Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dark Side of the Moon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to nie zastanawiajace ze ludzkosc che juz postawic stope na Marsie a jeszcze nie wie do tej pory co lezy po drugiej stronie ksiezyca...?
Dla mnie to dosc dziwne bo w tej chwili technika jest o wiele bardziej zaawansowana niz podczas pierwszych (domniemanych) ladowan na ksiezycu
Mysle nawet ze to by byla dobra proba przed misja na marsa, sprawdzian ostateczny sprzetu i ludzi

ale.....o ksiezycu cicho..

osobiscie mysle ze ma to zwiazek z roznymi dziwnymi anomaliami jakie obserwowali astronauci podczas misji zalogowych na ksiezyc. To samo tyczy sie opserwacji teleskopowych z ziemi.
Mysle nawet ze rzad USA wie!! badz zdaje sobie sprawe co lub kto tam jest i dyskretnie omija ten temat. Byc moze nawet zostal do tego zmuszony...
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rząd USA napewno wie co tam jest ...

Zapewne przystanek Obcych w lotach na Ziemie ... jesli wierzyć w relacje, które zamieściłem pomiędzy NASA a astronautami w innym temacie to jest to bardzo możliwe.
  • 0



#3

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Ale chyba księrzyc był fotografowany ze swojej ciemnej strony.... tzn ja widziałem jakieś zdjęcia kiedyś... aż będe sobie musiał ich poszukać jeszcze raz
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nawet na wiki jest kilka zdjęć ciemnej strony.

http://en.wikipedia.org/wiki/Moon
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

o ile pamietam to w jednej z ksiazek mojego dziadka na zdjeciu z ksiezycz ylo cos w rodzaju ogromnej wiezy ktora miala albo kilkaset metrow w zwyz lu kilka kilometrow...teraz juz nie pamietam bo ta ksiazke mialem do dyspozycji jakies 10 lat temu.
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie USA poleci na Księżyc juz po fakcie i po masowych obserwacjach NOL'i ... wtedy gdy przyznają fakt , iz nie jesteśmy sami ....

Polecą i ... "Oooo po drugiej stronie jest ich baza..., co za niespodzianka ..." :lol :
  • 0



#7

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

No hipoteza całkiem ciekawa :D no ale nas by to aż tak bardzo nie zszkowało ;) jesteśmy przygotowani na każdą możliwość :P
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

my tak a co ma powiedziec moj byly sasiad ktory nawala swoja zone talezami?
  • 0

#9

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsze co USA by zrobiło to byłby nuclear na powierzchnie... :x
Najpierw strzelają a później pytają
Oczywisćie wszystko by sie zatuszowało pod kryptonimem 'Problemy Techniczne' ;) :rotfl:
I nic byśmy sie nei dowiedzieli... :sux:
  • 0



#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]Pewnie USA poleci na Księżyc juz po fakcie i po masowych obserwacjach NOL'i ... wtedy gdy przyznają fakt , iz nie jesteśmy sami ....

Polecą i ... "Oooo po drugiej stronie jest ich baza..., co za niespodzianka ..."   :lol :


wlasnie pododbno po ciemnej stronie ksiezyca znajduja sie dziwne uksztaltowania terenu co sugeruje jakies dziwne obiekty, budowle?
  • 0

#11

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podobno? A skąd to niby wiadomo? Widać coś takiego na zdjęciach z ciemnej strony? Bo mnie się wydaje, że tylko kratery (nawiasem mówiąc jest ich trochę więcej niż po jasnej stronie, zgadnijcie czemu).
  • 0

#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Indoctrine na zdjeciu jednej z ksiazek mojego dziadka widac wystajaca w przestrzen kosmiczna wierze lub cos w tym rodzaju...miala ona dlugosc kilku kilometrow...wiem bo widzialem to zdjecie.dziadek sprowadzil sobie ta ksiazke ze USa. to zdjecie bylo zrobione po ciemnej stronie ksiezyca...ale Ty wiesz leiej co tam jest...byles tam,dotykales i przygladales sie z bliska... :)
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjec z "dalekiej strony" albo "ciemnej strony" jest malo, zeby nie powiedziec "kilka". Ja nigdy nie znalazlem - a szukalem dlugo - jakichs duzych rozdzielczosci zdjec z ciemnej strony. Mozna spekulowac, ze nawet zdjecia, ktore sa mogly zostac poddane retuszowi, jesli znajdywaly sie na nich dziwne obiekty. No i to tyle, nie dowiemy sie jak sami tam nie polecimy :)
  • 0



#14

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie było wiele obserwacji ciemnej strony. Tak naprawdę to dlatego, bo niewygodnie jest ją robić. Potrzeba satelity orbitującego wokół Księżyca, bo inaczej nie ma jak za bardzo.
A ponieważ Księżyc jako taki jest mało interesujący (pył, kamienie, kratery) to i więcej tych fotek nie było po co robić. Jeśli powstanie jakaś baza to i tak po naszej stronie.

Muhad, ciekawe skąd Twój dziadek miał taką książkę z takim zdjęciem, jak na żadnym oficjalnym zdjęciu nie widać NIC tajemniczego.
  • 0

#15

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytał byś tę książke to byś wiedział skąd ona jest i podejżewam, że byś w to nie uwierzył...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych