Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piekielna diatryba i zapomniane przykazania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Osobiście jeżeli nie wchodzą mi w drogę nie niszczą lub nie działają na złość to niech sobie żyją gdzieś, jakoś. Jako, że uważam się za chrześcijanina zmierzającego do doskonałości w granicach możliwości to należy im się z mojej strony szacunek jak każdemu człowiekowi ale na szczęście dla poglądów już go mieć nie muszę :) Dla mnie jest to ideologia samolubna, egoistyczna, opierająca się na zaspokajaniu prymitywnych potrzeb tylko dla wygody. "Co kraj to obyczaj, co relgia to zakaz" Mnie ideologia, która praktycznie niczego nie wymaga jest mało pociągająca i czułbym się w niej jak masa.
  • 0

#47

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NPS, piękny artykuł! :drink:

Ktoś tu wspominał, iż satanista przejdzie obojętnie obok rannego człowieka...bull****t!
W samej Biblii Szatan stoi, że życie ludzkie jest największą wartością, więc PRAWDZIWY satanista pośpieszy z pomocą.
Satanista też człowiek, sumienie ma i ono go będzie dręczyło jeśli tak nie postąpi...
  • 0

#48

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żenujący, stronniczy i oczywiście antychrześcijański artukuł, który jest kolejnym dowodem na brak tolerancji religijnej panującej na forum.

Żenujący, stronniczy, ogranicznoy, fanatyk chrześcijański bidaolący na rzeczy o których nie ma pojęcią i z którymi nawet nie raczył się zapożnać.


Sorry, nie mogłem sie powstrzymać :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

No, fajnie opisane, wkoncu cała prawda..
  • 0

#49

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jack Bauer--> Możesz powiedzieć gdzie to jest tam napisane? Strona, itp?
Kontekst bym sobie zobaczył.

Inside--> Obrażasz człowieka i to poważnie, tylko za to, że skrytykował artykuł. Trochę niepoważne zachowanie.
  • 0

#50 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Iniside, Aton, proszę sie uspokoić i zaprzestać z wyzwiskami. Ostrzeżenie słowne.
  • 0

#51

comandos109A.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykół naprawde dobry, ale jak jest w rzeczywistosci, czy młodzi wyznawcy "SZatanizmu", lub ala wyzawcy "Szatanizmu " nie rozbijają grobów? Czy nie znecają sie nad zwierzętami?
Chyba to zalezy odnas samych jak interpretujemy BIBLIE, i jak wierzymy w to co wierzymy.
Ja wirze w BOGA - wiem ze jest on mioscią - czasem tego nie rozumiem "MIŁOSCI" , ale jestem tylko małym pyłem w kosmosie jak kazdy z nas.
Sumienie to nasza wiara, "postepój według swojego sumienia" - później bedziesz z tego rozliczony i przykazań BOGA.
Machomet, Bóg, szatan i inne nawy "bogów" są wzgledne, przez to są tylko wojny i nienawieść,. Który BÓG jest lepszy. A który ? Czy to sumienie kieruje mną i moim postepowaniem?? A jak by nie było tych nazw Bogów bylibysmy inni,- mysle ze nie.
Szatanisci sami w duzej mierze zapracowali sobie na taką opinie jaką mają. Katolik uczestniczy we mszy świetej wyznaje znak pokoju - w kosciele - a poza nim tez wyznaje? Kiedys mówieno ze Zydzi potrzebuja dzieci do jakis obrzedów i je mordują - swego czasu było głosno na ten temat, - ile było w tym prawdy - nic. Puszczona pogłoska.
:(
  • 0

#52

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wolniej, z polskimi znakami i poprawną ortografią.
Nie Szataniści, tylko Sataniści.

Szatanisci sami w duzej mierze zapracowali sobie na taką opinie jaką mają.

Nie, to KK wykreowało taki wizerunek satanizmu.
  • 0

#53

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jack Bauer--> Możesz powiedzieć gdzie to jest tam napisane? Strona, itp?
Kontekst bym sobie zobaczył.


Ponieważ nie mam już Biblii Szatana to przedstawię Ci jeden poglądów jej autora, Antona Szandora LaVey'a.

"ludzkie życie jest święte i ma być otaczane szacunkiem"

Możesz poczytać więcej o nim i jego poglądach na Tej stronce.
  • 0

#54 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Wolniej, z polskimi znakami i poprawną ortografią.
Nie Szataniści, tylko Sataniści.

Nie, to KK wykreowało taki wizerunek satanizmu.


No tak! KK nie odpowiada tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz!
  • 0

#55

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak!

no niestety tak, tak : )
  • 0

#56

comandos109A.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KK krytykuje każdą inną wiare, która zabiera jamu pieniądze z przed nosa i wiernych.
Głoszą tolerancje, ale czy oni sami są tolerancyjni. I nie zgodze sie z tobą "ATON", że to kośćiuł w 100% kreuje wizerunek "statanizmu", Oni sami tez udowodnili swoimi czasem głupawym wręcz wandalskim czy wandalicznym postepowaniem, iz mamy do czynienia z debilami a nie z ludzmi którzy wyznają jakąś ideologie.
Nie bronie ani Katolików ani Muzełmanów ani Satanistów. W każdej religi znajdą się ludzie którzy za bardzo interpretują swoje pismo, które dla niego jest świete. :hmm: A na tym cirpią wtedy wszyscy. A najbardziej sama ideologia. :hmm:




ps: odczep sie od mojej interpunkcji!! ;)
  • 0

#57

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba ortografii, a nie intrpunkcjii...

A tak wracając do tematu, to wandale, o których wspominasz to dzieci, które chcą się zbuntować, a że KK im wmawia takie pojęcie satanizmu...
Sataniści przez to dostają po tyłkach. Od mediów i społeczeństwa.
Nie zostanie w mediach podane: "Policja zatrzymała grupę nastolatków niszczących groby" tylko "Policja zatrzymała satanistyczną sektę niszczącą groby".

Ten post nie wychwala Satanistów, ani nie potępia KK, lecz ukazuje mechanizm w jakim to działa. :)

Edit: A te głupie dzieci jak się ich spytają na komendzie po co to robili to powiedzą, że dla Szatana. I to zeznanie pójdzie do mediów...
  • 0

#58 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

I nie zgodze sie z tobą "ATON", że to kośćiuł w 100% kreuje wizerunek "statanizmu"


Weźcie ludzie czytajcie poprzednie strony bo teraz wszło na to, że ja jestem za satanizmem. :wall:


no niestety tak, tak : )


Z uszanowania regulaminu nie określę twojego IQ.
  • 0

#59

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z uszanowania regulaminu nie określę twojego IQ.

ja ugryzlem sie w jezyk juz po Twoim pierwszym poscie w tym temacie :)
  • 0

#60

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

KK krytykuje każdą inną wiare, która zabiera jamu pieniądze z przed nosa i wiernych.


Widzisz, satanizm nikomu nie zabiera pieniędzy sprzed nosa, (satanizm LaVey'owski, nie wliczając innych odłamów o których wiedzą 3 osoby)
wiernych - owszem. Dla wielu satanizm jest bardziej 'rozgarniety' niz chrzescijaństwo.

nie zgodze sie z tobą "ATON", że to kośćiuł w 100% kreuje wizerunek "statanizmu"


Wolniej, spokojniej, ze zrozumieniem...

W każdej religi znajdą się ludzie którzy za bardzo interpretują swoje pismo, które dla niego jest świete


Tu nie chodzi o to jak kto interpretuje pismo. W Biblii Szatana nie ma instrukcji: "musisz zdewastować przynajmniej 15 grobowców najlepiej dziadka sąsiada który zmarł koniecznie na raka, wtedy dopiero mozesz nazywac sie satanistą" Owszem, są opisy rytuałów, ale w tym momencie chodzi o o innego. Tak samo w chrześcijanie (raczej pseuo) kradną, mordują itp a w niedziele do kościółka, tak samo pseudo sataniści którzy nie mają nic innego do roboty rozpie***ją cały cmentarz zeby przypodobac sie kolegom. Zadajmy sobie pytanie: co to ma wspolnego z prawdziwym satanizmem ?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych