Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Zlot VRP - Lato 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

#16

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osoba urodzona w 1990 nie może jechać sama? Co za absurd! Niejednokrotnie wyjeżdżałem na wakacje/zloty/imprezy/weekendy etc. sam... Skoro tak, to na mnie (który zawsze był 1 jeśli chodzi o zlot) nie liczcie.
  • 0

#17

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeśli twoi rodzice napiszą zgodę, w której zaznaczą, że biorą za Ciebie odpowiedzialność to możesz jechać. Jeśli chcesz podam mi wzór takiej zgody.
  • 0

#18

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe na taką imprezę zaraz jadę, praca se może poczekać, ważne jest grono ludzi których sie pozna :) , mamy wspólne tematy wiec będzie fajnie a do Krakowa tylko pare godzinek drogi wiec warto :mrgreen:
  • 0

#19

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wcale się nie uniosłem, tylko trochę ze zmęczenia popłynąłem na morza niespokoju i zdenerwowania :) A a propo sekt i manipulacji z doświadczenia na pewno wiemy, że najbardziej podatne są niewykształcone osoby starsze. Do nich nie należę ;d Mówiąc o pozwoleniach, oczywiście takie coś mogę załatwić, ze wszelkimi podpisami (również babci, wujka i psa), nie ma problemu. Pewnie też przygotuję coś na "debatę". Na razie jadę na 80%, postaram się dobić do 100%. Kurczę, strasznie czasowo blisko jest zlot LOST (www.zlotlost.babel.pl) na który chcę jechać, i to może być drobna przeszkoda.
  • 0

#20

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja muszę koniecznie zdać wszystkie egzaminy, by nie mieć poprawki 01. września :/
  • 0



#21

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie, zazdroszcze wam że się będziecie dobrze bawić. Sam bym się pojawił ale niestety miejsce zlotu mnie wyklucza, choc Kraków nie tak daleko od Wawy to jednak zgody rodziców raczej bym nie dostał, co innego w okolicach wawy. No ale cóż moge wam tylko zyczyc udanego zlotu i nie płaczcie ze mnie nie będzie :)
  • 0

#22 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

jeśli twoi rodzice napiszą zgodę, w której zaznaczą, że biorą za Ciebie odpowiedzialność to możesz jechać.

Masz 100% pewności, że to wystarczy? Nawet jeśli rodzice wyrażą zgodę to i tak w razie jakiegoś wypadku policja będzie się czepiać organizatorów. Poza tym trzeba pomyśleć o ubezpieczeniu.
  • 0

#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli Fenix nie pojedzie, to stracę pomysł na debatę. "Rozmowy w toku" w dzisiejszym programie ezoterycy kontra psionicy. Przedstawienie tych dwóch poglądów na parapsychologię :P
  • 0



#24 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Zauważyłam, że w temacie o zlocie nastąpiło cudowne rozmnożenie udzielających dobrych rad i pouczeń. Pytam więc - jeżeli jest wsród was ktoś kto pochodzi z Krakowa lub okolic, czy zgodzi się pomóc Szadzie która zgłosiła się sama i nie jest pełnoletnia?
Czy nadal bedzie dostawała tylko suche porady na PM?
Chcecie żeby zlot się odbył, bardzo proszę, ale pomóżcie jej!
  • 0

#25

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Potrzebna jest osoba, która zajmnie się zlotem.
Ja tam i tak nie mogę jechać - nie jestem pełnoletnia.
Przepraszam wszystkich, którym zrobiłam nadzieje.
  • 0

#26

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Ingą. Skoro pojawił się problem tego, że Szada jest nie pełnoletnia to niech załatwi to w imieniu kogoś kto jest. Chociażby Euricide albo jakiejś innej znacznej postaci z tego forum. Dlaczego wszyscy udzielają świetnych rad a nikt nie pomoże??

Szada zabrała się za to z zapałem i zaangażowaniem jak nikt inny (a kupa ludzi mówiła o takiej inicjatywie) i chyba z zazdrości ludzie próbują ją jakoś zniechęcić...
  • 0

#27

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomogę Szadzie. Bardzo chętnie:) Bardzo jestem zmartwiona , że Ona nie może pojechać.
Mog się tym zająć dopiero po 20 czerwca, bo jestem w gipsie póki co i mam sejsę i prace zaliczeniowe. Więc jeżeli tak może być to oczywiście jestem chętna
  • 0



#28

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

twinsen - robią to skutecznie. I wszyscy nają racje. nie jestem pełoletnia, i tylko zrobiłam zamieszanie.
  • 0

#29 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jacy "wszyscy"? Jedna osoba to nie wszyscy.
Uważam, że jesteś wspaniałą dziewczyną i można Ci tylko zadrościć siły jaką w sobie masz. Zrobiłaś bardzo dużo, tak dużo jak nikt dotąd. Dzięki tobie zaczęliśmy wierzyć, że nasze spotkanie może stać się realne. Właśnie dzięki Tobie!
Tertaz kolej na ruch kogoś innego, kto sprawę doprowadzi do końca.
  • 0

#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szada, nie załamuj się! Na pewno będzie ktoś, kto będzie kontynuował Twoje dzieło. Bo co jak co, ale jak do tej pory tylko Ty miałaś tyle chęci żeby wszystko zrobić i ustalić. Inna sprawa, że (poniekąd) "dyskryminacja" z powodu wieku jest trochę głupia i niesamowicie dołująca dla osób, które często wykazują się większą inicjatywą niż ci "pełnoprawni".
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych