Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tsunami z kosmosu zagrażające Ziemi?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
553 odpowiedzi w tym temacie

#526

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Joe co tak agresywnie nieznasz człowieka, a odrazu mówisz jakie ma życie to też nie jest oznaka mądrości ;)
  • 0

#527

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mysle ze temat mozna juz smialo zamknac :abduct:
  • 0

#528

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem za Dołączona grafika
  • 0

#529

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może poczekajmy jeszcze do ostatniego tygodnia marca, który będzie 13 tygodniem w roku :rotfl:
  • 0

#530 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Prosze o niezamykanie tematu. I tak pod koniec marca ludziom odechce sie tutaj pisac wiec co za roznica czy temat bedzie zamkniety czy nie... tymbardziej ze zawsze ktos moze trafic na jakas nowa wiadomosc zwiazana z tematem i bedzie chcial ja tutaj opublikowac.

Sam narazie czytam dokument na temat pulsacji ziemskiego pola magnetycznego i jak go skoncze to pewnie sie tutaj jeszcze wypowiem (nie daje mi spokoju prawidlowa interpretacja wykresow z haarpa, chocby z samej ciekawosci chce wiedziec, a zreszta kto wie, mzoe jeszcze sie przyda w przyszlosci). Narazie jednak z powodu zwiekszonej liczby obowiazkow moje czytanie spowolnilo...

Tak czy inaczej nie trudno zauwazyc ze do tej pory raczej nic sie nie wydarzylo.
  • 0

#531

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

marzec nadszedl.. a tu zadnych kataklizmow.. to byl jednak jakis blef :)
  • 0

#532

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze o niezamykanie tematu. I tak pod koniec marca ludziom odechce sie tutaj pisac wiec co za roznica czy temat bedzie zamkniety czy nie... tymbardziej ze zawsze ktos moze trafic na jakas nowa wiadomosc zwiazana z tematem i bedzie chcial ja tutaj opublikowac.

Racja - nie ma sensu pozbywać się tematu na siłę, z resztą może się do czegoś przydać. A jeśli nei, to dajmy mu umrzeć śmiercią naturalną...
  • 0

#533

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!

Te informacje które zostały "objawione" o rzekomym kosmicznym tsunami nie były prawdziwe ale miały możliwie inne zadanie...odwrócić uwagę ludzi od tego co się dzieje w polityce w między narodowych konfliktach. Na pewno wielu was słyszało że Korea na początku Marca miała przeprowadzać jakieś próby nuklearne i to z poklaskiem USA. Cieszy mnie że temat został i wiele osób się tym zainteresowało i śledzi tą sprawę. Ale bądźmy tez czujni na to co się dzieje z innymi rzeczami. Poznajmy sztuczki rządzących i zdajmy sobie sprawę że zdolni są do wszystkiego by odwrócić naszą uwagę.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
  • 0

#534

Gregorian.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic na temat prób nuklearnych w Koreii nie słyszałem. Jak masz jakieś linki z newsami na ten temat to zapodaj.
  • 0

#535

marek666.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Predzej ktoś sobie niezły kawał zrobił, teraz są modne kawały, im bardziej nabierze rozgłosu tym większa satysfakcja. Np grafiti na samolocie Gdyby ktoś zrobił grafiti na pociągu to co to za frajda bo to normalna rzecz . Ale im ktoś ma lepszy pomysł tym wiekszy rozgłos i wieksza satyswakcja. A jak bedą widzieli ze duzo ludzi to kręci czy tez duzo ludzi udało się nabrac to bedzie sie to powtarzalo caly czas aż ludzie przestaną w to wierzyc i bedą szukali czegos bardziej oryginalnego. Puki co to widac ze to niezły kawał był a takie ostatnio niezle się sprzedają ....
  • 0

#536

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gregorian mam te informacje od przyjaciela który śledzi wszystkie wątki o militariach na świecie :) rozmawiałem z nim wczoraj podeśle mi coś to zapodam Ci na meila.
  • 0

#537

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Te informacje które zostały "objawione" o rzekomym kosmicznym tsunami nie były prawdziwe ale miały możliwie inne zadanie...odwrócić uwagę ludzi od tego co się dzieje w polityce w między narodowych konfliktach. (...) Poznajmy sztuczki rządzących i zdajmy sobie sprawę że zdolni są do wszystkiego by odwrócić naszą uwagę.

Problem polega na tym, że ta informacja o "kosmicznym tsunami" jako próba odwrócenia uwagi od mitycznego "czegoś" jest wyjątkowo słabym pomysłem. Zwróć uwagę, że ta sprawa przetoczyła się na zupełnie niszowych stronach i służyła bardziej zainteresowanym i nie mogła zaistnieć w szerokim obiegu. Bo i nie zaistniała - stąd też pomysł "spisku" ciekawy aczkolwiek mocno chybiony. :cafe:
  • 0

#538

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NoMeansNo masz racje w swoich poglądach niszowe strony....ale pamiętaj nic nie działa lepiej niż "poczta pantoflowa"...z Niemiec to trafiło do nas więc...dużo osób na to natrafiło i teraz pomyśl...czytasz to, wiadomość przyprawia Cię o ciarki na placach wysyłasz do rodziny - znajomych z kolei oni do swoich i tak później się okazuje że paręnaście ale paręset tysięcy ludzi o tym już wie wśród nich mogą znaleźć się dziennikarze właściciele różnorakich for internetowych stron lub portali...po prostu siła plotki... :)

Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#539

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz rację. Tyle, że w tym konkretnym przypadku takiego mechanizmu nie zaobserwowano. Po prostu nisza pozostała niszą. :)
  • 0

#540

armory.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tsunami to fakt, i dotrze ono napewno do 3 kwietnia. Spodziewam sie go w pierwszych dniach kwietnia.
Nie wiem jak odczuja to zwykli ludzie. Wielu ludziom zaczna sie budzic zdolnosci paranormalne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych