Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Zlot VRP - Lato 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

#31

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Otóż ja deklaruję doprowadzić to do końca. Wielka szkoda, jakby cala ta inicjatywa prowadzona już przecież od jakiegoś czasu poszla na marne. Tylko musze dostać od Szady jej dotychczasowy 'dorobek'. Myślę, że będzie dobrze.
  • 0



#32

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie. Zapewne ktoś się o to pytał no ale: komu "pieniąse" mamy wpłacać i kiedy, czy na samym zjeździe czy wcześniej, bo tak się składa że mieszkam nie daleko Krakowa i na pewno na spotkanie pojadę :) Już się nie mogę doczekać. O właśnie i stawka od osoby to ile jest. 15zł??
  • 0

#33

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hm dajcie mi trochę czasu na ogarnięcie sytuacji. Napiszę na pewno jak coś już będzie wiadomo. Na pewno będzie do wplacenia zaliczka. Szada ustalila 15zl. Myślę, że będzie trzeba się zorientować ilu jest chętnych, bo niestety nie mam takich wiadomości. Zadzwonić a może pojechać w tamto miejsce i porozmawiać. Myślę, że od tego będzie zależalo wszystko dalesze. Ja na razie nic nie wiem, mówię uczciwie, ale obiecuję, że wspólnymi silami doprowadzimy sprawę do szczęśliwego finalu.
  • 0



#34

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, i nareszcie jakieś pozytywne głosy!

Pomorze w miarę możliwości też może pomóc.
  • 0

#35

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lubuskie również :mrgreen:
  • 0



#36

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zlot VRP C.D.

Właśnie skończyłam rozmawiać z super uprzejmą panią z Dworka, do którego pojedziemy- i nie ma innej opcji:)

To jest adres tego miejsca:

Zarzyce Wielkie 82
34 - 142 Leńcze
woj. małopolskie


Powiedziałam że pojedzie ok 15 osób - zawsze lepiej jest powiedzieć mniej, żeby potem nie było problemów z dopłatami za te osoby, które nie pojechały :))


Nocleg kosztuje 22zł :) wyżywienie ok 30zl - ale tego nie będziemy zamawiać, bo każdy sobie weźmie parę zupek chińskich i będzie wszystko Ok:)

dlatego ten Dworek a nie coś innego?
Położenie - 25km od Krakowa, jest to wystarczająco daleko od miasta, żeby nie dogonił nas hałas miasta.
My tam jedziemy się poznać i odpocząć - ale nie myślcie że się rozleniwicie.

Dziękuje Ciszko za pomoc, jeśli będę potrzebowała powołać się na pełnoletnią osobę - to będziesz to Ty;p
ale nie mogę tego zostawić bo się boje że to się może zepsuć, nie tam że niby brak zaufania, ale jak ja coś zaczynam - muszę to skończyć!! :)

strona tego miejsca gdzie jedziemy?
ależ proszę :)

Wpisowe wspominane wcześnie 15 zł będzie wysyłane na konto osoby pełnoletniej - więc nie bójcie się :)
Wszystkie osoby które chcą jechać proszone są o kontakt na PM ze mną, ponieważ na zlocie zobowiązywać będą identyfikatory:)

po co?
A to dlatego że na żywo piszemy inna czcionką :)

pytania?
  • 0

#37

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiadomości o Asieńki, ze słusznymi spostrzeżeniami - tylko kto pomoże mi wyeliminować jej wszystkie wątpliwości?

1.

Cześć

Droga Szado, nie było moim założeniem urazić Cię lub zniechęcić do działania, ale najwyraźniej tak to odebrałaś, widocznie mój sposób komunikacji z Tobą był nie najlepszy z mojej strony, za co Cię bardzo przepraszam. Zwracając się do Ciebie miałam na uwadze Twoje dobro i osób które są bardzo zainteresowane uczestnictwem w zlocie. Uważam również, że Twój zapał i zaangażowanie nie może pójść na marne i mam nadzieję, że będziesz mogła to wykorzystać przy organizowaniu zajęć już na miejscu, bo koordynator z pewnością się przyda smile1.gif


2.

Wolę uczestniczyć w imprezie którą firmuje i organizuje osoba pełnoletnia, a to tylko dla dobra Tej osoby i innych uczestników. Wybacz ale mam wrażenie że nie rozumiesz powagi tej sprawy. Organizatorem może być Cisz formalnie jeżeli się na to zgadza, a Ty za jej zgodą i Twoich rodziców pod jej opieką możesz się wszystkim zająć nie inaczej wybacz. Jeżeli jakakolwiek osoba pełnoletnia napisze na forum że bierze odpowiedzialność za Twoje działania to wówczas będzie ok, jeżeli masz pozwolenie od Euryego to też powinna widnieć taka wzmianka od niego.
Co do mojego uczestnictwa w zlocie to nie jestem pewna, gdyż jest to okres bardzo pracowity dla mnie, będę wiedziała bliżej sierpnia , ale postaram się przyjechać choć na jeden dzień, bo mam blisko.

Pozdrawiam


3.

Ok to poproszę o oficjalną wypowiedź na forum Cisz że powierza Ci całą organizację i jest odpowiedzialna za Twoje działania. Mam nadzieje że Twoi rodzice o tym wiedzą bo formalnie to ich zgoda jest potrzebna dla Cisz.


4.

Widzisz nie boję się o to, czy coś potrafisz zrobić, bo co do tego nie mam wątpliwości.
Natomiast obawiam się że nie masz pojęcia jaką bierzesz na siebie odpowiedzialność, którą niestety musisz obciążyć formalnego organizatora. Cisz daje ci pozwolenie na organizację ,ale jak coś będzie nie tak to ona będzie za to odpowiadać i to biorę pod uwagę bo jest to nieuczciwe.
Nadmienię jeszcze, że zlot firmujecie nazwą Paranormalne.pl i tutaj zgodę na takiego organizatora musi wyrazić administrator.


5.

Obawiam się że bladego pojęcia nie masz o tym co teraz robisz. Gdybyś tak naprawdę była odpowiedzialna to nie brała byś się za to bez oficjalnej zgody Euryego i Cisz, tym bardziej że sama Cisz napisała wczoraj że się tym zajmie tylko musi przejąc od Ciebie to co już zrobiłaś. Nie umiesz się z tym pogodzić i stosujesz samowolkę. Moja droga myślę i to nie tylko o sobie w przeciwieństwie do Ciebie mam na względzie dobro innych. Masz najwyraźniej chore ambicje a to Cię może wprowadzić w kłopoty. Zorganizować zlot to nie tylko hotel i miejsce, to przede wszystkim ludzie za których bezpieczeństwo odpowiada organizator, nie dociera do Ciebie. Moje chore zdanie jak to nazwałaś wynika ze znajomości prawa które stanowi że osoba do ukończenia 18 roku życia nie ma pełnej zdolności do czynności prawnej, jaką poniekąd jest każda umowa nawet ta ustnie zawarta. Wyrażając chęć na zorganizowanie zlotu zawierasz z potencjalnymi uczestnikami i adminem forum umowę, której w świetle prawa nie możesz zawrzeć.

To co piszę do Ciebie nie jest opinią tylko czystym faktem, a ich sensem jest to, że niestety nie jesteś pełnoletnia, choć bardzo byś już chciała. nie moja to wina że nie umiesz się z tym pogodzić. Nie opinia jest tutaj ważna, a to ile masz lat.



----------------------------
Czy naprawdę nie możemy zrobić umownego "organizatora"?
Czy ja naprawdę jestem aż taka zła?
Jakieś pomysły?
Wiadomości do Eurego oraz Cisz zostały wysłane...
  • 0

#38

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szada nie piszę że jesteś zła, ale skoro umieściłaś moje listy to umieść też i swoje, ponieważ w obecnej formie moje trochę tracą na znaczeniu. :) Co do umownego organizatora to nie weźmie się on z nieba, gdyż jak Ci już pisałam jest to bardzo odpowiedzialne powierzyć organizację osobie niepełnoletniej a samemu za jej czyny odpowiadać.
Proszę Cię o cierpliwość, a rozwiązanie na pewno się znajdzie.
  • 0



#39

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To się porobilo.
Nikt z nas na pewno nie chial, aby pomysl zintegrowania uczestników czy też umocnienia naszych więzi powstalych w internecie, zrodzil jakikolwiek konflikt.
Jednak trzeba potraktować z szacunkiem wypowiedzi osób - Asieńki (nie wiem czy jest ich więcej), iż chcą, aby organizację zlotu poprowadzila osoba pelnoletnia.
Z drugiej strony Szada , co oczywiście rozumiem to osoba bardzo ambitna i mająca emocjonalny stosunek do tego, czego już dokonala. Ja, tak jak już sygnalizowalam to w poprzednich postach, podejmę się orgaznizacji zlotu. Wszelkie decyzje, pomysly i dzialania będą sygnowane moim nazwiskiem. Jeżeli będzie wola, a na pewno będzie, to zlot ten będę organizowala wspólnie z Szadą. Ona to rozpoczęla i praktycznie już jest to wstępnie omówione. Szadzie bardzo zależy, by ukończyć dzielo, a ma chyba pewne wątpliwości, czy ja podolam reszcie. Mam 23 lata i uważam się za osobę odpowiedzialną. Jeżeli potrzebujecie o mnie więcej informacji piszcie. Oczywiście odpowiem.
Szada chce mi pomagać, więc zrobimy to wspólnie. Obiecuję, że wszystkiemu przyglądać się będę samodzielnie, tak, aby potem nie bylo żadnych niespodzianek. Wiem, że Szada wlozy w organizację calą swoją fantastyczną energię i silę i zrobi to po prostu dobrze. Jednak nawet w takich przypadkach trzeba stosować, co chyba zrozumiale, zasadę ograniczonego zaufania.
Mam nadzijeję, że dalsza praca nad naszym wspólnym wypoczynkiem przebiegać będzie w dobrej atmosferze. Bardzo nam przecież wszystkim na tym zależy.
  • 0



#40

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szada nie piszę że jesteś zła, ale skoro umieściłaś moje listy to umieść też i swoje, ponieważ w obecnej formie moje trochę tracą na znaczeniu. :)

Jestem za, poza tym to trochę nie fair..

Czy naprawdę nie możemy zrobić umownego "organizatora"?
Czy ja naprawdę jestem aż taka zła?
Jakieś pomysły?
Wiadomości do Eurego oraz Cisz zostały wysłane...

Możesz pomagać Cisz.
Nie jesteś zła :D
Na pewno uda się rozwiązać problem. Cisz już się zadeklarowała, teraz jeszcze tylko Eury przedstawi swoje zdanie i będzie ok.

Don't worry, be happy! ;)
  • 0



#41 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli cisz wyrazi w tej chwili oficjalną zgodę na poprowadzenie organizowania zlotu, to będzie to informacja wiążąca mam nadzieję dla wszystkich.
Nie ma potrzeby unoszenie się honorem i ambicjami, bo nie o to chodzi.
Nie zamartwiaj się Aśka, jestem w stałym kontakcie z cisz i wszystko mamy pod kontrolą. A na zlot serdecznie Cię zapraszam(y). ;) :)
  • 0

#42 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Szczerze mówiąc był bym spokojniejszy, gdybyś Szada pomagała komuś, kto ma doświadczenie w organizowaniu takich imprez.

Masz kogoś konkretnego na myśli?

Nie jest wymagane pełnomocnictwo na piśmie, wystarczy ustne. Ale musi być. Eury nie może udzielić pełnomocnictwa osobie niepełnoletniej

cisz jest pełnoletnia o ile mi wiadomo.

Zwykle kiedy organizowałem imprezy w nowych miejscach musiałem choć raz jechać do miejsca imprezy, przed samą imprezą.

Dlatego wszystkim zajmie się cisz, która może pojechać na miejsce bo stamtąd pochodzi i wszystko uzgodnić.
  • 0

#43

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

uff to będzie chyba czwarty raz, ale tym razem oficjalnie

Wyrażam zgodę na bycie organizatorem zlotu portalu paranormalne.pl. Biorę na siebie wszelką wynikająca z tego tytulu odpowiedzialność.
Magdalena Ciszewska

O tym jak bardzo chcę, żeby wszystko udalo sie jak najlepiej pisalam w postach powyżej.

I jeszcze jedno- Zapraszam Wszystkich serdecznie:)
  • 0



#44

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Inga wiem że się czepiam ale formalność to formalność, chyba powinnam pracować w skarbówce :)
Oficjalne stanowisko cisz w tej sprawie oczywiście wiele załatwia.
Z zaproszenia z chęcią skorzystam ale niestety mam sporo pracy, więc nie mogę obiecać więcej niż jeden dzień, bynajmniej w tej chwili ;)
  • 0



#45

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma potrzeby unoszenie się honorem i ambicjami, bo nie o to chodzi.

Nie sądzę, aby taki miała w tym cel..

To co, zaczynamy powoli układać plan zajęć i przydzielać zadania? :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych