Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
347 odpowiedzi w tym temacie

#346

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Film "Sekret" i wizualizacja prawa przyciągania jest tylko próbą zobrazowania tego zjawiska. Zawsze będzie to subiektywne odczucie. Jeżeli człowiek posiada szczere intencje. Zaczyna wierzyć w swoje marzenia. To mimowolnie podążą za tymi marzeniami często nie zwracając uwagi na sytuacje z dnia codziennego, które mogą okazać się znakami w drodze do sukcesu. Ludzie to rozumieją jako magia, jako coś co jest efektem działania czegoś. Sekret to nic innego jak szczere dążenie do pragnień, które nie są naszym chciwym pożądaniem bogactwa. Jeżeli ktoś chce Ferrari, ale jednocześnie na drugi dzień minie potrzebującego na ulicy w chłodny dzień, który prosi o drobne na coś do zjedzenia. Nie wiem jak w ogóle można swobodnie myśleć o tym, że nam się coś należy. Sekret to fakt samemu czuć, iż nasze sumienie nie ma nic do zarzucenia. Nikomu na świecie tak na prawdę nic się nie należy. Człowiek dostał naturę, dostał życie, dostaje każdego dnia tlen. Jeżeli docenisz podstawy możesz mówić o tym co Ciebie może czekać.


  • 0

#347

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jesteś blisko ale dalej jesteś w lesie. Słowo pragnienie podważa cała twoja wypowiedź. Ufaj Bogu, żyj jakby to powiedzieć, zgodnie z natura, wystarczy, że będziesz się trzymał blisko przykazań to będziesz na dobrej drodze. Mała uwaga nigdzie i nigdy Bóg nie żądał w niego wierzyć, zostało to umyślnie źle zinterpretowano. Więc z wiarą to niema nic wspólnego. Wtedy (oczywiście mówię obrazowo) Bóg powiedzmy nie będzie mógł ciebie ignorować i otrzymasz w darze ciąg "szczęśliwych okoliczności" które będziesz mógł wykorzystać bądź nie. Ot i będzie tam wszytko co potrzeba dla twojego spełnienia jakkolwiek to rozumiesz (ferrari również). Tyle i aż tyle :) Osobiście to sprawdziłem, potwierdzam, działa aż za nadto :(

 

p.s: mała uwaga, pominęli w przekazaniach kilka istotnych rzeczy: alkohol, paperichy i różne używki, nałogi i brzydkie słowa to nie jest zgodne z naturą, cha cha:)


  • 0

#348

ZdecydowanieWitam.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dla tych co dalej nie kumają o co chodzi? Przykład z życia wzięty: Dziś zapłaciłem za ubezpieczenie OC 650 zl a w tamtym roku 794 zł. Pierwszy raz w życiu mi się przydarzyło zapłacić mniej niż było w tej samej firmie, świat zwariował :) Przypadek to pseudonim Boga, gdy nie chce się On podpisać.  Anatol France


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych