Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Zlot VRP - Lato 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I Zlot VRP - Lato 2007


miejsce zlotu: Kraków lub okolice
termin zlotu: 3 dni, od 31 sierpnia do 2 września, ze względu na liczne prośby użytkowników pracujących

Oficjalnymi organizatorkami zlotu są: Inga oraz cisz.



Jest to wstępny zarys tego jak będzie wyglądał zlot!
Wpisowe : 15 zł, suma ta pokryje wszystkie koszta związane z organizacją, reszta nie pójdzie na moje konto tylko zostanie przesłana na konto forum :)

Na zlot mogą jechać osoby, które urodziły się do 1989r. włącznie.
Jeśli jesteś niepełnoletni, możesz jechać tylko z osobą pełnoletnią, która będzie brała za ciebie odpowiedzialność.

Pracujemy jeszcze nad ustaleniem miejsca noclegowego, ponieważ znalazłam super miejsce XVIII w Dworek, jednak jest on 25km oddalony od Krakowa. Nie chcemy spać w centrum - wiadomo, ceny za noc.
Jeśli znasz dobre i tanie miejsce to proszę o informacje!!

Wydaje mi się, iż suma max. 50 zł na noc odpowiada wszystkim, tak więc szukamy miejsc gdzie nocleg nie przekracza kwoty 50 zł.

Wyżywienie we własnym zakresie, nie opłaca się płacić (sensowne stwierdzenie) 30 zł na wyżywienie jeśli niektórym wystarczy własny prowiant.


Obowiązkowymi rzeczami w planie zlotu jest:
~Ognisko integracyjne

Tegoroczna edycja zlotu, będzie max. skupiona na integracji oraz poznaniu nas ze sobą. Jest to próba dla nas wszystkich - tych, którzy bardzo chcą się poznać; jak i spr. się w sytuacji stresowej (kontaktu z wrogiem z forum) Ale mam nadzieje, że mimo wszystko będziecie wspominali cała imprezę bardzo miło i razem będziemy pracowali nad planem przyszłorocznego zlotu.


Zamierzam zrobić godzinne rozmowy na tematy para, jednak są potrzebne osoby prowadzące debaty na dany temat, jeśli czujesz się na siłach zgłoś swój temat :)

Wszelkie pomysły, skargi, prośby, sugestie etc. Tutaj lub do mnie :)
  • 0

#2

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kontaktu z wrogiem z forum


No bez przesady, nikt tutaj chyba wrogów nie ma :)
  • 0



#3

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aquila - lepiej zapobiegać niż leczyć. Wiesz niezbadane są myśli ludzkie. a nóż widelec akurat ktoś nie nie lubi...
  • 0

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że ten pomysł ma takie wzięcie. Przyznam, że zakładając pierwszy temat nie wiedziałem, jakiego odzewu się spodziewać.
Warto ustalić teraz jakiś termin zgłoszeń. Niektórzy chętni napewno musieliby teraz zacząć układać plany tak, żeby się wszystko zgadzało, a trochę czasu może im to zająć.
P.S. Głupio mi to pisać, jako że sam zacząłem, ale nie wiem, czy w tym terminie będę mógł się pojawić. Chyba, że nie uda mi się znaleźć roboty na wakacje, to się spotkamy. :)
  • 0

#5

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a nóż widelec akurat ktoś nie nie lubi...


Lepiej nie wspominać o tego typu narzędziach mordu... :D
  • 0

#6

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

chyba przed 1989 rokiem się urodzily;]

Miejsce super:)jak dla mnie może być. Tylko wydaje mi się, że można spokojnie znaleźć coś tańszego niż 50zl za noc. Ja jak gdzieś wyjeżdzam to szukam tańszych przynajmniej. Mieszkam w Krakowie i tak wlaściwie to powinnam się w jakichś bazach noclegowych orientować, ale chyba szewc bez butów chodzi, bo nie mam o nich bladego pojęcia. Poza hostelami w mieście- ale jak już stwierdziliśmy o centrum nam nie chodzi. I dobrze.
I moja sugestia co do terminu. Ja prawdopodobnie wrócę do Polski najwcześniej 26. Więc albo w ogóle nie pojadę, albo dojadę...ale kogo to obchodzi;p
  • 0



#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamierzam zrobić godzinne rozmowy na tematy para, jednak są potrzebne osoby prowadzące debaty na dany temat


Radze unikac tematu Projektu Cheops, bo on strasznie drazliwy dla niektorych jest... :P
  • 0

#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chyba przed 1989 rokiem się urodzily;]
Mieszkam w Krakowie i tak wlaściwie to powinnam się w jakichś bazach noclegowych orientować, ale chyba szewc bez butów chodzi, bo nie mam o nich bladego pojęcia.

Taaa. Też nie mam pojęcia.

Radze unikac tematu Projektu Cheops, bo on strasznie drazliwy dla niektorych jest... :P

Każdy temat ma swoich zwolenników i przeciwników, że choćby wspomnę o hollow earth :)
  • 0

#9

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm daleko od trójmiasta będzie ten piknik ;p
no ale zobaczymy, może uda mi się dotrzeć ;D bo perspektywa 3 dni w para(nie)normalniej atmosferze jest dosyć kusząca ;d
  • 0

#10 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Może wszyscy jadący na zlot z pomorskiego mogliby się jakoś umówić na dworcu w Gdyni w celu wspólnego podróżowania. To taki luźny pomysł, ale może warto sie zastanowić.
Co wy na to? :)
  • 0

#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szada wzięłaś na siebie trud organizacyjny to trochę poszperaj w necie :) Mogę zaproponować Niepołomice leżą około 30 km od Krakowa bardzo malownicze miejsce i nie brak w nim atrakcji.
Miejsce na nocleg np: http://www.lesna-skawica.pl/

Gdyby kogoś interesowało :) znajduje się tam Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne http://www.moa.home.pl/

Więcej o Niepołomicach http://www.niepolomi...p?article_id=51
  • 0



#12

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Asiu szukałam i znalazłam ale moje propozycje podam później, wspominałam już o tym, że jest do dworek 25km od Krakowa - 25 zł za noc.
  • 0

#13

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inga ja będę jechał z Gdyni samochodem jak dostanę wolne więc możemy się razem zabrać.
  • 0

#14

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no właśnie najlepiej się zgrać i jechać razem, jeśli wypali ten nocleg w tym dworku, to wtedy spotkamy się w krakowie i pojedziemy razem wszyscy tam, ja jestem na etapie dowiadywania się szczegułów co to temtego miejsca - dzisiaj tam będę dzwoniła, bo mi na maila nie odpisali.

Napiszscie kto jest skąd z tych co jadą i sobie wybierzecie pociąg lub pksa którym będziecie jechali :)
  • 0

#15

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szada spotykanie się w Krakowie po to, aby razem jechać do miejsca docelowego nie ma sensu, gdyż osoby przyjeżdżające z różnych stron kraju mogą być w Krakowie o różnych porach i czekanie na nie może być bardzo uciążliwe. Gdy już znajdziesz miejsce to podaj nam namiary, a my się już chyba dogadamy jak dotrzeć. :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych