Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze opinie na temat łańcuszków szczęścia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nom sa tacy co wywylają
  • 0

#32

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Krótko, łańcuszki to bullsh!t
  • 0



#33

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jedyny łańcuszek jaki kiedykolwiek przesłałem dalej to ten :

To jest idiotyczny łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI. Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia, wyślij ten łańcuszek wszystkim (najlepiej łącznie ze mną). Jeśli wyślesz go: 5 osobom - nic się nie stanie. 10 osobom - nic się nie stanie. 15 osobom - też pewnie nic się nie stanie. 20 osobom - zgadnij, co się stanie? 666 osobom - też się k***a nic nie stanie!
Otóż to: nic się k***a nie stanie. Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało, Grześ nie wysłał łańcuszka i nic mu się nie stało, Robert nie wysłał łańcuszka i zap*******ł go tramwaj, ale nie sądzę, aby miało to jakikolwiek związek z łańcuszkiem.



A jaki łańcuszek dostałem dzisiaj :

GG wprowadza najnowszy status! mnianowice bedzie to czarne słoneczko
ktore bedze oznaczac "rodzice w pokoju" jeśli roześlesz to
przynajmniej 15 osobom pojawi sie to słoneczko, mi sie pojawiło! na
100%-->bedzesz je miał/a



A łańcuszki, w których ktoś pisze że ma syna chorego na raka mózgu są dla mnie po prostu ochydne i nie wiem jaki idiota może wymyślać takie bzdury !
  • 0

#34

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

antyłańcuszek :P
http://morfeuszka.re.../lancuszek.html
  • 0

#35

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gside, niezły łańcuszek ;) Zaczynam przesyłanie xD

A jaką ja mam opinię na ich temat? A taką, jaką powinien mieć normalny człowiek ^^ (tak, uważam się za normalnego :P ). Jest to nikomu niepotrzebne, durne, głupie, idiotyczne, tępe, w*****ające i takie tam ^^ Takich, którzy łańcuszki "szczęscia" przesyłają nazywam Pokemonami i zawsze, jak od ich pokroju osobnika dostane "wiadomość", blokuje go na jakiś czas :P
  • 0

#36

Necro_666.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ŁAAA!!
Ja łańcuszka raczej nie dostane bo na GG wchodze raz na miesiąc, a i tak mam na nim 2 osoby:P
Ja zrobiłem kiedyś jeden łancuszek:
To jest j****y albański tasiemiec. Wyślij go wszystkim których znasz, jeżeli nie mają internetu, listownie. Jeżeli tego nie zrobisz, w 2012 roku całe zło przejdzie na ciebie!
WYSLIJ ten j****y łańcuch albo terroryści z al-kaidy zrobią kwaterę główną z twojej piwnicy! Miałem kolegę który nie wysłał...rodzina mu umarła, a on zmienił się w goblina, i mieszka w lesie.!! Wyślij.


@Biniol
WON Z FORUM! Normalni nie mają tu miejsca bytu!! ;-)
  • 0

#37

Bub.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tja, łańcuszki. Spuszczam na to zasłonę przykrego milczenia.

Chociaż raz trafił mi się nawet ciekawy łańcuch - niby że to chińskie mądrości jakieś czy inny pierun, ale musiałem przyznać, że były faktycznie mądre. Do momentu, kiedy zaczynało się: "wyślij to do: 0-10 osób.." :P
  • 0

#38

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro już wspominacie o pomocy biednym dzieciom z rakiem mozgu - ta, pamiętam to. Rozwaliły mnie zdania:

"Wyslij to %% osobom a dostaniesz zajefajny znaczek w Twoim profilu"

"Nie pytaj się, jak to działa, ale działa"
  • 0

#39

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dość sporo dostaje łańcuszków, ale nigdy nie odsyłam... Głupia manipulacja ludźmi.
A najlepsze było to z zielonym słoneczkiem w gadu-gadu xDD
  • 0

#40

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa głupota ludzka nie zna granic xD

jak mi ktos łancuszek na gg wysyła to nawet tego do konca nie czytam tylko poprostu 'klik' dialog skonczony . sf tylko archiwum zawala..
  • 0

#41

mija1972.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierze w moc łańcuszków szczęścia, czy jak tam się to to nazywa , ale jednocześnie czuję nie smak że go przerywam i złość że mi ktoś gg czy telefon śmiećmi zawala. Mało że moi znajomi ( co niektórzy tylko, na szczęście) mi takie cusik przysyłają to jeszcze ostatni zauważyłam, że mam tego rodzaju wiadomości od nieznanych osób .... brrrr... mam czasem ochotę napisać do nich parę niecenzuralnych słów.... :/
  • 0

#42

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Łańcuszki lubię te ze srebra i złota.
Ewentualnie jak mają jakieś szlachetne kamienie :) , ale to już są kolie.
  • 0



#43

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mnie kiedyś jakaś dziewczyna katowała łańcuszkami, to kupiłem sobie karte startową za 30 zł, napisałem w notatniku jakies głupoty, skopiowałem xxxxxxxx razy, wysłałem na telefon a później wysłałem to jako sms do tej dziewczyny xD to nic że straciłem 30 zł ale chyba tydzień te smsy odbierała
  • 0



#44

Ghost100.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nienawidzę jakichkolwiek łańcuszków i wszyscy z mojej listy kontaktów o tym wiedzą także nie wysyłają mi ich. Od nieznajomych łańcuszków nie dostaje gdyż żeby jakakolwiek wiadomość do mnie dotarła muszą wpierw wpisać hasło które odblokowuje komunikację. Taka mała sprytna wtyczka do komunikatora :)
  • 0

#45

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cytuję(z dziś)
Kaka (21-09-2007 15:23)
Minęło już 100 dni drogi do nieba JPII, jeśli go kochasz/kochałeś prześlij to dalej. Nie pozwól aby o nim zapomniano. Jeśli to wyślesz, to wtedy zdasz tym roku, sprawdza się! Jeśli nie to ukisisz rok... Lepiej nie ryzykować...


Parodia, 100 dni...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych