Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerobić heteroseksualną Amerykę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm w sumie dać im prawa do adopcji nie takie złe rozwiązanie z punktu widzenia gospodarczego... ;) Zwolniły się miejsca w Domach Dziecka, a jak wiadomo są przepełnione...


NIe tak; wyjściem jest likwidacja państwowych domów dziecka i liberalizacja prawa adopcyjnego dla małżeństw oraz wsparcie rodzinnych domów dziecka. Wiecie że w Warszawie jest tylko JEDEN rodzinny dom dziecka? Bo przepisy i biurokracja (również państwowe domy dziecka którym nie zależy na dzieciach tylko na trwaniu) utrudniają powstawanie takich rodzin.

A homoseksualizm jest upośledzeniem ale nie należy się pederastami przejmować ale też nie można pozwolić na to żeby oni dyktowali stosunki społeczne.
  • 0

#17

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Homo jest normalne podobnie jak zoofilia czy nekrofilia w tym znaczeniu że naturalnie występuje w przyrodzie, po prostu się zdarza ale to nie znaczy że jest to coś dobrego, co należy zrównać w prawach z heteroseksualnością która jest normalna i oczywista w przyrodzie.

Jeśli chodzi o izolację ludzi chorych to zależy na co chorych. Np według mnie należy w jakiś sposób izolować chorych na AIDS bo są po prostu zagrożeniem, to nie katar tylko śmiertelna, nieuleczalna na razie choroba, niestety ale obcowanie z taką osobą niesie ze sobą ryzyko. poza tym większość chorych jest zarażona przez własna głupotę.
  • 0

#18

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Homo jest normalne podobnie jak zoofilia czy nekrofilia w tym znaczeniu że naturalnie występuje w przyrodzie, (...)

A taka konstrukcja: heteroseksualizm jest normalny podobnie jak zoofilia itp. Wygląda równie kuriozalnie? Porównanie skrajnie bezsensowne.

Np według mnie należy w jakiś sposób izolować chorych na AIDS bo są po prostu zagrożeniem, to nie katar tylko śmiertelna, nieuleczalna na razie choroba, niestety ale obcowanie z taką osobą niesie ze sobą ryzyko.

Ale AIDS nie można zarazić się tak jak katarem, świnka czy temu podobnemu chorobami zakaźnymi. Jest różnica? Więc czemu ma słuzyc izolacja tych osób. Dalszej stygmatyzacji? :cafe:
  • 0

#19

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm NoMeansNo ja nie wiem jak Ty, ale ja nieraz słyszałem takie określenie jak: zboczenie psychiczne... Jest to jak najbardziej poprawne, ale niepotrzebnie użyte ponieważ wystarczyło mi napisać zboczenie...Dlatego może Ci się wydawać że nie ma takie określenia, ponieważ psychiczne jest jedynie niepotrzebnym i oczywistym dopełnieniem słowa "zboczenia" :) Bo jakie może być zboczenie inne... MatoIto dzięki za rep, ale ja tylko stwierdziłem coś co jest potwierdzone naukowo :) Pozdrawiam
  • 0

#20

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm NoMeansNo ja nie wiem jak Ty, ale ja nieraz słyszałem takie określenie jak: zboczenie psychiczne...

Homoseksualizm jest zboczeniem psychicznym? W znaczeniu: choroby psychicznej? To chyba coś nowego. :)
  • 0

#21

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIe tak; wyjściem jest likwidacja państwowych domów dziecka i liberalizacja prawa adopcyjnego dla małżeństw oraz wsparcie rodzinnych domów dziecka. Wiecie że w Warszawie jest tylko JEDEN rodzinny dom dziecka? Bo przepisy i biurokracja (również państwowe domy dziecka którym nie zależy na dzieciach tylko na trwaniu) utrudniają powstawanie takich rodzin.


Ejael ja tylko wypowiedziałem się jakie mogłoby mieć skutki prawo adopcyjne dla homo :P Wiadomo, że są inne wyjścia aby zmniejszyć przeludnieniu domom dziecka, ale w tym przypadku nie chodziło mi o to, że byłoby to "złotym środkiem" :)
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest zadnym zboczeniem tylko zaburzeniem orientacji seksualnej. Zboczenia to sa sprawy, ktore sa niezalezne od orientacji seksualnej.
  • 0

#23

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm jest zboczeniem psychicznym? W znaczeniu: choroby psychicznej? To chyba coś nowego. smile1.gif


No skoro dla Ciebie to jest coś nowego... :)
  • 0

#24

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz wskazać, by byc precyzyjnym taka jednostkę chorobową?
  • 0

#25

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest zadnym zboczeniem tylko zaburzeniem orientacji seksualnej. Zboczenia to sa sprawy, ktore sa niezalezne od orientacji seksualnej.


Jak dla mnie jeden pies...
  • 0

#26

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla WHO - nie. A róznica jest dosyć spora.
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie jeden pies...

I dlatego ta dyskusja nie ma sensu, skoro nie odrozniasz zboczenia od orientacji seksualnej, a co dopiero choroby psychicznej. Poprostu twoje zdanie na temat homoseksualizmu to emocjonalna nienawisc do tej grupy spolecznej, uzywajac przy tym trywializmow.
  • 0

#28

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Możesz wskazać, by byc precyzyjnym taka jednostkę chorobową?


Przykłady: Homoseksualizm, Ekshibicjonizm, Sadomasochizm...Itp :)
  • 0

#29

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uznało już w 1973 r., że w świetle przeprowadzonych analiz homoseksualizm nie spełnia kryteriów zaburzenia psychicznego i wykreśliło go ze swojej klasyfikacji tych zaburzeń (Diagnostical and Statistical Manual and Mental Disorders – DSM). Tym samym orientacja homoseksualna została uznana przez światową czołówkę specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego za jeden z naturalnych wariantów seksualności. W ślad za APA także Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) usunęła homoseksualizm ze swojej klasyfikacji zaburzeń psychicznych (International Classification of Diseases – ICD).

Przykłady: Homoseksualizm, Ekshibicjonizm, Sadomasochizm...Itp :)

to są jednostki chorobowe o jakich symbolach wedle terminologii WHO?
  • 0

#30

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po prostu dla mnie obrzydliwy jest widok dwóch osób tej samej płci miziających się...I dla mnie jeden pies czy to zboczenie, czy zaburzenie orientacji seksualnej i właśnie się doczytałem, że od 1990roku homoseksualizm nie jest uznawany za zboczenie...Muszę chyba książki wymienić... :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych