Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus a III Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1316 odpowiedzi w tym temacie

#121

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sieka, bomba może znajdować się w kraju "muzułmańskim", tu racja. Ale że większość Europy należy do strefy Schengen, więc bez problemu bomba może zostać wwieziona do dowolnego innego kraju, i tam zdetonowana.
  • 0



#122

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam, że w interpretacjach Arteuzy jest wspomniane o zamachu na Nowy Jork! Ma być tam wysadzona brudna bomba atomowa, która całkowicie zmiecie to miasto. Od własnie tego wydarzenia ma się rozpocząć dekada super terroryzmu! I jeszcze jedno: dekada super terroryzmu ma poprzedzać III WŚ, więc jeśli ta wojna wybuchnie w 2021, to w tym roku ma dojść do tego zamachu.
  • 0

#123

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już wspominałem,Talibowie mają swoich ludzi już głęboko wewnątrz struktur NATO w Afganistanie i uruchamiają ich wtedy kiedy jest to potrzebne...

Ośmiu żołnierzy nie żyje. "Pilot był talibem"

Ośmiu żołnierzy ISAF i pracownik kontraktowy zginęło w strzelaninie, do której doszło na terenie lotniska wojskowego w Kabulu. Przyczyną wymiany ognia była najprawdopodobniej kłótnia między pilotem afgańskich sił powietrznych a żołnierzami wojsk międzynarodowych. Talibowie twierdzą, że pilot był ich człowiekiem. Wcześniej informowano o sześciu ofiarach.


...a Saudyjczycy kupują pociski balistyczne od Chin...

Saudis Buy Advanced Nuclear-Capable Missiles in China

Bandar recently paid a secret visit to China and clinched terms for
CSS-3 DF-3 ballistic missiles capable of delivering nuclear warheads
to replace the hardware Saudi Arabia bought from China in the 1980s.


US intelligence discovered the first transaction in 1988 when those
Chinese missiles were installed outside Riyadh and positioned to face
Tehran. Our intelligence and military sources reveal the transaction
Bandar negotiated provides for the sale of two types of Chinese
missiles: the DF-21 (NATO-designated CSS-5), which is a two-stage,
solid-propellant, single-warhead medium-range ballistic (MRBM) system
developed by China Changfeng Mechanics and Electronis Technology
Academy.

The DF-21 is capable of delivering a 500kT nuclear warhead over a
distance of 1,800 km. Its purchase underlines the Saudi royal family’s
determination to have its own nuclear arms and missiles ready for
launch in the face of an approaching nuclear-armed Iran.

The second missile, the DongFeng 15 (Export name M-9; NATO-designation
CSS-6) is a solid-fuel, short-range ballistic (SRBM) system developed
by CASC China Academy of Rocket Motor Technology ARMT, the 4th Space
Academy.

Our information is that the Saudis purchased the improved variants of
DongFeng 15 B and DongFeng 15C, recently sighted in service with
China’s Popular Liberation Army (PLA). During the 1996 Taiwan Strait
crisis, those variants, which were launched as a warning to Taiwan,
won a reputation for accuracy and effectiveness.


Informację o posiadaniu przez Talibów/Al-Kaidę broni atomowej uważam za najlepszy prezent jaki mogli dostać.
Teraz nawet nie muszą jej detonować,wystarczy groźba jej użycia żeby osiągnąć swój cel i zastraszyć zachód.
A jeżeli zachód będzie się stawiał?
Cóż,grzybobranie.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 27.04.2011 - 15:39

  • 0

#124

Ciechan.
  • Postów: 104
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Rosyjska flota pozostanie tam na zawsze"


Rosja nigdy nie opuści baz wojskowych w Sewastopolu na Ukrainie - oświadczył były dowódca rosyjskiej Floty Czarnomorskiej admirał Igor Kasatonow w rozmowie z ukraińskim tygodnikiem "Ekspert", którego najnowszy numer trafił dziś do kiosków.

"Rosyjska flota w Sewastopolu pozostanie na zawsze! Tak, jak Rosja nie odda (Japonii) Wysp Kurylskich, tak i nie odda (Ukraińcom) Sewastopola" - podkreślił Kasatonow.

Ostrzegł przy tym, że jeśli któryś z przywódców rosyjskich odważy się wyprowadzić rosyjską marynarkę wojenną z należącego do Ukrainy Krymu, przypłaci to utratą władzy.

"W tym samym czasie pozbawi się stanowiska. Zostanie z niego po prostu zmieciony" - oznajmił rosyjski admirał.

Rozmowa w tygodniku "Ekspert" poświęcona była rocznicy tzw. umów charkowskich, rosyjsko-ukraińskiego porozumienia, które przedłużyło czas stacjonowania na Ukrainie Floty Czarnomorskiej Rosji.

Flota ta pozostała na Krymie po rozpadzie ZSRR. Za czasów poprzedniego prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki władze w Kijowie twierdziły, że Rosjanie będą musieli opuścić półwysep w 2017 roku, kiedy to miały wygasnąć umowy o dzierżawieniu im baz na Ukrainie.

27 kwietnia 2010 roku następca Juszczenki, obecny prezydent Wiktor Janukowycz zawarł w Charkowie z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem porozumienie, którym przedłużono termin pobytu Floty Czarnomorskiej na Krymie o 25 lat z możliwością dodatkowej prolongaty tego okresu o kolejne pięć lat, czyli do 2047 roku.

W zamian za to Ukraina dostała 30-procentową zniżkę na kupowany od Rosji gaz.

Ukraińska opozycja uważa tymczasem, że umowy charkowskie są dla Ukrainy niekorzystne. Na środę, gdy przypada rocznica ich podpisania, ugrupowania przeciwne rządom ekipy Janukowycza zapowiedziały demonstrację, podczas której będą domagać się anulowania porozumienia w sprawie Floty Czarnomorskiej.

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html


Bardzo ciekawa informacja w odniesieniu do tych przepowiedni. Według tych interpretacji przed III wojną światową będzie krótki konflikt na linii Rosja - Ukraina być może chodzi właśnie o tą flotę która pierwotnie miała być do 2017. Bardzo prawdopodobne, że tu może również narodzić się konflikt wewnętrzny w samej Rosji o którym było tu już wspominane.
  • 0

#125

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy ten facet z FN, który się wypowiada w tym filmiku zamieszczonym przez Jareckiego jest wiarygodny, ale jest o nim notka na wiki, więc uznam, że wiarygodny. :P I napisał sporo książek, więc powiedzmy, że "zna się na rzeczy". I jeśli ktoś taki mówi, że jest duże prawdopodobieństwo ataku jądrowego w tym roku na USA (czyli niejako zgadza się z Nostradamusem), to jest to co najmniej niepokojące. Niby instytucje amerykańskie o tym wiedzą, i się na to przygotowują, ale wiadomo, że nie upilnują wszystkich islamskich terrorystów. No i nie wykluczone, że terroryści, aby "uczcić" atak na WTC z września 2001, postanowią zrobić jakiś "większy" zamach - bombą atomową tym razem. Pożyjemy, zobaczymy, ale patrząc na to, co się dzieje, przepowiednia Nostradamusa wydaje się być coraz bardziej możliwa do spełnienia.

W Europie może być ukryta bomba atomowa gotowa do detonacji

Może to i dobrze, że Wikileaks ujawnia takie informacje. Przynajmniej wiemy, co się dzieje. Chociaż z drugiej strony... i tak nie mamy na to wpływu.


Wprawdzie ten konflikt na Krymie między Rosja a Ukrainą ma być dopiero w 2020 roku, ale już teraz widać jakieś preludium do tego.
  • 0



#126

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucam ciąg dalszy i ponownie zapraszam do dyskusji :)

Jak będzie można przeczytać niżej, Arteuza planował _być może_ wrócić na wiosnę 2010 roku, i to był najwcześniejszy termin. Może po prostu dłużej zeszło mu pisanie tej książki, przez co nie ma jej jeszcze na rynku...

Centurionie, jest tu kilka ciekawych pytań, czy mógłby się do nich odnieść

1) NA północnej półkuli ma się wyłonić nowy ląd.
Taka sytuacja prawdopodobnie spowoduje falę Tsunami.
Idąc na południe powinna zalać np. Holandie i Belgię.
CZy są centaurie, które opisują to zdażenie?

2) W wielu objawieniach jest mowa o tym,
że jednym z krajów które naj bardziej ucierpią będą Niemcy.
Co się złoży na praktycznie unicestwienie Niemców.
Przecież najcięższe walki mają się rozegrać w basenie morza Północnego.

3) Co sie stanie w Polsce z tymi, którzy nie będa chcieli przyjąć islamu?

4) Czy jest gdzieś informacja, ile ludności po wojnie będzie liczyła Polska?
Z pewnością widząc niezniszczony kawałek świata ściągnie do nas wielu uchodźców.

5) Kogo podczas podziału Polskiego kościoła poprze Benedykt XVI?
Bo mniemam że to za jego pontyfikatu się to stanie.

6) Czy Król Polski będzie wprost potomkiem Jagiellonów jak Henryk de Burbonów?
Czy będzie to potwierdzone genealogicznie?
Co zrobi ten człowiek że zasłuży na wybranie go na króla.
Przecież "królewskie pochodzenie" nie wystarczy po tylu latach bez monarchii w Polsce.
Czy posiadasz jakieś informacje na ten temat?

7) Ciekawi mnie sposób podania długości wojny 7 i 20.
Jest to zrobione tak jak w języku niemieckim...
Ciekawy jestem czy jest to przypadkowy podział.
Może określa on dwie części III wojny światowej
Oczywiście może to być przypadek.

8 ) Czy wiesz coś na temat dokumentów jakie ujawni Watykan?
(prawdopodobnie po stuleciu Fatimy)
Czy wiadomo coś o ich treści???

Z góry dziękuję, pozdrawiam


[/b]O tym wszystkim dokładnie już pisałem-przypominam krótko:

1.Zalane zostaną północne Niemcy włącznie z prawie całą Holandią-ale póżniej z niektórych terenów woda się cofnie.
Wogóle bardzo zmieni się linia brzegowa Europy i innych kontynentów-będą musiały być rysowane nowe mapy.Wyłonią się nie które wyspy (lądy),a niektore ulegną zatopieniu.
Nowe lądy w przepowiedniach należy rozumieć jako nowe wyspy ,a nie kontynenty jak niektórzy sugerują.

Jest kilkadziesiąt centurii na ten temat-kilka podawałem.

2 Też już na ten temat pisałem.
Powstanie Cesarstwo Niemiecke,które będzie sprzyjało Mahdiemu.
Póżniej wybuchnie tam krwawa rewolucja w ktorej Niemcy będą walczyć przeciwko sobie oraz z miejscowymi muzułmanami.
Mahdi uderzy w czasie rewolucji na Cesarstwo i okupuje południowe Niemcy doprowadzając do masowych rzezi i deportacji.
Wschodnie Niemcy zajmie w tym czasie sprzyjający Mahdiemu polski generał-sprzymierzeniec Antychrysta.
W północnych Niemczech powstanie pogańskie państwo,w którym będzie rządziła kasta pogańskich(starogermańskich kapłanów.
Najprawdopodobniej Niemców po iii wojnie Swiatowej pozostanie nie więcej jak około 10 milionów wskutek katastrof,rewolucji i wojen.po III wojnie Polaków będzie najprawdopodobniej około 30 do 35 milionów,a może więcej.
Musi Pan wiedzieć,że zmieni się liczba ludności wielu krajów.Bułgarzy cyt"naród na południu na północy od Turków zupełnie wyginie.
Dla przykładu podam,że liczba mieszkańców na terenach byłych państw-po III wojnie światowej może się(moje przypuszczenia)tak mniej więcej przedstawiać;

-Francja 20 milionów
-Polska 30 milionów
-Niemcy 10 milionów
-Anglia 10 milionów
-Szkocja 3 miliony
-Irlandia(cała)1 milion,
-Holandia3 miliony,
-Belgia4 miliony
-Czechy 2 miliony
-Słowacja 1 milion
-Węgry 2 miliony
-Rumunia 18 milionów
-Włochy 6 milionów
-Hiszpania 4 miliony
-Portugalia 1 milion
-Grecja 1 milion
-Była Jugosławia łącznie około 5 milionow
-Ukraina 8 milionów-Litwa,Łotwa i Estonia łącznie nie więcej jak 2 miliony
-Białoruś 5 milionów
-Dania 1 milon
-Norwegia 1/2 miliona
-Szwecja 3 miliony
itd itp.-są to oczywiście tylko orientacyjne liczby.
Rosja ta pozbawiona już Syberii i Dalekiego Wschodu a także Kubania-czyli część europejska po wielkich zniszczeniach nie będzie prawdopodobnie liczyła więcej jak 10 milionów ludzi.
WYNIKA Z TEGO(POTWIERDZA TO WIELE PROROCTW I PRZEPOWIEDNI),ŻE POLSKA BĘDZIE NAJLUDNIEJSZYM KRAJEM EUROPY -I TO NA OBECNYM TERYTORIUM-A PRZECIEŻ WIELE KRAJÓW JESZCZE DO SIEBIE PRZYŁĄCZY!!![/b]

TAKA WIĘC MIARĄ NALEŻY OCENIAĆ PRZYSZŁĄ HISTORIĘ TĘ PO III WOJNIE ŚWIATOWEJ!!!

Oczywiście liczba ludności spadnie drastycznie na całym świecie z około 9 miliardów zostanie około 3 miliardy.

Te kraje które będą najbardziej zagrożone przez katastrofy kosmiczne(leżące przy wielkich oceanach,morzach lub na wyspach),oraz te,które będą najbardziej wojowały-te poniosą najwyższe straty-również ludnościowe!!!

3.Ci Polacy,którzy nie będą chcieli przejść na islam będą dyskryminowani i prześladowani,ale nie będa zamieniani na niewolników i wywożeni do obozów pracy-BO POLSKA NIE BĘDZIE OKUPOWANA PRZEZ MAHDIEGO!!!
4.Już odpowiedziałem powyżej.
5.Nie jest to jasne,możliwe że polski kościół rozpadnie się niedługo po śmierci Benedykta XVI.
Są osoby na świecie,które dysponują papierami rodowymi różnych rodów królewskich i szlacheckich np:Habsburgów,Burbonów,Hohenzollernów oraz oczywiście i Jagiellonów a także np:Potockich,Zamojskich,Branickich itd.
Jagiellonów zapewne nie w prostej linii-ale takie osoby są!!!
Nic więcej o osobie polskiego króla powiedzieć nie potrafię.
6.III wojna światowa będzie miała liczne przerwy w działaniach zbrojnych,między innymi spowodowane dwiema katastrofami kosmicznymi i rozejmami kilkumiesięcznymi(będzie miała inny charakter niż I i II wojny światowe).
Dlatego ta 7 została przez Nostradamusa wyodrębniona jako tzw przerwy.
Wszystkie pozostałe przepowiednie mówią również,że III wojna będzie trwała aż 27 lat.Tylko Nostradamus wyodrębnił 7 lat na przerwy,i tylko on jeden napisał 7 i 2O.W średniowieczu nie mówiono też tak jak dzisiaj np trzydzieści cztery tylko cztery i trzydzieści- i to w wielu językach.
8.Tak wiem jest to tak zwana "trzynasta szafa".
O tym mówi też M.Nostradamusa 13 szafa występuje w wielu utworach literackich-głównie poetyckich.Wspominałem też już o tym.

Centurion


analityk napisał/a:
Panie Arteuzo,

czy korzystanie ze źródeł co do których są duże wątpliwości nie jest błędem? bazowanie na błednych źródłach prowadzi do błędnych wniosków a przykładem jest wskazanie jako źródeł objawienia Małego Kamyka który twierdził że będzie wybrany kolejnym papieżem Piotrem II.
Nie twierdze że wszystkie źródła są błędne ale chyba nie warto podawać tych wątpliwych

Pozdrawiam


Wymieniłem,wszystkie te;przepowiednie,proroctwa,wyrocznie,tajemnice itd oraz inne zapisy do których sięgałem i je konfrontowałem-oczywiście występują w nich czasami spore różnice.I to wszystko.
Nigdzie nie twierdziłem,że ze wszystkimi się jako badacz zgadzam.
Piotr II -takie imię ma nosić ostatni papież rzymski po Benedykcie XVI tzw "Petrus Romanus"-możliwe ,że będzie po "Petrusie Romanusie' czyli Piotrze II jeszcze jeden" Petrus Romanus II",o którym poza listą pisze w swoim tekście Św.Malachiasz.
Ale nie potwierdza tego M.Nostradamus.


Macko z Bogdanca napisał/a:
Szanowny Panie Centurionie!

Bardzo dziękuję Panu za tą niesamowitą wielomiesięczną przygode z Pańskimi tekstami przez historię, religię i naukę wreszcie za podzielenie się z nami swoją wiedzą dotyczącą przepowiedni Nostradamusa i nie tylko. Czuję, że otworzyłem się na wiele spraw - na duchowość, na poznawanie otaczającego mnie swiata i praw nim rządzących. W oczekiwaniu na Pańskie książki zapewne będę powracał do tego tematu wielokrotnie.

Prosił Pan aby po zakonczeniu tematu przypomnieć kilka nurtujacych mnie i innych pytań dotyczących:

- Przytoczenia centurii dotyczących przeszłej historii Polski np. królów, czy innych wydarzeń ważnych dla naszego Narodu.
- Przyszłej historii Polski (coprawda wiele już Pan na ten temat powiedział, ale pytania dotyczące tego wątku pojawiały się najcześciej)
- Odnalezionej Centurii XII (jest tam mowa i o III wojnie i o np licznych stygamtykach, objawieniach maryjnych)
- O dążeniu ludzkości ku nieśmiertelności i o niej

Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!
Maciej

M.Nostradamus właściwie mało pisał o Polsce-te centurie,które podał-to praktycznie wszystkie dotyczące losów Polski w XXI wieku.
Jest bardzo ciekawych kilka tekstów M.Nostradamusa dotyczących losów Polski końca XXI wieku i początków XXII -ale nie jest to tematem tej strony.
Z braku czasu,w przyszłym tygodniu wyjeżdżam nie jestem w stanie o tym pisać-przepraszam.

Tak znam te odnalezione centurie(ale nie te co Pan przytaczał-możliwe,że to te -ale są inaczej tłumaczone)-chociaż nie są one jeszcze potwierdzone-jużchyba o tym pisałem.
Pisałem,że w?g Nostradamusa ludzie przezwyciężą śmierć-ale nie ciała.
Duch człowieka będzie w chwili śmierci lub tuż przed nią(pod kontrolą jakiś urządzeń)przechodził do innego nowego ciała!!!

Centurion


Jeszcze do odpowiedzi poprzedniej.

Ten nowo powstały człowiek,który wejdzie(duch-pamięć)do innego ciała będzie znał swoje poprzednie wcielenia!!!
Wtedy też w ogóle znikną jakiekolwiek cmentarze i uroczystości pogrzebowe!!!
Coś niebywałego!!!
Tak pisał M.Nostradamus.

Centurion


xfeel napisał/a:
I jeszcze pytanie, Arteuzo, kiedy wrócisz z USA, czy będziesz jeszcze zaglądał na to forum, będziemy mieli z Tobą jakiś kontakt ?


Trudno mi powiedzieć-bo szybko nie wrócę ,możliwe,że dopiero na wiosnę przyszłego roku.
Książkę więc dalej będę pisał w USA.
Nie jestem w stanie w tej chwili powiedzieć czy będę zaglądał na tę stronę.
Na pewno postaram się jeszcze odpowiadać na Wasze pytania do tego piątku.
Póżniej najprawdopodobniej nie będę już miał czasu za co z góry przepraszam.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC W RÓŻNYCH SPRAWACH O KTÓRE SIĘ DO WAS TU ZWRACAŁEM-Na przykład o rozumienie wyrazów M.Nostradamusa:TORRENT i RAYPOZ !!!
To naprawdę dla mnie jest bardzo ważne.
Nie przypuszczałem,że ten temat i ta strona będą się cieszyły takim powodzeniem!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!!!

I Pozdrawiam;

Centurion


micha129 napisał/a:
Zaciekawi mnie bardzo duży spadek ilości ludności Ukrainy.
Przecież będzie pod okupacją Polski.
Czyżby aż tyle wymordowali Rosjanie??


Ukraina przeżyje jak już pisałem wewnętrzną wojnę a następnie krwawą interwencję i okupację rosyjską wschodniej jej części.Część zachodnia Ukrainy(Galicja i Wołyń) będzie za poparciem NATO przyłączona do Polski-(nastąpi więc rozbiór Ukrainy pomiędzy Polskę i Rosję),a póżniej najazd wojsk Mahdiego,którzy wyrzucą z niej(wschodniej części) Ukrainy wojska rosyjskie. Będą się oni(Turbany muzułmańskie) krwawo obchodzić z miejscową ludnością-będą wywózki miejscowej ludności do niewolniczej pracy w głąb Azji.
Jak wynika z szeregu przepowiedni polskie wojska będą witane na Ukrainie wschodniej dosłownie-"kwiatami".
Ukraina na stałe zostanie przyłączona do Polski i to cała z Krymem i Donbasem!!!
W wyniku porozumienia z polskim generałem Mahdi po wypędzeniu wojsk rosyjskich przekaże Polsce całą Ukrainę i południową Rosję-Kubań to znaczy takie miasta jak:Soczi,Noworosyjsk,Stawropol,a nawet Wołgograd czyli dawny Stalingrad.
Turbany okupujące Ukrainę i południową Rosję zostaną przeżucone do wojny z Włochami,Hiszpanią,Francją i Niemcami.
Ten sojusz będzie bardzo( pod względem terytorialnym) korzystny dla Polski.
Jedyną wadą tego sojuszu będzie prześladowanie chrześcijaństwa w Polsce,ale i tak nie będzie ono tak krwawe i drastyczne jak w krajach chrześcijańskich,które Mahdi zdobędzie.
Proszę zauważyć,że Rumunia w której będzie rządził też wojskowy dyktator-sojusznik Mahdiego będzie miała również nikłe straty ludnościowe.
Po prostu Polacy i Rumuni nie będą masowo wywożeni jako niewolnicy muzułmanów w głąb Azji-co spotka narody okupowane!!!



xfeel napisał/a:
Arteuzo, więc jeśli wrócisz dopiero za rok na wiosne, znakiem tego Twoja książka nie ukaże się niestety w tym roku, czy to prawda ?

Pisałem już,że najszybciej na początku przyszłego roku.
Żeby wydać książkę w Polsce, nie muszę przecież w niej przebywać!!!


Z tego co napisał Arteuza we wszystkich swych wypowiedziach - wojna wybuchnie w 2021 tuż po zawarciu pokoju jerozolimskiego. Do tego czasu powstanie Wielki Taliban - silny ekonomicznie, zaś wojska NATO poniosą okrutną klęskę w Afganistanie w 7 miesiącu 2011 czyli w lipcu 2011. To będzie szok, dodatkowo wielki kryzys... grunt pod władzę dyktatorską w Polsce.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.

Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat
nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia
w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych
a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste
odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa
półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą pózniej świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

Jednoki i namaszczony zostanie Wielkim Machdim
Przedtem wybije wszystkich przywódców
Ciało szukanego przez sprzymierzonych
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba


Po klęsce z Talibami zreformują ONZ - będzie nie 5 jak dotychczas lecz 10 stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ...

Po wielkich klęskach wielki kryzys,
Dumny w nieładzie i w nieporządku,
W wielkiej Radzie nie pięciu a dziesięciu,
Niedługo potem mocarstwo opuści rubieże.


dwiejedynki napisał/a:
Łaskawie przypominam się z pytaniami:

dwiejedynki napisał/a:
Centurionie

Skoro nadszedł czas zadawania pytań, to mam takie:

1. Czy Nostradamus pisał cokolwiek o przyszłości judaizmu? Chodzi mi przede wszystkim o kwestię budowy Trzeciej Świątyni (czy do niej dojdzie i kiedy) oraz o to, czy judaizm w ogóle będzie jeszcze istniał po III wojnie, czy też zostanie wchłonięty przez to nowe chrześcijaństwo?

2. Czy wiadomo coś więcej, na czym właściwie ma polegać to nowe chrześcijaństwo - poza powrotem do Przykazań Mojżeszowych, o którym Pan wspominał?

3. I jeszcze takie pytanie jako do tłumacza znającego hebrajski. Co Pan sądzi o następującym tekście?


"To nie Bóg stworzył świat". Profesor o Biblii
mar
2009-10-11, ostatnia aktualizacja 2009-10-11 23:29

"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię" - czy pierwsze zdanie "Księgi Rodzaju" źle przetłumaczono z hebrajskiego? Tak twierdzi prof. Ellen van Wolde, badaczka Starego Testamentu.
Van Wolde przeprowadziła analizę tego fragmentu "Księgi Rodzaju". Jej zdaniem, jego autorzy nigdy nie chcieli sugerować, że to Bóg stworzył świat. Ziemia już istniała, gdy rozpoczął dzieło stworzenia ludzi i zwierząt - uważa van Wolde.
Przedstawiając wyniki swej analizy, zwraca ona uwagę na to, że hebrajskie słowo "bara" użyte w pierwszym zdaniu "Księgi Rodzaju" nie znaczy "stwarzać", ale "rozdzielić".
- Coś jest nie tak z tym czasownikiem - mówi badaczka komentując obecne przekłady Starego Testamentu. Dodaje, że z jej analizy wynika, że Bóg rozdzielił niebo od ziemi, ląd od wody, ptaki od zwierząt wodnych. - Woda już istniała. Bóg stworzył niektórze byty, ale nie wszystkie. Znana idea, że stworzył wszystko z niczego, to nieporozumienie - wyjaśnia van Wolde w rozmowie z "The Daily Telegraph".
Wyniki swojej analizy przedstawia na uniwersytecie Radboud w Holandii. Jak twierdzi ma nadzieję, że przyczynią się one nie tylko do rozpoczęcia nowej naukowej debaty nt. Biblii, ale i trafią do ludzi wierzących.

Więcej na stronach "The Daily Telegraph".

http://wiadomosci.ga...r_o_Biblii.html

Pozdrawiam
1-1


Nie zgadzam się z opiniami Van Volde i jemu podobnych.
Biblia została napisana w języku starohebrajskim-właściwie archaicznym a część Biblii w języku staroaramejskim.
Obecne nowożytne języki :hebrajski i aramejski bardzo różnią się od archaicznych języków: hebrajskiego i aramejskiego.
Językiem aramejskim nowożytnym posługuje się mniejszość chrześcijańska-chaldejska w obecnej Syrii.
NALEŻY PAMIĘTAĆ,ŻE JĘZYKI CAŁY CZAS PODLEGAJĄ EWOLUCJI!
GDYBY ZNAŁ PAN JĘZYK STAROHEBRAJSKI-IZRAELCZYK ZNAJĄCY TYLKO NOWOŻYTNY JĘZYK HEBRAJSKI WŁAŚCIWIE BY PANA NIE ROZUMIAŁ -CO PAN DO NIEGO MÓWI!!!
Miał by Pan też ogromne problemy językowe w Polsce jako Polak np; w czasie tzw"potopu szwedzkiego" w XVII wieku- bowiem ówczesny polski język różni się od obecnego tak jak np: czeski od obecnego polskiego.
Gdyby natomiast znalazł się Pan w czasach Mieszka I w ogóle by Pan się z ówczesnymi ludżmi nie "dogadał"!!!
Starożytna "greka"czy nawet średniowieczny grecki nie jest w ogóle zrozumiały dlla obecnych Greków.
Od łaciny klasycznej(jej też jest szereg póżniejszych odmian i form) wywodzi się w prawie prostej linii język włoski(najbardziej podobny do łaciny klasycznej jest jednak obecny język sardyński)-a przecież różnice są bardzo duże.
O stworzeniu świata(wszechświata,wszechrzeczy) -to jest tym fragmencie Biblii(cytowanym przez Pana) pisałem na zakończenie moich artykułów-(proszę o jego przeczytanie).
Proszę też o przeczytanie wszystkich tekstów od strony numer;1,tego tematu-zanim zada Pan jakiekolwiek pytanie.
To przytaczane przeze mnie tłumaczenie Biblii -cytat dot;"stworzenia świata(wszechświata)" jest ogólnie przyjęte przez fachowych językoznawców archaicznego języka starohebrajskiego.
Pani Ellen Van Volde nie jest dla mnie autorytetem w dziedzinie językoznawstwa starożytnego,więc nie zgadzam się z takim tłumaczeniem Biblii.
Nowe chrześcijaństwo nie będzie religią "stricte" chrześcijańską.
Będzie to religia,która uzna,że Jezus Chrystus jest Zbawicielem Świata i przyjmie krzyż jako jeden ze swoich(choć główny)- znak.Ta nowa religia przyjmie również za swój znak żydowską menorę-która też będzie miała swoje miejsce w nowych świątyniach- JAKO ZNAK STAREGO TESTAMENTU-KRZYŻ NOWEGO TESTAMENTU!!!
Poza tym początkowo będą wybierani tzw:"papieże awiniońscy" ale gdzieś w sto lat póżniej ta funkcja ma być w ogóle zlikwidowana- tych papieży ma być 13 i prócz pierwszego ,którego mianuje Henryk Szczęśliwy następni będą wybierani najprawdopodobniej na 5-letnie kadencje przez uwaga:arcykapłanów-nominatów.Funkcja kardynalska ma być po śmierci pierwszego papieża aviniońskiego-przyjaciela Henryka V Szczęśliwego w ogóle zniesiona.
Z pośród tych;13 papieży aviniońskich 3-ech ma być kobietami!!!
Msze a właściwie nabożeństwa będą całkiem inne niż obecnie.
Dokładnie nie wiadomo jakie,ale będą bardzo skromne jeszcze skromniejsze niż obecnie w niektórych kościołach protestanckich.
Księża(będą mogły być nimi i kobiety) wybierani będą przez wiernych na poszczególne kadencje(kandydaci będą musieli mieć skończone studia teologiczne.
Najprawdopodobniej reformie ulegnie całe pismo święte czyli BIBLIA-niektóre jej obecne księgi zostaną wyłączone-a niektóre włączone.
Kapłani:Biskupi,księża nie będą odprawiać nabożeństw w" bogatych strojach(szatach) liturgicznych".
Prócz 12 pierwszych apostołów Chrystusa zostaną unieważnione wszystkie kanonizacje na świętych i beatyfikacje na błogosławionych w ich diecezjach
Będzie zakaz budowy świątyń pełnych:"przepychu i bogactwa wystroju wewnętrznego i zewnętrznego".
Brak obrazów świętych,wszelkich ozdób,nagie krzyże,(bez wizerunku Chrystusa),-to charakterystyka nowych świątyń!!!
HASŁO WRACAMY DO SKROMNEJ WIARY PIERWSZYCH CHRZEŚCIJAN-I NOWE CHRZEŚCIJAŃSTWO ŁĄCZY WSZYSTKIE RELIGIE-TO DWA NACZELNE HASŁA TEJ NOWEJ RELIGII-,która będzie nosiła nazwę;-nie kościół rzymskokatolicki,lub katolicki,a- ZJEDNOCZONY APOSTOLSKI KOŚCIÓŁ JEZUSA CHRYSTUSA!!!
Po III wojnie zostanie jeden tylko zakon ,a mianowicie;Zakon Braci mniejszych(męski) z którego będzie się wywodził nowy pierwszy papież awinioński.
Wszystkie zakony męskie i żeńskie zostaną zlikwidowane,a gdzieś 100 lat po III wojnie również i zakon 'Braci mniejszych".
Z sakramentów świętych pozostanie najprawdopodobniej tylko jeden to jest chrzest,który będzie udzielany dopiero po osiągnięciu pełnoletności i to bez udziału tzw. rodziców chrzestnych.
Ze wszystkich świąt religijnych pozostaną tylko dwa: "Wielkanoc"i"Boże Narodzenie".
Inne święta zostaną zlikwidowane.
Zmiany mają być bardzo drastyczne bardzo duże i dogłębne.
Właściwie prócz wiary w JEZUSA CHRYSTUSA TA NOWA RELIGIA JAK PISZE M.NOSTRADAMUS I INNI BĘDZIE PRAWIE CAŁKIEM INNA NIŻ OBECNE CHRZEŚCIJAŃSKIE WYZNANIA!!!
Na przykład jak pisze M.Nostradamus i inni prorocy mają być wykorzenione wszystkie "pogańskie "tradycje świąteczne z dotychczasowych kościołów chrześcijańskich- A TAKŻE KULT TAK ZWANYCH ŚWIĘTYCH OBRAZÓW!!!
Zostaną zlikwidowane; spowiedż przed konfesjonałami,hierarchia kościelna,klasztory itd.
Ciała zmarłych będą obowiązkowo spopielane a cmentarze w obecnej postaci likwidowane.
Małżeństwo przestanie być sakramentem tak jak w obecnym kościele rzymskokatolickim.
Zresztą wraz z rozwojem technologii i w ogóle postępu zacznie wzrastać ogromnie ROLA KOBIET W SPOŁECZEŃSTWIE!!!
M.Nostradamus i inni prorocy i wizjonerzy twierdzą,że jakieś 100 lat po wojnie nastąpi nowa ERA MATRIARCHATU!!!
Kobiety (ze względu na rozwój technologiczny) będą miały coraz więcej czasu i to one w konkurencji z mężczyznami będą się okazywały silniejsze na prawie każdym polu!!!
Póżniej to głównie one i -roboty humanoidy będą podbijały kosmos.
To one będą przeważnie dowódcami statków kosmicznych.
Również we władzach w rządzeniu mają mieć zdecydowaną przewagę nad mężczyznami.
DLATEGO WSZELCY PROROCY I JASNOWIDZE OKRES OD XXIV WIEKU DO XXX WIEKU NAZYWAJĄ "EPOKĄ KSIĘŻYCA"-ma to bowiem związek z tzw;"menstruacją kobiecą"-równą obiegowi Księżyca wokół Ziemi.
Właściwie w XXIV wieku kobiety mają przejąć prawie całkowitą władzę.
Skończy się ona około wieku XXX kiedy zaczną się kształtować inne rasy ludzkie pod wpływem życia w kosmosie(na innych planetach),a nie tylko na Ziemi-ale o tym nie zamierzam pisać.
Świat i ludzkość będzie już wówczas tak odmienna,że spotkał bym się tu chyba z atakami ze wszystkich stron.
Po III wojnie światowej będzie całkowity zakaz aborcji i eutanazji na całym świecie(tylko będą one uwzględniane w naprawdę bardzo wyjątkowych przypadkach).
W póżniejszych wiekach problemy z aborcją i eutanazją(dzięki postępom medycznym i technologicznym)całkowicie zanikną.
Kobiety mają się pozbyć całkowicie tzw" problemu ciąży".Kobieta przestanie rodzić -a rodzice ( lub ona sama) będą swoje dzieci odbierali ze specjalnych inkubatorów w których będą się przez 9 miesięcy(pod kontrolą medyczną)rozwijały do etapu tzw;"noworodka".!!!
Właśnie ten przełom, między innymi umożliwi OGROMNY AWANS KOBIET W NOWYM SUPERTECHNOLOGICZNYM SPOŁECZEŃSTWIE!!!
Prorocy mówią wprost nastąpi NOWA EPOKA MATRIARCHATU!!!
Kobiety w przyszłości mają nazywać III wojnę światową jako ;WIELKĄ TRAGEDIĘ ROZPĘTANĄ PRZEZ ŚWIAT MĘŻCZYZN-I O TO NASZYCH MĘSKICH POTOMKÓW"BĘDĄ OBWINIAĆ"!!!
TAK WIĘC RÓŻNYCH PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH(JAK WIDZIMY) NIGDY LUDZKOŚCI NIE ZABRAKNIE-BĘDĄ SIĘ POJAWIAŁY WCIĄŻ NOWE!!!
Co do judaizmu-to żydzi przyjmą nową religię i uznają Jezusa Chrystusa za Mesjasza.
W Jerozolimie na gruzach obecnego meczetu powstanie Wielka świątynia nowego chrześcijaństwa i żydzi przed nią ustawią obok siebie wielki nagi krzyż i wielką menorę jako jedność Starego i Nowego Testamentu.
Będzie tam również znajdowała się(jak pisze M.Nostradamus)odnaleziona "ARKA PRZYMIERZA".
TA ŚWIĄTYNIA JEROZOLIMSKA BĘDZIE NAJWAŻNIEJSZĄ ŚWIĄTYNIĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ!!!
Bazylika świętego Piotra w Rzymie będzie tylko częściowo odbudowana i to dopiero po około 50 latach po III wojnie światowej.
Wraz z zajęciem Watykanu przez wojska(turbany)III Antychrysta zostanie zlikwidowane państwo Watykańskie.
WATYKAN I ŻADNE INNE PAŃSTWO KOŚCIELNE JUŻ NIGDY SIĘ NIE ODRODZI!!!
W ogóle Rzym stanie się małym miastem prowincjonalnym.
Państwa włoskiego też już po III wojnie światowej nie będzie bo zostanie przyłączone do Francji Henryka Szczęśliwego.
Włochy nigdy już tak jak np; i Hiszpania nie staną się niepodległym państwem!
Taki los spotka wiele państw Europy i Świata!

ŚWIAT PO III WOJNIE ŚWIATOWEJ BĘDZIE NAPRAWDĘ ZUPEŁNIE INNYM ŚWIATEM( wiara,kultura,obyczaje,systemy rządzenia itd -WSZYSTKO SIĘ ZUPEŁNIE ZMIENI!).
Nie będzie pieniędzy w obiegu(pozostanie "czipowanie ludzi"),nie będzie giełd,a nawet banków,radio i prasa zanikną tak jak teraz zanika przesyłanie telegramów,czy listów.
Będzie kapitalizm ale całkiem inny niż obecnie.
Ale to też już jest inny temat.
O tym mówią przepowiednie dotyczące innych okresów w historii ludzkości.
ŚWIAT SIĘ ZMIENIA I BĘDZIE SIĘ ZMIENIAŁ W/G WŁASNYCH ZASAD A NIE TAK JAK MY CHCEMY-PAMIETAJMY O TYM!!!


Centurion


zxc napisał/a:
Z tego co napisał Arteuza we wszystkich swych wypowiedziach - wojna wybuchnie w 2021 tuż po zawarciu pokoju jerozolimskiego. Do tego czasu powstanie Wielki Taliban - silny ekonomicznie, zaś wojska NATO poniosą okrutną klęskę w Afganistanie w 7 miesiącu 2011 czyli w lipcu 2011. To będzie szok, dodatkowo wielki kryzys... grunt pod władzę dyktatorską w Polsce.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.

Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat
nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia
w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych
a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste
odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa
półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą pózniej świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

Jednoki i namaszczony zostanie Wielkim Machdim
Przedtem wybije wszystkich przywódców
Ciało szukanego przez sprzymierzonych
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba


Po klęsce z Talibami zreformują ONZ - będzie nie 5 jak dotychczas lecz 10 stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ...

Po wielkich klęskach wielki kryzys,
Dumny w nieładzie i w nieporządku,
W wielkiej Radzie nie pięciu a dziesięciu,
Niedługo potem mocarstwo opuści rubieże.



Ktoś wie które to centurie? ewentualnie czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć angielską wersję TYCH czterowierszy...? może centurion wie?

Wiem - pisałem już na ten temat wielokrotnie.
Proszę przanalizować moje wszystkie wpisy w tym temacie od początku(t.j.oznakowania centurii odnajdywanych w różnych okresach i mniej lub bardziej potwierdzonych).


Centurion


Pozdrawiam
  • 0



#127 Gość_karlik

Gość_karlik.
  • Tematów: 0

Napisano

Posty powielane z forum ,,kod czasu,, forum ,,insomnia,,
  • -3

#128

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Karlik, jakbyś przeczytał pierwszy post nie musiałbyś pisać tego, tam napisałem, że to nie moje teksty a kopiowane z innego forum. A jakbyś prześledził cały temat, to na którejś tam stronie jest nawet dokładny link do tych treści.

Wrzucam ciąg dalszy - a powoli zbliżamy się już ku końcowi...

micha129 napisał/a:
Centurionie,
Z tego co widzę podobnie do Polski zachowa sie Rumunia.
Tam także w czasie wojny będzie dyktatura sprzyjająca Mahdiemu.
Stąd moje pytanie:
Jaki staus po wojnie będzie miała Rumunia?
Czy zachowa niepodległość.
Jakie będą relaje między Polską i Rumunią, przecież byli byśmy sąsiadami.
Czy są jakieś informacje na ten temat?
Dziękuje i Pozdrawiam

Rumunia obok Francji i Polski będzie początkowo bardzo się liczyła w Europie i przystąpi do sojuszu tych dwóch państw.
W końcu III wojny światowej dojdzie tam do krwawej wojny domowej na tle religijnym.
Ludność tego kraju ze względu na słabość kościoła prawosławnego, bardzo chętnie i bez żadnych oporów(nie tak jak w Polsce) przyjmie religię muzułmańską.
Islam będzie w Rumuni tak silny,że obalony zostanie siłą nowy rząd prubujący narzucić Rumunom nowe chrześcijaństwo.
Nowe chrześcijaństwo poprze Polska i razem z przysłanymi wojskami francuskimi zbrojnie(w bardzo krwawy sposób)rozprawi się z muzułmanami ,którzy przejęli z powrotem władzę w państwie
Po wojnie nowy rząd chrześcijański będzie bardzo słaby i w kilka lat po wojnie król Polski przyłączy(prawie bez walki) ten kraj do swojego królestwa.
Rumunia tak jak i inne kraje podległe Polsce lub Francji nie odzyska już swojej niepodległości!



kop napisał/a:
Kobiety mają się pozbyć całkowicie tzw" problemu ciąży".Kobieta przestanie rodzić -a rodzice ( lub ona sama) będą swoje dzieci odbierali ze specjalnych inkubatorów w których będą się przez 9 miesięcy(pod kontrolą medyczną)rozwijały do etapu tzw;"noworodka".!!!
Właśnie ten przełom, między innymi umożliwi OGROMNY AWANS KOBIET W NOWYM SUPERTECHNOLOGICZNYM SPOŁECZEŃSTWIE!!!

Skoro ciąż ma nie być, (choć uważam to za wynaturzenie),
to mam nadzieję że chociaz spładzanie dzieci pozostanie w tradycyjnej formie

Płodzenie dzieci będzie różne.
Seks męsko-damski nie będzie równoznaczny z płodzeniem dzieci.
Często po zapłodnieniu zarodek będzie transportowany z macicy do specjalnego inkubatora(spełniającego rolę macicy) i tam będzie się dalej rozwijał!!!

&-tekst 9 z prognostyku księżyca.

Zapłodniona niewiasta odda swój zarodek,
przyjdzie go odebrać gdy będzie dzieckiem.
Świątynie pełne mężczyzn kierujących swoje prośby.
Kobiety i ich roboty będą przez wieki rządziły przeznaczeniem!

Z tego tekstu wynika m.innymi ,że Swiątynie (kościoły) będą zapełnione meżczyznami,a nie tak jak teraz głównie kobietami!
Ale te inne światy jak;świat maszyn(wojna maszyn)póżniej kobiet też padnie!
Pan Bóg Stwórca Wszechrzeczy(Wszechświata) Wie bowiem dobrze o co mu chodzi w odróżnieniu od grzesznych ludzi niezależnie od ich:narodowości,rasy,płci i wieku!!!



Panie Centurionie,

Pozwolę sobie zapytac jeszcze o miasta które moga ucierpiec podczas tych 13 zamachów w okresie superterroryzmu.
Wspominał Pan o "Nowym Mieście" i Berlinie, czy Nostradamus podaje więcej szczegółów dotyczących zamachów ? Wszkaze to już niebawem...

Odnośnie świata po III wojnie, zapewne będzie on bardzo zniszczony (wspominał Pan o wyginięciu wielu gatunków zwierząt i roslin, które będą w przyszłości przywracane) ale czy Nostradamus wspomina jak będzie wyglądał ten swiat przyrodniczy w nastepstwie wojny i jaki będzie ogólny stosunek ludzi do przyrody ?

Pozdrawiam

Centurie i inne teksty M.Nostradamusa są najdokładniejszymi przepowiedniami wśród wszystkich jakie są!!!
DLATEGO WZBUDZAJĄ ONE TAKĄ CIEKAWOŚĆ ,A ZARAZEM KONTROWERSJE!!!
WIZJE TEGO AUTORA MAJĄ JEDNĄ WADĘ -A MOŻE WŁAŚNIE ZALETĘ-ŻE WIĘKSZOŚĆ Z NICH MOŻNA RÓŻNIE INTERPRETOWAĆ!!!
WIELE Z NICH TO TAK ZWANE CENTURIE JANUSOWE(jak już pisałem niejednokrotnie)!!!
Skąd ta nazwa się bierze otóż;"JANUS" to rzymskie bóstwo o dwóch twarzach,SPOGLĄDAJĄCE RÓWNOCZEŚNIE W PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ!!!
Wiele centurii i innych tekstów M.Nostradamusa można odnieść do czasów z zamierzchłej przeszłości jak i przyszłości.
Trudności w interpretacji jego tekstów polegają na tym,że niektóre z nich jak już pisałem można przypisać do dwóćh trzech,a nawet czterech zdarzeń w różnych wiekac np:jeden czterowiersz może dotyczyć wieku XViI.XIX XXI i XXX!!!
Są też oczywiście teksty dotyczące jednego konkretnego wydarzenia.
O tej "janusowej wersji wydarzeń" zapisanych w niektórych centuriach i innych tekstach M.Nostradamusa pisze znany historyk Roger Prevost (mimo,że z wieloma jego opiniami się nie zgadzam) to udało mu się udowodnić jedno,a mianowicie,że centurie i teksty Nostradamusa opisywać mogą(jak napisałem powyżej)WIELE ZDARZEŃ!!!
Książka tego autora z roku 1999 nosi tytuł;"Nostradamus,le mythe et la realite".
Być może dlatego w 1594 roku,kiedy Chvigny wydał pierwszy ze swoich traktatów o Nostradamusie(NA PODSTAWIE LICZNYCH NOTATEK),opatrzył go tytułem;"La premiere face du Ianus Francois"(pierwsze oblicze francuskiego Janusa.
JAK JUŻ PISAŁEM NIE RAZ TEN NIESAMOWITY PROROK-JASNOWIDZ JEST CIĄGLE BADANY.
WCIĄŻ ODKRYWANE SĄ( w jakichś "zapadłych"bibliotekach jego różne teksty i traktaty-wiele z nich nie ma w ogóle żadnych oznaczeń!)

Co do miast o które Pan pyta oprócz:Nowego Jorku,można się domyślać,że takimi miastami były lub będą; Londyn,Madryt,Berlin,Paryż,Marsylia,Lizbona,Moskwa,Sankt Petersburg,Monachium,Hamburg,Amsterdam,Stambuł a nawet Sztokholm itd!
Oczywiście można się domyślać bo Nostradamus nie podaje nazw tych miast wprost-naprzykład.

!
W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych
Nie dawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą-
Do czasu nim się okaże,że wielu jest z ich stron!

Większości badaczy wydaje się,że chodzi tu o nowy dworzec kolejowy(Nostradamus nazywa go targowiskiem -pewnie ze względu na handel) w Belinie(miasto zburzonego muru) i zamach terrorystyczny który tam najprawdopodobniej -oby nie!-nastąpi.



Gość napisał/a:
ja chcialem zapytac ile przetrwa nowy kosciol, kosciol chrzescijanski, rzymsko katolickiprzetrwal ponad 1500 lat, a ile now panie arteuza?? prosze o odp.

Nowy Zjednoczony Apostolski Kościół Jezusa Chrystusa przetrwa co najmniej do roku 3797 -czyli końcowej daty przepowiedni m.Nostradamusa.
M.Nostradamus napisał tak cytuję;"poza rok; 3797 Pan Bóg nie dał mi spojrzeć"!!!

Pozdrawiam


bees21 napisał/a:
Gość napisał/a:
Jak niby wojna atomowa może doprowadzić do zaniku rozmnażania? Mógłbyś to rozwinąć? Jest w ogóle taka możliwość?


Odpowiadam ;
Mam tu na myśli wojnę atomową będącą tematem wiodącym niniejszej dyskusji .
Pan Arteuza wymienia wybuchy atomowe jako oręż III WŚ . W przypadku eskalacji wybuchów jądrowych może dojśc do takiego napromieniowania Ziemi że, zginie wiekszość ludzi żyjących na planecie , a ci co pozostaną przy życiu nie będa zdolni do rozmnażania się.
Wg zasady mówiącej o tym że napromieniowanie jądrowe unicestwia jądra ... ok ?


Nie pisałem zbyt wiele o nowych wynalazkach w przededniu lub w trakcie III wojnyświatowej.
Swoją drogą trzeba doceniać postęp technologiczny na świecie!!!

Otóż jest tekst M.Nostradamusa,który mówi o tym ,że promieniowanie jądrowe będzie unicestwiane za pomocą (chyba jakiejś reakcji chemicznej) poprzez rozrzucenie w powietrzu i na powierzchni ziemi jakiegoś środka-proszku!

!
Po płomiennych wybuchach grzybów
Nad skażone obszary z wielkim wiatrakiem
Nadlecą ryczące żelazne ptaki
Rozsypią biały pył,który niebawem
Odrodzi powietrze,wody i ziemię
Dla tych co pragną ją uprawiać przetrwać.

Wszyscy badacze M.Nostradamusa stwierdzają,że przed lub w czasie III wojny światowej zostanie wynaleziony sposób na likwidację skutków promieniowania!
Jest wuiele tekstów na ten temat.
Również inni prorocy i jasnowidze przewidują wynalezienie takiego środka!

Nostradamus zaskakuje zawsze tych co badają jego twórczość pisze o sprawach bardzo ważnych ale też i błachych- na przykład w centurii VI czterowiersz 18 pisze o ciężkiej chorobie Henryka V Szcześliwego,która ma mieć miejsce kilka lat po III wojnie światowej.
Henryk pomimo wielu obaw-przeżyje!
!
Lekarze stracą nadzieję,że wielki król wyzdrowieje;
Lezc wolą losu,a nie dzięki Hebrajczykom przeżyje;
On i jego ród osiągną w królestwie bardzo wielką władzę.
Czcią zostanie otoczony naród,który lekceważył Zbawiciela.

I oto jeszcze jeden przykład mówiący o tym,że następca tronu zginie w wypadku;
9,23.
!
Gdy syn króla w chłodzie poranka bawi się w altance,
Spadnie mu na głowę zwieńczenie dachu;
Ojciec,który w świętym Salonuczestniczy we mszy,
Przeklnie świąteczne kadzidło.

Jednak ta centuria mówi też o tym,że Henryk Szczęśliwy jako pierwszy władca uzna jego wielkość-to jest M.Nostradamusa i będzie uczestniczył(w zamówionej na jego cześć) mszy,w rodzinnym mieście wizjonera Salon.
Właśnie w czasie tej mszy ma zginąć najstarszy syn Henryka!

Pozdrawiam


Centurion


Dock Ock napisał/a:
Co Pan sądzi Centurionie o naszym nadwornym jasnowidzu - Krzysztofie Jackowskim. W ostatnich latach wiele mówił on o wojnie, która zacznie się w listopadzie - i że ta wojna zagraża całemu światu... były to wizje na 2009 rok... ale nadal on te wizje podtrzymuje... być może jego wizje dotyczą faktycznie listopada, ale innego roku... skoro zajmuje się Pan przepowiedniami takich sław jak Nostradamus to może skontaktuje się Pan z jakimś z żyjących jasnowidzów i zapyta ich Pan co o tym sądzą... w miarę dobrą wróżką jest jeszcze AIDA... być może są jeszcze inni ale tylko o tych słyszałem...

Oczywiście staram się poznawać wszystkie przepowiednie,ale te o których Pan mówi nie są zbyt wiarygodne.
Są ogólnikowe i raczej powielają(czasami często przeinaczają) te znane przepowiednie głównie M.Nostradamusa,sybillińskie itd.
Wszyscy wiedzą,że z przepowiedni M.Nostradamusa (także innych poważnych)trudno jest określić dokładną datę wybuchu III wojny światowej,a także daty innych wydarzeń-WIĘC PO PROSTU ZGADUJĄ-ALE MAJĄ JAK KAŻDY(ja też)DO TEGO PRAWO!



Gość napisał/a:
Przyszłośc po III wojnie rysuje się niesamowicie i zarazem bardzo ciekawie z socjologicznego punktu widzenia. Jak to po wojnie zginie bardzo wielu mżczyzn,już dziś można określić genetycznie płeć . Nie dziwmy się ,że ludzkość wybierze Kobiety na swych przedstawicieli. Kobiety mają inne mózgi niż meżczyźni ,są inaczej programowane przez matki.
Centurio06


ŻLE NIEKTÓRZY Z WAS MNIE ZROZUMIELI!!!
Po III wojnie światowej,ani też po czwartej wojnie światowej nie nastąpi ;"EPOKA KSIĘŻYCA"czyli tzw;"EPOKA KOBIET"!!!
NASTĄPI ONA JAK JUŻ PISAŁEM PO "WOJNIE Z MASZYNAMI",KTÓRĄ WYWOŁA SUPERKOMPUTER-V ANTYCHRYST ZWANY TEŻ PRZEZ NOSTRADAMUSA:SUPERMYŚLĄ,SUPERMYŚLNĄ BESTIĄ,BESTIĄ MYŚLĄCĄ,ANTYCHRYSTEM MASZYNĄ, V ANTYCHRYSTEM itd.
V Antychryst-SUPERKOMPUTER BESTIA UPATRZY SOBIE BOWIEM ZA GŁÓWNEGO WROGA MĘŻCZYZN I TO ICH BĘDZIE UŚMIERCAŁ.!!!
OCZYWIŚCIE GŁOWNIE TEŻ MĘŻCZYZNI BĘDĄ WALCZYĆ Z TYM SUPERKOMPUTEREM W KTÓREGO"WCIELI SIĘ V ANTYCHRYST!!!
Po tej wojnie(z MASZYNAMI) mężczyzn będzie tak mało,że TO KOBIETY będą musiały przejąć wiele ZADAŃ I STANOWISK!!!
TEN II MATRIARCHAT NIE NASTĄPI WIĘC Z POWODU JAKIEGOŚ BUNTU KOBIET-BĘDZIE ON WYMUSZONY SYTUACJĄ PO WOJNIE Z MASZYNAMI!!!
PO RAZ PIERWSZY PO TEJ WOJNIE NASTĄPI OGROMNA LICZEBNA PRZEWAGA KOBIET NA WSZYSTKICH WAŻNYCH STANOWISKACH!
Nalezy też zdefiniować odpowiednio pojęcia:MATRIRCHATU I PATRIRCHATU!
Otóż kto zna dobrze historię ludów pierwotnych(w których zakorzeniony był tzw: matriarchat)-TO DOBRZE WIE ŻE NIE SĄ ONE RÓWNOPRAWNE!!!

"MATRIRCHAT" DAJE BOWIEM KOBIETOM REALNE9NIE TEORETYCZNE) RÓWNOUPRAWNIENIE Z MĘŻCZYZNAMI-A NIE PRZEWAGĘ NAD NIMI JAK WIELU TU MYŚLI!!!
"PATRIARCHAT"ZAŚ ZAWSZE DAJE MĘŻCZYZNOM REALNĄ PRZEWAGĘ NAD KOBIETAMI!!!
TYM RÓZNI SIĘ FILOZOFIA MATRIRCHATU OD PATRIRCHATU!!!

PO EPOCE KSIĘZYCA" czyli"epoce kobiet" to REALNE RÓWNOUPRAWNIENIE OBU PŁCI JUŻ POZOSTANIE-POMIMO< ZE DUŻO WCZEŚNIEJ BO PO OKOŁO 150 LATACH TA RÓWNOWAGA PŁCI POWRÓCI!!!

To nie feministki z którymi się w wielu rzeczach nie zgadzam a wydarzenia związane z tak zwaną:"wojną z maszynami" i wielki postęp technologiczny uwolni kobiety od wielu codziennych prac domowych(w tym roboty-zwane humanoidami -ze względu na całkowite podobieństwo zewnętrzne do ludzi) zmieni ich styl życia i pozwoli na REALNE RÓWNOUPRAWNIENIE-którego początki (około 600 lat)M.Nostradamus i inni prorocy i wizjonerzy nazywają epoką księżyca,czyli kobiet!!!


WsWSZYSTKIE WOJNY ZMIENIAJĄ SWIAT_JEDNE MNIEJ DRUGIE BARDZIEJ!!!

CZASAMI MYŚLĘ,ŻE PRZEZ TĘ WOJNĘ STWÓRCA POMOŻE KOBIETOM W OSIĄGNIĘCIU ICH RÓWNOPRAWNOŚCI Z MĘŻCZYZNAMI!!!

Niektórzy na matrirchat patrzą tak jakby mężczyżni byli wykorzystawani przez kobiety-ZAPEWNIAM TAK NIE BĘDZIE!!!
Pisze o tym m.innymi M NOSTRADAMUS -cyt:"kobiety zajmą należne im miejsce na równi z mężczyzną!!!
I tak należy rozumieć-a nie PRZEWROTNIE-epokę KSIĘŻYCA!!!


Pozdrawiam


Centurion


Gość napisał/a:
Panie Centurionie,

Czy mógłby Pan coś napisać więcej o wojnie z maszynami ?

Po III wojnie światowej -to jest wojnie świata islamu z państwami o kulturze zachodniej to jest chrześcijańskiej,która ma trwać aż 27 lat ,a wywołać ma ją III Antychryst Mahdi wraz z Jezusem Muzułmańskim zwanym też przez Nostradamusa ;Hannibalem,oraz żółtym wcieleniem szatana niejakim "Czerwonym Cesarzem Wielkiego Smoka"- Liangiem lub Ma Gongiem -jak go nazywa M.Nostradamus-ma wybuchnąć w XXII wieku 3 letnia IV wojna światowa -około 2150 roku którą wywoła tak zwany "chytry Szkot" lub "wilczy Szkot" nazywany też "Wielkim Mastinem" lub" Wilczym Mastifem".-będzie on tak zwanym IV Antychrystem.
W szybki sposób dzięki nowej broni(o której już pisałem) opanuje prawie całą Europę i świat.
Wszyscy będą się bali jego nowej broni i jego samego.
Szkocja na krótki czas będzie bardzo liczącym się państwem.
To on całkowicie zniszczy Anglię i przyłączy ją do Szkocji.
Wojna ta będzie trwała tylko 3 lata i nie będzie tak niszcząca jak poprzednie.
Zginie najprawdopodobniej nie więcej jak około kilku milionów ludzi.
Koalicja światowa(cały świat będzie tym razem przeciwko Szkocji Wielkiego Mastina) pokona jego kraj.
Po jego klęsce :Anglia i Szkocja wraz z Irlandią staną się na około 100 lat zamorskim stanem nowego USA ,a po wojnie globalnej (będzie trwała tylko 1 miesiąc),która wybuchnie najprawdopodobniej w 2244 roku stanie się prowincją zjednoczonej Europy.
Wojna globalna w XXIII wieku-będzie wojną z tzw:"SUPERGANGIEM UCZONYCH",którzy będą pracować w bazie na Księżycu.
Za pomocą swojego księżycowego 'SUPERKOMPUTERA"przejmą na 1 miesiąc rządy na całym świecie.
Międzynarodowej koalicji mocarstw uda się po miesiącu przy pomocy jakichś promieni wystrzelonych z orbity Ziemi(może laserowych) zniszczyć całą bazę w której będzie zamieszkiwało (jak pisze M.Nostradamus)-UWAGA! 6666 osób!
-wszyscy jej mieszkańcy wraz z uczonymi -próbującymi przejąć włade na Ziemi zginą!
Właściwie oprócz tych osób na Księżycu ma nie być żadnych innych ofiar!
"Wojna z maszynami"ma wybuchnąć w XXIV wieku-około 2388 roku i trwać 2 lata.
Przewodzić jej będzie "WIELKA BESTIA V ANTYCHRYST'-który będzie maszyną to jest"MYŚLĄCYM I PODEJMUJĄCYM DECYZJĘ SUPERKOMPUTEREM"!!!
Ten superkomputer będzie miał pod swoją kontrolą wszystkie inne komputery zarówno na ziemii jak i w kosmosie,pod jego kontrolą będą wszystkie urządzenia,a także barzo liczne roboty-humanoidy zewnętrznie całkowicie już przypominające ludzi.
Ten superkomputer będzie prowadził głównie wojnę z mężczyznami,ze względu na to ,że to oni jak teraz będą mieli władzę,że będzie to jeszcze świat męski.
Zneutralizuje on najprawdopodobniej systemy zabezpieczające roboty(humanoidy) przed atakami na ludzi.Humanoidy najpierw odmówią wykonywania poleceń ludzi a następnie zaczną ich mordować(właściwie tylko mężczyzn).
Superkomputer będzie też stosował inne środki do walki z ludżmi-głównie z mężczyznami.
Pewnemu uczonemu,którego M.Nostradamus nazywa"Przedziwnym Starcem" lub "Starcem Mądrości"uda się unicestwić superkomputer poprzez jego samozniszczenie-to jest cyt:"Samobójstwo przemądrzałej liczącej maszyny"- jak pisze M.Nostradamus.
Oczywiście jest sporo informacji o tej wojnie(ze względu na tzw"epokę księżyca"),ale nie ona jest tematem tej strony.
Już wtedy będą zanikać wszelkie państwa.
Właściwie w "epoce księżyca"państwa narodowe w tym Polska nie będą już istnieć.
ZNOWU WSZYSTKO SIĘ ZMIENI"!!!
LUDZIE CORAZ BARDZIEJ BĘDA WIDZIELI SWOJA WIELKĄ PRZYSZŁOŚC W GWIAZDACH W PENETROWANIU KOSMOSU A NIE NA ZIEMI.
Najpierw do innych gwiazd wylecą próbniki ,póżniej statki zsuperkomputerami-dowódcami i podporządkowanymi im robotami humonoidami -a na końcu na przygotowane przez roboty(humanoidy) inne planety-LUDZIE!!!

Tak to wynika z licznych przepowiedni!

Na dzisiaj kończę odpowiedzi na pytania.



Pozdrawiam - ciąg dalszy nastąpi :)
  • 1



#129 Gość_karlik

Gość_karlik.
  • Tematów: 0

Napisano

Posty powielane z forum ,,kod czasu,, forum ,,insomnia,,



Cytat:

Fulford sypie. Zbliżamy się do finału.

Uwaga – szokujący materiał. Dla ludzi o mocnych nerwach.
Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego – od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.

1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. W tym dniu było wielkie trzęsienie ziemi i tsunami. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

3. Cztery miesiące przed katastrofą zdecydowano się na umieszczenie paliwa z plutonem w reaktorze numer 3. Zielone światło dał gubernator prefektury Fukushima, mimo, że były sprzeciwy. W Japonii tylko 3 reaktory używają tej wysoce toksycznej mieszanki o nazwie MOX.

4. Niezwiązana z Japonią, ale ważna informacja – z rozszyfrowanych maili Ministra Obrony Australii wynika, że agenci Federal Reserve (prywatna firma, która drukuje dolary dla USA) zdecydowali o zwolnieniu premiera Australi Kevina Rudda, co wkrótce nastąpiło. Maile niedługo zostaną udostępnione mediom i nie będzie się tego dało ukryć. Zachodzi pytanie – dlaczego agenci prywatnej firmy amerykańskiej jaką jest FED mają taką moc by zwalniać premiera suwerennego państwa? Ci sami ludzie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Japonii. Są to najgroźniejsi gangsterzy świata, o praktycznie nieograniczonych wpływach, kontrolują większość rządów świata, a przeciętni ludzie nawet o nich nie wiedzą (czy nie nasuwa się tu skojarzenie z Zamachem Smoleńskim? Jednym z głównych motywów była emisja pieniądza w Polsce).
Sytuacja się jednak wyraźnie zmienia, gdyż nawet pewna część mediów komercyjnych zaczyna mówić o tej grupie (Fox TV).

5. Naukowcy w Japonii stwierdzili, że woda pod wulkanem Fuji staje się bardzo gorąca. Na Uniwersytecie w Tokio dokonano detekcji niezwykłych fal elektromagnetycznych, które są wysyłane w stronę wulkanu z placówek HAARP w USA. Podobne fale zostały wykryte w tygodniach poprzedzających trzęsienie ziemi i tsunami. Z informacji przekazanych Fulfordowi wynika, że Jay Rockefeller ma zamiar sterroryzować Japonię jeszcze bardziej – planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia. Fulford ujawnia tę informację by zapobiec kolejnej katastrofie. Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie.

6. Agenci prowokatorzy w Japonii sieją dezinformację. Przykładem jest pokazywanie fałszywych zawyżonych pomiarów licznikiem Geigera-Mullera, po to aby wzbudzić panikę.

7. Większość obsady amerykańskich baz wojskowych w liczbie ok. 200,000 osób wyjechała lub też wyjedzie w najbliższym terminie. Powodem jest to, że japońskie Ministerstwo Obrony wie, że amerykańska armia stoi za trzęsieniem ziemi i tsunami. Zażądano więc od nich natychmiastowego opuszczenia terenu Japonii. Podobnie, pracujący w Japonii bankierzy dostali termin opuszczenia do 19 marca.

8. Fulford ujawnia dodatkowe informacje o grupie, dla której pracuje, gdyż jak mówi „zbliżamy się do finiszu”. Jest to międzynarodowa grupa osób wysoko postawionych – w Chinach, w amerykańskiej armii, w BIS (Bank for International Settlements), w Europie i w innych krajach świata, którzy są już zmęczeni rządami niewybranych w sposób demokratyczny bankierów, którzy kierują ludzkość w stronę szalonego „końca świata”. Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że „realizują czasy ostateczne Majów” – że mają środki i plany, które na pewno się udadzą. Fulford uważa, że jest to kompletny nonsens, koniec nadchodzi, ale dla rządów FED – Rezerwy Federalnej, gdyż wszystko wychodzi już na jaw.

9. Są bliskie kontakty z grupą Kaddafiego z Libii. Jest to jedyny kraj na świecie, który nie ma banku centralnego kontrolowanego przez Rotszyldów. Kaddafi jest gotów przekazać 180 miliardów dolarów na rzecz walki z ubóstwem, pod warunkiem, że ustaną ataki na jego kraj. Oczywiście, atak na Libię jest tylko i wyłącznie próbą zagrabienia zasobów ropy naftowej tego kraju.

10. Armii amerykańskiej zaczyna brakować pieniędzy. Powodem tego jest fakt, że została odcięta od funduszy przez osoby na najwyższych pozycjach w świecie finansowym. Kody, które pozwalają na aktywowanie funduszy są już w rękach grupy, którą reprezentuje Fulford. Fundusze zostaną tak długo zablokowane, aż globalni gangsterzy, których celem jest wymordowanie miliardów ludzi, zostaną pozbawieni władzy. Prowadzone są już rozmowy z Prezydentem Obamą, Generałem Myersem i innymi czterema generałami, którzy zaoferowali gotowość współpracy. Hillary Clinton jest również gotowa do współpracy – jej zadaniem byłaby odpowiednia dystrybucja pieniędzy.

11. Brak dostępu do kodów spowodowała panikę w grupie globalnych ludobójców – stąd to szaleństwo, które się obecnie odbywa. Tzw. grupa G-20 spotyka się obecnie w Chinach, będzie tam próba ustanowienia nowej waluty światowej, kontrolowanej przez IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), jednakże nie da to żadnego rezultatu, gdyż nowa waluta nie ma żadnego podparcia poza słowami, którym nikt już nie wierzy.

12. Grupa globalnych ludobójców musi zrezygnować z realizacji swych fałszywych mesjanistycznych, ludobójczych planów. Nikt nie chce grupy sabatjańskich Żydów (zob: http://pl.wikipedia....ki/Sabbataj_Cwi, w Polsce Frankiści) w sposób dyktatorski rządzących światem.
Jeff Rense: „Mam nadzieję, że masz rację, bowiem jeśli nie to już niedługo niewiele zostanie z tego świata”).
Benjamin Fulford:
„moi przodkowie z obu stron byli polskimi Żydami o nazwisku rodowym Holender, 99% procent rodziny Holender zostało wymordowanych przez syjonistycznych Żydów! Przez sabatjan. Nie dotyczy to więc wszystkich Żydów, lecz wyjątkowo wstrętnej grupy Żydów, którzy czczą Szatana”.(sic!)
Jeff Rense: „Ludzie nie rozumieją, że tu jest istota Holocaustu. Oni poświęcili swój naród, przez co mogli ustanowić ten przekręt na Bliskim Wschodzie po wojnie”.
Fulford: „Dlatego też Żydzi muszą się zjednoczyć i ich usunąć”.
Rense: Dla nas niemożliwe będzie ich usunięcie, dlatego Żydzi muszą to sami uczynić.”
Fulford: „Ludzie ci używają metody zastraszenia i terroru jako formę kontroli.”
Rense:Poparte jest to kontrolą pieniądza, łapówkami i szantażem polityków.”
Fulford: „Mimo, że nie jestem zwolennikiem Obamy, muszę przyznać, że nie można mieć do niego pretensji – w każdym przypadku gdy chce zrobić coś pozytywnego grożą mu zabójstwem, przez co ma związane ręce. Wydaje mi się, że chciałby wyczyścić Amerykę. Być może powinien to być Ron Paul – ale wybór należy do Amerykanów.”
Rense: „Problemem są te organizacje syjonistyczne, jak AIPAC, ADL, B’Nai B’rith, JDL, Southern Poverty Law Center i ten AIPAC, który dosłownie ma w posiadaniu rząd amerykański – i to jest największa tragedia. Wszystkie one kryją się za judaizmem, a nie są bardziej żydowskie niż kamienie na zewnątrz mojego domu.”

13. Fulford: Kluczową sprawą jest kontrola nad pieniądzem. W momencie gdy nie będą mieli dostępu do swych kont to są skończeni. Odcinamy im też możliwość kreacji pieniądza w pamięci komputerów. Powodem ataku na Libię i w następnej kolejności na Arabię Saudyjską jest to, że nie będziemy więcej akceptować ich dolarów. Złoto, które zostało usunięte przez rodziny królewskie, te które popierał Kennedy, zostaje ponownie rozprowadzane w świecie w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem. Pamiętajmy, że Federal Reserve jest kontrolowany przez inne grupy poza tą Rockefellera, Busha czy Clintona – europejskie rodziny królewskie czy też Azjatów. Od 1913 roku dolar nie jest już walutą amerykańską. Stało się to, że wyjątkowo złośliwa gałąź amerykańska FED została odizolowana od reszty systemu finansowego. Nadal kontroluje USA, pół armii i media, ale systematycznie tracą swoją moc i zaczyna się efekt kuli śnieżnej.

zródło internet
  • -3

#130

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Zapraszam do czytania ostatniej już części wypowiedzi Centuriona. Teraz pozostało nam już tylko obserwować świat i patrzeć, jak będą toczyć się sprawy...

bees21 napisał/a:
Eumenes napisał/a:
Dziękuję Panu jeszcze raz za wspaniały temat.
Mam kilka "janusowych" pytań, które nie dotyczą bezpośrednio omawianego okresu, lecz nie mogę się powstrzymać aby zadać je człowiekowi z tak wielką mądrością jak Pan Centurionie.

1. Czipowanie ludzi i postęp inżynierii ciała i ducha. Żyjemy w czasach, kiedy eugenika dopiero raczkuje, jednak już widać jej zgubne skutki. Poddaje się nas oddziaływaniu różnych substancji chemicznych, które udają naturalne jedzenie czy też "normalne" środki higieny. W skutek tego chorujemy a leki podawane nam jako remedium są następną porcją oddziaływaczy. Tak więc jesteśmy chorzy, słabi i kontrolowani. Żyjemy w coraz bardziej sztucznym świecie, coraz bardziej zagubieni. Z mojej wiedzy dot. odżywiania wynika że ludzie byli najzdrowsi (i najbardziej moralni zarazem!) w czasach pierwotnych, kiedy żyli jako myśliwi i zbieracze. Tak jak ich Bóg stworzył. Potem pojawiło się rolnictwo (Kain i Abel!), miasta, imperia, wojny, niewolnictwo i całe to zło wymyślone, jak ja wierzę, przez bestię. Dlatego nurtuje mnie pytanie czy jako bogobojny człowiek powinienem się przeciwstawiać temu "postępowi"? Tym bardziej że sam termin "Postęp" jakim nas karmią to kłamstwo. Nie ma czegoś takiego, z wyjątkiem mnożenia rzeczy materialnych. Jest tylko Prawda, a ten cały "postęp" nas od niej oddala. Rozumieli to starożytni, którzy nie chcieli być nowocześni - oni przeprowadzali każdą reformę z nastawieniem: "No, teraz to będziemy naprawdę starożytni!". Ja noszę buty, mimo że się w nich nie urodziłem, piję wodę z kranu itd. to są rzeczy dobre. Jestem nawet w stanie zaakceptować te nowoczesne sposoby rodzenia dzieci, które Pan właśnie opisał, jeśli będzie się to odbywać z korzyścią dla ludzi. Ale to do czego zmierza eugenika jest jakąś makabrycznym planem poddania ludzkości totalnej kontroli przez ludzi oddanych bestii. Mnie się to nie podoba, a takie przekazy jak fragment z Apokalipsy św. Jana mówiący o potępieniu przyjmujących znamię bestii tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza.

2. Jahwe i Judaizm. Czy aby na pewno Jahwe Izraela i Niebiański Ojciec Chrystusa to jest ta sama istota? Dlaczego w Starym Testamencie Jahwe nakazuje swoim wybranym kraść (w noc przed wyjściem z Egiptu), wywoływać międzynarodowe kryzysy ekonomiczne (Józef w Egipcie), mordować niewinnych (klątwy na miasta Kanaanu). Dlaczego objawił się Mojżeszowi w tym samym regionie, gdzie później spotkał Allach Mahometowi? Dlaczego inwazja Hyksosów na Egipt zbiega się w czasie z historią o synach Jakuba. Dlaczego Izraelici składają ofiarę z czarnego kozła Azazelowi? Dlaczego zajmują najlepsze ziemie w Egipcie a ich stolica jest największym miastem świata!? Dlaczego po zdobyciu Ziemi Świętej - największego skrzyżowania dróg handlowych ówczesnego świata - mają zakaz walki z Egiptem? Dlaczego Mojżeszowi wyrastają rogi, także resztę życia nosi maskę? Dlaczego Jahwe nigdy nie pokazuje swego oblicza, a jedynie raz pokazuje Mojżeszowi swoje plecy? Dlaczego tworzy smoki i wysyła je na Egipt? Dlaczego Judaizm wydaje się nie religią a pierwszym, eksperymentalnym systemem totalitarnej kontroli społecznej przez kastę teokratycznych urzędników? Dlaczego Chrystus odrzuca stare przymierze i mówi o prawdzie i wyzwoleniu i "władcy tego świata"!? Dlaczego mam wrażenie że Chrześcijaństwo, jakie mamy obecnie to taka forma religii dla mas, gojów, że mało ma wspólnego z prawdziwym Chrystusem. To są pytania, które zadaję sobie po lekturze Biblii. Z innych źródeł: dlaczego uczeni mędrcy Syjonu tytułują się "strażnikami jedynego, śpiącego Boga"? Dlaczego dzisiejsi Judejczykowie stali za wszystkimi rewolucjami, wojnami, kryzysami, słowem wszystkimi nieszczęściami jakie dotykały chrześcijańskie narody w ich historii. Dlaczego dziś rządzą wszystkimi krajami, które niedługo poprowadzą przeciw sobie na trzecią wielką wzajemną rzeź? Dlaczego najwięksi starożytni określają Żydów wrogami ludzkości? Inna ciekawa sprawa to co się stało z pokoleniami Izraela? Czy naprawdę jesteśmy ich potomkami. Skąd wrogość pomiędzy pokoleniami Izraela a pokoleniami Judy? Dlaczego w naszych kościołach musimy oglądać Chrystusa ukrzyżowanego? Dlaczego Żydzi stoją za NWO oczekując przyjścia "Żydowskiego króla całego świata"? Dlaczego mam wrażenie (jak Churchill) że Żydzi zostali wybrani do ewangelii Szatana? I w końcu dlaczego nie ma pewności że Chrystus był Izraelitą?!

Miały być pytania a zrobił się z tego esej. Przepraszam że się tak rozpisałem. To dlatego że są to dwa zagadnienia dotyczące obecnego i przyszłego świata, które uważam za najbardziej istotne i pilnie wymagające ustosunkowania się przez Chrześcijan. Bardzo proszę o Pana komentarz.
Pozdrawiam.


Dołączam się do tych pytań i bardzo proszę Pana Arteuzę o jakąś opinię .
oraz pytanie 3.
Nasz KRK a wnim POLSKA i POLACY . W Narodzie naszym Wielką czcią otaczamy MARYJĘ , Matkę Pana Jezusa .
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem wcześniej wymienione "WYWODY " dotyczące -przyszłości KRK , z których wynika że MARIA , Matka Pana Jezusa gdzieś zostaje jak gdyby "zgubiona" w Kościele Chrystusowym ? Co uważam za nieprawdopodobne chociażby ze względu na JEJ udzial w HISTORI (MISJI )ZBAWIENIA (KRK).
Bardzo proszę przynajmniej o opinię Pana


JA JESTEM WIERZĄCYM I PRAKTYKUJĄCYM RZYMSKO-KATOLIKIEM!
BYŁ NIM TEŻ MICHEL DE NOSTRADAME!
JUŻ PISAŁEM,ŻE NIE WSZYSTKO Z JEGO I INNYCH PRZEPOWIEDNI MI SIĘ PODOBA!
ALE CZY Z TEGO POWODU M.NOSTRADAMUS MIAŁ FAŁSZOWAĆ PRZYSZŁOŚC W SWOICH PROROCTWACH,ALBO JA MAM ICH PRZEINACZAĆ TYLKO DLATEGO,ŻE COŚ MI OSOBIŚCIE SIĘ NIE PODOBA,LUB MI NIE ODPOWIADA?!

CHYBA NIE O TO CHODZI NAM WSZYSTKIM!!!
DOTYCHCZAS PRZEPOWIEDNIE M.NOSTRADAUMASA SIĘ SPRAWDZAJĄ-DLATEGO UWAZAM,ZE JEST ON TAK POPULARNY I INTRYGUJĄCY!!!

TO MOJA OPINIA W TEJ SPRAWIE!-NIE KIERUJMY SIĘ WŁASNYMI POGLĄDAMI JEŚLI CHCEMY BYĆ DOBRYMI BADACZAMI PRZYSZŁOŚCI-INACZEJ Z TĄ PRZYSZŁOŚCIĄ PRZEGRAMY-TAK JAK WIELU FAŁSZYWYCH PROROKÓW I BADACZY!!!


Odpowież z godz 11,54 była ogólna..

Natomiast odnoszę się do pytań-wątków "Eumenesa" z 2 punktów w których je zadał.

Odpowiedzi na pytania zawarte w punkcie 1.

Są odłamy w religii chrześcijańskiej jak na przykład tzw"amisze",którzy żyją tylko w warunkach jakich żyli ludzie w XVII wieku-a może lepiej by było jakby oni i my -to znaczy wszyscy żyli byśmy w epoce kamienia łupanego?

TE POGLĄDY SĄ SKRAJNIE DZIWACZNE -I DLA MNIE NIE DO PRZYJĘCIA!!!

KAŻDY WYNALAZEK TECHNICZNY ,CZY TECHNOLOGICZNY MOŻE SŁUŻYĆ DOBRU CZŁOWIEKA ,JAK TEŻ I JEGO ZŁU - RÓWNIEŻ TAK ZWANE CZIPY(np:człowieka zgubionego można by było szybko odnależć)!!!
ZALEŻY TO- OD TEGO JAK POSZCZEGÓLNE URZĄDZENIA,CZY PRZEDMIOTY SĄ WYKORZYSTYWANE;(np:nożem można kroić chleb- a można też zabić człowieka)!

O TYM PISAŁ M.NOSTRADAMUS ,KTÓRY WIDZIAŁ ZŁO W CZŁOWIEKU -A NIE W POSTĘPIE TECHNOLOGICZNYM LUDZKOŚCI I W POSZCZEGÓLNYCH WYNALAZKACH z NIM ZWIĄZANYCH!!!

TO ŻLI LUDZIE ,KTÓRZY DĄŻĄ DO BOGACENIA SIĘ KOSZTEM INNYCH LUDZI- WALCZĄ PO tzw;"TRUPACH" O WŁADZĘ I WYKORZYSTUJĄ WSZELKIE WYNALAZKI-W TYM;RADIO,PRASĘ,TELEWIZJĘ I INNE-(tworzą i stosują;konflikty, intrygi i pomówienia); DO OSIĄGNIĘCIA SWOICH NIECNYCH CELÓW("PRYWATY") KOSZTEM CZŁOWIEKA, LUB SPOŁECZEŃSTWA-SĄ WROGAMI;POKOJU, ŁADU I PORZĄDKU SPOŁECZNEGO, A NIE POSTĘPU TECHNICZNY,CZY TECHNOLOGICZNY,CZY KAŻDY INNY!!!

NIE ZACHWALAJMY ŻYCIA PIERWOTNEGO -TAM TEŻ BYLI LUDZIE DOBRZY I ŻLI-MORDERCY I ZŁODZIEJE TEŻ-TECHNIKA NIE MA NIC DO TEGO!!!


Odpowiedzi,a właściwie odpowiedż na tzw; wątki i pytania wyrażone w punkcie2.

NA TEMAT BIBLII WYPOWIADAŁEM SIĘ JUZ NIE RAZ.
TO CO PAN OPISUJE TO SA ZWYKŁE HEREZJE I...-NIE CHCĘ UŻYĆ DOSADNIEJSZYCH SŁÓW.

PO PROSTU NIE ZNA PAN BIBLII.
PROPONUJĘ NAUCZYĆ SIĘ DWÓCH JĘZYKÓW,W KTÓRYCH ZOSTAŁA NAPISANA BIBLIA-to jest STAROHEBRAJSKIEGO I STAROARAMEJSKIEGO WTEDY MOŻEMY PODYSKUTOWAĆ!

NIEKTÓRE RZECZY( np;rogi)BIERZE PAN DOSŁOWNIE.
Jerzeli powiem Panu cyt:"mam komórkę"-to czy Pan będzie wiedział po takiej mojej lakonicznej wypowiedzi czy mam telefon komórkowy czy np:drewnianą komórkę z narzędziami na podwurku?
Takich przykładów jest dużo-języki semickie(hebrajskie,arabskie,etiopskie itd są całkowicie odmienne jak np;języki indoeuropejskie do których zaliczają się i germańskie i słowiańskie i romańskie i irańskie(np.perski) i indoaryjskie np; cygański.
Np; nie wiem czy Pan wie ,że język cygański,bengalski,hinduski są językami bliższymi do języka polskiego i innych słowiańskich niż: angielski, niemiecki ,grecki czy włoski!!!
JEST WIELU WROGÓW JAKICHKOLWIEK RELIGII W TYM PRZEDE WSZYSTKIM CHRZESCIJAŃSTWA ,KTÓRE JEST ZWIĄZANE NA WIEKI Z TRADYCJAMI I KULTURĄ JUDAISTYCZNĄ!
PROSZE NIE ZAPOMINAĆ,ŻE JEZUS CHRYSTUS BYŁ ŻYDEM-POTOMKIEM KRÓLEWSKIEGO RODU DAWIDA,A MATKA BOSKA(MIRJAM-MARYJA) RÓWNIEŻ ŻYDÓWKĄ Z RODU HELI (JOACHIMA)!!!
JEZUS CHRYSTUS WYBACZYŁ ŻYDOM UKRZYŻOWANIE-I O TYM MUSIMY PAMIĘTAĆ-OKAZAŁ SWOJE MIŁOSIERDZIE-BEZ WYBACZENIA M.INNYMI ŻYDOM NIE ZOSTANIEMY SYNAMI LUB CÓRKAMI STWÓRCY!!!!

MAŁO PAN WIE O PIERWSZYM CHRZEŚCIJAŃSTWIE!!!
Po ukrzyżowaniu Chrystusa modlono się tylko do Boga i uznawano Chrystusa tylko jako Boga ,a nie człowieka.
Dlatego na krzyżu pierwszych chrześcijan nie było wizerunku ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa!
Nie było też tzw;kanonizacji i beatyfikacji,nie była tylko spowiedż powszechna a nie osobista przed konfesjonałami
Świątynie(kościoły)były bardzo skromnie urządzane-nie widziano zresztą potrzeby ich budowania-najczęściej modlono się w różnych innych miejscach:domach prywatnych,grotach i na tzw;"świeżym powietrzu".
Nie było żadnych obrazów świętych, bo nie było też oficjalnych świętych lub błogosławionych
NIE BYŁO TEŻ ZADNEGO KULTU MATKI BOSKIEJ-PO PROSTU NIE MODLONO SIĘ DO NIEJ!!!

PIERWSZE ZASADNICZE I ISTOTNE ZMIANY ZAPROWADZONO W CHRZEŚCIJAŃSTWIE DOPIERO NA SOBORZE W EFEZIE(Azja Mniejsza-obecna Turcja) w roku 431-433 czyli w V wieku naszej ery.!!!

TO JEST m.innymi;

1.Jezusa Chrystusa uznano za dwie osoby;Syna Bożego i człowieka.
2.Wprowadzono oficjalny kult Maryi-jako Matki Boskiej.

Zjednoczony Apostolski kościół Jezusa Chrystusa ma wrócić do tradycji pierwszych chrześcijan!!!



brujo napisał/a:
Centurionie przecież to wszystko jest sprzeczne z rzymską doktryną, za to spójne z "dlaczego nie jestem katolikiem"

dlaczego określasz siebie jako rzymskiego katolika, przecież wykazujesz właśnie kłamstwo tej fałszywej religii

ta część twojego proroctwa jest nie tylko bliższa wszystkim nie-rzymskim chrześcijanom ale i wyklętemu new age, jest bliższa holistycznemu, integralnemu postrzeganiu rzeczywistości, integralnemu z nauką i wszystkimi zjawiskami wyjaśnionymi i niewyjaśnionymi, z pozytywnymi przesłaniami wszystkich religii (po odrzuceniu ludzkiego, politycznego, materialnego, kontrolującego, dzielącego nalotu z nich) z dążeniem do PRAWDY

dziękuję za ciekawy wątek, mam nadzieję, że nie brał Pan za złą monetę moich wątpliwości i wtrąceń, które płyną jedynie z serca poszukującego Prawdy.

pamiętajmy że strach powoduje w nas stereotypowe myślenie i instynkty przetrwania, wibracja pokoju i miłości daje nam dystans do spojrzenia na świat, siłę aby nie załamać się jego prawdziwym obrazem i odwagę by coś zmienić. RAZEM. bo wszystko jest JEDNOŚCIĄ.

Jestem rzymskim katolikiem od urodzenia,ale nie znaczy to że wszystko w tym kościele mi się podoba!
Mam dwie możliwości albo wystąpić z kościoła rzymskokatolickiego(apostazja) i wstąpić do innego;a uważam ,że wszystkie one i protestanckie i prawosławne mają swoje wady więc tego nie zrobię,albo zostać wyznawcą innej niechrześcijańskiej religii czego nie zrobię bo ja uznaję Jezusa Chrystusa za Syna Bożego więc ta druga rzecz też odpada!
Nie jestem też zwolennikiem ateizmu.
Jeśli chodzi o tzw:"New Age"Ruch Nowej Epoki lub Ery-to; BARDZO NIEUMIEJĘTNIE PRÓBUJE ON ZJEDNOCZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE WSADZAJĄC JE DO JEDNEGO;"FILOZOFICZNEGO WORA",ORAZ POGODZIĆ RÓZNE WIERZENIA Z NAUKA!
DLA MNIE NEW AGE JEST RELIGIJNO_FILOZOFICZNA HYBRYDA<KTÓRĄ MOGŁ BYM PUNK PO PUNKCIE TU UZASADNIAĆ.
JA NIE UZNAJĘ NICZEGO CO JEST NIEZGODNE Z ZAPISAMI PISMA ŚWIĘTEGO ,cVCZYLI BIBLI.
"NEW AGE" NIE UZNAJE BOSKOŚCI JEZUSA CHRYSTUSA,A BOGA STAWIA NA RÓWNI Z KOSMOSEM-SĄ TO PODSTAWOWE CECHY Z KTÓRYMI SIĘ NIE MOGĘ ZGODZIĆ!!!
STWÓRCA- PAN BÓG JEST PONAD KOSMOSEM JEST JEGO PANEM I STWÓRCĄ!!!

"NEW AGE"TEŻ NIE JEST RUCHEM JEDNOLITYM-DZIAŁA TAM WIELE SEKT,KTÓRE TEŻ SIĘ NAWZAJEM ZWALCZAJĄ!!!

JEŻELI UWAŻASZ ŻE WIARA W JEZUSA CHRYSTUSA(MIĘDZY INNYMI WIARA RZYMSKOKATOLICKA) JEST KŁAMSTWEM -BO JA UWAŻAM,ŻE NIE!-To ODPOWIEDZ MI,KTÓRA RELIGIA JEST PRAWDZIWA?

ZAZNACZAM ŻE WG MNIE I WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN KAŻDA RELIGIA KTÓRA UZNAJE JEZUSA CHRYSTUSA JEST PRAWDZIWA-NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY JEST ONA RZYMSKOKATOLICKA-PRAWOSŁAWNA CZY PROTESTANCKA WŁAŚNIE EKUMENIZM ISTNIEJE PO TO ŻEBY ŁACZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE CHRZESCIJAŃSKIE UWAŻANE ZA PRAWDZIWE!!!

WYZNAWCY INNYCH RELIGII NIŻ CHRZEŚCIJAŃSKIE NIE WCHODZA DO RAD EKUMENICZNYCH W POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTWACH!!!

Pozdrawiam


Centurion


Franc napisał/a:
Trolle wróciły z ferii, z sanek i zaczyna się chamstwo.

Panie Centurionie, pana wizja powrotu do Kościoła "Pierwotnego" to herezja archeologizmu.
Rzymski katolik to integrysta. Albo całość albo ... ostrożnie. Uprzedzam, że nie atakuję pana tylko jako katolik mam obowiązek przestrzec - Wskazania te można by streścić w znanej formule: in necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas. Katolicy powinni zachować jedność myślenia i działania, gdy chodzi o sprawy doktrynalne, że w sprawach podlegających dyskusji winni zachować umiarkowanie i szczerą wolę poszukiwania prawdy, że wreszcie powinni wystrzegać się wzajemnych podejrzeń i niesłusznych oskarżeń.

pozdrawiam serdecznie.

Pan uznaje,że :"ARCHEOGOLIZM" powrót do starożytnych tradycji i wierzeń jest grzechem!

Ja uważam,że "ARCHEOGOLIZM" NIE JEST GRZECHEM!
Dlaczego?-A no dlatego że;
BIBLIA ZOSTAŁA SPISANA W CZASACH STAROŻYTNYCH,A WRACAMY DO NIEJ NA KAŻDEJ MSZY!!!
W ewangeliach i listach apostolskich(Nowy Testament)mówi się tylko o wierze w Boga w trójcy świętej i nakazuje się modlić tylko do niego(tj:Pana Boga),a nie do świętych apostołów czy innych świętych itd.

W Pana rozumowaniu w/g mnie jest właśnie ta sprzeczność!

Poza tym doktryna religijna często się zmieniała przez 2000 lat istnienia chrześcijaństwa!!!
Pisałem o soborze w Efezie(było ich wiele i każdy przynosił jakieś zmiany),takich zmian doktrynalnych-ludzkich-nie boskich było i jest wiele na różnych soborach.
Są przykazania Boskie(biblijne),które staram się w życiu przestrzegać i te ludzkie soborowe,które jako ludzkie zawsze mogą budzić u każdego duchową wątpliwość-również budzą one i u mnie!

Pozdrawiam


Centurion


Arteuza napisał/a:
brujo napisał/a:
Centurionie przecież to wszystko jest sprzeczne z rzymską doktryną, za to spójne z "dlaczego nie jestem katolikiem"

dlaczego określasz siebie jako rzymskiego katolika, przecież wykazujesz właśnie kłamstwo tej fałszywej religii

ta część twojego proroctwa jest nie tylko bliższa wszystkim nie-rzymskim chrześcijanom ale i wyklętemu new age, jest bliższa holistycznemu, integralnemu postrzeganiu rzeczywistości, integralnemu z nauką i wszystkimi zjawiskami wyjaśnionymi i niewyjaśnionymi, z pozytywnymi przesłaniami wszystkich religii (po odrzuceniu ludzkiego, politycznego, materialnego, kontrolującego, dzielącego nalotu z nich) z dążeniem do PRAWDY

dziękuję za ciekawy wątek, mam nadzieję, że nie brał Pan za złą monetę moich wątpliwości i wtrąceń, które płyną jedynie z serca poszukującego Prawdy.

pamiętajmy że strach powoduje w nas stereotypowe myślenie i instynkty przetrwania, wibracja pokoju i miłości daje nam dystans do spojrzenia na świat, siłę aby nie załamać się jego prawdziwym obrazem i odwagę by coś zmienić. RAZEM. bo wszystko jest JEDNOŚCIĄ.

Jestem rzymskim katolikiem od urodzenia,ale nie znaczy to że wszystko w tym kościele mi się podoba!
Mam dwie możliwości albo wystąpić z kościoła rzymskokatolickiego(apostazja) i wstąpić do innego;a uważam ,że wszystkie one i protestanckie i prawosławne mają swoje wady więc tego nie zrobię,albo zostać wyznawcą innej niechrześcijańskiej religii czego nie zrobię bo ja uznaję Jezusa Chrystusa za Syna Bożego więc ta druga rzecz też odpada!
Nie jestem też zwolennikiem ateizmu.
Jeśli chodzi o tzw:"New Age"Ruch Nowej Epoki lub Ery-to; BARDZO NIEUMIEJĘTNIE PRÓBUJE ON ZJEDNOCZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE WSADZAJĄC JE DO JEDNEGO;"FILOZOFICZNEGO WORA",ORAZ POGODZIĆ RÓZNE WIERZENIA Z NAUKA!
DLA MNIE NEW AGE JEST RELIGIJNO_FILOZOFICZNA HYBRYDA<KTÓRĄ MOGŁ BYM PUNK PO PUNKCIE TU UZASADNIAĆ.
JA NIE UZNAJĘ NICZEGO CO JEST NIEZGODNE Z ZAPISAMI PISMA ŚWIĘTEGO ,cVCZYLI BIBLI.
"NEW AGE" NIE UZNAJE BOSKOŚCI JEZUSA CHRYSTUSA,A BOGA STAWIA NA RÓWNI Z KOSMOSEM-SĄ TO PODSTAWOWE CECHY Z KTÓRYMI SIĘ NIE MOGĘ ZGODZIĆ!!!
STWÓRCA- PAN BÓG JEST PONAD KOSMOSEM JEST JEGO PANEM I STWÓRCĄ!!!

"NEW AGE"TEŻ NIE JEST RUCHEM JEDNOLITYM-DZIAŁA TAM WIELE SEKT,KTÓRE TEŻ SIĘ NAWZAJEM ZWALCZAJĄ!!!

JEŻELI UWAŻASZ ŻE WIARA W JEZUSA CHRYSTUSA(MIĘDZY INNYMI WIARA RZYMSKOKATOLICKA) JEST KŁAMSTWEM -BO JA UWAŻAM,ŻE NIE!-To ODPOWIEDZ MI,KTÓRA RELIGIA JEST PRAWDZIWA?

ZAZNACZAM ŻE WG MNIE I WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN KAŻDA RELIGIA KTÓRA UZNAJE JEZUSA CHRYSTUSA JEST PRAWDZIWA-NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY JEST ONA RZYMSKOKATOLICKA-PRAWOSŁAWNA CZY PROTESTANCKA WŁAŚNIE EKUMENIZM ISTNIEJE PO TO ŻEBY ŁACZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE CHRZESCIJAŃSKIE UWAŻANE ZA PRAWDZIWE!!!

WYZNAWCY INNYCH RELIGII NIŻ CHRZEŚCIJAŃSKIE NIE WCHODZA DO RAD EKUMENICZNYCH W POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTWACH!!!

Pozdrawiam


Centurion


Szanowny Centurionie, z przykrością stwwierdzam, że nie rozumiesz pojęcia ekumenizmu to o czym piszesz to fałszywy ekumenizm - twór nauk niedoształconych teologów "posoborowych" - po Soborze Watykańskim II. W skrócie Ekumenizm- Oikumene to pragnienie abyśmy byli jedno ale nie żeby wypracować z protestantami prawosławnymi etc wspólną religię lecz by oni heretycy, schizmatycy etc. powrócili na łono Jedynego, Świętego, Powszechnego i Apostolskiego Kościoła - Unam sanctam, catholicam et apostolicam eclesiam.


Gość napisał/a:
Centurionie szkoda się sprzeczać. Wielka szkoda że kończysz tą ciekawą wycieczkę przez przyszłość mniej lub bardziej prawdopodobną. Serdecznie dziękuje za tę podróż.
Mam ostatnie pytanie: kiedy książka?
Pozdrawiam Centurio06


Tak jak już pisałem w przyszłym roku-kiedy ?-najprawdopodobniej na wiosnę.
Chcę żeby to by była szersza i bardziej"obfiszta praca" niż to co Wam tu napisałem
Chcę,książkę podzielić na trzy podstawowe części to jest:
I część jako "przedmowa" czyli ogólnie opisane -zaznaczone różne proroctwa i przepowiednie-głównie w kontekście III wojny światowej.
II część ma dotyczyć samego Michela de Nostradame oraz jego przepowiednie(centurie i inne prognostyki) związane z III wojną światową.
I wreszcie III część;
Ma ona zawierać kalendarium wydarzeń od III wojny światowej do roku 3797-to jest do okresu do którego jak stwierdził sam M.Nostradamus cyt;"Bóg pozwolił mi spojrzeć".

Mój wyjazd związany jest głównie z opracowaniem w/w książki.


Pozdrawiam


NIESTETY ,ALE WSZYSTKO MA SWÓJ POCZĄTEK I KONIEC!!!

Założyłem tę stronę w"GP",aby po pierwsze- zorientować się jakie jest zainteresowanie i ewentualne wynikające z niego zapotrzebowanie na tego rodzaju literaturę i po drugie -aby zaznajomić szerszy ogół społeczeństwa z tekstami różnych proroctw i przepowiedni ,głównie M.Nostradamusa.
Wokół różnych proroctw i przepowiedni w tym M.Nostradamusa krążyło i niestety krąży dalej wiele błędnych informacji,niedomówień i fałszywych opinii!
Jak mogłem przynajmniej częściowo to naprawić?-Ano po przez jakąś stronę w internecie,która byłaby często odwiedzana i dość popularna.
Wydawało mi się ,że najlepiej jak będzie to strona w tak poczytnym dzienniku jak "GP"-gdzie zagląda tu sporo ludzi w różnych życiowych dla nich sprawach i to stosunkowo dość często.
Wydawało mi się że to najlepsze rozwiązanie.
Przecież internet jest w tej chwili najbardziej popularnym i masowym"medium"porozumiewania się ludzi i wymiany pomiędzy nimi poglądów,które dotyczą różnych tematów.
W Polsce ludowej był zakaz wydawania takich publikacji,również i obecnie w wielu krajach świata taki zakaz obowiązuje!!!
W wielu krajach tzw"demokratycznych"mimo oficjalnego braku cenzury, autorzy takich prac(ewentualnych publkacji)spotykają się z wieloma utrudnieniami,również ze strony niektórych wydawnictw.
M.Nostradanmus i wielu innych wizjonerów i proroków przewiduje,że na kilka lat przed wybuchem III wojny światowej i w trakcie jej trwania zostanie wprowadzony zakaz takich publikacji(książek) a różnego rodzaju prorocy i wizjonerzy będą prześladowani!!!
Nie wiem na ile i w ilu procentach przedstawione przeze mnie tłumaczenia przepowiedni M.Nostradamusa się spełnią?
Ale wiem jedno(choć na prawdę bym tego nie chciał!),że III wojna światowa i związane z nią tragiczne zdarzenia na pewno (niestety się wypełnią!
W swojej bibliotece mam szereg książek z końca XIX i początku XX wieków (kilku autorów),którzy opisując przepowiednie(centurie)M.Nostradamusa właściwie trafnie przewidzieli wydarzenia związane z XX wiekiem w tym wybuchem I i II -wojen światowych.
Czy ta literatura przeszkodziła w wypełnieniu się wizji WIELKIEGO MICHELA DE NOSTRADAME???-OTÓŻ NIE!!!

Dlatego uważam,że nikt -to jest żadne rządy nie wzięły i nie wezmą sobie"do serca"tej tragicznej nauki z lekcji historii ,która jest związana z tak tragicznymi wydarzeniami jakimi były w dziejach ludzkości dwie wojny światowe!!!

DZIĘKUJE ZA WSPÓŁPRACĘ!!!

PRZEPRASZAM ZA RÓŻNE BŁĘDY-
I WSZYSTKIM SERDECZNIE ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO I ŚWIATA BEZ WOJEN I INNYCH TRAGEDI!!!

POKÓJ WAM WSZYSTKIM!!!
Centurion


Użytkownik kamilus edytował ten post 30.04.2011 - 20:58

  • 1



#131

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Edgar Cayce,śpiący prorok,przewidywał początek III WŚ na rok...2011.

Miała się one zacząć od walk w Libii,w Egipcie,w Ankarze i w Syrii;
mowa jest także o "dzikim dyktatorze" mającym doprowadzić do upadku Bliskiego Wschodu...a to wszystko weźmie swój początek latem bieżącego roku:

EDGAR CAYCE PREDICTED WORLD WAR III IN 2011

The Sleeping Prophet, Edgar Cayce, predicted in 1942 that World War III would begin in 2011!

Edgar Cayce foresaw apocalyptic world events involving natural disasters that will dramatically alter the surface of the Earth, wars, economic collapse, and sociopolitical unrest. He predicted that World War III would begin in the summer of 2011 and would cause a major shift in political and economic powers on Earth.

Cayce said that these events could be averted if humanity changed its behavior – but in the 70 years since his prediction, mankind has not changed at all. Thus, World War III is on the way, and it may signal the end of life on earth.

Cayce foresaw the third world war even before the end of the second world war. He spoke of strife arising near the Davis Straits, and in Libya, and in Egypt, in Ankara, and in Syria; through the straits around those areas above Australia, in the Indian Ocean and the Persian Gulf.

Given the wars in Afghanistan, Iraq, Libya and the tensions in the Middle East right now, such a war could certainly be a certainty. Cayce spoke specifically about a “wild dictator” that would lead to the fall of the Mideast and a global war that would “decimate humankind.” He predicted that it would all happen in the Summer of 2011.


  • 1

#132

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mehitabel, gdyby ta informacja pojawiła się pół roku wcześniej, za nim zaczęły się rewolucje w krajach arabskich - uwierzyłbym. Ale teraz? Ktoś to mógł zmyślić. Zwłaszcza, że źródło, które podajesz jest IMO mało wiarygodne.


Tymczasem Talibowie zaczynają działać:

Talibowie ogłaszają wiosenną ofensywę

Talibowie ogłosili w Afganistanie początek wiosennej ofensywy, deklarując, że celem ich ataków są zagraniczne wojska, a także afgańskie siły bezpieczeństwa i przedstawiciele władz.
W oświadczeniu talibowie ostrzegli afgańskich cywilów, aby trzymali się z daleka od publicznych zgromadzeń, baz wojskowych i konwojów, a także od siedzib władz, gdyż na te cele będą przeprowadzali ataki.

Źródło

oraz Iran zbroi talibów przed wiosenną ofensywą
To mnie zaczyna niepokoić.

PS. Dzięki Kamilusie, że zamieściłeś tu te wszystkie teksty, teraz tylko pozostaje czekać czy się sprawdzi. :)

Użytkownik domino edytował ten post 01.05.2011 - 16:43

  • 2



#133

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Domino, chciałem po prostu zainteresować ludzi tekstami Centuriona, bo wydały mi się bardzo prawdopodobne. Dodatkowo wydarzenia ostatnich miesięcy na pewno nie negują tych "przepowiedni".

Poza tym, jeśli ten news o ofensywie Talibów się sprawdzi (i naprawdę to będzie ofensywa), może być nieciekawie. Bo z tego co pamiętam, ta atomówka ma wybuchnąć właśnie w Afganistanie...
  • 0



#134

pati0609.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amerykanie zabili bin Ladena czy myślicie ze Mahdi poświęcil go jako ofiare zeby rozpocząć wojne? Teraz mogą nastąpić ataki na USA
  • 0

#135

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Komentarze na forach islamistycznych nie napawają optymizmem:

"Przesłanie Osamy nigdy nie umrze"

"Osama może być martwy, ale jego przesłanie świętej wojny nigdy nie umrze. Bracia i siostry, czekajcie i patrzcie, jego śmierć jeszcze okaże się błogosławieństwem" - twierdził autor innego komentarza.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych