Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisielec na strychu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecia ciekawie bylo by obejrzec.
Ale nadal nie jestem pewien czy to duch.
Wpadne tu pozniej,zobaczymy jak to sie skonczy.
  • 0

#17

Fef.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz jakieś zwierzęta? Bo podobno zwierzaki też mogą wyczuć ducha. Np. wpuść pasa do pokoju w którym brat mówił, że "Pana boli" i zobacz czy wpatruje się w jakiś punkt lub czy próbuje się łasić do kogoś albo czego sie wystraszył.
  • 0

#18

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jesli pies nie zareaguje ?? Czy to bedzie oznaczalo ze ducha tam nie ma ??
Czy sa inne sposoby na okreslenie obecnosci ducha w mieszkaniu ??
Nie mowie tu o roznego rodzaju falszywych egzorcystach...
  • 0

#19

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Duchy można wyczuć m. in. po chłodzie.
  • 0



#20

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale !! Jesli chlod rowniez nie wystapi ?? Nigdy nie mozna miec pewnosci z czym sie ma do czynienia.
Czy z duchem czy ze zla aurą domu...ktora nie koniecznie wywoluja duchy.
  • 0

#21

martens91.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No na pewno chętnie wszyscy byśmy obejrzeli co nieco i usłyszeli ;)
Tak więc możesz się postarać :)
Hmm a swoją drogą pamiętam podobną historię. Co prawda z opowiadań cioci, ale ona nie kłamała bo nie miałaby po co tego robić ;)
Kiedyś powiesił się tam facet na dworze, niedaleko ich okien. Pewnego dnia, jak to przeważnie było rano ciocia ogarniała trochę kuchnię, robiła śniadanie itp. Wujka nie było w domu, już był w pracy, ani rodzeństwa mojego kuzyna, który miał wtedy również chyba 3-4 lata. Kuzyn oglądał sobie bajki rano w tv i nagle zaczął wołać mamę, więc moja ciocia przyszła a Filip (ten kuzyn) powiedział jej, że ktoś im grzebie w książkach, moja ciocia spojrzała na półki i nic nie widziała, to kuzyn zaczął do niej krzyczeć, żeby wzięła tego pana , bo im w książkach grzebie. Filip ponoć miał wtedy minę do płaczu i trochę wystraszoną. Powtórzył jeszcze kilka razy, żeby wygnać tego pana, bo buszuje w książkach i nic więcej nie było.
To właśnie mówiła mi ciocia, która jest mamą Filipa.

A tak poza tym, to moja pierwsza wypowiedź na tym forum, więc witam :mrgreen:
aha, dziewczyną jestem, bo nick może tego nie mówić :>
  • 0

#22

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

martens91 witamy (nick nie ale ikonka obok nicka tak) :) jak zobaczę nagranie albo chociaż usłyszę coś wiarygodnego to może uwierzę... wiecie dużo już się bajek naczytałem jak z resztą większość forumowiczów :D
  • 0

#23

martens91.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, przydałoby się coś zobaczyć lub usłyszeć.
Ja niestety nie mam możliwości skombinowania nagrania mojego kuzyna, bo to już dość dawno było, ciocia raczej nie wpadłaby na pomysł nagrania czegoś, a do tej pory to się już nie powtórzyło.

pozdrawiam :)
  • 0

#24

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak napisałeś mało wiesz o okolicznościach śmierci tego kolesia. jeżeli to jego duch to na pewno potrzebuje pomocy, której oczekuje od mieszkańców domu. co potrafi? hmm sam już napisałeś :) oddziaływanie na otoczenie typu rzucanie przedmiotami na psychikę też może mieć wpływ. Ktoś tu ładnie zaproponował aby brat narysował to co widział. Do tego zamiast obawiać się tego ducha spróbowałbym mu pomóc jakoś :) Hmm i modlitwa też może pomóc w jakimś zabezpieczeniu.
i tak offtop trochę :P można zobaczyć aurę ducha? może w pomieszczeniu gdzie sie powiesił by można było ją sprawdzić :) (to tak do sposobów wykrywania duchów jak chłód i ciarki nie pomogą ;) )
  • 0

#25

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm.. aurę.. nie sądzę, dla mnie duch to sam w sobie pewien rodzaj aury..

Co do tematu. Na mój rozum od ostatniej wypowiedzi założyciela tematu minęło już dobre 13 dni, nie ma ani zdjęć ani nagrań, ani rysunków braciszka. Nie dziwcie mi się, że trudno mi uwierzyć w suche fakty podane przez przeciętnego (nic osobistego Korsarz :)) podane na forum, do tego anonimowo :P
Dalej czekamy na jakieś 'dowody' bo cóż, każdy może wymyślić taką historyjką, ot co choćby dla zainteresowania ludzi spragnionych duchów :]

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#26

cyberdog.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to czekamy na dowody.
Powiedz braciszkowi, że jak ładnie narysuje, to dostanie wielką czekoladę. :)
Albo się spytaj jak wyglądał...

I zapytaj też czy pan coś mówił. Jaki miał głos?
  • 0

#27

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Generalnie, wyznaję pogląd , że małe dzieci widzą po prostu duchy i często się z nimi zaprzyjaźniają. Właśnie dziwi mnie to, że nigdy duchy nie uprzykrzają życia małym dzieciom , a reszcie rodziny tak .. Może chodzi o ich niewinność i czystość co jest nieadekwatne do ich sumienia (probably). Zastanawialiście się kiedyś nad faktem urojonych przyjaciół swoich braci/sióstr/dzieci ( itd. ) ?
Myślę , że twój brat , tak jak rzesza innych maluchów posiada tą zdolność :)

Pozdro dla Ciebie i brata :)
  • 0

#28

bartshack.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Jestem ciekawy czy coś akurat tam jest w tym domu.
  • 0

#29

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I jak tam Korsarz? Jakieś nowe wieści?
  • 0



#30

Secret_Black_Rose.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może temu duchowi trzeba pomóc przejść na drugą strone...chociaż wątpię, czy się to uda, bo był to samobójca, a karą samobójcy jest chyba wieczne błąkanie się po świecie żywych...tak słyszałam.

Czekam na fotki ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych