Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tsunami z kosmosu zagrażające Ziemi?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
553 odpowiedzi w tym temacie

#511

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

['Murky' date='12 marca 2007, 18:31' post='126573']

Panie kolego nie wiem czy czytal Pan przytoczona przeze mnie wypowiedz otrzymana z HAARpu jakoby aktywnosc na poziomie 2,5 Hz i 4 Hz byla zwyklymi zakloceniami spowodowanymi przez tamtejsza pogode (dokladniej podobnie wiatr). Choc wielu osobom wydalo sie to dziwne to musze stwierdzic ze ta zwiekszona aktywnosc istotnie pokrywala sie z nasileniem wiatru (ziemskiego) w tamtejszej okolicy, ktore przedstawione jest na osobnym wykresie.

..tak na wstępie murky,... masz [lub już tylko miałeś dobrą intuicję] widząc w panie pana... i w dodatku masz odwagę, od dawna już niebywałą na ziemi, mieć samego siebie za kolegę pana

...a twoją wypowiedź kolego murky nie tylko czytałem lecz również CITałem, i miałaby ona [dla mnie] choćby maleńki walor realności gdyby:

(1)..po pierwsze nict swoje symulacje w czasie rzeczywistym robił o dane z haarp’u, a nie o dane z satelity ace

“The real-time magnetosphere simulation is carried out using the MHD code developed by Prof. Tanaka. Input parameters are taken from the real-time solar wind and interplanetary magnetic field data observed routinely by the ACE satellite. Simulation results are visualized in real time”
http://www2.nict.go....#aboutRealTimeM

(2)..po drugie, przyjmijmy robocze załozenie, że symulacje nict’u były w oparciu o dane haarp’u i że torzyczyną zasymulowanej fali był podmuch wiatru,..czy możesz mi z autopsji podać przykład tak mocnego a zarazem ta wolnego podmuchu wiatru, który poruszał przyrządy, anteny harpu przez ok 40 minut, jeżeli liczyć na symulacji czas jaki upłynął od zaburzenia czoła ziemskiej magnetosfery, po czas oderwania sią zaburzeniowej fali od krańców płaszcza ziemskiej magnetosfery , do tego ten nauklowo’harpowy pomuch był równomierny w swym powolnomocnym powiewie, że na wszystkich meridianach symulacj przez które powoli i skutecznie wiał spowodował równoległe przejście zaburzenia wzbudzające o wzrost parcia o ok. 1,5 zliczenia,..chętnie posłucham ciebie, jak ciebie citam ty już zdążyłeś się nie tylko przychylić ale również pojąć to haarpowe jak najbardziej naukowe i skalasyfikowane wytłumaczenie, które każdy pojął, zapewne wraz lynxem oraz modem forumowej nauki, oprócz forumowego głupka, [pana] vkali’ego,
( ..przyznaję słyszałem tylko jedną naukowa bzdurę przewyższajacą powyższą, ..bzdurę guru współczesnej, sklasyfikowanej i naukowej fizyki o wszechświatowych oraz wszechnatychmiastowych drogach oraz przebiegach na niche cząstek mikroświata i nieważne czy masowych czy niemasowych (fotonów czy np. elektronów) i przebiegu po tych wszechdrogach to nim te cząstki wyruszą w w swą realną bo „rejestrowalną” już drogę np. tą prowadzącą je do swej dyfrakcji na dwu lub wiecej szczelinach, ..które te [niby]przedwszechprzebiegodrogi miały tłumaczyć rejestrowalne efekty dyfrakcyjne w tym efekt jasnowidzenia ilości bramek oraz świadomego wyboru przez te poszczególne cząstki bramek przez które sobie pobiegną)

(3) po trzecie..czekam również na naukowosklasyfikowane wyjaśnienie, ..niekoniecznie harpowowiatrowe, choć może być, że przez samego haarp’a uczynione, ... zaistnienia sinusoid na obrazach indukcyjnych,.. do tego sinusoid ładnie poprzesuwanych o pól długości fali, na częstotliwościach 2,5 i 4,25 hz,..

Nie wiem czy tez czytales moje wypowiedzi jakoby Slonce wcale takie spokojne nie bylo...

...w tym sęk, że zarówno słońce było spokojne ale również wyjątkowo spokojną była jonosfera

Byl czas ostanio ze byle co wprawialo mnie w podejrzenia ze cos jest nie tak... teraz jednak koniec fantazjowania

..wg mnie u ciebie nie koniec fantazjowania a początek,.tyle że juz naukowo sklasyfikowanego, ..tak jak to jest z fantazjami wspólczesnych adeptów i koryfeuszy nauki

I jezeli rzeczywiscie ma cos w nas uderzyc (czego nadal nie wykluczam choc w co coraz mniej wierze) to na pewno nie bedzie to zwiazane z takimi drobnymi odchylami. Albo nic w nas nie uderzy albo bedzie to nagle, potezne i kazdy zobaczy w momencie ze cos sie stalo (fala uderzeniowa)

..i jezeli na powrót choć na chwilę uzyskałeś wzrok, słuch, czucię, trzeźwe niesklasyfikowane myślenie oraz zaufanie do siebie i tego co twoje, to zechciej zauważyć, że ta fala z 1 marca uderzyła w ziemską magnetosferę do strony słońca, ..ziemia była na zawietrzej słońca i słońce i jego megnetosfera ją [u]chroniło od bezpośredniego uderzenia tych fal ,..ale nie zawsze tak będzię, ..swoja droga ciekawe ile jeszcze oraz jak długich oraz jak mocnych fal ma dla nas konwulsujące czy tylko otrząsające sie źródło, którego fala zaburzenia dotarła do naszego układu oraz czy ziemia będzie również chronioną przed nimi

..a może te ostatnire już silniejsze fale są jednym z ostatnich ostrzeżeń, ..tak na zwykłe otrzeżwienie sie ludzkosci z gry naukowosklasyfikowanych pozorów wiedzy którymi się zniewolili i zablokowali.



Murky, obawiam się, że tracisz czas odpowiadając na wypociny vkalego. On żyje w innej rzeczywistości, w której każda zwiększona aktywność geomagnetyczna będzie teraz znakiem sprawdzającej się przepowiedni. Dość powiedzieć, że swego czasu vkali wykazał, że do Atlantyku faktycznie wpadł fragment komety SW3, przed którym ostrzegał Eric Julien (wspomniany parę postów wcześniej przez Mike'a).


...po pierwsze lykns nie przeciągaj murky’iego do swojej bardzo wybiórczo sklasyfikowanej niby[naukowe] rzeczywistości, w której to od przeszło stu lat uczy się właściwie jedynie cwaniacko odwracać wzrok oraz uwagę od tego co nie podaje się oraz co wykracza poza to co było wcześniej przez naukę przyjęte jako to [niby]naukowosklasyfikowane, ..po drugie nie wycieraj się mike’m, czy nikim innym, gdy uderzasz we mnie swoją mało realną i mało racjonalną racjonaloizacją moich słów, których to zapewne przecwanie nawet nie próbowałeś zacytować, ..a zdaje się, że tego przedewszystkim uczą w rzeczywistości twojej nauki
..po trzecie te twoje [prze]cwane wybiegi nie usprawiedliwiają braku twojej odpowiedzi co do natury zjawisk zarejestrowanych przez naukowo sklasyfikowane oprzyrządowanie, a wskazanych w mym poście [bezpośrednio kierowannym do ciebie], który ty już zdążyłeś po swojemu bardzo naukowouczciwie skomentowć uciekając przy tym od dania jasnej i prostej odpowiedzi na postawione pytanie o naturę lub nienature tych wskazanych tobie bezpośrednio zjawisk, ..oczywiście o odpowiedź jedynie na miarę ciebie oraz miarę twojej naukowej wiedzy,
..ja ze swej strony nadal czekam na tę odpowiedź oraz czekam choćby na ostatnie przebłyski twojej uczciwości czy moralności, których to nie zdążyłeś jeszcze zagubić w procesie naukowej klasyfikacji oraz odwracania się od tego co psuje prawidłowonaukowy wzrok

..bardzo ciężko jest się zobaczyć w lustrze takim jakim się jest [a nie takim na jakiego się pozuje chocby tylko naukowo],..ale to najczęście bardzo bolesne zobaczenie siebie takim jakim się jest,.. jest tą etyką , jest tą moralnością, jest tą uczciwością,..której brakuje wspólczesnej nauce,...i nie dziw ,że mało etycznego , z mało moralnego tylko mało etyczne i mało moralne efekty, wyniki,..bo z kąkolu pszenica nie urośnie , choćby nie wiem jak siać ją [prze]cwanie
  • 0

#512

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powinni leczyc takich ludzi, zebym nie zacytowal twoich durnych wypowiedzi vkali jak pisales w formie "fala będzie" "zrobi to" "jest taka" boze czlowieku, pewnie jak widzisz spadajaca gwiazde to uciekasz do piwnicy, kolejny pseudonaukowiec z mozgiem wyssanym przez durne startreki i inne fantasy ktore w tym przypadku zjechaly mozg do 0
  • 0

#513 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Pewnie i tak moderatorzy usuna mojego posta, ale chce wszem i wobec powiedziec jedna rzecz:

LOL

Nie ma sensu teraz dociekac co moglo a co nie moglo byc przyczyna tych zaklocen bo ani ja ani ty nie bylismy w HAARPie i niczego nie mozemy stwierdzic z cala pewnoscia. Jedynie na czym mozemy sie opierac to wytlumaczenie HAARPu ktore jest mniej lub bardziej prawdopodobne

Kolo mnie buduja taki maly stadion treningowy... Jakis czas temu wstawiali wielkie metalowe podpory (jak sie domyslilem pod trybuny). Byly one osadzone w betonie a wiecej szczegolow technicznych nie znam. Stal juz ich spory rzad a prace przeniosly sie troche dalej... Pewnego ranka przechodzac tamtedy zauwazylem ze jedna lekko drgala. Rozejrzalem sie i nie zobaczylem nic co by moglo to zaburzenie wywolac, tymbardziej ze te podpory sa na tyle solidne ze byle co w ruch nie moglo ja wprawic. Zauwazylem jednak ze troche dalej byla kolejna lekko drgajaca podpora (posrod wielu innych pozostajacych w spoczynku). Co bylo tego przyczyna? Stwierdzilem ze najprawdopodobniej te dwie podpory weszly z czyms w rezonans. Dlaczego pozostale byly nieruchome? Bo pewnie roznily sie np lekko wysokoscia na jaka wystawaly ponad ziemie, lub jakims innym parametrem tak ze czestotliwosc ich drgan wlasnych byla lekko inna od czestotliwosci drgan wlasnych rezonujacych podpor.

I podobnie nie mozemy stwierdzic ze cos podobnego i w Haarpie nie zachodzi w jakis sposob. Nie mam pojecia na ile to jest prawdopodobne na ile nie bo jak juz mowilem tam nie bylem. Jezeli jednak okazaloby sie to prawda to mamy juz wytlumaczenie dlaczego zawsze jest to czestotliwosc 2,5 i 4,25 Hz.
  • 0

#514 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Podales zlego linka 2x nazwe protokolu napisales (http)
Tutaj jeszcze jedna fotka na imageshacku aby mogli zobaczyc ja takze ci co za tydzien beda przegladac temat):
Dołączona grafika

Nie wiem czy to normalne. to cos sieplo magnetosfere po raz kolejny. Czwarty lub piaty znany mi raz (2x 1 marca, 1x 8 marca i chyba jeszcze kiedys). Ale jak przez pare dni marca jeszcze przegladalem regularnie filmiki to wiecej razy sie to nie powtarzalo (dopiero od paru dni nie ogladam ich)

Tak czy inaczej to juz sie powtarza ktorys raz a zadnych innych zmian nie widac, zarowno na samej Ziemi jak i na wykresach innych
  • 0

#515

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też to zauważyłem, ściągnąłem wszystkie screeny - jakby jutro nie było na filmiku to wrzucę. Uderzyło około 12.50 czasu UTC i przechodziło do około 13.20.
  • 0

#516

Gregorian.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przejście fali:
http://www2.nict.go....70313125214.jpg
http://www2.nict.go....70313125437.jpg
http://www2.nict.go....70313125659.jpg
http://www2.nict.go....70313125923.jpg
http://www2.nict.go....70313130034.jpg
http://www2.nict.go....70313130408.jpg
http://www2.nict.go....70313130742.jpg
http://www2.nict.go....70313131115.jpg
http://www2.nict.go....70313131450.jpg
http://www2.nict.go....70313132312.jpg
  • 0

#517

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przejście fali:


..dzięki gregorian, za te fotki,.co prawda już od rana tj, od 5,30 utc nie za bardzo potrafię jednoznacznie zinerpretować tego co się dzisiaj dzieje wokól oraz przy ziemi,.. wg wsklazań wykresów sporządzanych nie tylko przez nitc, na bazie jak najbardziej stricte noukowo sklasyfikowanego opomiarowania ,
..cóż [ w szczególnym i nie względnym przypadku murky'iego] wychodzi stara ludzka prawda, że NAJBARDZIOEJ MOŻNA SIĘ ZAWIEŚĆ NA LUDZIACH, KTÓRZY TAK PO PRAWDZIE mimo, że zdają się być na wskroś ludzkimi są bardzo bardzo dyspozycyjnymi oraz zawsze i wszędzie jedynie PRACUJĄ nie tylko NA WSZELKICH FORACH mających ROZWIJAĆ indywidualną swiadomość, ale również zawsze i wszędzie przy pomocy typowo SŁOWNYCH SZTUCZEK STWARZAJĄ POZORY UCZCIWOŚZCI, PRAWDZIWOŚCI oraz [POZOSTAŁOŚCI] prawdziwego [LUDZKIEGO] MYSLENIA, .. tak murky mam odwagę mówić o tobie, że mimo usilnego pozoru nie mówisz sam za siebie, a mówisz za tych którym to służysz, ...i oczywiscie nie za darmo służysz,..LOL< LOL < LOL>LOL>LOL ..czyli po prawdzie mówię o [szczególnej] osobie, której zadaniem jest choćby tylko niewinne z pozoru wpieranie niby to jedynie WPŁYWU "[przy]ziemskiego wiatru" NA POZAZIEMSKIWE oraz NA POZAJONOSFERYCZNE rejestracje skutków tego niby totalnie przyziemnego wiatru wg słów Mistrza murkie'go..co jest tak po prostu i po jasnemu nie tylko totalną ignorancją, ale również i totalna głupotą oraz jest najzwyklejszą hucpą, coć niby to [przy/za]krytą niby[prze]naukowym haarp'owsjkim wyjaśnieniem, ..hucpą mającą za poddstawę założenie, że wspólcześni ziemianie są totalnymi idiotami, przygłupami pozbawionymi reszek trzeżwego myslenia, kt,órzy łykną każdą głupotę byleby opakowaną i przedstawioną w niby to prze naukowym opakowaniu, choćby byłoby ono totalnie najgłupszym, czyli te ziemskie przygłupy łykną każdą głupotę choćby ona jawnie i bezczelnie żerowała na ich [raczej powszechnej] niewiedzy, ..najczęswciej wynikającej z ich bezmyślnej wygody... tak murky totalny TOBIE LOL, ...jezeżli już nie totalne lol'ne Twoje cwaniactwo, której podstawą jest założenioe, ze wspólcześni ludzie są totalnymi głupcami zasługujacymi tylko na to by ich manić oraz zwodzić naukowymi świcidełkami ,...nie poznającymi się na [prze]cwaniackich działaniach zaprzedanych polaków,
..MURKY KŁANIA SIĘ TOBIE WAŃKOWICZ Z [prze]polskim kundlizmem, ...pod warunkiem, że jeszcze w tobie brzmią jakieś ludzkie odruchy, jakieś ludzkie instynkty

..oby haarp oraz Ci z nim związani nie byli z tobą murky

..heh'o'heh, totalny prześmiewca vkali
  • 0

#518 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakby mi ktos mogl przetlumaczyc powyzszy post to bylbym wdzieczny... cos o mnie i niby po polskiemu, ale jednak jakos tak nie bardzo da sie cokolwiek zrozumiec :D :D

Dziekuje za poprawe humoru :D

A teraz to czego nie lubie robic...
/ignore vkali
  • 0

#519

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

vkali, po pierwsze pisz jakoś po ludzku, proszę. bo tego czytać nie idzie. tyle literówek że szok.
po drugie, jeśli dla Ciebie to wytłumaczenie i szukanie analogii w rezonansie jest jakimś pseudonaukowym gadaniem, to chyba fizyki nie miałeś :P ja tam nie wiem czy w tym haarpie może dojść do takiego czegoś (bo pewnie specjalnie jest odizolowany, żeby nie mógł wchodzić w takie właśnie drgania), ale rozumiem w jaki sposób doszukiwał się w tym analogii.
a z tym 'służysz i to pewnie nie za darmo' to już mnie zniszczyłeś :D
  • 0

#520

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali, po pierwsze pisz jakoś po ludzku, proszę. bo tego czytać nie idzie. tyle literówek że szok.
po drugie, jeśli dla Ciebie to wytłumaczenie i szukanie analogii w rezonansie jest jakimś pseudonaukowym gadaniem, to chyba fizyki nie miałeś :P ja tam nie wiem czy w tym haarpie może dojść do takiego czegoś (bo pewnie specjalnie jest odizolowany, żeby nie mógł wchodzić w takie właśnie drgania), ale rozumiem w jaki sposób doszukiwał się w tym analogii.
a z tym 'służysz i to pewnie nie za darmo' to już mnie zniszczyłeś :D


pyziak ja murky’emu nie wypowiadam rezonansu masztów na stadionie (myslę ,że te maszty wkleił w ten wątek tutaj dla zwykłejzmyłki),..ja mu.wypowiadam mu przyziemno’wiatrową bzdurę, która nie dość, że sam kupił od haarp’u to jeszcze [ma czelność] tę bzdurę propagować tutaj na forum mimo, że mu już wczesniej napisałem, ze laboratoria nict tworzą swoje symulacje w oparciu o dane z satelity „ace” rejestrowane poza ziemską jonosferą [gdzie nie wieją ziemskie atmosferyczne wiatry], a nie w oparciu o dane z naziemnych anten haarp’u,…., więc [teraz już murky]haarpowskie tłumaczenie, że symulowane przez nict fale zaburzenia to efekt podmuchów naziemnego wiatru nad antenami harpu,… wiatru którego pojedynczy podmuch nie dość ,ze strasznie wolny trwa co najmniej 40 minut to jeszcze jest na tyle silny, że sobie powiewa oprzyrządowanie geostacjonarnych satelit w tym ace , skąd czerpie dane nict nt. wiarów czastek uderzających w ziemska magnetosferę,..głownie ze słońca [bo to jest jego zadaniem] ale również tych z kosmosu w tym z promieniowania kosmicznego, relijktowego…przyznasz teraz, że to [myrky]haarpowskie jest totalnie głupim, ..mającym w założeniu żerować na powszechnej już niewiedzy ludzi..jak myslisz kto i po takie bzdury ludziom wciska?

..wczorajsze uderzenie w magnetosferę zaczynające się o godz. 12h 52’ utc, przedstawione na forum przez gregoriana,

[.całe nasze szczęście, nadal na drodze tych fal jest jeszcze nasze słońce, które je nam rozprasza,..czyli ziemia słońce i nazwijmy roboczo kosmiczny generator tych kosmicznych fal są [prawie] w linii prostej, a właściwiej są jeszcze usytuowane w prawie tej samej wertykalnej i poziomej płaszczyźnie,..nie muszę przypominać ,ze miesięcznie ziemnia wychyla się o 30^ z każdej wertykalnej laszczyzny w której była ze słońcem na początku miesięca,..te fale trwają już 14 dni ciekawe ile jeszcze dni będą przybywać do naszego układu]

..wzorem dwu wcześniejszych uderzeń z 1 marca o godz. 00 h o07’ i 09 h 40’ oraz dwoma uderzeniami z dnia 4 marca pomiędzy godzinami 20 00’ i 21 30’ uaktywniło indukcję w naszej atmosferze, na częstotliwościach 2,5 i 4,25 hz , oraz również obrazy interferencji sinusoid związane najprawdopodobniej z odbiciem indykujących fal od jonosfery co skutkowało na obrazie przesunięciem w fazie o pół fali obrazu indukcyjnych sinusoid na częstotliwościach 2,5 i 4,5
..i [mi] wychodzi na to ,że ta częstotliwosciowointerferencyjna z korelacja z uderzeniem w ziemską magnetosferę kosmicznej i rozproszonej na słońcu fali zachodzi [jedynie?] wówczas gdy kierunek pola magnetycznego słońca jest tożsamy, tj jest jest zgodny z kierunkiem pola magnetycznego ziemi,
… tutaj poniżej haarp’owski wczorajszodzisiejszy indukcyjny obraz atmostery wraz bardzo jednoznaczną jego korelacją z wczorajszym uderzeniem zobrazowanym na nict’towskiej symulacji, a przedstawionej na forum przez gregoriana

Dołączona grafika

i link do wykresu

http://137.229.36.30...ag.cgi?20070314


..po dzisiejszych zachowaniach magnetosfery podobnych do wczorajszych należy się spodziewać dzisiaj kolejnego uderzenia ok. godz 14 tej gdyż symulacyjne obrazy nict’u zachowują się podobnie jak te [nie tylko wczorajsze] na siedem-pięć godzin przed i uderzeniami fal w magnetosferę powodującymi rejestrowane haarpo’wskie obrazy wzmożonej indukcji w naszej atmie na częstotliwościach 2,5 i 4,25 hz

..wspomne tylko ,ze z tym wczorajszym uderzeniem koreluje również obraz wzmozoneych strumieni rejestrowanych poza ziemską jonosferą, przez satelity goes 11 i 12

Dołączona grafika
  • 0

#521 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Myslalem ze ostanio ze mna bylo cos nie tak ale przy tobie vkali to ja wymiekam ;)

Ponizsza wypowiedz ma jedynie na celu to aby ktos postronny trzy razy pomyslal zanim uwierzy w jakikolwiek post w tym temacie


Do tej pory pisalem ze zaczalem sie jednak sklaniac ku odpowiedzi ludzi z HAARP'a, lecz poki co nie dalem zadnych argumentow ku temu. Oto one (pierwszy wykres przedstawia srednia szybkosc wiatru w HAARPie):

http://www.haarp.ala...w2007_03_13.gif
http://maestro.haarp...20070313_Bx.gif


http://www.haarp.ala...w2007_03_09.gif
http://maestro.haarp...c...70309&Bx=on


http://www.haarp.ala...w2007_03_06.gif
http://maestro.haarp...20070306_Bx.gif

Bez problemu mozna zauwazyc dziwna zbieznosc. Oczywiscie takie dane pewnie zawsze mozna spreparowac, lecz jakbysmy chcieli zajmowac sie tajnymi teoriami spiskowymi to bylby w tym temacie totalny odlot.


Poza tym vkali przestan pisac tych swoich pseudonaukowych bredni nie majac wiekszego pojecia o temacie (wytrzymywalem dlugo ale juz mi sie niedobrze robi na to patrzac). Nauczyles sie paru pojec i teraz uzywasz ich w przypadkowy sposob udajac wielkiego naukowca. Ja tezs nie jestem ekspertem w tej dziedzinie narazie lecz jak czegos do konca nie rozumiem to nie pisze o tym wcale, staram sie znalezc informacje na ten temat ktore by mi rozjasnily sprawe badz tez zawsze zaznaczam ze to sa jedynie moje przypuszczenia co do ktorych nie jestem pewny.



oraz dwoma uderzeniami z dnia 4 marca pomiędzy godzinami 20 00’ i 21 30’ uaktywniło indukcję w naszej atmosferze, na częstotliwościach 2,5 i 4,25 hz


Hahahaha :P Pudlo!! To ze wykresy sa podpisane SC Induction Magnetometer nie oznacza to ze jest to "Magnetometr indukcji" (cokolwiek mialby on mierzyc) lecz magnetometr bazujacy na zjawisku indukcji. Indukcja to nie cos co moze zostac uaktywnione lecz jest to zjawisko fizyczne ktore mzoe zajsc (dokladniej polegajace na tym ze zmienne pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne, dokladniej wirowe czyli przeciwnie do elektrostatyki gdzie wystepuja bezwirowe pola elektryczne). W ten sposob mozna zmierzyc zmiany pola magnetycznego mierzac wyindukowany w przewodach prad. Wiecej na ten temat tu: http://www.haarp.ala...arp/magind.html

oraz również obrazy interferencji sinusoid związane najprawdopodobniej z odbiciem

Ooo... a ja myslalem ze sinusoida to krzywa w matematyce bedaca wykresem funkcji sinus (rowniez cosinus). A tu sie dowiaduje ze to jakas neizalezna wielkosc fizyczna ktora w dodatku mzoe ze soba interferowac.

indykujących fal

Przez 5min tarzalem sie ze smiechu na podlodze. Raz za indyki, dwa za indukujace fale normalnie koles ROTFL

Dalej pomimo usilnych prob nie bylem w stanie wydedukowac co miales na mysli.

Jezeli rzeczywiscie jestes wyksztalcony i znasz sie na rzeczy a powyzsze to jedynie drobne przejezyczenia to blagam cie pisz jezykiem naukowym a nie takimi pseudonaukowymi bredniami.
  • 0

#522

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do tej pory pisalem ze zaczalem sie jednak sklaniac ku odpowiedzi ludzi z HAARP'a, lecz poki co nie dalem zadnych argumentow ku temu. Oto one (pierwszy wykres przedstawia srednia szybkosc wiatru w HAARPie):
Bez problemu mozna zauwazyc dziwna zbieznosc.


..masz historyczne dane obrazów indukcyjnych,..znajdż i pokaz popdobne obrazy,... wiatry powyzej 10 mph wieją i wiały na alasce bardzo często wieć nie powinienes miec trudności

Oczywiscie takie dane pewnie zawsze mozna spreparowac,
lecz jakbysmy chcieli zajmowac sie tajnymi teoriami spiskowymi


jak na razie to jedynie ty tutaj coś próbujesz spreparować z tymi wiatrami oraz z teoriami spiskowymi

Poza tym vkali przestan pisac tych swoich pseudonaukowych bredni


..słucham jakie to wg ciebie

nie majac wiekszego pojecia o temacie (wytrzymywalem dlugo ale juz mi sie niedobrze robi na to patrzac). Nauczyles sie paru pojec i teraz uzywasz ich w przypadkowy sposob udajac wielkiego naukowca. Ja tezs nie jestem ekspertem w tej dziedzinie narazie lecz jak czegos do konca nie rozumiem to nie pisze o tym wcale, staram sie znalezc informacje na ten temat ktore by mi rozjasnily sprawe badz tez zawsze zaznaczam ze to sa jedynie moje przypuszczenia co do ktorych nie jestem pewny.


..prawda nie jesteś ekspertem, masz braki w logicznym myśleniu oraz w umiejętnosci czytania ze zrozumieniem, z dostrzeganiem elementów znajdujacych sie na obrazach itp. co już teraz całkiem wyraźnie widać lecz widać równiez, że cechuje cię tupet proporcjonalny do twojej niewiedzy oraz podatnośc na wybuchy emocjonalne, które na dodatek bardzo lubisz uzewnętrzniać

Hahahaha :P Pudlo!! To ze wykresy sa podpisane SC Induction Magnetometer nie oznacza to ze jest to "Magnetometr indukcji" (cokolwiek mialby on mierzyc) lecz magnetometr bazujacy na zjawisku indukcji. Indukcja to nie cos co moze zostac uaktywnione lecz jest to zjawisko fizyczne ktore mzoe zajsc (dokladniej polegajace na tym ze zmienne pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne, dokladniej wirowe czyli przeciwnie do elektrostatyki gdzie wystepuja bezwirowe pola elektryczne). W ten sposob mozna zmierzyc zmiany pola magnetycznego mierzac wyindukowany w przewodach prad. Wiecej na ten temat tu: http://www.haarp.ala...arp/magind.html


...no właśnie nie wystarczxa czytać ale trzeba umieć rozumieć to co sie czyta

Ooo... a ja myslalem ze sinusoida to krzywa w matematyce bedaca wykresem funkcji sinus (rowniez cosinus).


..w czym maszproblem nie widzisz jej na obrazch zliczeń z haarp'owskiego magnetometru, ..a okulary masz?

A tu sie dowiaduje ze to jakas neizalezna wielkosc fizyczna ktora w dodatku mzoe ze soba interferowac.
Przez 5min tarzalem sie ze smiechu na podlodze. Raz za indyki, dwa za indukujace fale normalnie koles


..radziłbym nie przypisywać swoich wniosków innym oraz radziłbym zacząc się [wy]śmiać z samego siebie

Dalej pomimo usilnych prob nie bylem w stanie wydedukowac co miales na mysli.


..cóż ja na brak twojego rozumu nic nie mogę poradzić

Jezeli rzeczywiscie jestes wyksztalcony i znasz sie na rzeczy a powyzsze to jedynie drobne przejezyczenia to blagam cie pisz jezykiem naukowym a nie takimi pseudonaukowymi bredniami.


..czyli jakim jakim? ..takim jak np. ten z wiatrowy z haarp,..wspólczesna nauka jedynie przy pomocy swojego [nadmiernie sklasyfikowanego] języka stworzyła i nadal tworzy wystarczajaco dużo wtórnych imbecyli,..

..a na temat indukcji radzę ci się wpierw douczyć na lekcjach fizyki,...
  • 0

#523 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

..a na temat indukcji radzę ci się wpierw douczyć na lekcjach fizyki,...


Wiec czym jest? Oswiec mnie. Poprzyj swoje stanowisko konkretnymi materialami w sieci. Napisz krotki wyklad na temat tego zjawiska. Przedstaw co dokladnie sie dzieje, kiedy i jak zmieniaja sie poszczegolne wielkosci fizyczne i jaki dokladnie ma to zwiazek z ziemskim polem magnetycznym. W sposob naukowy i bez belkotu



Przepraszam, popelnilem blad co do tego magnetometru, czytajac o nim weszla mi do glowy indukcja elektromagnetyczna (na ktorej to zasadzie opiera sie dzialanie tego urzadzenia) i nie wiem jakim cudem moglem pominac indukcje magnetyczną jako wielkosc charakteryzujaca pole magnetyczne (podobnie jak indukcja pola elektrycznego). Za szybko pisalem, zaraz edytuje ten post i napisze wiecej wyjasnien


Przy czym podtrzymuje reszte stwierdzen.
  • 0

#524

Joe.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co , mysle ze nie masz zielonego pojecia o tym o czym piszesz , gdyby to co piszesz ogladał ktos z MENsy
wysmial by cie , korzystasz z tego ze piszesz tak niezwiezle i dlugo ze nikt nie rozumie co chcesz powiedziec, to i nie moze ci odpowiedziec , wiem jedno , nie jestes na tyle inteligentny zeby wogole cos odkryc w tej dziedzinie, nie masz informacji tylko jakies wycinki , i mocno nad interpretujesz , lepiej pomysl o czymsz wokol ciebie , bo pewnie ze swoim zyciem sobie nie radzisz, a jest na pewno mniej skomplikowane
  • 0

#525

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiesz co , mysle ze nie masz zielonego pojecia o tym o czym piszesz , gdyby to co piszesz ogladał ktos z MENsy
wysmial by cie , korzystasz z tego ze piszesz tak niezwiezle i dlugo ze nikt nie rozumie co chcesz powiedziec, to i nie moze ci odpowiedziec , wiem jedno , nie jestes na tyle inteligentny zeby wogole cos odkryc w tej dziedzinie, nie masz informacji tylko jakies wycinki , i mocno nad interpretujesz , lepiej pomysl o czymsz wokol ciebie , bo pewnie ze swoim zyciem sobie nie radzisz, a jest na pewno mniej skomplikowane


..rozumiesz,..ale cię wkurza, bo tak nie umiesz,..daj sobie spokój,..do tego trzeba mieć coś więcej w sobie, a nie tylko trochę wiecej pod czachą
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych