Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
347 odpowiedzi w tym temacie

#331

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy jak ktoś przez parę godzin był pozytywnie nastawiony, a przez kilkanaście minut przygnębiony, by zaraz znów myśleć optymistycznie, to czy to przygnębienie da o sobie znać później czy jednak jakby w niepamięć poszło? Nie wiem ile tego czasu mamy na zamianę negatywnych emocji na te dobre o których mówią.



Na to jest prosta technika, nazywa sie "Keep smiling" ( powaznie ) :) Wystarczy, bedac smutnym, usmiechnac sie - sam ruch warg w gore tak jak przy usmiechu powoduje, ze mozg zaczyna produkowac wiecej endorfin. xD Jesli sie troszke postarasz, poprawi Ci sie nastroj zdecydowanie szybciej :)
  • 1

#332

KwieciuJr.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie. Zaczalem stosowac prawo przyciagania kawalek czasu temu (moze ze dwa miesiace beda). Jest jedna dziwna rzecz, ktora nie daje mi spokoju. Gdy zaczynam myslec pozytywnie, mysle o kims, lub o czyms (+wizualizacje) doznaje cos na wzor ciar na glowie, ktore rozchodza sie po chwili na cale cialo. Jakies takie uczucie, ktorego doznawalem przed tym dosc rzadko (np. gdy przechodzilem obok kogos, albo czulem sie niezrecznie). To uczucie jest czasami tak mocne, ze wykrzywiam sie jakbym zjadl cytryne. Teraz pytanie walczyc z tym uczuciem, czy pozwolic, zeby we mnie zostalo?

ps. przepraszam za brak polskich znakow, nie mam polskiego sytemu.
  • 0

#333

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja tak rozluźniam ciało przed oobe(nigdy mi sie nie udało swoją drogą tak bym pamiętam), "steruję" tym. To nie jest przeszkoda, jeśli emocje sie napływają na myśl o naszych pragnieniach, to należy je wywołać.
  • 0

#334

puzzelkowa.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chcecie się dokształcić z Sekretu polecam
Książki:
- Proś, a będzie ci dane
- Medytuj, a będzie ci dane
- Sekret- potęga młodości
- Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)
- Sekret w praktyce

Audycje:
- Źródło kreacji

Funpage na facebooku:
- Sekret w praktyce
(znajdziecie tam ebook- sekret w praktyce i audycje "Źródła kreacji"

Filmy:
- Sekret
- Opus
- Sekret kodu Mojżesza

Ja przerobiłam to wszystko co wymieniłam i powiem, że w lipcu mija rok odkąd się w to bawię. Dzięki Sekretowi bez mojej woli zmieniłam szkołę, gdzie jest mi dobrze, mam świetne ciuchy i biżuterię (puste, ale jestem nastolatką), zarobiłam na ebooku niezłą kasę, zdobyłam stypendium naukowe, kolega, który mi się podoba- napisał i wiele innych, za które jestem dozgonnie wdzięczna
I co najważniejsze- czuję się zaje*iście!
Jak już znacie to prawo, to chociaż skorzystajcie z tego, co oferuje, a nie wyśmiewajcie ;D
  • 0

#335

Bastila.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli wszechświat to nowy bóg, który spełnia nasze zachcianki? :D Cóż, zwykła autosugestia, może ten artykuł pomoże ludziom którzy mają problem z pozytywnym myśleniem.
  • 0

#336

# lene3ka.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mm , ciekawe . skąd Ty to bierzesz ? naprawdę , dało mi dużo do myślenia ;3 .
  • 0

#337 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A co jeśli Sekret to wielka manipulacja? Zapewne większość z nas słyszała, że  "życie to sinusoida", ciągłe dołki i górki. Pewnie wiele osób potwierdzi, że często miało taką sytuację, że jak wszystko się świetnie układało i było się na maksa zadowolonym to nagle życie z buta ściągnęło na ziemię. Co w sytuacji jeśli Sekret to sztuczne tworzenie górek i od życia dostaje się tylko dołki?


  • 0

#338

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jeśli Sekret dojścia do bogactwa polega na napisaniu książki o sekretnym sposobie dojścia do bogactwa i sprzedaniu jej milionom ludzi?


  • 3



#339

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobry tekst, polecam przeczytać zarówno zwolennikom tej teorii jak i niedowiarkom.

http://www.zyciejest...o-dwoch-latach/

 

edit/

ten w sumie też, chociaż nie zgadzam się z nim w pełni, to stanowi dobre uzupełnienie do poprzedniego

http://skepdic.com/l...attraction.html


Użytkownik Wrty edytował ten post 03.11.2014 - 08:35

  • 0

#340

booklungs1074.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to tlumaczenie to genialne!

 

offtop.gif

 

Zapoznaj się z Regulaminem forum.

 

Nie masz nic do dodania w temacie - nie pisz.

 

Kronikarz


  • 0

#341

dominick1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo polecam książkę Potęga Podświadomości Joseph Murphy. Uwierzcie w to bo to naprawdę działa.


  • 0

#342

Genituram.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawo przyciągania działa bez wątpienia. Problem jest jednak w tym, że wielu ludzi podświadomie ma zakodowane negatywne myślenie o swoich pragnieniach. Mimo że czegoś chcą, gdzieś w głębi duszy (nie zdając sobie z tego sprawy) wątpią w możliwość zdobycia tego. To może być czasami maleńka kropelka zwątpienia. Tyle wystarczy, żeby nie udało się zrealizować marzenia. Wówczas taki człowiek zaczyna mówić, że prawo przyciągania nie działa. Tymczasem to tylko jego własne przekonania (nie koniecznie uświadomione) powstrzymują to prawo od działania w jego przypadku.


  • 0

#343

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kto to sprawdza czy dany człowiek całkowicie czegoś chce, czy nie ma jakichś wątpliwości?
  • 0



#344

AneMat.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałam ten film, i tam było dość fajnie opisane jak to się dzieje, że te złe rzeczy się jednak dzieją, pomimo "prośb" typu: "nie chcę żyć w biedzie". Ano dlatego, że wszechświat nie "widzi" tego "nie". Dla niego: "nie chcę żyć w biedzie" oznacza "... chcę żyć w biedzie". "Nie", zaczynające każdą "prośbę" zostaje zignorowane, tak jakby wszechświat nie rozumał tego słowa.
  • 0

#345

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest trochę śmieszne w tym filmie. Wszechświat musi być dość biegłym lingwistą skoro rozróżnia "nie" w aż tylu językach. I życie byłoby naprawdę pokopane gdyby wszystko zależało od tego co się mówi i w jaki sposób. Na szczęście w rzeczywistości niewiele od słów zależy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych