Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze opinie na temat łańcuszków szczęścia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#16

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam podesłałbym trojana, co bym mógł uzyskać dostęp do kompa :)
  • 0

#17

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja to bym takich kozakow wczesniej wrzucil do klubu hardcore w holandii gdzie arnold stracil dziewictwo.

lancuszek - ban u mnie
  • 0

#18

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak dostaje łańcuszek, to natychmiast wysyłam "joby" na ich nadawcę - potem mam spokój :P
  • 0

#19

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o łańcuszki to poprostu uwielbiam je przerywać. Sitkuje je - łańcuszki bez nagatywnego oddżwięku (mało kiedy można znaleźć łańcuszki bez jakiejś groźby ale zdarzają się) przesyłam dalej ale łańcuszki zawierające groźbę przerywam czasami odpowiadając osobie która mi taki łańcuszek przesłała cos w stylu "Tak jakby mi na tym zależało..." (jezeli groźbą jest coś w rodzaju "jak nie wyślesz to nigdy w życiu się nie zakochasz" - no cóż - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :-D). Radzę wszystkim robić to samo. I nie wolno ulegać temu co w łańcuszkach pisze - szczególnie jeśli to groźba.


Pod względem łańcuszków najgorsza jest moja kuzynka - pewnego razu w rzeczywistości gadałyśmy non stop przez 8 godzin, tematów nie brakowało. Jednak jesli chodzi o rozmowy przez komunikator to ograniczaja się one do wysyłanych przez nia do mnie dziesiątek łańcuszków (czasem z 7 dziennie!). Gdy staram się jej zapytać dlaczego mi tyle tego wysyła w odpowiedzi otrzymuję kolejny łańcuszek. Załamać się idzie.
  • 0



#20

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Daj namiary, a nie zobaczysz już więcej łańcuszków :devil:
  • 0

#21

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawaj, dawaj Numer gg. To ja jej pokaże co to jest ŁAŃCUCH!!!!
  • 0

#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Znalazłam niezły łańcuszek na mojej komórce:

Drogi kliencie
wygrałeś cygańskie dziecko...jeśli nie odbierzesz go w ciągu 14 dni wyślemy ci całą rodzinę...
Myślisz że jesteś bez wyjścia??? a jakże się mylisz....roześlij tę przyjazną wiadomość do co najmniej 14 osób, a zdejmiemy z ciebie obowiązek przyjmowania gości...

:P
  • 0

#23

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daj namiary, a nie zobaczysz już więcej łańcuszków :devil:

Mi tam łańcuszki nie przeszkadzają. Ale chciałabym kiedyś z nią pogadać i to nie w sposób łańcuszkowy :-D
  • 0



#24

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łańcuszki to nie potrzebne gówna, które zaśmiecają skrzynki email itd.. Nigdy na nie nie odpisuje, ani ich nie czytam.. gdybym w nie wierzył umarłbym z 15 razy, 8 razy by mnie tramwaj przejechał i stracił bym hmm.. szkołe? ;)
  • 0

#25

Daeron.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ye... Kiedyś spotkałem się tekstem, że łańcuszki są blisko spokrewnione z sasserami ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Sasser ) czyli innymi słowy wirusami które zapychają łącza rozsyłając się w do wszystkich do których mogą... bardzo irytująca rzecz ;>

Podzielam wasze zdanie na temat łańcuszków - naprawdę żal mi ludzi którzy w nie wierzą...

Oczywiście zdarzają się bardziej pożyteczne łańcuszki z jakimś ciekawym wierszem, hasłem, jakieś dowcipne itp itd ;>

Poza tym gdy widzę łańcuszek w którym kolejne biedne małżeństwo z chorym dzieckiem błaga mnie o rozesłanie tego do wszystkich na liście, bo za każde rozesłanie dostają 10 gr od firmy: Onet, WP, Microsoft, GaduGadu, itd itd ^^

Żałosne... Aż się płakać chce, że znajdują się ludzie którzy w to wierzą...
  • 0

#26

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh ja również kasuje łańcuszki zaraz gdy je zobaczę. Raz koleżanka posłała mi łańcuszek, więc grzecznie jej odpowiedziałem, że to nic nie warte gówno i nie będę tego rozsyłał. W odpowiedzi przeczytałem mniej więcej coś takiego: "Jaki ty jesteś głupi k****, wierzysz w jakieś ufoludy z marsa, a w łańcuszki już nie, przecież one zawsze się sprawdzają....." Gadała tak jeszcze może z 5min, w końcu ja blokłem, od tamtego czasu już się nawet nie odzywa i dobrze:D.

Kiedyś prawie każda wiadomośc jaką dostawałem od dziewczyny to był łańcuszek. Na pytanie czy w to wierzą odpowiadały "Nie, ale to jest takie fajne zresztą każdy tak robi"...... :hammer:

One/Oni tylko chcą byc cool :wall:

ŁAŃCUSZKOM STOP
  • 0

#27

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja takze nie znosze łańcuszków, głównie z JPII i z jakimś chorym, wyimaginowanym dzieckieim. Zaobserwowałem tez ciekawe zjawisko : osoba która nie wie jak rozpocząć rozmowe, zaczyna ją od łańcuszka :D Przynajmniej ja miałem tak wiele razy.

ŁAŃCUSZKOM STOP

;)
  • 0



#28

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wypowiem się krótko i zwięźle: ciężka cholera mnie bierze, jak dostane na gg
lub maila, kolejny durny tekst o tym że jak go nie przesle kolejnym osobom to zgine/starace pieniądze/ nie ozenie sie czy inna tego typu bujda. Oto co o tym szajsie myślę.
  • 0

#29

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem wam że ja już powinienem nie żyć przez to przerywanie łańcuszków.
  • 0

#30

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoś niezła kase na tym zarobił....
wpłac 100 PLN namów 10 Osób iu masz z tego 500 PLN i tak dalej...
najlepiej wychodzi pierwsze oczko.... ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych