Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
347 odpowiedzi w tym temacie

#76

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To - pozwolę sobie nazwać - ćwiczenie jest naprawdę niezłym sprawdzeniem naszych możliwości. Na efekt nie trzeba długo czekać, a jak zapewne sam stwierdzisz - jest dosyć przydatne w życiu Pozwala w naturalny sposób uwolnić się od negatywnych emocji i naładować organizm pozytywną energią poprzez śmiech (który jest 'zdrowiem'

To w dobie psioników i innych magików "ćwiczenie" to którym piszesz zostało nazwane "sprawdzianem naszych możliwości", poprzednio było jedynie sposobem na smutek, bądź na poprawienie sobie humoru.
Wystarczą pewne zabiegi kosmetyczne a ludzie już upatrują się we wszystkim jakiegoś głębszegp sensu.
  • 0

#77

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Doszukiwanie się ukrytego sensu w zabiegach kosmetycznych? ;) Ja nie widzę w tym żadnych tajemnic hehehehe :]
  • 0



#78

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli prawda kole ? w oczy hmm ? ;)
  • 0

#79

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Jesteśmy tym, co o sobie myślimy. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat."
Budda


tak wiec swiat powoli zaczyna odslaniac to czego budda nauczal 2550 lat temu. ;)
  • 0



#80

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli prawda kole ? w oczy hmm ? ;)

Ja bym tak tego nie nazwała Michał ;)
  • 0



#81

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym tak tego nie nazwała Michał

Normalnie też bym tego tak nie nazwał, w odpowiedzi na twój post wysunęła się taka a nie inna konkluzja. :) Więc coś musi być na rzeczy.
  • 0

#82

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro zbaczacie troszkę z tematu to ja do niego wrócę.
Dopingujące do działania filmy.
Spójrzcie:
http://mindmovies.co...php?page=others
  • 0

#83

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Normalnie też bym tego tak nie nazwał, w odpowiedzi na twój post wysunęła się taka a nie inna konkluzja. :) Więc coś musi być na rzeczy.

Nie będę w to wnikać, bo faktycznie robi się offtop :|
Niech każdy zostanie przy swoim zdaniu, bo moglibyśmy to ciągnąć tygodniami, ok? ;)

Pozdrawiam :]
  • 0



#84

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trafiłem 6 tke !!! :aaa: Normalnie jestem w szoku, prawie zemdlałem jak to zobaczyłem, sam nie wiem co mam napisać, to działa !! Oczywiście żartuje, nici z milionów :/ ale bede próbował dalej :brawo:
  • 0

#85

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro zbaczacie troszkę z tematu to ja do niego wrócę.
Dopingujące do działania filmy.
Spójrzcie:
http://mindmovies.co...php?page=others

na tej stronie napisane jest "win 5000 $".
ciekaw jestem, czy autorzy strony wygrali chociazby 1000$. są przeciez fachowcami w dziedzinie pozytywnego myslenia. ;)
  • 0

#86

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na tej stronie napisane jest "win 5000 $".
ciekaw jestem, czy autorzy strony wygrali chociazby 1000$. są przeciez fachowcami w dziedzinie pozytywnego myslenia. ;)


Pojęcie sekretu nie ułatwia wygrania w grach liczbowych czy konkursach. To są rzeczy niezależne od nas. Zrozumienie mechanizmów kształtujących nasze życie, czyli myśli, zachowań, emocji, woli itp., przybliża nas do osiągnięcia wymarzonego celu.
Twórcy strony prawdopodobnie nie musieli, a teraz tym bardziej nie muszą, wygrywać jakikolwiek pieniędzy. Oni postawili sobie cel - zacznę kształtować świadomie swoje życie, będę stawiał sobie cele i próbował je osiągnąć, wierzę, że mi się uda. I dzisiaj widzisz efekt ich starań - strona, która ma pewnie tysiące odwiedzających dziennie, oraz - efekt którego nie widać na pierwszy rzut oka - twórcy prawdopodobnie mają wielkie domy i dużo pieniędzy ;) .


Pozdrawiam.
  • 0

#87

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cos w tym jest...
ale u mnie poki co objawialo sie to negatywnie...
kiedys bardzo czesto chorowalem (nawet kilka razy w miesiacu na dluzszy czas)
teraz mi to przeszlo juz, lecz zawsze jak sobie "przypomne"
ze jestem zdrowy, choroba powraca :D
i to taka na tydzien, dwa tygodnie.
  • 0

#88

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojęcie sekretu nie ułatwia wygrania w grach liczbowych czy konkursach. To są rzeczy niezależne od nas. Zrozumienie mechanizmów kształtujących nasze życie, czyli myśli, zachowań, emocji, woli itp., przybliża nas do osiągnięcia wymarzonego celu.
Twórcy strony prawdopodobnie nie musieli, a teraz tym bardziej nie muszą, wygrywać jakikolwiek pieniędzy. Oni postawili sobie cel - zacznę kształtować świadomie swoje życie, będę stawiał sobie cele i próbował je osiągnąć, wierzę, że mi się uda. I dzisiaj widzisz efekt ich starań - strona, która ma pewnie tysiące odwiedzających dziennie, oraz - efekt którego nie widać na pierwszy rzut oka - twórcy prawdopodobnie mają wielkie domy i dużo pieniędzy ;) .
Pozdrawiam.

może masz rację.
ale ta podstrona (>> http://mindmovies.co...x.php?page=home ) kojarzy mi się z czymś w rodzaju TV Shop'u.
bazując na naiwności ludzkiej zarabiają pieniądze, stąd być może mają "wielkie domy". ;)
być może się mylę, i chciałbym, żeby tak było.
  • 0

#89

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może masz rację.
ale ta podstrona (>> http://mindmovies.co...x.php?page=home ) kojarzy mi się z czymś w rodzaju TV Shop'u.
bazując na naiwności ludzkiej zarabiają pieniądze, stąd być może mają "wielkie domy". ;)
być może się mylę, i chciałbym, żeby tak było.



Ok. Ja też się z Tobą zgadzam. Zrobili oni program do ładnego łączenia obrazków w film, otoczyli historyjką o zmianie życia i zarabiają na naiwności ludzi. Nie odbiera to jednak wartości filmów tworzonych przez indywidualne osoby na całym świecie. Celowo podałem linka bezpośrednio do strony ze zbiorem samych filmów, abyście uniknęli pokusy wydania niepotrzebnie pieniędzy ;) .
  • 0

#90

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moi Drodzy, chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą dla mnie wiadomością - z soboty na niedzielę zaczęło spełniać się moje marzenie :D Jestem więc żywym przykładem na to, że ‘Sekret’ działa! Nie ja pierwsza i nie ostatnia, więc ludziska: do dzieła! Zmieniajcie świat! :)

Ps. To już nie pierwszy raz, kiedy osiągnęłam swój cel w ten sposób, pozdrawiam :]
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych