Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisielec na strychu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Korsarz.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. to mój pierwszy temat i post na tym forum ale nowicjuszem nie jestem. Wprowadziliśmy się w zeszłym roku do nowego domu (przedwojenny bliźniak), wyremontowaliśmy no i dowiedziałem się że w latach 80'tych na strychu powiesił się facet przez nieszczęśliwą miłość (bóg wie co to oznacza bo tylko tyle widzieli sąsiedzi) no i tak to sobie puściłem mimochodem i zbytnio się nie przejąłem ale.. mam brata (3 latka a ja 17), był chory na raka ale już wszystko ok i jest w 100% zdrowy na szczęście i po zakończeniu leczenia ale u nas w domach nigdy nie panowała dobra energia i zawsze było można się łatwo wkurwić i odczuwało się niepokój (nie wiem może mamy jakiegoś rodzinnego złośliwego ducha) ale w każdym razie wisielec dał o sobie znać ludziom mieszkającym przed nami i bezpośrednio po śmierci faceta. (przewrócił cykliniarkę do podłogi a nie jest to rzecz lekka jak trzech chłopa musiało ją podnosić i robił różne dziwne rzeczy oraz widzieli go czasem jak przemykał ale był egzorcysta i sprawa na jakiś czas ucichła) ale ostatnio młody zaczął coś pokazywać palcem różne miejsca w domu i mówić "Pana boli, Pana boli" albo że jakiś pan gdzieś jest albo to w garażu u mnie na motorze albo w pokoju albo w korytarzu... no więc trochę mnie to dziwi czy przez chorobę (w tym samym czasie była chora babcia która jest bioenergoterapeutą) czy przez złą energię czy wszystko razem skumulowane ten facet mógł wrócić i powiedzcie mi jak mam to sprawdzić i co on może? narazie jedyne co odczuwam to niepokój. Ok czekam na propozycje bo to poważna sprawa
  • 0

#2

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele osób wierzy ze małe dzieci widzą "więcej" ja chyba to potwierdze , nie sadze by Twój brat wskazywał jakies miejsca tak Sobie , a jesli w tym domu ktoś umarł to mozna to jakoś poskładac do kupy. Postaraj sie od brata dowiedziec czegos wiecej moze zaprowadzi Cie w jakies konkretne miejsce , spróbój EVP moze cos wyłapiesz. :)
  • 0

#3

Korsarz.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie tak myślałem żeby coś nagrać. z drugiej strony zastanawia mnie to "Pana, boli" ja cię kręcę ciekawe jak koleś wygląda :hmm: aż strach pomyśleć
  • 0

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zainteresuj się całą sprawą, spróbuj nagrać ducha i zamieść oczywiście na forum. :)
Wierzę, że małe dzieci potrafią zobaczyć więcej niż osoby "dojrzalsze". Gdzieś na forum był temat o tym.
  • 0

#5

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe, to prawda, że dzieci widzą więcej np. moja siostra też pokazuje czasem coś palcem i mówi w tamto miejsce... Co do tego wisielca może to ,,Pana, boli" chodzi o to, że go szyja boli ? albo ta miłość ;] Poczytaj o EVP i nagraj coś no i jak brat będzie coś pokazywał to poproś żeby coś więcej powiedział...
  • 0

#6

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro ty go nie widziałeś, jest szansa na jakieś rzetelne badania :) Poproś brata, aby opisał jak "ten ktoś" wygląda, sprawdź gdzieś czy on tak naprawdę wyglądał, dowiedz się, czy twój brat przez przypadek nie słyszał o tym, że ktoś się wcześniej w tym domu powiesił (dzieci mają bujną wyobraźnię :D ), przeprowadź po prostu rzetelne śledztwo, zakładając przy tym, że duchów nie ma :) Jeśli nie da się tego wytłumaczyć, w żaden racjonalny sposób, to może być pierwszy na forum, w 100% potwierdzony przypadek ducha :)
Jakbyś dokonał dobrej dokumentacji (opisy, zdjęcia, nagrania) to podejrzewam, że całe forum byłoby ci wdzięczne :) A więc, przed tobą szansa przekonania sceptyków forowych :)
  • 0

#7

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może na początek niech narysuje ci co widzi. Tak na dobry początek możesz sprawdzić co widzi.
  • 0

#8

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze to wina samego domu ??? Jego atmosfery ??
Nie obwinial bym za to ducha tak pochopnie... :wow:
Trzeba sie zastanowić.
  • 0

#9

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Złą atmosferę tworzy zapewne duch, więc najlepiej by było dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Bywa często tak, że w wyniku gwałtownej śmierci dusza nie odchodzi tam gdzie powinna tylko zostaje pomiędzy światem żywych, a martwych. Jest tam uwięziona i nie wie co zrobić, być może duch nie wie, że jest duchem, czyli ten człowiek, który się zabił może myśleć, że nadal żyje. Trzeba dowiedzieć się więcej, albo od razu przeprowadzić z nim rozmowę i nakłonić do odejścia w stronę światła, uświadomić mu, że nie żyje. Uwaga! W kontaktach z duchami trzeba być bardzo kulturalnym.
  • 0



#10

Korsarz.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok dzisiaj jadę kupić dyktafon i taśmy. Prowadzę studio nagrań więc profesjonalny sprzęt do obróbki dźwięku mam :) Ok wykonam sporo zdjęć i jak się uda to nawet dzisiaj porobię nagrania i co ciekawsze wrzucę na forum :) A co do młodego to on nie wie co to duchy i nie słyszał nic o tym facecie, więc jest szansa na uchwycenie czegoś interesującego :)
  • 0

#11

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo jak masz cyfrówke to popstrykaj tu i ówdzie, szczególnie po tych ,,Pana boli". Może coś uchwycisz.
  • 0

#12

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poproś brata, aby opisał jak "ten ktoś" wygląda, sprawdź gdzieś czy on tak naprawdę wyglądał, dowiedz się, czy twój brat przez przypadek nie słyszał o tym, że ktoś się wcześniej w tym domu powiesił (dzieci mają bujną wyobraźnię :D ),

przecież ten dzieciak ma 3 latka...więc tak naprawdę Korsarz nie dowie się wszytskiego,co by chciał :roll:
  • 0

#13

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow, bardzo ciekawe czekam na zdjecia i na nagrania :) ja u swojego dziadka mam jedno miejsce w ktorym umarl moj wujek i kilka rzeczy dziwnych mialo miejsce, ale niestety nie mam zadnego sprzetu do uchwycenia czegos.
  • 0

#14

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Pana boli" niezły tekst, osobiście bym się mocno wystraszył po usłyszeniu czegoś takiego....Jeśli ten wisielec jakoś makabrycznie wygląda, to Twój brat może mieć w przyszłości jakiś uraz czy cuś... ;/ Jak już wcześniej wspomniano, poproś braciszka aby spróbował narysować "Pana".
  • 0

#15

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Intrygujące. W sumie historia jak z filmu. Z niecierpliwością czekam na jakieś zdjęcia :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych