Skocz do zawartości


Najazd kosmitów??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Co się dzieje?! UFO pod Krasnobrodem, nad Szczebrzeszynem, Zwierzyńcem, Zamościem

Najazd kosmitów???


Dołączona grafika


Najpierw oślepiający błysk, potem potężny huk! Latający spodek rozbił się w lesie pod Krasnymstawem. Szczątki UFO w tajemnicy uprzątnęło wojsko. Był rok 1970. Do dziś świadkowie opowiadają o wizycie kosmitów. Naukowcy z fundacji Nautilus mówią wprost: - teraz oni przylatują po swoich.....

Magiczna data- 13 kwietnia. Nasi czytelnicy alarmują z różnych miejsc. Połamane w dziwny sposób drzewa w lesie w Husinach pod Krasnobrodem. UFO nad tartakiem w Zwierzyńcu. Lot dziwnego obiektu widziany w Szczebrzeszynie. Pulsująca srebrna kula na Hrubieszowskiej w Zamościu.

Widziałem! A ja wierzę

- To była kula wielkości Księżyca w pełni. Srebrzysto- żółta, pulsująca. Przesuwała się powoli po niebie. Aż zaniemówiłem z wrażenia. Czegoś podobnego nigdy nie widziałem- relacjonuje Marek Ciupik z Zamościa, emerytowany kapitan policji, dziś szef agencji ochrony Biura Szybkiej Interwencji.
–Jestem poważnym człowiekiem, nie robiłbym z siebie kpin- zapewnia zamościanin. Pan Marek zadzwonił do naszej redakcji po tym, jak przeczytał (w TZ 2 maja) o niezidentyfikowanym obiekcie, jaki zaobserwowała Zofia Chasikowska ze Zwierzyńca.
To było tego samego dnia, 13 kwietnia, po godz. 20. Kapitan oglądał dziwne zjawisko z balkonu na 6. piętrze bloku przy ul. Hrubieszowskiej.
-Akurat skończyły się „Wiadomości”. Odruchowo spojrzałem na niebo, było czyściutkie, bez żadnej chmurki. Zapadał zmrok- opowiada Ciupik.- Popatrzyłem jeszcze raz... pełnia Księżyca? I taka wyraźna? W kalendarzu nie ma zaznaczonej, zawsze na to zwracam uwagę. Nagle kula zaczęła pulsować i migotać. Co to? Nie do wiary! Zawołałem żonę.
Oboje patrzyli na kulę jak wryci. Ta „wisiałą” na wysokości może 100 m nad sąsiednimi blokami (przy hrubieszowskiej 38 oraz 38A), potem zaczęła się powoli przemieszczać pomiędzy budynkami, aż znikła. Seans ten trwał jakieś 5 min.
-Zawsze do paranormalnych zjawisk odnosiłem się z rezerwą. Ale to widziałem na własne oczy- mówi oficer. Przyznaje, że z nikim z sąsiadów o tym nie rozmawiał. Sądził, że mu nie uwierzą. Swoimi obserwacjami podzielił się z nami dopiero wtedy, gdy się upewnił, że nie tylko on widział niezidentyfikowany obiekt.
Co to było?- Nie wiem. Może UFO? Albo jakieś niewytłumaczalne zjawisko przyrodnicze. Na pewno nie przywidzenie- zapewnia Marek Ciupik.
O jego obserwacjach opowiedzieliśmy Rafałowi Nowickiemu z Fundacji Nautilus, zajmującej się zjawiskami niewyjaśnionymi i paranormalnymi. Badacz odwiedził naszych obserwatorów, nagrał ich relacje (posłużą jako materiał dokumentujący badania Fundacji). Był także u mieszkanki Szczebrzeszyna, która w tym samym czasie obserwowała przez lornetkę nie kulę, lecz, jak powiada, dziwny dysk. Coś w rodzaju spodka z serią migających czerwonych i zielonych światełek. Wokół obiektu kobieta widziała niebieską poświatę.
- Rozmówcy są bardzo wiarygodni, dokładnie pamiętają i opisują to, co widzieli. Dwie wersje są zbieżne. Różnią się tylko czasowo. W Zwierzyńcu obiekt widoczny był jakieś 20min później niż w Zamościu- podkreśla Rafał Nowicki.- pulsujące kule widziane na Zamojszczyźnie nie są czymś nowym. Takich zjawisk, zwłaszcza latem, odnotowaliśmy już kilkanaście w Polsce. Widziane dotąd kule stały w miejscy i gasły, inne odlatywały, jeszcze inne dzieliły się na dwie części lub przybierały inny kształt.. Ten ostatni przypadek pasuje do relacji ze Szczebrzeszyna. Co to jest? Na pewno jakieś niezidentyfikowane obiekty, które emanują niewyobrażalnie wielką energię. Jej efektem jest siła. Mniejsza może wygniatać piktogramy, większa- nawet łamać drzewa.
Według badacza, obiekt (jeden- widziany w różnych miejscach i w różnym czasie) mogą mieć związek z połamanymi drzewami w Husinach, które utworzyły dziwny szałas, jakby dziurę w lesie (pisaliśmy o tym w TZ z 18 kwietnia). Widział to miejsce i – jak podkreśla- jest pewien, że nie była to żadna trąba powietrzna.
-Badałem wiele zjawisk paranormalnych. Jeśli powiem, że to było UFO i tak nie uwierzycie- dodaje Nowicki.- Ja wierzę.

Dołączona grafika

Połamane w dziwny sposób drzewa w lesie w Husinach pod Krasnobrodem.


Nautilus wie

Rewelacje z 13 kwietnia na tyle zainteresowały badaczy z Nautilusa, że specjalnie przyjechali na Roztocze, by je zbadać. 5 maja stanęli w Husinach.
Tu doświadczyli na własnej skórze obecności istot pozaziemskich. Nie zadziałała kamera, polegy ładowane całą noc akumulatory (naszego reportera dotknęło to samo).
Ufolodzy oglądali połamane drzewa, mierzyli średnicę „dziury” w lesie, sporządzali dokumentację, szukali teorii wyjaśniającej zjawisko. Próbowali wytłumaczyć, skąd zainteresowanie kosmitów Ziemią i.. Roztoczem.
- Jest kilka powodów wizyty UFO na Ziemi- mówi Zbyszek Liberkowski z Poznania, który wprawdzie nie jest członkiem Nautilusa, ale pasjonuje się od lat zjawiskiem UFO. –Fakt, że odwiedzają Zamojszczyznę może wynikać z tego, że w latach 70. w okolicach Krasnegostawu rozbił się nieznany obiekt pochodzenia pozaziemskiego.
Zbyszek Liberkowski jest dziennikarzem, prowadzi audycje w radiu internetowym „Historia. Prawda czy fikcja?”, poświęcone rzeczom niewyjaśnionym w tym UFO. Posłuchać ich można w każdy czwartek między godz. 18:00 a 20:00 poprzez Internet, ze strony www.twojaidea.pl.
Według świadków tego wydarzenia, obiekt odbił się od Ziemi i rozbił się gdzieś w lesie. UFO rozbijając się, połamał kilka drzew i pozostawił ślad w postaci rozrytej ziemi. – Dalszy ciąg zdarzeń przypominał sceny z serialu „ Z Archiwum X”, bowiem na miejsce katastrofy przybyło wojsko i szybko zabezpieczyło teren. Nikomu z cywilów nie wolno było tam podchodzić. –opowiada Liberkowski.- Cała ta sprawa otrzymała klauzulę „Ściśle tajne”.
O sprawie napisano na stronach internetowych jednego z portali poświęconych UFO. Z teksu można się dowiedzieć, że autorzy dotarli do świadków tego wydarzenia. Jedna z nich, pilot w jednostce wojskowej w Dęblinie, twierdzi, że był wysłany z tajną misją sfotografowania tego miejsca.
- Istnieje podejrzenie, że wojsko mogło wyciągnąć z rozbitego obiektu jego załogę i gdzieś ją przytrzymywać. Teraz przybywają po swoich braci- tłumaczy Liberkowski.

Zieloni turyści i....

Zdaniem badaczy kosmici mogą tu przybywać z czystej ciekawości, chcą zwiedzić naszą planetę. Ale nie tylko. Fundacja prowadzi dokumentację tzw. uprowadzeń przez UFO. Najsłynniejsze z nich nastąpiło w 1978 r. W Emilcinie pod Opolem Lubelskim (teraz o nim znów głośno). Tam, nieżyjący już Jan Wolski, wzięty został na pokład UFO i, jak twierdził w swoich relacjach, kosmici dokonywali na nim różnych badań. Następnie wypuszczono go ze statku, pozwolono mu odejść.
- Kosmos jest ogromny, nie wiemy, co się tam kryje- opowiada Liberkowski. – Pewne jest, że istoty te są od nas o wiele inteligentniejsze, imają zaawansowaną technologię. Można to stwierdzić, patrząc na statki, jakimi do nas przylatują. UFO to pojazdy, czyli obiekty latające innych cywilizacji kosmicznych. Przylatujące nimi istoty są astronautami- wysłannikami cywilizacji, obserwującymi ziemię od wielu stuleci. Ale jest też inna teoria, bardziej przyziemna. To hipoteza tajemnicy wojskowej. Według niej, Ufonauci są jedynie Ziemianami, którzy prowadzą tajne badania nad nową bronią lotniczą.

... powrót z przyszłości?

Teorii o UFO jest wiele. Rafał Nowicki wysnuwa wizję podróży Ziemian z.. przyszłości.
-Pojazdy UFO, jakie często obserwowane są na Ziemi, mogą należeć do człowieka z przyszłości, który nabył umiejętność podróży w czasie i po prostu cofnął się do naszej epoki- tłumaczy.
Kolejna teoria dotyczy przyszłości Ziemi.
- W wyniku ewolucji ludzkość na przestrzeni ostatnich 11,5 tys. lat istnieją przesłanki, by twierdzić, że w 2012 r. może dojść do przebiegunowania ziemi. Oznacza to, że na naszej planecie mogą zmienić się bieguny i pola magnetyczne. To interesuje kosmitów, dlatego nas odwiedzają- przewiduję Liberkowski.- Obserwują nas, ale także próbują się z nami skontaktować. Sygnały wysyłają poprzez piktogramy wygniecione najczęściej w zbożu. Najwięcej pojawia się ich w Wylatowie (Kujawko- Pomorskie). Są też co roku na Zamojszczyźnie. Starajmy się je zauważyć i dobrze odczytać.

Autorzy: Jadwiga Hereta, Wojciech Stepaniuk
Źródło: Tygodnik Zamojski; nr 19 9- 15 maja 2007r

  • 0

#2

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o No to niezłą mamy aktywność UFO. Co raz więcej tych zjawisk jest obserwowanych :) Być może spełnią się spekulację, że kosmici mają ujawnić się w tym roku. Mam nadzieję, że takich zjawisk będzie jeszcze więcej :]

Pozdrawiam
  • 0

#3

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czy mi się zdaje czy wszyscy opisują to, co było widać w Brooklynie ?



  • 0

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

:doom2: Wow... bardzo możliwe...
Oto rysunek zrobiony na podstawie opisu i umieszczony obok artykułu..rzeczywiście bardzo podobny jak na filmie...!
Dołączona grafika

Dziwi mnie jeszcze jeden fakt.. od kilku dni młodszy brat mnie męczy i twierdzi, że mu się śni właśnie taka kula, która spada na sąsiadujące z moim domem boisko..a później robi się ich na niebie coraz więcej... :o
szczerze- to jest straszne i zarazem fascynujące jak dla mnie...
  • 0

#5

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kosmaci się wzięli na poważnie za moje okolice :D Słyszałem, że w sąsiedniej miejscowości kilka razy widziano UFO, może wybiorę się tam z kumplem i przy odrobinie szczęścia coś zobaczymy i ustrzelimy na fotce :) Pozdro.
  • 0

#6

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marne efekty w Adobe. Ale się ludziom nudzi :P
  • 0

#7

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marne efekty w Adobe. Ale się ludziom nudzi :P


Yyy... nie wiem czy zauważyłeś, ale rysunki w tym artykule nie miały wcale przedstawiać statku w wersji "live" (jeśli chodzi o ten pierwszy, to wiadomo a drugi to tylko rysunek zrobiony na podstawie opisu)...
  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

angelus-x'owi chodzi chyba o filmy (mogły być zmodyfikowane w Adobe Premiere)
  • 0



#9

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiele wyjaśniłaby lotnicza inspekcja leśnego obszaru w Husinach pod Krasnobrodem. Mam na myśli fotografie perspektywiczne z góry, wykonane pod różnymi kątami, oraz porównanie ich z wcześniej wykonanymi zdjęciami lotniczymi tego terenu.
  • 0



#10

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I po inspekcji. Wyniki będą w najbliższym tygodniku tomaszowskim w poniedziałek, może wcześniej uda mi się coś załatwić. Ale powiem tylko jedno, to co tam znaleźliśmy przeraża i poraża ;)

Pozdrawiam
  • 0

#11

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Załączam skany z wyprawy. Artykuł pochodzi z tygodnika tomaszowskiego.

1 strona
2 strona


Pozdrawiam

Edit:

Kamienie?

Jestem w posiadaniu dziwnych, których dosyć dużo znaleziono w miejscu piktogramu, zdjęcie przedstawia znalezisko.
  • 0

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

:o wow..interesujące...chodzi mi o te kamienie, których w życiu nie widziałam, a które tak znienacka wziąść się u nas nie mogły...
Swoją drogą zdjęcia z TT też są niezmiernie ciekawe.. też by mi pasowało tam kiedyś pojechać..możę do wakacji to nie zniknie :P
  • 0

#13

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mickej - mam pytanie. Czy to są e niby szklane kule o którym mówili chłopcy ??
Swoją drogą , kamienie są piękne ;D Może radioaktywne ;> ? ;p
  • 0

#14

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Ten niebieski kamień jest kawałkiem większej kuli, wg. relacji tych chłopców to kule miały ok. 40 cm średnicy. Poza tym jesteśmy po pierwszym badaniu znaleziska. Wzięliśmy jeden z tych kamieni do złotnika i po podgrzaniu palnikiem, pękł on idealnie w pionie :o Oprócz tego pojawiły się liczne bąble w jego wnętrzu, kamień szybko się nagrzał, wręcz wrzał, by po chwili zupełnie ostygnąć. :o

Pozdrawiam
  • 0

#15

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do kamieni - wyglądają naprawdę imponująco oraz ciekawie ^^ Takie małe pytanko, czy w tamtym miejscu są jeszcze takie cudeńka, czy ludzie wszystko pozabierali? xD

Btw. Mickej, uważaj, bo niedługo wpadną do ciebie tajne służby, zabiorą kamienie i siłą nakażą ci siedzieć cicho xD
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych