Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze opinie na temat łańcuszków szczęścia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#1

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W stosunku do łańcuszków byłem obojętny aż do dzisiaj, gdy przyszła do mnie taka oto wiadomość.

"Sorki że to wysyłem ale nie moge tego zlekcewarzyć mineło 700 dni Jana Pawła II poszedł do nieba. Wyslij to 8 osobom a za 8 dni anioły zeslą ci cud. Jesli tego nie_zrobisz bedzie to 8 nieszcześc. Złóż mu honor"

Aż mi się niesmacznie zrobiło. Jak można tak lekceważyć Papieża, by wykorzystywać jego imię do zrobienia jakiegoś łańcuszka? Tak się zastanawiam co ludziom to daje. Podniete, że zrobił łańcuszek? Tylko nie wiem co w tym takiego podniecającego. Więc proszę was - nie odsyłajcie tych durnych łańcuszków dalej.
Na koniec chciałbym przytoczyć taką zabawną wiadomość którą kiedyś dostałem.

"Włodek nie przesłał łańcuszka i nic mu się nie stało. Franek nie przesłał łańcuszka i również nic mu się nie stało. Zbyszek nie przesłał łańcuszka i pierdolnął go pociąg, ale jeżeli myślisz, że to przez łancuszek to jesteś w błędzie, więc nie przesyłaj żandych łancuszków dalej, a może uratujesz komuś nerwy"
  • 0

#2

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W lancuszkach zakonczenie zazwyczaj mniej wiecej brzmi tak: "Jesli tego nie poslesz dalej, to oznacza, ze nie masz serca...". Wiec odpisuje, ze nie mam i koniec kropka :P Proste.
  • 0

#3

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo takie: "mam chorego synka(ble ble ble...)
za kazda przeslana wiadomosc dalej otrzymuje 50gr z banku narodowego...
prosze, wyslij to do wszystkich osob w ciagu 2 min...
jesli nie zdazysz moj synek nie wyzdrowieje...
jesli nie wyslesz, oznacza to ze nie masz serca, jestes bezdusznym czlowiekiem..."

gooowno prawda :/
jesli ktos juz chce naprawde pomoc, to wysylac sms'y na nr 712costam o tresci POMOC
albo prosto przesylac pieniadze na konta bankowe tych organizacji...
(choc i tutaj zdarzaja sie naciagacze...)

albo jeszcze taki:
"jesli wyslesz to do wszystkich osob w ciagu minuty
pokaze Ci sie nowe, zielone sloneczko w gg...
wysylaj! naprawde warto!"

i jeszcze jeden:
"chlopak katowal dziewczyne mowiac ciagle: ugabuga ugabuga ugabuga...
teraz i Ty powiedziales te slowa!
obudziles ja, w nocy zaczai sie na Twoim suficie, poczeka az zasniesz,
a wtedy Cie zabije.
jesli chcesz przezyc przeslij to dalej do 15 osob w ciagu 2 min..."

a najbardziej smieszne sa te ich bledy ortograficzne xD :
"asz, przeciesz, zabujca, ktury, morze, nieborzczyk" itp... :D

(lancuszki sa spisane z mojej pamieci, nie z archiwum...)
  • 0

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja powiem tylko tyle, że wiadomości typu łańcuszek czy to na komunikator czy na komótk są frustrujące i zaśmiecają tylko skrzynkę odbiorczą....nie dawno mi przyszło coś takiego, że jak prześlę wiadomość dalej do kilku osób zmieni mi się status na gg....nie dojrz że uzasadnienie bezsensowne to jeszcze ta widomość męczyła mnie przez kilka tygodni...litości...
nie wiem szczerze mówiąc kto zapoczątkował tego typu głupie zabawy, ale mam nadzieję że nie była ona jakoś szczególnie postrzegana w społeczeństwie... :/
  • 0

#5

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"mam chorego synka(ble ble ble...)
za kazda przeslana wiadomosc dalej otrzymuje 50gr z banku narodowego...
prosze, wyslij to do wszystkich osob w ciagu 2 min...
jesli nie zdazysz moj synek nie wyzdrowieje...
jesli nie wyslesz, oznacza to ze nie masz serca, jestes bezdusznym czlowiekiem..."


Dostałem kiedyś coś takiego... Było o "chorym Mateuszku"... Zignorowałem, dopóki za parę dni nie dostałem IDENTYCZNEGO - słowo w słowo, ale z jedną różnicą "schorowana Emilka"... :rotfl: A dla tych co przesyłają dalej: Jesteście tak naiwni jak rodzina Radia M.
  • 0

#6

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czasami dostaje lancuszki, i je lekcewaze, i nic mi sie nie dzieje zlego.

Chociaz keidys 2 razy rozeslalem takie alncuszki typu (to jest buzka szczescia, rozeslij ja do 15 osob a .... ajesli ni to bedziesz mial pecha)

2 razy taki lancuszek rozeslalem, i w sumie mi pomogl, ale reszte jakos nie rozsylalem, i nic mi sie nie stalo. Tu dziala wiara i autosugestia, jezeli uwierzysz ze taki lancuszek Naprawde dziala, to zadziala, jesli go totalnie olejesz i sie tym nie przejmiesz nic ci sie nie stanie.

Wg mnie lancuszki nie dzialaja, tak samo mozesz sobie wkrecic kazda inna rzecz, np przez sigila, lub opanowywujac autosugestie :)
  • 0

#7

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL... Właśnie polubiłem łańcuszki:
"To jest mega szatański łańcuszek łańcuszków! Wyślij go 666 osobom, a jutro będzie sobota!!!" AUTENTYK!! :rotfl:
  • 0

#8

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

łańcuffki są cOoLoFfFiuTQqIe!

tzn, nie lubię łańcuszków, a jak dostaję jakiegoś, to blokuję osobę, która mi go daje :P

Globox, też takie miałem ;)

'to jest zaj***ny łańcuszek nieszczęścia, jak nikomu go nie wyślesz, to jutro będzie piątek! uważaj, pani renia nie wysłała i...sam się k***a domyśl!'
  • 0

#9

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha, globox zaj*****y lancuszek :D
Wysle go mojemu szatanskiemu qmplowi :)
  • 0

#10

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

świństwo, którego nigdy nikomu nie przesyłam i nie życzę sobie, aby i mi przesyłano. Swoją droga, kto to takie głupoty wymyśla?
  • 0

#11

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W stosunku do łańcuszków byłem obojętny aż do dzisiaj, gdy przyszła do mnie taka oto wiadomość.

"Sorki że to wysyłem ale nie moge tego zlekcewarzyć mineło 700 dni Jana Pawła II poszedł do nieba. Wyslij to 8 osobom a za 8 dni anioły zeslą ci cud. Jesli tego niezrobisz bedzie to 8 nieszcześc. Złóż mu honor"

Aż mi się niesmacznie zrobiło. Jak można tak lekceważyć Papieża, by wykorzystywać jego imię do zrobienia jakiegoś łańcuszka? Tak się zastanawiam co ludziom to daje. Podniete, że zrobił łańcuszek? Tylko nie wiem co w tym takiego podniecającego. Więc proszę was - nie odsyłajcie tych durnych łańcuszków dalej.
Na koniec chciałbym przytoczyć taką zabawną wiadomość którą kiedyś dostałem.

"Włodek nie przesłał łańcuszka i nic mu się nie stało. Franek nie przesłał łańcuszka i równierz nic mu się nie stało. Zbyszek nie przesłał łańcuszka i pierdolnął go pociąg, ale jeżeli myślisz, że to przez łancuszek to jesteś w błędzie, więc nie przesyłaj żandych łancuszków dalej, a może uratujesz komuś nerwy"

Po to żeby sie popisać - wiekszosc młodzieży taka jest, że pisze te brednie, aby popisać sie na komunikatorach itp. ale jest również młodzież inteligentna co łańcuszki gdy ujrzy, szybko wciska wyczyść czyż nie ? ;) i zero kłopotu
Tak mnie najbardziej imponują łancuszki typu
"Jeśli nie wyślesz tego łańcuszka w h*j sekund, to poprostu h*j ci w dupe"
  • 0

#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

łańcuszkom stanowcze STOP
Jak każdy nie toleruję i nie rozsyłam tego badziewia...
  • 0



#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Łańcuszki szczęścia to dla mnie po prostu SPAM i nic poza tym...
  • 0

#14

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Łańcuszki to żerowanie na ludzkim strachu i przesądach, na ludzkiej życzliwości i bojaźni. Nienawidzę ich i gdy takowy dostanę, to wysyłam to właściciela 100 linijek tekstu "Wsadź sobie w d*** ten za***** łańcuszek". Nie lubię jak ktoś się bawi mą psychiką i narusza mą prywatność.
  • 0

#15

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zazwyczaj osobe ktora wysyla mi alncueszek besztam na max, z wyklinaniem.

Jesli ona mnie nie zablokuje, to po nastepnym lancuszku ja to robie :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych