziennikarzy głównych telewizji światowych-cyt:"wy macie zegarki-my talibowie czas".
A oto inna bulwersująca wypowiedż cyt:"zniszczenie Izraela jest tylko drogą do sukcesu- a nie celem-celem jest zdobycie dla Allaha Rzymu i Świata".

Nic dodać nic ująć!!!

c d n.

Centurion


Ciąg dalszy:

WIELKI PRZEŁOM w III wojnie światowej -lata:2038-2044.

+

Dwóch z bieguna pólnocnego,zjednoczy się,
Aby zza oceanu przynieść pomoc GRYFONOWI,
Wielkie armie ze sprzętem lądują na brzegach Brytanii,
Wśród walczących na wschodzie muzułmanów wielki strach!

Uwaga:

Dawniej uważano,że dwóch z bieguna północnego to:USA i Rosja.
Obecnie uważa się,że USA zjednoczy się z kulturowo związaną anglosaską Kanadą(po oderwaniu od Kanady frankofońskiego Quebecu),co nastąpi po II wojnie domowej w USA i Wielkiej Katastrofie Kosmicznej.
Te nowe Stany będą chciały pomóc W.Brytani zagrożonej inwazją Wielkiego Talibanu-który toczy na wschodzie wielkie boje z Indiami.
GRYFON-to Europa.


+

Na lodowej wyspie Europy odnowiony sojusz,
Neptun,Pijawki,Kogut i kraj białego Orła znowu razem,
Rumuni się przyłączają a Węgrzy buntują,
Wskutek najazdu Chirena,Wielbłąd opuszcza Sorbinę.

Uwaga:

Najprawdopodobniej na Islandii(lodowa wyspa Europy)zostanie zawarty nowy sojusz pomiędzy:Neptunem(USA i Kanadą),Pijawkami(W.Brytanią) Kogutem(Francją,Krajem Białego Orła(Polską)-póżniej przyłączy się do niego Rumunia-zdradzając Taliban-tak jak wcześniej zrobiła to Polska-a Węgrzy się zbuntują i wywołają wielkie powstanie anty-muzułmańskie.
Chiren to Henryk Szczęśliwy który zaatakuję północne Niemcy gdzie władzę posiada pogański odtworzony starogermański kościół-o czy wcześniej pisałem.
Wielki Taliban nie będzie na razie interweniował ,bo będzie zajęty wojną na wschodzie z Indiami.
Bojąc się okrążenia swojej armii w Sorbinie(tak Nostradamus nazywa wschodnie Niemcy zamieszkałe kiedyś przez Słowian-mniej więcej jest to teren pokrywający się z dawnym NRD)-Mahdi rozkaże wycofać stamtąd swoje wojska.
Teren Sorbiny zajmie Polska a Henryk Szczęśliwy spotka się z koronowanym już na Króla Polski i Pięciu Narodów(póżniej Dwunastu Narodów) nowym władcą Polski w małym mieście nad Łabą-która stanie się w przyszłości granicą polsko -francuską.


c d n.


Centurion


Gość napisał/a:
Wyczytałem, że Polska sprzymierzy się z Mahdim w wojnie przeciwko zachodowi.
Czy to oznacza, że polscy żołnierze będą walczyć na froncie zachodnim jako żołnierze Mahdiego?


Z tekstów Nostradamusa wynika ,że Polska będzie sojusznikiem Arabów i innych muzułmanów reprezentowanych przez Mahdiego,który nazywany jest III Antychrystem- a w szerszym kontekście sojusznikiem Wielkiego Talibanu. Przypominam,że I Antychrystem Nostradamus nazywa Napoleona Bonaparte a II Antychrystem Adolfa Hitlera.
Kiedy w przededniu wybuchu III wojny światowej zostanie podpisany w Jerozolimie(Al Kuds-miasto pokoju-po arabsku) hucznie przed kamerami wszystkich telewizji świata Wieczysty Traktat Pokojowy(podpiszą go też m.innymi Komunistyczne Chiny,Wielki Taliban i Zjednoczony Sułtanat Malajów)-na świecie będzie panował już: WIELKI KRYZYS GOSPODARCZY I FINANSOWY-wszędzie będzie szalała drożyzna i wielkie bezrobocie,na prawie wszystkich morzach i oceanach "rozpleni" się piractwo do takiego stopnia jakie w historii nie było jeszcze znane.Piractwu -wskutek kryzysu i biedy będą półoficjalnie lub oficjalnie wspierać niektóre państwa i to nawet te tzw: bogate.W USA,Rosji i w zachodniej Europie wybuchną pierwsze wewnętrzne konflikty zbrojne wywołane kryzysem ,a także działalnością V kolumny muzułmańskiej -wspieranych przez Taliban i Sułtanat i pieniądze bogatych szejków arabskich.W chwili wybuchu III wojny światowej muzułmanie w krajach chrześcijańskich w jednej chwili wyciągną nazbieraną przez lata broń z tajnych magazynów i zaczną mordować ludność chrześcijańską i przeprowadzać skuteczny SABOTAŻ wewnętrzny.Armie zachodnie i Rosja będą musiały toczyć wojny na dwa fronty-a mianowicie z muzułmańskim wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym.
Kiedy Polska podpisze traktat sojuszniczy z Mahdim jego wojska staną już na południowej granicy naszego kraju -a w jego ręku będzie prawie cała Europa.Odziały polskie nigdy nie będą brały udziału w wojnie po stronie Talibanu.Kiedy nastąpi przełom i Wielki Taliban będzie ponosił porażki wojsko polskie też nie będzie brało udziału w walkach-nawet w wielkiej bitwie narodów pod ULM.
Nie wiem bardzo dlaczego(mało tekstów),ale Polska będzie w czasie III wojny światowej zachowywała się podobnie jak Szwecja w drugiej.
Będzie sprzyjała zawsze silniejszemu-ale aktywnie nie będzie uczestniczyła w przełomowych walkach.
Polska dopiero w ostatnim etapie wojny -po tzw."przebiegunowaniu ziemi"- to jest po roku 2044?,kiedy klęska muzułmanów będzie przesądzona opanuje zbrojnie całą wschodnią i południową Europę.Praktycznie w Polsce nie będzie wojny (prócz 9-dniowego zatargu z Niemcami-o którym już wspomniałem)-i Polska praktycznie z tej wielkiej wojny wyjdzie bez żadnych strat-WYJDZIE BARDZO WZMOCNIONA!!!
Z tekstów wynika,że Nostradamus ma pretensje do Polaków za ich -jak gdyby"hipokryzje" w czasie wojny-ale mówi też tak cyt:"okazali się roztropni i przewidywalni".
Trzeba powiedzieć,że Polska w czasie III wojny światowej sprzyjała zawsze silniejszym!
Dlaczego?-może dlatego ,że wojny nie będzie chciała ludność naszego kraju!

Centurion


Ciąg dalszy:

WIELKI PRZEŁOM -Pierwsze klęski Talibanu w Europie po roku 2038!?

Zanim zacznę opisywać dalszy ciąg zdarzeń -to powrócę do poprzedniego pytania na które udzieliłem już odpowiedzi.Dopełnię go!
Otóż Polska nie będzie uczestniczyła w działaniach zbrojnych w III wojnie światowej w sposób aktywny najprawdopodobniej ze względu na ;ZNISZCZENIE MIĘDZY INNYMI WOJSK POLSKICH W JEDNEJ CHWILI WSKUTEK UDERZENIA ATOMOWEGO NA WOJSKA NATO DOKONANEGO PRZEZ TALIBÓW W AFGANISTANIE-BRONIĄ JĄDROWĄ ZDOBYTĄ NA PAKISTANIE.
Wstrząs na świecie(szczególnie w krajach NATO-ma być tak ogromny-że wszystkie kraje zachodniej Europy z Afganistanu wycofają się-korzystając z OFERTY POKOJOWEJ TALIBÓW I OGÓLNOŚWIATOWYCH PRZEPROSIN i UKARANIA WINNYCH(zrzucenia bomby jądrowej) ,GENERAŁÓW,których "dla wyższych celów poświęci Mahdi.Osamotniona w kryzysie Ameryka rządzona przez cyt:"nieudolnego i słabego"również wycofa swe wojska i to z całego Bliskiego Wschodu podpisując z Talibami odpowiedni traktat w którym zgodzi się cyt:"na pokojowe zjednoczenie wszystkich muzułmanów w Azji i Afryce"-do którego dążył wielki prorok Mahomet .Hasłem Talibanu będzie jedność muzułmanów w jednym państwie -na co za ułudę wieczystego pokoju zgodzi się bezkrytycznie USA i Unia Europejska.
Po klęsce afgańskiej pasywny stanie się zachód a w ofensywie będą inne państwa w tym Wielki Taliban i Chiny.
Po tym nic już nie stanie na przeszkodzie w budowie dwóch potężnych państw muzułmańskich: Kalifatu Wielkiego Talibanu i Zjednoczonego Sułtanatu Malajów!!!
Równocześnie wielki kryzys spowoduje(po klęsce afgańskiej) dalsze wycofywanie wojsk amerykańskich ze wszystkich kontynentów w tym z Europy.
Stanie się (w USA) z powrotem modna polityka izolacjonizmu pod hasłem-cyt"przede wszystkim Ameryka".
Przed III wojną światową wojsk amerykańskich w Europie i Azji-z wyjątkiem nielicznych grup doradców-praktycznie już nie będzie.
Zamiast baz wojskowych(najpierw zostaną zlikwidowane w Niemczech,bo Niemcy nie będą chciały współuczestniczyć w ich finansowym utrzymywaniu),będzie Europę i Azję opływała nieliczna amerykańska marynarka wojenna-która całkowicie z przyczyn naturalnych zniknie z tej części świata po wielkiej katastrofie kosmicznej i wybuchu III wojny światowej.
Traktat Atlantycki po klęsce afgańskiej zostanie zmieniony i przestanie obowiązywać słynny punkt o pomocy zbrojnej w razie napadu na jedno z państw sojuszniczych.Stanie się to w przededniu III wojny światowej. NATO to raczej będzie traktat polityczny niż wojskowy.Najprawdopodobniej będzie to już traktat(NATO), który będzie liczył około 40 państw Europy,Ameryki i Azji w tym uwaga: Rosja,Meksyk,Japonia,Wielki Taliban!,Sułtanat Malajów itd będą jego członkami.
Cóż więc można się spodziewać po takim pakcie w przededniu wielkiej wojny.
Do Unii Europejskiej najprawdopodobniej jeszcze przed Ukrainą zostaną włączone prócz całych Bałkanów-także:Turcja,Maroko,Algieria ,Tunezja ,a możliwe że z poparciem Włoch także Libia.Bogate kraje zachodniej Europy obarczone wielkim kryzysem przestaną dotować biedne kraje Unii.
Unia Europejska zatraci swoją pierwotną formę -stanie się słabym skłóconym (różne interesy polityczne i gospodarcze)konglomeratem państw.
Spowoduje to(o czym już pisałem wcześniej),że pięć Państw:Niemcy,Francja,Holandia,Belgia i Luksemburg-założycieli EWG-z wyjątkiem Włoch w przededniu wojny w ogóle wystąpi z Unii Europejskie(Belgia wyprosi grzecznie władze Unii z Brukseli) i założy Stany Zjednoczone Europy.Twór ten jednak niezdąrzy się zmaterializować bo wybuchnie III wojna światowa.
W przededniu III wojny na półkuli zachodniej w tym oceanie Indyjskim i Pacyfiku największą rolę(także w imieniu zmienionego traktatu ;(NATO)będą odgrywać: Kalifat Wielkiego Taliban,Czerwone Cesarstwo Chińskie,Zjednoczony Sułtanat Malajów i Cesarstwo Japonii(najprawdopodobniej absolutna władza Cesarza japońskiego zostanie w tym kraju przywrócona).
KLĘSKA W AFGANISTANIE BĘDZIE WIĘC PRZEŁOMEM NA ŚWIECIE I TO ZDECYDOWANIE NA NIEKORZYŚC USA I ZACHODNIEJ EUROPY I Z TEGO NALEŻY SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ!!!
PO PROSTU USA I PRZYSŁOWIOWY ZACHÓD NIE BĘDĄ JUŻ GŁóWNYMI GRACZAMI W SKALI ŚWIATOWEJ!
Po klęsce Afgańskiej w krajach zachodu rozpropagowany zostanie na szeroką skalę tzw:PACYFIZM-ludzie Ameryki i Europy będą :DOMAGALI SIĘ POKOJU ZA WSZELKĄ CENĘ-nie patrząc perspektywicznie na zagrożenia wynikające z ekspansywnej i przewrotnej polityki nowych graczy-mocarstw.
Kiedy społeczności:Ameryki i Europy się"obudzą"-będzie już za póżno!
WOJNA STANIE U ICH GRANIC -Z AFGANISTANU I PAKISTANU ROZLEJE SIĘ NA CAŁY ŚWIAT:ISLAM I KOMUNIZM ROZPOCZNĄ SWÓJ MARSZ ABY NA BAZIE FANATYZMÓW ROZPALIĆ NA ZIEMI NAJWIĘKSZY KATAKLIZM W DŁUGICH DZIEJACH LUDZKOŚCI-TYM NAJWIĘKSZYM KATAKLIZMEM(jak pisze Nostradamus i inni jasnowidze i prorocy)-BĘDZIE III WOJNA ŚWIATOWA1
Po niej:ŚWIAT BĘDZIE CAŁKIEM INNY-NIE WYOBRAŻALNIE INNY.
Nostradamus i inni jasnowidze i prorocy napisali,że 50 lat po III wojnie światowej powstanie nowy kalendarz-KONIEC TEJ WOJNY BĘDZIE PIERWSZYM ROKIEM NOWEJ ERY-NOWY KALENDARZ PRZYJMIE CAŁY ŚWIAT!!!


Około roku 2038? definitywnie w III wojnie światowej w Europie nastąpi przełom.
Ale nie znaczy to ,że nie nastąpią nowe konflikty i nowe wojny.
Tymi nowymi konfliktami będą:
Wielka Wojna Braterska pomiędzy Wielką Brytanią i Francją-którą szeroko opisuje Nostradamus i Wielka Wojna Alaskijsko-Pacyficzna pomiędzy USA i zjednoczoną z nimi Kanadą,oraz Meksykiem z jednej strony i Chinami i Japonią z drugiej strony.Tę z kolei Nostradamus opisuje bardzo skąpo tj w sposób pobieżny,ale więcej na jej temat możemy się dowiedzieć od innych jasnowidzów i proroków.
Obie te wojny wybuchną najprawdopodobniej prawie jednocześnie w roku 2041? i zakończą się w roku 2044?
Będą tak jak inne częścią ogólnoświatowego konfliktu zwanego III wojną światową.
Najpierw Chiny napadną na USA ,a w miesiąc póżniej Henryk Szczęśliwy wyśle ultimatum do Wielkiej Brytanii żądając opuszczenia Francji i Europy przez wojska brytyjskie.
Obie wojny będą niezależne od siebie.Francja walcząca z Wielką Brytanią odrzuci propozycje sojuszu z Wielkim Talibanem i Chinami-będzie to już po Wielkim Zwycięstwie Henryka pod Ulm i to Francja będzie już stroną silniejszą a nie Taliban..Polska poprze Francję ale nie wyśle swoich wojsk na tę wojnę.
Ale o tych sprawach będę pisał w przyszłym tygodniu w miarę wolnego czasu.

Teraz przejdę do WIELKIEJ INWAZJI ALIANTÓW na wybrzeża AKWITANII-północnej Francji w roku 2038?

+
Nie w Normandii jak w drugiej a na plażach Akwitanii,
Lądują sojusznicy aby pomścić poprzednie klęski,
Angloamerykanie z Wielkim Henrykiem i Herkulesem,
Zgotują półksiężycowi wielkie piekło na całym wybrzeżu,
Wielki Mahdi nie zdąży wrócić znad Indusu i gór Azji,
jego wojska w rozsypce będą ulegać nowej sile Neptuna i Gryfona.

+

Parszywe pijawki długo się szykowały do obrony,
Zjednoczony Neptun odnowicielem i żywicielem Brytanii,
Partia lordów pobudzi ducha walki wśród narodu wikingów,
Muzułmanie i innej krwi zostaną zapędzeni do obozów pracy.

Z tych dwóch tekstów(sześciowiersza i czterowiersza )wynika,że :
M.Nostradamus nienawidził Anglików"parszywe pijawki".Tego typu obrażliwe sformułowania w stosunku do Anglików pojawiają się u niego często.
Nostradamus mówi nam,że po zdobyciu prawie całej Francji i Europy praktyczni Anglicy założą obozy pracy dla muzułmanów i innych cudzoziemców którzy będą przymusowo pracowali na ich potrzeby.
Inne teksty mówią o tym,że Anglicy zakażą wyznawania islamu na swoim terytorium-JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE!!!
Anglowie(plemię germańskie)od którego pochodzi nazwa Anglia -wchodzili w skład Wikingów -czyli Normanów.Najpierw Anglowie zamieszkiwali Norwegię południową,następnie południową Danię(zwaną we wczesnym średniowieczu:Małą Anglią),a następnie wraz z innymi plemionami germańskimi:Sasami,Jutami(od nich nazwa półwyspu Jutlandzkiego i jednego z królestw germańskich w Brytanii:Juta-Kent) i Fryzami podbili celtyckich Brytów-czyli Brytanię-przybywając tam masowo na swoich długich łodziach w V i VI wieku naszej ery-po wycofaniu stamtąd legionów rzymskich.
M.Nostradamus pisze ,że WIELKIE DESANTY aliantów anglo-amerykańskich będą lądowały na wybrzeżach Francji w uzgodnieniu z Dyrektoriatem Francji głównie z dowódcami francuskich wojsk zakonnych to jest z:Herkulesem i Henrykiem V Szczęśliwym.
Akcje aliantów będą rozgrywały się szybko ,aby Wielki Taliban nie zdążył z przerzucaniem swoich głównych sił( tzw:turbanów) z niedawno skończonej rozejmem wojny talibańsko -indyjskiej.

W następnym opisie będzie mowa o największej bitwie wszechczasów-bitwie pod bawarskim miasteczkiem ULM!!!

Spotkają się tam najwięksi przywódcy obu walczących stron:Henryk V Szczęśliwy i Antychryst III Mahdi.

A oto bardzo znana Centuria 8 czterowiersz 97.
+
Po zwycięstwie Lwa w znaku Lwa,
U stóp GÓR JURAJSKICH będą masowo mordowani ludzie:
Siedem milionów zabitych i okrążonych;
Lew z ULM znajdzie na ziemi papieskiej śmierć i grób.

Uwaga:ziemia papieska to tym razem Avinion.
Jeden z tzw: lwów (przywódców) arabskich-a konkretnie tzw:Jezus muzułmański zostanie przez Henryka Szczęśliwego pochwycony -a następnie w Avinionie osądzony i skazany na śmierć.
Po tym zwycięstwie sława Henryka się rozejdzie na cały świat-a Mahdi po stracie swojego pierwszego zastępcy straci zaufanie wśród muzułmańskich Talibów.

O tej największej bitwie w historii ludzkości(wszyscy prorocy i jasnowidze tak o niej mówią i piszą)-o tym jak do niej dojdzie i po jakich wydarzeniach opowiem w poniedziałek.
JEJ WIELKIM ZWYCIĘZCĄ BĘDZIE HENRYK V SZCZĘŚLIWY -przyszły największy w dziejach król oi przywódca Francji!!!
Po tej bitwie sławny już Henryk Szczęśliwy rozprawi się najpierw w wojnie domowej ze swoim francuskim przeciwnikiem Herkulesem a następnie korzystając z ataku Chin na USA wypędzi wojska brytyjskie z Europy wyląduje na wybrzeżach Anglii pokonując ją najpierw w wielkiej bitwie morskiej w cieśninie kaletańskiej i zbombarduje do reszty rakietami Londyn.Po tej klęsce Wielka Brytania się podzieli-m.innymi oderwie się od niej Szkocja.
Stanie się po tych wydarzeniach małym i słabym krajem europejskim.Przetrwa dzięki pomocy USA.
Będzie to już całkowity koniec sławnego Imperium Brytyjskiego.
Na koniec jeszcze jeden z tekstów o bitwie po ULM:

Centuria 5 czterowiersz 68.

+
Nadejdzie znad Renu aby pić w Dunaju,
Wielki Wielbłąd nie będzie miał skrupułów:
Drżeć będą mieszkańcy nad Rodanem,jeszcze bardziej nad Loarą,
Lecz u stóp Alp zniszczy go kogut.

Wszystko dokładniej postaram się opisać w przyszłym tygodniu.


jaco napisał/a:
Szanowny Panie Centurionie. Chciałem bardzo Panu podziękować za wszystko z czym Pan się z nami dzieli. Z uwagą czytam Pana posty. Mam też jedno pytanie. Dlaczego nie dopuszcza Pan możliwości, że Mahdim mógłby być Mułła Omar? Ilu jeszcze jest JEDNOOKICH talibów, którzy mają w tym momencie taką władzę jak on? Urodził się w 1959r - nie 69 jak Pan wyliczył, ale to kwestia interpretacji (9 jest na końcu!). Cały czas u boku Bin Ladena pomagał mu się ukrywać. Przez niektórych już od jakiegoś czasu nazywany Mahdim. W Afganistanie już nieźle namieszał i nie tylko. Niewiele jest jego zdjęć (ciągle w cieniu osamy), ale potwierdzone przez bardzo wielu jest, że ma uszkodzone jedno oko. Bardzo Pana proszę, jeśli jest taka możliwość, niech Pan rozważy tą opcję i wypowie się na ten temat. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.


Ja na temat kto kim jest się nie wypowiadam,bo po prostu nie wiem.Pozostawiam to do osądzenia czytelnikom tej strony.Nie chcę nic narzucać!!!Nie wiem czy Jednooki Omar jest tym Mahdim,o którym pisze Nostradamus -czy będzie nim kto inny.Mahdi pisze np;też jak już podawałem- o dwóch bliżniakach i Bastranie(przetłumaczyłem Bastrana na Kaszuba-bo jak pisałem Bastranowie to germańskie plemię należące do Wandalów,które we wczesnym średniowieczu zamieszkiwało tereny obecnych Kaszub).Choć wszystko na to wskazuje,że te osoby to obecni polscy politycy nie chcę tu doprowadzać do sprzeczek politycznych i na ten temat się wypowiadać.Jeżeli Nostradamus wzmiankował o obecnych politykach polskich to znaczy,że mają do odegrania ważną rolę dla dalszych dziejów Polski.Z tekstów M.Nostradamusa wynika że sprawowane rządy doprowadzą do takich podziałów w społeczeństwie,że odbije się to bardzo negatywnie na przyszłości kraju.Rządy będą tak sprawowane,że nie będzie wiadomo cyt:"co jest prawdą,a co jest kłamstwem"-że nie wiadomo będzie cyt;" kto mówi prawdę ,a kto kłamie".Kościół zacznie się dzielić wskutek braku cyt:"przywództwa Arki i działalności pazernego i gadatliwego zakonnika.".Te teksty podałem bo są bardzo -to jest w obecnych czasach intrygujące!Z tych nielicznych tekstów M.Nostradamusa na temat Polski wynika,że właśnie te podziały i awantury doprowadzą w przyszłości do kryzysu polityczno-gospodarczego i wprowadzenia najpierw tzw"ukrytej"a póżniej jawnej dyktatury jakiegoś dowódcy -generała.Awantury i podziały w kościele polskim mają doprowadzić do masowej apostazji-czyli oficjalnego"pisemnego"odchodzenia ludzi od wiary rzymskokatolickiej w Polsce.Ten Generał -Dyktator ma popierać apostazję,w końcu zerwać konkordat z Watykanem -zwalczać kościoły chrześcijańskie i popierać islam oraz poglądy lewicowe.
Co najgorsze wskutek zręcznych rządów-generał ten ma się cieszyć dużym poparciem społeczeństwa polskiego.Czy tak będzie -zobaczymy?
M.Nostradamus zresztą pisze,że III WOJNA ŚWIATOWA TO BĘDZIE NAJPIERW WSPÓLNOTA DZIAŁANIA ISLAMISTÓW I RÓŻNEJ MAŚCI LEWICOWCÓW W TYM KOMUNISTÓW(np:sojusz komunistycznych Chin z Wielkim Talibanem i wspólne rewolty zbrojne diaspory muzułmańskiej i lewaków w krajach zachodniej cywilizacji),a póżniej STRASZNA ROZPRAWA ISLAMISTÓW Z LEWAKAMI na rozkaz Mahdiego.Charakterystyczne jest,że po wojnie Alaskijsko-Pacyficznej USA z Chinami i porażce Chin-w Chinach obalony zostanie tzw:"Czerwony Cesarz" i komunizm-a Chiny ogłoszą oficjalnie przejście na islam.Następnie w Chinach milionami zostaną wymordowani komuniści -dotychczasowi tyrani tego kraju. Dopiero upadek komunistycznych Chin będzie ostatecznym upadkiem marksizmu i innych lewicowych ideologi,a upadek Wielkiego Talibanu oraz zburzenie jego świętych miast Mekki i Medyny przez Henryka V Szczęśliwego będą ogólnoświatowym upadkiem religii muzułmańskiej.
PO WIELKIM ZWYCIĘSTWIE HENRYKA V SZCZĘŚLIWEGO W III WOJNIE ŚWIATOWEJ DO ODNOWIONEGO KOŚCIOŁA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO(nie rzymskokatolickiego-ulegnie on całkowitej odnowie również w doktrynie-będzie to faktycznie całkiem inny kościół),będą masowo dobrowolnie przechodzić społeczeństwa na całym świecie-właśnie głównie byli muzułmanie,a także:Żydzi,Hindusi,Chińczycy itd.
TEN NOWY KOŚCIÓŁ PRAKTYCZNIE ZAPANUJE NAD ŚWIATEM,a dzień zakończenia III wojny światowej będzie pózniej pierwszym rokiem nowej ery.Nasza kultura i cywilizacja będzie zaliczona przez potomnych do STAROŻYTNOŚCI!!!Nastąpi jak pisze M.Nostradamus- i nie tylko on cyt:"NOWA ERA;ERA ROZWOJU I POMYŚLNOŚCI-ERA WODNIKA"!!!


Centurion.


Pozdrawiam i zapraszam do udziału w temacie.
 • 0#72 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
 • Tematów: 0

Napisano

Zajrzyj także tutaj http://www.paranorma...post__p__432046
 • 0

#73

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W kontekście interpretacji Arteuzy Chiny dopiero później mają zaatakować USA, więc ten temat na razie nie jest zbyt istotny :)

Ciąg dalszy (w tym m.in. o przekazaniu władzy w Anglii przez królową dla swego wnuka):

jaco napisał/a:
Szanowny Panie Centurionie. Chciałem bardzo Panu podziękować za wszystko z czym Pan się z nami dzieli. Z uwagą czytam Pana posty. Mam też jedno pytanie. Dlaczego nie dopuszcza Pan możliwości, że Mahdim mógłby być Mułła Omar? Ilu jeszcze jest JEDNOOKICH talibów, którzy mają w tym momencie taką władzę jak on? Urodził się w 1959r - nie 69 jak Pan wyliczył, ale to kwestia interpretacji (9 jest na końcu!). Cały czas u boku Bin Ladena pomagał mu się ukrywać. Przez niektórych już od jakiegoś czasu nazywany Mahdim. W Afganistanie już nieźle namieszał i nie tylko. Niewiele jest jego zdjęć (ciągle w cieniu osamy), ale potwierdzone przez bardzo wielu jest, że ma uszkodzone jedno oko. Bardzo Pana proszę, jeśli jest taka możliwość, niech Pan rozważy tą opcję i wypowie się na ten temat. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.


Ja na temat kto kim jest się nie wypowiadam,bo po prostu nie wiem.Pozostawiam to do osądzenia czytelnikom tej strony.Nie chcę nic narzucać!!!Nie wiem czy Jednooki Omar jest tym Mahdim,o którym pisze Nostradamus -czy będzie nim kto inny.Mahdi pisze np;też jak już podawałem- o dwóch bliżniakach i Bastranie(przetłumaczyłem Bastrana na Kaszuba-bo jak pisałem Bastranowie to germańskie plemię należące do Wandalów,które we wczesnym średniowieczu zamieszkiwało tereny obecnych Kaszub).Choć wszystko na to wskazuje,że te osoby to obecni polscy politycy nie chcę tu doprowadzać do sprzeczek politycznych i na ten temat się wypowiadać.Jeżeli Nostradamus wzmiankował o obecnych politykach polskich to znaczy,że mają do odegrania ważną rolę dla dalszych dziejów Polski.Z tekstów M.Nostradamusa wynika że sprawowane rządy doprowadzą do takich podziałów w społeczeństwie,że odbije się to bardzo negatywnie na przyszłości kraju.Rządy będą tak sprawowane,że nie będzie wiadomo cyt:"co jest prawdą,a co jest kłamstwem"-że nie wiadomo będzie cyt;" kto mówi prawdę ,a kto kłamie".Kościół zacznie się dzielić wskutek braku cyt:"przywództwa Arki i działalności pazernego i gadatliwego zakonnika.".Te teksty podałem bo są bardzo -to jest w obecnych czasach intrygujące!Z tych nielicznych tekstów M.Nostradamusa na temat Polski wynika,że właśnie te podziały i awantury doprowadzą w przyszłości do kryzysu polityczno-gospodarczego i wprowadzenia najpierw tzw"ukrytej"a póżniej jawnej dyktatury jakiegoś dowódcy -generała.Awantury i podziały w kościele polskim mają doprowadzić do masowej apostazji-czyli oficjalnego"pisemnego"odchodzenia ludzi od wiary rzymskokatolickiej w Polsce.Ten Generał -Dyktator ma popierać apostazję,w końcu zerwać konkordat z Watykanem -zwalczać kościoły chrześcijańskie i popierać islam oraz poglądy lewicowe.
Co najgorsze wskutek zręcznych rządów-generał ten ma się cieszyć dużym poparciem społeczeństwa polskiego.Czy tak będzie -zobaczymy?
M.Nostradamus zresztą pisze,że III WOJNA ŚWIATOWA TO BĘDZIE NAJPIERW WSPÓLNOTA DZIAŁANIA ISLAMISTÓW I RÓŻNEJ MAŚCI LEWICOWCÓW W TYM KOMUNISTÓW(np:sojusz komunistycznych Chin z Wielkim Talibanem i wspólne rewolty zbrojne diaspory muzułmańskiej i lewaków w krajach zachodniej cywilizacji),a póżniej STRASZNA ROZPRAWA ISLAMISTÓW Z LEWAKAMI na rozkaz Mahdiego.Charakterystyczne jest,że po wojnie Alaskijsko-Pacyficznej USA z Chinami i porażce Chin-w Chinach obalony zostanie tzw:"Czerwony Cesarz" i komunizm-a Chiny ogłoszą oficjalnie przejście na islam.Następnie w Chinach milionami zostaną wymordowani komuniści -dotychczasowi tyrani tego kraju. Dopiero upadek komunistycznych Chin będzie ostatecznym upadkiem marksizmu i innych lewicowych ideologi,a upadek Wielkiego Talibanu oraz zburzenie jego świętych miast Mekki i Medyny przez Henryka V Szczęśliwego będą ogólnoświatowym upadkiem religii muzułmańskiej.
PO WIELKIM ZWYCIĘSTWIE HENRYKA V SZCZĘŚLIWEGO W III WOJNIE ŚWIATOWEJ DO ODNOWIONEGO KOŚCIOŁA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO(nie rzymskokatolickiego-ulegnie on całkowitej odnowie również w doktrynie-będzie to faktycznie całkiem inny kościół),będą masowo dobrowolnie przechodzić społeczeństwa na całym świecie-właśnie głównie byli muzułmanie,a także:Żydzi,Hindusi,Chińczycy itd.
TEN NOWY KOŚCIÓŁ PRAKTYCZNIE ZAPANUJE NAD ŚWIATEM,a dzień zakończenia III wojny światowej będzie pózniej pierwszym rokiem nowej ery.Nasza kultura i cywilizacja będzie zaliczona przez potomnych do STAROŻYTNOŚCI!!!Nastąpi jak pisze M.Nostradamus- i nie tylko on cyt:"NOWA ERA;ERA ROZWOJU I POMYŚLNOŚCI-ERA WODNIKA"!!!


Centurion.


Gość napisał/a:
Panie Arteuzo,

Czy w swoich ksiazkach zamierza Pan opisac wszytskie znane Panu przepowienie Nostradamusa (zarówno te przeszłe, jak i oczywiście przyszłe) dotyczące Polski ? Oczywiście mam nadzieję, że tak! Osobiście jestem ich bardzo ciekawy (także tych przeszłych - spełnionych), mimo, że zapewne wymagałoby to od Pana dodatkowej wytężonej pracy, ale zapewne dla większości czytelników kwestie Polski w twórczości wizjonera będą szczególne.

Zaintrygowały mnie podane przez Pana centurie (te powszechnie uznane) odnoszące się do losów papiestwa, czy ktoś z czytających ten wątek ma jakieś spostrzeżenia na ten temat ?


Centuria 8 Czterowiersz 99.

Przez potęgę trzech królów czasowo,
W inne miejsce przeniesiony Święty Tron:
Gdzie treść pisma ucieleśni się,
Będzie odnowiona i odzyskana dla prawdziwego miejsca.

Centuria 5 czterowiersz 49.

Nie z Hiszpanii,lecz starożytnej Francji,
Zostanie wybrany dla drżącego statku,
Wrogom zostanie złożona przysięga,
Którzy podczas jego panowania wzniecą okrutną plagę.

Centuria 7 czterowiersz 22.

Obywatele Mezopotamii, -chodzi nie o Irak a o tzw:Mezopotamię Francuską(dolina rzeki Rodan:Lyon i Avinion).
Żli na przyjaciół z Taragony:
Zabawy ,obrzędy wesela,wszyscy uśpieni,
Wikary nad Rodan,pojmane miasto ci z Ausonii.

Centuria 2 czterowiersz 97.

Rzymski Arcykapłanie strzeż się
Miasta,które dwie rzeki otaczają,
Twoja krew tam rozlana,
Twoja i twoich,gdy róże zakwitną.

Czy może centuria 2 czterowiersz 97 - dotyczy smierci Piotra Rzymianina ?
A 5,49 - mówi o wyborze nowego aviniońskiego papieża ?
-----

I jeszcze zastanawiająca jest kwetia 'krasomówczego Kaszuba'

Kraj nad Wisłą podzielony na pół
Bliżniacy lubią władzę i rewolty
Krasomówczy Kaszub o języku węża
Ochroni kraj mimo wielu wrogów

Przed czym niby miałby nas ten cudak obronić ? :o, - ma ktoś jakąs wizję ?

Czy poza wspomnianymi centuriami przed wybuchem III wojny (dotyczącemu secesji w kościele, jego odnowienia przez Biskupa z Krakowa; zakonnika żadnego sławy; dyktatora; - Istnieją inne centurie odnoszące się tj do najblizszej sytuacji w kraju ?

Z poniższej centurii wynika, że Częstochowa utraci obraz 'Czarnej Madonny' ?

Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku
Cud Maryi pomimo straty obrazu
Będzie czuwał nad jego wielkością

----
Dziękuję za niesamowite materiały, które Pan z wielkim zaangazowaniem nam tu udostępniaNie wiem przed czym obroni Polskę "krasomówczy Bastran"-czyli jak przetłumaczyłem krasomówczy Kaszub.
Może podejmie jakąś ważną decyzję polityczną, która uchroni Polskę przed jakimś nieszczęściem- musimy poczekać.
Strata obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej jest różnie interpretowana.Całkiem możliwe,że obraz ten nie zostanie zniszczony a przejęty przez inny niż pauliści odłam podzielonego polskiego kościoła ,który będzie miał mniej zwolenników.Trzeba tu też poczekać bo cyt"Cud Maryi będzie czuwał".
Istnieje jeszcze tylko jeden tekst ,który w/g mnie może dotyczyć obecnych lub przyszłych czasów -to jest tych z przed III wojny światowej.

Oto on:
+
Spiski i intrygi dawnych bohaterów,
Przyczyną zamętu i niepewności,
Nad Wisłą dojdzie do wielkich zmian,
I podniesiony sztandar wolności upadnie,
Władzę zdobędzie ten,któremu zawierzyli,
Okaże się sprytniejszym niż jego poprzednik.

Najprawdopodobniej chodzi tutaj o przyszłego Dyktatora-Generała,który w wyniku popartego przez umęczony naród przewrotu -cyt:"wskutek spisków i intryg"-obejmie w Polsce władzę.
Ostatni wiersz mówi najprawdopodobniej o tym,że okaże się on(ten przyszły generał-dyktator) sprytniejszy od...Generała Jaruzelskiego-o którym chyba jest n/w tekst:

+
W końcu ósmej słaby generał odda władzę związkowi, -najprawdopodobniej chodzi o ósmą dekadę XX wieku,
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi który po nim przyjdzie póżniej zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli ,że na zawsze zwycięzyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!

Ten tekst w stosunku do Polski,ale też inne teksty M.Nostradamusa w stosunku do innych rządów państw(np:Francji,Rosji,USA itd)-mówią wyrażnie ,że wszyscy rządzący muszą swoje rządy sprawować roztropnie z wielką powagą i liczyć się z wolą swoich narodów.
Nostradamus pisze wyrażnie,że ciągłe: spiski,intrygi,pomówienia itd męczą społeczeństwa i przyczyniają się do zachowań,które całkowicie zmieniają ustroje i bieg historii poszczególnych krajów!!!


Centurion


red knight napisał/a:
Panie Arteuzo.

Pisał Pan o zamieszkach i rebelii w Anglii - gdy król zechce wzmocnić swą władzę.

A tymczasem Książę William przejmie część obowiązków Elżbiety II
83-letnia brytyjska królowa Elżbieta II z uwagi na podeszły wiek od najbliższego roku przekaże część obowiązków wnukowi, 27-letniemu księciu Williamowi, by zawczasu przygotował się do roli głowy państwa - donosi "Mail on Sunday".
http://wiadomosci.on...ty_ii,item.html


Po rządach Elżbiety będzie w Anglii zamieszanie i władzę zdobędzie książe Karol (syn Elżbiety)-prawowity następca tronu.Najprawdopodobniej rządy jego nie będą długie -bo próby wzmocnienia władzy przyczynią się do jego abdykacji i objęcia władzy przez syna Wiliama.

+
Przed śmiercią królowa odda władzę wnukowi,
Izba postąpi zgodnie z nakazem otwartego testamentu,
Rządy obejmie ambitny syn ,który zorganizuje huczną koronację,
Próby wzmocnienia władzy i ciągłe zabawy doprowadzą do buntu pijawek,
Zmuszony do ustąpienia ,zostanie zesłany na koronne wyspy Atlantyku, -Chyba dot:Bermudów.
Tam spotka go nagła śmierć za przyczyną mściwych przeciwników.

Myślę,że ten tekst dotyczy obecnej sytuacji.Centurion


Rafal napisał/a:
Jeśli się to wszystko sprawdzi, co jest dość prawdopodobne, to najbliższe 30 lat i może kilka więcej to niekończące się wojny, mordy, kryzysy itd. Ręce opadają, ale z proroctw wynika też, że po tych wszystkich wojnach w tym wieku ma nadejść tzw. era pokoju (inaczej: era 1000 lat panowania z Chrystusem) i po niej ma nastąpić ostateczna walka dobra ze złem, bynajmniej na tej planecie.

Arteuza możesz się odnieść do tego? Konkretnie do tych 1000 lat pokoju, czy Nostradamus wspomina coś o tym?

Nostradamus pisze,że czasy ostateczne zapisane np: w Apokalipsie Św.Jana i tzw życie z Chrystusem-1000 lat pokoju- ma nastąpić po roku 3797-czyli po wojnie ze śmiercią,w której pomoże człowiekowi sam Pan Bóg.M.Nostradamus pisze,że po tym roku należy się spodziewać przyjścia obiecanej II Jerozolimy-ale czy to nastąpi w 4000 roku czy w 4500 czy póżniej czy wcześniej- to o tym wie tylko sam Pan Bóg.
Po roku 3797 Pan Bóg zamknął dla mnie księgę historii i nie dał mi do niej dalej spojrzeć-choć kartek było dużo- co się będzie działo po roku 3797-nie wiadomo-ale nie będzie to koniec świata-po tym roku będzie istniał świat w którym ważniejszymi będą:gwiazdy na niebie i byty duchowe niż ziemia i byty cielesne-tak(jak już nie raz pisałem)
Opowieści M. Nostradamusa po roku około 3000 to czysta mistyka i nie zrozumiała fantastyka-oto przykład takiego tekstu:

!
W 888 nowej ery wszystko ze wszystkiego tworzone,
Obrazy i lustra przenikają człowieka razem z duszą i myślami,
Dzieci,Kobiety,Mężczyżni i Starcy w rozumie zjednoczeni,
A ciała Boskich są wymieszane z ciałami Sług swoich!

"Konia z rzędem "temu co ktoś z tego tekstu zrozumie-bo ja nic -poza jednym,że będzie się to działo lub stanie w roku 888 nowej ery liczonej najprawdopodobniej od zakończenia III wojny światowej.


red knight napisał/a:
Panie Arteuzo.
A czy Nostradamus mówi coś o polskich zdrajcach lub Żydach, którzy posługują się w Polsce przybranymi sądownie polkojęzycznymi imionami i nazwiskami... To trwa od 1944/45.

Mam na myśli sojusz z Islamem - czy Mahdi nie zechce by ich wydano w jego ręce?Nie- nie znam tekstów M. Nostradamusa,które by o tych sprawach coś mówiły.
Z tekstów wynika,że Mahdi żydów i chrześcijan ma traktować podobnie-to znaczy,że jednych i drugich ma prześladować i mordować w podobny sposób.Jednym i drugim ma dawać jednak szansę na przeżycie w postaci przyjęcia islamu.Jak więc widać ma on nie prowadzić polityki podobnej do Hitlera ukierunkowanej na szczególne mordowanie żydów,który przecież traktował ich najgorzej-chociaż na pustyni arabskiej żydom z Izraela Mahdi zafunduje tzw:II-gi holocaust.Ale podobne obozy ma on zakładać również dla opornych chrześcijan.To raczej chrześcijan spotka PODOBNY LOS W III WOJNIE ŚWIATOWEJ -TO JEST TAKI LOS JAKI ŻYDÓW SPOTKAŁ W II-ej.
Natomiast Mahdiemu żydów mają zastąpić wszelkiej maści niewierzący i lewicowcy-pisałem już o tym.
Dla nich nie będzie żadnej litości,ANI NAWET MOŻLIWOŚCI PRZEJŚCIA NA ISLAM!!!
Wszelkiej maści lewicowcy z sojuszników Mahdiego w początkowym okresie wojny staną się jego NAJWIĘKSZYMI OFIARAMI!!!
W Wielkim Talibanie i innych państwach muzułmańskich będzie obowiązywał - CAŁKOWITY ZAKAZ "WYZNAWANIA "ATEIZMU!!!
Ateiści,komuniści,socjaliści,anarchiści,pacyfiści itp- będą mordowani bez opamiętania-będzie też zakaz przyjmowania przez nich islamu-tak samo będą mordowani np homoseksualiści!!! M.Nostradamus o tym wyrażnie pisze.


Centurion


Ciąg dalszy przebiegu III wojny światowej w Europie lata 2038?-2044?

Inwazja anglo-amerykańska na wybrzeża Akwitanii będzie robiła szybkie postępy i do roku 2040?(w ciągu dwóch lat wyzwolona zostanie cała Francja prócz południowego wybrzeża Morza Śróziemnego.
Herkules z Bretani posiłkowany przez sojuszników wkroczy do zniszczonego i prawie wyludnionego Paryża,a Henryk Szczęśliwy zniszczy państwo pogan w Niemczech i wkroczy do Bawarii.
Po porozumieniu dwóch(Herkulesa i Henryka) stolica Francji i siedziba Dyrektoriatu zostanie ustanowiona w Awinionie nad Rodanem.
Część wojsk talibańskich wycofa się za Pireneje do Hiszpanii(Al Wandaluz),a część do Szwajcarii,Włoch i Austrii.
Bardzo dużo jest tekstów Nostradamusa o wyzwalaniu Francji.Nie będę tu ich przytaczał bo są podobne.Mówią one o bezwzględnych walkach o używaniu różnych niszczycielskich broni i mordowaniu muzułmańskiej ludności.

OTÓŻ MUSICIE WIEDZIEĆ,ŻE DŁUGOLETNIA IMIGRACJA MUZUŁMANÓW ,A NASTĘPNIE PODBÓJ ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWEJ EUROPY PRZEZ WIELKI TALIBAN ,PLANOWA KOLONIZACJA DOKONYWANA PRZEZ MUZUŁMANÓW i WYMUSZANE PRZEJŚCIA NA ISLAM MIEJSCOWEJ LUDNOŚCI DOPROWADZI DO RADYKALNYCH ZMIAN DEMOGRAFICZNYCH NA TYCH OBSZARACH EUROPEJSKIEGO KONTYNENTU!!!

Kiedy rozpocznie się kontrofensywa aliantów -większość ludności stanowić będą muzułmanie!
Językiem którym będzie posługiwała się większość mieszkańców będzie język arabski lub język turecki(na Bałkanach).We Francji ,Hiszpanii,Włoszech i innych krajach wojska chrześcijańskie będą JUŻ TRAKTOWANE JAKO OKUPANCI-NA ZDOBYTYCH PRZEZ ALIANTÓW TERYTORIACH BĘDĄ WYBUCHAŁY POWSTANIA MUZUŁMANÓW!!!

Teraz to alianci:Amerykanie,Anglicy i Francuzi będą przeprowadzali okrutne rzezie i burzyli świątynie muzułmańskie lub zamieniali je w kościoły.
Powstanie odwrotna sytuacja-teraz ludność muzułmańska będzie przymuszana siłą do zmiany wyznania na chrześcijaństwo.Oporni będą mordowani.Powstaną liczne zakony(będą wydawały dekrety zakonne),które będą prowadziły bezwzględną politykę chrystianizacji opanowanych ziem.
Przy armiach anglo-amerykańskich a przede wszystkim francuskich armiach:Herkulesa i Henryka powstaną specjalne kolegia kardynalskie,których zadaniem będzie wytępienie islamu cyt"aż do kości" na odbitych dawnych ziemiach chrześcijan-a pózniej i innych to jest tych muzułmańskich od wieków!!!
Polityka ta będzie nie mniej okrutna niż polityka tzw: III Antychrysta czyli Mahdiego.

+

Nie radosnymi okrzykami a zbrojnymi buntami i powstaniami,
Prawie wszyscy mieszkańcy będą witać armie Neptuna i Gryfona,
Ponury Kardynał u boku zdobywców utworzy purpurowe kolegia,
Na zdobytych terytoriach nie będzie litości dla żadnego muzułmanina,
Prawo islamu zostanie surowo zakazane a jego czciciele napiętnowani,
Będą zsyłani na przybrzeżne wysepki dopóki głód nie zmusi ich do przyjęcia krzyża!

Mahdi z wielkim wojskiem powróci znad Indusu do Europy i poprzez Bałkany przedrze się do Bawarii -u jego boku stanie Muzułmański Jezus wezwany z Hiszpanii.
Muzułmańskie armie stacjonujące w Hiszpanii i we Włoszech będą pozorowały kontrofensywę. Ta pozorowana akcja uniemożliwi Amerykanom i Anglikom udzielenie Henrykowi Szczęśliwemu znacznej pomocy wojskowej-chociaż nieznaczne oddziały anglo-amerykańskie zostaną wysłane na pomoc zagrożonemu Henrykowi.
Jedynie Herkules przybędzie ze znaczną pomocą-ale kiedy nad zjednoczoną armią aliancką bezpośrednie główne dowództwo obejmie Henryk V Szczęśliwy -zachowa się on dość niejednoznacznie.
Armia Talibańska będzie znacznie liczniejsza i lepiej uzbrojona,ale Henryk(jak pisze Nostradamus)okaże się niebywałymi zdolnościami taktycznymi i odniesie największe ZWYCIĘSTWO WSZECHCZASÓW!
Jak już pisałem obie armie;muzułmańska :TURBANY i chrześcijańska:RYCERSKIE ZAKONY spotkają się pod ULM-Nostradamus kilkakrotnie wymienia tę miejscowość -od tego zwycięstwa nazywa też Henryka ;WIELKIM SELINEM(od Selene-księżyc)!!!
A oto jeden z mało znanych tekstów o bitwie pod ULM!!!
+
Wielbłąd posiłkowany przez Słonia i Smoka,
Przez Alpy i Dunaj dociera do środka Europy,
III Antychryst na czele 10 milionów rządnych zemsty,
Przybywa pod ULM aby zmienić boskie przeznaczenie,
Henryk Szczęśliwy zniszczy wszystkich dzięki modlitwie i ogniowi.
Spalona,spopielała ziemia będzie świadkiem zwycięstwa Wielkiego Selina!

Najprawdopodobniej do Europy na pomoc Mahdiemu przybędą też wojska :Zjednoczonego Sułtanatu Malajów(Słoń) i wojska komunistycznych Chin (Smok).Mimo wielu trudności Henryk Szczęśliwy skazany przez wszystkich "znawców"na porażkę odniesie wielkie zwycięstwo.
Następnie świat w roku 2040?zostanie zaskoczony nagłym atakiem Chin i Japonii na: USA,Kanadę i Meksyk,oraz...po klęsce Mahdiego pod ULM w Wielkim Talibanie nastąpii w Azji wielki bunt Turbanów i ludności przeciwko Mahdiemu.
Henryk Szczęśliwy postanowi te wydarzenia wykorzystać:
-najpierw w wojnie domowej rozprawi się z konkurentem to jest z Herkulesem,
-póżniej w WIELKIEJ WOJNIE BRATERSKIEJ wypędzi z Europy wojska Brytyjskie i zniszczy ich kraj,
-i w końcu rozpocznie samodzielne wyzwalanie calej Europy od Muzułmanów,w ostatecznej rozgrywce pomorze mu Polska i inne kraje.
-w trakcie ostatecznej ofensywy przeciwko muzułmanom nastąpi jeszcze jeden bardzo ważny epizod kosmiczny związany z przebiegunowaniem ziemi.

c d n.


Rafal napisał/a:
Arteuza

A co chodzi jeszcze z tym IV Antychrystem, czy będzie on związany właśnie z tym 3792 r., czy z IV wojną światową, którą przewidujesz na połowę XXII wieku??

Wcześniej wspomniałeś też, że III Antychryst opieczętuje ludzi, czy tu nie chodzi o apokaliptyczne (13, 16-18) Znamię Bestii (Chip RFID?)??

Matką wszystkich katastroficznych proroctw o końcu starego świata i narodzeniu się nowego świata po"sądzie ostatecznym" tzw:"drugiej Jerozolimy"-świata w duchowej łączności(poprzez Ducha Świętego) z Bogiem i Synem Bożym Jezusem Chrystusem jest :"Apokalipsa Św.Jana Ewangelisty",spisana na wyspie Patmos około 97 roku po Chrystusie.
Jest ona podobnie jak cztery Ewangelie,Nowym Testamentem(Nowym Przymierzem z Bogiem),ale stanowi wspólny epilog historii rozpoczętej w Starym Testamencie(Starym Przymierzu z Bogiem)-Księgą Rodzaju.
Apokalipsa znaczy po grecku;"Objawienie".
Żeby uchwycić i zinterpretować jej sensy trzeba, zdekodować gęstą siatkę symboli będących hermetycznym szyfrem,który jak się zdaje stanowi ścisłą kwintesencję ,co profetyczna ezoteryka chrześcijańska wytworzyła u samych swych początków.
Jednak mimo wielu pospolitych rozpowszechnionych poglądów Apokalipsa Św.Jana Ewangelisty ,poza pełną grozy scenerią i zadziwieniem,jakie wywołują u nas niektóre monstrualne ,enigmatyczne obrazy,proroctwo Janowe kryje w sobie zamiar naświetlenia przyczyn końcowej destrukcji świata -NIŻ UKAZANIA SAMEGO JEGO KOŃCOWEGO AKTU czyli DRAMATU-również w celu zapobieżenia mu.
Apokalipsa(objawienie) opisuje więc całą historię ludzkości-czyli poszczególne etapy(otwarte pieczęcie) w których mają miejsce różne zdarzenia.
W tym świetle Apokalipsę(objawienie)odczytuje się JAKO PRZESŁANIE POZYTYWNE a NIE NEGATYWNE JAK TO JEST ROZPOWSZECHNIONE!!!
Apokalipsa(objawienie)zmierza do napiętnowania przewrotności i występków ludzkich z ich najbardziej katastrofalnymi skutkami -jak wojna,głód despotyzm,bałwochwalstwo,choroba,chaos-by móc jakoś im przeciwdziałać.
Inaczej nie sposób uzasadnić włączenia jej w zbawczy ,wyzwalający kontekst ewangeliczny,który na pierwszym miejscu stawia pokonanie zła poprzez miłość.
Posługując się tym kluczem objawienie przekazane przez Jana odszyfrujemy łatwo jako przepowiednie odrodzenia i radości,triumfu nad cierpieniem poprzez odważny udział dobrych w walce Baranka z bestią piekielną.
Księga zaczyna się od ekstazy-czyli poprzez Ducha Świętego Jan otrzymuje od Jezusa objawienie i polecenie zapisania.
Jej cel,wbrew pozornej okropności treści jest wyrażnie pozytywny.
Ewangelista mówi o tym jasno na samym początku:
"Błogosławiony,który odczytuje,i którzy słuchają słów Proroctwa,a strzegą tego co w nim napisane."
Tak więc co prawda Apokalipsa jest historią życia ludności na ziemi,ale nie jest ona historią taką jaką rozumiemy-nie jest zwykłą historią zdarzeń(kroniką)widzianą oczami człowieka a historią(kroniką zdarzeń)WIDZIANĄ PRZEZ PANA BOGA i ostrzegającą nas(jako dzieci bożych) przed popełnianiem grzechów W RÓŻNYM CZASIE -BO PAN BÓG JEST ISTOTĄ PONAD CZASOWĄ-to jest popełnianiem złych uczynków.,które nie powinny mieć miejsca u stworzeń ludzi,których Pan Bóg wyposażył w odróżnieniu od innych stworzeń w ducha (dał duszę).W związku z tym domaga się Pan Bóg od nas jako od istot nie tylko cielesnych ale i duchowych zachowywania się cyt:"NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO BOSKIE". Ponieważ Pan Bóg jest samym dobrem dając nam duszę wymaga od nas TEGO SAMEGO-CZYI DOBRA!
Przekaz Apokalipsy(objawienia) mówi nam jakie kary i za jakie uczynki one nas spotykają w różnym czasie(czas istnieje tylko w naszej świadomości).A więc niektóre z nich poprzez złe uczynki i zachowania(cierpienia) zadajemy sobie sami np:wojny-a niektóre są zsyłane przez Pana Boga za złe postępowanie np:katastrofy naturalne.
Ponieważ Apokalipsa(objawienie)jest boską ( a nie ludzką)kroniką zdarzeń tzw opieczętowanie ludzi nie musi być jednorazowym wydarzeniem przy tzw"końcu starego świata"-tak jak nie jest jednorazowym wydarzeniem wojna,czy katastrofy naturalne.IV Antychryst czyli "Wielki Mastin"-Szkot ma być związany z 3-letnią IV wojną światową,która ma wybuchnąć około 2150 roku.V Antychryst ma się pojawić przy tzw:"Wielkiej Wojnie z Maszynami".
Ostatnim VI Antychrystem (liczba 6 jest liczbą szatana)-ma być sam:Szatan-Lucyfer.Nostradamus pisze,że nastąpi to po roku 3797 -ale czy w 4000,czy w 4500 czy jeszcze póżniej ,czy może wcześniej-o tym wie tylko sam PAN BÓG!!!


Centurion


Dziękuję za ciekawe spostrzeżenia i pytania wszystkim tym którzy w sposób kulturalny i rzeczowy zabierają głos.
Chodzi o to,żeby w dyskusji wzajemnie się od siebie uczyć.
Ja już wiele na tej dyskusji- od Was wiele się dowiedziałem i skorzystałem.
Zato Wam serdecznie dziękuję!
Jak już powiedziałem nie zwracam uwagi na brzydkie rzeczy to znaczy:zachowania i słowa-po prostu omijam je i nie czytam ich-nie chcę wchodzić w czyjeś brudy -BO NORMALNY CZŁOWIEK ZACHOWUJE SIĘ TAK WSZĘDZIE NIE TYLKO NA CHODNIKU!

Chciałem dzisiaj opisać dalszy przebieg III wojny światowej-ale po odpowiedzi na ciekawe pytanie musiałem przerwać spowodu niespodziewanej wizyty rodzinnej.
Jutro jak Bóg pozwoli postaram się o kontynuowanie tematu.
Myślę,że do połowy stycznia skończę z opisem przewidywanej przez przepowiednie i proroctwa III wojny światowej,a może uda mi się to jeszcze przed końcem br. roku.

Uzupełniając poprzednie pytanie chcę jasno powiedzieć ,że wszystkie księgi Pisma Świętego(Biblii) ,a więc i Starego i Nowego Testamentu mają na celu poprzez opisy historycznych ludzkich zdarzeń pokazać człowiekowi jak żyć sprawiedliwie zgodnie z wolą Pana Boga tj:przekazanym ludziom prawem Bożym zwanym DEKALOGIEM(10 przykazań).Np:dzieje starożytnych państw żydowskich:Izraela i Judy ukazujące dobrych i złych władców mają za zadanie dać wskazówki rządzącym jak należy uczciwie i sprawiedliwie rządzić.Wszystkie Święte Księgi(choć niektórym wydają się banalne,bo ich po prostu nie rozumieją) mają służyć człowiekowi w jego doczesnym życiu-czyli w pielgrzymce na planecie Ziemii jaką w OKREŚLONYM CZASIE I PRZESTRZENI WYZNACZYŁ NAM PAN BÓG!!!
M.Nostradamus powiedział,że PIERWSZYM WIELKIM PREZENTEM JAKI OTRZYMALIŚMY OD PANA BOGA BYŁ:"DAR DUSZY"-A CO ZA TYM IDZIE JAK MÓWIĄ NIEKTÓRZY OBECNI UCZENI-KOSMOLODZY- OTRZYMANIA SZANSY NA ŻYCIE WIECZNE W INNYM CONTINUUM CZASOPRZESTRZENNYM-CZYLI INNYM -INACZEJ WYGLĄDAJĄCYM WSZECHŚWIECIE.DRUGIM PODARUNKIEM OD PANA BOGA MA BYĆ:"DAR ŻYCIA WIECZNEGO"-na który trzeba jednak sobie zasłużyć!
Na pewno niektórzy z Was czytali szereg książek o powrocie do życia osób będących wcześniej w tak zwanej śmierci klinicznej.Osoby te (choć zapewne nie wszystkie)opisują efekt tak zwanego tunelowania.
Otóż nowoczesna kosmologia oparta na badaniach fizyczno-matematycznych(szczególnie teoria superstrun lub M-Bram) potwierdza możliwość tunelowania w tzw korytarzach czasoprzestrzennych w celu przedostawania się do innych wymiarów i do różnych czasów.
Są to tematy bardzo frapujące ale wszyscy obecnie najwięksi kosmolodzy są zgodni,że powstanie naszego Wszechświata tzw:Wielki Wybuch jest zgodny z BIBLIJNYM AKTEM STWORZENIA!!!
Myślę ,że po opisie i dyskusji dotyczącej naszego tematu to jest przebiegu III wojnie światowej znajdzie się trochę czasu aby porozmawiać również na temat nieśmiertelności.

c d n.


Ciąg dalszy przebiegu III Wojny Światowej -lata 2038?-2044?

Po wielkim zwycięstwie pod ULM Henryk Szczęśliwy wyzwoli południowe Niemcy a także w zwycięskim marszu na wschód opanuje Czechy i Słowację oraz wkroczy na Węgry ,które po krótkich walkach zdobędzie.
W trakcie walk dowie się o czterech bardzo ważnych wydarzeniach,które nastąpią prawie równocześnie w odstępie około miesiąca:
1. Wspólnym ataku komunistycznych Chin i Japonii na nowe USA (powstałe po II wojnie domowej z części dawnego USA i anglosaskiej części Kanady),oraz na Wielkie Państwo Meksykańskie poszerzone o południowe terytoria byłego USA oraz tzw"bananowe republiki" środkowo-amerykańskie.Oraz w związku z t decyzją Dyktatora USA o wycofaniu wojsk amerykańskich z Europy w celu zatrzymania lądowej ofensywy wojsk chińsko-japońskich na Alaskę i wschodnie-pacyficzne wybrzeża kanadyjsko-amerykańskie.
2.Buncie turbanów talibańskich i kleru muzułmańskiego w Azji Środkowej po klęsce pod ULM i zbrojnej próbie obalenia Kalifa Mahdiego(III Antychrysta).
3.Ataku Indii (Mahatmy II ) na Zjednoczony Muzułmański Sułtanat Malajów(powstały na bazie obecnej Indonezji i Malezji,a poszerzony o podbite chrześcijańskie Filipiny i Australię).Wojna ta będzie miała na celu zdobycie Australii dla przeludnionych Indii-czyli będzie to jak pisze M.Nostradamus cyt:"Wielki Bój o Terra Australis"-czyli w tłumaczeniu o "Ziemię Południową"-tak Australię nazwali pierwsi jej odkrywcy-Portugalczycy.
4.Wymuszonej siłą na władzach francuskich zasiadających w nowej stolicy w Avinion -decyzji Herkulesa o zdjęciu Henryka Szczęśliwego ze wszystkich stanowisk państwowych w tym wojskowych i jego aresztowaniu.

Po otrzymaniu tych wiadomości Henryk Szczęśliwy zaprzestanie ofensywy na Bałkany i zawrze rozejm z Mahdim,który dla obrony swej władzy znowu przerzuci wierne mu wojska do Azji i wyśle do nowo-koronowanego Króla Polski i Pięciu Narodów depeszę z prośbą o spotkanie.
W trzy dni póżniej w Krakowie najprawdopodobniej na Wawelu gdzie odbyła się koronacja -dochodzi do Drugiego Wielkiego Spotkania Dwóch Przywódców.Król Polski przedłuża wizytę w Krakowie oczekując na Wawelu Henryka. Król Polski ma po koronacji wrócić do stolicy- Warszawy(najprawdopodobniej jego pierwszą siedzibą w stolicy będzie odbudowany Pałac Saski).

Na mocy układu podpisanego w Krakowie wojska Polskie wkraczają na Czechy i Morawy ,a także do Słowacji i na Węgry.Wcześniej (jak już pisałem) na mocy pierwszego porozumienia z Henrykiem Szczęśliwym wojska polskie zajmują opuszczone przez talibów(bojących się okrążenia) -wschodnie Niemcy.
W ten sposób wojska polskie luzują armie zakonne Henryka,które wyruszają teraz na Avinion.Henryk odrzuca decyzje władz francuskich i nazywa Herkulesa zdrajcą.Oskarża go też o korupcję i nepotyzm.

Pod Lile, Limoges i Lyonem dochodzi do trzech wielkich konfrontacji zbrojnych(z użyciem strasznych broni-w tym najprawdopodobniej tzw:anty-grawitacyjnych,próżniowych i neutronowych)-armii zakonnych obu przywódców: Herkulesa i Henryka.
Bratobójcza ciężka najprawdopodobniej sześciomiesięczna wojna domowa kończy się zwycięstwem Henryka Szczęśliwego.
Herkules popełnia samobójstwo,a Henryk każe spalić jego zwłoki i rozrzucić potajemnie popiół po zmarłym -w nieznanym miejscu.
Teraz w Avinionie Henryk koronuje się na Króla Francji i Zachodniej Europy-póżniej Stanów Zjednoczonych Zachodniej i Południowej Europy i Północnej Afryki,(sam zakłada sobie koronę-nie pozwala sobie jej założyć arcybiskupowi).
W parę dni póżniej przedstawia zebranemu duchowieństwu z całej Europy (w tym z Polski)kandydata na nowego papieża-ubogiego i skromnego księdza,który godzi się zostać papieżem Zjednoczonego Apostolskiego Kościoła Chrześcijańskiego dopiero po tym jak Henryk Szczęśliwy udowadnia mu,że tak jako-Król Francji-On czyli Henryk pochodzi z królewskiej rodziny Burbonów.
Decyzje o nominacji nowego papieża po wieloletniej przerwie (ostatnim oficjalnym był Petrus Romanus-Piotr Rzymski), podpisze też przebywający w Avinionie (na zaproszenie Henryka)-Król Polski.Od tej pory każdy nowo wybrany papież będzie zatwierdzany najpierw przez przywódców: Francji i Polski,a póżniej po III wojnie światowej(w wyniku oficjalnego uznania nowego chrześcijaństwa za religię światową!!!)-jeszcze przez przywódców kilku innych mocarstw światowych.
Nowi papieże będą już na zawsze zasiadali w Avinionie w byłym pałacu papieskim,który w darze przekaże papiestwu Henryk V Szczęśliwy.
Nowy papież przyjmie imię PIOTR III nazywany będzie póżniej Piotrem Pierwszym Aviniońskim i całkowicie(włącznie z liturgią) zreformuje nowy zjednoczony już Kościół.Wszelka apostazja(odchodzenie od nowego Kościóła)będzie prawnie zakazana.Zakazany będzie:ateizm,marksizm,homoseksualizm,aborcja i eutanazja.
Będą to prawa ogólnoświatowe obowiązujące wszystkich.
Będą zakazane też inne odłamy chrześcijańskie(zostaną zlikwidowane,albo włączone do nowego Kościoła podległego papieżowi Aviniońskiemu)-a powstawanie nowych-pod karą śmierci będzie również prawnie zakazane.
DLACZEGO CHRZEŚCIJAŃSTWO ZWYCIĘŻY I WSZYSCY PRZYJMĄ W/W ZAKAZY?!
OTÓŻ NAUKOWCY W KOŃCU III WOJNY ŚWIATOWEJ DOJDĄ DO NIESAMOWITYCH ODKRYĆ-W CZASIE PRZEBIEGUNOWANIA ZIEMI W ROKU 2044? nastąpi też tzw :"CUD KRZYŻA"!!!
O tym wszystkim póżniej.


Ciąg dalszy wydarzeń 2038?-2044?

Przypominam Państwu ,że piszę to wszystko po to,żeby :
1.Zareklamować swoją przyszłą książkę.
2.Aby pokazać(możecie sprawdzać-życie się toczy),że wszelkie przepowiednie i proroctwa to nie są bajki -jak niektórzy sądzą.
Np;mój dziadek ,który zmarł w roku 1938(przed II wojną światową)powiedział słowa ,które pamiętam do dzisiaj-cyt:"prędzej uwierzę w to ,że na świecie żyją krasnoludki niż w to ,że my i wszystko co nas otacza składa się z jakichś atomów".
MOJEGO DZIADKA NIE PRZEKONAŁA NAUKA!!!
SĄ TACY,KTÓRYCH NIE PRZEKONUJE RELIGIA I ZWIĄZANE Z NIĄ -PROROCTWA,TAJEMNICE I PRZEPOWIEDNIE!!!
ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NIE DAŁO BY SIĘ WIERZYĆ W JEDNO i DRUGIE?!
M.NOSTRADAMUS PISZE,ŻE PO WIELKIM ROZDWOJENIU(NAUKI I RELIGI)-NASTĄPI ICH JEDNOŚĆ SKOŃCZONA -BOWIEM NAUKA I RELIGIA OKAŻĄ SIĘ TYM SAMYM -BO KAŻDA WIARA JEST TYLKO WIARĄ!
NOSTRADAMUS JEST TEŻ FILOZOFEM PORÓWNUJE NAUKĘ DO MĘŻCZYZNY ,A KOBIETĘ DO RELIGII.
"Pan Bóg zdaje sobie sprawę z tego że ludziom w różnym czasie ich życia musi przekazywać niezbędne informacje o wszechświecie:"jego bycie i powstaniu oraz sensie stworzenia i istnienia w zrozumiałym dla nich języku"-to słowa jasnowidza wszechczasów.-np:Jezus Chrystus rozmawiał z ludżmi starożytnymi za pomocą zrozumiałych przez nich pięknych i jakże mądrych ewangelicznych przypowieści wziętych z ich codziennego życia to jest trudu i znoju w codziennej walce o chleb większości ówczesnego społeczeństwa.
Ostrzegał też,że miłosierdzie Boże jest możliwe tylko za życia człowieka-po śmierci człowieka Pan Bóg jest tylko sprawiedliwym sędzią!
Z Pisma Świętego jednak wiemy ,że Syn Boży ukaże się w całej swojej potędze i chwale i nie będzie już mówił przypowieściami-bo będą inne czasy-człowiek sam się bowiem przekona(za przyczyną wielkich odkryć naukowych), że :WIELKOŚĆ WSZECHŚWIATA I RÓŻNORODNOŚĆ WYSTĘPUJĄCEJ W NIM NATURY -TO WŁAŚNIE WIELKOŚĆ I POTĘGA BOGA!!!
M.Nostradamus przekazał nam,że kiedy ludzkość zobaczy i przekona się,że mimo wszystkich swoich wielkich odkryć naukowych-jest za słaba aby przetrwać -cyt:"niebo się zmarszczy, znikną gwiazdy i światło-czarna dziura pochłonie w niebyt słońce,planety i księżyc"- czyli stanie się coś NIEBYWAŁEGO I JAKŻE RZECZYWISTEGO W ŚWIETLE OBECNEJ NAUKI!!! - Otóż w tych słowach Giordana Bruno i M,Nostradamusa w średniowieczu widziano rękę szatana a nie wolę Pana Boga.Ale Pan Bóg-gospodarz Wszechświata jak każdy kochający rodzić(dobry ojciec i dobra matka)przyjdzie żyjącym ludziom z pomocą- pomoże swoim dzieciom(którym dał swoją część-ducha nieśmiertelności) opuścić ziemię na zawsze i polecieć do gwiazd-cyt"niebo przez Pana Wszechrzeczy zostanie otwarte i znowu rozbitkowie ujrzą światło gwiazd,światło życia-swoją nową drogę ku Panu-bo:" Pan nie pozwoli żeby ciemność zapanowała nad nimi".Tak więc w gwiazdach ludzkość znajdzie nową Ziemię-Drugą Jerozolimę (jak nazywa ją w Biblii Pan Bóg)-cyt:"Pan przygotuje miejsc wiele i każdy znajdzie swój dom,a miejsca dla nikogo nie zabraknie-gdyby tak nie było powiedział bym Wam o tym".Wniosek z tego że nie tylko Ziemia ale cały Wszechświat jest stworzony dla człowieka -jest on tak ogromny,że Ziem podobnych do naszej -czyli Jerozolim jest tak wiele że miejsca dla wielu nowych pokoleń ludzi-NIGDY NIE ZABRAKNIE!!! Przygotowany przez Pana Boga dla ludzi Wszechświat- CZEKA -NA ŻYWYCH I NA ZMARŁYCH-cyt:"nie będzie różnicy pomiędzy zmarłymi i żywymi bo zwycięży świat ducha nad światem ciała-każdy duch będzie mógł przyjąć ciało,które mu się podoba"
CÓŻ TO ZA PIĘKNE WSPANIAŁE WIZJE JEDNOCZĄCE NAUKĘ Z RELIGIĄ!!!
Dla nas te wizje nie wydają się aż tak abstrakcyjne -kiedy podbijamy kosmos!-
Ale w średniowieczu wielu jasnowidzom w tym M.Nostradamusowi i astronomowi G.Bruno przypisywano cyt:"szatańskie opętanie"i grożono spaleniem na stosie.
Według mnie wiara w jakąś ogólną katastrofę i koniec cywilizacji ,przewidzianą np: w roku 2012(tzw:koniec kalendarza Majów)-jest zwykłym oszustwem niezgodnym z jakimikolwiek wierzeniami religijnymi-w tym chrześcijańskimi-jak też poważnymi proroctwami i przepowiedniami w tym wielkiego mistrza przepowiedni M.Nostradamusa.
Nawet śmierć osobista dla wierzącego człowieka nie jest końcem jego istnienia i bytu -jest tylko zmianą miejsca zamieszkania jego ducha.
A wymiarów przestrzenno-czasowych przez nas niewidzialnych(w świetle obecnej nauki)może być bardzo wiele!

Na razie kończę.

Kontynuując przedstawię kilka tekstów potwierdzających wydarzenia związane z wojną domową Herkulesa z Henrykiem i inne opisane uprzednio przeze mnie zdarzenia z przebiegu III wojny światowej.


Nowy papież przyjmie imię PIOTR III nazywany będzie póżniej Piotrem Pierwszym Aviniońskim i całkowicie(włącznie z liturgią) zreformuje nowy zjednoczony już Kościół.Wszelka apostazja(odchodzenie od nowego Kościóła)będzie prawnie zakazana.Zakazany będzie:ateizm,marksizm,homoseksualizm,aborcja i eutanazja.
Będą to prawa ogólnoświatowe obowiązujące wszystkich.
Będą zakazane też inne odłamy chrześcijańskie(zostaną zlikwidowane,albo włączone do nowego Kościoła podległego papieżowi Aviniońskiemu)-a powstawanie nowych-pod karą śmierci będzie również prawnie zakazane.
DLACZEGO CHRZEŚCIJAŃSTWO ZWYCIĘŻY I WSZYSCY PRZYJMĄ W/W ZAKAZY?!
OTÓŻ NAUKOWCY W KOŃCU III WOJNY ŚWIATOWEJ DOJDĄ DO NIESAMOWITYCH ODKRYĆ-W CZASIE PRZEBIEGUNOWANIA ZIEMI W ROKU 2044? nastąpi też tzw :"CUD KRZYŻA"!!!


Od siebie dodam tylko, że wiem, iż tekstu jest w cholerę i trochę, ale naprawdę warto mu dać szansę, bo nie dość, ża temat jest ciekawy, to jeszcze jest aktualny.
 • 1#74

slawek13.
 • Postów: 140
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Razor - afair to Iran zostanie podbity, a następnie włączony w szeregi Talibanu. Więc jak ma atomówki, to automatycznie przejdą na stronę armii Jednookiego.


Pakistan (niby kolebka Talibanu ) już je ma.
 • 0

#75

kamilus.
 • Postów: 1231
 • Tematów: 106
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucam kolejne interpretacje (w tym m.in. o Wałęsie (!) ) - i jak zwykle zachęcam do dyskusji :)

taps napisał/a:
Centurion sam przyznał, że ma 78 lat. Zatem wszystko jest jak najbardziej ok i prawdopodobne. Jak dziadek zmarł miał 7 lat. Ja na przykład jednego z moich dziadków nie znałem. Urodziłem się po jego śmierci.
Widzę, że na siłę ktoś chce autora tej strony zdyskryminować. Skąd ta pasja?


Podejrzliwość ludzka czasami dochodzi "do granic absurdu a nawet głupoty".
Po pierwsze znałem swojego dziadka-zmarł gdy byłem kilkuletnim dzieckiem.
Po drugie na temat dziadków-to co robili,co mówili rozmawiałem ze swoimi rodzicami.

Niektorzy chyba nie wiedzą-albo nie chcą przyjąć do wiadomości tego,że zbytnia podejrzliwość jest oznaką choroby!

NA OGÓŁ JEST TAK ,ŻE CI KTÓRZY SAMI KŁAMIĄ- TO WŁAŚNIE GŁÓWNIE ONI PODEJRZEWAJĄ INNYCH O RÓŻNE tzw:"BEZECEŃSTWA" I KŁAMSTWA!!!
NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE BOWIEM TEGO(brak im wyobrażni),ŻE MOGĄ BYĆ LUDZIE KTÓRZY NIE KŁAMIĄ!!!

O tym też mówił mi jak byłem dzieckiem- mój dziadek.

Człowiek,który nie kradnie,nie oszukuhje,nie plotkuje,nie tworzy afer i intryg-ku własnemu zadowoleniu i niezdrowej satysfakcji-bardzo rzadko podejrzewa o to innych ludzi.
TACY LUDZIE NAZYWANI SĄ LUDŻMI "CZYSTEGO SERCA"-to też mówił mi mój dziadek!

Centurion


dead napisał/a:
Gościu wyluzuj Centurion napisał:
Cytat:
Np;mój dziadek ,który zmarł w roku 1938(przed II wojną światową)powiedział słowa ,które pamiętam do dzisiaj-cyt:"prędzej uwierzę w to ,że na świecie żyją krasnoludki niż w to ,że my i wszystko co nas otacza składa się z jakichś atomów".

to jeżeli dziadek umarł śmiercią naturalną to urodził się w okolicach 1870r a ojciec 1890-95r - to sam Centurion w 1915-20r. czyli ma około 90 -95 lat !!!
- wniosek możesz wyciągnąć sam
wg mnie Centurion ma mniej niż 30 lat(pisownia,styl,ortografia) korzysta z interpretacji proroctw Nostradamusa zagranicznych autorów, pisze swoja wersję przyszłości i napawa się swoim geniuszem "wizjonera odkrywcy".Ta wizja to totalna masakra.... winny jest islam... Polska skorzysta - reszta straci.Po wojnie odrodzi się chrześcijaństwo islam zniknie a Polska od morza do morza.Dla kogo pisana jest ta wizja? dla nas (95% to katolicy z wrodzonym strachem przed innowiercami - którzy chcą nam zabrać świątynie i dobudować minarety )

Inna sprawa że Centurion nie chce się ujawnić bo:
władze(CIA,Mosad?CBA) i inne siły nie lubią takich "prawdomównych wizjonerów" i pewnie by chciały zamknąć usta Arteuzie - prawda jest taka że w ciągu 5 minut każda władza może namierzyć takiego "wizjonera" - ip każdego z nas jest znane adminowi tego forum..... więc może chodzi o coś innego? nikt z nas nie jest na tym forum anonimowy przynajmniej dla adminów i "władzy".


Zastanawiałem się czy Panu odpisać-ale odpiszę,żeby pokazać Panu,że nie jest Pan dobry nie tylko w rachunkach ,ale w różnych możliwościach życiowych jakie mogą występować!
No i jeszcze ta choroba podejrzliwości-ciekawe skąd się u Pana ona bierze?

Mój dziadek(ze strony ojca) urodził się w roku 1890 i zginął w wypadku kolejowym w roku 1938 mając 48 lat i o nim właśnie mówiłem.
Mój ojciec urodził się w roku 1911 -gdy dziadek miał 21 lat.Na dodatek babcia była starsza od dziadka o 4 lata.
Ja urodziłem się jak ojciec miał 20 lat-a mama moja była od ojca starsza o 5 lat.
Nie wiem tylko dlaczego Panie podejrzliwy -dziadek i ojciec pobierali się ze starszymi kobietami?-ale małżeństwa były bardzo udane.Dziadek zmarł jak miałem 6 lat i dobrze go pamiętam-mieszkaliśmy w jednym domu i często z nim przebywałem-praktycznie co dzień.Zawsze po pracy brał mnie na kolana i chodziliśmy na długie spacery.Jego śmierć jako dziecko bardzo przeżyłem.
Jak Pan myśli czy taki scenariusz życiowy jest możliwy czy nie?Muszę Panu powiedzieć,że z dzieciństwa pamiętam więcej rzeczy niż czasami z lat póżniejszych.
Nie będę już więcej odpowiadał na tego typu nieprzemyślane pytania,które wymagają osobistych zwierzeń.W brutalny sposób wyciągnął Pan je ode mnie.
Czy Pan rozważał taką myśl ,że mój dziadek np:ze strony matki,mógłby być prawie w wieku mojego ojca bo mógł być ojczymem a nie ojcem mojej matki?Czy naprawdę nie zna Pan przypadków o np:młodszych ciotkach,wujkach itd?
Przed pisaniem różnych rzeczy należy się dobrze zastanowić nad tym co się pisze-chyba że się nie szanuje ludzi!
Inne Pana podejrzenia to po prostu dalszy ciąg podejrzeń.Czy ludzie nie mogą pobierać się w różnym wieku?Czy dziadkami nie można nazywać np ojczymów?Ja się z tym spotykam i znam takie przypadki.CZ np Aleksander Prus jako pisarz pisał pod swoim nazwiskiem Głowacki.
Jest też i obecnie wielu :pisarz,poetów,muzyków,piosenkarzy,malarzy, różnych twórców itd ,którzy z jakichś powodów nie chcą ujawniać swojej tożsamości.I ja tego nie chcę.Bo tak jak każdy mam do tego prawo!
Pana przemyślenia są bardzo ograniczone.Pan się nad tym zastanowi!
Proponuję nie zaglądać na tę stronę-dać sobie i innym spokój!


Centurion


Może straciłem niepotrzebnie czas na odpowiedzi na pytania na które nie powinienem odpowiadać.Ale postąpiłem tak dlatego,żeby pokazać ludzką małostkowość -bo tak to chyba należy ocenić.
Jutro postaram się przekazać dalszy ciąg wydarzeń związanych z III wojną światową.
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i brakiem czasu na pewno będę pisał rzadziej i nie codziennie.Na stronie tej nie zamierzam pisać dłużej jak do końca stycznia-może trochę dłużej zależy to od czasu i merytorycznej dyskusji.
Osobom,które nie interesują się tym tematem ,lub uważają go za"zabawny i śmieszny"-albo uważają mnie za krętacza(o czym już pisałem),proszę o nie przeszkadzanie tym którzy interesują się tym tematem i nie są podejrzliwi lub chorobliwie podejrzliwi!

C d n


Centurion


Arteuza napisał/a:
Wszedłem na chwilę na tę stronę i zauważyłem,że w ostatnim tekście-tj.w odpowiedzi na zarzuty -pomyliłem się.
Otóż prostuję zanim znowu ktoś nie zauważy i mi nie wytknie błędu.
Napisałem Aleksander Prus,a powinienem napisać Bolesław Prus ,którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi jak wiecie Aleksander Głowacki.
Przepraszam jeszcze raz za błędy,ale mam kłopoty ze wzrokiem i z pisaniem na komputerze.Nieraz o tym pisałem.3121 napisał/a:
Drogi Arteuzo Centurionie

Moim skromnym zdaniem dziwne jest wykazywanie pragnienia, by podejrzliwi lub chorobliwie podejrzliwi, lub ktokolwiek o zdaniu nie A lecz B nie wykazywał żadnej aktywności w tym temacie. Tematem jest przerażająca tragedia, która w/g Autora dotknie nas - tych, którzy teraz i tu żyjemy ... a jeżeli nie nas to już z pewnością dotknie naszych dzieci i prawdopodobnie wnuków. Podejrzewam również, że nie ma tutaj osób, albo raczej jest to mało prawdopodobne, aby na tym forum wypowiadały się osoby, które zostały doświadczone przez okrucieństwo wojny. Wojna 1939-1945 też była potworna.. była wynikiem kryzysu, wizjonerskich koncepcji, skoku technologicznego oraz rozwoju przemysłu. Z kolei dziś edukacja jest powszechna, każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że świat pędzi z każdym rokiem szybciej - bo jest nas więcej, a że jest nas więcej to i więcej jest jednostek ponadprzeciętnych .. które szukają, dociekają, wynajdują i podważają powszechnie uznane prawdy. Technika też pędzi - wojskowa tym bardziej. Jest ciasno i coraz ciaśniej. Kraje Europejskie sprzeciwiają się swoim 'naturalizowanym', ale jednak obywatelom, uszczelniają granice - dbając o kulturę i wartości (narodowe?).

Czemu ma więc służyć roztaczanie tego typu wizji, jak te tutaj? Ma na celu doprowadzić nas do powszechnej mobilizacji? a może ma nam dodać otuchy? czy może tylko rozbudzić nadzieję (po raz kolejny) na Polskę Złotego Wieku II? A może ma nas utwoerdzić w przekonaniu, że jesteśmy (my Polacy) tacy super-ekstra?

Czym są Święta, ich celebracja, a także czym jest wiara chrześcijańska wobec tego, o czym się tutaj pisze. Hymnem pochwalnym POKOJU, wybaczania i nadziei, które niesie nam nowo narodzony Zbawiciel?Dziękuję za ten tekst.
Chcę tylko wyjaśnić ,że bardzo,bardzo bym chciał,żeby te i inne smutne i tragiczne przepowiednie się nie sprawdziły.
Nie jestem egoistą-chciałbym,żeby po mojej śmierci nie było ani wojen,ani żadnych katastrof.
Moim zamiarem nie jest nikogo straszyć i to jeszcze przed Bożym Narodzeniem.
Ale skoro są przepowiednie i proroctwa również te religijne to nad nimi po prostu dyskutujemy.
Nie lubię w dyskusji tylko(chyba tak jak każdy)małostkowych nieuzasadnionych osobistych zaczepek.

Pozdrawiam:
Centurion


Eddie napisał/a:
Panie Arteuzo,

Zainspirowany pańskimi publikacjami obejrzałem kilka filmów nt Nostradamusa i musze powiedzieć, że Pańskie relacje wydają mi się bardziej obiektywne, niz tych badaczy, którzy pewne wydarzenia starali się tłumaczyć wręcz na siłę - niemal wszytsko kojarzyło im się z atakiem na WTC, a III Antychryst jako Osama ibn Ladin, nie mówiąc o straszeniu końcem świata 'lada moment' - w zamysle twórców te filmy bardziej chyba miały $zokować, wywołać $en$ację niż stanowić obiektywne źródło poznania, nawet jesli wypowiadali się tam znawcy twórczości Nostradamusa; zetknąłem sie też z taką interpretacją:

Quatrain 3,55
Rok w którym JEDNOOKI zawładnie Francją
Dwór zazna dręczących kłopotów
Panna Blois zabije swego serdecznego przyjaciela
Dla królestwa zwątpienie i kłopot podwójny

Czy ten fragment wg. Pana dotyczy śmierci Henryka II - jak podano , czy może mieć związek z Mahdim, lub tez dotyczy inny wydarzeń (np Panna Blois - córka Ludwika XIV ?, czy ma bardziej symboliczne znaczenie?)

Jeden film dotyczył odnalezionej w Rzymie księgi Nostradamusa zawierajacej ilustracje rzekomo namalowane przez jego syna - czy zetknął się Pan z informacjami na ten temat ?
W owym dokumencie pokazano m.in taką ilustrację:Komentatorzy stwierdzili, że dotyczy papiestwa i przemian narodów w XX w - oczywiscie podali, że widac tam (w kole) - nowoczesne 'nowe miasto' do którego wlatują obiekty. Orzeł (czyżby z koroną papieską?) wg nich symbolizuje USA, a może niekoniecznie USA ?...

Wiele z zamieszczonych tam ilustracji nawiązuje do pochodu Islamu, trudów papiestwa.

Pozdrawiam

Pozdrawiam!
Podany przez Pana tekst jest przykładem tzw tekstu "janusowego" (pisałem już tutaj o tym).
Z pośród około 10.000 sześciowierszy i czterowierszy Michela Nostradamusa jest wiele takich(czyli"janusowych),które w sposób symboliczny opisują nie jedno wydarzenie z jednej epoki(takich jest większość),a wydarzenia z różnych epok historycznych-np:2,3 lub nawet 4-ech!!!
Podany przez Pana przykład dotyczy dwóch wydarzeń historycznych:
po;1:tych dotyczących króla Francji Henryka II Walezjusza z XVI wieku.
Henryk II utracił w walce turniejowej oko i po długich cierpieniach zmarł-dlatego w tekście jest określony Henryk II jako jednooki.
po;2:tych dotyczących XXI wieku i podboju Francji przez jednookiego Mahdiego-czyli Antychrysta III w czasie trwania III wojny światowej.
"Panna z Blois" to kobiecy symbol zdrady.
W czasie rewolucji francuskiej w XVIII wieku Anna Maria de Burbon(m.innymi intrygantka) była nazywana;"Pierwszą Panną z Blois".
WIDAĆ M.INNYMI I W TYM TEKŚCIE WIELKI GENIUSZ PROROCZO-LITERACKI M.NOSTRADAMUSA!!!
Szereg tekstów M. Nostradamusa jest stosunkowo jasnych-jeżeli przekonamy się,że mogą dotyczyć czasów nam bliskich-nie mówiąc o czasach przeszłych-tutaj teksty są jednoznaczne i wszyscy badacze to potwierdzają.
Są też jednak wyjątki(jak słynny tekst o 1999 roku),który nadal jest przedmiotem sporu wśród badaczy.
Ten w/w tekst(jak już pisałem)jest różnie tłumaczony i interpretowany.
Ja w opisach wydarzeń związanych z III wojną światową na tej stronie rzadko posługuję się tekstami "janusowymi "lub mało zrozumiałymi z uwagi na to,że nie chcę dopuścić do zbędnych dyskusji-a dlatego,że nie mam za dużo czasu aby przekonywać i bronić tu twórczości Nostradamusa.
Musiał bym tę stronę zamienić na wykłady o nim i jego twórczości.
W książce przewiduję inaczej-to ma być praca złożona z przeprowadzoną dogłębną analizą.

Jeśli chodzi o drugie pytanie to sprawa jest mi znana -ale jest ona w tej chwili badana i do czasu zakończenia badań nie chcę się na ten temat wypowiadać-tym bardziej ,że nie mam jeszcze wyrobionego na ten temat zdania.

Pisałem też tutaj o tym,że do tej pory odnajduje się różne stare teksty(przepowiednie i proroctwa) i się je bada.
Niektóre teksty przypisuje się M.Nostradamusowi,niektóre uważa się za fałszywki,a niektóre przypisuje się innym jasnowidzom.
Co do niektórych tekstów są takie niejasności,że część badaczy przypisuje ich autorstwo Nostradamusowi,a część uważa ,że Nostradamus nie był ich autorem.

Pozdrawiam:

Centurion
Arteuza napisał/a:
Jeszcze jedno zdanie,które zapomniałem dopisać do odpowiedzi dla Pana "eddie".

Jak już pisałem na tej stronie -ostatni Prezydent Francji zginie w wyniku przewrotu inspirowanego przez Herkulesa.Do śmierci Prezydenta przyczyni się też jego kochanka-symboliczna"Panna z Blois".
Wynika to też z innych tekstów M.Nostradamusa.

Centurion


Ciąg dalszy III wojny światowej-lata 2038?-2044?;

Podam kilka wybranych przykładów potwierdzających poprzednio opisane przeze mnie wydarzenia:

+

Victoria Henryka przerwana przez nagłe wydarzenia,
Młody Selin Wyzwoliciel nie tylko waleczny,ale i roztropny,
Po zajęciu Germanii wielkie spotkanie nad Wisłą,
W Krakowie potwierdzenie sojuszu;Róży i Białego Orła,
Antychryst III zagrożony podąża na wschód do żródła piekieł,
Talibowie mają mu za złe,że synów Mahometa zostawił pod ULM!

Uwaga!!! Nostradamus używał słowa uczeń-dwa razy użył w tekstach dosłownie słowa ;TALIB,które w tłumaczeniu na j.polski i inne języki znaczy dosłownie uczeń!!!
+
Kraj Burbona i kraj Jagiellona porządkiem dla zniszczonego świata,
Nowy Król Wschodu Pięciu pomocą dla zniszczonej Przepięknej Róży,
Gdzie dwóch w przymierzu zaczęło tam dwóch w przymierzu skończy,
Słaby GRYFON znów będzie Wielki przez sojusz Henryka i Trzeciego Kraka!

Uwaga:-niektórzy tłumaczą jako: wielkiego trzeciego z Krakowa.Ale ten Król nie będzie pochodził z Krakowa jak już uprzednio pisałem.
Gryfon(przypominam)-to Europa.

+
Po słowie Szczęśliwego Mahdi podkręcony ogon,
Podążać będzie do niebotycznych gór przedniej Azji,
Jego powrót będzie zaznaczony morzem krwi jego wyznawców,
Po zwycięstwie nad braćmi stolicę ustanowi z powrotem w Nowym Babilonie.

Mahdi po prostu okrutnie się zemści na dotychczasowych swoich zwolennikach,będzie ich prześladował i mordował bez opamiętania -za to,że raczyli podnieść na niego rękę!
Wystraszony Mahdi (już nie pewny dalszych wydarzeń i swojego losu)z powrotem przeniesie stolicę Kalifatu Wielkiego Talibanu z Islamadabadu(Rzymu) do obecnego Bagdadu,który będzie się nazywaL (już od wielu lat przed tymi wydarzeniami)-Nowym Babilonem.
Obok Bagdadu leżą zrekonstruowane ruiny Starego Babilonu,który 1000 lat przed narodzeniem Chrystusa liczył ponad 1 milion mieszkańców!

+

Lion,Limoges i Lille spotkaniem dwóch tytanów,
Gwiazda Nowego Jupitera błyszczy nad odrodzoną Francją,
Proroczy sen Herkulesa spełnieniem samobójczej śmierci,
Jego prochy rozrzucone w nocy i w wielkiej tajemnicy,
Zbawiciel Henryk wielką odnową kraju i kościoła,
Pan i władca żąda wycofania rozpanoszonych pijawek!

+
Nowy Król Francji i Zachodu Europy,
Uśmierza wielki bunt muzułmanów,
O! Francjo za przyczyną przyjmowanych obcych,
Stałaś się ziemią Arabów i ich nienawistnych imamów.

+
Co to za wielki kraj!-na zachodzie Atlantyku?
Od swojego zarania uważany za naród,ale bez narodu,
Stanie się przed trzecią przekleństwem dla swoich mieszkańców,
Rasy,religie i broń oraz wielkie bogactwo niby aniołów,
Wyzwoli wśród przybyszy drugiego ducha buntu i nienawiści,
Czarni niewolni będą zastąpieni przez okradzionych wolnych!
+
Po utracie południowych ziem i miasta Aniołów,
Angloamerykanie dwóch krajów połączeni w nowy naród,
Od bieguna północnego aż do wielkiej zatoki zjednoczeni,
Zamkną swoje granice dla wszelkiego nieładu i nieporządku.

+
Żółty LIANG rozpęta wielkie piekło przy końcu trzeciej,
Wystraszony Nowy Neptun zostawi Gryfona w osamotnieniu,
Dając pijawkom panowanie i nad Francją i Europą,
Pazerni Anglicy będą słuchać tylko swojego tronu!

+

Arteuza zabarwi na czerwono wody Wielkiego Oceanu!
Nowy Smok i Nowy Neptun na granicy zniszczenia WSZYSTKIEGO!
Po zwycięstwie TORRENTU Atlantydów RAYPOZ dosięgnie dna umysłów,
Gwiezdne okrutne żołdactwo odbije przez połączenie północne ziemie Ameryki i Azji,
Czerwony Cesarz Wschodu i Biały Tyran Zachodu doprowadzą do wytępienia i ubóstwa,
Po trzeciej prawie bezludne i wyniszczone wielkich Europy prosili będą o pomoc!

Bardzo ciekawy i intrygujący jest ostatni tekst gdzie występują wyrazy:po- 1:Arteuza(przybrałem ten wyraz jako swój odnośnik do tej strony-pisałem też co ten wyraz znaczy-proszę odnależć i postarać się zinterpretować go).
po-2:występują tu wyrazy:TORRENT i RAYPOZ -ja nie bardzo potrafię te wyrazy w sposób znaczeniowy połączyć ze sobą.
Z ostatniego tekstu wynika,że;Wielka Wojna komunistycznych Chin z nowymi USA(powstałymi z części obecnego USA i anglojęzycznej Kanady),będzie wielkim przekleństwem przede wszystkim dla tych krajów.( w tej wojnie jak pisałem uprzednio będą też zaangażowane po stronie Chin-Japonia a po stronie USA-Kanada będzie ona-jej część- już częścią USA-także Wielki Nowy Meksyk).
WSZYSTKIE TE PAŃSTWA STANĄ SIĘ PRAWIE BEZLUDNE i NIESAMOWICIE ZNISZCZONE!!!
Z innych tekstów wynika ,że Chiny wraz z Syberią(którą przyłączą do swojego terytorium)nie będą liczyły więcej niż 250 milionów mieszkańców a nowe USA(wraz z Kanadą nie więcej niż 60 do 80 milionów mieszkańców.)
Wojna ta doprowadzi do tzw:"Pyrrusowego zwycięstwa" USA.
Kraje te długo po III wojnie światowej będą się odbudowywać.
Najprawdopodobniej Polska z jej liczbą mieszkańców i rozwojem terytorialnym,a także z powodu tego,że nie będzie zniszczona i nie poniesie prawie żadnych wojennych strat stanie się w tym zniszczonym i wyludnionym świecie bardzo potężnym państwem!
NIE TYLKI PRZEPOWIEDNIE M.NOSTRADAMUSA ALE TEŻ PRZEPOWIEDNIE WIELU INNYCH JASNOWIDZÓW i PROROCTWA RELIGIJNE POTWIERDZAJĄ TEN MIŁY DLA NASZYCH USZU OBRAZ PRZYSZŁEJ WIELKOŚCI POLSKI!!!

Myślę,że niszczycielska straszna wojna Chin z USA spowoduje próżnie,którą właśnie m.innymi wypełni :Nowa Polska i Nowa Francja po zwycięstwie nad Wielkim Talibanem.
W przyszłym tygodniu postaram się opisać następne przewidywane wielkie wydarzenie będące częścią składową III wojny światowej,-a mianowicie WIELKĄ WOJNĘ BRATERSKĄ-FRANCJI HENRYKA V SZCZĘŚLIWEGO Z WIELKĄ BRYTANIĄ-po wycofaniu wojsk amerykańskich z Europy,które uczestniczyły w walkach z Mahdim.
Ta wojna ma się toczyć w tym samym czasie co wojna Chin z USA.
Po tych wojnach- na świecie skończy się dominacja anglosaskiego świata.
W.Brytania zniszczona rakietami przez Henryka Szczęśliwego-wyludniona i zrujnowana rozpadnie się na kilka państw,powstanie:Anglia,Szkocja,Walia i może Kornwalia.Od USA w wyniku II wojny domowej odłączą się niektóre południowe w większości hiszpańskojęzyczne stany jak np:Kalifornia,Teksas,Nowy Meksyk i może jeszcze inne.Póżniej niektóre z nich przyłączą się dobrowolnie do Nowego Wielkiego Państwa Meksykańskiego-a USA mimo chwilowego wzmocnienia w wyniku aneksji anglojęzycznej części Kanady-po wojnie z Chinami razem z tym krajem z powodu strasznych zniszczeń -one i Chiny spadną do roli państw drugorzędnych,Nie mówiąc o Europejskiej Rosji,która najprawdopodobniej przed końcem III wojny światowej zostanie całkowicie włączona do Polski.

A więc do następnego tygodnia-może przed świętami uda mi się jeszcze coś napisać.
Pozdrawiam:

Centurion.


Tak zwana;"WIELKA WOJNA BRATERSKA",pomiędzy Francją,a Wielką Brytanią;lata;2040?-2041?

Jak widać III wojna światowa ma w/g Nostradamusa i innych jasnowidzów być całkowicie inną wojną niż I i II wojny światowe.
Przede wszystkim -jak już pisałem -ma być ona bardzo długa,bo trwać ma jedno całe pokolenie czyli 27 lat(za czas trwania 1 pokolenia przyjmuje się 25 lat).
W odróżnieniu od I i II wojen światowych nie będzie to wojna tylko jednego konfliktu zbrojnego.
III wojna światowa ma mieć charakter ZŁOŻONY składający się aż z kilku poważnych wojen,a także nakładających się na nie różnych rewolucji i wojen domowych,dwóch poważnych katastrof kosmicznych i kilku krótkich wymuszonych przez różne czynniki przerw w działaniach zbrojnych.
W czasie jej trwania będą zmieniały się też sojusze różnych państw i będą się ścierały różne grupy interesów.
Dotychczasowi sojusznicy w czasie trwania tej długiej wyniszczającej wojny będą też czasami walczyli ze sobą o pierwszeństwo w NOWYM FORMUJĄCYM SIĘ JUŻ GEOPOLITYCZNYM ŚWIECIE.
Przykładem takiej rywalizacji ma być niewyobrażalny dla nas dzisiaj konflikt pomiędzy Francją i Wielką Brytanią!
Ale kto zna"jako tako" historię powszechną to wie,że oba te kraje przez ponad 1000 lat były i żyły obok siebie w permanentnym konflikcie o pierwszeństwo;najpierw w skali europejskiej a póżniej światowej.
Chwilowe sojusze pomiędzy tymi państwami,które od czasu do czasu istniały były podyktowane raczej rozsądkiem w chwilach wspólnego zagrożenia niż wzajemną sympatią.
Nic więc dziwnego,że M.Nostradamus nie pałał"miłością" do Anglii i świata anglosaskiego.
Przykładami stosunku Nostradamusa do świata anglosaskiego są choćby sformułowania tego typu:(przypominam)-jak nazywanie Anglików"pijawkami" czy mówienie o USA ,że jest to kraj: "bez narodu",a np;o Australijczykach mówi(Australia przez Anglików zaczęła być kolonizowana dopiero od 1788 roku!!!)-że jest to kraj"potomków złodziei i złoczyńców".
Szczególną oczywiście sympatią darzy swoją ojczyznę:Francję,a także inne kraje kultury romańskiej jak:Włochy ,Hiszpanię i Portugalię-bardzo też współczuje żydom(Nostradamus był żydowskiego pochodzenia),przypisując nieszczęścia jakie ten naród spotyka temu ,że odrzucił on Jezusa z Nazaretu jako swojego Mesjasza.
Nic też dziwnego,że najwięcej wrogów Michel Nostradamus ma wśród Anglosasów(amerykańskich i angielskich badaczy jego twórczości),którzy nie mogą się pogodzić z tym,że w swoich przepowiedniach(po III wojnie światowej) przewiduje on koniec panowania ;politycznego,ekonomicznego,kulturowego świata anglosaskiego nad jego "resztą".

O to przykład:

$

Po trzeciej nic już nie będzie takie jakie było przed nią,
Angloamerykanie wstąpią do szeregu pospolitych,
Ich kultura i język będą rozmyte pośród innych większych,
Upadek Normanów będzie podobny upadkowi Cesarstwa Rzymian.

Tak więc Nostradamus jasno nam przekazuje ,że po III wojnie światowej świat będzie zupełnie inny,że się tak samo zmieni jak zmienił się świat po upadku w roku 476 Cesarstwa Zachodniorzymaskiego.
TO BĘDZIE TAKI SAM PRZEŁOM!!!
O tym jak będzie wyglądał świat po III wojnie światowej krótko napiszę po skończeniu obecnego tematu-to jest przebiegu III wojny światowej.
A oto jak Nostradamus opisał (dla porównania z poprzednim tekstem)panowanie języka i kultury angloamerykańskiej nad światem!

$

Potęga Hiszpanii będzie zastąpiona przez Brytanię,
Największy z żeglarzy zapanuje nad wszystkimi wodami,
W dwudziestym zastąpi go młodszy brat zza Atlantyku,
Po drugiej potęga Anglo-amerykanów będzie tak wielka,
Że ich; pieniądz,kultura i język zapanują nad duszami i ciałami,
Wszyscy tego świata będą tam widzieli wszelki ratunek przed Wszystkim!

Nic dodać nic ująć-ale M.Nostradamus niejednokrotnie nam mówi,że każda potęga się kiedyś kończy-że nic na tym świecie nie jest stałe,-że WSZYSTKO MA SWÓJ POCZĄTEK I KONIEC!!!-i to musimy przyjąć-czy nam się to podoba czy nie!

Dalej opiszę już samą ;Wielką Wojnę Braterską.

c d n.

Centurion


Gość napisał/a:
Centurionie, a czy Nostradamus wpomina coś o Wałęsie ? (może miedzy wersami wspomina czy był agentem )
Jesli to nie kłopot z racji tego, że temat dotyczy III wojny, Czy mógłby przytoczyć Pan jakąs centurię dotyczącą zamierzchłej historii Polski np na temat władców Polski ? - Bardzo mnie to interesuje jako historyka

Wesołych Świąt dla wszytskich!
Dziekuję i pozdrawiam
Maciej


O Wałęsie są najprawdopodobniej tylko te dwa teksty:

+

Wielkie zmiany w zniewolonym kraju Jagiellonów,
Po drugiej narzucony ustrój przez wschodniego brata,
Zostanie obalony przez siłę Związku i jego przywódcy,
Póżniej wybrany przez Naród,zostanie oskarżony,
Jego zazdrośni i zawistni przeciwnicy pokażą swoją małość,
Nie oni ,a On przejdą do legendy pokoleń żywych!

Uwaga
Nostradamus Polskę często nazywał krajem Jagiellonów bo za jego życia ta dynastia panowała w wielu krajach-również w Czechach i na Węgrzech,była bardzo potężna i bardzo znana w Europie!
Związek,który Nostradamus pisał z dużej litery w odniesieniu do Polski to najprawdopodobniej NSZZ Solidarność.

Domyślam,się,że jako przeciwnikowi L.Wałęsy ten tekst może się Panu nie podobać.
Ale ja przedstawiam teksty takie jakie są -niezależnie od tego czy komuś lub mnie się podobają czy nie i proszę to zrozumieć.
Ja też mam swoje poglądy i nie wszystko mi się podoba to co pisze o przyszłości M.Nostradamus-ale muszę być rzetelny!

A oto drugi tekst:

Miliony zjednoczonych w Wielkim Związku pracujących,
Wielkie porty nad Bałtykiem zarzewiem wciąż odnawianych buntów,
Kraj nad Wisłą rządzony po drugiej przez obcą i niewierną partię,
Narodzi się od nowa za przyczyną słów papieskiej Arki i niezłomnego sługi!

Więcej tekstów o Wałęsie jak też jego współpracownikach nie znam.
Poprzednio (proszę odszukać)też podałem kilka tekstów o obecnej sytuacji(chyba tak)w Polsce.

Jest parę tekstów o historii Polski od czasów współczesnych Nostradamusowi.
Ale po zakończeniu tematu związanego z III wojną światową proszę mi o tym przypomnieć to kilka tekstów,które znam to Panu podam.


Centurion


micha3 napisał/a:
Centurionie, Przyjacielu!
Trzecia wojna zacznie się od uderzenia Izraela na Iran.
Izrael myśli że załatwi szybko "sprawę irańską".
Po krótkim czasie zobaczy w jaka śmiertelna pułapkę się wpakował.
Ogólne powstanie arabów jest coraz bliżej! ( i meteoryt też)
Czas jest JUŻ !


Pozdrawiam,
Życzę zdrowia i błogosławieństwa Bożego na Święta
i cały przyszły BARDZO WAŻNY rok


M.Nostradamus napisał,że III wojna światowa rozpocznie się od inwazji Chin na Rosję i Wielkiego Talibanu na Północną Afrykę Turcję i Europę.
Nie znam tekstów o bezpośredniej wojnie Izraela z Iranem.
Niebawem więc się przekonamy-jaka jest prawda.
Może ten tekst mówi o jakichś bombardowaniach Iranu przed III wojną światową:
+
Przed trzecią Pers się zbroi i prowokuje,
Ciemny umysł ich imama zapanuje nad rządami,
Wywoła wewnętrzne bunty wśród swoich wiernych,
Niszczycielska akcja sąsiadów i potężnych świata,
Tylko na kilka lat powstrzyma rządzący kościół Mahometa,
Ich kraj stanie się krwawą łażnią za przyczyną Wielkiego Talibanu!

Uwaga
Tak więc możliwe,że będzie jakaś interwencja zbrojna(przed III wojną światową) -całkiem możliwe ,że bombardowanie Iranu(kraj perski i szyicki)Przez USA,Izrael przy pomocy (poparciu)sunnickich krajów arabskich-głównie Arabii Saudyjskiej sprzymierzonej z USA.

Życzę również wszystkiego dobrego i zdrowych pogodnych świąt.


Eddie napisał/a:
Panie Centurionie,

Bardzo dziękuję za szczegółowe odpowiedzi na pytania
Odnośnie sytuacji na tronie królewskim w Wielkiej Brytanii zetknąłem się jeszcze z taką centurią:

Niezadowoleni z jego rozwoju
Mąż uważany za niewartego
Lud pozbędzie się króla wysp
Zastąpi go mąż, który nie miał zostać władcą

Niestety nie podano nr centurii. Komentatorzy uważają, że chodzi o Karola jako przyszłego wladcę, jednak po jego abdykacji władzę obejmie nie William, a Harry. Czy zetknął się Pan z powyższą centurią ? - Jesli tak, to czy Pańskie tłumaczenie potwierdza powyższą wersję ?

Pozdrawiam!


Niestety,ale przewertowałem wszystkie swoje materiały i nie znalazłem u siebie takiego tekstu.
Możliwe,że jest to jeden z tekstów,który jest dopiero badany.
Jeżeli ten tekst jest autentyczny to może dotyczyć czasów wcześniejszych(były takie przypadki) lub póżniejszych,kiedy przy końcu III wojny światowej(właśnie po tzw:Wielkiej Wojnie Braterskiej)- monarchia w Anglii zostanie obalona i na jakiś czas władzę w kraju przejmie dyktator(tak jak w innych krajach-nastąpi bowiem czas dyktatur).
Wątpię jednak,aby następcą Elżbiety II Windsor był bezpośrednio któryś z jej wnuków.Faktycznie obecny Książe Karol ma jako przyszły Król abdykować,ale czy po tej abdykacji obejmie władzę jako król jeden z obecnych jego synów,czy od razu władze zdobędzie dyktator nie jest to jasne również z przepowiedni Nostradamusa(istnieją różnice zdań wśród badaczy).Możliwe,że na krótki czas przed obaleniem obecnej monarchii któryś z jego synów zostanie królem.Oprócz poprzedniego tekstu ,który już podawałem-proszę odnależć- jest jeszcze jeden,który mówi o tym,że następcą będzie jej syn Karol chociaż tak jak jego imienni poprzednicy Karol I i Karol II Stuartowie będzie on skonfliktowany z parlamentem-z powodu prób wzmocnienia władzy królewskiej.(W.Brytania nie ma konstytucji).

Trzeba pamiętać,że wśród badaczy jest zgoda co do tego,że III wojna światowa wybuchnie.
Jest też zgoda co do czasu jej trwania(27 lat),oraz przebiegu głównych działań wojennych.
Szereg spraw szczegółowych jest jednak niewyjaśnionych.
Do nich np:należą życiorysy głównych bohaterów,a także okres ich panowania.
Szereg spraw o które się pytacie jest niejasnych.

M.Nostradamus pisał o sprawach,które były naprawdę ważne jeśli chodzi o tzw:"wielką politykę europejską i globalną" i pisał wyłącznie o postaciach bardzo ważnych dla Europy i świata,które w sposób zasadniczy wpływały na losy jakiegoś ważnego kraju w Europie lub na świata.Wiele postaci nie jest przez niego w ogóle opisywanych.
To musicie brać pod uwagę.
Tak na przykład z przywódców Polski od 1918 roku,można coś znależć tylko o J.Piłsudskim i W.Sikorskim,-chyba coś można przypisać;Gomułce i Gierkowi,także coś o W.Jaruzelskim,Janie Pawle II,Prymasie Wyszyńskim(cyt:uwięzili wielkiego prymasa-wskrzesiciela Wielkiej Arki"),o L.Wałęsie o tzw braciach(możliwe że L i J Kaczyńskich-cyt"bracia podzielili naród"),możliwe że o Tusku(cyt:"krasomówca z Bastranu"-czyli z Kaszub) i to chyba właściwie o wszystkich dotychczasowych politykach w naszym kraju.
Widać,że inni jak np:Dmowski,Mościcki,Rydz Śmigły,przywódcy AK,Bierut,czy Kwaśniewski a także wielu innych (nie mówiąc o pomniejszych)-nie zasłużyli sobie w oczach Nostradamusa na uwagę-chociaż ksiądz Rydzyk-chyba tak?!-bo o;"gadatliwym i pazernym zakonniku" jest mowa-czy chodzi o niego-nie wiem!?
+
Nielubiany i niechciany Karol,
Zostanie Panem rozbawionego dworu,
Spowoduje ,że posłuszne swoim rządom pijawki,
Będą po raz trzeci mieli dość przeklętego imienia!

Uwaga:
Karol I Stuart w czasie rewolucji angielskiej został skazany przez angielski parlament na śmierć i ścięty,a Karol II Stuart również był skonfliktowany ze swoim parlamentem.Przed osądzeniem przeszkodziła śmierć(w męczarniach) przed którą zresztą bez zgody parlamentu przeszedł na katolicyzm.Te wydarzenia miały miejsce w XVII wieku i są opisane w tekstach Nostradamusa.

Centurion


-W tym samym czasie rządzony przez Ajatollachów szyickich Iran będzie ciągle wrogo nastawiony do USA i UE i w końcu dokona próbnego wybuchu jądrowego.Natychmiast spotka się to z kontrakcją wojskową USA i Izraela-które rozpoczną bombardowania tego kraju.Wówczas w sukurs krajom zachodu przyjdzie Machdi ,który rozkaże swojej 5 milionowej armii wkroczenie do tego kraju-tym bardziej,że Talibowie- sunnici są wrogami szyickich Irańczyków(właściwie Persów).Pod hasłem jedności islamu(zjednoczy dwa odłamy s;sunnitów i szyitów) wojska te w krótkim czasie po bardzo krwawej wojnie opanują Iran i włączą go do państwa Wielkiego Talibanu-które stanie się już bardzo grożnym Imperium Islamskim.
Persage IV 45,2

Gdy żelazne orły będą niszczyć z zachodu
Machdi zdradzi wiernego sąsiada
5-milionowa Armia stanie u wrót Persji
Po krwawym marszu bojowników zjednoczy dwa odłamy

Centurion


Kontynuuję przerwany opis przebiegu ;WIELKIEJ WOJNY BRATERSKIEJ pomiędzy;Francją a Wielką Brytanią.

+
W '628 roku liturgii Wielki Chiren,
Nakaże bezczelnym pijawkom wielki odwrót,
Dumna wyspa przez posłannika przypomni mu nieszczęsny Los,
Wielkiego Zwodziciela, I Antychrysta -N'Polleona!
Bezbożnego prześladowcy rzymskiego kościoła Apostołów,
Wredni Anglicy staną się niby obrońcą nie swojej wiary!
+
Henryk Wielki- Odtwórca i Zbawiciel Kościoła,
Jak Wilhelm stanie u brzegów starego Albionu!
O! Brytanio nastąpił czas kary i wielkiej pokuty,
Dla rozbestwionego i zatraconego w dumie narodu,
Nieustraszony kogut pomści swoje wielkie krzywdy,
Które spotkały go na ojczystej ziemi i na wodach oceanu!

+
W wielkiej bitwie kaletańskiej flota Francji zwycięża,
Podwodne łodzie wpływają z liliami Burbona na wody Tamizy,
Londyn i białe brzegi Brytani pod obstrzałem ognistych strzał,
Dwieście nocy i dwieście dni okrutnej śmierci zgotowanej pijawkom,
Dowódca pojmany i zakuty w kajdany staje przed obliczem Henryka,
Chrześcijański Władca daruje życie i wolność pokonanemu w wierze!
+
Przez nagły atak zaskoczone pijawki opuszczą Akwitanię i Normandię,
Ich powolny odwrót zamieni się w Wielką Ucieczkę żołdactwa,
Namaszczony i Niezwyciężony Henryk V Burbon pomści przodków dynastii ,
Przed inwazją koguta Król i parlament emigrują na północne wyspy Atlantyku,
W duchu Wielkiego Miłosierdzia Wielki Król Francji przyjmie rozejm od Anglików,
Trzy dni po wielkim zwycięstwie we krwi umoczy wielkie powstanie półksiężyca w Marsylii!
+
O! Londynie stałeś się tak jak Paryż miastem ruin i umarłych,
Nowa stolica na nowo zbudowana w okolicach Coventry,
Przyjmie nazwę -dawnego Albionu stając się twoją marną namiastką,
Niezwyciężony Henryk nie usłucha zdradliwych;Szkotów i Irlandczyków,
Darując wolność pokonanym pokaże dobroć prawdziwego Chrześcijanina!
Pokonany Anglik poprosi Brata o przyłączenie-ale na razie nie wyrazi on zgody!


Wielka Wojna Braterska(jak już pisałem) zakończy się wielkim zwycięstwem Francji Henryka V Szczęśliwego-co do tego nie ma żadnych wątpliwości!
Po pokonaniu Wielkiej Brytanii,Henryk V Szczęśliwy wyzwoli najpierw Włochy,a następnie Grecję.
Atak na Grecję spowoduje paniczną ucieczkę turbanów talibańskich z państw bałkańskich.Mahdi zarządzi wycofanie swoich wojsk z Bałkanów z powodu grążącego im okrążenia to jest tzw"kotła bałkańskiego'.
Na opuszczone tereny państw bałkańskich wkroczy jak pisze o tym M.Nostradamus cyt;"Armia Orła Białego"i to właściwie prawie bez walki!

O tych wszystkich wydarzeniach ,również o niepowodzeniach Henryka Szczęśliwego w wyzwalaniu Hiszpanii i Portugalii i pomocy Króla Polski,który udostępni nową wynalezioną przez polskich uczonych broń laserową,aby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść sojuszniczej Francji.
Trzeba zaznaczyć,że Król Polski nie wyśle na pomoc Henrykowi swojej armii natomiast wyśle mały oddział ,który przekaże Francuzom tajną broń i nauczy ich ją obsługiwać.
Ta broń przekazana przez Polskę przyczyni się do szybkiego opanowania przez Francję nie tylko Hiszpanii,ale również Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.

O tych wszystkich wydarzeniach w następnym odcinku.
Nie wiem tylko czy uda się te sprawy opisać przed świętami.
Póżniej pozostanie do opisania II Wielka Katastrofa Kosmiczna:to jest tzw:Przebiegunowanie Ziemi i związana z tym wydarzeniem globalna zmiana stref klimatycznych na Ziemi-Polska stanie się krajem leżącym w tak zwanej strefie klimatycznej śródziemnomorskiej-nie będzie więc już w naszym kraju śnieżnych zim.Oraz z tak zwanym ;" KOSMICZNYM CUDEM KRZYŻA",który po początkowym przymusowym przyjmowaniem chrześcijaństwa PRZEMIENI SIĘ w dobrowolny, i nagły powrót religijności związany z MASOWYM PRZECHODZENIEM SPOŁECZEŃSTW WIELU KRAJÓW NA CHRZEŚCIJAŃSTWO!!!
"Cud Krzyża" będzie trwał 3 dni w czasie których to jest tzw:" trzech dni ciemności-ze świecącym krzyżem na niebie!"-następującym w trakcie wielkiego przebiegunowania Ziemii,będą zachodziły niesamowite procesy!!!
Jeszcze pózniej mają nastąpić inne wielkie wydarzenia w skali kosmicznej jak też niesamowite wynalazki,które całkowicie obalą:ateizm i wszelkie powiązane z nim ideologie-które przejdą do LAMUSA HISTORII!!!.
Na koniec opiszę świat po III wojnie światowej.

C d n.

Centurion


Arteuza napisał/a:


Przed trzecią Pers się zbroi i prowokuje,
Ciemny umysł ich imama zapanuje nad rządami,
Wywoła wewnętrzne bunty wśród swoich wiernych,
Niszczycielska akcja sąsiadów i potężnych świata,
Tylko na kilka lat powstrzyma rządzący kościół Mahometa,
Ich kraj stanie się krwawą łażnią za przyczyną Wielkiego Talibanu!

Wielkie zmiany w zniewolonym kraju Jagiellonów,
Po drugiej narzucony ustrój przez wschodniego brata,
Zostanie obalony przez siłę Związku i jego przywódcy,
Póżniej wybrany przez Naród,zostanie oskarżony,
Jego zazdrośni i zawistni przeciwnicy pokażą swoją małość,
Nie oni ,a On przejdą do legendy pokoleń żywych!

Centurion

ale bzdury gdyby takie teksty Nostradamusa istniały, już dawno byłoby o nich głośno. Zresztą wcześniejsze nibycytaty też są wyssane z palca Centuriona a naiwna gawiedź łyka tanie historyjki jakby miały jakieś źródła w faktach i rzeczywistości.
temat jest antyislamski i może wywoływać tylko nienawiść do muzułmanów
a podżeganie do nienawiść to art. KK http://pl.wikipedia....w...nienawiści
wystarczy wpisać do przedstawionych tu interpretacji i "cytatów" zamiast turbany - polacy zamiast islam-katolicyzmy
itd i potem wszyscy poczujemy się jak krwawi bezlitośni mordercy

wesołych świątPanie(i)"nieduza" w księgarniach są książki o Nostradamusie i innych jasnowidzach,również tych współczesnych),które opisują inwazję islamu na świat chrześcijański.
Historia pokaże(już pokazuje!) kto ma rację.
Proszę nie straszyć nikogo(również) mnie kodeksem karnym.
W naszej europejskiej cywilizacji istnieje zasada ;WOLNOŚCI SŁOWA,której nie ma w waszym świecie islamskim.
U nas wolno nie zgadzać się z rzadną wiarą również dotyczy to islamu.

Centurion


Arteuza napisał/a:Centurion

ale bzdury gdyby takie teksty Nostradamusa istniały, już dawno byłoby o nich głośno. Zresztą wcześniejsze nibycytaty też są wyssane z palca Centuriona a naiwna gawiedź łyka tanie historyjki jakby miały jakieś źródła w faktach i rzeczywistości.
temat jest antyislamski i może wywoływać tylko nienawiść do muzułmanów
a podżeganie do nienawiść to art. KK http://pl.wikipedia....w...nienawiści
wystarczy wpisać do przedstawionych tu interpretacji i "cytatów" zamiast turbany - polacy zamiast islam-katolicyzmy
itd i potem wszyscy poczujemy się jak krwawi bezlitośni mordercy

wesołych świąt


PYTANIA do ewentualnego przemyślenia przez Pana(ią) nie odpowiedzi -bo jej sobie nie życzę!-

Czy istnienie znanych ogółowi czterowierszy i sześciowierszy centurii M.Nostradamusa zapobiegły takim np:wydarzeniom jak:
-powstaniu USA w wyniku wojny kolonistów z Anglią?
-wybochowi rewolucji angielskiej w XVII wieku i ścięciu króla Anglii?
-wybuchowi rewolucji francuskiej i zburzeniu Bastyli oraz śmierci króla Francji?
-wybuchowi I wojny światowej i II wojny światowej?
-czy nie istniały takie znane powszechnie postacie jak np:(podaje nazwiska tylko tych osób których M. Nostradamus nie przekręcił-
a napisał je dosłownie);-Pasteur,Franco,Riwiera,Stalin,Robespierre i wielu innych?

Są to tylko nieliczne przykłady z wielu wydarzeń i postaci historycznych- niektóre z nich już przytaczałem!

W Pana(i) rozumowaniu brak jest logiki -to jest analizy wszystkich przykładów przed podjęciem takiego zdania jakie Pan(i) tu przedstawił(a).
Jest ono dla mnie nieprawdziwe-co najmniej nie miarodajne-zaprzeczające całkowicie faktom!
Co do islamu to jest ona jedną z wielu dużych religii światowych ,która po prostu rywalizuje z innymi.

Normalny człowiek wie,że tam gdzie jest rywalizacja tam też jest walka a czasami i wojna-religia nie jest tu wyjątkiem!

Nienawiść istnieje też np:w rywalizacji sportowej wyrażana często przez tzw" kiboli".

Takimi "kibolami" dla mnie-czyli fanatykami religijnymi są obecnie fanatycy islamscy,a nie inni!
To nie chrześcijanie,żydzi,buddyści czy wyznawcy innych religii wprowadzili na świecie superterroryzm.
Kto bowiem dokonał np: zniszczenia wież nowojorskich,zamachu na dworzec kolejowy w Madrycie,czy doprowadził do wybuchów w metrze londyńskim itd-zginęły tam tysiące niewinnych ludzi?

Żadna walka o żadne cele w tym te uważane za najszlachetniejsze(wolność,niepodległość) nie usprawiedliwia nikogo-w tym wypadku właśnie fanatyków islamskich-których Pan(i) tak broni!!!
Tą obroną zbrodniarzy islamskich(bo zabijając niewinnych ludzi powołują się na islam-nie inną religię!) obraża Pan(i)godność zmarłych ofiar i ich rodzin.
Dla Pna(i) ważna jest obrona fanatyków islamskich,a nie obrona ich ofiar!
Nie zauważyłem aby w swoim tekście potępiał(a)Pan(i) czyny zbrodniarzy islamskich!
Z takimi ludżmi,którzy broniąc islamu ,a nie potępiając jego wyznawców, którzy dokonali takich straszliwych zbrodni-nie dyskutuję-NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM UZNAJĄCYM TAKĄ PRAWDĘ I TAKIE ZASADY MORALNE!
Żegnam!!!


Centurion.


Pozdrawiam
 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


  Bing (1)
stat4u