Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - Polska, Euro i przepowiednie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś tak sobie siedziałem w zadumie, bo niestety moja kobieta pojechała do UK. I przyszedł mi na myśl pewien zasłyszany tekst.
Ze w roku końca świata Polska będzie znanym i ważnym krajem. I wtedy Euro 2012 połączyło mi sie z osławiona przepowiednią na 2012r. Pamięta może ktoś, kto mówił o tej historii w związku z naszym krajem? Nie daje głowy, ale wydaje mi sie ze słyszałem to w jednym z wydań " Nie do wiary"

Pozdrawiam
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, no też gdzieś o tym czytałem, ale nie skojarzyłem sobie :) . Ciekawa koncepcja. Chyba trochę o tym jest w 'przepowiadniach' na stronie Projektu Cheops, znaczy się o tej sławnej Polsce.
  • 0

#3 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba trochę o tym jest w 'przepowiadniach' na stronie Projektu Cheops, znaczy się o tej sławnej Polsce.

O losie... założę się, że każdy kraj ma jakąś 'legendę', albo inne podania ludowe, którego to właśnie mieszkańcy są 'narodem wybranym' przeznaczonym do 'ocalenia ludzkości'...

Nie daje głowy, ale wydaje mi sie ze słyszałem to w jednym z wydań " Nie do wiary"

Powiem jedynie, że 'Nie do wiary' jest (czy też może był, nie wiem) tak idiotycznym i grającym na naiwności ludzi programem, że tylko siąść i płakać.

I wtedy Euro 2012 połączyło mi sie z osławiona przepowiednią na 2012r.

Też to zauważyłeś? :D Czyżby dziwny zbieg okoliczności? A może kolejny spisek obcych? :D (żarcik, ale bez żadnych podtekstów) :D
  • 0

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale co mają obcy do tego, o czym rozmawiamy ? Niby Polska ma być sławna, albo conajmniej znana, a będzie Euro, więc ... Nie widzę w tym nic, co mogłoby mieć związek z obcymi :) .
  • 0

#5

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, dzięki "Euro" wszystko zaczyna składać się w całość jeżeli chodzi o sławę polski w roku 0.
  • 0

#6 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widzę w tym nic, co mogłoby mieć związek z obcymi smile1.gif.

W sumie ja też, ale jestem pod wpływem pewnego tekstu i jakoś tak wyszło... :D
  • 0

#7

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy art Euro 2012 i proroctwo Majów by Robert Bernatowicz :)
  • 0



#8

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze że nie tylko ja na to wpadłem, i znów drugi ;]
  • 0

#9

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tylko ciekawi te całe powiązanie roku 2012 z projektem Cheops.Czyżby nasi pseudoolśnieni kontaktowcy z projektu ( ja ich tak nazywam) wpadli na pomysł aby na temacie prowadzącym do ogólnego poruszenia, zamieszania , jakiegokolwiek zwrócenia uwagi nawet ludzi niewierzących w takie rzeczy zrobić jakąś furore wokół siebie? . Wydaje się iż ci ludzie wcześniej poczytali troche za dużo o tych wydarzeniach które rzekomo mają nastąpić na zagranicznych forach traktujących o tym , bo jak wiadomo pewne grupy ludzi już od dłuższego czasu promują w USA takie zapowiedzi końca cywilizacji.Moim zdaniem cała ta ściema z tym projektem to próba wyłudzenia kasy z naiwnych, lub propagacja nowej wiary(sekty) . A jeśli chodzi o Polske to było specjalne "połechtanie" duszy Polaka aby się bardziej przyłożył w wspieranie projektu i lub dofinansowanie i głoszenie bredni jakie opowiadają w tych "channellingach".Pozdrawiam trzeźwo myślących.
Richardus
  • 0

#10

WASYL.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A TO MOJA WIZJA !!!!
................10 czerwca 2012r A.D(zaraz po meczu finałowym)


Bóg:Janie widziałeś jaki wstyd ,żeby się trybuna honorowa zawaliła podczas finału przy wietrze 40km/h ,wstyd i hańba dla Polaków,a tak ich lubiłem ,wołaj mi tu Jezusa w tej chwili .....
Jezus: wołałeś mnie tato ??
Bóg:tak ,tak ,nadszedł już czas ! Pójdziesz i zakończysz ten bałagan na ziemi ,
Jezus: Tato jeszcze nie ,poczekajmy do świąt wtedy większość chrześcijan chodzi do spowiedzi ,
Bóg: no dobra niech ci będzie, no to pamiętaj 21 czerwca ,Janie naszykuj sobie znaki apokalipsy na grudzień......
  • 0

#11

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix Polska już jest sławna. Cały świat się śmieje z polskiego rządu. To że Euro 2012 przeplata się z jakąś wizją końca świata o niczym nie świadczy. Ile na Tym forum było " podniecania się " nt ujawnienia obcych w lutym, potem w czerwcu ? Nie ma co zagłębiać się w myślach o roku 2012, bo różne jest życie. Pozdrawiam.
  • 0

#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Auć, co by tak polskie brudy wyciągać, nie ładnie użytkowniku :) . Ale fakt - Polska pod przedstawionym przez ciebie względem jest znana. Niestety...
  • 0

#13

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ładnie użytkowniku


czuje się obrażony :>


WASYL ma chyba swój świat hehe :)
  • 0

#14

WASYL.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czuje się obrażony :>
WASYL ma chyba swój świat hehe :)



hhee świrowałem :) niektórzy już przesadzają z tym 2012 więc postanowiłem trochę odmulić temat !!!
A co do Polskiego rządu ,to 1 raz w życiu jestem dumny ... (POLSKA PRAWICA GÓRĄ) ,tu nie bardzo rozumiem niektórych ,woleliście SLD ????
  • 0

#15

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panowie, to nie temat o preferencjach wyborczych, tylko o ciekawym zbiegu okoliczoności związanych z przepowiednią roku 2012 i Euro. Więc nie róbmy offtopu proszę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych