Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótka pamięć chrześcijan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#121

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Golibroda ten temat właśnie o tym jest, jak chcesz ponarzekać na islam, judaizm itd. stwórz własny temat.
Ja do Kościoła Katolickiego i chrześcijan nic nie mam, podobnie jak do innych religii czy wyznań. Żałuję tylko, ze muzułmanie są tak nadgorliwi i ortodoksyjni, zawsze chciałem zobaczyć ich swięte miejsca, a tak będę musiał się obejść smakiem...
  • 0

#122

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

edit Inga: jeżeli nie umiesz wyrazić swojej dezaprobaty dla tego co i jak robię w cywilizowany sposób, to będziesz miał ze mną do czynienia częściej, niz byśmy oboje sobie tego życzyli. Tym czasem warn za za wulgaryzmy i osobistą wycieczkę. Uwaga na przyszłość: w razie kolejnych uwag, pisz na PM.


:lol

ojejejejejej chyba jestes troche przewrazliwiona na swoim punkcie. Jesli z ciebie taki moderator, ze nie potrafisz zniesc slow krytyki to zwyczajnie nie nadajesz sie do pelnienia funkcji. Drugim powodem sa klamstwa, prosilbym abys nie klamala, albowiem tutaj:

Zajebiste podejscie, winszuje!
Rozumiem, ze gdybym chcial stanac w obronie chrzescijanstwa to mam nic nie pisac?
ZENADA, moderator od siedmiu bolesci, ktorzy z gory narzuca innym o czym wolno pisac...

Nie ma ANI JEDNEGO wulgaryzmu.

Ttrzeci powod to taki, ze ulegasz emocjom, moderator nerwus to nieporozumienie.
I w koncu czwarty powod, dla ktorego nie nadajesz sie na moderatora jest w tym cytacie powyzej. Zwyczajnie nie jestes obiektywna i naklaniasz innych aby rowniez nie byli, cenzurujac ich wypowiedzi.

Ale nie moja broszka, lata mi to. Moderuj sobie, skoro musisz w ten sposob dolozyc sobie punkcikow do wlasnego ego... :lol


Saladyn nie napisalem nic o islamie tutaj, zareagowalem tylko na kretynkie haslo "tutaj piszemy o chrzescijanstwie ale tylko zle".
Co to ma byc? Cenmzura? Narzucanie innynm pogladow? Odbieranie zwolennikom kosciola prawa do obrony swojej religii? Uwazasz, ze to jest ok? I ze namawia do takiej postawy "milusinska" pani moderator?
  • 0

#123

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zajebiste i pochodne to nie wulgaryzmy - zamknijcie proszę ten temat, bo już sam spam się robi..
  • 0

#124

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ttrzeci powod to taki, ze ulegasz emocjom, moderator nerwus to nieporozumienie.

Ty za to robisz literowki i ciagle sie smiejesz.

Co to ma byc? Cenmzura?

trzymanie sie tematu.
zaloz sobie temat "CHRZESCIJANIE ROX" i tam przedstawiaj same pozytywne strony tej religii... omg
kto jest za zamknieciem?
  • 0

#125 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:lol

ojejejejejej chyba jestes troche przewrazliwiona na swoim punkcie. Jesli z ciebie taki moderator, ze nie potrafisz zniesc slow krytyki to zwyczajnie nie nadajesz sie do pelnienia funkcji. Drugim powodem sa klamstwa, prosilbym abys nie klamala, albowiem tutaj:


po pierwsze to jesteś zwykłym prowokatorem, który podnieca się jak przedszkolak.
po drugie zacznij używać trochę szarych komórek, bo z rozpracowaniem intencji innych osób to masz poważny kłopot.


Ttrzeci powod to taki, ze ulegasz emocjom, moderator nerwus to nieporozumienie.


Tylko Ty to zauważyłeś...



Ale nie moja broszka, lata mi to. Moderuj sobie, skoro musisz w ten sposob dolozyc sobie punkcikow do wlasnego ego... :lol


Ty masz jakieś problemy ze sobą najwyraźniej, Wlazł tu taki golibroda i żale swoje urządza...Biedny pokrzywdzony...


Co to ma byc? Cenmzura? Narzucanie innynm pogladow? Odbieranie zwolennikom kosciola prawa do obrony swojej religii? Uwazasz, ze to jest ok? I ze namawia do takiej postawy "milusinska" pani moderator?


a zrozumiałeś tytuł tematu, w którym zabierasz głos??
  • 0

#126

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W innym temacie wyszedles na pokemona to tutaj musiales pokasac? :)
Szkoda, ze nie bylo do ciebie.
Kolejny dowod na bycie b..., odpowiada nie pytany o zdanie :)

ps-po raz pierwszy widze, zeby ktos urzadzal zale smiejac sie i mowiac "lata mi to", no coz. Rozni ludzie ronie reaguja :lol

edit Inga: Jak błyskotliwie zauważyłeś, różnie ludzie różnie reagują. Ja reaguję jak "milusiński moderator" i ze szczerego serca daję ci koleżko kolejnego warna za obrażanie, osobiste wycieczki i prowokowanie do zamieszek, i pozdrawiam serdecznie. :]
  • 0

#127

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

muhad napisał:

po pierwsze to jesteś zwykłym prowokatorem, który podnieca się jak przedszkolak.


Muhad> Może golibroda po prostu jest przedszkolakiem :D
Ja bym się takimi osobnikami z niskim poziomem kultury osobistej po prostu nie przejmował.

Moderatorzy> Chwała wam za waszą pracę!!!
Bez was to forum zamieniłoby się w miejsce walki łobuzów z wykorzystaniem łaciny i paru innych języków.
  • 0

#128 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A teraz najmilsi ;) wracamy do tematu i nie dajemy się prowokować. :)
  • 0

#129

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad napisał:
Muhad> Może golibroda po prostu jest przedszkolakiem :D
Ja bym się takimi osobnikami z niskim poziomem kultury osobistej po prostu nie przejmował.

Moderatorzy> Chwała wam za waszą pracę!!!
Bez was to forum zamieniłoby się w miejsce walki łobuzów z wykorzystaniem łaciny i paru innych języków.



Chwała takim golibrodom. Sztuką jest rozmawiać z takim ludźmi, ba przekonać ich jak Zagłoba.
Czasami trzeba pozwolić na twórcze wykorzystanie klawiatury.


Założyciel wątku chciał nam uzmysłowić wykorzystywanie religii jako narzędzia polityki. Ta praktyka jest często
uprawiana. Niestety ogól masy ludzkiej na które mówi się społeczeństwo jest bardzo sztywną masą. nie lubi zmian, prawie nigdy nie zmienia swojego światopoglądu. Są to bardzo pożyteczne cechy dla tych którzy kontrolują masy.

W żaden sposób nie można przytaczać przykładów z innych religii bo po pierwsze żaden z nas nie został wychowany w danych realiach będących dla niego na tę chwilę jedynymi. Dotychczasowe porównania miał charakter bazarowej przechwalanki typu ja mam klimę a ty okna w drzwiach.

Na dzień dzisiejszy stwierdzam całkowity zanik poczucia wspólnego obowiązku wychowywania nowych pokoleń. Ślepota połączona z ignorancją, samolubstwem i głupotą doprowadziła do tego co obecnie mamy. 21 wiek i średniowieczną ciemnotę. Dlatego rydze, kaczki i inne okazy flory i fauny tak łatwo manipulują społeczeństwem.
Nie widzę by rodzice strajkowali przeciwko drakońskim cenom za książki, kierowców żądających lepszych dróg, czy wreszcie mieszkańców ulicy żądających naprawy drogi.

Podsumowując pamięć jest zawsze krótka. Bonaparte powiedział ,że jedną z najwspanialszych cech jakie człowiek może w sobie rozwinąć to zapominanie.
  • 0

#130

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Beka coraz wieksza.
Inga rozdaje ostrzezenia wedle wlasnego widzimisie.
mortyr wypisuje bzdury w temacie o 11 wrzesnia wiec dolacza sie do choru klakierow bo nie potrafi podac sensowynych argumentow

naprawde wisi mi "warn", szkoda tylko, ze nie rozdajecie go uczciwie ale to juz sprawa leczenia kompleksow chyba.
:)
  • 0

#131

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ej serio, golibroda ma trochę racji. muhad równie agresywne wypowiedzi (jak nie bardziej) zamieszcza tutaj, również pisze o tym, że golibroda jest bucem, a jakoś nie dostaje warna. 'trochę' to niesprawiedliwe.
  • 0

#132

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chodzi o to że muhad jest tutaj VIP-em ale bez plakietki i ma wtyki.
  • 0

#133

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to że muhad jest tutaj VIP-em ale bez plakietki i ma wtyki.



Ma w nosie plakietki i wtyki. Korzystam z forum bo chcę się czegoś dowiedzieć. Ponieważ aspekt filozoficzny zawsze istnieje w rozmowach to po co się na to obruszać.
Już raz powiedziałem ,że osoba która ma pierwiastek nauczycielski będzie jego wypowiedzi zawsze będą treściwe. Zresztą, łatwo zauważyć kto zgłębia dany temat a kto bazuje na innych postach kalkując go lub co gorze zmieniając.

Cenię sobie ciętość języka i umiejętne stosowanie wulgaryzmów. jak powiedział nam Prof. Miodek - marnotrawstwem jest zubożać język.
  • 0

#134

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się aby redfive i muhad to jedna i ta sama osoba - więc dobrze byłoby wiedzieć co uprawnia Cię do takiego uważania. Ale na pw.
  • 0

#135

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się aby redfive i muhad to jedna i ta sama osoba - więc dobrze byłoby wiedzieć co uprawnia Cię do takiego uważania. Ale na pw.



Oczywiście ,że nie. REDFIVE używam zawsze. Tak jestem zarejestrowany na wielu forach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych