Skocz do zawartości


Najazd kosmitów??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy są. Wiele z nich zostało zabranych przez okolicznych mieszkańców oraz przez tzw. "park rangera" :) Co do tych kamieni to spokojna głowa ;) nie tylko ja je posiadam :)

Pozdrawiam
  • 0

#17

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Co do kamieni ... cudeńka, czy ludzie wszystko pozabierali? xD



Nie wiem czy są. Wiele z nich zostało zabranych przez okolicznych mieszkańców oraz przez tzw. "park rangera" :)


A za 2 tygodnie wszyscy poumierają z niewiadomych przyczyn ;p

PS. mickej - 40cm. średnicy to one dość bycze były ?! :o Aha , powiedz jeszcze , czy wiesz, co jest z tym czymś na tej brzozie ... Może to "ich" odchody :D :D
  • 0

#18

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego czegoś to nawet nie ruszaliśmy ;) Ale najwyraźniej zostało to pozostawione przez ufo.

Pozdrawiam
  • 0

#19

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dokladnie takie same kamienie wylawialem z kolegami z rzeczki plynacej kolo mojego domu. to bylo dawno temu i teraz nie mam ich raczej... :/ zawsze myslalem ze to jakies duze kawalki szkla poprostu ... nieźle... :|
  • 0

#20

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, a moze by te kamienia, tudziez nieznany mineral poddac analizie chemicznej.

Sek w tym zeby poznac ich budoweo, bo na przyklad nagle mogloby sie okazac ze ten mineral jest kluczem do nowoczesnych technolgii :D .

A tak z ciekaowsci ? Probowalscie pogadac z mieszkancami o ich znaleziskach. Bo jesli tam faktycznie byly hmm szczatki z napisami, to chociaz jakies ich zdjecie :E (napisow nie mieszkancow). Bo szczerze mowiac to to by bylo najciekawsze :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych