Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego Aparaty...?!?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam.
Mam takie pytanie.

Wszędzie można naleźć duchy tylko na fotkach i nagraniach video. Fotografowie robiący zdjęcia ludziom nie widzą nic nadzwyczajnego w obiektywie, a po wywołaniu pojawiają się tam zjawiska lub osoby które już nie żyją i mają coś związanego z danym miejscem. Dlaczego tak jest. Czemu duchy ujawniają się w aparatach, a nie bezpośrednio ludziom ?? Skoro technika(aparat) jest przeciwieństwem sił nadprzyrodzonych to czemu właśnie tam się ujawniają. To nie ma dla mnie sensu. Proszę o pomoc!!!!
  • 0

#2

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiedź jest prosta. W ludzkim oku Rzadko kiedy zdarza się prześwietlenie kliszy brud na optyce albo odbicie światła od nieistniejącego flasha.

Duchy i te inne powstają nie na zdjęciu ale wyobraźni oglądającego zdjęcie. I to niekoniecznie musi być fotograf. Stąd ta sytuacja. ;) Potem tylko urastają po kolei z osoby na osobe.
  • 1

#3

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

YYY...
Czekaj niezrozumiałem... duchy to tylko nasza wyobraźnia ??
  • 0

#4

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, że gdy w momencie kręcenia(kamerą) pilota, naciśniemy jakiś przycisk na nim, to ten plastik z przodu się zaświeci na uzyskanym obrazie, mimo, że normalnie go(świecenia) nie widać?

Duchy się nie ukazują na zdjęciach. Duchy można w ten sposów zobaczyć.
  • 0

#5

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem ;) ale chodzi mi o to czemu nie widac ich normalnie
  • 0

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak własnie jak to ładnie silent ujął :)
byc moze poprostu ludzkie oczy nie sa czułe na ten rodzaj emanującej energii ... lub to jakis rodzaj promieniowania .. taka moja hipoteza
  • 0

#7

Voytex.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosty przyklad
Wez kamere albo aparat i skieruj go w strone monitora... widac odswiezanie, paski a teraz popatrz na monitor i nie widac. Podobny przyklad byl podany wyzej...
mysle ze duchy to taki rodzaj energi trudno dostrzegany prze ludzkie oko natomiast latwo mozna zarejestrowac to na aparacie czy kamerze
  • 0

#8

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmm... no niby tak ale czemu aprat lepiej rejestruje energie od czlowieka ??
  • 0

#9

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobna sytuacja jest z NOL-ami.
Nieuzbrojonym okiem bardzo rzadko można dostrzec obiekt.
Natomiast nieświadomie robiąc zdjęcia czy filmując można zarejestrować przelot takiego obiektu.
Wniosek jest taki,że ludzki narząd wzroku nie jest w pełni doskonały.
  • 0



#10

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No niby tak... ale takie tłumaczenia do mnie nie docierają. Tzn. to prawda ale potrzebuje jakiś konkretniejszych wyjaśnień.
Wiem że jestem upierdliwy. :P
  • 0

#11 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

No, trochę jesteś :) Takie informacje możesz znaleźć w internecie bez problemu. Wystarczyło poszukać, i nie zakładać oddzielnego tematu.
  • 0

#12

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeciez jest tez masa przypadkow kiedy ludzie widzieli ducha (twierdza, ze widzieli) wiec w sumie nie wiem, o co ci chodzi ;]
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To prawda, ale jednak częściej takie rzeczy wychodzą na zdjęciach, które to potrafią zobaczyć więcej niż ludzkie oko:)
  • 0

#14

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO, zjawy, plazmowe zwierzęta?

Tajemnicze światła, których gołym okiem nie widać, pojawiają się na zdjęciach i kadrach filmów. Utrwalić na kliszy lub cyfrowo można je w nawiedzonych domach, nad piktogramami w zbożu, a nawet w najbardziej banalnych miejscach.

Jedną z osób, która takie energetyczne obiekty fotografuje, jest Stanisław Barski z Włocławka. Barski zdjęcia robi od dziecka, a tajemniczymi zjawiskami, szczególnie ufologią, zajął się w latach 70. zeszłego stulecia.

Barski często fotografuje to, czego nie widać. Na jego zdjęciach pojawiają się jakieś świetliste kształty, których, gdy naciskał migawkę, nie widział. Nie tylko ufolog z Włocławka uwiecznia te niezwykłe obiekty.

- Świetliste kształty fotografuje też moja córka Karolina, a najwięcej Kamil, jej chłopak - mówi Stanisław Barski. - Karolina po raz pierwszy sfotografowała świetliste energie w 1996 roku, stała wtedy obok mnie na plaży w Ustroniu Morskim. Później sporadycznie wykonywała tego rodzaju zdjęcia. Ale to, co dzieje się od około roku?! Zamieszczamy te zdjęcia na naszej stronie internetowej: www.paranormal.pl.

Czy

fotografowanie tego, co niewidoczne

gołym okiem wiąże się z aparatem fotograficznym, czy raczej z człowiekiem wykonującym zdjęcia?


- Te fotografie wykonujemy różnymi aparatami, także analogowymi, jednak najczęściej cyfrowymi różnych marek - wyjaśnia Barski. - Sądzę, że aparat nie ma znaczenia. Zawsze człowiek! Przez kilka tygodni w Noorwijk w Holandii, gdzie przebywałem latem, testowałem aparat mojego kolegi. Wywoływałem zdumienie kolegi fotografując jego aparatem obiekty nad morzem północnym na bezchmurnym niebie, oraz świetliste energie w postaci kul. Wspólnie z Karoliną i Kamilem przetestowaliśmy w sumie kilkanaście aparatów różnych producentów. Właściciele ich nigdy niczego niezwykłego nie sfotografowali, więc proszę sobie wyobrazić ich zdumienie, kiedy zobaczyli wykonane ich aparatem - i to nierzadko w ich obecności - fotografie energii!

Czym właściwie są

energetyczne obiekty,

które fotografuje Barski i jego córka?


- Przypuszczam, że są to kanały informacyjne penetrujące nasz świat - stwierdza badacz z Włocławka. - Nie mam natomiast wątpliwości, że to sprawka UFO. Jest to energia świetlna, niewidoczna dla ludzkiego oka. Najbardziej zdumiewające i niezrozumiałe jest to, że na kilku zdjęciach wykonanych w świetle lampy błyskowej rzuca ona cień na ścianę. Światło rzucające cień? Zdumiewające, ale prawdziwe! Przypuszczam, że energię tę emitują świetliste statki teleportujące się u nas z innych światów. Mamy je na kilkunastu fotografiach, zarówno nocnych jak i dziennych. Świat jednak nie chce nam za bardzo wierzyć. Myślę, że nie jest na to przygotowany.

W rachubę wchodzi jeszcze jedna hipoteza. Może niewidoczne dla oka obiekty utrwalane na zdjęciach, to nieznane oficjalnej nauce

plazmowe zwierzęta,

o których pisali John P. Bessor, hrabina Zoe Wassilko-Serecki, czy Trevor James Constable?

- Znane mi są te hipotezy i nie wykluczam, że ich autorzy mają rację - mówi Barski. - Ja jednak patrzę na to inaczej. UFO są zjawiskiem zoomorficznym, stąd mogą na oczach obserwatora zmienić błyskawicznie kształt, barwę a nawet zapach. O tych właściwościach mówi też hipoteza "mimikry" Petera Fiebaga. UFO lub też jego załoga jest w stanie upodobnić się do czegokolwiek, zgodnie z podświadomym oczekiwaniem obserwatora, włącznie z wizerunkiem bliskiej obserwatorowi zmarłej osoby.

Już dawno temu pisarz Artur C. Clark mówił: "Wyższa technologia będzie kojarzyć się nam z elementami magii". Dlatego tak magiczne są działania tych obiektów. Ale to tylko technologia i fizyka kwantowa, chociaż może i jeszcze coś, czego nigdy nie ogarniemy naszymi umysłami.

Świetliste obiekty na zdjęciach "Barskiego i spółki" mają

rozmaite formy

oraz wielkości i fotografowane są w rozmaitych okolicznościach i miejscach.


- Różnorodność form i wielkości jest uderzająca - zapewnia badacz z Włocławka. - Fotografujemy je w różnych warunkach, dniem i nocą, latem i zimą, we Włocławku, Młynach, Wylatowie. Także w Egipcie, Włoszech, Holandii i innych krajach. Mam wrażenie, że zjawisko to w jakiś sposób wiąże się z "siecią Wilka", którą opisywał w swej książce zmarły już, niestety, Kazimierz Bzowski.

Tajemnicze świetliste obiekty przenikają do naszego świata. Czym są? Ilu badaczy, tyle wyjaśnień. Przeważa opinia, że "energie" szczególnie często dają się sfotografować w miejscach, gdzie zachodzą jakieś anomalie - w nawiedzonych domach, nad piktogramami wyciśniętymi w zbożu. Jednak wielu badaczy na świecie twierdzi, jak Stanisław Barski z Włocławka, że obiekty te można utrwalić na zdjęciach w dowolnym miejscu i czasie. Że te niezwykłe energie wciąż krążą wokół nas, że wciąż są w naszym świecie obecne.
http://fakty.interia...rzeta,875018,14
  • 0



#15

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobre pytanie... i zarówno dobra odpowiedź... Tak naprawde wyprzedziłeś mnie o kilka dni bo też mialem się o to zapytać!! a tak wogule skąt bierzecie tyle info? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych