Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - Polska, Euro i przepowiednie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#76

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat troszkę podumarł, a mi teraz zaskoczyła pewna kwestia.

Mianowicie wykorzystanie sytuacji w Polsce do ułożenia gruntu dla chipów :cafe: . Sytuacja wręcz genialna, w Polsce jest ogromna ilość "ludzi", którzy "kibicują" i szczerze wątpię, żeby policja była w stanie opanować cały ten motłoch, który - bądź co bądź - będzie występował pod jedną egidą.
  • 0

#77

Sku.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem tak... to nie możliwe że jak to powiedziałeś

Ze w roku końca świata Polska będzie znanym i ważnym krajem.

bo będzie miała euro...
NIEPRAWDA niestety nie zdążymy na Euro :D
  • 0

#78 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

co o EURO 2012 mówi kalendarz majów ??

Co na to Kalendarz Majów?

Patrząc z perspektyw Kalendarza Majów, można wnioskować, że jeśli zwycięży Duch Nowej Świadomości, mistrzostwa się nie odbędą – nie będą już potrzebne, jednak infrastruktura pozostanie. Stary Duch, nie znajdując dawców energii, będzie musiał odejść, by zrobić przestrzeń dla nowej, przetransformowanej świadomości nas, Europejczyków. Cóż, na dzień dzisiejszy nawet mnie wydaje się to nieprawdopodobne, żeby nie powiedzieć niedorzeczne. Pamiętajmy jednak, że nasza przyszłość jest wciąż jeszcze niezapisaną kartą. Wszystko może się zdarzyć.

Wskazówką i drogowskazem jest tutaj TELEKTONON – Proroctwo Pacala Votana na Nowe Czasy i Siedem Zablokowanych Świadomości od kinu 194 do 200 (zob. Czas i technosfera, str. 186 i Kompendium, str. 72). Tu tkwi klucz do pełnego zrozumienia kwestii EURO 2012.

Pierwsza aktywacji Siedmiu Pieczęci dokonała w latach 1993/1994–1999/2000,
druga 2004/5–2010/11,
trzecia, ostateczna, nastąpi na przestrzeni siedmiu księżyców roku 2011/12 i 2012/13, czyli w okresie od 30 maja do 12 grudnia 2012 r. Tu przypadają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej (pierwszy mecz: 9 czerwca 2012 - według Dreamspell jest to Krystaliczny Księżyc, miesiąc oglądu i wglądu, refleksji nad sobą, spotkań, pokojowej współpracy).
Dalej, od 13 grudnia 2012 do 9 stycznia 2013 pojawi się „księżyc poza czasem” (analogiczny do Zielonego Dnia). W tym przedziale mieści się 21 grudnia 2012, czyli koniec long count – domknięcie Wielkiego Cyklu. Kolejne siedem księżyców będzie powoli domykać Rok Rezonansowego Wichru.
25 lipca 2013 – Zielony Dzień (Noc 7) – będzie nie tylko punktem przejściowa do Roku Galaktycznego Ziarna (kin 164), ale jednocześnie dniem wyrównania biegu kalendarza DREAMSPELL.

Wielu z was może pomyśleć: „Przecież Majowie też rozgrywali mecze w piłkę. Dlaczego akurat my nie powinniśmy tego robić?”. Zgadza się. Tylko że motywacja Majów różniła się od naszej diametralnie. Mecze były rytuałem, wyrazem hołdu dla Wielkiego Ducha.
Jaką motywację mamy my, Europejczycy? Czy nie chodzi nam tylko o pieniądze i zyski? Jaka energia wyzwala się na stadionach? Jak zachowują się niektórzy kibice? Niestety, sława, pieniądze, chuligaństwo, wandalizm nie dostaną przepustki ani w rok 2012, ani 2013. Chyba że w skali globalnej zmienimy zdanie, wtedy czeka nas krach i totalne załamanie. Cóż, mamy wolną wolę i wolny wybór.

Wtorek, dnia 1 maja 2007 r.
Kin 228 – Żółta Rezonansowa Gwiazda
Siła harmonii, porządku, dyscypliny



zródło - maya.net
  • 0

#79

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze 2012 bym zniósł, ale wiązanie tego z Polską i mistrzostwami zakrawa pod jakąś obsesje. A tego wyżej w cytacie nie brałbym na poważnie i mam nadzieje że nikt nie bierze, bo zwiątpie w ludzi.
  • 0



#80

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

/Ze w roku końca świata Polska będzie znanym i ważnym kraje/---tak będzie znana ztego że EURO nie wypali -nie w Polsce-
po-WAŻNA,to będzie mina urzędników....hahahe
  • 0

#81

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !

Euro 2012,myślę że to nie jest przypadek i jest to jakaś część planu,by nas bardziej udupić. Nie wiem tylko jeszcze jak,ale zachodowi nigdy nie zależało na Polsce. Przecież dobrze wiedzą,że przy obecnej polityce gospodarczej i braku suwerenności kraju nie jesteśmy w stanie czegoś takiego zorganizować na właściwym poziomie. W każdym razie to oni mają zarobić na tym zamieszaniu,a nie my. Przeciętny Kowalski straci w obu przypadkach,będzie Euro,czy nie. A Schmidt i jeszcze kilku innych zarobi.

Jeśli chodzi o ważność kraju to na pewno nie z powodu Euro 2012.
Trudno dziś to określić,mogą to być tylko domysły i gdybanie. Przepowiednie są zwykle dość ogólne i choć się pokrywają w zasadniczych aspektach,to trudno na ich przesłankach zbudować konkretny obraz co się stanie.
Najważniejsze byśmy w odpowiednim momencie byli w stanie pomóc naszemu krajowi,bo bez naszej właściwej postawy i zaangażowania nawet najlepsze wizje,marzenia,przepowiednie będą niczym.
  • 0

#82

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rok 2012 Przepowiednie, sława dla naszego kraju, pomoc obcych
Wcale nie trzeba być wróżbitą żeby przewidzieć taki scenariusz
Sława dla Polski- oczywiście ale negatywna nie zdążymy z EURO 2012 rozsławimy się tym na cały świat na wiele pokoleń
( będzie to dla nas ten nowy porządek )
Jedynie mogą przylecieć obcy i przygotować nam infrastrukturę na EURO
Ktoś nas znowu wpuścił w kanał ale tym razem na całego

Tylko koniec świata w 2012 może nas uratować i chyba politycy na to liczą i pewno modlą się aby nastąpił na początku roku a nie w grudniu :cafe:
  • 0



#83

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A TO MOJA WIZJA !!!!
................10 czerwca 2012r A.D(zaraz po meczu finałowym)
Bóg:Janie widziałeś jaki wstyd ,żeby się trybuna honorowa zawaliła podczas finału przy wietrze 40km/h ,wstyd i hańba dla Polaków,a tak ich lubiłem ,wołaj mi tu Jezusa w tej chwili .....
Jezus: wołałeś mnie tato ??
Bóg:tak ,tak ,nadszedł już czas ! Pójdziesz i zakończysz ten bałagan na ziemi ,
Jezus: Tato jeszcze nie ,poczekajmy do świąt wtedy większość chrześcijan chodzi do spowiedzi ,
Bóg: no dobra niech ci będzie, no to pamiętaj 21 czerwca ,Janie naszykuj sobie znaki apokalipsy na grudzień......





Ciekawy ten twój sen ;) ale ja bym stawial date 20/5/12 wtedy bezie zacmiene slońca ogulnie bardzo zle fatum ^^
lub też moze byc cos takiego ^^
W opinii niektórych interpretatorów lamat oznacza przełom, przejście z jednego stanu do drugiego. Pierwsze siedem dni w tzolkinie znamionuje rozwój ciała fizycznego, kolejne trzynaście odwołuje się do postępu mentalnego. Lamat jest punktem styku, początkiem nowego cyklu. 20 maja 2012 roku oprócz Słońca i Księżyca, w jednej linii mają znaleźć się także: Ziemia, Plejady oraz centrum naszej galaktyki. W przeddzień tego wydarzenia przypada lamat.

Majowie byli opętani pragnieniem mierzenia czasu. Oprócz tzolkina, i klasycznego haaba, odliczali też tak zwany Długi Cykl liczący 13 baktunów, z których każdy trwa 394 lata. Zgodnie z ich obliczeniami obecna epoka w dziejach Ziemi zaczęła się w sierpniu 3113 r. p.n.e. Jej koniec wypadnie 21 grudnia 2012 roku. Według starych podań nastąpi wówczas globalny kataklizm, który zakończy czwartą erę, a zarazem zapoczątkuje piątą i ostatnią. Niektórzy spodziewają się w tym czasie nie katastrofy, a wielkiej przemiany duchowej człowieka. Początkiem całego procesu może być zaćmienie Słońca, do którego ma dojść kilka miesięcy wcześniej. Niewykluczone, że piktogramy takie jak Kalendarz Majów i Lamat przygotowują nas na ten moment. Z tego też powodu Maussan uważa, że w nadchodzącym roku pojawią się formacje, które przybliżą rozwiązanie tej zagadki.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych