Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy a obozy koncentracyjne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

P.s. nie wspomne o tym, ze te "wyraznie" to jest tylko twoje wyraznie. Ja tam zadnego sladu buta nie widze.
  • 0

#77

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie do wszystkich łapaczy duchów itp.. Dlaczego w takich miejscach jak obozy koncentracyjne w nocy nie ma właściwie "duchowego miasta" gdzie przechadzałyby się setki duchów? Przecież w takich miejsca zginęły setki tysięcy ludzi, w niektórych około milion lub nawet ponad... A tymczasem nie słyszę doniesień żeby były tam jakieś nawiedzenie lub że co drugie zdjęcie zawiera niezidentyfikowany obiekt o ludzkim kształcie. Jakieś uzasadnienie?


Bo większość ludzi ma szacunek dla takich miejsc i nie wparuje tam żadna ekipa ze sprzętem do "łapania duchów", bo nikt by się na to nie zgodził, poza tym wycieczki są za dnia, a pracowników MUZEÓW, nie znamy, tak więc ... kto wie.

P.s. nie wspomne o tym, ze te "wyraznie" to jest tylko twoje wyraznie. Ja tam zadnego sladu buta nie widze.


A tam, chcesz udowodnić, że to czyjeś wyobrażenie, a mi to tak czy owak wygląda na ślad buta. :P

To duchy nosza buty ? a to ci dopiero. Ciekawe jakiej firmy te buty, moze analize zrobimy ? wiem, czepiam sie szczegolow, a Wy tego nie lubicie :P


A skąd wiesz, że nie :> ? Widziałeś kiedyś żeby na jakimkolwiek zdjęciu "ducha" była naga postać ? :ojej:
  • 0

#78

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz, że nie smile2.gif ? Widziałeś kiedyś żeby na jakimkolwiek zdjęciu "ducha" była naga postać ?

Nigdy nie widzialem ducha w ubraniu, tylko pzreswietlone zdejcia albo fake'i to raz. A dwa, jakie duch ma na sobie ubranie ? to samo w ktorym umarl czlowiek ? :P i czy ma ze soba tez portfel, dlugopis albo paczke papierosow ? i czy te papierosy sie w tej paczce koncza ?
  • 0

#79

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo większość ludzi ma szacunek dla takich miejsc i nie wparuje tam żadna ekipa ze sprzętem do "łapania duchów", bo nikt by się na to nie zgodził, poza tym wycieczki są za dnia, a pracowników MUZEÓW, nie znamy, tak więc ... kto wie.


No ale moment... Taki Oświęcim, nie słyszałem aby duchy demolowały muzeum a zwykłye zdjęcia (a sporo osób doszukuje się na takich nawet zrobionych za dnia) też nie są przepełnione duchami. Ginęli tam ludzie bez ducha? ;)
  • 0

#80

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie widzialem ducha w ubraniu, tylko pzreswietlone zdejcia albo fake'i to raz. A dwa, jakie duch ma na sobie ubranie ? to samo w ktorym umarl czlowiek ? :P i czy ma ze soba tez portfel, dlugopis albo paczke papierosow ? i czy te papierosy sie w tej paczce koncza ?


A tego to już się nie dowiemy, no chyba, że zapytasz ducha :roll: ...

No ale moment... Taki Oświęcim, nie słyszałem aby duchy demolowały muzeum a zwykłye zdjęcia (a sporo osób doszukuje się na takich nawet zrobionych za dnia) też nie są przepełnione duchami. Ginęli tam ludzie bez ducha? ;)


Może Ci ludzie nie chcą się ukazywać ? W sumie to całkiem logicznie, byli bici, upokarzani, gwałceni i zabijani jak psy, może po prostu się wstydzą ? Mówię poważnie :P , możemy tylko się domyślać dlaczego rzadko się pokazują, albo nawet i wcale ... :P
  • 0

#81

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ale moment... Taki Oświęcim, nie słyszałem aby duchy demolowały muzeum a zwykłye zdjęcia (a sporo osób doszukuje się na takich nawet zrobionych za dnia) też nie są przepełnione duchami. Ginęli tam ludzie bez ducha? ;)

Night time: http://tiny.pl/56r4

szukaj duchów:>

:)
  • 0



#82

herbatek_granulowany.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strasznie wam się czasem dziwię. Jak to, że póki co nikt nie podał dokładnego wyjaśnienia w jaki sposób powstało to zdjęcie może automatycznie oznaczać ducha? Odrzucacie po kolei kwestię fotomontażu, drabiny etc. przyjmując jednocześnie, że był to bez wątpnienia duch.
Zaraz mi pewnie co bardziej uduchowieni zarzucą, że umniejszam ich duchową percepcję.. Ale czy przypadkiem zbyt desperacko nie poszukujecie tych duchów?
  • 0

#83

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym postawił, że są to ślady jakiegoś zwierzęcia. Spokojnie mogłoby przejść pod tymi drutami.
  • 0

#84

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym postawił, że są to ślady jakiegoś zwierzęcia. Spokojnie mogłoby przejść pod tymi drutami.


Byłeś Tam kiedyś ? Chyba nie widziałeś jak te druty są cieniutko poukładane ... Bez jakiejś pomocy zwykły zając przejść by nie mógł ...
  • 0

#85

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja stawiam taką hipotezę. Autorowi fotografii wyszło naprawdę niezwykłe zdjęcie śladów choć wyjasnienie tego jak one powstały było banalne np. jak już podawaliście jakieś zwierzę. Autor jednak nie umieścił informacji o tym jak powstały ślady na stronie internetowej by bardziej zainteresować zdjęciem. Bo osobiście to nie wyobrażam sobie sytuacji, że widzę tak niezwykły fenomen i nie podchodzę do niego, nie robię zdjeć z bliska śladów, nie szukam dokąd prowadzą ślady, itp. Kto widząc coś takiego zrobiłby zdjęcie z daleka i sobie poszedł dalej ?
  • 0

#86

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i to jest kolejny problem tego forum. Próbują wyjaśnić coś co jest nie do wyjaśnienia. Po prostu nie da się tego wyjaśnić, możemy tylko gdybać. Zdjęcie nie jest nadzwyczajne. Zaczynam również wątpić żeby istniały jakieś pokazujące się na fotkach duchy...
  • 0

#87

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam rozwiązanie!!!
Na wstępie dodam, że zdjęcie rzeczywiście piorunujące, o jego klimacie nie wspominając...
Ale Głowny problem wiąże się z tym, że jeśli ślady są dziełem żartownisia, to musiałby on w niewykonalny dla człowieka sposób przejść przez dwa rzędy drutów kolczastych. Zachodzi więc pytanie, czy byłaby możliwość najzwykleszego przejścia po drutach w odpowiednim, grubym ubraniu ochronnym? Ktoś w kilku warstwach skórzanych rękawic, lub czymś podobnym mógłby wspiąć się po ogrodzeniu i ostrożnie zejść. W głowę zachodzę jedynie czemu, ale to CZEMU autor fotografii nie podążył za śladami, ani nie wykonał większej ilości zdjęć. To przemawia za teorią fałszerstwa. Większa ilość zdjęć kosztowałaby żartownisia więcej pracy.
  • 0

#88

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Patrząc na ślady zostawione po zewnętrznej stronie ogrodznia jestem niemal pewny, że to zwierzę - zwróćcie uwagę, że następują one nie jeden obok drugiego -jak u ludzi- lecz jedn po drugim -jak skaczące zwierzę.
  • 0

#89

liha.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam .
Mi również sie wydaje, że to jakiś zwierzak , śnieg troszkę podtopniał i sie powiększyły .
Na terenie obozu , patrząc na ogrom nieszczęścia jakie tam miało miejsce powinno wręcz wyć i huczeć od duchów jednak tak sie nie dzieje.......czemu????
  • 0

#90

donka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego linki do zdjęć nie działaja ?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych