Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tsunami z kosmosu zagrażające Ziemi?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
553 odpowiedzi w tym temacie

#496

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i znowu odliczanie i tak do 2012 albo dalej ;)
  • 0

#497

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale tylko do końca 2012 jeśli wtedy nic się nie stanie kończę z tym podobnie jak na pewno większość :)
  • 0

#498

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Spokojnie, jeszcze się marzec nie skończył, pożyjemy to zobaczymy... czy zginiemy ? :) W każdym razie ja np. lubię takie 'przepowiednie', dzięki temu żyje od terminu do terminu i jakoś nadal się trzymam :) Chociaż tyle dobrego w tym jest IMO.
  • 0

#499

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta z końca świata do końca świata tylko coś go nie ma :D trzeba sie cieszyć życiem jak się komuś tak śpieszy zejś z tego świata to kulka w łeb i tyle (do niczego nie namawiam żeby nie było :P )
  • 0

#500

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślałem o tym, ale doszłem do wniosku, że zdam się na los :) . No dobra, koniec off-topu.
  • 0

#501

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie, jeszcze się marzec nie skończył, pożyjemy to zobaczymy... czy zginiemy ? :)


Dlaczego od razu mamy ginąć. :) Mam swoją teorię na ten temat: fala wywoła mutacje genetyczne w organizmie człowieka odblokowując dodatkowe możliwości mózgu. Było o tym w paru przepowiedniach oraz w channelingach z Kasiopeanami - mówili, że promień światła o odpowiedniej długości fali niby może to zrobić. :D

Może to będzie coś ala "4400" :lol
  • 0

#502

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odliczanie się nie skończy i tylko napomknę, że odliczać możemy od lat kilkunastu do co najmniej 2013 roku wyszukując się 'końca świata' (nie lubię tej nazwy).

A już dziś możemy powspominać zeszły rok i trzy 'armageddony':

I. Pamiętacie datę 25 maja i Eric’a Julien’a?? - miał uderzyć meteor, a na jego stronę w dniach 23-26 maja wchodziły miliony osób dziennie z całego świata. Potem data była przekładana... przekładana i nic się nie stało - choć sam Julien mówi inaczej...

II. "Genialny" Yisrayl Hawkins i jego wizja... III wojny światowej, która miała rozpocząć się 12 września 2006. Data minęła, ludzie skreślili kolejnego oszołoma...

III. Kometa Fedorovsky'ego - apokalipsa dużej części Europy pod koniec października (28 lub 29). Też takie internetowe forum i informacje z kapelusza (niczym White Hat - biały kapelusz i takie informacje)

Teraz mamy 2007 rok i wcześnie zaczęliśmy - już w marcu! W debacie o 2012 roku wspominałem, że Eury wymyśli nam coś w tym roku kilka razy. Pierwszy "THE END" mamy za sobą albo raczej w trakcie :)
Kolejne niedługo - każdy z was się przekona i wspomni moje słowa. Ale najciekawiej będzie w sierpniu! Są świetne przesłanki, naprawdę bardzo mocne fizyczne (!) aczkolwiek nieweryfikowalne źródło, które podaje tą datę!!! Według mojej wiedzy będzie to trzeci 'koniec', po nim nastąpi jeszcze jeden w tym roku.

Nie pytajcie mnie o czym piszę - zaczynam świetną zabawę - szukajcie, a znajdziecie. Zgadnijcie o czym mówię mając na myśli sierpień 2007 roku!
  • 0

#503

marek666.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja juz przepowiedniami interesuje się od dawna i z tych które się tak nagle pojawiają jeszcze żadna się nie sprawdziła. Mike napisał jakąś ich część, jeszcze była nieudana w styczniu 2006, w marcu 2006, sierpniu 2006. Jeszcze się żadna nie sprawdziła, jak ktoś zobaczy ze jedna druga ........ dziesiąta się nie sprawdzi to do jedenastej i następnych podejdzie już z wielkim dystansem i bez ogromnych emocji. Z obecnych ludzi jakim coś sie udaje przepowiedzieć (ale też nie wszystko się sprawsza) to są przpowiednie Jackowskiego. Na początku też wierzyłem we wszystko, co gdzieś napisali.
  • 0

#504

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

:o :o :o :o:o:O czy to normalne?!
  • 0

#505

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy to normalne?!

Tak.
  • 0



#506

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Normalne, przynajmniej raz na miesiąc "wieje" silniej.
"Nienormalnym" a dokładnie mówiąc "nitypowym, rzadkim" zjawiskiem było to: http://www.paranorma...m...st&p=124931
  • 0

#507

BananowyZiomek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm 07/03/12 czyli dzisiaj :)
  • 0

#508

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak.


odezwał się lynx, ..a jak z mormalnościa ze „sklasyfikalnością” poniższych rejestracji,..których nie tylko „normalnie” nie skomentowałeś ale nawet nie raczyłeś zauważać z jakiś tobie ważnych względów strategicznych lub tylko taktycznych, ..czyli rejestracje

pierwszej fali wzbudzonej indukcji magnetycznej (pierwsza fala) szczególnie na częstotliwościach 2,5 i 4,25 hz. rozpoczynającej sie o godz. 04 utc dnia 01.03.2007 r. a kończącej się o godz 11 utc dnia 03.03 2007 r.

[ name='vkali' date='02 marca 2007, 15:23' post='123909']
[ name='vkali' date='01 marca 2007, 22:11' post='123794']

i wykres z drugiej fali wzbudzeń pomiędzy godz.22 utc dnia 04.03.2007 r. a godz. 12 utc dnia 06.03.2007

http://137.229.36.30...c...70305&Bx=on

oraz około dwugodzinne echa z 7 i 9 marca na częstotliwości 2,5 hz

http://137.229.36.30...c...70309&Bx=on

.i okołoośmigodzinne w nocy 10-11 marca na tej samej częstotliwości

http://137.229.36.30...c...70311&Bx=on

będących w korelacji:
• z jak najbardziej spokojnym słońcem,
• z rejestracją zwiększonych strumieni elektronów przez satelity,
• z rejestracją małego zjonizowania jonosfery oraz z
• falą, nazwijmy ją „inicjującą powyższe fale indukcji, której to również strategicznie lub tylko taktycznie nie raczyłeś zauważać ani komentować, a której rejestrację odnalazł i przedstawił na fotkach murky tutaj

[ name='Maro' date='06 marca 2007, 00:42' post='124891']

oraz eurycide, wyraźniej tutaj

[ name='Eurycide' date='06 marca 2007, 09:59' post='124931']

.. wg mnie dziwnej fali, a przynajmniej taka wg mnie powinna być dla niefantastów i fanów sklasyfikowanej nauki, a może jestem w błędzie i ty mnie z niego szybko wyprowadzisz

.....proszę również zauważyć oraz skomentować po naturanonaukowemu te wyraźnie interferencyjne sinusoidy przesunięte w fazie widoczne szczególnie na częstotliwościach 4,25 hz iszczególnie dla składowych Bz i Bx


ps ....przepraszam, że przez istotny czas dla tego wątku nie miałem okazji pisać na forum, ..bo poprzez arcyuczciwie działania,po kumotersku i do tego z niemałą fantazją oraz wg własnego zdefiniowania tego co jest i ma fantazja [w tej rzeczywistości] jeden z mod wyciął mnie moje niby za moje niemerytoryczne odpowiedzi na niby bardzo arymerytoryczne zaczepki drugiego moda, nomen omen moda forumowego działu [sklasyfikowanej] nauki,...który w dodatku ma odwagę dopowiadania uczestnikom, których wcześniej zablokowano w odpowiedziach, ..i tutaj domniemuję zablokowano najprawdopodobniej solidarnie po kumotersku i z jego inicjatywy,
..by już nie zaśmiecać dalej tego watku,..co do domiemanej mojej niby fantacji nt. fal omega wyśmianych tutaj przez pierwszego moda, postaram się odnieść w nowym omegawątku jeszcze w tym miesiącu, po warunkiem, że mnie ponownie ten mod nie wytnie, ..a po wycięciu odpowiednio nie skomentuje ze swoistą mu odwagą oraz ze swoistą mu fantazją
  • 0

#509 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Panie kolego nie wiem czy czytal Pan przytoczona przeze mnie wypowiedz otrzymana z HAARpu jakoby aktywnosc na poziomie 2,5 Hz i 4 Hz byla zwyklymi zakloceniami spowodowanymi przez tamtejsza pogode (dokladniej podobnie wiatr). Choc wielu osobom wydalo sie to dziwne to musze stwierdzic ze ta zwiekszona aktywnosc istotnie pokrywala sie z nasileniem wiatru (ziemskiego) w tamtejszej okolicy, ktore przedstawione jest na osobnym wykresie.

Co do:

.i okołoośmigodzinne w nocy 10-11 marca na tej samej częstotliwości

http://137.229.36.30...c...70311&Bx=on

będących w korelacji:
• z jak najbardziej spokojnym słońcem,


Nie wiem czy tez czytales moje wypowiedzi jakoby Slonce wcale takie spokojne nie bylo...


Byl czas ostanio ze byle co wprawialo mnie w podejrzenia ze cos jest nie tak... teraz jednak koniec fantazjowania bo mimo wielu "dziwnych" rzeczy nic sie nie wydarzylo, a wiec pewnie wcale nie byly one takie nietypowe. Termin minal. Obecnie tylko cos solidnego moze mnie przekonac ze cos jest nie tak. I jezeli rzeczywiscie ma cos w nas uderzyc (czego nadal nie wykluczam choc w co coraz mniej wierze) to na pewno nie bedzie to zwiazane z takimi drobnymi odchylami. Albo nic w nas nie uderzy albo bedzie to nagle, potezne i kazdy zobaczy w momencie ze cos sie stalo (fala uderzeniowa)

Co do dzisiejszej sytuacji to nawiazujac do Spaceweather:
"AURORA WATCH: People from Scandinavia to Alaska should be alert for auroras tonight and tomorrow. A solar wind stream is expected to hit Earth, possibly causing geomagnetic storms at high latitudes."
  • 0

#510

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Murky, obawiam się, że tracisz czas odpowiadając na wypociny vkalego. On żyje w innej rzeczywistości, w której każda zwiększona aktywność geomagnetyczna będzie teraz znakiem sprawdzającej się przepowiedni. Dość powiedzieć, że swego czasu vkali wykazał, że do Atlantyku faktycznie wpadł fragment komety SW3, przed którym ostrzegał Eric Julien (wspomniany parę postów wcześniej przez Mike'a).
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych