Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisielec na strychu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O pomaganiu w przejściu na drugą stronę warto poczytać, bo może faktycznie trzeba tu komuś pomóc. Pisałem o tym bardzo dokładnie w podobnych tematach i są tam zawarte chyba wszystkie instrukcje.
  • 0



#32

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak się można było spodziewać gdy przyszedł czas na dowody autor z niewyjaśnionych przyczyn nas opuścił ;)
  • 0

#33

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak jak zawsze.

A co do wisielców to mama mi opowiadała kiedyś, że znajoma jej matki weszła raz do stodoły i zobaczyła wielkie bydlę, nieporównywalne do jakiegokolwiek zwierzęcia i tak się przestraszyła, że uciekła. I tego samego dnia jej brat potem się powiesił w stodole. Ona wierzyła, że wtedy zobaczyła śmierć.
  • 0

#34

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I właśnie to lubię jak wszyscy prawie sie zgadzają i w temacie panuje spokój i ład ;)

Też mam braciszka który ma 3 latka ale nie widzę żeby dawał znaki obecności jakiś nieznanych bytów...
Ciekawe co by mój brat zrobił w twoim domu ?
Temat w prost wyśmienity :brawo:
Pozdrawiam Braciszka ;)
  • 0

#35

Hamster.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy tak jest zawsze???? Kiedy coś się pojawia jakiś cień szansy na konkretne dowody nagle jak kamień w wodę... Nie wydaje Wam się to trochę zbyt eleganckie jak dla forumowiczóww??? (wybacz jeśli źle Cię oceniłem Korsarz) ale ta całą sytuacja wydaję się jak scenariusz do jakiegoś filmu typu szósty zmysł...
  • 0

#36

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tracąc nadziei postanowiłem odświeżyć. Proszę nie mieć mi tego za złe, ale jestem bardzo ciekawy, a do autora wysłałem PW.
  • 0

#37

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno nadzieją matką głupich :) Jeszcze nigdy na tym forum nie było stu procentowego, rzetelnego dowodu na istnienie czegoś paranormalnego :) I znając życie szybko takiego nie bedzie, no chyba że ktoś ze "starych wyjadaczy" da coś konkretnego :)
  • 0

#38

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie tracąc nadziei postanowiłem odświeżyć. Proszę nie mieć mi tego za złe(....)

Nie ma w regulaminie adnotacji odnośnie odświeżania tematów. Każdy ma do tego prawo.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych