Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy a obozy koncentracyjne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#46

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może akurat oni pragnęli uciec stamtąd i mieli dalsze zamiary dotyczące tego obozu? jakieś niedokończone sprawy? może kogoś zostawili komu obiecali, że
wrócą?
  • 0

#47

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to samo można by rzec o dalszym milionie ludzi, co z góry wyklucza tę tezę...
  • 0



#48

Mistyrose.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :) zdjęcie jest niesamowite a ja jako grafik i odwieczny tropiciel duchów chciałabym obejrzeć tę fotę w wyższej rozdzielczości - to co jest jest bardzo ,,umowne" chciałabym to zbadać technicznie, przecież jeśli fota jest prawdziwa autor powinien wręcz domagać sie publikacji - jestem profesjonalistką i potrafię zweryfikować autentyczność zdjęcia - ale ma tak niską jakość że za przeproszeniem g....widać :) Dostanę bana za to ? (mam na myśli słowo na g :))
  • 0

#49

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jedyne co na tę chwilę mamy w wyższej rozdzielczości to to: http://www.reporter....ol-PL/duchy.jpg

Użytkownik +..... edytował ten post 27.06.2008 - 21:10

  • 0



#50

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mistyrose, gdyby to zdjęcie było w wysokiej rozdzielczości (takiej jakie oferują nowsze aparaty fotograficzne), to sam bym sprawdził jego autentyczność. Niestety, mamy tylko to.

A tak w ogóle, to ktoś pokazywał ślad zająca, czy czegoś podobnego, co zostawia takie same ślady.
  • 0

#51

Mistyrose.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właaaśnie, gdy je powiększam (mam na myśli ślady za drutami) mam już tylko kwadratowe piksele, czyli nic :)
Ktoś pisał że ślady są zbyt ,,proste" jak na ślady ludzkie, jednak często biegam w zimie i ślady biegnącego człeka idą dokładnie po prostej !
Teoria zająca jest prawdopodobna ale musiałby to być Zając Terminator II (taki wtapiający się w druty :)
Na razie wierzę. Nawet troszkę się cieszę, że nie mogę tego ,,obalić". Nie jest to typowe, banalne zdjęcie ,,ducha" w okolicznościach oczywistych (cmentarz itepe) - jest ciekawe i daje do myślenia. Sama często bywam w okolicy Sztutowa (mam tam najbliżej do morza) i temat jest mi bliski :)


Ps. bywam tam z psem i mój pies - bardzo zrównoważony, wyszkolony labrador - często w lesie zachowuje się irracjonalnie, coś obserwuje, wyraźnie się boi, może to marginalna bzdura, ale zastanawia mnie - uspokajam psa, przerażonego , teoretycznie bez powodu (bowiem nic nie widać )
  • 0

#52

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zwierzęta podobno 'widzą więcej' :)
  • 0



#53

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też bym się skłaniał ku jakiemuś skaczącemu gryzoniowi wybudzonemu ze snu... Ale z drugiej strony, nie można tego od razu przekreślać...
  • 0

#54

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jednak często biegam w zimie i ślady biegnącego człeka idą dokładnie po prostej !

jednak ślady biegnącego człeka są w większej odległości od siebie a truchcikiem linii prostej nie uzyskasz :drink:

ponadto ślady tego czekoś są prawie okrągłe a ludzkie obok osoby podchodzącej do płotu są bardziej ludzkie
  • 0



#55 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

W miejscu w którym mieści się obecnie jednostka wojskowa w Lęborku w czasie II wojny światowej był niemiecki obóz dla jeńców wojennych, wielu z nich zostało w nim zamordowanych. Ludzie pracujący w obecnie mieszczącej się tam jednostce wojskowej twierdzą, że w magazynach służących kiedyś za kostnice straszy. Żołnieze pełniący służbę nocą, nigdy nie patrolują okolic magazynów w pojedynkę. :)
  • 0

#56

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nie mogło by to być kilka ludzi, z których każdy by przechodził kawałek od drutu do drutu i wracali by po swoich śladach, chcąc zrobić komuś kawał, lub uświadomić kogoś, że z tego robi się powoli lunapark?
  • 0

#57

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W miejscu w którym mieści się obecnie jednostka wojskowa w Lęborku w czasie II wojny światowej był niemiecki obóz dla jeńców wojennych, wielu z nich zostało w nim zamordowanych. Ludzie pracujący w obecnie mieszczącej się tam jednostce wojskowej twierdzą, że w magazynach służących kiedyś za kostnice straszy. Żołnieze pełniący służbę nocą, nigdy nie patrolują okolic magazynów w pojedynkę. :)

To czemu się tym jeszcze nikt nie zajął (zbadaniem tego? :P ).

Mieszka jakiś forumowicz w pobliżu, aby się tym zająć? :))
  • 0



#58

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, bardzo ciekawe. Zwykły człowiek przejśc przez takie ogrodzenia nie potrafi , to oczywiste . Więc kto?
Duch ? Dlaczego nie ?
  • 0

#59

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjecie fajne lecz czy prawdziwe???
  • 0

#60

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo pytań, zero odpowiedzi. Ale jakieś wyjaśnienie być musi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych