Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dark Side of the Moon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napisalem skad dziadek mial ta ksiazke...zajmowal sie tym bardziej profesjonalnie niz niejeden tutaj.To ze nie widziales zadnego oficjalnego zdjecia to nie znaczy ze takich nie ma... :)
  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a mógłbyś zrobić skana tego zdjęcia? jeśli możesz oczywiście, bo chętnie je zobacze :P
  • 0



#18

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mając więcej danych nie mogę nic więcej powiedzieć.
Bardzo możliwe, że bym się zdrowo uśmiał (miałem okazję ostatnio czytać książkę, gdzie autor negował odległości kosmiczne i uważał, że między Ziemią a gwiazdami są może tysiące mil, ale nie parseki).
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a mógłbyś zrobić skana tego zdjęcia? jeśli możesz oczywiście, bo chętnie je zobacze :P


to zdjecie ogladalem jakie 10 lat temu...dziadek umarl, babcia zrobila porzadki a niektorych ksiazek,filmow nie ma...nie ma szans :/
  • 0

#20

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda... :( a może masz jakiekolwiek materiały Twojego dziadka? myśle że mógłbyś część zaprezentować :P
  • 0



#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

kiedys czytalem ksiazke o Porwaniu slynnej Betty...ksiazka byla na temat jej hipnozy itp...rysowala rozne rzeczy i relacjonowala...ciekawa ale jej tez nie pamietam za bardzo..nie pamietam tytulu.moge pomylic.."Sprawa Adnreassonow"? cz1 i cz2...generalnie z rzeczy dziadka zostal teleskop i jakies gazety...ksiazek juz dawno nie moglem odnalesc...jedynie o astronmii i astrofizyce..to tyle...
  • 0

#22 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

widziałem to zdjęcie w Faktor-X, wiezam ma koło 2 km wysokości ale wiecej nie pamiętam :(
  • 0

#23

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Przestancie pisac "ciemna strona Ksiezyca" bo to blad, mowi sie "niewidoczna strona Ksiezyca".
2. Calkiem mozliwe ze jesli sie wysle kiedys teleskop na Ksiezyc to sie go umiesci wlasnie na niewidocznej stronie, baze zalogowa oczywiscie na tej widocznej ale juz urzadzenia obserwacyjne lepiej jest umiescic na niewidocznej.
  • 0

#24

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjec z "dalekiej strony" albo "ciemnej strony" jest malo, zeby nie powiedziec "kilka". Ja nigdy nie znalazlem - a szukalem dlugo - jakichs duzych rozdzielczosci zdjec z ciemnej strony.

2 minuty szukania w google ;->
Zdjęcia z sondy Clementine KLIK
Zdjęcia z sond Lunar Orbiter KLIK
Mimo wysiłków nie znalazłem żadnej wieży.
  • 0



#25

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, i Wy naprawde wierzycie bardziej ksiazce dziadka Muhada (z calym szcunkiem) niz zdejciom z sond kosmicznych? A od razu niewiedzacych uswiadamiam ze niewidoczna strone
Ksiezyca fotografowali nie tylko Amerykanie a pierwsze zdjecia uzyskali wrecz Rosjanie :)
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquamaniac...ta ksiazka jest o tyle wiarygodna co jest jednym z najbardziej glosnych przypadkow porwania i regresji hiptotycznej w gronie badaczy tych zjawisk.
Nawet nie przeczytales, nawet nie znasz zrodla a sie wymadrzaz...juz nie raz sie wyglupiles.Tak jak z tymi pofaldowaniami kory mozgowej :rotfl:
  • 0

#27

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

na zdjeciu jednej z ksiazek mojego dziadka widac wystajaca w przestrzen kosmiczna wierze lub cos w tym rodzaju...miala ona dlugosc kilku kilometrow...

Masz podane linki do zdjęć niewidocznej strony Księżyca. Czy mógłbyś na na nich znaleźć tą wieżę? Jeśli nie, to dlaczego? ;->
  • 0



#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx nie badz bezczelny..jak mam CI linki podac skoro to jest w ksiazce? zwazaj na slowa bo zaczynasz mnie irytowac ;-)

mowisz o jakis linkach w tym temcie? pokaz mi je ..
  • 0

#29

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx nie badz bezczelny..jak mam CI linki podac skoro to jest w ksiazce? zwazaj na slowa bo zaczynasz mnie irytowac ;-)

Hmm? A w którym miejscu tego wątku prosiłem Cię o jakieś linki?

mowisz o jakis linkach w tym temcie? pokaz mi je ..

5 postów wyżej. Dla ułatwienia: post napisany przeze mnie.
  • 0



#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

na tych linkach Twoich nic nie ma...zadnego zdjecia.

w ksiazce mojego dziadka sw. sa zdjecia :smile: nie chcesz wierzyc to nie :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych